MEKLĒŠANA PĒC AUTOMAŠĪNAS
Rezerves daļu katalogs

VAICO Korķis, Eļļas vācele M16 x 1,5mm, ar blīvgredzenu, CST99

Atsauksmes (0)
Korķis, Eļļas vācele V46-0422 (Vītnes solis [mm]: 1,5 | Skrūves galvas-/Uzgriežņa profils: Iekšējais seškantis) pirkt lēti thumb?id=874135&lng=lv&ccf=94077793

2,73

iesk. 21% PVN, Piegāde
Ir noliktavā
Piegāde 2-3 darba dienu laikā
  • Preces №: V46-0422
  • Ražotājs: VAICO
  • Tipa:
- +
Šis produkts tika pievienots jūsu iepirkumu grozam
VAICO Korķis, Eļļas vācele
Korķis, Eļļas vācele informacija
  • Papildus informācija:   CST99 
  • Ārējā vītne [mm]:   M16 x 1,5 
  • Vītnes izmērs:   M16 x 1,5 
  • Uzgriežņu atslēgas izmērs:  
  • nepieciešamais daudzums:  
  • Skrūves galvas-/Uzgriežņa profils:   Iekšējais četrkantis 
  • Papildu artikuls/Papildu info 2:   ar blīvgredzenu 
  • Vītnes garums [mm]:   12 
  • Vītnes solis [mm]:   1,5 
  • Virsma:   cinkots 
  • Masa [kg]:   0,02 
  • Uzstādīšanas puse:   motora pusē 
  • Iepakojuma platums [cm]:   2,2 
  • Iepakojuma augstums [cm]:   0,2 
  • Blīvējuma dziļums [cm]:   2,2 
  • Stav: Jauns
OEM atsauces numurs (-i):
Ražotājiem OE numuru
DACIA 6001543033
GENERAL MOTORS 093198205
GENERAL MOTORS 93198205
MERCEDES-BENZ 6079900023
MERCEDES-BENZ A6079900023
OPEL 04433916
OPEL 4418098
OPEL 4433916
RENAULT 6001543033
RENAULT 7703075210
RENAULT 7703075347
RENAULT 7703075348
RENAULT 7903075033
VAUXHALL 93198205
VOLVO 31216539
Citi piemēroti produkti ar ievadīto OEM numuru:
LRT
EK079
VAICO
V46-0422
LRT
EK079-2
LRT
K079
CORTECO
220100S
TWINTEC
29 30 90 01
TOPRAN
721 134
SASIC
1630210
MAPCO
95938
FA1
518.471.021
FA1
518.471.001
ELRING
434.940
FEBI BILSTEIN
45890
SWAG
60 94 5890
DT
6.20404
Metalcaucho
00670
Metalcaucho
05655
FEBI BILSTEIN
101250
AUTOMEGA
130076810
FEBI BILSTEIN
48880
STC
T400667
STC
T400670
STC
T405655
FEBI BILSTEIN
102181
METZGER
8030049
FAST
FT94722
ELRING
390.430
10SPARTANAVOYAGER 2CV ACADIANEAMIAX BERLINGO BXC-ELYSEEC15 C2 C25C3C4C5C6C8 DYANELNAMEHARINEMOSAXOVISAXANTIAXM XSARAZXDOKKERDUSTERLODGYLOGANSANDEROSOLENZACHEROKEE CJ5 - CJ8 COMANCHEA KlaseB KlaseCITANCARISMA SPACE STAR ALMERACUBEINTERSTARJUKEKUBISTARMICRA NOTE NV200NV400PRIMASTAR PRIMERA QASHQAITIIDA X-TRAIL ARENAMOVANOVIVARO1007104 106205 206207306 307308309405406407504505605607807BIPPERJ5PARTNER 111418 19 20 21 25309AVANTIME CAPTURCLIO ESPACE FLUENCEFUEGOGRAND SCÉNICKANGOO KOLEOSLAGUNALATITUDEMASTERMEGANE MODUS RAPID Kasten SAFRANE SANDERO / STEPWAYSCÉNIC SPORT SPIDER SUPER 5SymbolTRAFIC TWINGOVEL SATIS WINDMASCOTT100200 400 9-39-5JIMNYSAMURAIALTER140 240260 440 K 460 L480 E S40 V40 Universālis
Korķis, Eļļas vācele piemēroti šādiem automašīnu modeļiem
Ražotājs/Modelis/TypeIzlaiduma gadsZSDzinēja tipsCil.Dzinēja kods
ARO 10 SUV 1.9 D09.1992651870 ccm4F8QA6
ARO 10 SUV 1.9 TD06.1997941870 ccm4F8QT
ARO Spartana SUV Cabrio 1.201.1999541239 ccm4C3G 702
CHRYSLER VOYAGER II (ES) 2.5 TD01.19921182500 ccm409B
CITROËN 2CV Sedan 403.196316425 ccm2A 53
CITROËN 2CV Sedan 401.197023435 ccm2A79/1 (AYA2)
CITROËN 2CV Sedan 609.197524602 ccm2M28/1 (AK2)
CITROËN 2CV Sedan 608.197927602 ccm2A06/664
CITROËN 2CV Sedan 602.197029602 ccm2A06/664
CITROËN Acadiane Van 608.197830602 ccm2M28 (AM2)
CITROËN Acadiane Van 608.197831602 ccm2M28 (AM2)
CITROËN Ami Sedan 6 (AM, AMB)01.196324602 ccm2M4 (AM)
CITROËN Ami Sedan 6 (AM, AMB)05.196833602 ccm2M28 (AM2)
CITROËN Ami Sedan 8 (AM3)07.196933602 ccm2M28 (AM2)
CITROËN Ami Universālis 6 (AMB)05.196833602 ccm2M28 (AM2)
CITROËN Ami Universālis 8 (AM3)07.196933602 ccm2M28 (AM2)
CITROËN AX (ZA-_) 1.3 Sport04.1987951294 ccm4M4A
CITROËN AX (ZA-_) 1.4 GTi08.1991901360 ccm4KFY (TU3FJ2)
CITROËN AX (ZA-_) 1.4 GTi06.1991941360 ccm4KFZ (TU3FJ2)
CITROËN AX (ZA-_) 1.4 GTi06.19911001360 ccm4KFZ (TU3FJ2)
CITROËN AX (ZA-_) 1009.198644954 ccm4C1A
CITROËN AX (ZA-_) 1007.198645954 ccm4CDY (TU9M)
CITROËN AX (ZA-_) 1002.198750954 ccm4CDZ (TU9M)
CITROËN AX (ZA-_) 10 E12.198641954 ccm4C3A
CITROËN AX (ZA-_) 1112.1986541124 ccm4H1A
CITROËN AX (ZA-_) 1109.1986601124 ccm4HDZ (TU1M)
CITROËN AX (ZA-_) 11 4x406.1991541124 ccm4H1A
CITROËN AX (ZA-_) 11 Cat09.1988541124 ccm4HAZ (TU1CP)
CITROËN AX (ZA-_) 1412.1986601360 ccm4KAY (TU3CP)
CITROËN AX (ZA-_) 1406.1988671360 ccm4K1F
CITROËN AX (ZA-_) 1404.1987751360 ccm4KDZ (TU3M/Z)
CITROËN AX (ZA-_) 1401.1988851360 ccm4K2B
CITROËN AX (ZA-_) 14 4x408.1991751360 ccm4KDZ (TU3M/Z)
CITROËN AX (ZA-_) 14 D08.1991501360 ccm4K9Y (TUD3Y)
CITROËN AX (ZA-_) 14 D09.1988521360 ccm4K9A (TUD3)
CITROËN BERLINGO (B9) 1.604.2008901587 ccm4NFR (TU5JP4B)
CITROËN BERLINGO (B9) 1.604.20081091587 ccm4NFU (TU5JP4)
CITROËN Berlingo / Berlingo First (MF, GJK, GFK) 1.1 i (MFHDZ, MFHFX)07.1996601124 ccm4HFX (TU1JP)
CITROËN Berlingo / Berlingo First (MF, GJK, GFK) 1.411.2002721360 ccm4KFW (TU3JP)
CITROËN Berlingo / Berlingo First (MF, GJK, GFK) 1.4 bivalent11.2002651360 ccm4KFW (TU3JP)
CITROËN Berlingo / Berlingo First (MF, GJK, GFK) 1.4 i (MFKFX, MFKFW)07.1996751360 ccm4KFW (TU3JP)
CITROËN Berlingo / Berlingo First (MF, GJK, GFK) 1.4 i bivalent (MFKFW)04.2003751360 ccm4KFW (TU3JP)
CITROËN Berlingo / Berlingo First (MF, GJK, GFK) 1.6 16V (MFNFU)10.20001091587 ccm4NFU (TU5JP4)
CITROËN Berlingo / Berlingo First (MF, GJK, GFK) 1.6 16V (MFNFU)11.20021101587 ccm4NFU (TU5JP4)
CITROËN Berlingo / Berlingo First Van (M_) 1.1 i (MAHDZ, MBHDZ, MBHFX)07.1996601124 ccm4HFX (TU1JP)
CITROËN Berlingo / Berlingo First Van (M_) 1.4 bivalent11.2002651360 ccm4KFW (TU3JP)
CITROËN Berlingo / Berlingo First Van (M_) 1.4 i (MBKFX, MBKFW)07.1996751360 ccm4KFW (TU3JP)
CITROËN Berlingo / Berlingo First Van (M_) 1.4 i bivalent (MBKFW)04.2003751360 ccm4KFW (TU3JP)
CITROËN Berlingo / Berlingo First Van (M_) 1.6 16V (MBNFU)10.20001091587 ccm4NFU (TU5JP4)
CITROËN BERLINGO Furgons (B9) 1.604.2008901587 ccm4NFR (TU5JP4B)
CITROËN BERLINGO Furgons (B9) 1.604.20081091587 ccm4NFU (TU5JP4)
CITROËN BX (XB-_) 1110.1988551124 ccm4HDZ (TU1M)
CITROËN BX (XB-_) 1110.1986571124 ccm4H1A
CITROËN BX (XB-_) 1401.1989641360 ccm4K1H (TU3A)
CITROËN BX (XB-_) 1401.1989751360 ccm4KDZ (TU3M/Z)
CITROËN BX (XB-_) 14 E10.1982611360 ccm4150A
CITROËN BX (XB-_) 14 E09.1985671360 ccm4150F
CITROËN BX (XB-_) 14 E04.1983711360 ccm4K1G
CITROËN BX (XB-_) 14 E04.1983721360 ccm4150C
CITROËN BX (XB-_) 14 E10.198580 ccm
CITROËN BX (XB-_) 1510.1987801580 ccm4B1E (XU51C)
CITROËN BX (XB-_) 1601.1987721580 ccm4B1E (XU51C)
CITROËN BX (XB-_) 1609.1988751580 ccm4BAZ (XU5CP)
CITROËN BX (XB-_) 1609.1987791580 ccm4B1A (XU51C/K)
CITROËN BX (XB-_) 1607.1985871580 ccm4171D
CITROËN BX (XB-_) 1610.1982901580 ccm4171A
CITROËN BX (XB-_) 1610.1982921580 ccm4XU52C
CITROËN BX (XB-_) 1603.19861031580 ccm4180Z
CITROËN BX (XB-_) 16 E05.1989881580 ccm4BDY (XU5M)
CITROËN BX (XB-_) 1909.1986951905 ccm4D2C (XU92C)
CITROËN BX (XB-_) 1907.19861021905 ccm4159A
CITROËN BX (XB-_) 1907.19861051905 ccm4D2A (XU92C)
CITROËN BX (XB-_) 19 E06.19881091905 ccm4DDZ (XU9M)
CITROËN BX (XB-_) 19 E 4x404.19891091905 ccm4D2F
CITROËN BX (XB-_) 19 GTi06.19881201905 ccm4DKZ (XU9JA)
CITROËN BX (XB-_) 19 GTi07.19861221905 ccm4D6A (XU9J2)
CITROËN BX (XB-_) 19 GTi 16V03.19881471905 ccm4DFW (XU9J4)
CITROËN BX (XB-_) 19 GTi 16V09.19871581905 ccm4D6C (XU9J4)
CITROËN BX (XB-_) 19 GTi 4x406.19881201905 ccm4DKZ (XU9JA)
CITROËN BX Break (XB-_) 1.401.1987601360 ccm4K1F
CITROËN BX Break (XB-_) 1.401.1987711360 ccm4150C
CITROËN BX Break (XB-_) 1.601.19871161580 ccm4B6E
CITROËN BX Break (XB-_) 1401.1989641360 ccm4K1H (TU3A)
CITROËN BX Break (XB-_) 1401.1986721360 ccm4150C
CITROËN BX Break (XB-_) 1401.1989751360 ccm4KDY (TU3M)
CITROËN BX Break (XB-_) 1510.1987801580 ccm4B1E (XU51C)
CITROËN BX Break (XB-_) 1609.1988721580 ccm4B1E (XU51C)
CITROËN BX Break (XB-_) 1609.1988751580 ccm4BAZ (XU5CP)
CITROËN BX Break (XB-_) 1607.1985871580 ccm4171D
CITROËN BX Break (XB-_) 1605.1989881580 ccm4BDY (XU5M)
CITROËN BX Break (XB-_) 1606.1985901580 ccm4171A
CITROËN BX Break (XB-_) 1604.1983921580 ccm4171C
CITROËN BX Break (XB-_) 1603.19861031580 ccm4180Z
CITROËN BX Break (XB-_) 1907.19861021905 ccm4D2A (XU92C)
CITROËN BX Break (XB-_) 1906.19881091905 ccm4DDZ (XU9M)
CITROËN BX Break (XB-_) 1906.19881201905 ccm4DKZ (XU9JA)
CITROËN BX Break (XB-_) 19 4x410.19901091905 ccm4DDZ (XU9M)
CITROËN BX Break (XB-_) 19 Cat (AZE151)07.19861021905 ccm4DFZ (XU9J1)
CITROËN C-Elysée Sedan 1.6 VTi 11511.20121151587 ccm4NFP (EC5)
CITROËN C15 (VD-_) 1.010.198445954 ccm4C1A (TU9/K)
CITROËN C15 (VD-_) 1.110.1984481124 ccm4E1A
CITROËN C15 (VD-_) 1.110.198454 ccm
CITROËN C2 Hatchback (JM) 1.109.2003601124 ccm4HFX (TU1JP)
CITROËN C2 Hatchback (JM) 1.409.2003731360 ccm4KFV (TU3A)
CITROËN C2 Hatchback (JM) 1.4 16V06.2006901360 ccm4KFU (ET3J4)
CITROËN C2 Hatchback (JM) 1.609.20031091587 ccm4NFU (TU5JP4)
CITROËN C2 Hatchback (JM) 1.6 VTS01.20051221587 ccm4NFS (TU5JP4S)
CITROËN C25 Autobuss (280_, 290_) 1.811.1981681796 ccm4169 (XM7T)
CITROËN C25 Furgons (280_, 290_) 1.811.1981681796 ccm4169 (XM7T)
CITROËN C25 Furgons (280_, 290_) 2.011.1981781971 ccm4170B (XN1T)
CITROËN C25 Platforma/Šasija (280_, 290_) 2.011.1981781971 ccm4170A (XN1T)
CITROËN C3 I Hatchback (FC_, FN_) 1.1 i02.2002601124 ccm4HFX (TU1JP)
CITROËN C3 I Hatchback (FC_, FN_) 1.4 16V12.2003881360 ccm4KFU (ET3J4)
CITROËN C3 I Hatchback (FC_, FN_) 1.4 Bioflex01.2009821360 ccm4KFV (TU3JP)
CITROËN C3 I Hatchback (FC_, FN_) 1.4 i02.2002731360 ccm4KFV (TU3A)
CITROËN C3 I Hatchback (FC_, FN_) 1.4 i Bivalent02.2002731360 ccm4KFV (TU3JP)
CITROËN C3 I Hatchback (FC_, FN_) 1.6 16V02.20021091587 ccm4NFU (TU5JP4)
CITROËN C3 I Hatchback (FC_, FN_) 1.6 Bioflex06.20051131587 ccm4NFU (TU5JP4)
CITROËN C3 II (SC_) 1.111.2009601124 ccm4HFX (TU1A)
CITROËN C3 II (SC_) 1.1 BiFuel11.2010601124 ccm4HFX (TU1A)
CITROËN C3 II (SC_) 1.411.2009731360 ccm4KFT (TU3AE5)
CITROËN C3 Pluriel (HB_) 1.405.2003731360 ccm4KFV (TU3A)
CITROËN C3 Pluriel (HB_) 1.605.20031091587 ccm4NFU (TU5JP4)
CITROËN C4 Coupe (LA_) 1.4 16V11.2004881360 ccm4KFU (ET3J4)
CITROËN C4 Coupe (LA_) 1.6 16V11.20041091587 ccm4NFU (TU5JP4)
CITROËN C4 I (LC_) 1.4 16V11.2004881360 ccm4KFU (ET3J4)
CITROËN C4 I (LC_) 1.6 16V11.20041091587 ccm4NFU (TU5JP4)
CITROËN C4 I (LC_) 1.6 16V Bio-Flex09.20071091587 ccm4NFU (TU5JP4)
CITROËN C4 Sedans 1.6 16V07.20061091587 ccm4NFU (TU5JP4)
CITROËN C5 I (DC_) 3.0 V6 (DCXFXC, DCXFXF)03.20012072946 ccm6XFX (ES9J4S)
CITROËN C5 I Break (DE_) 3.0 Carlsson09.20032352946 ccm6XFX (ES9J4S)
CITROËN C5 I Break (DE_) 3.0 V6 (DEXFXC, DEXFXF)06.20012072946 ccm6XFX (ES9J4S)
CITROËN C5 II (RC_) 3.0 V6 (RCXFUF)09.20042072946 ccm6XFX (ES9J4S)
CITROËN C5 II Break (RE_) 3.009.20042352946 ccm6XFX (ES9J4S)
CITROËN C5 II Break (RE_) 3.0 V6 (REXFUF)09.20042072946 ccm6XFU (ES9A)
CITROËN C5 III (RD_) 2.7 HDi02.20082042720 ccm6UHZ (DT17TED4)
CITROËN C5 III (RD_) 3.0 HDi 24004.20092412993 ccm6DT20C
CITROËN C5 III (RD_) 3.0 V602.20082112946 ccm6XFU (ES9A)
CITROËN C5 III Universālis (RW_) 3.0 HDi 24004.20092412993 ccm6DT20C
CITROËN C5 III Universālis (RW_) 3.0 V602.20082112946 ccm6XFU (ES9A)
CITROËN C6 (TD_) 2.7 HDi09.20052042720 ccm6UHZ (DT17BTED4)
CITROËN C6 (TD_) 3.0 HDi04.20092412993 ccm6DT20C
CITROËN C6 (TD_) 3.0 V609.20052112946 ccm6XFX (ES9J4S)
CITROËN C8 (EA_, EB_) 3.0 V607.20022042946 ccm6XFX (ES9J4S)
CITROËN Dyane Hatchback 408.196718425 ccm2A79/0 (AYA)
CITROËN Dyane Hatchback 404.196823435 ccm2A79/1 (AYA2)
CITROËN Dyane Hatchback 612.196829602 ccm2M28 (AM2)
CITROËN Dyane Hatchback 605.197233602 ccm2M28/1 (AK2)
CITROËN LNA Hatchback 0.611.197633602 ccm2R06 627
CITROËN LNA Hatchback 0.607.198234652 ccm2V06 644
CITROËN LNA Hatchback 0.611.197835652 ccm2V06 644
CITROËN Méhari Cabrio 0.605.196826602 ccm2M28/1 (AK2)
CITROËN Méhari Cabrio 0.610.197929602 ccm2A06/635
CITROËN Méhari Cabrio 4x410.197929602 ccm2A06/635
CITROËN NEMO Furgons (AA_) 1.402.2008731360 ccm4KFV (TU3A)
CITROËN NEMO Universālis 1.404.2009731360 ccm4KFT (TU3A)
CITROËN SAXO (S0, S1) 1.0 X05.199645954 ccm4CDZ (TU9M)
CITROËN SAXO (S0, S1) 1.0 X05.199850954 ccm4CDZ (TU9M)
CITROËN SAXO (S0, S1) 1.1 X,SX05.1996541124 ccm4HDZ (TU1M)
CITROËN SAXO (S0, S1) 1.1 X,SX05.1996601124 ccm4HFX (TU1JP)
CITROËN SAXO (S0, S1) 1.4 VTS05.1996751360 ccm4KFW (TU3JP)
CITROËN SAXO (S0, S1) 1.602.1996901587 ccm4NFZ (TU5JP)
CITROËN SAXO (S0, S1) 1.602.20011011587 ccm4NFT (TU5JP)
CITROËN SAXO (S0, S1) 1.602.19961201587 ccm4NFX (TU5JP4)
CITROËN SAXO (S0, S1) 1.6 VTL,VTR05.1996881587 ccm4NFZ (TU5JP)
CITROËN SAXO (S0, S1) 1.6 VTS09.2000981587 ccm4NFT (TU5JP)
CITROËN SAXO (S0, S1) 1.6 VTS06.19961181587 ccm4NFX (TU5JP4)
CITROËN Visa Hatchback 0.607.198233652 ccm2V06/665
CITROËN Visa Hatchback 0.609.197834652 ccm2V06 644
CITROËN Visa Hatchback 1.009.198445954 ccm4XV8
CITROËN Visa Hatchback 11 E09.1978481124 ccm4109K
CITROËN Visa Hatchback 11 E07.1982501124 ccm4109/5F
CITROËN Visa Hatchback 11 E09.1978571124 ccm4109/5
CITROËN Visa Hatchback 1407.1984601360 ccm4150D (XY7)
CITROËN Visa Hatchback 14 GT03.1982751360 ccm4150B (XY8)
CITROËN Visa Hatchback 14 GT03.1982791360 ccm4150B (XY8)
CITROËN Visa Hatchback 16 GTI01.19851031580 ccm4180A (XU5J)
CITROËN Visa Hatchback 16 GTI06.19861131580 ccm4B6D
CITROËN Visa Hatchback 17 D04.1984601769 ccm4161A (XUD7)
CITROËN Visa Hatchback II Super X07.1980641219 ccm4129/5
CITROËN VISA Kabriolets 11 RE03.1983501124 ccm4109/5F
CITROËN XANTIA Break (X2) 3.0 V601.19981902946 ccm6XFZ (ES9J4)
CITROËN Xantia Hatchback (X1_, X2_) 1.6 i03.1993881580 ccm4BFZ (XU5JP)
CITROËN Xantia Hatchback (X1_, X2_) 1.8 i03.19931011762 ccm4LFZ (XU7JP)
CITROËN Xantia Hatchback (X1_, X2_) 1.9 Turbo D10.1994901905 ccm4DHY (XUD9TE/Y)
CITROËN Xantia Hatchback (X1_, X2_) 3.0 i 24V01.19971902946 ccm6XFZ (ES9J4)
CITROËN XM (Y3) 2.005.1989114 ccm
CITROËN XM (Y3) 2.0 i05.19891071998 ccm4RDZ (XU10MZ)
CITROËN XM (Y3) 2.0 i05.19891211998 ccm4RFZ (XU10J2)
CITROËN XM (Y3) 2.1 D 12V05.1989822138 ccm4P9A (XUD11A)
CITROËN XM (Y3) 2.1 TD 12V05.19891092088 ccm4PJZ (XUD11ATE)
CITROËN XM (Y3) 3.0 V605.19891672963 ccm6UFZ (ZPJ/Z)
CITROËN XM (Y3) 3.0 V6 24V07.19902002963 ccm6SKZ (ZPJ4/Z)
CITROËN XM (Y4) 3.0 V605.19941672963 ccm6UFZ (ZPJ/Z)
CITROËN XM (Y4) 3.0 V604.19971902946 ccm6XFZ (ES9J4)
CITROËN XM (Y4) 3.0 V6 24V05.19942002963 ccm6SKZ (ZPJ4/Z)
CITROËN XM Break (Y3) 2.1 D 12V11.1991822138 ccm4P9A (XUD11A)
CITROËN XM Break (Y3) 2.1 TD 12V11.19911092088 ccm4PJZ (XUD11ATE)
CITROËN XM Break (Y3) 3.0 V611.19911672963 ccm6UFZ (ZPJ/Z)
CITROËN XM Break (Y4) 3.0 V605.19941672963 ccm6UFZ (ZPJ/Z)
CITROËN XM Break (Y4) 3.0 V604.19971902946 ccm6XFZ (ES9J4)
CITROËN XSARA (N1) 1.4 i04.1997751360 ccm4KFW (TU3JP)
CITROËN XSARA (N1) 1.6 16V09.20001091587 ccm4NFU (TU5JP4)
CITROËN XSARA (N1) 1.6 i04.1997881587 ccm4NFZ (TU5JP)
CITROËN XSARA Break (N2) 1.4 i10.1997751360 ccm4KFW (TU3JP)
CITROËN XSARA Break (N2) 1.6 16V09.20001091587 ccm4NFU (TU5JP4)
CITROËN XSARA Break (N2) 1.6 i10.1997881587 ccm4NFZ (TU5JP)
CITROËN XSARA Coupe (N0) 1.4 i03.1998751360 ccm4KFW (TU3JP)
CITROËN XSARA Coupe (N0) 1.6 16V09.20001091587 ccm4NFU (TU5JP4)
CITROËN XSARA Coupe (N0) 1.6 i02.1998881587 ccm4NFZ (TU5JP)
CITROËN XSARA PICASSO (N68) 1.612.1999881587 ccm4NFZ (TU5JP)
CITROËN XSARA PICASSO (N68) 1.606.2002911587 ccm4NFZ (TU5JP)
CITROËN XSARA PICASSO (N68) 1.612.1999951587 ccm4NFV (TU5JP)
CITROËN XSARA PICASSO (N68) 1.6 16V09.20051091587 ccm4NFU (TU5JP4)
CITROËN XSARA PICASSO (N68) 1.6 Chrono04.20011011587 ccm4NFV (TU5JP)
CITROËN ZX (N2) 1,103.1991541124 ccm4H1A
CITROËN ZX (N2) 1.103.1991601124 ccm4HDZ (TU1M)
CITROËN ZX (N2) 1.403.1991751360 ccm4KDZ (TU3M/Z)
CITROËN ZX (N2) 1.4 D07.1994501360 ccm4K9Y (TUD3Y)
CITROËN ZX (N2) 1.4 i03.1991751360 ccm4KDZ (TU3M/Z)
CITROËN ZX (N2) 1.607.1994901580 ccm4BFZ (XU5JP)
CITROËN ZX (N2) 1.6 i03.1991881580 ccm4BFZ (XU5JP)
CITROËN ZX (N2) 1.807.19941031762 ccm4LFZ (XU7JP)
CITROËN ZX (N2) 1.804.19961111762 ccm4LFY (XU7JP4)
CITROËN ZX (N2) 1.8 i07.19921011762 ccm4LFZ (XU7JP)
CITROËN ZX (N2) 1.9 D03.1991641905 ccm4DJZ (XUD9A)
CITROËN ZX (N2) 1.9 DT07.1994881905 ccm4DHY (XUD9TE/Y)
CITROËN ZX (N2) 1.9 DT06.1992921905 ccm4DHY (XUD9TE/Y)
CITROËN ZX (N2) 1.9 i03.19911201905 ccm4DKZ (XU9JA)
CITROËN ZX (N2) 1.9 TD07.1992901905 ccm4DHY (XUD9TE/Y)
CITROËN ZX Break (N2) 1.4 i10.1993751360 ccm4KFX (TU3JP)
