MEKLĒŠANA PĒC AUTOMAŠĪNAS
Rezerves daļu katalogs

FACET Lambda zonde Made in Italy - OE Equivalent

Atsauksmes (0)
Lambda zonde KW497007, EPS1997007 (Šasijas numurs no: F125158 | Šasijas numurs līdz: B173999) pirkt lēti thumb?id=7132510&lng=lv&ccf=94077793

96,80

iesk. 21% PVN, Piegāde
Nav noliktavā
  • Preces №: 10.7007
  • Ražotājs: FACET
  • Tipa:
- +
Šīs preces nav noliktavā. Lūdzu, izvēlieties citu preci.
Šis produkts tika pievienots jūsu iepirkumu grozam
FACET Lambda zonde
Lambda zonde informacija
  • Papildus informācija:   Made in Italy - OE Equivalent 
  • Vada garums [mm]:   250 
  • Garums [mm]:   400, 650, 950, 415, 500, 800, 720, 300, 900, 935 
  • Vadu skaits:  
  • Versija:  
  • Krāsa:   dzeltens, zils 
  • Stav: Jauns
OEM atsauces numurs (-i):
Ražotājiem OE numuru
ASTON MARTIN 6G339F472AA
AUDI 06A906265AP
BMW 11781406622
BMW 11787837565
BMW 1406622
BMW 7837565
CHRYSLER 5149171AA
CHRYSLER 5149180AA
CHRYSLER K05149171AA
CHRYSLER K05149180AA
DODGE 5149171AA
DODGE 5149180AA
DODGE K05149171AA
DODGE K05149180AA
FACET EPS1997007
FACET KW497007
FIAT 46447841
FIAT 46481457
FIAT 46481458
FIAT 46555846
FIAT 46737471
FIAT 46823880
FIAT 53109434
FIAT K05149171AA
FIAT K05149180AA
FIAT K68066160AA
FORD 1846647
FORD 4140960
FORD 5F9A9G444BA
FORD 5W6A9G444BA
FORD 7126155
FORD 95FB9F472CB
FORD 95VW9F472FA
FORD 95VW9F472FB
FORD DY733
FORD ES519G444BA
FORD F4UF9F472CA
FORD F85F9G444AB
FORD F85Z9G444AB
FORD FL3A9G444AA
FORD FL3Z9G444A
FORD YL849F472AD
FORD YL849F472AE
FORD YL8Z9F472AA
FORD USA 1846647
FORD USA FL3A9G444AA
GENERAL MOTORS 9202576
HONDA 36531PDFE01
HONDA 36532PRBA01
HYUNDAI 3921022026
Citi piemēroti produkti ar ievadīto OEM numuru:
BOSCH
0 258 005 244
BOSCH
0 986 258 012
VEMO
V24-76-0034
BERU
OZH137
BERU
OZH151
NGK
0042
NGK
0236
NGK
0239
NGK
0460
NGK
0496
NGK
1759
NGK
1760
NGK
1793
BOSCH
0 258 003 181
BOSCH
0 258 003 485
BOSCH
0 258 003 842
BOSCH
0 258 005 096
BOSCH
0 258 005 139
BOSCH
0 258 005 162
BOSCH
0 258 005 179
BOSCH
0 258 005 236
BOSCH
0 258 005 658
BOSCH
0 258 005 708
BOSCH
0 258 005 716
BOSCH
0 258 005 717
BOSCH
0 258 005 718
BOSCH
0 258 005 729
BOSCH
0 258 986 505
BOSCH
0 258 986 507
DENSO
DOX-0114
DENSO
DOX-0117
DENSO
DOX-0119
DENSO
DOX-1547
DENSO
DOX-2010
VDO
A2C59513168Z
VDO
A2C59513171Z
VDO
A2C59513213Z
VDO
A2C59513230Z
VDO
A2C59513320Z
VDO
A2C59513322Z
DELPHI
ES10568-12B1
DELPHI
ES20253-12B1
DELPHI
ES20265-12B1
MAGNETI MARELLI
460000236010
MAGNETI MARELLI
460000239010
MAGNETI MARELLI
460000460010
MAGNETI MARELLI
460000496010
MAGNETI MARELLI
460001759010
MAGNETI MARELLI
460001760010
MAGNETI MARELLI
460001793010
VEMO
V10-76-0033
VEMO
V10-76-0044
VEMO
V10-76-0069
VEMO
V10-76-0075
VEMO
V20-76-0031
VEMO
V20-76-0048
VEMO
V22-76-0008
VEMO
V24-76-0018
VEMO
V24-76-0026
VEMO
V25-76-0002
VEMO
V25-76-0012
VEMO
V25-76-0015
VEMO
V25-76-0019
VEMO
V25-76-0026
VEMO
V40-76-0023
VEMO
V52-76-0003
FAE
77169
FAE
77200
FAE
77218
FAE
77220
BLUE PRINT
ADG07011
BLUE PRINT
ADM57023C
VEGAZ
ULS-231
NGK
90698
DENSO
DOX-0150
DENSO
DOX-1551
BOSCH
0 258 005 343
PIERBURG
7.02604.62.0
PIERBURG
7.02604.23.0
PIERBURG
7.02604.51.0
PIERBURG
7.02604.57.0
METZGER
0893191
METZGER
0893086
METZGER
0893203
METZGER
0893060
FACET
10.7970
FACET
10.7169
FACET
10.8088
FACET
10.7324
FACET
10.7704
FACET
10.7670
FACET
10.7341
FACET
10.7007
FACET
10.7728
FACET
10.7671
FACET
10.7211
DT
6.72001
BERU
OZH020
DENSO
DOX-1569
HERTH+BUSS JAKOPARTS
J1463003
PIERBURG
7.05270.88.0
PIERBURG
7.05271.03.0
DELPHI
ES20064
DELPHI
ES20316
DELPHI
ES20282-12B1
DELPHI
ES20318-11B1
HERTH+BUSS JAKOPARTS
J1473004
