MEKLĒŠANA PĒC AUTOMAŠĪNAS
Rezerves daļu katalogs

FERODO Bremžu diski ventilējams, Ø: 300mm, bez skrūvēm PREMIER

Atsauksmes (0)
Bremžu diski DDF1567C, DDF15671, DDF1567 (Papildus artikuls/Papildus inform. 2: bez skrūvēm | Centrējošais diametrs [mm]: 63,6) pirkt lēti preview

38,76

iesk. 21% PVN, neiesk. Piegāde
Ir noliktavā
Piegāde 2-3 darba dienu laikā
  • Preces №: DDF1567
  • Ražotājs: FERODO
  • Tipa:
- +
Šis produkts tika pievienots jūsu iepirkumu grozam
FERODO Bremžu diski
Bremžu diski informacija
  • Produktu līnija:   PREMIER 
  • Diametrs [mm]:   300 
  • Bremžu diska tips:   ventilējams 
  • Centrējošais diametrs [mm]:   63,6 
  • Urbumu skaits:  
  • Urbums-Ø 2 [mm]:   15,8 
  • Skrūvju loks-Ø [mm]:   108 
  • Bremžu diska biezums [mm]:   28 
  • Minimālais biezums [mm]:   26 
  • Augstums [mm]:   52 
  • Masa [kg]:   17,95 
  • Pievilkšanas moments [Nm]:   170 
  • Mērvienība:   Komplekts 
  • Papildu artikuls/Papildu info 2:   bez skrūvēm 
  • Iepakojuma garums [cm]:   30 
  • Iepakojuma platums [cm]:   30 
  • Iepakojuma augstums [cm]:   11 
  • Stav: Jauns
OEM atsauces numurs (-i):
Ražotājiem OE numuru
FERODO DDF1567
FERODO DDF15671
FERODO DDF1567C
FORD 1379965
FORD 1384689
FORD 1405510
FORD 1420600
FORD 1420601
FORD 1469085
FORD 1500158
FORD 1877785
FORD 6G912C375CB
FORD 6G912C375CD
FORD 6G912C375F1B
FORD 6G912C375FA
FORD 6G912C375FB
FORD 7G911125AA
FORD 7G911125BA
FORD 7G911125EA
FORD 7G912C375CA
LAND ROVER LR000571
LAND ROVER LR007055
LAND ROVER LR068925
RENAULT 8660001810
RENAULT 8660001815
RENAULT 8671018105
RENAULT 8671018263
ROVER LR000571
VOLVO 30736311
VOLVO 30769056
VOLVO 31202327
VOLVO 31202331
VOLVO 31341382
Citi piemēroti produkti ar ievadīto OEM numuru:
FERODO
DDF1567
FERODO
DDF1607
FERODO
DDF164
FERODO
DDF1641
FERODO
DDF1381
FERODO
DDF1656
FERODO
DDF1443
MAPCO
25821
ABE
C3G039ABE
DELPHI
BG4094
DELPHI
BG9029RS
DELPHI
BG9030RS
LPR
R1009PCA
LPR
F1035V
ATE
24.0111-0166.2
ATE
24.0128-0154.1
BOSCH
0 986 479 261
BOSCH
0 986 479 270
BREMBO
09.A427.10
BREMBO
09.A427.11
ZIMMERMANN
250.1360.20
ZIMMERMANN
250.1360.52
FEBI BILSTEIN
24290
FEBI BILSTEIN
28361
NK
202581
JAPANPARTS
DI-L13
TRW
DF4850S
TRW
DF6019S
VAICO
V25-80008
VAICO
V46-40007
BLUE PRINT
ADF124305
TOPRAN
303 976
MAGNETI MARELLI
360406087600
NK
312573
NK
312581
VALEO
197055
JURID
562368J
JURID
562377J
TRISCAN
8120 16148C
OPTIMAL
BS-8256C
BOSCH
0 986 479 974
ATE
24.0128-0250.1
FERODO
DDF1567-1
FERODO
DDF1641-1
FERODO
DDF1656-1
sbs
1815312581
ZIMMERMANN
250.1365.52
KRAFT
6042007
JURID
562624JC
OPTIMAL
BS-8256
ZIMMERMANN
250.1365.20
STARK
SKBD-0020168
STARK
SKBD-0020314
TRISCAN
8120 16163C
OPTIMAL
BS-9088
MINTEX
MDC1809
MINTEX
MDC2161
NK
89011670
MINTEX
MDC1566
TEXTAR
92141400
TEXTAR
92159200
TEXTAR
92141403
TEXTAR
92196903
TEXTAR
92159203
A.B.S.
17029C