DACIA DOKKER Express 1.5 dCi12.2012751461 ccm4K9K 872
DACIA DOKKER Express 1.5 dCi12.2012901461 ccm4K9K 612
DACIA DOKKER Express 1.612.2012831598 ccm4K7M 828
DACIA Dokker Universālis (KE_) 1.2 TCe11.20121151197 ccm4H5F 408
DACIA Dokker Universālis (KE_) 1.5 dCi11.2012751461 ccm4K9K 872
DACIA Dokker Universālis (KE_) 1.5 dCi11.2012901461 ccm4K9K 612
DACIA Dokker Universālis (KE_) 1.611.2012831598 ccm4K7M 828
DACIA DUSTER 1.5 dCi04.2010861461 ccm4K9K 830
DACIA DUSTER 1.5 dCi10.2010901461 ccm4K9K 892
DACIA DUSTER 1.5 dCi06.20101071461 ccm4K9K 896
DACIA DUSTER 1.5 dCi 4x410.2010901461 ccm4K9K 894
DACIA DUSTER 1.5 dCi 4x410.20101101461 ccm4K9K 856
DACIA DUSTER 1.6 16V04.20101051598 ccm4K4M 696
DACIA DUSTER 1.6 16V 4x406.20101051598 ccm4K4M 606
DACIA DUSTER 1.6 16V Hi-Flex08.20101051598 ccm4K4M 696
DACIA DUSTER 1.6 16V LPG04.20111051598 ccm4K4M 642
RENAULT Duster (HS_) 1.6 16V (HSAT)02.20121021598 ccm4K4M 616
DACIA Lodgy (JS_) 1.2 TCe03.20121151197 ccm4H5F 408
DACIA Lodgy (JS_) 1.5 dCi03.2012901461 ccm4K9K 612
DACIA Lodgy (JS_) 1.5 dCi01.20131071461 ccm4K9K 846
DACIA Lodgy (JS_) 1.603.2012831598 ccm4K7M 828
DACIA LOGAN (LS_) 1.2 16V02.2006751149 ccm4D4F 732
DACIA LOGAN (LS_) 1.2 16V LPG02.2006751149 ccm4D4F 734
DACIA LOGAN (LS_) 1.4 (LSOA, LSOC, LSOE, LSOG)09.2004751390 ccm4K7J 710
DACIA LOGAN (LS_) 1.4 MPI LPG (LS0C)02.2006751390 ccm4K7J 710
DACIA LOGAN (LS_) 1.5 dCi (LS04)05.2010751461 ccm4K9K 892
DACIA LOGAN (LS_) 1.5 dCi (LS04)05.2010881461 ccm4K9K 892
DACIA LOGAN (LS_) 1.5 dCi (LS0J, LS0Y)09.2005651461 ccm4K9K 790
DACIA LOGAN (LS_) 1.5 dCi (LS0K)01.2006681461 ccm4K9K 792
DACIA LOGAN (LS_) 1.6 (LSOB, LSOD, LSOF, LSOH)09.2004871598 ccm4K7M 710
DACIA LOGAN (LS_) 1.6 16V (LS09, LS0L, LS0M, LS0P, LS0V, LS18, LS1S, LS1V,...02.20061051598 ccm4K4M 696
DACIA LOGAN (LS_) 1.6 16V Flexifuel07.20101051598 ccm4K4M 696
DACIA LOGAN (LS_) 1.6 Bifuel05.2010841598 ccm4K7M 718
DACIA LOGAN (LS_) 1.6 MPI 8505.2010841598 ccm4K7M 800
DACIA LOGAN EXPRESS (FS_) 1.403.2009751390 ccm4K7J 710
DACIA LOGAN EXPRESS (FS_) 1.5 dCi05.2010751461 ccm4K9K 892
DACIA LOGAN EXPRESS (FS_) 1.5 dCi05.2010881461 ccm4K9K 892
DACIA LOGAN EXPRESS (FS_) 1.5 dCi (FS0K)03.2009681461 ccm4K9K 792
DACIA LOGAN EXPRESS (FS_) 1.603.2009871598 ccm4K7M 710
DACIA LOGAN EXPRESS (FS_) 1.6 MPI 8505.2010841598 ccm4K7M 800
DACIA LOGAN II 1.210.2012751149 ccm4D4F 732
DACIA LOGAN II 1.5 dCi10.2012751461 ccm4K9K 872
DACIA LOGAN II 1.5 dCi10.2012901461 ccm4K9K 612
DACIA LOGAN II TCe 9010.201290898 ccm3H4B 408
DACIA LOGAN MCV (KS_) 1.402.2007751390 ccm4K7J 710
DACIA LOGAN MCV (KS_) 1.5 dCi (KS04)05.2010751461 ccm4K9K 892
DACIA LOGAN MCV (KS_) 1.5 dCi (KS04)05.2010881461 ccm4K9K 892
DACIA LOGAN MCV (KS_) 1.5 dCi (KS0K)02.2007681461 ccm4K9K 792
DACIA LOGAN MCV (KS_) 1.602.2007871598 ccm4K7M 710
DACIA LOGAN MCV (KS_) 1.6 16V (KS0L, KS0M, KS0P, KS1S)02.20071051598 ccm4K4M 696
DACIA LOGAN MCV (KS_) 1.6 16V Hi-Flex11.20091051598 ccm4K4M 690
DACIA LOGAN MCV (KS_) 1.6 Bifuel11.2008871598 ccm4K7M 710
DACIA LOGAN MCV (KS_) 1.6 MPI 8505.2010841598 ccm4K7M 800
DACIA LOGAN MCV II 1.202.2013751149 ccm4D4F 732
DACIA LOGAN MCV II 1.2 LPG02.2013751149 ccm4D4F 734
DACIA LOGAN MCV II 1.5 dCi02.2013901461 ccm4K9K 612
DACIA LOGAN MCV II TCe 9002.201390898 ccm3H4B 408
DACIA LOGAN Pick-up (US_) 1.401.2009751390 ccm4K7J 710
DACIA LOGAN Pick-up (US_) 1.5 dCi05.2010751461 ccm4K9K 892
DACIA LOGAN Pick-up (US_) 1.5 dCi05.2010881461 ccm4K9K 892
DACIA LOGAN Pick-up (US_) 1.5 dCi (US0K)03.2008681461 ccm4K9K 792
DACIA LOGAN Pick-up (US_) 1.603.2008871598 ccm4K7M 710
DACIA LOGAN Pick-up (US_) 1.6 Bifuel05.2010841598 ccm4K7M 800
DACIA LOGAN Pick-up (US_) 1.6 MPI 8505.2010841598 ccm4K7M 800
RENAULT Logan Express (US_) 1.5 dCi04.2007681461 ccm4K9K 792
RENAULT Logan Express (US_) 1.604.2007871598 ccm4K7M 710
RENAULT LOGAN I (LS_) 1.409.2004751390 ccm4K7J 710
RENAULT LOGAN I (LS_) 1.5 dCi04.2007681461 ccm4K9K 792
RENAULT LOGAN I (LS_) 1.5 dCi02.2008861461 ccm4K9K 796
RENAULT LOGAN I (LS_) 1.609.2004871598 ccm4K7M 710
RENAULT LOGAN I (LS_) 1.6 (LS0L, LS09, LS0V, LS0P, LS18, LS1S, LS1V, LS1Y,...04.20071051598 ccm4K4M 694
RENAULT LOGAN I Universālis (KS_) 1.410.2007751390 ccm4K7J 710
RENAULT LOGAN I Universālis (KS_) 1.5 dCi04.2007681461 ccm4K9K 792
RENAULT LOGAN I Universālis (KS_) 1.5 dCi02.2008861461 ccm4K9K 796
RENAULT LOGAN I Universālis (KS_) 1.604.2007871598 ccm4K7M 710
RENAULT LOGAN I Universālis (KS_) 1.6 (KS0L, KS0M, KS0P, KS1S)04.20071051598 ccm4K4M 690
DACIA SANDERO 1.2 16V11.2008751149 ccm4D4F 732
DACIA SANDERO 1.2 16V LPG11.2008751149 ccm4D4F 732
DACIA SANDERO 1.406.2008751390 ccm4K7J 710
DACIA SANDERO 1.4 MPI LPG01.2009721390 ccm4K7J 714
DACIA SANDERO 1.5 dCi11.2008681461 ccm4K9K 792
DACIA SANDERO 1.5 dCi05.2010751461 ccm4K9K 892
DACIA SANDERO 1.5 dCi05.2010881461 ccm4K9K 892
DACIA SANDERO 1.606.2008871598 ccm4K7M 710
DACIA SANDERO 1.6 16V07.20111051598 ccm4K4M 690
DACIA SANDERO 1.6 16V Bifuel01.20111051598 ccm4K4M 696
DACIA SANDERO 1.6 MPI 8505.2010841598 ccm4K7M 800
DACIA SANDERO II 1.210.2012751149 ccm4D4F 732
DACIA SANDERO II 1.2 LPG10.2012751149 ccm4D4F 732
DACIA SANDERO II 1.5 dCi10.2012901461 ccm4K9K 612
DACIA SANDERO II TCe 9010.201290898 ccm3H4B 400
DACIA Solenza (B41_) 1.4 (B41A, B41B, B41C)02.2003751390 ccm4E7J 262
DACIA Solenza (B41_) 1.9 D (B41E, B41F, B41G)02.2003631870 ccm4F8Q 636
JEEP CHEROKEE (XJ) 2.1 D 4x410.1986802068 ccm4J8S 742
JEEP CHEROKEE (XJ) 2.1 TD06.1989802068 ccm4J8S
JEEP CHEROKEE (XJ) 2.1 TD10.1984872068 ccm4J8S
JEEP CJ5 - CJ8 SUV Cabrio 2.1 D01.1983602068 ccm4J8S-800
JEEP COMANCHE (MJ) 2.1 D 4x401.1986862068 ccm4J8S-814
MERCEDES-BENZ A Klase (W176) A 160 CDI / d (176.011)06.2013901461 ccm4OM 607.951
MERCEDES-BENZ A Klase (W176) A 180 CDI / d (176.012)06.20121091461 ccm4OM 607.951
MERCEDES-BENZ B Klase (W246, W242) B 160 CDI / d (246.211)05.2013901461 ccm4OM 607.951
MERCEDES-BENZ B Klase (W246, W242) B 180 CDI / d (246.212)02.20131091461 ccm4OM 607.951
MERCEDES-BENZ CITAN Furgons (415) 108 CDI (415.601, 415.603)11.2012751461 ccm4OM 607.951
MERCEDES-BENZ CITAN Furgons (415) 109 CDI (415.601, 415.603, 415.605)11.2012901461 ccm4OM 607.951
MERCEDES-BENZ CITAN Mixto (415) 109 CDI11.2012901461 ccm4OM 607.951
MERCEDES-BENZ Citan Universālis / Tourer (415) 108 CDI (415.703)11.2012751461 ccm4OM 607.951
MERCEDES-BENZ Citan Universālis / Tourer (415) 109 CDI (415.703)11.2012901461 ccm4OM 607.951
MITSUBISHI CARISMA (DA_) 1.9 DI-D09.20001151870 ccm4F9Q2
MITSUBISHI CARISMA (DA_) 1.9 DI-D (DA5A)09.20001021870 ccm4F9Q1
MITSUBISHI CARISMA (DA_) 1.9 TD (DA4A)10.1996901870 ccm4F8QT
MITSUBISHI CARISMA Sedans (DA_) 1.9 DI-D09.20001151870 ccm4F9Q2
MITSUBISHI CARISMA Sedans (DA_) 1.9 DI-D (DA5A)09.20001021870 ccm4F9Q1
MITSUBISHI CARISMA Sedans (DA_) 1.9 TD (DA4A)10.1996901870 ccm4F8QT
MITSUBISHI Space Star (DG_A) 1.9 DI-D10.20021151870 ccm4F9Q2
MITSUBISHI Space Star (DG_A) 1.9 DI-D (DG4A)02.20011021870 ccm4F9Q1
NISSAN ALMERA II Hatchback (N16) 1.5 dCi01.2003821461 ccm4K9K 722
NISSAN Almera II Sedan (N16) 1.5 dCi01.2003821461 ccm4K9K 722
NISSAN CUBE (Z12) 1.5 dCi03.20101061461 ccm4K9K
NISSAN CUBE (Z12) 1.5 dCi03.20101101461 ccm4K9K
NISSAN INTERSTAR Autobuss (X70) dCi 10011.2003992464 ccm4G9U 754
NISSAN INTERSTAR Autobuss (X70) dCi 10004.20061012464 ccm4G9U 650
NISSAN INTERSTAR Autobuss (X70) dCi 12007.20021152464 ccm4G9U 750
NISSAN INTERSTAR Autobuss (X70) dCi 12009.20061202464 ccm4G9U 650
NISSAN INTERSTAR Autobuss (X70) dCi 14011.20031362953 ccm4ZD30
NISSAN INTERSTAR Autobuss (X70) dCi 15009.20061452464 ccm4G9U 632
NISSAN INTERSTAR Autobuss (X70) dCi 8004.2002821870 ccm4F9Q 774
NISSAN INTERSTAR Autobuss (X70) dCI 9007.2002902188 ccm4G9T 722
NISSAN INTERSTAR Furgons (X70) dCi 10011.2003992464 ccm4G9U 754
NISSAN INTERSTAR Furgons (X70) dCi 10004.20061012464 ccm4G9U 754
NISSAN INTERSTAR Furgons (X70) dCi 12004.20021152464 ccm4G9U 750
NISSAN INTERSTAR Furgons (X70) dCi 12009.20061202464 ccm4G9U 650
NISSAN INTERSTAR Furgons (X70) dCi 14011.20031362953 ccm4ZD30
NISSAN INTERSTAR Furgons (X70) dCi 15009.20061452464 ccm4G9U 632
NISSAN INTERSTAR Furgons (X70) dCi 8004.2002821870 ccm4F9Q 774
NISSAN INTERSTAR Furgons (X70) dCI 9007.2002902188 ccm4G9T 722
NISSAN INTERSTAR Platforma/Šasija dCi 10002.2004992464 ccm4G9U 754
NISSAN INTERSTAR Platforma/Šasija dCi 12008.20031152464 ccm4G9U 750
NISSAN INTERSTAR Platforma/Šasija dCi 12008.20061202464 ccm4G9U 650
NISSAN INTERSTAR Platforma/Šasija dCi 14011.20031362953 ccm4ZD30
NISSAN INTERSTAR Platforma/Šasija dCi 15008.20061452464 ccm4G9U 632
NISSAN JUKE (F15) 1.5 dCi06.20101101461 ccm4K9K 636
NISSAN Kubistar Van (X76) 1.208.2003601149 ccm4D7F 764
NISSAN Kubistar Van (X76) 1.2 16V04.2006751149 ccm4D4F 712
NISSAN Kubistar Van (X76) 1.5 dCi08.2005611461 ccm4K9K 714
NISSAN Kubistar Van (X76) 1.5 dCi08.2003651461 ccm4K9K 704
NISSAN Kubistar Van (X76) 1.5 dCi08.2003821461 ccm4K9K 722
NISSAN Kubistar Van (X76) 1.6 16V08.2003951598 ccm4K4M 752
NISSAN MICRA III (K12) 1.5 dCi01.2003651461 ccm4K9K 704
NISSAN MICRA III (K12) 1.5 dCi06.2005681461 ccm4K9K 708
NISSAN MICRA III (K12) 1.5 dCi09.2003821461 ccm4K9K 722
NISSAN MICRA III (K12) 1.5 dCi06.2005861461 ccm4K9K 276
NISSAN Note (E11, NE11) 1.5 dCi03.2006681461 ccm4K9K 700
NISSAN Note (E11, NE11) 1.5 dCi03.2006861461 ccm4K9K 276
NISSAN Note (E11, NE11) 1.5 dCi09.2010901461 ccm4K9K 276
NISSAN Note (E11, NE11) 1.5 dCi07.20081031461 ccm4K9K 292
NISSAN NV200 / Evalia Bus 1.5 dci (M20, M20M)07.2010861461 ccm4K9K 608
NISSAN NV200 / Evalia Bus 1.5 dci (M20, M20M)04.2011901461 ccm4K9K 892
NISSAN NV200 / Evalia Bus 1.5 dci (M20, M20M)04.20111101461 ccm4K9K 636
NISSAN NV200 Van / Universālis 1.5 dci (M20, M20M)02.2010861461 ccm4K9K 608
NISSAN NV200 Van / Universālis 1.5 dci (M20, M20M)04.2011901461 ccm4K9K 892
NISSAN NV200 Van / Universālis 1.5 dci (M20, M20M)04.20111101461 ccm4K9K 636
NISSAN NV400 Bus (X62, X62B) dCi 10011.20111012299 ccm4M9T 670
NISSAN NV400 Bus (X62, X62B) dCi 12511.20111252299 ccm4M9T 670
NISSAN NV400 Bus (X62, X62B) dCi 14511.20111462299 ccm4M9T 680
NISSAN NV400 Platforma / Šasija (X62, X62B) dCi 10011.20111012299 ccm4M9T 670
NISSAN NV400 Platforma / Šasija (X62, X62B) dCi 12511.20111252299 ccm4M9T 670
NISSAN NV400 Platforma / Šasija (X62, X62B) dCi 125 RWD11.20111252299 ccm4M9T 896
NISSAN NV400 Platforma / Šasija (X62, X62B) dCi 14511.20111462299 ccm4M9T 680
NISSAN NV400 Platforma / Šasija (X62, X62B) dCi 145 RWD11.20111462298 ccm4M9T 710
NISSAN NV400 Van (X62, X62B) 2.3 dCi 145 RWD11.20111462299 ccm4M9T 698
NISSAN NV400 Van (X62, X62B) dCi 10011.20111012299 ccm4M9T 670
NISSAN NV400 Van (X62, X62B) dCi 12511.20111252299 ccm4M9T 670
NISSAN NV400 Van (X62, X62B) dCi 125 RWD11.20111252299 ccm4M9T 896
NISSAN NV400 Van (X62, X62B) dCi 14511.20111462299 ccm4M9T 680
NISSAN PRIMASTAR Autobuss (X83) 2.003.20011201998 ccm4F4R 722
NISSAN PRIMASTAR Autobuss (X83) dCi 10003.20011011870 ccm4F9Q 760
NISSAN PRIMASTAR Autobuss (X83) dCi 11509.20081142464 ccm4G9U 630
NISSAN PRIMASTAR Autobuss (X83) dCi 12009.20061141995 ccm4M9R 780
NISSAN PRIMASTAR Autobuss (X83) dCi 14007.20031352464 ccm4G9U 730
NISSAN PRIMASTAR Autobuss (X83) dCi 15009.20061452464 ccm4G9U 632
NISSAN PRIMASTAR Autobuss (X83) dCi 8003.2001801870 ccm4F9Q 762
NISSAN PRIMASTAR Autobuss (X83) dCi 9009.2006901995 ccm4M9R 782
NISSAN PRIMASTAR Furgons (X83) 1.9 dCi 10009.20021001870 ccm4F9Q 760
NISSAN PRIMASTAR Furgons (X83) 1.9 dCi 8009.2002821870 ccm4F9Q 762
NISSAN PRIMASTAR Furgons (X83) 2.002.20031201998 ccm4F4R 720
NISSAN PRIMASTAR Furgons (X83) 2.0 dCi 11509.20061141995 ccm4M9R 630
NISSAN PRIMASTAR Furgons (X83) 2.0 dCi 9009.2006901995 ccm4M9R 782
NISSAN PRIMASTAR Furgons (X83) 2.5 dCi 11509.20081142464 ccm4G9U 630
NISSAN PRIMASTAR Furgons (X83) 2.5 dCi 14007.20031352464 ccm4G9U 730
NISSAN PRIMASTAR Furgons (X83) 2.5 dCi 15009.20061452464 ccm4G9U 632
NISSAN PRIMERA (P12) 1.9 dCi08.20021161870 ccm4F9Q
NISSAN PRIMERA (P12) 1.9 dCi04.20031201870 ccm4F9Q
NISSAN PRIMERA Hatchback (P12) 1.9 dCi08.20021161870 ccm4F9Q
NISSAN PRIMERA Hatchback (P12) 1.9 dCi04.20031201870 ccm4F9Q
NISSAN PRIMERA Universālis (WP12) 1.9 dCi08.20021161870 ccm4F9Q
NISSAN PRIMERA Universālis (WP12) 1.9 dCi04.20031201870 ccm4F9Q
NISSAN Qashqai / Qashqai +2 I (J10, NJ10) 1.5 dCi07.20081031461 ccm4K9K 282
NISSAN Qashqai / Qashqai +2 I (J10, NJ10) 1.5 dCi02.20071061461 ccm4K9K 282
NISSAN Qashqai / Qashqai +2 I (J10, NJ10) 1.5 dCi01.20101101461 ccm4K9K 430
NISSAN Qashqai / Qashqai +2 I (J10, NJ10) 1.6 dCi10.20111301598 ccm4R9M
NISSAN Qashqai / Qashqai +2 I (J10, NJ10) 1.6 dCi Visu riteņu piedziņa10.20111301598 ccm4R9M
NISSAN Qashqai / Qashqai +2 I (J10, NJ10) 2.0 dCi02.20071501994 ccm4M1D
NISSAN Qashqai / Qashqai +2 I (J10, NJ10) 2.0 dCi Visu riteņu piedziņa02.20071501994 ccm4M1D
NISSAN TIIDA Hečbeka virsbūve 1.5 dCi09.20071061461 ccm4K9K 278
NISSAN TIIDA Sedans (SC11X) 1.5 dCi09.20071061461 ccm4K9K 278
NISSAN X-TRAIL (T31) 2.0 dCi06.20071731995 ccm4M9R 760
NISSAN X-TRAIL (T31) 2.0 dCi 4x406.20071501995 ccm4M9R
NISSAN X-TRAIL (T31) 2.0 dCi FWD06.20071501995 ccm4M9R
OPEL Arena Bus (A97) 1.9 D (TF1G/M, THBJ/L)01.1997601870 ccm419 DL
OPEL ARENA Furgons (TB, TF) 1.9 D03.1998601870 ccm4F8Q 606
OPEL Movano B Bus (X62) 2.3 CDTI FWD (JV)12.20101012298 ccm4M9T 670
OPEL Movano B Bus (X62) 2.3 CDTI FWD (JV)12.20101252298 ccm4M9T 670
OPEL Movano B Bus (X62) 2.3 CDTI FWD (JV)12.20101462298 ccm4M9T 678
OPEL Movano B Platforma / Šasija (X62) 2.3 CDTI FWD (EV, HV, UV)05.20101012298 ccm4M9T 670
OPEL Movano B Platforma / Šasija (X62) 2.3 CDTI FWD (EV, HV, UV)05.20101252298 ccm4M9T 670
OPEL Movano B Platforma / Šasija (X62) 2.3 CDTI FWD (EV, HV, UV)05.20101462298 ccm4M9T 678
OPEL Movano B Platforma / Šasija (X62) 2.3 CDTI RWD (EV, HV, UV)05.20101012298 ccm4M9T 690
OPEL Movano B Platforma / Šasija (X62) 2.3 CDTI RWD (EV, HV, UV)05.20101252299 ccm4M9T 876
OPEL Movano B Platforma / Šasija (X62) 2.3 CDTI RWD (EV, HV, UV)05.20101462298 ccm4M9T 696
OPEL Movano B Van (X62) 2.3 CDTI FWD (FV)05.20101012298 ccm4M9T 670
OPEL Movano B Van (X62) 2.3 CDTI FWD (FV)05.20101252298 ccm4M9T 670
OPEL Movano B Van (X62) 2.3 CDTI FWD (FV)05.20101462298 ccm4M9T 678
OPEL Movano B Van (X62) 2.3 CDTI RWD (FV)05.20101012298 ccm4M9T 690
OPEL Movano B Van (X62) 2.3 CDTI RWD (FV)05.20101252298 ccm4M9T 686
OPEL Movano B Van (X62) 2.3 CDTI RWD (FV)05.20101462298 ccm4M9T 696
OPEL Movano Bus (X70) 1.9 DTI (JD)09.2000801870 ccm4F9Q 770
OPEL Movano Bus (X70) 1.9 DTI (JD)10.2001821870 ccm4F9Q 774
OPEL Movano Bus (X70) 2.2 DTI (JD)09.2000902188 ccm4G9T 750
OPEL Movano Bus (X70) 2.5 CDTI (JD)09.20071012464 ccm4G9U 650
OPEL Movano Bus (X70) 2.5 CDTI (JD)08.20061202464 ccm4G9U 632
OPEL Movano Bus (X70) 2.5 CDTI (JD)08.20061462464 ccm4G9U 632
OPEL Movano Bus (X70) 2.5 DTI (JD)10.20011152464 ccm4G9U 750
OPEL Movano Bus (X70) 3.0 DTi (JD)10.20031362953 ccm4ZD3 202
OPEL Movano Pašizgāzējs (X70) 2.2 DTI (ED, HD, UD0, UD4)09.2000902188 ccm4G9T 720
OPEL Movano Pašizgāzējs (X70) 2.5 CDTI (ED, HD, UD0, UD4)08.20061012464 ccm4G9U 650
OPEL Movano Pašizgāzējs (X70) 2.5 CDTI (ED, HD, UD0, UD4)08.20061202464 ccm4G9U 632
OPEL Movano Pašizgāzējs (X70) 2.5 CDTI (ED, HD, UD0, UD4)08.20061462464 ccm4G9U 632
OPEL Movano Pašizgāzējs (X70) 2.5 DTI (ED, HD, UD0, UD4)10.2003992464 ccm4G9U 754
OPEL Movano Pašizgāzējs (X70) 2.5 DTI (ED, HD, UD0, UD4)10.20011152464 ccm4G9U 750
OPEL Movano Pašizgāzējs (X70) 3.0 DTI (ED, HD, UD0, UD4)10.20031362953 ccm4ZD3 202
OPEL Movano Platforma / Šasija (X70) 2.2 DTI (ED, HD, UD0, UD4)09.2000902188 ccm4G9T 750
OPEL Movano Platforma / Šasija (X70) 2.5 CDTI (ED, HD, UD0, UD4)08.20061012464 ccm4G9U 650
OPEL Movano Platforma / Šasija (X70) 2.5 CDTI (ED, HD, UD0, UD4)08.20061202464 ccm4G9U 632
OPEL Movano Platforma / Šasija (X70) 2.5 CDTI (ED, HD, UD0, UD4)08.20061462464 ccm4G9U 632
OPEL Movano Platforma / Šasija (X70) 2.5 DTi (ED, HD, UD0, UD4)10.2003992464 ccm4G9U 754
OPEL Movano Platforma / Šasija (X70) 2.5 DTI (ED, HD, UD0, UD4)10.20011152464 ccm4G9U 750
OPEL Movano Platforma / Šasija (X70) 3.0 DTI (ED, HD, UD0, UD4)10.20031362953 ccm4ZD3 202
OPEL Movano Van (X70) 1.9 DTI (FD)09.2000801870 ccm4F9Q 770
