MEKLĒŠANA PĒC AUTOMAŠĪNAS

Meklēšana

VEMO - auto detaļas katalogs

Vierol AG

“Vemo” nav ne ražotājs, ne dīleris, bet gan aizsargāta preču zīme, kas ir piederējusi VIEROL AG, netālu no Oldenburgas, kopš 1977. gada. Vierol AG apgādā galvenokārt Vācijas autoražotājus VW/Audi, BMW, un Mercedes Benz ar elektriskiem komponentiem saskaņā ar tā juridiski reģistrēto nosaukumu.

Vairāki zīmoli no Vierol AG

Kamēr Vemo kā zīmolu izmanto elektriskajām un elektroniskajām komponentēm, VIEROL AG ar “VAICO” preču zīmi auto industrijai piegādā mehāniskos komponentus. 2011. gadā VIEROL AG, ar abiem saviem zīmoliem- Vemo un Vaico, piegādāja vairāk nekā 18 000 elektriskās, elektroniskās un mehāniskās rezerves daļas piegādātājiem.

Vemo mašīnu detaļas

Produktu klāsts ietverelektrisko sēdekļu apsildi, kā arī kontroles vienības, kabeļus un dažādus sensorus (ABS sensori, ātruma sensori, parkošanās asistenti utt). Turklāt no šī piegādātāja nāk arī dzinēja elektroniskās vadības pārvaldības sistēmas, iebūvētās datorsistēmas, diagnostikas sistēmas un sistēmas, lai samazinātu degvielas patēriņu.

Tuvāko gadu laikā jo īpaši palielināsies elektronisko komponentu skaits attiecībā pret auto atsevišķu detaļu kopējo skaitu, un tas sasniegs 60%, kas nozīmē, ka nākotnē transportlīdzekļos būs daudz lielāks Vemo detaļu skaits. Tas ir fakts, ka mūsdienās tādās automašīnās kā, piemēram, Mercedes S klasē var atrast līdz pat 200 atsevišķiem datoriem. Tas pilnīgi noteikti attiecas uz vidējās klases automašīnām drošības noteikumu dēļ.

Riepu spiediena sensori ir obligāti ES kopš 2014. gada 1. novembra, un tos lielā daudzumā piegādā Vemo. Tie ir jānomaina pēc 15 000 km vai 5 gadiem, un ir pieejami mūsu veikalā.

Elektriskie un elektroniskie komponenti ar Vemo nosaukumu, kā arī VAICO mehāniskās detaļas ir iespējams iegādāties mūsu interneta veikalā. Rezerves daļas ar šo preču zīmi garantē augstas kvalitātes oriģinālās detaļas. Lētas imitācijas, kas var novest pie nopietniem negadījumiem, sakarā ar defektiem, nepieder pie šī vārda.

Visas VEMO kategorijas un auto detaļas jūsu automašīnai vienā acu uzmetienā

Iepirkumu grozs

0 Preces, 0,00 €

uz norēķināšanos
Lietotāja vārds
Aizmirsāt paroli? Jauns klients? Reģistrēties tūlīt
INFO LOGS

Bezmaksas piegāde

Katrai piegādei ar preču vērtību virs 300 €
  • Auto rezerves daļas VEMO nosūtīšana ar UPS
  • VEMO rezerves daļas nosūtīšana ar GLS
  • VEMO auto detaļas nosūtīšana ar DHL
:

Drošs savienojums

Maksāšanas metodes
  • Auto daļas VEMO pirkt ar paypal maksāšanas metodi
  • VEMO auto rezerves daļas pirkt ar mc maksāšanas metodi
  • Rezerves daļas VEMO pirkt ar visa maksāšanas metodi
  • Auto detaļas VEMO pirkt ar amex maksāšanas metodi
Pirmdiena - Piektdiena: 09:00 - 19:00

KLIENTU ATBALSTA DIENESTS

+371 660 900 60

Adrese

Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlin Vācija
Rādīt karti