HERTH+BUSS JAKOPARTS
J1473018
NGK
1952
NGK
7982
TRISCAN
8845 10002
TRISCAN
8845 12039
TRISCAN
8845 12049
TRISCAN
8845 12065
TRISCAN
8845 16006
TRISCAN
8845 16034
TRISCAN
8845 16046
TRISCAN
8845 16053
TRISCAN
8845 24048
TRISCAN
8845 29046
MEAT & DORIA
81704
MEAT & DORIA
81731
MEAT & DORIA
81005
MEAT & DORIA
81022
MEAT & DORIA
81029
MEAT & DORIA
81768
MEAT & DORIA
81049
MEAT & DORIA
81051
MEAT & DORIA
81517
MEAT & DORIA
81540
MEAT & DORIA
81545
MEAT & DORIA
81558
MEAT & DORIA
81565
MEAT & DORIA
81629
FAE
77132
FAE
77133
FAE
77215
FAE
77277
BLUE PRINT
ADA107047
MAGNETI MARELLI
460002140810
STARK
SKLS-0140382
STARK
SKLS-0140387
WALKER PRODUCTS
250-24302
HOFFER
7481005
HOFFER
7481049
HOFFER
7481051
HOFFER
7481517
HOFFER
7481540
HOFFER
7481558
HOFFER
7481565
HOFFER
7481629
HOFFER
7481731
HOFFER
7481768
HOFFER
7481022
HOFFER
7481704
STARK
SKLS-0140071
STARK
SKLS-0140082
STARK
SKLS-0140089
RIDEX
3922L0220
RIDEX
3922L0225
RIDEX
3922L0227
JP GROUP
1193803200
MOBILETRON
OS-Y401P
MOBILETRON
OS-B453P
MOBILETRON
OS-B449P
MOBILETRON
OS-B424P
MOBILETRON
OS-F417P
MOBILETRON
OS-F412P
MOBILETRON
OS-F427P
MOBILETRON
OS-B443P
MOBILETRON
OS-B451P
MOBILETRON
OS-B423P
MOBILETRON
OS-F421P
MOBILETRON
OS-B413P
MOBILETRON
OS-B490P
MOBILETRON
OS-B4169P
DT
4.66932
CALORSTAT by Vernet
LS140028
CALORSTAT by Vernet
LS140048
CALORSTAT by Vernet
LS140083
CALORSTAT by Vernet
LS140094
CALORSTAT by Vernet
LS140099
CALORSTAT by Vernet
LS140137
CALORSTAT by Vernet
LS140173
CALORSTAT by Vernet
LS140225
CALORSTAT by Vernet
LS140337
CALORSTAT by Vernet
LS140394
CALORSTAT by Vernet
LS140429
CALORSTAT by Vernet
LS140528
CALORSTAT by Vernet
LS140589
CALORSTAT by Vernet
LS140598
CALORSTAT by Vernet
LS140673
CALORSTAT by Vernet
LS140105
MAGNETI MARELLI
466016355044
ESEN SKV
09SKV001
ESEN SKV
09SKV002
ESEN SKV
09SKV003
ESEN SKV
09SKV006
ESEN SKV
09SKV009
ESEN SKV
09SKV013
ESEN SKV
09SKV015
ESEN SKV
09SKV017
ESEN SKV
09SKV019
ESEN SKV
09SKV029
ESEN SKV
09SKV030
ESEN SKV
09SKV031
ESEN SKV
09SKV032
ESEN SKV
09SKV034
ESEN SKV
09SKV035
ESEN SKV
09SKV036
ESEN SKV
09SKV038
ESEN SKV
09SKV041
ESEN SKV
09SKV042
ESEN SKV
09SKV045
ESEN SKV
09SKV048
ESEN SKV
09SKV050
ESEN SKV
09SKV053
ESEN SKV
09SKV054
ESEN SKV
09SKV056
ESEN SKV
09SKV057
ESEN SKV
09SKV059
ESEN SKV
09SKV061
ESEN SKV
09SKV071
ESEN SKV
09SKV074
ESEN SKV
09SKV080
ESEN SKV
09SKV081
ESEN SKV
09SKV101
ESEN SKV
09SKV102
ESEN SKV
09SKV104
ESEN SKV
09SKV598
ESEN SKV
09SKV602
ESEN SKV
09SKV626
ESEN SKV
09SKV630
ESEN SKV
09SKV654
ESEN SKV
09SKV682
ESEN SKV
09SKV703
ESEN SKV
09SKV705
ESEN SKV
09SKV709
ESEN SKV
09SKV725
ESEN SKV
09SKV904
ESEN SKV
09SKV909
ESEN SKV
09SKV913
JP GROUP
1193803700
DT
4.69562
MAXGEAR
59-0013
MAXGEAR
59-0039
DT
6.81020
MEAT & DORIA
81951
MASTER-SPORT
8200052063-PCS-MS
JOHNS
LSO 32 18-001
VEMO
V33-76-0002
VEGAZ
ULS-295
MEAT & DORIA
81022OQ
MEAT & DORIA
81029OQ
MEAT & DORIA
81049OQ
MEAT & DORIA
81540OQ
MEAT & DORIA
81558OQ
MEAT & DORIA
81565OQ
HELLA
6PA 358 066-971
RIDEX
3922L0061
RIDEX
3922L0085
RIDEX
3922L0090
RIDEX
3922L0093
RIDEX
3922L0132
RIDEX
3922L0142
RIDEX
3922L0160
RIDEX
3922L0210
RIDEX
3922L0215
STARK
SKLS-0140412
RIDEX
3922L0250
MEAT & DORIA
81558E
MEAT & DORIA
81565E
COVIND
385/194
MAXGEAR
59-0114
VEGAZ
DLS-471
MAXGEAR
59-0125
HELLA
6PA 358 103-381
HELLA
6PA 358 103-451
ONE-77VANTAGEA3 3. SērijaZ3Z4300GRAND VOYAGERJOURNEY500FREEMONTPALIO SIENA STRADAESCORTGALAXY KA MAVERICKTRANSITMUSTANG ACCORD PONYCOUPEGENESISSANTA FEi30LANTRA CHEROKEE COMPASSGRAND CHEROKEE PATRIOTWRANGLERSORENTO STINGERFLAVIATHEMA VOYAGER356TRIBUTE AMG GTC KlaseCLK CLS E KlaseG KlaseGLCS KlaseSLSLCV KlaseOMEGABALENO UP