OPEL Movano Van (X70) 1.9 DTI (FD)10.2001821870 ccm4F9Q 774
OPEL Movano Van (X70) 2.2 DTI (FD)09.2000902188 ccm4G9T 750
OPEL Movano Van (X70) 2.5 CDTI (FD)10.20031012464 ccm4G9U 650
OPEL Movano Van (X70) 2.5 CDTI (FD)10.20031202464 ccm4G9U 632
OPEL Movano Van (X70) 2.5 CDTI (FD)10.20031462464 ccm4G9U 632
OPEL Movano Van (X70) 2.5 DTi (FD)10.2003992464 ccm4G9U 754
OPEL Movano Van (X70) 2.5 DTI (FD)10.20011152464 ccm4G9U 720
OPEL Movano Van (X70) 3.0 DTI (FD)10.20031362953 ccm4ZD3 202
VAUXHALL Movano Mk I (A) Van (X70) 1.9 DTI (FD)10.2001821870 ccm4F9Q 774
VAUXHALL Movano Mk I (A) Van (X70) 2.2 DTI (FD)09.2000902188 ccm4G9T 722
VAUXHALL Movano Mk I (A) Van (X70) 2.5 CDTI (FD)08.20061202464 ccm4G9U 632
VAUXHALL Movano Mk I (A) Van (X70) 2.5 CDTI (FD)08.20061462464 ccm4G9U 632
VAUXHALL Movano Mk I (A) Van (X70) 2.5 DTI (FD)10.20011152464 ccm4G9U 720
VAUXHALL Movano Mk I (A) Van (X70) 3.0 DTi (FD)10.20031362953 ccm4ZD3 202
VAUXHALL Movano Mk II (B) Platforma / Šasija (X62) 2.3 CDTI FWD (UV, HV)05.20101012298 ccm4M9T 670
VAUXHALL Movano Mk II (B) Platforma / Šasija (X62) 2.3 CDTI FWD (UV, HV, EV)05.20101252298 ccm4M9T 696
VAUXHALL Movano Mk II (B) Platforma / Šasija (X62) 2.3 CDTI FWD (UV, HV, EV)05.20101462298 ccm4M9T 678
VAUXHALL Movano Mk1 (A) Platforma / Šasija (X70) 2.2 DTI (UD0)09.2000902188 ccm4G9T 722
VAUXHALL Movano Mk1 (A) Platforma / Šasija (X70) 2.5 CDTI (ED, UD0)08.20061202464 ccm4G9U 632
VAUXHALL Movano Mk1 (A) Platforma / Šasija (X70) 2.5 DTI (ED, UD0)10.20011152464 ccm4G9U 720
OPEL Vivaro A Combi (X83) 1.9 DI (F7, J7, A07)08.2001801870 ccm4F9Q 762
OPEL Vivaro A Combi (X83) 1.9 DTI (F7, J7, A07)08.20011011870 ccm4F9Q 760
OPEL Vivaro A Combi (X83) 2.0 16V (F7, J7, A07)08.20011201998 ccm4F4R 720
OPEL Vivaro A Combi (X83) 2.0 CDTI (F7, J7, A07)08.2006901995 ccm4M9R 780
OPEL Vivaro A Combi (X83) 2.0 CDTI (F7, J7, A07)08.20061141995 ccm4M9R 630
OPEL Vivaro A Combi (X83) 2.0 ECOTEC (F7, A07, J7)08.20061171998 ccm4F4R 820
OPEL Vivaro A Combi (X83) 2.5 CDTI (F7, J7, A07)08.20061142464 ccm4G9U 630
OPEL Vivaro A Combi (X83) 2.5 CDTI (F7, J7, A07)08.20061462464 ccm4G9U 630
OPEL Vivaro A Combi (X83) 2.5 DTI (F7, J7, A07)05.20031352464 ccm4G9U 730
OPEL Vivaro A Platforma / Šasija (X83) 1.9 Di08.2001821870 ccm4F9Q 762
OPEL Vivaro A Platforma / Šasija (X83) 1.9 DTI08.20061011870 ccm4F9Q 760
OPEL Vivaro A Platforma / Šasija (X83) 2.0 16V08.20031201998 ccm4F4R 720
OPEL Vivaro A Platforma / Šasija (X83) 2.0 CDTI01.2006901995 ccm4M9R 630
OPEL Vivaro A Platforma / Šasija (X83) 2.0 CDTI08.20061141995 ccm4M9R 630
OPEL Vivaro A Platforma / Šasija (X83) 2.0 ECOTEC08.20061171998 ccm4F4R 820
OPEL Vivaro A Platforma / Šasija (X83) 2.5 CDTI08.20061142464 ccm4G9U 630
OPEL Vivaro A Platforma / Šasija (X83) 2.5 CDTI08.20061462464 ccm4G9U 630
OPEL Vivaro A Platforma / Šasija (X83) 2.5 DTi08.20031352464 ccm4G9U 730
OPEL Vivaro A Van (X83) 1.9 DI (F7)08.2001801870 ccm4F9Q 762
OPEL Vivaro A Van (X83) 1.9 DTI (F7)08.20011011870 ccm4F9Q 760
OPEL Vivaro A Van (X83) 2.0 16V (F7)08.20011201998 ccm4F4R 720
OPEL Vivaro A Van (X83) 2.0 CDTI (F7)08.2006901995 ccm4M9R 630
OPEL Vivaro A Van (X83) 2.0 CDTI (F7)08.20061141995 ccm4M9R 630
OPEL Vivaro A Van (X83) 2.0 ECOTEC (F7)08.20061171998 ccm4F4R 820
OPEL Vivaro A Van (X83) 2.5 CDTI (F7)08.20061142464 ccm4G9U 630
OPEL Vivaro A Van (X83) 2.5 CDTI (F7)08.20061462464 ccm4G9U 630
OPEL Vivaro A Van (X83) 2.5 DTI (F7)05.20031352464 ccm4G9U 730
VAUXHALL VIVARO Combi (J7) 1.9 DI08.2001801870 ccm4F9Q 762
VAUXHALL VIVARO Combi (J7) 1.9 DTI08.20011011870 ccm4F9Q 760
VAUXHALL VIVARO Combi (J7) 2.0 CDTI01.2006901995 ccm4M9R 786
VAUXHALL VIVARO Combi (J7) 2.0 CDTI08.20061141995 ccm4M9R 786
VAUXHALL VIVARO Combi (J7) 2.5 DTI07.20031352464 ccm4G9U 730
VAUXHALL Vivaro Platforma / Šasija (X83) 1.9 DI04.2003801870 ccm4F9Q 762
VAUXHALL Vivaro Platforma / Šasija (X83) 2.0 CDTI01.2006901995 ccm4M9R 786
VAUXHALL Vivaro Platforma / Šasija (X83) 2.0 CDTI08.20061141995 ccm4M9R 630
VAUXHALL Vivaro Van (X83) 1.9 DI08.2001801870 ccm4F9Q 762
VAUXHALL Vivaro Van (X83) 1.9 DTI08.20011011870 ccm4F9Q 760
VAUXHALL Vivaro Van (X83) 2.0 CDTI01.2006901995 ccm4M9R 786
VAUXHALL Vivaro Van (X83) 2.0 CDTI08.20061141995 ccm4M9R 630
VAUXHALL Vivaro Van (X83) 2.5 CDTI08.20061462464 ccm4G9U 630
VAUXHALL Vivaro Van (X83) 2.5 DTI07.20031352464 ccm4G9U 730
PEUGEOT 1007 (KM_) 1.404.2005751360 ccm4KFV (TU3A)
PEUGEOT 1007 (KM_) 1.4 16V10.2005881360 ccm4KFU (ET3J4)
PEUGEOT 1007 (KM_) 1.6 16V04.20051091587 ccm4NFU (TU5JP4)
PEUGEOT 104 0.910.197945954 ccm4108 (XV5)
PEUGEOT 104 0.910.197246954 ccm4108 (XV3)
PEUGEOT 104 1.009.198344954 ccm4108C (XV8)
PEUGEOT 104 1.108.1980501124 ccm4109F (XW7)
PEUGEOT 104 1.107.1976571124 ccm4109 (XW3)
PEUGEOT 104 1.109.1978661124 ccm4XW3S
PEUGEOT 104 1.208.1979571219 ccm4129 (XZ5)
PEUGEOT 104 1.408.1979721360 ccm4150 (XY6B)
PEUGEOT 104 Coupe 0.909.197345954 ccm4108 (XV5)
PEUGEOT 104 Coupe 1.108.1979501124 ccm4109F (XW7)
PEUGEOT 104 Coupe 1.108.1979571124 ccm4109 (XW3)
PEUGEOT 104 Coupe 1.109.1973661124 ccm4XW3S
PEUGEOT 104 Coupe 1.108.1975671124 ccm4121 (XW3S)
PEUGEOT 104 Coupe 1.408.1979721360 ccm4150 (XY6B)
PEUGEOT 106 I (1A, 1C) 1.009.199145954 ccm4TU9
PEUGEOT 106 I (1A, 1C) 1.009.199150954 ccm4CDZ (TU9M)
PEUGEOT 106 I (1A, 1C) 1.109.1991601124 ccm4HDZ (TU1M)
PEUGEOT 106 I (1A, 1C) 1.310.1993981294 ccm4TU2J2
PEUGEOT 106 I (1A, 1C) 1.408.1991691360 ccm4K5A (TU3)
PEUGEOT 106 I (1A, 1C) 1.409.1991751361 ccm4KDX (TU3MC)
PEUGEOT 106 I (1A, 1C) 1.409.1991941361 ccm4KFZ (TU3J2/Z)
PEUGEOT 106 I (1A, 1C) 1.408.199198 ccm
PEUGEOT 106 I (1A, 1C) 1.4 D09.1992501361 ccm4K9Y (TUD3Y)
PEUGEOT 106 I (1A, 1C) 1.5 D06.1994541527 ccm4VJY (TUD5)
PEUGEOT 106 I (1A, 1C) 1.5 D06.1994581527 ccm4VJY (TUD5)
PEUGEOT 106 I (1A, 1C) 1.606.1993881587 ccm4NFZ (TU5JP)
PEUGEOT 106 I (1A, 1C) 1.601.19941031587 ccm4NFY (TU5J2)
PEUGEOT 106 II Hatchback (1A_, 1C_) 1.0 i05.199645954 ccm4CDY (TU9M)
PEUGEOT 106 II Hatchback (1A_, 1C_) 1.0 i01.199750954 ccm4CDZ (TU9M)
PEUGEOT 106 II Hatchback (1A_, 1C_) 1.1 i01.1997541124 ccm4HDY (TU1M+)
PEUGEOT 106 II Hatchback (1A_, 1C_) 1.1 i05.1996601124 ccm4HDZ (TU1M+)
PEUGEOT 106 II Hatchback (1A_, 1C_) 1.4 i05.1996751360 ccm4KFW (TU3JP)
PEUGEOT 106 II Hatchback (1A_, 1C_) 1.6 i05.1996891587 ccm4NFZ (TU5JP)
PEUGEOT 106 II Hatchback (1A_, 1C_) 1.6 i05.19961011587 ccm4NFY (TU5J2)
PEUGEOT 106 II Hatchback (1A_, 1C_) 1.6 S1605.19961181587 ccm4NFX (TU5J4)
PEUGEOT 205 Furgons 1.108.1987541124 ccm4H1B (TU1)
PEUGEOT 205 Furgons 1.402.1983601360 ccm4150G (XY7)
PEUGEOT 205 Furgons 1.7 Diesel03.1994601769 ccm4161A (XUD7)
PEUGEOT 205 Furgons 1.8 D02.1983601769 ccm4A9A (XUD7)
PEUGEOT 205 I (741A/C) 1.7 Diesel08.1983601769 ccm4161A (XUD7)
PEUGEOT 205 I Kabriolets (741B, 20D) 1.1 CJ10.1989601124 ccm4HDZ (TU1M)
PEUGEOT 205 I Kabriolets (741B, 20D) 1.408.1987681361 ccm4K1D (TU3A)
PEUGEOT 205 I Kabriolets (741B, 20D) 1.408.1987841360 ccm4K2B (TU3S)
PEUGEOT 205 I Kabriolets (741B, 20D) 1.4 CJ03.1989671361 ccm4K1D (TU3A)
PEUGEOT 205 I Kabriolets (741B, 20D) 1.4 CJ05.1991751361 ccm4KDZ (TU3M)
PEUGEOT 205 I Kabriolets (741B, 20D) 1.4 CJ Cat01.1989601361 ccm4KAY (TU3CP)
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.010.198745954 ccm4TU9
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.110.1987541124 ccm4H1B (TU1)
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.107.1989601124 ccm4HDZ (TU1M)
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.3 Rallye10.19871011294 ccm4TU24
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.410.1987671361 ccm4K1D (TU3A)
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.408.1990681361 ccm4K1D (TU3A)
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.407.1988751361 ccm4KDZ (TU3M)
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.408.1990751361 ccm4TU32
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.406.1987841360 ccm4K2B (TU3S)
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.406.1987861442 ccm4Y2/K
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.4 Cat08.1987601361 ccm4KAY (TU3CP)
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.7 Diesel07.1987601769 ccm4161A (XUD7)
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.8 TD01.1990781769 ccm4A8B (XUD7TE)
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.8 XDT08.1990791769 ccm4XUD7T
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.9 Diesel10.1987641905 ccm4DJZ (XUD9A)
PEUGEOT 206 CC (2D) 1.6 16V09.20001091587 ccm4NFU (TU5JP4)
PEUGEOT 206 Hečbeka virsbūve (2A/C) 1.108.1998541124 ccm4HFY (TU1JP)
PEUGEOT 206 Hečbeka virsbūve (2A/C) 1.1 i09.1998601124 ccm4HFX (TU1JP)
PEUGEOT 206 Hečbeka virsbūve (2A/C) 1.4 16V10.2003881360 ccm4KFU (ET3J4)
PEUGEOT 206 Hečbeka virsbūve (2A/C) 1.4 i09.1998751360 ccm4KFW (TU3A)
PEUGEOT 206 Hečbeka virsbūve (2A/C) 1.4 LPG05.2006751360 ccm4KFV (TU3JP)
PEUGEOT 206 Hečbeka virsbūve (2A/C) 1.6 16V12.20001091587 ccm4NFU (TU5JP4)
PEUGEOT 206 Hečbeka virsbūve (2A/C) 1.6 i09.1998891587 ccm4NFZ (TU5JP)
PEUGEOT 206 Sedans 1.403.2007751360 ccm4KFW (TU3JP)
PEUGEOT 206 Sedans 1.6 16V03.20071091587 ccm4NFU (TU5JP4)
PEUGEOT 206 SW (2E/K) 1.107.2002601124 ccm4HFX (TU1JP)
PEUGEOT 206 SW (2E/K) 1.407.2002751360 ccm4KFW (TU3JP)
PEUGEOT 206 SW (2E/K) 1.4 16V10.2003881360 ccm4KFU (ET3J4)
PEUGEOT 206 SW (2E/K) 1.6 16V07.20021091587 ccm4NFU (TU5JP4)
PEUGEOT 206+ Hatchback (2L_, 2M_) 1.101.2009601124 ccm4TU1AE5
PEUGEOT 206+ Hatchback (2L_, 2M_) 1.4 i09.2010731360 ccm4KFT (TU3AE5)
PEUGEOT 206+ Hatchback (2L_, 2M_) 1.4 i01.2009751360 ccm4KFW (TU3A)
PEUGEOT 207 (WA_, WC_) 1.402.2006721360 ccm4KFV (TU3A)
PEUGEOT 207 (WA_, WC_) 1.412.2007731360 ccm4KFT (TU3AE5)
PEUGEOT 207 (WA_, WC_) 1.4 16V02.2006881360 ccm4KFU (ET3J4)
PEUGEOT 207 (WA_, WC_) 1.4 16V10.2009981397 ccm48FR (EP3)
PEUGEOT 207 (WA_, WC_) 1.6 16V02.20061091587 ccm4NFU (TU5JP4)
PEUGEOT 207 Sedans 1.412.2007731360 ccm4KFV (TU3A)
PEUGEOT 207 Sedans 1.4 Flex11.2008821360 ccm4KFW (TU3JP)
PEUGEOT 207 Sedans 1.6 Bioflex01.20081131587 ccm4N6A (TU5JP4)
PEUGEOT 207 SW (WK_) 1.406.2007741360 ccm4KFV (TU3A)
PEUGEOT 306 (7B, N3, N5) 1.106.1994601124 ccm4HDZ (TU1M)
PEUGEOT 306 (7B, N3, N5) 1.4 SL06.1994751360 ccm4KFW (TU3JP)
PEUGEOT 306 (7B, N3, N5) 1.610.2000981587 ccm4NFT (TU5JP)
PEUGEOT 306 (7B, N3, N5) 1.6 SR06.1994891587 ccm4NFZ (TU5JP)
PEUGEOT 306 (7B, N3, N5) 1.9 SRDT06.1994901905 ccm4DHY (XUD9TE)
PEUGEOT 306 (7B, N3, N5) 1.9 STD02.1994691905 ccm4XUD9
PEUGEOT 306 Break (7E, N3, N5) 1.403.1997751360 ccm4KFW (TU3JP)
PEUGEOT 306 Break (7E, N3, N5) 1.603.1997891587 ccm4NFZ (TU5JP)
PEUGEOT 306 Break (7E, N3, N5) 1.610.2000981587 ccm4NFT (TU5JP)
PEUGEOT 306 Break (7E, N3, N5) 1.9 TD02.1997901905 ccm4DHY (XUD9TE)
PEUGEOT 306 Hečbeka virsbūve (7A, 7C, N3, N5) 1.105.1993601124 ccm4HDZ (TU1M)
PEUGEOT 306 Hečbeka virsbūve (7A, 7C, N3, N5) 1.405.1993751360 ccm4KFW (TU3JP)
PEUGEOT 306 Hečbeka virsbūve (7A, 7C, N3, N5) 1.605.1993891587 ccm4NFZ (TU5JP)
PEUGEOT 306 Hečbeka virsbūve (7A, 7C, N3, N5) 1.607.2000901587 ccm4NFZ (TU5JP)
PEUGEOT 306 Hečbeka virsbūve (7A, 7C, N3, N5) 1.610.2000981587 ccm4NFT (TU5JP)
PEUGEOT 306 Hečbeka virsbūve (7A, 7C, N3, N5) 1.8 D05.1993581769 ccm4A9A (XUD7)
PEUGEOT 306 Hečbeka virsbūve (7A, 7C, N3, N5) 1.9 D05.1993641905 ccm4DJZ (XUD9A)
PEUGEOT 306 Hečbeka virsbūve (7A, 7C, N3, N5) 1.9 DT05.1993901905 ccm4DHY (XUD9TE)
PEUGEOT 306 Kabriolets (7D, N3, N5) 1.604.1996891587 ccm4NFZ (TU5JP)
PEUGEOT 306 Kabriolets (7D, N3, N5) 1.610.2000981587 ccm4NFT (TU5JP)
PEUGEOT 307 (3A/C) 1.408.2000751360 ccm4KFW (TU3JP)
PEUGEOT 307 (3A/C) 1.4 16V11.2003881360 ccm4KFU (ET3J4)
PEUGEOT 307 (3A/C) 1.6 16V08.20001091587 ccm4NFU (TU5JP4)
PEUGEOT 307 (3A/C) 1.6 BioFlex09.20071091587 ccm4NFU (TU5JP4)
PEUGEOT 307 Break (3E) 1.404.2002751360 ccm4KFW (TU3JP)
PEUGEOT 307 Break (3E) 1.4 16V11.2003881360 ccm4KFU (ET3J4)
PEUGEOT 307 Break (3E) 1.6 16V03.20021091587 ccm4NFU (TU5JP4)
PEUGEOT 307 Break (3E) 1.6 BioFlex09.20071091587 ccm4NFU (TU5JP4)
PEUGEOT 307 CC (3B) 1.6 16V02.20051101587 ccm4NFU (TU5JP4)
PEUGEOT 307 SW (3H) 1.404.2002751360 ccm4KFW (TU3JP)
PEUGEOT 307 SW (3H) 1.4 16V11.2003881360 ccm4KFU (ET3J4)
PEUGEOT 307 SW (3H) 1.6 16V03.20021091587 ccm4NFU (TU5JP4)
PEUGEOT 307 SW (3H) 1.6 BioFlex09.20071091587 ccm4NFU (TU5JP4)
PEUGEOT 308 I Hatchback (4A_, 4C_) 1.4 16V12.2009981397 ccm48FR (EP3)
PEUGEOT 308 I Hatchback (4A_, 4C_) 1.6 BioFlex04.20081091587 ccm4NFU (TU5JP4)
PEUGEOT 308 SW I (4E_, 4H_) 1.4 16V12.2009981397 ccm48FR (EP3)
PEUGEOT 308 SW I (4E_, 4H_) 1.6 Bioflex03.20091121587 ccm4NFU (TU5JP4)
PEUGEOT 309 I (10C, 10A) 1.110.1985541118 ccm4E1
PEUGEOT 309 I (10C, 10A) 1.403.1989671361 ccm4K1D (TU3A)
PEUGEOT 309 I (10C, 10A) 1.403.1989751361 ccm4KDZ (TU3M)
PEUGEOT 309 I (10C, 10A) 1.403.1989841360 ccm4K2B (TU3S)
PEUGEOT 309 I (10C, 10A) 1.9 D06.1986641905 ccm4162 (XUD9)
PEUGEOT 309 II (3C, 3A) 1.108.1990601124 ccm4HDZ (TU1M)
PEUGEOT 309 II (3C, 3A) 1.407.1990671361 ccm4K1D (TU3A)
PEUGEOT 309 II (3C, 3A) 1.407.1989751361 ccm4KDZ (TU3M)
PEUGEOT 309 II (3C, 3A) 1.8 Diesel07.1989601769 ccm4161A (XUD7)
PEUGEOT 309 II (3C, 3A) 1.8 TD08.1989781769 ccm4A8B (XUD7TE)
PEUGEOT 309 II (3C, 3A) 1.9 Diesel07.1989641905 ccm4DJZ (XUD9A)
PEUGEOT 309 II (3C, 3A) 1.9 GTI 16V10.19901471905 ccm4DFW (XU9J4Z)
PEUGEOT 405 I (15B) 1.401.1987641360 ccm4K5A (TU3)
PEUGEOT 405 I (15B) 1.8 Turbo Diesel03.1988901769 ccm4AJZ (XUD7TEY)
PEUGEOT 405 I (15B) 1.9 4x407.19881091905 ccm4DDZ (XU9M)
PEUGEOT 405 I (15B) 1.9 Diesel07.1988641905 ccm4DJZ (XUD9A)
PEUGEOT 405 I (15B) 1.9 Diesel03.1988691905 ccm4D9B (XUD9A)
PEUGEOT 405 I (15B) 1.9 Sport MI-1604.19881471905 ccm4DFW (XU9J4Z)
PEUGEOT 405 I (15B) 1.9 Sport MI-1607.19871581905 ccm4D6C (XU9J4)
PEUGEOT 405 I (15B) 1.9 SPort MI-16 4x404.19881471905 ccm4DFW (XU9J4Z)
PEUGEOT 405 I Break (15E) 1.405.1988641360 ccm4K5A (TU3)
PEUGEOT 405 I Break (15E) 1.6 SRi 4x404.1988881580 ccm4BDZ (XU5M)
PEUGEOT 405 I Break (15E) 1.8 TD10.1988901769 ccm4AJZ (XUD7TEY)
PEUGEOT 405 I Break (15E) 1.9 4x410.19881091905 ccm4DDZ (XU9M)
PEUGEOT 405 I Break (15E) 1.9 D10.1988641905 ccm4DJZ (XUD9A)
PEUGEOT 405 I Break (15E) 1.9 D10.1988691905 ccm4DJY (XUD9A)
PEUGEOT 405 I Break (15E) 1.9 Visu riteņu piedziņa09.19881051905 ccm4DFZ (XU9J1)
PEUGEOT 405 I Break (15E) 1.9 Visu riteņu piedziņa06.19871581905 ccm4D6C (XU9J4)
PEUGEOT 405 II (4B) 1.408.1992751361 ccm4KDX (TU3MC)
PEUGEOT 405 II (4B) 1.608.1992921580 ccm4BFZ (XU5JP)
PEUGEOT 405 II (4B) 1.9 D08.1992641905 ccm4DJZ (XUD9)
PEUGEOT 405 II (4B) 1.9 D08.1992691905 ccm4DJY (XUD9A)
PEUGEOT 405 II (4B) 1.9 TD08.1992901905 ccm4DHY (XUD9TE)
PEUGEOT 405 II (4B) 1.9 TD08.1992941905 ccm4XUD9TE
PEUGEOT 405 II Break (4E) 1.408.1992751361 ccm4KDX (TU3MC)
PEUGEOT 405 II Break (4E) 1.407.199379 ccm
PEUGEOT 405 II Break (4E) 1.9 D08.1992641905 ccm4DJZ (XUD9)
PEUGEOT 405 II Break (4E) 1.9 D09.1993691905 ccm4XUD9
PEUGEOT 405 II Break (4E) 1.9 TD08.1992901905 ccm4DHY (XUD9TE)
PEUGEOT 406 (8B) 3.0 24V10.19961902946 ccm6XFZ (ES9J4)
PEUGEOT 406 (8B) 3.0 V603.20002072946 ccm6XFX (ES9J4S)
PEUGEOT 406 Break (8E/F) 3.0 24V10.19961902946 ccm6XFZ (ES9J4)
PEUGEOT 406 Break (8E/F) 3.0 V603.20002072946 ccm6XFX (ES9J4S)
PEUGEOT 406 Coupe (8C) 3.0 V603.20002072946 ccm6XFX (ES9J4S)
PEUGEOT 406 Coupe (8C) 3.0 V6 24V03.19971902946 ccm6XFZ (ES9J4)
PEUGEOT 407 (6D_) 2.7 HDi10.20052042721 ccm6UHZ (DT17TED4)
PEUGEOT 407 (6D_) 3.005.20042112946 ccm6XFV (ES9A)
PEUGEOT 407 Coupe (6C_) 2.7 HDi10.20052042721 ccm6UHZ (DT17TED4)
PEUGEOT 407 Coupe (6C_) 3.0 HDi06.20092412993 ccm6DT20C
PEUGEOT 407 Coupe (6C_) 3.0 V610.20052112946 ccm6XFV (ES9A)
PEUGEOT 407 SW (6E_) 2.7 HDi10.20052042721 ccm6UHZ (DT17TED4)
PEUGEOT 407 SW (6E_) 3.005.20042112946 ccm6XFV (ES9A)
PEUGEOT 504 (A_, M_) 2.009.1979941971 ccm4XN1
PEUGEOT 504 (A_, M_) 2.0 (A1, A13, MY1, MY3)03.1971971971 ccm4106 (XN1)
PEUGEOT 504 Break (D_, F_) 2.0 (D11, F11)04.1971921971 ccm4XN1
PEUGEOT 505 (551A) 1.806.1981751796 ccm4105 (XM7)
PEUGEOT 505 (551A) 1.801.1982821796 ccm4105 (XM7)
PEUGEOT 505 (551A) 1.809.1985841796 ccm4105C (XM7A)
PEUGEOT 505 (551A) 2.009.1983941971 ccm4XN1
PEUGEOT 505 (551A) 2.011.1980971971 ccm4106 (XN1)
PEUGEOT 505 (551A) 2.009.1985981971 ccm4106E (XN1A)