A.B.S.
17728C
A.B.S.
17752
A.B.S.
18081
FREMAX
BD-6765
CIFAM
800-896C
KAMOKA
1031086
JURID
562628JC
JURID
562643JC
BREMBO
09.A427.1X
STARK
SKBD-0022838
METELLI
23-0896C
DELPHI
BG4094C
RIDEX
82B0164
RIDEX
82B0309
RIDEX
82B0688
METZGER
6110045
METZGER
6110073
STARK
SKBK-1090139
REMSA
61019.10
REMSA
61562.10
REMSA
6711.10
TOPRAN
304 437
MAGNETI MARELLI
361302040118
LPR
F1035VR
BREMBO
FD.214.000
BOSCH
0 986 479 D38
KAMOKA
103292
AUTOMEGA
120007610
AUTOMEGA
120007710
sbs
18153125106
A.B.S.
18471
MAXGEAR
19-1332
MAXGEAR
19-1332MAX
MAXGEAR
19-1332SPORT
ATE
24.0328-0154.1
ATE
24.0328-0250.1
MASTER-SPORT
2401110166B-PCS-MS
MASTER-SPORT
24012801541-PCS-MS
MASTER-SPORT
24012802501-PCS-MS
ZIMMERMANN
250.1383.20
ZIMMERMANN
250.1383.52
MAPCO
25821C
FEBI BILSTEIN
43975
SWAG
50 92 8361
ASHIKA
60-0L-L13
JAPKO
60L13
ROADHOUSE
61019.10
ROADHOUSE
61562.10
REMSA
61603.10
ROADHOUSE
6711.10
MEYLE
715 521 0030/PD
MEYLE
783 521 0026/PD
HELLA
8DD 355 112-211
HELLA
8DD 355 116-221
HELLA
8DD 355 118-831
HELLA
8DD 355 129-161
HELLA
8DD 355 129-491
TEXTAR
92159205
TEXTAR
92283105
DENCKERMANN
B130449
DENCKERMANN
B130450
DENCKERMANN
B130650
FREMAX
BD-7338
BRECK
BR 392 VA100
FERODO
DDF1381C-1
FERODO
DDF1443C-1
FERODO
DDF1567C
FERODO
DDF1607C-1
FERODO
DDF1835C-1
MINTEX
MDC2764
HELLA
8DD 355 125-511
BOSCH
0 986 479 D44
BOSCH
0 986 479 D84
TEXTAR
92196905
CHAMPION
562628CH
CHAMPION
562643CH-1
BREMBO
09.N255.41
MINTEX
MDC1809C
DELPHI
BG4918C
JP GROUP
1563102100
ROTINGER
RT 20484-GL T5
QUARO
QD6766
JURID
562643JC-1
METZGER
6110789
TRUCKTEC AUTOMOTIVE
22.35.100
JURID
562624JC-1
JURID
562628JC-1
METZGER
6110814
OPTIMAL
BS-8256HC
OPTIMAL
BS-9088HC
MAXGEAR
19-3561
MAXGEAR
19-3561SPORT
BREMBO
09.A427.31
LAND ROVER
LR007055
RIDEX
82B2109
MEYLE
16-15 523 4113
RIDEX
82B2360
ASHIKA
60-00-0312
MASTER-SPORT
24112527881-PCS-MS
JAPKO
600312
ATE
24.0128-0298.1
TRW
DF6810S
SAMKO
F1035V
SAMKO
F1040V
SAMKO
F1044VR
TOMEX brakes
TX 71-56
TOMEX brakes
TX 72-80
QUARO
QD6766HC
QUARO
QD7249
METELLI
23-1834C
JAPANPARTS
DI-L13C
ASHIKA
60-0L-L13C
Klienti, kas iegādājās šo preci, nopirka arī:
Preces vērtējums

FERODO Bremžu diski ventilējams, Ø: 300mm, bez skrūvēm PREMIER



Novērtēt tūlīt

FERODO Bremžu diski ventilējams, Ø: 300mm, bez skrūvēm PREMIER.

INFO LOGS

Bezmaksas piegāde

Katrai piegādei ar preču vērtību virs 110 €
  • Bremžu diski (DDF1567C, DDF15671, DDF1567 Urbumu skaits: 5) nosūtīšana ar POSTNORD
  • Bremžu diski (Minimālais biezums [mm]: 26 DDF1567C, DDF15671, DDF1567) nosūtīšana ar GLS
  • DDF1567C, DDF15671, DDF1567 Bremžu diski (Bremžu diska biezums [mm]: 28) nosūtīšana ar DHL
:

Drošs savienojums

Maksāšanas metodes
Pirmdiena - Piektdiena: 09:00 - 19:00

KLIENTU ATBALSTA DIENESTS

+37162444273

Adrese

Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlin Vācija
Rādīt karti