Lambda zonde piemēroti šādiem automašīnu modeļiem
Ražotājs/Modelis/TypeIzlaiduma gadsZSDzinēja tipsCil.Dzinēja kods
ASTON MARTIN One-77 Coupe 7.306.20107607312 ccm12AM21
ASTON MARTIN VANTAGE Vantage 4.310.20053854280 ccm8AM6U5
ASTON MARTIN VANTAGE Volante 4.304.20073854280 ccm8AM6U5
AUDI A3 Hatchback (8L1) 1.809.19961251781 ccm4APG
BMW 3 Cabrio (E46) M3 3.204.20013433246 ccm6S54 B32 (326S4)
BMW 3 Coupe (E46) M306.20003433246 ccm6S54 B32 (326S4)
BMW 3 Coupe (E46) M306.20033603246 ccm6S54 B32 (326S4)
BMW Z3 Coupe (E36) M02.19983213201 ccm6S50 B32 (326S3)
BMW Z3 Coupe (E36) M06.20013253246 ccm6S54 B32 (326S4)
BMW Z3 Roadster (E36) M 3.203.19973213201 ccm6S50 B32 (326S1)
BMW Z3 Roadster (E36) M 3.206.20013253246 ccm6S54 B32 (326S4)
BMW Z4 Coupe (E86) M03.20063433246 ccm6S54 B32 (326S4)
BMW Z4 Roadster (E85) M03.20063433246 ccm6S54 B32 (326S4)
CHRYSLER 300 C 3.609.20112863604 ccm6ERB
CHRYSLER 300 C 3.601.20112963604 ccm6ERB
CHRYSLER 300 C 6.409.20114726417 ccm8ESG
CHRYSLER GRAND VOYAGER V (RT) 3.602.20112833604 ccm6ERB
CHRYSLER GRAND VOYAGER V (RT) 3.602.20112873604 ccm6ERB
DODGE Journey MPV 2.406.20121732359 ccm4ED3
DODGE Journey MPV 3.606.20122803604 ccm6ERB
DODGE Journey MPV 3.601.20122873604 ccm6ERB
DODGE Journey MPV 3.6 AWD05.20132803604 ccm6ERB
FIAT 500X (334_) 2.4 4x405.20151842360 ccm4ED6
FIAT Freemont (345_) 2.408.20111702360 ccm4EDG
FIAT Freemont (345_) 3.608.20112803604 ccm6ERB
FIAT Freemont (345_) 3.6 4x408.20112803604 ccm6ERB
FIAT PALIO (178BX) 1.004.199661994 ccm4178 A1.000
FIAT PALIO (178BX) 1.206.1999681242 ccm4178 E2.000
FIAT PALIO (178BX) 1.206.1998731242 ccm4176 A8.000
FIAT PALIO (178BX) 1.404.1996691372 ccm4178 B2.000
FIAT PALIO (178BX) 1.506.2004841461 ccm4178 E5.022
FIAT PALIO (178BX) 1.6 16V04.19961001581 ccm4178 B3.000
FIAT PALIO Weekend (178DX) 1.206.1999681242 ccm4178 E2.000
FIAT PALIO Weekend (178DX) 1.204.1996731242 ccm4178 B5.000
FIAT PALIO Weekend (178DX) 1.502.2002841461 ccm4178 E5.022
FIAT PALIO Weekend (178DX) 1.6 16V04.19961001581 ccm4178 B3.000
FIAT PALIO Weekend (178DX) 1.6 16V02.20011031596 ccm4182 B6.000
FIAT Siena (178_, 172_) 1.209.2001601242 ccm4178 C4.066
FIAT Siena (178_, 172_) 1.209.1998731242 ccm4178 B5.000
FIAT Siena (178_, 172_) 1.404.1996691372 ccm4178 B2.000
FIAT Siena (178_, 172_) 1.4 Cat04.1996691372 ccm4178 B2.016
FIAT Siena (178_, 172_) 1.6 16V09.19981061581 ccm4178 B3.000
FIAT Strada Pick-up (178_) 1.206.1999731242 ccm4178 B5.000
FORD ESCORT '95 Furgons (AVL) 1.401.1995731392 ccm4F4B
FORD Escort VI Cabrio (ALL) 1.402.1995751392 ccm4F4B
FORD GALAXY (WGR) 2.8 i V611.19951742792 ccm6AMY
FORD GALAXY (WGR) 2.8 i V6 4x404.19961742792 ccm6AMY
FORD KA (RB_) 1.3 i06.1998491299 ccm4JJL
FORD MAVERICK 2.0 16V02.20011241989 ccm4YF
FORD MAVERICK 2.0 16V FWD02.20011241989 ccm4YF
FORD MAVERICK 3.0 V6 24V02.20011972967 ccm6AJ
FORD MAVERICK 3.0 V6 24V03.20042032967 ccm6AJ
FORD MAVERICK 3.0 V6 24V FWD02.20011972967 ccm6AJ
FORD TRANSIT Autobuss (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 2.308.20001452295 ccm4E5FA
FORD USA Mustang VI Cabrio 5.0 V801.20154194951 ccm8MF8F
FORD USA Mustang VI Coupe 5.0 V801.20154184951 ccm8MF8F
FORD USA Mustang VI Coupe 5.0 V807.20154224951 ccm8MF8F
HONDA Accord VI Hatchback (CH, CL) 1.6 (CH5)12.19991161590 ccm4D16B6
HONDA Accord VI Sedan (CK, CG, CH, CF8) 1.6 i (CG7)10.19981161590 ccm4D16B6
HONDA Accord VI Sedan (CK, CG, CH, CF8) 1.6 LS (CG7)10.19981071590 ccm4D16B7
HYUNDAI ACCENT I (X-3) 1.310.1994751341 ccm4G4EH
HYUNDAI ACCENT Sedans (X-3) 1.310.1994751341 ccm4G4EH