PEUGEOT 505 (551A) 2.009.19801071971 ccm4XN1
PEUGEOT 505 (551A) 2.0 TI,STI08.19791101995 ccm4829 (ZEJ)
PEUGEOT 505 (551A) 2.203.19861142165 ccm4851X (ZDJL)
PEUGEOT 505 (551A) 2.205.19811162165 ccm4851 (ZDJ)
PEUGEOT 505 (551A) 2.2 GTI08.19831222165 ccm4851B (ZDJL)
PEUGEOT 505 (551A) 2.2 GTI08.1983130 ccm
PEUGEOT 505 (551A) 2.2 Turbo Injection01.19861502155 ccm4176X (N9TE)
PEUGEOT 505 (551A) 2.3 D05.1979692304 ccm4XD2
PEUGEOT 505 (551A) 2.3 Turbo Diesel09.1980802304 ccm4147 (XD2S)
PEUGEOT 505 (551A) 2.5 Diesel10.1981692498 ccm4155 (XD3)
PEUGEOT 505 (551A) 2.5 Diesel06.1981752498 ccm4155 (XD3)
PEUGEOT 505 (551A) 2.5 Turbo Diesel10.1983902498 ccm4152A (XD3T)
PEUGEOT 505 (551A) 2.5 Turbo Diesel10.1983952497 ccm4XD3T
PEUGEOT 505 (551A) 2.5 Turbo Diesel10.19861052498 ccm4152B (XD3TE)
PEUGEOT 505 (551A) 2.8 GTI V606.19861432849 ccm6154X (ZN3J)
PEUGEOT 505 Break (551D) 1.804.1982751796 ccm4XM7
PEUGEOT 505 Break (551D) 2.004.198282 ccm
PEUGEOT 505 Break (551D) 2.008.1983941971 ccm4106 (XN1)
PEUGEOT 505 Break (551D) 2.009.1985981971 ccm4106E (XN1A)
PEUGEOT 505 Break (551D) 2.201.19861142165 ccm4851X (ZDJL)
PEUGEOT 505 Break (551D) 2.2 GTI09.19851222165 ccm4851B (ZDJL)
PEUGEOT 505 Break (551D) 2.3 Diesel04.1982802304 ccm4147 (XD2S)
PEUGEOT 505 Break (551D) 2.5 Diesel01.1986702498 ccm4155 (XD3)
PEUGEOT 505 Break (551D) 2.5 Diesel08.1983752498 ccm4155 (XD3)
PEUGEOT 505 Break (551D) 2.5 Turbo Diesel10.1985902498 ccm4152A (XD3T)
PEUGEOT 505 Break (551D) 2.5 Turbo Diesel10.19861052498 ccm4152B (XD3TE)
PEUGEOT 605 (6B) 2.002.1990107 ccm
PEUGEOT 605 (6B) 2.006.19891141998 ccm4R5A (XU102C)
PEUGEOT 605 (6B) 2.006.19891211998 ccm4RFZ (XU10J2Z)
PEUGEOT 605 (6B) 2.1 D06.1989822138 ccm4P9A (XUD11A)
PEUGEOT 605 (6B) 2.1 Turbo Diesel06.19891092088 ccm4PHZ (XUD11ATE)
PEUGEOT 605 (6B) 3.010.19891672963 ccm6UFZ (ZPJ)
PEUGEOT 605 (6B) 3.0 SV 2408.19892002963 ccm6UKZ (ZPJ4/Z)
PEUGEOT 605 (6B) 3.0 V604.19971902946 ccm6XFZ (ES9J4)
PEUGEOT 607 (9D, 9U) 2.7 HDi 24V12.20042042721 ccm6DT17TED4
PEUGEOT 607 (9D, 9U) 3.0 V6 24V02.20002072946 ccm6XFX (ES9J4S)
PEUGEOT 607 (9D, 9U) 3.0 V6 24V03.20042112946 ccm6XFV (ES9A)
PEUGEOT 807 (E) 3.0 V606.20022042946 ccm6XFX (ES9J4S)
PEUGEOT BIPPER (AA_) 1.402.2008731360 ccm4KFV (TU3A)
PEUGEOT BIPPER Tepee 1.404.2008731360 ccm4KFV (TU3A)
PEUGEOT J5 Autobuss (280P) 2.009.1981751971 ccm4170B (XN1T)
PEUGEOT J5 Autobuss (280P) 2.001.1983791971 ccm4170 (XN1T)
PEUGEOT J5 Autobuss (290P) 1.9 D10.1990701905 ccm4D9B (XUD9A)
PEUGEOT J5 Autobuss (290P) 2.010.1990841971 ccm4170D (XN1TACP)
PEUGEOT J5 Furgons (280L) 1.801.1983691796 ccm4169B (XM7T)
PEUGEOT J5 Furgons (290L) 1.9 D10.1990701905 ccm4D9B (XUD9A)
PEUGEOT J5 Platforma/Šasija (280L) 2.001.1986751971 ccm4170B (XN1T)
PEUGEOT J5 Platforma/Šasija (280L) 2.001.1983791971 ccm4170 (XN1T)
PEUGEOT J5 Platforma/Šasija (290L) 1.9 D10.1990701905 ccm4D9B (XUD9A)
PEUGEOT J5 Platforma/Šasija (290L) 2.010.1990841971 ccm4170D (XN1TACP)
PEUGEOT PARTNER Combispace (5F) 1.106.1996601124 ccm4HFX (TU1JP)
PEUGEOT PARTNER Combispace (5F) 1.411.2002731360 ccm4KFW (TU3JP)
PEUGEOT PARTNER Combispace (5F) 1.406.1996751360 ccm4KFW (TU3A)
PEUGEOT PARTNER Combispace (5F) 1.6 16V07.20011091587 ccm4NFU (TU5JP4)
PEUGEOT PARTNER Furgons 1.604.20081091587 ccm4NFU (TU5JP4)
PEUGEOT PARTNER Furgons (5) 1.106.1996601124 ccm4HDZ (TU1M)
PEUGEOT PARTNER Furgons (5) 1.411.2002731360 ccm4KFV (TU3A)
PEUGEOT PARTNER Furgons (5) 1.406.1996751361 ccm4TU32
PEUGEOT PARTNER Furgons (5) 1.4 BiFuel04.2003751360 ccm4KFW (TU3JP)
PEUGEOT PARTNER Furgons (5) 1.609.20001091587 ccm4NFU (TU5JP4)
PEUGEOT PARTNER Tepee 1.604.2008901587 ccm4NFR (TU5JP4B)
PEUGEOT PARTNER Tepee 1.604.20081091587 ccm4NFU (TU5JP4)
PEUGEOT PARTNER Tepee 1.609.20081101587 ccm4NFU (TU5JP4)
RENAULT 11 (B/C37_) 1.1 (B/C371)03.1983481108 ccm4C1E 715
RENAULT 11 (B/C37_) 1.2 (B/C37S)10.1984551237 ccm4C1G 710
RENAULT 11 (B/C37_) 1.407.1986581397 ccm4C2J 720
RENAULT 11 (B/C37_) 1.4 (B/C372, B/C37C)03.1983601397 ccm4C2J 730
RENAULT 11 (B/C37_) 1.4 (B/C373)03.1983681397 ccm4C2J 757
RENAULT 11 (B/C37_) 1.4 (B/C373)05.1983721397 ccm4C2J 755
RENAULT 11 (B/C37_) 1.4 (B/C373, B/C37R)03.1983671397 ccm4C2J 767
RENAULT 11 (B/C37_) 1.4 Turbo (B/C375)04.19841051397 ccm4C1J 764
RENAULT 11 (B/C37_) 1.4 Turbo (B/C375)10.19861151397 ccm4C1J 782
RENAULT 11 (B/C37_) 1.6 D (B/C374)08.1983551596 ccm4F8M 730
RENAULT 11 (B/C37_) 1.7 (B/C376)10.1983801721 ccm4F2N 704
RENAULT 11 (B/C37_) 1.7 (B/C37D)06.1987871721 ccm4F2N 742
RENAULT 11 (B/C37_) 1.7 (B/C37E)06.1987941721 ccm4F3N 708
RENAULT 11 (B/C37_) 1.7 (B/C37F)10.1984751721 ccm4F3N 718
RENAULT 11 (B/C37_) 1.7 (B/C37L)10.1986731721 ccm4F2N 730
RENAULT 11 (B/C37_) 1.7 (B/C37N)10.1986881721 ccm4F2N 798
RENAULT 11 Furgons (S37_) 1.1 (S371)03.1983481108 ccm4C1E 715
RENAULT 11 Furgons (S37_) 1.2 (S37S)10.1984551237 ccm4C1G 710
RENAULT 11 Furgons (S37_) 1.4 (S372)03.1983601397 ccm4C2J 730
RENAULT 11 Furgons (S37_) 1.4 (S373)03.1983681397 ccm4C2J 768
RENAULT 11 Furgons (S37_) 1.6 D (S374)08.1983551596 ccm4F8M 730
RENAULT 14 (121_) 1.2 (1210)05.1976571218 ccm4129
RENAULT 14 (121_) 1.2 (1210)01.1980581218 ccm4129
RENAULT 14 (121_) 1.4 (1212)09.1979711360 ccm4150
RENAULT 14 (121_) 1.4 (1213)12.1981601360 ccm4X5J
RENAULT 18 (134_) 1.4 (1340)04.1978641397 ccm4847 720
RENAULT 18 (134_) 1.6 (1341)04.1982731647 ccm4A2M 723
RENAULT 18 (134_) 1.6 (1341)04.1978791647 ccm4841 726
RENAULT 18 (134_) 1.6 TS (1342)05.1982971647 ccm4A6M 726
RENAULT 18 (134_) 1.6 Turbo (1345)10.19801091565 ccm4807 727
RENAULT 18 (134_) 1.6 Turbo (1345)10.19821251565 ccm4A5L 718
RENAULT 18 (134_) 2.0 (1343)05.19821051995 ccm4J6R 716
RENAULT 18 (134_) 2.1 Diesel11.1981722068 ccm4J8S 711
RENAULT 18 (134_) 2.1 Diesel (1344)11.1981672068 ccm4J8S 711
RENAULT 18 (134_) 2.1 TD11.1981882068 ccm4J8S 712
RENAULT 18 Furgons 1.405.1979641397 ccm4847 720
RENAULT 18 Furgons 2.1 Diesel11.1981672068 ccm4J8S 711
RENAULT 18 Variable (135_) 1.4 (1350)05.1979641397 ccm4847 720
RENAULT 18 Variable (135_) 1.6 (1351)01.1982731647 ccm4A2M 723
RENAULT 18 Variable (135_) 1.6 (1351)05.1979791647 ccm4841 726
RENAULT 18 Variable (135_) 1.6 4x402.1979791647 ccm4841 725
RENAULT 18 Variable (135_) 1.6 TS05.1982971647 ccm4A6M 726
RENAULT 18 Variable (135_) 1.6 Turbo10.19821251565 ccm4A5L 718
RENAULT 18 Variable (135_) 1.6 Turbo (1355)09.19821091565 ccm4807 727
RENAULT 18 Variable (135_) 2.0 (1353)10.19811051995 ccm4J6R 716
RENAULT 18 Variable (135_) 2.0 4x405.19831041995 ccm4J6R 716
RENAULT 18 Variable (135_) 2.1 Diesel05.1979722068 ccm4J8S 711
RENAULT 18 Variable (135_) 2.1 Diesel (1354)11.1980672068 ccm4J8S 711
RENAULT 19 I (B/C53_) 1.201.1988541237 ccm4C1G 730
RENAULT 19 I (B/C53_) 1.401.1988801390 ccm4E6J 700
RENAULT 19 I (B/C53_) 1.4 (B/C53P)01.1989581397 ccm4C2J 772
RENAULT 19 I (B/C53_) 1.4 Cat (B/C532)01.1989581397 ccm4C3J 710
RENAULT 19 I (B/C53_) 1.7 (B/C53B)09.1988731721 ccm4F3N 741
RENAULT 19 I (B/C53_) 1.7 (B/C53C)09.1988901721 ccm4F3N 743
RENAULT 19 I (B/C53_) 1.8 16V (B/C53D)06.19891351764 ccm4F7P 704
RENAULT 19 I (B/C53_) 1.9 D (B/C534, B/C53J)09.1988641870 ccm4F8Q 742
RENAULT 19 I (B/C53_) 1.9 DT09.1990921870 ccm4F8Q 610
RENAULT 19 I Cabriolet (D53_) 1.707.1991751721 ccm4F2N 724
RENAULT 19 I Cabriolet (D53_) 1.707.1991951721 ccm4F3N 743
RENAULT 19 I Cabriolet (D53_) 1.8 16V (D53D)07.19911371764 ccm4F7P 704
RENAULT 19 I Chamade (L53_) 1.201.1988541237 ccm4C1G 730
RENAULT 19 I Chamade (L53_) 1.406.1989791390 ccm4E6J 700
RENAULT 19 I Chamade (L53_) 1.4 (L532, L53P)07.1988581397 ccm4C3J 710
RENAULT 19 I Chamade (L53_) 1.709.1990941721 ccm4F2N 721
RENAULT 19 I Chamade (L53_) 1.7 (L533)09.1988921721 ccm4F2N 720
RENAULT 19 I Chamade (L53_) 1.7 (L53B)10.1989731721 ccm4F3N 741
RENAULT 19 I Chamade (L53_) 1.7 (L53C)07.1988901721 ccm4F3N 743
RENAULT 19 I Chamade (L53_) 1.7 (L53F)08.19881071721 ccm4F3N 746
RENAULT 19 I Chamade (L53_) 1.8 16V06.19891371764 ccm4F7P 700
RENAULT 19 I Chamade (L53_) 1.8 16V (L53D)10.19891351764 ccm4F7P 704
RENAULT 19 I Chamade (L53_) 1.9 D (L534, L53J)10.1989641870 ccm4F8Q 742
RENAULT 19 I Chamade (L53_) 1.9 TD (L53K)09.1990921870 ccm4F8Q 740
RENAULT 19 I Furgons (S53_) 1.201.1988541237 ccm4C1G 730
RENAULT 19 I Furgons (S53_) 1.401.1988801390 ccm4E6J 700
RENAULT 19 I Furgons (S53_) 1.9 D01.1988651870 ccm4F8Q 742
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.204.1992541237 ccm4C1G 730
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.401.1992801390 ccm4E6J 700
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.410.1996821390 ccm4E6J 706
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.4 (B/C532)04.1992581397 ccm4C3J 710
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.4 (B/C535)01.1992751390 ccm4E7J 742
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.7 (B/C53B)04.1992731721 ccm4F3N 741
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.7 (B/C53C)04.1992901721 ccm4F3N 743
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.8 (5/353A)04.1992901794 ccm4F3P 760
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.8 (5/353F, B/C538)05.19941071783 ccm4F3P 682
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.8 (B/C538)04.19921101794 ccm4F3P 700
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.8 (B/C53Y)04.1992881794 ccm4F3P 760
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.8 16V (B/C53D)04.19921351764 ccm4F7P 704
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.9 D (B/C53J)04.1992641870 ccm4F8Q 742
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.9 dT (B/C53T)04.1992901870 ccm4F8Q 744
RENAULT 19 II Cabriolet (D53_, 853_) 1.7 (D53C)04.1992901721 ccm4F3N 743
RENAULT 19 II Cabriolet (D53_, 853_) 1.8 (853A)09.1993901794 ccm4F3P 760
RENAULT 19 II Cabriolet (D53_, 853_) 1.8 (D53V, 853F, D53C)07.19941071783 ccm4F3P 682
RENAULT 19 II Cabriolet (D53_, 853_) 1.8 (D53Y)04.1992881794 ccm4F3P 705
RENAULT 19 II Cabriolet (D53_, 853_) 1.8 16V05.19921371764 ccm4F7P 704
RENAULT 19 II Cabriolet (D53_, 853_) 1.8 16V (D53D)04.19921351764 ccm4F7P 704
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.405.1992601397 ccm4C3J 710
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.410.1994781390 ccm4E6J 700
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.410.1994801390 ccm4E7J 706
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.4 (532)04.1992581397 ccm4C3J 710
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.4 (L535)11.1993751390 ccm4E7J 742
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.705.1992751721 ccm4F3N 741
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.7 (L533)01.1993921721 ccm4F2N 720
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.7 (L53B)04.1992731721 ccm4F3N 741
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.7 (L53C)04.1992901721 ccm4F3N 743
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.805.1992911794 ccm4F3P 765
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.805.19921071794 ccm4F3P 700
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.8 (453A/F)04.1992901794 ccm4F3P 760
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.8 (L538)04.19921101794 ccm4F3P 700
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.8 (L53V, L538)05.19941071783 ccm4F3P 682
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.8 (L53Y)04.1992881794 ccm4F3P 705
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.8 16V (L53D)04.19921351764 ccm4F7P 704
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.9 D05.1992921870 ccm4F8Q 740
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.9 D (L53J)04.1992641870 ccm4F8Q 742
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.9 dT (L53T)04.1992901870 ccm4F8Q 744
RENAULT 19 II Furgons (S53_) 1.203.1992541237 ccm4C1G 730
RENAULT 19 II Furgons (S53_) 1.403.1992801390 ccm4E6J 700
RENAULT 19 II Furgons (S53_) 1.9 D03.1992651870 ccm4F8Q 742
RENAULT 19 II Furgons (S53_) 1.9 dT03.1992921870 ccm4F8Q 740
RENAULT 20 (127_) 1.6 (1271)10.1975901647 ccm4843
RENAULT 20 (127_) 1.6 (1271)05.1977971647 ccm4843 721
RENAULT 20 (127_) 2.0 (1272)10.19771091995 ccm4829.01
RENAULT 20 (127_) 2.0 (1277)10.19801031995 ccm4829 702
RENAULT 20 (127_) 2.1 Diesel (1276)10.1980642068 ccm4852
RENAULT 20 (127_) 2.1 TD01.1982862068 ccm4J8S 702
RENAULT 20 (127_) 2.2 (1279)10.19801162165 ccm4851 700
RENAULT 21 (B48_) 1.4 (B48D)09.1989691397 ccm4C2J 770
RENAULT 21 (B48_) 1.707.1989751721 ccm4F3N 726
RENAULT 21 (B48_) 1.707.1989881721 ccm4F2N 754
RENAULT 21 (B48_) 1.7 (B48E)09.1989901721 ccm4F3N 723
RENAULT 21 (B48_) 1.7 (B48F)09.1989731721 ccm4F3N 726
RENAULT 21 (B48_) 1.9 D (B48H, B48I)09.1989641870 ccm4F8Q 710
RENAULT 21 (B48_) 2.0 (B48C)09.19891201995 ccm4J7R 747
RENAULT 21 (B48_) 2.0 (B48R/Y)02.19901351995 ccm4J7R 740
RENAULT 21 (B48_) 2.0 4x4 (B48R/Y)09.19901351995 ccm4J7R 740
RENAULT 21 (B48_) 2.0 TXi07.19891361995 ccm4J7R 754
RENAULT 21 (B48_) 2.1 D (B480)04.1992692068 ccm4J8S 784
RENAULT 21 (B48_) 2.1 D (B48V/B48O)09.1989722068 ccm4J8S 600
RENAULT 21 (B48_) 2.1 Turbo-D (B486, B488, B48V)09.1989882068 ccm4J8S 786
RENAULT 21 (B48_) 2.2 (B48K)09.19891072165 ccm4J7T 755
RENAULT 21 (B48_) 2.2 4x4 (B48K)07.19901072165 ccm4J7T 755
RENAULT 21 Furgons (S48_) 1.706.1986881721 ccm4F2N 710
RENAULT 21 Sedans (L48_) 1.4 (L48D)06.1988691397 ccm4C2J 770
RENAULT 21 Sedans (L48_) 1.7 (L481)03.1986751721 ccm4F2N 712
RENAULT 21 Sedans (L48_) 1.7 (L482)03.1986881721 ccm4F2N 710
RENAULT 21 Sedans (L48_) 1.7 (L48E)09.1989901721 ccm4F3N 723
RENAULT 21 Sedans (L48_) 1.7 (L48E)03.1986941721 ccm4F3N 723
RENAULT 21 Sedans (L48_) 1.7 (L48M, L48F)07.1986731721 ccm4F3N 726
RENAULT 21 Sedans (L48_) 1.7 (L48N)06.1987871721 ccm4F2N 752
RENAULT 21 Sedans (L48_) 1.9 D (L48H, L48I)08.1989641870 ccm4F8Q 710
RENAULT 21 Sedans (L48_) 2.004.19861171995 ccm4J7R 751
RENAULT 21 Sedans (L48_) 2.0 (L483)03.19861161995 ccm4J7R 751
RENAULT 21 Sedans (L48_) 2.0 (L489)03.19861021995 ccm4J6R 759
RENAULT 21 Sedans (L48_) 2.0 (L48C)03.19861201995 ccm4J7R 747
RENAULT 21 Sedans (L48_) 2.0 (L48R)02.19901351995 ccm4J7R 740
RENAULT 21 Sedans (L48_) 2.0 4x4 (L48R)12.19891351995 ccm4J7R 740
RENAULT 21 Sedans (L48_) 2.0 Turbo (L485)04.19871751995 ccm4J7R 752
RENAULT 21 Sedans (L48_) 2.0 Turbo (L48L)02.19901621995 ccm4J7R 756
RENAULT 21 Sedans (L48_) 2.0 Turbo 4x408.19891751995 ccm4J7R 752
RENAULT 21 Sedans (L48_) 2.0 Turbo 4x4 (L48L)02.19901621995 ccm4J7R 756
RENAULT 21 Sedans (L48_) 2.1 D (L480)10.1992692068 ccm4J8S 784
RENAULT 21 Sedans (L48_) 2.1 D (L486)03.1986652068 ccm4J8S 704
RENAULT 21 Sedans (L48_) 2.1 D (L48V, L48O)05.1989722068 ccm4J8S 600
RENAULT 21 Sedans (L48_) 2.1 TD04.1986682068 ccm4J8S 704
RENAULT 21 Sedans (L48_) 2.1 Turbo-D (L48A, L48W, L487, L488)03.1986882068 ccm4J8S 786
RENAULT 21 Sedans (L48_) 2.2 (L48K)07.19861072165 ccm4J7T 755
RENAULT 21 Universālis (K48_) 1.7 (K/S481)06.1986751721 ccm4F2N 712
RENAULT 21 Universālis (K48_) 1.7 (K/S482)10.1986881721 ccm4F2N 710
RENAULT 21 Universālis (K48_) 1.7 (K48E)10.1989901721 ccm4F3N 723
RENAULT 21 Universālis (K48_) 1.7 (K48E)06.1986941721 ccm4F3N 723
RENAULT 21 Universālis (K48_) 1.7 (K48M)06.1986731721 ccm4F2N 750
RENAULT 21 Universālis (K48_) 1.7 (K48N)06.1987871721 ccm4F2N 752
RENAULT 21 Universālis (K48_) 1.9 D03.1986641870 ccm4F8Q 710
RENAULT 21 Universālis (K48_) 2.007.19891171995 ccm4J7R 751
RENAULT 21 Universālis (K48_) 2.0 (K483)06.19861161995 ccm4J7R 751
RENAULT 21 Universālis (K48_) 2.0 (K48C)03.19861201995 ccm4J7R 747
RENAULT 21 Universālis (K48_) 2.0 (K48R)06.19901351995 ccm4J7R 740
RENAULT 21 Universālis (K48_) 2.0 4x403.19891201995 ccm4J7R 747
RENAULT 21 Universālis (K48_) 2.1 D (K/S486)10.1986652068 ccm4J8S 704
RENAULT 21 Universālis (K48_) 2.1 D (K/S48V, K/S48O)08.1989722068 ccm4J8S 600
RENAULT 21 Universālis (K48_) 2.1 D (K480)02.1992692068 ccm4J8S 784
RENAULT 21 Universālis (K48_) 2.1 D 4x4 (K486)10.1988652068 ccm4J8S 704
RENAULT 21 Universālis (K48_) 2.1 Turbo-D (K48A, K48W, K487, K488)10.1986882068 ccm4J8S 786
RENAULT 21 Universālis (K48_) 2.2 (K48K)06.19861082165 ccm4J7T 755
RENAULT 21 Universālis (K48_) 2.2 4x4 (K48K)06.19861072165 ccm4J7T 755
