MEKLĒŠANA PĒC AUTOMAŠĪNAS
Rezerves daļu katalogs

METZGER Cilindru galvas vāks

Atsauksmes (0)
Cilindru galvas vāks 2389114 (Papildus artikuls/Papildus informācija: 35 | Šasijas numurs līdz: 383429) pirkt lēti thumb?id=13819434&lng=lv&ccf=94077793

189,04

iesk. 21% PVN, Piegāde
Ir noliktavā
Piegāde 2-3 darba dienu laikā
  • Preces №: 2389114
  • Ražotājs: METZGER
  • Tipa:
- +
Šis produkts tika pievienots jūsu iepirkumu grozam
METZGER Cilindru galvas vāks
Cilindru galvas vāks informacija
  • Papildus artikuls/Papildus informācija:   ar blīvi 
  • Stav: Jauns
OEM atsauces numurs (-i):
Ražotājiem OE numuru
FORD 1254492
FORD 1302381
FORD 1306340
FORD 1319267
FORD 1354584
FORD 1360337
FORD 1379864
FORD 1423653
FORD 1473357
FORD 5131753
FORD 5S6G6M293AL
VOLVO 30711774
VOLVO 30757379
VOLVO 30758078
VOLVO 30777326
VOLVO 31339158
VOLVO 8694685
Citi piemēroti produkti ar ievadīto OEM numuru:
BOSCH
9 003 334 171
VEMO
V10-70-0080
MTS
01.60920
AS-PL
SF0054S
METZGER
2389114
C-MAX FOCUSGALAXY MONDEO S-MAX C30S40 S80 V50V70
Cilindru galvas vāks piemēroti šādiem automašīnu modeļiem
Ražotājs/Modelis/TypeIzlaiduma gadsZSDzinēja tipsCil.Dzinēja kods
FORD C-MAX (DM2) 1.802.20071221798 ccm4QQDC
FORD C-MAX (DM2) 1.802.20071251798 ccm4QQDA
FORD C-MAX (DM2) 1.8 Flexifuel02.20071251798 ccm4Q7DA
FORD C-MAX (DM2) 2.002.20071451999 ccm4AODE
FORD C-MAX (DM2) 2.0 CNG04.20091451999 ccm4SYDA
FORD C-MAX (DM2) 2.0 LPG06.20081451999 ccm4SYDA
FORD Focus C-Max (DM2) 1.810.20031201798 ccm4CSDA
FORD Focus C-Max (DM2) 1.809.20051221798 ccm4QQDC
FORD Focus C-Max (DM2) 1.804.20041251798 ccm4Q7DA
FORD Focus C-Max (DM2) 1.8 Flexifuel01.20061251798 ccm4Q7DA
FORD Focus C-Max (DM2) 2.003.20041451999 ccm4AODE
FORD Focus II Hatchback (DA_, HCP, DP) 1.803.20061251798 ccm4Q7DA
FORD Focus II Hatchback (DA_, HCP, DP) 1.8 Flexifuel01.20061251798 ccm4Q7DA
FORD Focus II Hatchback (DA_, HCP, DP) 2.006.2005140 ccm
FORD Focus II Hatchback (DA_, HCP, DP) 2.004.20101431999 ccm4SYDA
FORD Focus II Hatchback (DA_, HCP, DP) 2.007.20041451999 ccm4AODE
FORD Focus II Hatchback (DA_, HCP, DP) 2.0 CNG04.20091451999 ccm4SYDA
FORD Focus II Hatchback (DA_, HCP, DP) 2.0 Flex10.20081451999 ccm4SYDA
FORD Focus II Hatchback (DA_, HCP, DP) 2.0 LPG06.20081451999 ccm4SYDA
FORD FOCUS II Kabriolets 2.010.20061451999 ccm4AODB
FORD Focus II Sedan (DB_, FCH, DH) 1.803.20061251798 ccm4Q7DA
FORD Focus II Sedan (DB_, FCH, DH) 1.8 Flexifuel06.20061251798 ccm4Q7DA
FORD Focus II Sedan (DB_, FCH, DH) 1.8 Flexifuel12.2005131 ccm
FORD Focus II Sedan (DB_, FCH, DH) 2.004.20051451999 ccm4AODB
FORD Focus II Universālis (DA_, FFS, DS) 1.803.20061251798 ccm4Q7DA
FORD Focus II Universālis (DA_, FFS, DS) 1.8 Flexifuel01.20061251798 ccm4Q7DA
FORD Focus II Universālis (DA_, FFS, DS) 2.007.20041451999 ccm4AODE
FORD Focus II Universālis (DA_, FFS, DS) 2.0 LPG06.20081451999 ccm4SYDA
FORD GALAXY (WA6) 2.005.20061451999 ccm4AOWB
FORD GALAXY (WA6) 2.0 EcoBoost07.20101991999 ccm4TNWB
FORD GALAXY (WA6) 2.0 EcoBoost03.20102031999 ccm4TNWA
FORD GALAXY (WA6) 2.0 Flexifuel05.20061451999 ccm4TBWA
FORD MONDEO IV (BA7) 2.003.20071451999 ccm4TBBA
FORD MONDEO IV Sedans (BA7) 2.003.20071451999 ccm4TBBA
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.003.20071451999 ccm4TBBA
FORD S-MAX (WA6) 2.005.20061451999 ccm4AOWB
FORD S-MAX (WA6) 2.0 EcoBoost07.20101991999 ccm4TNWB
VOLVO C30 (533) 1.810.20061251798 ccm4B 4184 S11
VOLVO C30 (533) 1.8 FlexFuel01.20071251798 ccm4B 4184 S8
VOLVO C30 (533) 2.010.20061451999 ccm4B 4204 S3
VOLVO S40 II (544) 1.804.20041251798 ccm4B 4184 S11
VOLVO S40 II (544) 1.8 FlexFuel01.20061251798 ccm4B 4184 S8
VOLVO S40 II (544) 2.010.20061461999 ccm4B 4204 S3
VOLVO S80 II (124) 2.001.20081461999 ccm4B 4204 S3
VOLVO V50 (545) 1.804.20041251798 ccm4B 4184 S11
VOLVO V50 (545) 1.8 FlexFuel01.20051251798 ccm4B 4184 S8
VOLVO V50 (545) 2.010.20061461999 ccm4B 4204 S3
VOLVO V70 III (135) 2.010.20071451999 ccm4B 4204 S3
Klienti, kas iegādājās šo preci, nopirka arī:
Preces vērtējums

METZGER Cilindru galvas vāks



Novērtēt tūlīt

METZGER Cilindru galvas vāks.

INFO LOGS

Bezmaksas piegāde

Katrai piegādei ar preču vērtību virs 110 €
  • Cilindru galvas vāks (2389114 dzinējam ar ?: C18HDEA) nosūtīšana ar POSTNORD
  • Cilindru galvas vāks (Ražošanas datums no: 03.12.2007 2389114) nosūtīšana ar GLS
  • 2389114 Cilindru galvas vāks (Ražošanas datums līdz: 09.01.2008) nosūtīšana ar DHL
:

Drošs savienojums

Maksāšanas metodes
  • 2389114 Cilindru galvas vāks pirkt ar PayPal maksāšanas metodi
  • Cilindru galvas vāks ( 2389114) METZGER pirkt ar VISA maksāšanas metodi
  • Cilindru galvas vāks ( 2389114) pirkt ar MasterCard maksāšanas metodi
  • Hypovereins Bank
Pirmdiena - Piektdiena: 09:00 - 19:00

KLIENTU ATBALSTA DIENESTS

+37162444273

Adrese

Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlin Vācija
Rādīt karti