HYUNDAI ACCENT Sedans (X-3) 1.510.1994851495 ccm4G4EK
HYUNDAI COUPE (RD) 1.6 16V03.19981161599 ccm4G4GR
HYUNDAI COUPE (RD) 1.6 i 16V12.19961141599 ccm4G4GR
HYUNDAI COUPE (RD) 2.008.19991371975 ccm4G4DF
HYUNDAI COUPE (RD) 2.0 16V03.20011351975 ccm4G4DF
HYUNDAI COUPE (RD) 2.0 16V08.19961391975 ccm4G4GF
HYUNDAI COUPE (RD) F2 Evolution01.19991541975 ccm4G4GF
HYUNDAI GENESIS (DH) 3.0 GDI06.20142492999 ccm6G6DG
HYUNDAI GENESIS (DH) 3.0 GDI 4WD06.20142492999 ccm6G6DG
HYUNDAI GENESIS (DH) 3.8 GDI06.20143153778 ccm6G6DJ
HYUNDAI GENESIS (DH) 3.8 GDI 4WD06.20143153778 ccm6G6DJ
HYUNDAI Grand Santa Fé (DM) 3.3 Visu riteņu piedziņa02.20142713342 ccm6G6DF
HYUNDAI SANTA FÉ II (CM) 2.411.20101742359 ccm4G4KE
HYUNDAI SANTA FÉ II (CM) 2.4 4x407.20101742359 ccm4G4KE
HYUNDAI i30 Hatchback (PDE, PD, PDEN) 2.0 N07.20172501998 ccm4G4KH
HYUNDAI i30 Hatchback (PDE, PD, PDEN) 2.0 N07.20172751998 ccm4G4KH
HYUNDAI i30 III Fastback (PDE, PDEN) 2.0 N07.20172501998 ccm4G4KH
HYUNDAI i30 III Fastback (PDE, PDEN) 2.0 N07.20172751998 ccm4G4KH
HYUNDAI LANTRA II (J-2) 1.6 16V11.19951141599 ccm4G4GR
HYUNDAI LANTRA II (J-2) 1.6 16V06.19951181599 ccm4G4GR
HYUNDAI LANTRA II (J-2) 1.6 i11.1995901599 ccm4G4GR
HYUNDAI LANTRA II (J-2) 1.8 16V11.19951281795 ccm4G4GM
HYUNDAI LANTRA II (J-2) 1.9 D03.1998681905 ccm4DJY
HYUNDAI LANTRA II (J-2) 2.0 16V08.19961391975 ccm4G4GF
HYUNDAI LANTRA II Wagon (J-2) 1.6 16V02.19961141599 ccm4G4GR
HYUNDAI LANTRA II Wagon (J-2) 1.6 16V06.19981181599 ccm4G4GR
HYUNDAI LANTRA II Wagon (J-2) 1.6 i02.1996901599 ccm4G4GR
HYUNDAI LANTRA II Wagon (J-2) 1.8 16V02.19961281795 ccm4G4GM
HYUNDAI LANTRA II Wagon (J-2) 1.9 D03.1998681905 ccm4DJY
HYUNDAI LANTRA II Wagon (J-2) 2.0 16V11.19951391975 ccm4G4GF
JEEP CHEROKEE (KL) 2.411.20131772360 ccm4ED6
JEEP CHEROKEE (KL) 2.4 4x411.20131772360 ccm4ED6
JEEP CHEROKEE (KL) 3.2 V611.20132723239 ccm6EHK
JEEP CHEROKEE (KL) 3.2 V6 4x411.20132723239 ccm6EHB
JEEP COMPASS (MK49) 2.408.20061702360 ccm4EDG
JEEP COMPASS (MK49) 2.4 4x409.20061702360 ccm4ED3
JEEP GRAND CHEROKEE IV (WK, WK2) 3.6 V6 4x411.20102863604 ccm6ERB
JEEP GRAND CHEROKEE IV (WK, WK2) 3.6 V6 FlexFuel 4x411.20102863604 ccm6ERB
JEEP GRAND CHEROKEE IV (WK, WK2) 3.6 VVT 4x404.20162903604 ccm6ERB
JEEP GRAND CHEROKEE IV (WK, WK2) 6.2 i V8 4x409.20177106166 ccm8ESD
JEEP GRAND CHEROKEE IV (WK, WK2) 6.4 SRT8 4x403.20114686417 ccm8ESG
JEEP GRAND CHEROKEE IV (WK, WK2) 6.4 SRT8 4x406.20114726417 ccm8ESG
JEEP PATRIOT (MK74) 2.001.20111561998 ccm4ECN
JEEP PATRIOT (MK74) 2.0 4x402.20071561998 ccm4ECN
JEEP PATRIOT (MK74) 2.406.20091702360 ccm4EDG
JEEP PATRIOT (MK74) 2.4 4x401.20081702360 ccm4EDG
JEEP PATRIOT (MK74) 2.4 Eco + 4x407.20081702360 ccm4ED3
JEEP WRANGLER III (JK) 3.6 V610.20112843604 ccm6ERB
KIA SORENTO II (XM) 2.4 CVVT11.20091742359 ccm4G4KE
KIA SORENTO II (XM) 2.4 CVVT 4WD11.20091742359 ccm4G4KE
KIA SORENTO II (XM) 3.505.20132783470 ccm6G6DC
KIA SORENTO II (XM) 3.5 4WD05.20132783470 ccm6G6DC
KIA SORENTO III 3.5 D-CVVT12.20182493470 ccm6G6DC
KIA SORENTO III 3.5 D-CVVT 4WD12.20182493470 ccm6G6DC
KIA Stinger Hatchback (CK) 2.0 T-GDI07.20181971998 ccm4G4KL
KIA Stinger Hatchback (CK) 2.0 T-GDI07.20182451998 ccm4G4KL
KIA Stinger Hatchback (CK) 2.0 T-GDI06.20172471998 ccm4G4KL
KIA Stinger Hatchback (CK) 2.0 T-GDi06.20172561998 ccm4G4KL
KIA Stinger Hatchback (CK) 2.0 T-GDI 4WD07.20181971998 ccm4G4KL
KIA Stinger Hatchback (CK) 2.0 T-GDI 4WD06.20172471998 ccm4G4KL
KIA Stinger Hatchback (CK) 3.3 T-GDI07.20183663342 ccm6G6DP
KIA Stinger Hatchback (CK) 3.3 T-GDi06.20173703342 ccm6G6DP