RENAULT 25 (B29_) 2.003.19871201995 ccm4J7R 723
RENAULT 25 (B29_) 2.0 (B297)04.19841011995 ccm4J6R 762
RENAULT 25 (B29_) 2.0 12V06.19881401995 ccm4J7R 721
RENAULT 25 (B29_) 2.0 12V (B294)06.19891351995 ccm4J7R 726
RENAULT 25 (B29_) 2.1 Diesel (B296)04.1984632068 ccm4J8S 706
RENAULT 25 (B29_) 2.1 Diesel (B296)06.1989692068 ccm4J8S 736
RENAULT 25 (B29_) 2.1 Turbo-D FWD (B290, B29W)04.1984862068 ccm4J8S 738
RENAULT 25 (B29_) 2.2 (B29)11.19851032165 ccm4J7T 708
RENAULT 25 (B29_) 2.2 (B29B)09.19861082165 ccm4J7T 708
RENAULT 25 (B29_) 2.2 (B29E)04.19841212165 ccm4J7T 715
RENAULT 25 (B29_) 2.2 (B29E)04.19841242165 ccm4J7T 731
RENAULT 25 (B29_) 2.4 V6 Turbo (B295)10.19841812458 ccm6Z7U 702
RENAULT 25 (B29_) 2.5 V6 Turbo (B29G)01.19902052458 ccm6Z7U 700
RENAULT 25 (B29_) 2.7 V6 Injection (B298)04.19841412664 ccm6Z7V 711
RENAULT 25 (B29_) 2.8 V6 (B293)06.19871562849 ccm6Z7W 700
RENAULT 25 (B29_) 2.8 V6 Injection (B29A)06.19861362849 ccm6Z7W 702
RENAULT 25 (B29_) 2.8 V6 Injection (B29F)06.19871502849 ccm6Z7W 709
RENAULT 30 (127_) 2.1 Turbo-D (1270)02.1982862068 ccm4J8S 702
RENAULT 30 (127_) 2.6 (1273)08.19761252664 ccm6112
RENAULT 30 (127_) 2.6 (1273)02.19751312664 ccm6112
RENAULT 30 (127_) 2.6 TS (1275)07.19781282664 ccm6144
RENAULT 30 (127_) 2.6 TX (1278)10.19781432664 ccm6140
RENAULT 9 Sedan (L42_) 1.1 (L421)09.1981481108 ccm4C1E 715
RENAULT 9 Sedan (L42_) 1.2 (L42S)09.1985541237 ccm4C1G 710
RENAULT 9 Sedan (L42_) 1.407.1986581397 ccm4C2J 720
RENAULT 9 Sedan (L42_) 1.4 (L422, L42C)12.1981601397 ccm4C1J 792
RENAULT 9 Sedan (L42_) 1.4 (L423)09.1981721397 ccm4C2J 755
RENAULT 9 Sedan (L42_) 1.4 (L423, L42R)09.1985671397 ccm4C2J 767
RENAULT 9 Sedan (L42_) 1.4 Automatik (L423)09.1981681397 ccm4C2J 757
RENAULT 9 Sedan (L42_) 1.4 Turbo12.19861161397 ccm4C1J 764
RENAULT 9 Sedan (L42_) 1.4 Turbo (L425)04.19841051397 ccm4C1J 764
RENAULT 9 Sedan (L42_) 1.6 D (L424)10.1982551596 ccm4F8M 730
RENAULT 9 Sedan (L42_) 1.7 (L426)09.1984801721 ccm4F2N 704
RENAULT 9 Sedan (L42_) 1.7 (L42F)10.1986731721 ccm4F3N 718
RENAULT 9 Sedan (L42_) 1.7 (L42N)10.1986881721 ccm4F2N 798
RENAULT AVANTIME (DE0_) 2.0 16V Turbo (DE0U, DE0V)11.20011631998 ccm4F4R 760
RENAULT AVANTIME (DE0_) 2.2 dCi (DE01)05.20021502188 ccm4G9T 712
RENAULT AVANTIME (DE0_) 3.0 V6 (DE04, DE0T)09.20012072946 ccm6L7X 721
RENAULT Captur (J5_, H5_) 0.9 TCe 9006.201390898 ccm3H4B 400
RENAULT Captur (J5_, H5_) 1.2 TCe 12006.20131201197 ccm4H5F 403
RENAULT Captur (J5_, H5_) 1.5 dCi 9006.2013901461 ccm4K9K 628
RENAULT CLIO Grandtour (KR0/1_) 1.2 16V09.20101031149 ccm4D4F 786
RENAULT CLIO Grandtour (KR0/1_) 1.2 16V (KR02, KR0J)02.2008751149 ccm4D4F 740
RENAULT CLIO Grandtour (KR0/1_) 1.2 16V (KR0E)02.2008781149 ccm4D4F 764
RENAULT CLIO Grandtour (KR0/1_) 1.2 16V (KR0P)02.20081011149 ccm4D4F 784
RENAULT CLIO Grandtour (KR0/1_) 1.2 16V Hi-Flex (KR0S)07.2008751149 ccm4D4F 740
RENAULT CLIO Grandtour (KR0/1_) 1.4 16V02.2010981390 ccm4K4J 780
RENAULT CLIO Grandtour (KR0/1_) 1.5 dCi02.2010651461 ccm4K9K 752
RENAULT CLIO Grandtour (KR0/1_) 1.5 dCi08.2010751461 ccm4K9K 770
RENAULT CLIO Grandtour (KR0/1_) 1.5 dCi08.2010881461 ccm4K9K 772
RENAULT CLIO Grandtour (KR0/1_) 1.5 dCi (KR0F)02.2008861461 ccm4K9K 766
RENAULT CLIO Grandtour (KR0/1_) 1.5 dCi (KR0G)02.2008681461 ccm4K9K 768
RENAULT CLIO Grandtour (KR0/1_) 1.5 dCi (KR0H, KR1S)02.20081061461 ccm4K9K 774
RENAULT CLIO Grandtour (KR0/1_) 1.5 dCi (KR1C, KR1N)02.20081031461 ccm4K9K 772
RENAULT CLIO Grandtour (KR0/1_) 1.6 16V (KR0B)02.20081121598 ccm4K4M 801
RENAULT CLIO Grandtour (KR0/1_) 1.6 16V (KR10)11.20081281598 ccm4K4M 862
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.101.1991461108 ccm4C1E 700
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.104.1992491108 ccm4C1E 700
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.2 (5/357Y, 5/357K)01.1996541149 ccm4D7F 730
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.2 (5/357Y, 5/357K)01.1996581149 ccm4D7F 730
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.2 (B/C/S572)05.1990601171 ccm4E5F 710
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.2 (B/C/S577)01.1996541239 ccm4C3G 720
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.2 (B/C/S57A, B/C57S, 5/357F, 5/357J, 5/357L, 5/357R)05.1990581171 ccm4E7F 750
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.2 (B/C57R)01.1991541171 ccm4E7F 706
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.405.1990781390 ccm4E6J 760
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.401.1991801390 ccm4E7J 711
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.4 (B/C57T, B/C57Y)01.1991791390 ccm4E7J 601
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.4 (B57J, C57J)01.1991751390 ccm4E7J 756
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.7 (B/C574)01.1991921721 ccm4F2N 770
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.808.1990901783 ccm4F3P 755
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.801.1991951794 ccm4F3P 710
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.8 (B/C578)08.1994901783 ccm4F3P 755
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.8 (B/C57C, B/C57U)01.1991881794 ccm4F3P 714
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.8 16V (C57D)01.19911351764 ccm4F7P 722
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.8 Rsi (B/C579)01.19931091794 ccm4F3P 712
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.8 Rsi (B/C57H)08.19951071783 ccm4F3P 758
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.9 D01.1997541870 ccm4F8Q 678
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.9 D05.1996651870 ccm4F8Q 714
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.9 D (B/C/S576, B/C/S57L)01.1991641870 ccm4F8Q 732
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) Williams (B/C57M)01.19941471998 ccm4F7R 700
RENAULT CLIO I Furgons (S57_) 1.101.1991461108 ccm4C1E 700
RENAULT CLIO I Furgons (S57_) 1.201.1991541171 ccm4E7F 706
RENAULT CLIO I Furgons (S57_) 1.206.1994541239 ccm4C3G 720
RENAULT CLIO I Furgons (S57_) 1.201.1991601171 ccm4E7F 750
RENAULT CLIO I Furgons (S57_) 1.9 D01.1991651870 ccm4F8Q 732
RENAULT CLIO I Furgons (S57_) 1.9 RND04.1996541870 ccm4F8Q 678
RENAULT CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) 1.002.200054999 ccm4D7D 760
RENAULT CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) 1.2 (BB0A, BB0F, BB10, BB1K, BB28, BB2D, BB2H, CB0A,...09.1998581149 ccm4D7F 726
RENAULT CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) 1.2 16V (BB05, BB0W, BB11, BB27, BB2T, BB2U, BB2V, CB05,...06.2001751149 ccm4D4F 714
RENAULT CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) 1.2 LPG09.1998581149 ccm4D7F 764
RENAULT CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) 1.2 LPG (BB0A, CB0A)03.1999601149 ccm4D7F 722
RENAULT CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) 1.4 (B/CB0C)09.1998751390 ccm4K7J 700
RENAULT CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) 1.4 16V (B/CB0L)10.1999951390 ccm4K4J 713
RENAULT CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) 1.4 16V (B/CB0P)08.2000981390 ccm4K4J 715
RENAULT CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) 1.5 dCi06.2001571461 ccm4K9K 704
RENAULT CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) 1.5 dCi01.20041001461 ccm4K9K 712
RENAULT CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) 1.5 dCi (B/C2J)08.2004681461 ccm4K9K 700
RENAULT CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) 1.5 dCi (B/CB03)06.2001801461 ccm4K9K 702
RENAULT CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) 1.5 dCi (B/CB07)06.2001651461 ccm4K9K 700
RENAULT CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) 1.5 dCi (B/CB08)06.2001821461 ccm4K9K 702
RENAULT CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) 1.5 dCi (B/CB3M)06.2005641461 ccm4K9K 740
RENAULT CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) 1.5 dCi (BB3N, CB3N)02.2007841461 ccm4K9K 718
RENAULT CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) 1.6 (B/CB0D)09.1998901598 ccm4K7M 745
RENAULT CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) 1.6 16V (BB01, BB0H, BB0T, BB14, BB1D, BB1R, BB2KL, BB3G...09.19981071598 ccm4K4M 748
RENAULT CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) 1.6 Flex05.20001101598 ccm4K4M 748
RENAULT CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) 1.6 Hi-Flex (CB0H)01.20051171598 ccm4K4M 748
RENAULT CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) 1.9 D (B/CB0E)09.1998641870 ccm4F8Q 630
RENAULT CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) 1.9 D (B/CB0J)02.2000651870 ccm4F8Q 630
RENAULT CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) 1.9 dTi (B/CB0U)12.1999801870 ccm4F9Q 782
RENAULT CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) 2.0 16V Sport01.20041791998 ccm4F4R 738
RENAULT CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) 2.0 16V Sport (CB0M)02.20001691998 ccm4F4R 730
RENAULT CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) 3.0 V6 Sport (CB1A)11.20002262946 ccm6L7X 760
RENAULT CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) 3.0 V6 Sport (CB1H, CB1U, CB2S)12.20022542946 ccm6L7X 762
RENAULT CLIO II Furgons (SB0/1/2_) 1.2 (SB0A, SB0F, SB10)03.1999601149 ccm4D7F 726
RENAULT CLIO II Furgons (SB0/1/2_) 1.2 (SB0A, SB0F, SB1K, SB2D)09.1998581149 ccm4D7F 726
RENAULT CLIO II Furgons (SB0/1/2_) 1.5 dCi06.2001801461 ccm4K9K 702
RENAULT CLIO II Furgons (SB0/1/2_) 1.5 dCi11.2003821461 ccm4K9K 702
RENAULT CLIO II Furgons (SB0/1/2_) 1.5 dCi (SB07)06.2001651461 ccm4K9K 700
RENAULT CLIO II Furgons (SB0/1/2_) 1.9 D (SB0E)09.1998641870 ccm4F8Q 630
RENAULT CLIO II Furgons (SB0/1/2_) 1.9 D (SB0J)02.2000651870 ccm4F8Q 632
RENAULT CLIO II Furgons (SB0/1/2_) 1.9 DTi (SB0U)02.2000801870 ccm4F9Q 780
RENAULT Clio III Hatchback (BR0/1, CR0/1) 1.2 16V06.2005781149 ccm4D4F 764
RENAULT Clio III Hatchback (BR0/1, CR0/1) 1.2 16V09.20101031149 ccm4D4F 786
RENAULT Clio III Hatchback (BR0/1, CR0/1) 1.2 16V (BR02, BR0J, BR11, CR02, CR0J, CR11)06.2005751149 ccm4D4F 706
RENAULT Clio III Hatchback (BR0/1, CR0/1) 1.2 16V (BR0P, CR0P)05.20071011149 ccm4D4F 784
RENAULT Clio III Hatchback (BR0/1, CR0/1) 1.2 16V (BR0R, BR1D, BR1L, CR0R)06.2005651149 ccm4D4F 740
RENAULT Clio III Hatchback (BR0/1, CR0/1) 1.2 16V Hi-Flex (BR1U, CR1U)07.2008751149 ccm4D4F 742
RENAULT Clio III Hatchback (BR0/1, CR0/1) 1.4 16V06.2005981390 ccm4K4J 780
RENAULT Clio III Hatchback (BR0/1, CR0/1) 1.5 dCi06.2005641461 ccm4K9K 752
RENAULT Clio III Hatchback (BR0/1, CR0/1) 1.5 dCi05.2005651461 ccm4K9K 752
RENAULT Clio III Hatchback (BR0/1, CR0/1) 1.5 dCi08.2010751461 ccm4K9K 770
RENAULT Clio III Hatchback (BR0/1, CR0/1) 1.5 dCi11.2007821461 ccm4K9K 750
RENAULT Clio III Hatchback (BR0/1, CR0/1) 1.5 dCi08.2010881461 ccm4K9K 770
RENAULT Clio III Hatchback (BR0/1, CR0/1) 1.5 dCi (BR0H, CR0H, CR1S, BR1S)06.20051061461 ccm4K9K 774
RENAULT Clio III Hatchback (BR0/1, CR0/1) 1.5 dCi (BR17, CR17)06.2005861461 ccm4K9K 766
RENAULT Clio III Hatchback (BR0/1, CR0/1) 1.5 dCi (BR1C, CR1C)06.20051031461 ccm4K9K 772
RENAULT Clio III Hatchback (BR0/1, CR0/1) 1.5 dCi (C/BR0G, C/BR1G)06.2005681461 ccm4K9K 768
RENAULT Clio III Hatchback (BR0/1, CR0/1) 1.6 16V (BR05, BR0B, BR0Y, BR15, BR1J, BR1M, BR1Y, CR0B,...06.20051121598 ccm4K4M 801
RENAULT Clio III Hatchback (BR0/1, CR0/1) 1.6 16V (BR09, BR0T, CR09, CR0T)06.2005881598 ccm4K4M 804
RENAULT Clio III Hatchback (BR0/1, CR0/1) 1.6 16V GT (BR10, CR10)06.20091281598 ccm4K4M 862
RENAULT Clio III Hatchback (BR0/1, CR0/1) 2.0 16V (BR0C, BR0K, CR0C, CR0K)09.20061391997 ccm4M4R 701
RENAULT Clio III Hatchback (BR0/1, CR0/1) 2.0 16V Sport09.20082001998 ccm4F4R 832
RENAULT Clio III Hatchback (BR0/1, CR0/1) 2.0 16V Sport (CR0N, CR1P)02.20061971998 ccm4F4R 832
RENAULT Clio IV Grandtour (KH_) 0.9 TCe 9001.201390898 ccm3H4B 408
RENAULT Clio IV Grandtour (KH_) 1.2 TCe 12003.20131201197 ccm4H5F 403
RENAULT Clio IV Grandtour (KH_) 1.5 dCi 7501.2013751461 ccm4K9K 628
RENAULT Clio IV Grandtour (KH_) 1.5 dCi 9001.2013901461 ccm4K9K 608
RENAULT Clio IV Hatchback (BH_) 0.9 TCe 9011.201290898 ccm3H4B 408
RENAULT Clio IV Hatchback (BH_) 1.2 16V11.2012731149 ccm4D4F 728
RENAULT Clio IV Hatchback (BH_) 1.2 TCe 12003.20131201197 ccm4H5F 403
RENAULT Clio IV Hatchback (BH_) 1.5 dCi 7511.2012751461 ccm4K9K 628
RENAULT Clio IV Hatchback (BH_) 1.5 dCi 9011.2012901461 ccm4K9K 628
RENAULT ESPACE I (J11_) 2.0 (J/S112)01.19881011995 ccm4J6R 734
RENAULT ESPACE I (J11_) 2.0 (J/S112)07.19841091995 ccm4J6R 236
RENAULT ESPACE I (J11_) 2.0 i (J116)01.19891181995 ccm4J7R 760
RENAULT ESPACE I (J11_) 2.0 i Quadra (J116)03.19881181995 ccm4J7R 760
RENAULT ESPACE I (J11_) 2.1 TD (J/S115)10.1984882068 ccm4J8S 776
RENAULT ESPACE I (J11_) 2.2 (J117)07.19861082165 ccm4J7T 770
RENAULT ESPACE I (J11_) 2.2 Quadra (J117)01.19881082165 ccm4J7T 770
RENAULT ESPACE II (J/S63_) 2.0 (J636)01.19911031995 ccm4J7R 768
RENAULT ESPACE II (J/S63_) 2.1 TD (J633, J634, J/S635, J/S63D)01.1991882068 ccm4J8S 610
RENAULT ESPACE II (J/S63_) 2.1 TD (J63E)11.1994902068 ccm4J8S 612
RENAULT ESPACE II (J/S63_) 2.2 (J/S637, J63G)01.19911082165 ccm4J7T 773
RENAULT ESPACE II (J/S63_) 2.2 4x4 (J/S637, J63G)03.19911082165 ccm4J7T 773
RENAULT ESPACE II (J/S63_) 2.8 V6 (J638, J63J)01.19911502849 ccm6Z7W 713
RENAULT ESPACE III (JE0_) 1.9 dTi (JE0M)02.1999981870 ccm4F9Q 722
RENAULT ESPACE III (JE0_) 2.009.20011391998 ccm4F4R 701
RENAULT ESPACE III (JE0_) 2.0 (JE0A)11.19961141998 ccm4F3R 769
RENAULT ESPACE III (JE0_) 2.0 16V (JE0N, JE0L, JE02)10.19981401998 ccm4F4R 701
RENAULT ESPACE III (JE0_) 2.2 12V TD (JE0E, JE0H, JE0P)11.19961132188 ccm4G8T 760
RENAULT ESPACE III (JE0_) 2.2 D11.19971142188 ccm4G8T 716
RENAULT ESPACE III (JE0_) 2.2 dCi (JE0K)10.20001302188 ccm4G9T 642
RENAULT ESPACE III (JE0_) 2.2 dCi (JE0S)07.20001152188 ccm4G9T 710
RENAULT ESPACE III (JE0_) 3.0 (JE0D)11.19961672963 ccm6Z7X 775
RENAULT ESPACE III (JE0_) 3.0 V6 24V (JE0G, JE0R)10.19981902946 ccm6L7X 727
RENAULT ESPACE IV (JK0/1_) 1.9 dCi (JK0U)04.20031161870 ccm4F9Q 820
RENAULT ESPACE IV (JK0/1_) 1.9 dCi (JK0U, JK0G)11.20021201870 ccm4F9Q 820
RENAULT ESPACE IV (JK0/1_) 2.0 (JK09)11.20021361998 ccm4F4R 792
RENAULT ESPACE IV (JK0/1_) 2.0 (JK0A, JK1D, JK0N)04.20051701998 ccm4F4R 797
RENAULT ESPACE IV (JK0/1_) 2.0 (JK0K)11.20021331998 ccm4F4R 790
RENAULT ESPACE IV (JK0/1_) 2.0 dCi (JK01, JK02, JK1J, JK1K)01.20061501995 ccm4M9R 858
RENAULT ESPACE IV (JK0/1_) 2.0 dCi (JK02, JK03)01.20061311995 ccm4M9R 763
RENAULT ESPACE IV (JK0/1_) 2.0 dCi (JK03, JK04)01.20061731995 ccm4M9R 812
RENAULT ESPACE IV (JK0/1_) 2.0 Turbo (JK0A, JK0B, JK0N)11.20021631998 ccm4F4R 797
RENAULT ESPACE IV (JK0/1_) 2.2 dCi (JK07)02.20061392188 ccm4G9T 645
RENAULT ESPACE IV (JK0/1_) 2.2 dCi (JK0H)11.20021502188 ccm4G9T 743
RENAULT Fluence (L3_) 1.5 dCi (L30A)02.2010861461 ccm4K9K 830
RENAULT Fluence (L3_) 1.5 dCi (L30B)02.20101061461 ccm4K9K 832
RENAULT Fluence (L3_) 1.5 dCi (L30D, L30L, L306, L33F, L33L, L33M, L33V, L33W)02.20101101461 ccm4K9K 657
RENAULT Fluence (L3_) 1.5 dCi (L30S)02.2010901461 ccm4K9K 834
RENAULT Fluence (L3_) 1.6 16V (L301, L30F, L30P, L30R)02.20101101598 ccm4K4M 839
RENAULT Fluence (L3_) 1.6 16V (L304, L305, L30H)02.20101111598 ccm4K4M 838
RENAULT Fluence (L3_) 2.0 16V (L30C, L30G, L30T, L30V)02.20101401998 ccm4M4R 751
RENAULT FUEGO (136_) 1.604.1983711647 ccm4A2M 723
RENAULT GRAND SCÉNIC II (JM0/1_) 1.5 dCi (JM02, JM13)04.20041011461 ccm4K9K 728
RENAULT GRAND SCÉNIC II (JM0/1_) 1.5 dCi (JM1E)05.20051061461 ccm4K9K 732
RENAULT GRAND SCÉNIC II (JM0/1_) 1.606.20061051598 ccm4K4M 788
RENAULT GRAND SCÉNIC II (JM0/1_) 1.604.20041131598 ccm4K4M 782
RENAULT GRAND SCÉNIC II (JM0/1_) 1.9 dCi05.20051161870 ccm4F9Q 803
RENAULT GRAND SCÉNIC II (JM0/1_) 1.9 dCi (JM0G, JM12, JM1G, JM2C)04.20041201870 ccm4F9Q 812
RENAULT GRAND SCÉNIC II (JM0/1_) 1.9 dCi (JM14)05.20051311870 ccm4F9Q J 803
RENAULT GRAND SCÉNIC II (JM0/1_) 1.9 dCi (JM15)05.20051101870 ccm4F9Q E 804
RENAULT GRAND SCÉNIC II (JM0/1_) 2.004.20041351998 ccm4F4R 771
RENAULT GRAND SCÉNIC II (JM0/1_) 2.004.20041631998 ccm4F4R 776
RENAULT GRAND SCÉNIC II (JM0/1_) 2.0 dCi (JM1K)09.20051501995 ccm4M9R 722
