MEKLĒŠANA PĒC AUTOMAŠĪNAS

Meklēšana

VALEO - auto detaļas katalogs

Izcelsme un attīstība

Mūsdienu Valeo Group izcelsme, kas pašlaik ir viens no svarīgākajiem piegādātājiem automobiļu un komerciālo transportlīdzekļu tehnoloģiju jomā visā pasaulē, datējas 1923. gadā, kad kompānija, kura tad darbojās ar citu nosaukumu, tika dibināta kāfabrika Parīzē angļu sajūgu detaļām. 1932. gadā tas iekļuva Parīzes akciju tirgū, kad tā detaļas tika veiksmīgi ražotas saskaņā ar licenci, kas sniedza uzņēmumam papildu stimulu iegādāties citus auto industrijas apgādātājus.

Valeo rezerves daļas

Valeo produkcijas klāstā ir divpadsmit neticamas starptautiskas iegādes (Vācijā, Itālijā, Anglijā, ASV un citur), un 9 pilnīgi dažādas produktu grupas piedziņas tehnoloģiju, drošības, gaisa kondicionēšanas sistēmu un apgaismojuma tehnoloģiju jomās, kā arī palīgiekārtās, elektroniskajās un elektriskajās ierīcēs.

No 10 Vācijas Valeo Group filiālēm piecas vietas ir iesaistītas automašīnu rezerves daļu ražošanā unto piegādē tieši vācu ražotājiem. 2 Vācijas vietas koncentrējas uz pētniecību un attīstību - viena atrodas Volfsburgā, kur tā strādā cieši kopā ar VW.

OEM priekš VW

Papildus daudzi komponentiem, kas nav uzreiz pamanāmi, šis uzņēmums arī ražo un piegādā lukturus esošajam VW Golf VII tieši kā OEM. Tāpat grupa strādā kopā ar citiem lieliem pasaules autoražotājiem, tāpēc var pieņemt, ka gandrīz katrs trešais uz ielas redzamais lukturis nāk no Valeo, kā arī vairākas logu tīrīšanas sistēmas. Pēdājā uzņēmuma iegādes reizē grupai pievienojās ASV ražotājs Johnson Controls, kas nozīmē, ka tagad tas var piegādāt lielu daudzumu dažādu mašīnas interjera detaļu.

Visas VALEO kategorijas un auto detaļas jūsu automašīnai vienā acu uzmetienā

Iepirkumu grozs

0 Preces, 0,00 €

uz norēķināšanos
Lietotāja vārds
Aizmirsāt paroli? Jauns klients? Reģistrēties tūlīt
INFO LOGS

Bezmaksas piegāde

Katrai piegādei ar preču vērtību virs 300 €
  • Auto rezerves daļas VALEO nosūtīšana ar UPS
  • VALEO rezerves daļas nosūtīšana ar GLS
  • VALEO auto detaļas nosūtīšana ar DHL
:

Drošs savienojums

Maksāšanas metodes
  • Auto daļas VALEO pirkt ar paypal maksāšanas metodi
  • VALEO auto rezerves daļas pirkt ar mc maksāšanas metodi
  • Rezerves daļas VALEO pirkt ar visa maksāšanas metodi
  • Auto detaļas VALEO pirkt ar amex maksāšanas metodi
Pirmdiena - Piektdiena: 09:00 - 19:00

KLIENTU ATBALSTA DIENESTS

+371 660 900 60

Adrese

Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlin Vācija
Rādīt karti