KIA Stinger Hatchback (CK) 3.3 T-GDI 4WD07.20183663342 ccm6G6DP
KIA Stinger Hatchback (CK) 3.3 T-GDi 4WD06.20173703342 ccm6G6DP
KIA Stinger Van / Hatchback (CK) 2.0 T-GDI07.20182451998 ccm4G4KL
LANCIA FLAVIA Kabriolets (JS) 2.403.20121702360 ccm4EDG
LANCIA FLAVIA Kabriolets (JS) 2.403.20121752360 ccm4EDG
LANCIA THEMA (LX) 3.609.20112863604 ccm6ERB
LANCIA Voyager (404_) 3.6 V609.20112833604 ccm6ERB
MAZDA 3 (BK) 2.010.20031501999 ccm4LFN8
MAZDA 3 Sedans (BK) 2.004.20041411999 ccm4LF17
MAZDA 3 Sedans (BK) 2.010.20031501999 ccm4LFN8
MAZDA 5 (CR19) 1.802.20051161798 ccm4L823
MAZDA 5 (CR19) 2.002.20051461999 ccm4LFF7
MAZDA 6 (GG) 1.808.20021201798 ccm4L813
MAZDA 6 (GG) 2.006.20021411999 ccm4LF18
MAZDA 6 (GG) 2.306.20021662261 ccm4L3C1
MAZDA 6 (GH) 1.8 MZR08.20071201798 ccm4L813
MAZDA 6 (GH) 2.0 MZR08.20071471999 ccm4LF17
MAZDA 6 (GH) 2.0 MZR01.20101551999 ccm4LF-DE
MAZDA 6 Hatchback (GG) 1.808.20021201798 ccm4L813
MAZDA 6 Hatchback (GG) 2.008.20021411999 ccm4LF18
MAZDA 6 Hatchback (GG) 2.308.20021662261 ccm4L3C1
MAZDA 6 Hečbeka virsbūve (GH) 1.8 MZR08.20071201798 ccm4L813
MAZDA 6 Hečbeka virsbūve (GH) 2.0 MZR08.20071471999 ccm4LF17
MAZDA 6 Hečbeka virsbūve (GH) 2.0 MZR01.20101551999 ccm4LF-DE
MAZDA 6 Station Wagon (GY) 2.3 AWD11.20021622261 ccm4L3C1
MAZDA 6 Universālis (GH) 1.8 MZR02.20081201798 ccm4L813
MAZDA 6 Universālis (GH) 2.0 MZR12.20071471999 ccm4LF17
MAZDA 6 Universālis (GH) 2.0 MZR01.20101551999 ccm4LF-DE
MAZDA TRIBUTE (EP) 3.0 V6 AWD04.20042032967 ccm6AJ
MERCEDES-BENZ AMG GT (X290) 63 4-matic+ (290.688)07.20185853982 ccm8M 177.980
MERCEDES-BENZ AMG GT (X290) 63 S 4-matic+ (290.689)07.20186393982 ccm8M 177.980
MERCEDES-BENZ C Klase Convertible (A205) AMG C 43 4-matic (205.464)10.20163672996 ccm6M 276.823
MERCEDES-BENZ C Klase Convertible (A205) AMG C 43 4-matic (205.464)04.20183902996 ccm6M 276.823
MERCEDES-BENZ C Klase Convertible (A205) AMG C 63 (205.486)10.20164763982 ccm8M 177.980
MERCEDES-BENZ C Klase Convertible (A205) AMG C 63 S (205.487)10.20165103982 ccm8M 177.980
MERCEDES-BENZ C Klase Convertible (A205) C 400 4-matic (205.466)06.20163332996 ccm6M 276.823
MERCEDES-BENZ C Klase Coupe (C205) AMG C 43 3.0 4-matic (205.364)04.20183902996 ccm6M 276.823
MERCEDES-BENZ C Klase Coupe (C205) AMG C 43 4-matic (205.364)04.20163672996 ccm6M 276.823
MERCEDES-BENZ C Klase Coupe (C205) C 400 4-matic (205.366)04.20163332996 ccm6M 276.823
MERCEDES-BENZ C Klase Saloon (W202) C 180 (202.018)11.19941211799 ccm4M 111.921
MERCEDES-BENZ C Klase Saloon (W202) C 180 (202.018)03.19931221799 ccm4M 111.921
MERCEDES-BENZ C Klase Saloon (W202) C 200 (202.020)01.19941361998 ccm4M 111.941
MERCEDES-BENZ C Klase Saloon (W202) C 200 Kompressor (202.025)10.19951801998 ccm4M 111.944
MERCEDES-BENZ C Klase Saloon (W202) C 200 Kompressor (202.025)11.19961921998 ccm4M 111.944
MERCEDES-BENZ C Klase Saloon (W202) C 230 (202.023)06.19961502295 ccm4M 111.974
MERCEDES-BENZ C Klase Saloon (W202) C 230 Kompressor (202.024)10.19951932295 ccm4M 111.975
MERCEDES-BENZ C Klase Saloon (W205) AMG C 43 3.0 4-matic (205.064)04.20183902996 ccm6M 276.823
MERCEDES-BENZ C Klase Saloon (W205) AMG C 43 4-matic (205.064)04.20163672996 ccm6M 276.823
MERCEDES-BENZ C Klase Saloon (W205) AMG C 63 (205.086)10.20144763982 ccm8M 177.980
MERCEDES-BENZ C Klase Saloon (W205) AMG C 63 S (205.087)10.20145103982 ccm8M 177.980
MERCEDES-BENZ C Klase Saloon (W205) C 400 4-matic (205.066)10.20143332996 ccm6M 276.823
MERCEDES-BENZ C Klase T-modell (S202) C 180 T (202.078)06.19961221799 ccm4M 111.921
MERCEDES-BENZ C Klase T-modell (S202) C 200 T (202.080)06.19961361998 ccm4M 111.941