RENAULT GRAND SCÉNIC III (JZ0/1_) 1.2 TCe04.20121161197 ccm4H5F 400
RENAULT GRAND SCÉNIC III (JZ0/1_) 1.2 TCe (JZ16)01.20131321197 ccm4H5F 404
RENAULT GRAND SCÉNIC III (JZ0/1_) 1.4 16V (JZ0F)02.20091311397 ccm4H4J 700
RENAULT GRAND SCÉNIC III (JZ0/1_) 1.5 dCi04.2009861461 ccm4K9K 830
RENAULT GRAND SCÉNIC III (JZ0/1_) 1.5 dCi11.2010951461 ccm4K9K 846
RENAULT GRAND SCÉNIC III (JZ0/1_) 1.5 dCi02.20091061461 ccm4K9K 832
RENAULT GRAND SCÉNIC III (JZ0/1_) 1.5 dCi04.20091101461 ccm4K9K 836
RENAULT GRAND SCÉNIC III (JZ0/1_) 1.6 16V (JZ0U)02.20091091598 ccm4K4M 858
RENAULT GRAND SCÉNIC III (JZ0/1_) 1.6 16V Bifuel02.20091101598 ccm4K4M 866
RENAULT GRAND SCÉNIC III (JZ0/1_) 1.6 dCi (JZ00, JZ12)04.20111301598 ccm4R9M 414
RENAULT GRAND SCÉNIC III (JZ0/1_) 1.9 dCi02.20091311870 ccm4F9Q 872
RENAULT GRAND SCÉNIC III (JZ0/1_) 2.0 16V (JZ0G)02.20091401997 ccm4M4R 711
RENAULT GRAND SCÉNIC III (JZ0/1_) 2.0 dCi (JZ0L)04.20091601995 ccm4M9R 610
RENAULT GRAND SCÉNIC III (JZ0/1_) 2.0 dCi (JZ0Y)02.20091501995 ccm4M9R 615
RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.2 (KC0A, KC0K, KC0F, KC01)08.1997581149 ccm4D7F 726
RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.2 16V (KC05, KC06, KC03, KC0T, KC0W, KC1D)06.2001751149 ccm4D4F 714
RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.4 (KC0C, KC0H, KC0B, KC0M)08.1997751390 ccm4K7J 700
RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.5 dCi07.2003571461 ccm4K9K 704
RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.5 dCi04.2005611461 ccm4K9K 700
RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.5 dCi06.2005681461 ccm4K9K 714
RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.5 dCi06.2005841461 ccm4K9K 718
RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.5 dCi (KC07)12.2001651461 ccm4K9K 700
RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.5 dCi (KC08, KC09)07.2002821461 ccm4K9K 702
RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.609.1999901598 ccm4K7M 746
RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.6 16V06.2001951598 ccm4K4M 730
RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.6 16V 4x4 (KC0P, KC0S, KC0L)10.2001951598 ccm4K4M 753
RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.6 16V bivalent06.2005821598 ccm4K4M 850
RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.9 dCi 4x410.2003841870 ccm4F9Q 790
RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.9 dCi 4x4 (KC0V)10.2001801870 ccm4F9Q 782
RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.9 dTi (KC0U)02.2000801870 ccm4F9Q 780
RENAULT KANGOO (KC0/1_) D 55 1.9 (KC0D)08.1997541870 ccm4F8Q 662
RENAULT KANGOO (KC0/1_) D 65 1.9 (KC0E, KC02, KC0J, KC0N)08.1997641870 ccm4F8Q 630
RENAULT KANGOO / GRAND KANGOO (KW0/1_) 1.5 dCi11.2012751461 ccm4K9K 802
RENAULT KANGOO / GRAND KANGOO (KW0/1_) 1.5 dCi11.2012901461 ccm4K9K 628
RENAULT KANGOO / GRAND KANGOO (KW0/1_) 1.5 dCi02.20081061461 ccm4K9K 804
RENAULT KANGOO / GRAND KANGOO (KW0/1_) 1.5 dCi (KW0A)02.2008681461 ccm4K9K 714
RENAULT KANGOO / GRAND KANGOO (KW0/1_) 1.5 dCi (KW0B)02.2008861461 ccm4K9K 812
RENAULT KANGOO / GRAND KANGOO (KW0/1_) 1.5 dCi (KW0F)02.20081031461 ccm4K9K 804
RENAULT KANGOO / GRAND KANGOO (KW0/1_) 1.5 dCi 11009.20101101461 ccm4K9K 804
RENAULT KANGOO / GRAND KANGOO (KW0/1_) 1.6 (KW00, KW0Y)02.2008871598 ccm4K7M 750
RENAULT KANGOO / GRAND KANGOO (KW0/1_) 1.6 16V (KW0D)02.20081061598 ccm4K4M 831
RENAULT KANGOO / GRAND KANGOO (KW0/1_) 1.6 16V Hi-Flex02.20081061598 ccm4K4M 835
RENAULT KANGOO BE BOP (KW0/1_) 1.5 dCi06.20091101461 ccm4K9K 804
RENAULT KANGOO BE BOP (KW0/1_) 1.5 dCi (KW0F)02.20091031461 ccm4K9K 806
RENAULT KANGOO BE BOP (KW0/1_) 1.5 dCi (KW0G)06.2009901461 ccm4K9K 808
RENAULT KANGOO BE BOP (KW0/1_) 1.5 dCi 7509.2010751461 ccm4K9K 802
RENAULT KANGOO BE BOP (KW0/1_) 1.6 (KW0D)02.20091061598 ccm4K4M 830
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.2 (FC01, FC0A, FC0F)08.1997581149 ccm4D7F 726
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.2 (FC1A)07.1998601149 ccm4D7F 710
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.2 16V (FC05, FC0W, FC1D, FC1P, FC1K, FC0T)10.2001751149 ccm4D4F 714
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.2 BiFuel07.1998581149 ccm4D7F 710
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.4 (FC0C, FC0B, FC0H, FC0M)08.1997751390 ccm4K7J 700
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.5 dCi10.2005611461 ccm4K9K 716
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.5 dCi (FC07, FC1R)12.2001651461 ccm4K9K 700
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.5 dCi (FC08, FC09)04.2003821461 ccm4K9K 702
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.5 dCi (FC1E)06.2005681461 ccm4K9K 714
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.5 dCi (FC1G)06.2005841461 ccm4K9K 718
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.5 dCi (FC1R)12.2002571461 ccm4K9K 704
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.6 16V10.2001951598 ccm4K4M 706
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.6 16V 4x4 (FC0L, FC0P, FC0S)10.2001951598 ccm4K4M 753
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.6 16V bivalent06.2005821598 ccm4K4M 850
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.9 D (FC0J)09.1999651870 ccm4F8Q 632
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.9 dCi (FC0V)07.2003841870 ccm4F9Q 782
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.9 dCi 4x4 (FC0V)10.2001801870 ccm4F9Q 782
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.9 dCi 4x4 (FC0V)07.2003841870 ccm4F9Q 790
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.9 dTi (FC0U)02.2000801870 ccm4F9Q 780
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) D 55 1.9 (FC0D)08.1997541870 ccm4F8Q 662
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) D 65 1.9 (FC0E, FC02, FC0J, FC0N)08.1997641870 ccm4F8Q 630
RENAULT KANGOO Express (FW0/1_) 1.5 dCi02.2008681461 ccm4K9K 800
RENAULT KANGOO Express (FW0/1_) 1.5 dCi (FW0F)02.20081031461 ccm4K9K 806
RENAULT KANGOO Express (FW0/1_) 1.5 dCi 11009.20101101461 ccm4K9K 804
RENAULT KANGOO Express (FW0/1_) 1.5 dCi 7509.2010751461 ccm4K9K 628
RENAULT KANGOO Express (FW0/1_) 1.5 dCi 85 (FW0A, FW0B)02.2008861461 ccm4K9K 802
RENAULT KANGOO Express (FW0/1_) 1.5 dCi 90 (FW0G)06.2009901461 ccm4K9K 628
RENAULT KANGOO Express (FW0/1_) 1.602.2008871598 ccm4K7M 750
RENAULT KANGOO Express (FW0/1_) 1.6 16V02.20081061598 ccm4K4M 836
RENAULT KANGOO Express (FW0/1_) 1.6 16V LPG02.2008981598 ccm4K4M 834
RENAULT KOLEOS (HY_) 2.0 dCi (HY0K)09.20081501995 ccm4M9R 862
RENAULT KOLEOS (HY_) 2.0 dCi 4x4 (HY0B)09.20081731995 ccm4M9R 830
RENAULT KOLEOS (HY_) 2.0 dCi 4x4 (HY0K)09.20081501995 ccm4M9R 850
RENAULT LAGUNA Coupe (DT0/1) 1.5 dCi03.20121101461 ccm4K9K 846
RENAULT LAGUNA Coupe (DT0/1) 2.0 16V Turbo09.20081701998 ccm4F4R 811
RENAULT LAGUNA Coupe (DT0/1) 2.0 dCi (DT01, DT08, DT09, DT0K, DT12, DT1C, DT1D, DT1M,...09.20081501995 ccm4M9R 845
RENAULT LAGUNA Coupe (DT0/1) 2.0 dCi (DT0M, DT0N, DT0S, DT19, DT1F)09.20081731995 ccm4M9R 806
RENAULT LAGUNA Coupe (DT0/1) 2.0 dCi GT (DT11, DT1E, DT1N)09.20081781995 ccm4M9R 816
RENAULT LAGUNA Coupe (DT0/1) 2.0 GT09.20082041998 ccm4F4R 800
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 1.6 16V (B568, B561)11.19971071598 ccm4K4M 724
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 1.806.1995941783 ccm4F3P 674
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 1.806.1995951783 ccm4F3P 678
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 1.806.1995951794 ccm4F3P 676
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 1.8 (B56A/B)11.1993901794 ccm4F3P 724
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 1.8 (B56S/T/0)08.1995901783 ccm4F3P 678
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 1.8 (B56Z)08.1995941794 ccm4F3P 724
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 1.8 16V (B563, B564)04.19981201783 ccm4F4P 760
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 1.9 dCi (B56W)09.19991071870 ccm4F9Q 718
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 1.9 dTi (B56J)10.1997981870 ccm4F9Q 716
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 2.003.19991091998 ccm4F3R 611
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 2.006.19951141998 ccm4F3R 722
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 2.0 (556A)09.19991391998 ccm4F4R 780
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 2.0 (B56C/H/N)11.19931131998 ccm4F3R 723
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 2.0 16V (556A/B)09.19991401998 ccm4F4R 780
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 2.2 D (B56F/2)11.1993832188 ccm4G8T 794
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 2.2 dT (B569)03.19961132188 ccm4G8T 760
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 3.0 (B56E/R, B565)11.19931672963 ccm6Z7X 765
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 3.0 24V (B56V)03.19971902946 ccm6L7X 700
RENAULT LAGUNA I Grandtour (K56_) 1.6 16V (K568)11.19971071598 ccm4K4M 724
RENAULT LAGUNA I Grandtour (K56_) 1.8 (K56S/T/0)09.1995901783 ccm4F3P 678
RENAULT LAGUNA I Grandtour (K56_) 1.8 (K56Z)09.1995941794 ccm4F3P 724
RENAULT LAGUNA I Grandtour (K56_) 1.8 16V (K563, K564)04.19981201783 ccm4F4P 760
RENAULT LAGUNA I Grandtour (K56_) 1.9 dCi (K56W)09.19991071870 ccm4F9Q 718
RENAULT LAGUNA I Grandtour (K56_) 1.9 dTi (K56J)10.1997981870 ccm4F9Q 716
RENAULT LAGUNA I Grandtour (K56_) 2.010.19981141998 ccm4F3R 768
RENAULT LAGUNA I Grandtour (K56_) 2.0 (K56C/H)09.19951131998 ccm4F3R 723
RENAULT LAGUNA I Grandtour (K56_) 2.0 16V (A56A/B)09.19991401998 ccm4F4R 780
RENAULT LAGUNA I Grandtour (K56_) 2.2 D (K56F/2, S56F)09.1995832188 ccm4G8T 794
RENAULT LAGUNA I Grandtour (K56_) 2.2 dT (K569)03.19961132188 ccm4G8T 760
RENAULT LAGUNA I Grandtour (K56_) 3.0 (K56R, K565)02.19961672963 ccm6Z7X 765
RENAULT LAGUNA I Grandtour (K56_) 3.0 24V (K56V)03.19971902946 ccm6L7X 700
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.6 16V (BG0A, BG0L)03.20011071598 ccm4K4M 714
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.6 16V (BG1G, BG1H)02.20051121598 ccm4K4M 716
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.8 16V (BG04, BG0B, BG0C, BG0V)03.20011171783 ccm4F4P 770
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.8 16V (BG06, BG0J, BG0M)03.20011161783 ccm4F4P 773
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.8 16V (BG0B, BG0C, BG0J, BG0M, BG0V)03.20011211783 ccm4F4P 772
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.8 16V (BG0B, BG0M)03.20011201783 ccm4F4P 773
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.9 dCi03.20011071870 ccm4F9Q 754
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.9 dCi (BG05)03.2004921870 ccm4F9Q 664
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.9 dCi (BG08, BG0G)03.20011201870 ccm4F9Q 674
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.9 dCI (BG0E)06.20011051870 ccm4F9Q 752
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.9 dCi (BG0R)10.20011001870 ccm4F9Q 754
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.9 dCi (BG1A, BG1V)05.20051301870 ccm4F9Q 759
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.9 dCi (BG1A, BG1W)01.20051101870 ccm4F9Q 758
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 2.0 16V08.20021331998 ccm4F4R 715
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 2.0 16V01.20051701998 ccm4F4R 787
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 2.0 16V01.20052041998 ccm4F4R 887
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 2.0 16V (BG00, BG0K, BG0P, BG0W)08.20021351998 ccm4F4R 715
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 2.0 16V IDE (BG0N)04.20011401998 ccm4F5R 701
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 2.0 16V Turbo (BG0S, BG0Z, BG1L, BG1M)01.20031631998 ccm4F4R 787
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 2.0 dCi (BG14, BG1S)01.20061731995 ccm4M9R 760
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 2.0 dCi (BG1T)08.20051501995 ccm4M9R 740
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 2.2 dCi05.20051402188 ccm4G9T 600
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 2.2 dCi (BG09)04.20041162188 ccm4G9T 600
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 2.2 dCi (BG0F)10.20011502188 ccm4G9T 700
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 3.0 V6 24V (BG01, BG02, BG0D, BG0Y)03.20012072946 ccm6L7X 731
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.6 16V02.20051121598 ccm4K4M 716
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.6 16V (KG0A, KG0L)03.20011071598 ccm4K4M 714
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.8 16V03.20011171783 ccm4F4P 770
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.8 16V03.20011211783 ccm4F4P 770
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.8 16V (KG0B, KG0M)03.20011201783 ccm4F4P 773
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.8 16V (KG0J)03.20011161783 ccm4F4P 770
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.9 dCi08.2003901870 ccm4F9Q 664
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.9 dCi03.20011071870 ccm4F9Q 754
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.9 dCi (KG05)03.2004921870 ccm4F9Q 664
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.9 dCI (KG0E)06.20011051870 ccm4F9Q 752
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.9 dCi (KG0E, KG0R)10.20011001870 ccm4F9Q 752
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.9 dCi (KG0G)03.20011201870 ccm4F9Q 674
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.9 dCi (KG12)08.20051161870 ccm4F9Q 759
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.9 dCi (KG1A, KG1W)01.20051101870 ccm4F9Q 758
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.9 dCi (KG1V)05.20051301870 ccm4F9Q 759
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 2.0 16V01.20051701998 ccm4F4R 787
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 2.0 16V01.20052041998 ccm4F4R 887
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 2.0 16V (KG00, KG0K, KG0W)08.20021351998 ccm4F4R 715
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 2.0 16V IDE (KG0N)04.20011401998 ccm4F5R 701
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 2.0 16V Turbo (KG0S, KG0Z, KG1L, KG1M)01.20031631998 ccm4F4R 787
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 2.0 dCi (KG1S)01.20061731995 ccm4M9R 760
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 2.0 dCi (KG1T)08.20051501995 ccm4M9R 740
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 2.2 dCi05.20051402188 ccm4G9T 600
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 2.2 dCi (KG09)04.20041162188 ccm4G9T 600
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 2.2 dCi (KG0F)10.20011502188 ccm4G9T 702
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 3.0 V6 24V (KG0D)03.20012072946 ccm6L7X 731
RENAULT LAGUNA III (BT0/1) 1.5 dCi (BT00, BT0A, BT0T, BT1J)10.20071101461 ccm4K9K 782
RENAULT LAGUNA III (BT0/1) 1.6 16V (BT04, BT0D, BT0U)10.20071101598 ccm4K4M 824
RENAULT LAGUNA III (BT0/1) 2.0 16V (BT05, BT0F, BT0W)10.20071401997 ccm4M4R 704
RENAULT LAGUNA III (BT0/1) 2.0 16V Hi-Flex (BT1H)10.20071401997 ccm4M4R 726
RENAULT LAGUNA III (BT0/1) 2.0 16V Turbo10.20071701998 ccm4F4R 811
RENAULT LAGUNA III (BT0/1) 2.0 dCi (BT01, BT08, BT09, BT0E, BT0K, BT12, BT1C, BT1D,...10.20071501995 ccm4M9R 845
RENAULT LAGUNA III (BT0/1) 2.0 dCi (BT07, BT0J, BT14, BT1A, BT1S)10.20071311995 ccm4M9R 858
RENAULT LAGUNA III (BT0/1) 2.0 dCi (BT0M, BT0N, BT0S, BT19, BT1F)01.20081731995 ccm4M9R 806
RENAULT LAGUNA III (BT0/1) 2.0 dCi GT (BT11, BT1E, BT1N)03.20081781995 ccm4M9R 816
RENAULT LAGUNA III (BT0/1) 2.0 GT03.20082041998 ccm4F4R 800
RENAULT LAGUNA III Grandtour (KT0/1) 1.5 dCi (KT0A)10.20071101461 ccm4K9K 782
RENAULT LAGUNA III Grandtour (KT0/1) 1.6 16V (KT0D)10.20071101598 ccm4K4M 824
RENAULT LAGUNA III Grandtour (KT0/1) 2.0 16V (KT0F, KT0W)10.20071401997 ccm4M4R 704
RENAULT LAGUNA III Grandtour (KT0/1) 2.0 16V Hi-Flex (KT1H)10.20071401997 ccm4M4R 704
RENAULT LAGUNA III Grandtour (KT0/1) 2.0 16V Turbo10.20071701998 ccm4F4R 811
RENAULT LAGUNA III Grandtour (KT0/1) 2.0 dCi (KT01, KT08, KT09, KT0K, KT12, KT1D, KT1W)10.20071501995 ccm4M9R 845
RENAULT LAGUNA III Grandtour (KT0/1) 2.0 dCi (KT07, KT0J, KT14, KT1A, KT1S)10.20071311995 ccm4M9R 858
RENAULT LAGUNA III Grandtour (KT0/1) 2.0 dCi (KT0M, KT0N, KT0S, KT19, KT1F)01.20081731995 ccm4M9R 806
RENAULT LAGUNA III Grandtour (KT0/1) 2.0 dCi GT (KT11, KT1E, KT1N)03.20081781995 ccm4M9R 816
RENAULT LAGUNA III Grandtour (KT0/1) 2.0 GT03.20082041998 ccm4F4R 800
RENAULT LATITUDE (L70_) 1.5 dCi (L70R)07.20101101461 ccm4K9K 782
RENAULT LATITUDE (L70_) 2.0 16V (L70B)02.20111401997 ccm4M4R 746
RENAULT LATITUDE (L70_) 2.0 16V eco2 Flexfuel (L70B)02.20111401997 ccm4M4R 746
RENAULT LATITUDE (L70_) 2.0 dCi 150 (L70H)02.20111501995 ccm4M9R 824
RENAULT LATITUDE (L70_) 2.0 dCi 175 (L70Y)05.20111731995 ccm4M9R 817
RENAULT MASTER I Autobuss (T__) 2.006.1985821995 ccm4J5R 728
RENAULT MASTER I Autobuss (T__) 2.1 D11.1989602068 ccm4J8S 330
RENAULT MASTER I Autobuss (T__) 28-35 2.010.1986791995 ccm4J5R 718
RENAULT MASTER I Autobuss (T__) 28-35 2.008.1980801995 ccm4829 731
RENAULT MASTER I Autobuss (T__) 28-35 2.1 D08.1980602068 ccm4J8S 330
RENAULT MASTER I Autobuss (T__) 30 2,208.1980912165 ccm4J7T 782
RENAULT MASTER I Furgons (T__) 28-35 2.010.1986791995 ccm4J5R 718
RENAULT MASTER I Furgons (T__) 28-35 2.008.1980801995 ccm4829 731
RENAULT MASTER I Furgons (T__) 28-35 2.1 D08.1980602068 ccm4J8S 330
RENAULT MASTER I Furgons (T__) 30 2,208.1980912165 ccm4J7T 782
RENAULT MASTER I Platforma/Šasija (P__) 2.007.1980801995 ccm4829 731
RENAULT MASTER I Platforma/Šasija (P__) 2.011.1989821995 ccm4J5R 718
RENAULT MASTER I Platforma/Šasija (P__) 2.1 D11.1989632068 ccm4J8S 330
RENAULT MASTER I Platforma/Šasija (P__) 2.208.1993972165 ccm4J7T 788
RENAULT MASTER I Platforma/Šasija (P__) 28-35 2.010.1986791995 ccm4J5R 728
RENAULT MASTER I Platforma/Šasija (P__) 28-35 2.010.1982801995 ccm4829 730
RENAULT MASTER II Autobuss (JD) 1.9 dCi 8011.2001821870 ccm4F9Q 774
RENAULT MASTER II Autobuss (JD) 1.9 dTI09.2000801870 ccm4F9Q 770
RENAULT MASTER II Autobuss (JD) 2.2 dCI 9009.2000902188 ccm4G9T 722
RENAULT MASTER II Autobuss (JD) 2.5 dCi08.20061012464 ccm4G9U 754
RENAULT MASTER II Autobuss (JD) 2.5 dCi08.20061202464 ccm4G9U 650
RENAULT MASTER II Autobuss (JD) 2.5 dCi08.20061462464 ccm4G9U 632
RENAULT MASTER II Autobuss (JD) 2.5 dCi 100 (JDCV)10.2003992464 ccm4G9U 754
RENAULT MASTER II Autobuss (JD) 2.5 dCi 12010.20011152464 ccm4G9U 750
RENAULT MASTER II Autobuss (JD) 3.0 dCi 140 (JD0T)10.20031362953 ccm4ZD3 202
RENAULT MASTER II Furgons (FD) 1.9 dCi 8011.2001821870 ccm4F9Q 774
RENAULT MASTER II Furgons (FD) 1.9 dTI09.2000801870 ccm4F9Q 770
RENAULT MASTER II Furgons (FD) 2.2 dCI 9009.2000902188 ccm4G9T 722
RENAULT MASTER II Furgons (FD) 2.5 dCi08.20061012464 ccm4G9U 754
RENAULT MASTER II Furgons (FD) 2.5 dCi08.20061202464 ccm4G9U 650
RENAULT MASTER II Furgons (FD) 2.5 dCi08.20061462464 ccm4G9U 632
RENAULT MASTER II Furgons (FD) 2.5 dCi 100 (FD0U, FD0V)10.2003992464 ccm4G9U 754
RENAULT MASTER II Furgons (FD) 2.5 dCi 12010.20011152464 ccm4G9U 750
RENAULT MASTER II Furgons (FD) 3.0 dCi 12006.20051162953 ccm4ZD3 600
RENAULT MASTER II Furgons (FD) 3.0 dCi 140 (HD0S, FD0S, HD1S)10.20031362953 ccm4ZD3 202
RENAULT MASTER II Furgons (FD) 3.0 dCi 16006.20051562953 ccm4ZD3 A 604
RENAULT MASTER II Platforma/Šasija (ED/HD/UD) 2.2 dCI 9009.2000902188 ccm4G9T 722
RENAULT MASTER II Platforma/Šasija (ED/HD/UD) 2.5 dCi08.20061012464 ccm4G9U 754
RENAULT MASTER II Platforma/Šasija (ED/HD/UD) 2.5 dCi08.20061202464 ccm4G9U 650
RENAULT MASTER II Platforma/Šasija (ED/HD/UD) 2.5 dCi08.20061462464 ccm4G9U 632
RENAULT MASTER II Platforma/Šasija (ED/HD/UD) 2.5 dCi 100 (ED4V, ED8V)10.2003992464 ccm4G9U 754
RENAULT MASTER II Platforma/Šasija (ED/HD/UD) 2.5 dCi 12010.20011152464 ccm4G9U 750
RENAULT MASTER II Platforma/Šasija (ED/HD/UD) 3.0 dCi 12006.20051162953 ccm4ZD3 600
RENAULT MASTER II Platforma/Šasija (ED/HD/UD) 3.0 dCi 140 (ED0S, UD0S)10.20031362953 ccm4ZD3 202
RENAULT MASTER II Platforma/Šasija (ED/HD/UD) 3.0 dCi 16006.20051562953 ccm4ZD3 A 604
RENAULT MASTER III Autobuss (JV) 2.3 dCi 100 FWD (JV0A, JV0B)02.20111012298 ccm4M9T 670
RENAULT MASTER III Autobuss (JV) 2.3 dCi 125 FWD (JV0C, JV0D, JV0H)02.20111252298 ccm4M9T 670
RENAULT MASTER III Autobuss (JV) 2.3 dCi 145 FWD (JV0F, JV0H)02.20111462299 ccm4M9T 706
RENAULT MASTER III Furgons (FV) 2.3 dCi 100 FWD (FV0A, FV0B, FV0G, FV0K)02.20101012298 ccm4M9T 670
RENAULT MASTER III Furgons (FV) 2.3 dCi 100 RWD (FV0B, FV0C, FV0D)02.20101012298 ccm4M9T 692
RENAULT MASTER III Furgons (FV) 2.3 dCi 125 FWD (FV0C, FV0D)02.20101252298 ccm4M9T 670
RENAULT MASTER III Furgons (FV) 2.3 dCi 125 RWD (FV0C, FV0D, FV0H, FV0J)02.20101252298 ccm4M9T 896
RENAULT MASTER III Furgons (FV) 2.3 dCi 145 FWD (FV0E, FV0F, FV0H, FV0J)02.20101462298 ccm4M9T 896
RENAULT MASTER III Furgons (FV) 2.3 dCi 145 RWD (FV0E, FV0F, FV0J)02.20101462298 ccm4M9T 696
RENAULT MASTER III Platforma/Šasija (EV, HV, UV) 2.3 dCi 100 FWD (EV0A, EV0B, HV0A, HV0B, HV0G, UV0A,...02.20101012298 ccm4M9T 670
RENAULT MASTER III Platforma/Šasija (EV, HV, UV) 2.3 dCi 100 RWD (UV0C, UV0D, HV0C, HV0D)02.20101012298 ccm4M9T 692
RENAULT MASTER III Platforma/Šasija (EV, HV, UV) 2.3 dCi 125 FWD (EV0C, EV0D, EV0J, HV0C, HV0D, HV0H,...02.20101252298 ccm4M9T 670
RENAULT MASTER III Platforma/Šasija (EV, HV, UV) 2.3 dCi 125 RWD (HV0C, HV0D, UV0C, UV0D, UV0H, UV0J)02.20101252298 ccm4M9T 896
RENAULT MASTER III Platforma/Šasija (EV, HV, UV) 2.3 dCi 145 FWD (EV0E, EV0F, HV0E, HV0F, UV0E, UV0F)02.20101462299 ccm4M9T 706
RENAULT MASTER III Platforma/Šasija (EV, HV, UV) 2.3 dCi 145 RWD (UV0F, UV0E)02.20101462298 ccm4M9T 696
RENAULT MEGANE CC (EZ0/1_) 1.2 TCe (EZ16)01.20131321197 ccm4H5F 404
RENAULT MEGANE CC (EZ0/1_) 1.4 TCe (EZ0F, EZ1V)06.20101311397 ccm4H4J 700
RENAULT MEGANE CC (EZ0/1_) 1.5 dCi (EZ09, EZ1G, EZ0D)06.20101101461 ccm4K9K 837
RENAULT MEGANE CC (EZ0/1_) 1.6 16V (EZ0U, EZ1U)06.20101101598 ccm4K4M 858
RENAULT MEGANE CC (EZ0/1_) 1.6 dCi (EZ00)04.20111301598 ccm4R9M 402
RENAULT MEGANE CC (EZ0/1_) 1.9 dCi (EZ0J, EZ1S)06.20101311870 ccm4F9Q 870
RENAULT MEGANE CC (EZ0/1_) 2.0 CVT (EZ0G, EZ1E, EZ1P)06.20101401997 ccm4M4R 711
RENAULT MEGANE CC (EZ0/1_) 2.0 dCi (EZ0L)06.20101601995 ccm4M9R 610
RENAULT MEGANE CC (EZ0/1_) 2.0 TCe (EZ1T)06.20101801998 ccm4F4R 872
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.4 16V (BA0D, BA1H, BA0W, BA10)03.1999951390 ccm4K4J 750
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.4 e (BA0E, BA0V)01.1996751390 ccm4E7J 626
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.4 Eco (BA0T)01.1996711390 ccm4E7J 624
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.6 16V (BA04, BA0B, BA11, BA1J, BA16, BA19, BA1K, BA1V,...03.19991071598 ccm4K4M 701
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.6 e (BA0F, BA0S)01.1996901598 ccm4K7M 790
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.6 i (BA0L)01.1996751598 ccm4K7M 720
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.6 LPG10.20001091598 ccm4K4M 712
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.8 16V (BA06, BA12, BA1A, BA1M, BA1R)01.20011151783 ccm4F4P 722
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.9 D Eco (B/SA0U, BA0A)01.1996641870 ccm4F8Q 624
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.9 dCi (BA05, BA1F)02.20011021870 ccm4F9Q 733
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.9 dT (B/SA0K, B/SA0Y)01.1996901870 ccm4F8Q 784
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.9 dTi (BA08, BA0N)03.1997981870 ccm4F9Q 734
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.9 dTi (BA1U)02.2001801870 ccm4F9Q 744
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.9 TDI09.1996941870 ccm4F8Q 784
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 2.0 16V (BA0H)07.19961471998 ccm4F7R 714
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 2.0 i03.19991091998 ccm4F3R 751
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 2.0 i (BA0G)01.19961141998 ccm4F3R 751
RENAULT MEGANE I Cabriolet (EA0/1_) 1.4 16V (EA0D, EA1H, EA0W, EA10)03.1999951390 ccm4K4J 750
RENAULT MEGANE I Cabriolet (EA0/1_) 1.6 16V (EA04, EA0B, EA11, EA1J)03.19991071598 ccm4K4M 701
RENAULT MEGANE I Cabriolet (EA0/1_) 1.6 e (EA0F)10.1996901598 ccm4K7M 703
RENAULT MEGANE I Cabriolet (EA0/1_) 2.0 (EA0G)04.19971141998 ccm4F3R 798
RENAULT MEGANE I Cabriolet (EA0/1_) 2.0 16V01.20021391998 ccm4F4R 746
RENAULT MEGANE I Cabriolet (EA0/1_) 2.0 16V (EA0H)10.19961471998 ccm4F7R 714
RENAULT MEGANE I Cabriolet (EA0/1_) 2.0 16V IDE (EA03, EA0P, EA14)11.19991401998 ccm4F5R 740
RENAULT MEGANE I Cabriolet (EA0/1_) 2.0 i (EA0G)03.19991091998 ccm4F3R 796
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.4 (LA0E, LA0V)09.1996751390 ccm4E7J 626
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.4 16V (LA0D, LA1H, lA0W, LA10)03.1999951390 ccm4K4J 750
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.6 16V (LA00, LA04, LA0B, LA11, LA16, LA19, LA1J, LA1K,...03.19991071598 ccm4K4M 701
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.6 e (LA0F, LA0S)09.1996901598 ccm4K7M 790
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.6 i (LA0L)09.1996751598 ccm4K7M 720
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.8 16V (LA06, LA12, LA1A, LA1M, LA1R)01.20011151783 ccm4F4P 722
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.9 D (LA0A, LA0U)09.1996641870 ccm4F8Q 624
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.9 dCi03.19991051870 ccm4F9Q 733
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.9 dCi (LA05, LA1F)02.20011021870 ccm4F9Q 733
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.9 dT (LA0K, LA0Y)09.1996901870 ccm4F8Q 784
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.9 dTi (LA08, LA0N)03.1997981870 ccm4F9Q 734
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.9 dTi (LA1U)02.2001801870 ccm4F9Q 744
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.9 TDI09.1996941870 ccm4F8Q 784
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 2.0 i (LA07, LA0G)09.19961141998 ccm4F3R 796
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 2.0 i (LA0G)03.19991091998 ccm4F3R 796
RENAULT MEGANE I Coach (DA0/1_) 1.4 16V (DA0D, DA1H, DA0W, DA10)03.1999951390 ccm4K4J 750
RENAULT MEGANE I Coach (DA0/1_) 1.6 16V (DA0B, DA04, DA11)03.19991071598 ccm4K4M 701
RENAULT MEGANE I Coach (DA0/1_) 1.6 e (DA0F)03.1996901598 ccm4K7M 703
RENAULT MEGANE I Coach (DA0/1_) 1.9 dCi (DA05, DA1F)02.20011021870 ccm4F9Q 733
RENAULT MEGANE I Coach (DA0/1_) 1.9 dTi (DA0N)03.1997981870 ccm4F9Q 734
RENAULT MEGANE I Coach (DA0/1_) 2.0 16V01.20021391998 ccm4F4R 746
RENAULT MEGANE I Coach (DA0/1_) 2.0 16V (DA0H)03.19961471998 ccm4F7R 714
RENAULT MEGANE I Coach (DA0/1_) 2.0 16V IDE (DA03, DA0P, DA14)11.19991401998 ccm4F5R 740
RENAULT MEGANE I Coach (DA0/1_) 2.0 i03.19991091998 ccm4F3R 796
RENAULT MEGANE I Coach (DA0/1_) 2.0 i (DA0G)03.19961141998 ccm4F3R 751
RENAULT MEGANE I Grandtour (KA0/1_) 1.4 16V (KA0D, KA1H, KA0W, KA10)03.1999951390 ccm4K4J 750
RENAULT MEGANE I Grandtour (KA0/1_) 1.4 e (KA0V)03.1999751390 ccm4E7J 626
RENAULT MEGANE I Grandtour (KA0/1_) 1.6 16V (KA0B, KA04, KA11)03.19991071598 ccm4K4M 701
RENAULT MEGANE I Grandtour (KA0/1_) 1.6 e (KA0F)03.1999901598 ccm4K7M 703
RENAULT MEGANE I Grandtour (KA0/1_) 1.8 16V (KA0S, KA12, KA1A, KA1M, KA1R)01.20011151783 ccm4F4P 722
RENAULT MEGANE I Grandtour (KA0/1_) 1.9 D (KA0J, KA0R)04.1999641870 ccm4F8Q 622
RENAULT MEGANE I Grandtour (KA0/1_) 1.9 dCi (KA05, KA1F)02.20011021870 ccm4F9Q 733
RENAULT MEGANE I Grandtour (KA0/1_) 1.9 dTi (KA0N)03.1999981870 ccm4F9Q 736
RENAULT MEGANE I Grandtour (KA0/1_) 1.9 dTi (KA1U)02.2001801870 ccm4F9Q 744
RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 1.4 16V10.2003821390 ccm4K4J 732
RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 1.4 16V (BM0B, CM0B)11.2002981390 ccm4K4J 740
RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 1.5 dCi (BM02, BM13, BM2A, CM02, CM13)10.20031011461 ccm4K9K 729
RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 1.5 dCi (BM0F, BM0T, BM2B, CM0F, CM0T)09.2002821461 ccm4K9K 722
RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 1.5 dCi (BM16, CM16)01.20071031461 ccm4K9K 734
RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 1.5 dCi (BM1E, CM1E)05.20051061461 ccm4K9K 732
RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 1.5 dCi (BM1F, CM1F)05.2005861461 ccm4K9K 724
RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 1.606.20051051598 ccm4K4M 788
RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 1.6 16V01.20061121598 ccm4K4M 812
RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 1.6 16V (BM0C, CM0C)11.20021131598 ccm4K4M 760
RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 1.6 Flex-Fuel01.20071051598 ccm4K4M 788
RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 1.9 dCi11.2002901870 ccm4F9Q 808
RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 1.9 dCi03.2004921870 ccm4F9Q 808
RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 1.9 dCi05.20051101870 ccm4F9Q 818
RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 1.9 dCi11.20021151870 ccm4F9Q 818
RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 1.9 dCi05.20051311870 ccm4F9Q 803
RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 1.9 dCi (BM0G, CM0G)11.20021201870 ccm4F9Q 800
RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 2.008.20062301998 ccm4F4R 774
RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 2.0 16V (BM0U, CM0U)11.20021351998 ccm4F4R 770
RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 2.0 16V Turbo05.20041631998 ccm4F4R 776
RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 2.0 dCi01.20071731995 ccm4M9R 724
RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 2.0 dCi (BM1K, CM1K)09.20051501995 ccm4M9R 722
RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 2.0 Renault Sport05.20042241998 ccm4F4R 774
RENAULT MEGANE II Coupé-Cabriolet (EM0/1_) 1.5 dCi (EM16)01.20071031461 ccm4K9K 734
RENAULT MEGANE II Coupé-Cabriolet (EM0/1_) 1.5 dCi (EM1E)03.20061061461 ccm4K9K 732
RENAULT MEGANE II Coupé-Cabriolet (EM0/1_) 1.609.20031131598 ccm4K4M 761
RENAULT MEGANE II Coupé-Cabriolet (EM0/1_) 1.6 16V01.20061121598 ccm4K4M 812
RENAULT MEGANE II Coupé-Cabriolet (EM0/1_) 1.9 dCi05.20051101870 ccm4F9Q 818
RENAULT MEGANE II Coupé-Cabriolet (EM0/1_) 1.9 dCi09.20031151870 ccm4F9Q 818
RENAULT MEGANE II Coupé-Cabriolet (EM0/1_) 1.9 dCi09.20031201870 ccm4F9Q 800
RENAULT MEGANE II Coupé-Cabriolet (EM0/1_) 1.9 dCi05.20051311870 ccm4F9Q 803
RENAULT MEGANE II Coupé-Cabriolet (EM0/1_) 2.009.20031351998 ccm4F4R 771
RENAULT MEGANE II Coupé-Cabriolet (EM0/1_) 2.009.20031391998 ccm4F4R 770
RENAULT MEGANE II Coupé-Cabriolet (EM0/1_) 2.0 16V Turbo05.20041631998 ccm4F4R 776
RENAULT MEGANE II Coupé-Cabriolet (EM0/1_) 2.0 dCi09.20051501995 ccm4M9R 722
RENAULT MEGANE II Sedans (LM0/1_) 1.409.2003821390 ccm4K4J 732
RENAULT MEGANE II Sedans (LM0/1_) 1.409.2003981390 ccm4K4J 740
RENAULT MEGANE II Sedans (LM0/1_) 1.5 dCi (LM02, LM13, LM2A)02.20041011461 ccm4K9K 729
RENAULT MEGANE II Sedans (LM0/1_) 1.5 dCi (LM0F, LM0T, LM2B)08.2003821461 ccm4K9K 722
RENAULT MEGANE II Sedans (LM0/1_) 1.5 dCi (LM16)10.20031031461 ccm4K9K 734
RENAULT MEGANE II Sedans (LM0/1_) 1.5 dCi (LM1E)05.20051061461 ccm4K9K 732
RENAULT MEGANE II Sedans (LM0/1_) 1.5 dCi (LM1F)05.2005861461 ccm4K9K 724
RENAULT MEGANE II Sedans (LM0/1_) 1.605.20051051598 ccm4K4M 762
RENAULT MEGANE II Sedans (LM0/1_) 1.609.20031131598 ccm4K4M 761
RENAULT MEGANE II Sedans (LM0/1_) 1.6 16V (LM1R, LM0C)01.20061121598 ccm4K4M 812
RENAULT MEGANE II Sedans (LM0/1_) 1.6 Hi-Flex03.20061161598 ccm4K4M 766
RENAULT MEGANE II Sedans (LM0/1_) 1.9 dCi09.2003901870 ccm4F9Q 808
RENAULT MEGANE II Sedans (LM0/1_) 1.9 dCi03.2004921870 ccm4F9Q 808
RENAULT MEGANE II Sedans (LM0/1_) 1.9 dCi05.20051311870 ccm4F9Q 803
RENAULT MEGANE II Sedans (LM0/1_) 1.9 dCi (LM0G, LM1G, LM2C)09.20031201870 ccm4F9Q 800