MERCEDES-BENZ C Klase T-modell (S202) C 200 T Kompressor (202.082)11.19961921998 ccm4M 111.944
MERCEDES-BENZ C Klase T-modell (S202) C 230 T (202.083)06.19961502295 ccm4M 111.974
MERCEDES-BENZ C Klase T-modell (S202) C 230 T Kompressor (202.085)06.19971932295 ccm4M 111.975
MERCEDES-BENZ C Klase T-modell (S205) AMG C 43 3.0 4-matic (205.264)04.20183902996 ccm6M 276.823
MERCEDES-BENZ C Klase T-modell (S205) AMG C 43 4-matic (205.264)04.20163672996 ccm6M 276.823
MERCEDES-BENZ C Klase T-modell (S205) AMG C 63 (205.286)10.20154763982 ccm8M 177.980
MERCEDES-BENZ C Klase T-modell (S205) AMG C 63 S (205.287)10.20155103982 ccm8M 177.980
MERCEDES-BENZ C Klase T-modell (S205) C 400 4-matic (205.266)10.20143332996 ccm6M 276.823
MERCEDES-BENZ CLK (C208) 200 (208.335)06.19971361998 ccm4M 111.945
MERCEDES-BENZ CLK (C208) 200 Kompressor (208.345)06.19971921998 ccm4M 111.944
MERCEDES-BENZ CLK (C208) 230 Kompressor (208.347)06.19971932295 ccm4M 111.975
MERCEDES-BENZ CLK Kabriolets (A208) 200 (208.435)03.19981361998 ccm4M 111.941
MERCEDES-BENZ CLK Kabriolets (A208) 200 Kompressor (208.445)03.19981921998 ccm4M 111.944
MERCEDES-BENZ CLK Kabriolets (A208) 230 Kompressor (208.447)03.19981932295 ccm4M 111.975
MERCEDES-BENZ CLS (C218) CLS 400 (218.361)07.20143333498 ccm6M 276.850
MERCEDES-BENZ CLS (C218) CLS 400 (218.365)05.20143332996 ccm6M 276.820
MERCEDES-BENZ CLS Shooting Brake (X218) CLS 400 (218.961)07.20143333498 ccm6M 276.850
MERCEDES-BENZ CLS Shooting Brake (X218) CLS 400 (218.965)05.20143332996 ccm6M 276.820
MERCEDES-BENZ E Klase Coupe (C238) E 400 4-matic (238.366)12.20163332996 ccm6M 276.823
MERCEDES-BENZ E Klase Coupe (C238) E 450 4-matic (238.368)08.20183672996 ccm6M 276.823
MERCEDES-BENZ E Klase Kabriolets (A238) E 400 4-matic (238.466)06.20173332996 ccm6M 276.823
MERCEDES-BENZ E Klase Kabriolets (A238) E 450 4-matic (238.468)08.20183672996 ccm6M 276.823
MERCEDES-BENZ E Klase Saloon (W210) E 240 (210.061)06.19971702398 ccm6M 112.911
MERCEDES-BENZ E Klase Saloon (W210) E 280 (210.063)12.19962042799 ccm6M 112.921
MERCEDES-BENZ E Klase Saloon (W210) E 280 4-matic (210.081)12.19962042799 ccm6M 112.921
MERCEDES-BENZ E Klase Saloon (W210) E 320 (210.065)06.19972243199 ccm6M 112.941
MERCEDES-BENZ E Klase Saloon (W210) E 320 4-matic (210.082)06.19972243199 ccm6M 112.941
MERCEDES-BENZ E Klase Saloon (W210) E 430 (210.070)06.19972794266 ccm8M 113.940
MERCEDES-BENZ E Klase Saloon (W210) E 430 4-matic (210.083)05.19992794266 ccm8M 113.940
MERCEDES-BENZ E Klase Saloon (W210) E 55 AMG (210.074)08.19973545439 ccm8M 113.980
MERCEDES-BENZ E Klase Saloon (W213) AMG E 43 4-matic (213.064)07.20164012996 ccm6M 276.823
MERCEDES-BENZ E Klase Saloon (W213) AMG E 63 4-matic+ (213.088)01.20175713982 ccm8M 177.980
MERCEDES-BENZ E Klase Saloon (W213) AMG E 63 S 4-matic+ (213.089)01.20176123982 ccm8M 177.980
MERCEDES-BENZ E Klase Saloon (W213) E 400 4-matic (213.066)06.20163332996 ccm6M 276.823
MERCEDES-BENZ E Klase Saloon (W213) E 400 4-matic (213.071)07.20163333498 ccm6M 276.853
MERCEDES-BENZ E Klase T-modell (S210) E 240 T (210.261)06.19971702398 ccm6M 112.911
MERCEDES-BENZ E Klase T-modell (S210) E 280 T (210.263)12.19962042799 ccm6M 112.921
MERCEDES-BENZ E Klase T-modell (S210) E 280 T 4-matic (210.281)12.19962042799 ccm6M 112.921
MERCEDES-BENZ E Klase T-modell (S210) E 320 T (210.265)12.19962243199 ccm6M 112.941
MERCEDES-BENZ E Klase T-modell (S210) E 430 T (210.270)06.19972794266 ccm8M 113.940
MERCEDES-BENZ E Klase T-modell (S210) E 430 T 4-matic (210.283)05.19992794266 ccm8M 113.940
MERCEDES-BENZ E Klase T-modell (S210) E 55 T AMG (210.274)08.19973545439 ccm8M 113.980
MERCEDES-BENZ E Klase T-modell (S213) AMG E 43 4-matic (213.264)10.20164012996 ccm6M 276.823
MERCEDES-BENZ E Klase T-modell (S213) AMG E 63 4-matic+ (213.288)05.20175713982 ccm8M 177.980
MERCEDES-BENZ E Klase T-modell (S213) AMG E 63 S 4-matic+ (213.289)05.20176123982 ccm8M 177.980
MERCEDES-BENZ E Klase T-modell (S213) E 400 4-matic (213.271)10.20163333498 ccm6M 276.853
MERCEDES-BENZ G Klase (W463) AMG G 63 (463.276)03.20185853982 ccm8M 177.980
MERCEDES-BENZ G Klase (W463) G 500 (463.260)01.20184223982 ccm8M 176.980
MERCEDES-BENZ GLC (X253) AMG 43 4-matic (253.964)04.20163672996 ccm6M 276.823
MERCEDES-BENZ GLC (X253) AMG 63 4-matic+ (253.988)06.20174763982 ccm8M 177.980
MERCEDES-BENZ GLC (X253) AMG 63 S 4-matic+ (253.989)06.20175103982 ccm8M 177.980
MERCEDES-BENZ GLC Coupe (C253) AMG 43 4-matic (253.364)10.20163672996 ccm6M 276.823
MERCEDES-BENZ GLC Coupe (C253) AMG 63 4-matic+ (253.388)06.20174763982 ccm8M 177.980
MERCEDES-BENZ GLC Coupe (C253) AMG 63 S 4-matic+ (253.389)06.20175103982 ccm8M 177.980
MERCEDES-BENZ S Klase Convertible (A217) AMG S 63 (217.487)12.20186123982 ccm8M 177.980
MERCEDES-BENZ S Klase Convertible (A217) AMG S 63 4-matic+ (217.488)10.20176123982 ccm8M 177.980
MERCEDES-BENZ S Klase Convertible (A217) S 560 (217.483)10.20174693982 ccm8M 176.980
MERCEDES-BENZ S Klase Coupe (C217) S 560 (217.383)10.20174693982 ccm8M 176.980
MERCEDES-BENZ S Klase Coupe (C217) S 560 4-matic (217.386)10.20174693982 ccm8M 176.980
MERCEDES-BENZ S Klase Coupe (C217) S 63 AMG (217.387)12.20186123982 ccm8M 177.980
MERCEDES-BENZ S Klase Coupe (C217) S 63 AMG 4-matic+ (217.388)10.20176123982 ccm8M 177.980
MERCEDES-BENZ S Klase Saloon (W222, V222, X222) AMG S 63 (222.187)05.20176123982 ccm8M 177.980
MERCEDES-BENZ S Klase Saloon (W222, V222, X222) AMG S 63 4-matic+ (222.188)05.20176123982 ccm8M 177.980
MERCEDES-BENZ S Klase Saloon (W222, V222, X222) S 560 (222.083, 222.183)07.20174693982 ccm8M 176.980
MERCEDES-BENZ S Klase Saloon (W222, V222, X222) S 560 4-matic (222.086, 222.186)05.20174693982 ccm8M 176.980
MERCEDES-BENZ S Klase Saloon (W222, V222, X222) S 560 Maybach (222.983)07.20174693982 ccm8M 176.980
MERCEDES-BENZ S Klase Saloon (W222, V222, X222) S 560 Maybach 4-matic (222.986)07.20174693982 ccm8M 176.980
MERCEDES-BENZ SL (R129) 280 (129.059)05.19982042799 ccm6M 112.923
MERCEDES-BENZ SL (R129) 320 (129.064)05.19982243199 ccm6M 112.943
MERCEDES-BENZ SL (R129) 500 (129.067)09.19923204973 ccm8M 119.972
MERCEDES-BENZ SL (R129) 500 (129.068)05.19983064966 ccm8M 113.961
MERCEDES-BENZ SL (R231) 400 (231.466)01.20163672996 ccm6M 276.825
MERCEDES-BENZ SLC (R172) AMG SLC 43 (172.466)01.20163672996 ccm6M 276.822
MERCEDES-BENZ SLC (R172) AMG SLC 43 3.0 (172.466)06.20183902996 ccm6M 276.822
MERCEDES-BENZ V Klase (W638/2) V 280 (638.244, 638.294)08.19971742792 ccm6M 104.900
OPEL Omega B Caravan (V94) 2.2 16V (F35, M35, P35)09.19991442198 ccm4Z 22 XE
OPEL Omega B Sedan (V94) 2.2 16V (F69, M69, P69)09.19991442198 ccm4Z 22 XE
VAUXHALL Omega (B) Sedan (V94) 2.2 16V01.19941442198 ccm4Z 22 XE
VAUXHALL Omega (B) Universālis (V94) 2.2 16V02.19941442198 ccm4Z 22 XE
SUZUKI BALENO (EG) 1.8 GTX (SY418)03.19961211839 ccm4J18A
SUZUKI BALENO Hečbeka virsbūve (EG) 1.8 GTX (SY418)03.19961211839 ccm4J18A
SUZUKI BALENO Universālis (EG) 1.8 i 16V (SY418)08.19961211839 ccm4J18A
VW up! Hatchback (121, 122, BL1, BL2) 1.0 TSI05.201690999 ccm3DKLC
Klienti, kas iegādājās šo preci, nopirka arī:
Preces vērtējums

FACET Lambda zonde Made in Italy - OE Equivalent



Novērtēt tūlīt

FACET Lambda zonde Made in Italy - OE Equivalent.

INFO LOGS

Bezmaksas piegāde

Katrai piegādei ar preču vērtību virs 110 €
  • Lambda zonde (KW497007, EPS1997007 Dzinēja numurs līdz: 007268) nosūtīšana ar POSTNORD
  • Lambda zonde (Dzinēja kods: M 119.972 KW497007, EPS1997007) nosūtīšana ar GLS
  • KW497007, EPS1997007 Lambda zonde (Pārnesumkārbas veids: Automātiskā pārnesumkārba, 9 pārnesumi) nosūtīšana ar DHL
:

Drošs savienojums

Maksāšanas metodes
  • KW497007, EPS1997007 Lambda zonde Ražotāja ierobežojums: MAZDAHOFU pirkt ar PayPal maksāšanas metodi
  • Lambda zonde (Izplūdes gāzu toksiskuma normas: Euro 4 (D4) KW497007, EPS1997007) FACET pirkt ar VISA maksāšanas metodi
  • Lambda zonde (Uzstādīšanas puse: pa kreisi KW497007, EPS1997007) pirkt ar MasterCard maksāšanas metodi
  • Hypovereins Bank
Pirmdiena - Piektdiena: 09:00 - 19:00

KLIENTU ATBALSTA DIENESTS

+37162444273

Adrese

Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlin Vācija
Rādīt karti