RENAULT MEGANE II Sedans (LM0/1_) 1.9 dCi (LM14, LM1D)05.20051101870 ccm4F9Q 803
RENAULT MEGANE II Sedans (LM0/1_) 2.009.20031351998 ccm4F4R 771
RENAULT MEGANE II Sedans (LM0/1_) 2.0 dCi09.20051501995 ccm4M9R 722
RENAULT MEGANE II Universālis (KM0/1_) 1.408.2003981390 ccm4K4J 740
RENAULT MEGANE II Universālis (KM0/1_) 1.5 dCi (KM02, KM13)02.20041011461 ccm4K9K 729
RENAULT MEGANE II Universālis (KM0/1_) 1.5 dCi (KM0F, KM0T, KM2B)08.2003821461 ccm4K9K 722
RENAULT MEGANE II Universālis (KM0/1_) 1.5 dCi (KM16)01.20071031461 ccm4K9K 728
RENAULT MEGANE II Universālis (KM0/1_) 1.5 dCi (KM16, KM1E)05.20051061461 ccm4K9K 732
RENAULT MEGANE II Universālis (KM0/1_) 1.5 dCi (KM1F)05.2005861461 ccm4K9K 724
RENAULT MEGANE II Universālis (KM0/1_) 1.608.20031131598 ccm4K4M 761
RENAULT MEGANE II Universālis (KM0/1_) 1.6 16V05.20051051598 ccm4K4M 762
RENAULT MEGANE II Universālis (KM0/1_) 1.6 16V01.20061121598 ccm4K4M 812
RENAULT MEGANE II Universālis (KM0/1_) 1.6 16V Hi-Flex02.20081051598 ccm4K4M 856
RENAULT MEGANE II Universālis (KM0/1_) 1.9 dCi04.2004901870 ccm4F9Q 808
RENAULT MEGANE II Universālis (KM0/1_) 1.9 dCi03.2004921870 ccm4F9Q 808
RENAULT MEGANE II Universālis (KM0/1_) 1.9 dCi05.20051101870 ccm4F9Q 818
RENAULT MEGANE II Universālis (KM0/1_) 1.9 dCi05.20051151870 ccm4F9Q 818
RENAULT MEGANE II Universālis (KM0/1_) 1.9 dCi08.20031201870 ccm4F9Q 800
RENAULT MEGANE II Universālis (KM0/1_) 1.9 dCi05.20051311870 ccm4F9Q 803
RENAULT MEGANE II Universālis (KM0/1_) 2.008.20031351998 ccm4F4R 771
RENAULT MEGANE II Universālis (KM0/1_) 2.0 dCi09.20051501995 ccm4M9R 722
RENAULT MEGANE III Coupe (DZ0/1_) 1.2 TCe03.20121161197 ccm4H5F 408
RENAULT MEGANE III Coupe (DZ0/1_) 1.2 TCe (DZ16)01.20131321197 ccm4H5F 412
RENAULT MEGANE III Coupe (DZ0/1_) 1.4 TCe (DZ0F, DZ1V)04.20091311397 ccm4H4J 700
RENAULT MEGANE III Coupe (DZ0/1_) 1.5 dCi (DZ09, DZ0D, DZ1F, DZ1G)02.20091101461 ccm4K9K 836
RENAULT MEGANE III Coupe (DZ0/1_) 1.5 dCi (DZ0A)11.2008861461 ccm4K9K 830
RENAULT MEGANE III Coupe (DZ0/1_) 1.5 dCi (DZ0B)02.20091061461 ccm4K9K 832
RENAULT MEGANE III Coupe (DZ0/1_) 1.5 dCi (DZ0C, DZ1A)11.2008901461 ccm4K9K 834
RENAULT MEGANE III Coupe (DZ0/1_) 1.6 16V (DZ0H)11.20081011598 ccm4K4M 848
RENAULT MEGANE III Coupe (DZ0/1_) 1.6 16V (DZ0U, DZ1B, DZ1H)11.20081101598 ccm4K4M 858
RENAULT MEGANE III Coupe (DZ0/1_) 1.6 16V Bifuel (DZ03, DZ1Y)11.20081101598 ccm4K4M 866
RENAULT MEGANE III Coupe (DZ0/1_) 1.6 dCi (DZ00)04.20111301598 ccm4R9M 402
RENAULT MEGANE III Coupe (DZ0/1_) 1.9 dCi (DZ0N, DZ0J, DZ1J, DZ1K)11.20081311870 ccm4F9Q 872
RENAULT MEGANE III Coupe (DZ0/1_) 2.0 CVT (DZ0G, DZ1E)05.20091401997 ccm4M4R 711
RENAULT MEGANE III Coupe (DZ0/1_) 2.0 dCi07.20121631995 ccm4M9R 610
RENAULT MEGANE III Coupe (DZ0/1_) 2.0 dCi (DZ0L)04.20091601995 ccm4M9R 610
RENAULT MEGANE III Coupe (DZ0/1_) 2.0 dCi (DZ0Y)04.20091501995 ccm4M9R 615
RENAULT MEGANE III Coupe (DZ0/1_) 2.0 R.S.11.20082651998 ccm4F4R 874
RENAULT MEGANE III Coupe (DZ0/1_) 2.0 TCe (DZ0K)11.20081801998 ccm4F4R 870
RENAULT MEGANE III Coupe (DZ0/1_) 2.0 TCe (DZ1N)05.20092501998 ccm4F4R 874
RENAULT MEGANE III Grandtour (KZ0/1) 1.2 TCe03.20121161197 ccm4H5F 408
RENAULT MEGANE III Grandtour (KZ0/1) 1.2 TCe (KZ16)01.20131321197 ccm4H5F 412
RENAULT MEGANE III Grandtour (KZ0/1) 1.4 TCe (KZ0F, KZ1V)05.20091301397 ccm4H4J 700
RENAULT MEGANE III Grandtour (KZ0/1) 1.5 dCi (KZ09, KZ0D, KZ1G, KZ1M, KZ1W)02.20091101461 ccm4K9K 836
RENAULT MEGANE III Grandtour (KZ0/1) 1.5 dCi (KZ0C, KZ1A)05.2009901461 ccm4K9K 834
RENAULT MEGANE III Grandtour (KZ0/1) 1.5 dCi (KZ1M, KZ1W)02.20091061461 ccm4K9K 836
RENAULT MEGANE III Grandtour (KZ0/1) 1.6 16V (KZ0H)05.20091011598 ccm4K4M 848
RENAULT MEGANE III Grandtour (KZ0/1) 1.6 16V (KZ0U, KZ1B, KZ1U)05.20091101598 ccm4K4M 858
RENAULT MEGANE III Grandtour (KZ0/1) 1.6 16V Bifuel (KZ03)11.20081101598 ccm4K4M 866
RENAULT MEGANE III Grandtour (KZ0/1) 1.6 dCi (KZ00, KZ12)04.20111301598 ccm4R9M 414
RENAULT MEGANE III Grandtour (KZ0/1) 1.9 dCi (KZ0J, KZ0N, KZ1S)05.20091311870 ccm4F9Q 872
RENAULT MEGANE III Grandtour (KZ0/1) 2.0 CVT (KZ0G, KZ1P)05.20091401997 ccm4M4R F 713
RENAULT MEGANE III Grandtour (KZ0/1) 2.0 dCi07.20121631995 ccm4M9R 610
RENAULT MEGANE III Grandtour (KZ0/1) 2.0 dCi (KZ0L)04.20091601995 ccm4M9R 610
RENAULT MEGANE III Grandtour (KZ0/1) 2.0 dCi (KZ0Y)10.20101501995 ccm4M9R 615
RENAULT MEGANE III Grandtour (KZ0/1) 2.0 TCe (KZ0K, KZ1T)11.20081801998 ccm4F4R 872
RENAULT Megane III Hatchback (BZ0/1_) 1.2 TCe03.20121161197 ccm4H5F 408
RENAULT Megane III Hatchback (BZ0/1_) 1.2 TCe (BZ16)01.20131321197 ccm4H5F 412
RENAULT Megane III Hatchback (BZ0/1_) 1.4 TCe (BZ0F, BZ1V)04.20091311397 ccm4H4J 700
RENAULT Megane III Hatchback (BZ0/1_) 1.5 dCi12.2009861461 ccm4K9K 830
RENAULT Megane III Hatchback (BZ0/1_) 1.5 dCi02.20091061461 ccm4K9K 832
RENAULT Megane III Hatchback (BZ0/1_) 1.5 dCi (BZ09, BZ0D)02.20091101461 ccm4K9K 836
RENAULT Megane III Hatchback (BZ0/1_) 1.5 dCi (BZ0C)11.2008901461 ccm4K9K 834
RENAULT Megane III Hatchback (BZ0/1_) 1.6 16V11.20081111598 ccm4K4M 858
RENAULT Megane III Hatchback (BZ0/1_) 1.6 16V (BZ0H)11.20081011598 ccm4K4M 848
RENAULT Megane III Hatchback (BZ0/1_) 1.6 16V (BZ1B, BZ1H)11.20081101598 ccm4K4M 858
RENAULT Megane III Hatchback (BZ0/1_) 1.6 16V Bifuel (BZ03)11.20081101598 ccm4K4M 858
RENAULT Megane III Hatchback (BZ0/1_) 1.6 dCi (BZ00, BZ12)04.20111301598 ccm4R9M 404
RENAULT Megane III Hatchback (BZ0/1_) 1.9 dCi (BZ0N, BZ0J)11.20081311870 ccm4F9Q 872
RENAULT Megane III Hatchback (BZ0/1_) 2.0 CVT (BZ0G, BZ1P)02.20091401997 ccm4M4R 711
RENAULT Megane III Hatchback (BZ0/1_) 2.0 dCi07.20121631995 ccm4M9R 610
RENAULT Megane III Hatchback (BZ0/1_) 2.0 dCi (BZ0L)04.20091601995 ccm4M9R 610
RENAULT Megane III Hatchback (BZ0/1_) 2.0 dCi (BZ0Y)10.20101501995 ccm4M9R 615
RENAULT Megane III Hatchback (BZ0/1_) 2.0 TCe (BZ0K)11.20081801998 ccm4F4R 870
RENAULT MEGANE Scenic (JA0/1_) 1.4 i (JA0E)01.1997751390 ccm4E7J 764
RENAULT MEGANE Scenic (JA0/1_) 1.6 16V (JA0B, JA04, JA11)04.19981071598 ccm4K4M 701
RENAULT MEGANE Scenic (JA0/1_) 1.6 e (JA0F)10.1996901598 ccm4K7M 703
RENAULT MEGANE Scenic (JA0/1_) 1.6 i (JA0L)01.1997751598 ccm4K7M 720
RENAULT MEGANE Scenic (JA0/1_) 1.9 D (JA0J)03.1997641870 ccm4F8Q 790
RENAULT MEGANE Scenic (JA0/1_) 1.9 dT (JA0K, JA0Y)01.1997901870 ccm4F8Q 784
RENAULT MEGANE Scenic (JA0/1_) 1.9 dTi (JA0N)04.1997981870 ccm4F9Q 734
RENAULT MEGANE Scenic (JA0/1_) 2.0 i (JA02, JA0G)01.19991091998 ccm4F3R 796
RENAULT MEGANE Scenic (JA0/1_) 2.0 i (JA0G)01.19971141998 ccm4F3R 751
RENAULT MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) 1.204.20111031149 ccm4D4F 786
RENAULT MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) 1.2 (FP0C, FP0K, FP0P)05.2005651149 ccm4D4F 740
RENAULT MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) 1.2 (JP0C, JP0K, FP0C, FP0K, FP0P, JP0P, JP0T)12.2004751149 ccm4D4F 740
RENAULT MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) 1.2 (JP0S)12.2004781149 ccm4D4F 764
RENAULT MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) 1.2 16V (JP0W)05.20071011149 ccm4D4F 784
RENAULT MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) 1.2 16V Hi-Flex10.2008751149 ccm4D4F 740
RENAULT MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) 1.4 (JP01, JP0J)12.2004981390 ccm4K4J 770
RENAULT MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) 1.5 dCi (FP0D, JP0D)09.2004821461 ccm4K9K 750
RENAULT MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) 1.5 dCi (FP0E, JP0E)12.2004651461 ccm4K9K 752
RENAULT MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) 1.5 dCi (FP0F, JP0F)12.2004861461 ccm4K9K 760
RENAULT MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) 1.5 dCi (FP0G, JP0G)12.2004681461 ccm4K9K 762
RENAULT MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) 1.5 dCi (JP02)05.20071031461 ccm4K9K 772
RENAULT MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) 1.5 dCi (JP0G, JP0H)05.20051061461 ccm4K9K 764
RENAULT MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) 1.5 dCi 7510.2010751461 ccm4K9K 770
RENAULT MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) 1.5 dCi 9010.2010881461 ccm4K9K 750
RENAULT MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) 1.6 (JP03, JP0B, JP0U, JP0Y, JP1G)12.20041121598 ccm4K4M 801
RENAULT MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) 1.6 (JP0L, JP0V)12.2004881598 ccm4K4M 794
RENAULT RAPID Furgons (F40_, G40_) 1.002.198637956 ccm4C1C 706
RENAULT RAPID Furgons (F40_, G40_) 1.009.198542956 ccm4C1C 706
RENAULT RAPID Furgons (F40_, G40_) 1.109.1985461108 ccm4C1E 750
RENAULT RAPID Furgons (F40_, G40_) 1.1 (F401)07.1985451108 ccm4C1E 792
RENAULT RAPID Furgons (F40_, G40_) 1.1 (F40H)06.1987451108 ccm4C1E 756
RENAULT RAPID Furgons (F40_, G40_) 1.205.1995651171 ccm4E7F 708
RENAULT RAPID Furgons (F40_, G40_) 1.2 (F406, G40A)09.1991551239 ccm4C3G 710
RENAULT RAPID Furgons (F40_, G40_) 1.409.1991731390 ccm4E7J 724
RENAULT RAPID Furgons (F40_, G40_) 1.405.1995801390 ccm4E7J 773
RENAULT RAPID Furgons (F40_, G40_) 1.4 (F402)07.1985581397 ccm4C1J 780
RENAULT RAPID Furgons (F40_, G40_) 1.4 (F40D)01.1994791390 ccm4E7J 728
RENAULT RAPID Furgons (F40_, G40_) 1.4 (F40M)03.1986601397 ccm4C2J 784
RENAULT RAPID Furgons (F40_, G40_) 1.4 (F40U, F40V)09.1991751390 ccm4E7J 773
RENAULT RAPID Furgons (F40_, G40_) 1.4 Cat (F407)08.1988581397 ccm4C3J 762
RENAULT RAPID Furgons (F40_, G40_) 1.6 D (F404)03.1986551596 ccm4F8M 760
RENAULT RAPID Furgons (F40_, G40_) 1.9 D (F40P, F40N, F40E)09.1991641870 ccm4F8Q 724
RENAULT RAPID Furgons (F40_, G40_) 1.9 D (F40R)09.1994541870 ccm4F8Q 640
RENAULT RAPID Furgons (F40_, G40_) Electric01.1994290 ccm12BD 700
RENAULT SAFRANE I (B54_) 2.0 (B540)11.19921051995 ccm4J7R 733
RENAULT SAFRANE I (B54_) 2.0 12V (B542, B54E)04.19921321995 ccm4J7R 735
RENAULT SAFRANE I (B54_) 2.1 dT (B546)11.1993882068 ccm4J8S 760
RENAULT SAFRANE I (B54_) 2.2 (B541)04.19921072165 ccm4J7T 762
RENAULT SAFRANE I (B54_) 2.2 (B543)04.19921372165 ccm4J7T 761
RENAULT SAFRANE I (B54_) 3.002.19931702963 ccm6Z7X 723
RENAULT SAFRANE I (B54_) 3.0 Biturbo 4x4 (B545)02.19932622963 ccm6Z7X 726
RENAULT SAFRANE I (B54_) 3.0 V6 (B54B, B544)12.19921672963 ccm6Z7X 723
RENAULT SAFRANE I (B54_) 3.0 V6 4x4 (B54B, B544)12.19921672963 ccm6Z7X 723
RENAULT SAFRANE II (B54_) 2.2 dT (B54G)07.19961132188 ccm4G8T 740
RENAULT SAFRANE II (B54_) 2.9 24V (B54N)03.19991902946 ccm6L7X 713
RENAULT SAFRANE II (B54_) 3.0 V6 (B54M)07.19961672963 ccm6Z7X 755
RENAULT Sandero / Stepway I (BS_) 1.402.2009751390 ccm4K7J 710
RENAULT Sandero / Stepway I (BS_) 1.611.2010841598 ccm4K7M 718
RENAULT Sandero / Stepway I (BS_) 1.602.2009871598 ccm4K7M 710
RENAULT Sandero / Stepway I (BS_) 1.612.20071021598 ccm4K7M 710
RENAULT Sandero / Stepway I (BS_) 1.612.20071031598 ccm4K4M 690
RENAULT Scénic I (JA0/1_, FA0_) 1.4 16V (JA0D, JA1H, Ja0W, JA10)09.1999951390 ccm4K4J 750
RENAULT Scénic I (JA0/1_, FA0_) 1.603.20011021598 ccm4K4M 709
RENAULT Scénic I (JA0/1_, FA0_) 1.6 (JA00, JA16, JA15, JA19, JA1V, JA2B, JA2C, JA0B)09.19991071598 ccm4K4M 776
RENAULT Scénic I (JA0/1_, FA0_) 1.6 BiFuel (JA04)09.19991071598 ccm4K4M 712
RENAULT Scénic I (JA0/1_, FA0_) 1.8 16V (JA12, JA1R, JA1M, JA1A)01.20011151783 ccm4F4P 722
RENAULT Scénic I (JA0/1_, FA0_) 1.8 4x407.20001161783 ccm4F4P 722
RENAULT Scénic I (JA0/1_, FA0_) 1.9 D09.1999641870 ccm4F8Q 788
RENAULT Scénic I (JA0/1_, FA0_) 1.9 dCi (JA05, JA1F)09.19991021870 ccm4F9Q 733
RENAULT Scénic I (JA0/1_, FA0_) 1.9 dCi RX412.20021011870 ccm4F9Q 796
RENAULT Scénic I (JA0/1_, FA0_) 1.9 dCi RX411.20001021870 ccm4F9Q 740
RENAULT Scénic I (JA0/1_, FA0_) 1.9 dTi (JA0N)09.1999981870 ccm4F9Q 734
RENAULT Scénic I (JA0/1_, FA0_) 1.9 dTi (JA1U)02.2001801870 ccm4F9Q 744
RENAULT Scénic I (JA0/1_, FA0_) 2.0 16V09.19991401998 ccm4F4R 747
RENAULT Scénic I (JA0/1_, FA0_) 2.0 16V (JA1B, JA1D)07.20001391998 ccm4F4R 746
RENAULT Scénic I (JA0/1_, FA0_) 2.0 16V RX406.20001391998 ccm4F4R 746
RENAULT SCÉNIC II (JM0/1_) 1.4 (JM0B, JM0H, JM1A)06.2003981390 ccm4K4J 740
RENAULT SCÉNIC II (JM0/1_) 1.5 dCi (JM02, JM13)11.20031011461 ccm4K9K 729
RENAULT SCÉNIC II (JM0/1_) 1.5 dCi (JM0F)06.2003821461 ccm4K9K 722
RENAULT SCÉNIC II (JM0/1_) 1.5 dCi (JM16)01.20071031461 ccm4K9K 728
RENAULT SCÉNIC II (JM0/1_) 1.5 dCi (JM1E)05.20051061461 ccm4K9K 732
RENAULT SCÉNIC II (JM0/1_) 1.5 dCi (JM1F)05.2005861461 ccm4K9K 724
RENAULT SCÉNIC II (JM0/1_) 1.606.20061051598 ccm4K4M 788
RENAULT SCÉNIC II (JM0/1_) 1.6 (JM0C, JM0J, JM1B)06.20031131598 ccm4K4M 782
RENAULT SCÉNIC II (JM0/1_) 1.6 16V (JM1R)10.20051121598 ccm4K4M 812
RENAULT SCÉNIC II (JM0/1_) 1.9 D06.20061161870 ccm4F9Q J 803
RENAULT SCÉNIC II (JM0/1_) 1.9 dCi06.20031251870 ccm4F9Q 804
RENAULT SCÉNIC II (JM0/1_) 1.9 dCi (JM0G, JM12, JM1G, JM2C)06.20031201870 ccm4F9Q 812
RENAULT SCÉNIC II (JM0/1_) 1.9 dCi (JM14)05.20051311870 ccm4F9Q J 803
RENAULT SCÉNIC II (JM0/1_) 1.9 dCi (JM15)05.20051101870 ccm4F9Q 804
RENAULT SCÉNIC II (JM0/1_) 2.0 (JM05, JM0U, JM1N, JM1U, JM2V)06.20031351998 ccm4F4R 771
RENAULT SCÉNIC II (JM0/1_) 2.0 16V Turbo (JM0W)05.20041631998 ccm4F4R 776
RENAULT SCÉNIC II (JM0/1_) 2.0 dCi (JM1K)09.20051501995 ccm4M9R 722
RENAULT Scénic III (JZ0/1_) 1.2 TCe04.20121161197 ccm4H5F 400
RENAULT Scénic III (JZ0/1_) 1.2 TCe (JZ16)01.20131321197 ccm4H5F 408
RENAULT Scénic III (JZ0/1_) 1.4 16V (JZ0F, JZ1V)02.20091311397 ccm4H4J 700
RENAULT Scénic III (JZ0/1_) 1.5 dCi04.2009861461 ccm4K9K 830
RENAULT Scénic III (JZ0/1_) 1.5 dCi02.20091061461 ccm4K9K 832
RENAULT Scénic III (JZ0/1_) 1.5 dCi04.20091101461 ccm4K9K 836
RENAULT Scénic III (JZ0/1_) 1.5 dCi (JZ02, JZ0R)11.2010951461 ccm4K9K 846
RENAULT Scénic III (JZ0/1_) 1.6 16V (JZ0U, JZ1B)02.20091101598 ccm4K4M 858
RENAULT Scénic III (JZ0/1_) 1.6 dCi (JZ00, JZ12)04.20111301598 ccm4R9M 414
RENAULT Scénic III (JZ0/1_) 1.6 E85 (JZ03, JZ1Y)02.20091101598 ccm4K4M 866
RENAULT Scénic III (JZ0/1_) 1.9 dCi (JZ0J, JZ1J, JZ1K, JZ1S)02.20091311870 ccm4F9Q 872
RENAULT Scénic III (JZ0/1_) 2.0 16V (JZ0G, JZ0P, JZ1E, JZ1P)02.20091401997 ccm4M4R 711
RENAULT Scénic III (JZ0/1_) 2.0 dCi (JZ0L)04.20091601995 ccm4M9R 610
RENAULT Scénic III (JZ0/1_) 2.0 dCi (JZ0Y, JZ26)02.20091501995 ccm4M9R 615
RENAULT SPORT SPIDER (EF0_) 2.012.19951471998 ccm4F7R 710
RENAULT SPORT SPIDER (EF0_) 2.0 16V03.19951501998 ccm4F7R 710
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.0 (B/C/400)10.198441956 ccm4C1C 700
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.110.1989481108 ccm4C1E 750
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.1 (B/C/401)10.1984461108 ccm4C1E 754
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.1 (B/C/401, B/C40H)01.1986451108 ccm4C1E 760
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.2 (B/C40F)01.1987551237 ccm4C1G 722
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.4 (B/C402)10.1984591397 ccm4C1J 780
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.4 (B/C403)10.1984711397 ccm4C2J 789
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.4 (B/C40J)06.1987671397 ccm4C2J 782
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.4 (B/C40M)06.1987601397 ccm4C2J 784
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.4 Cat (B/C/407)10.1985581397 ccm4C3J 760
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.4 Turbo (C405)04.19851201397 ccm4C1J 788
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.4 Turbo GT (C405)01.19851601397 ccm4840 730
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.6 D04.1985541596 ccm4F8M 730
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.6 D (B/C/404)08.1985551596 ccm4F8M 730
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.709.1988901721 ccm4F2N 740
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.7 (B/C408)10.1986731721 ccm4F3N 717
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.7 (B/C40K, B/C40G)06.1987871721 ccm4F2N 742
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.7 i (C409)10.1986941721 ccm4F3N 722
RENAULT SUPER 5 Furgons (S40_) 1.0 (S400)10.198441956 ccm4C1C 700
RENAULT SUPER 5 Furgons (S40_) 1.1 (S401)10.1984461108 ccm4C1E 754
RENAULT SUPER 5 Furgons (S40_) 1.2 (S40F, S407)01.1987601237 ccm4C1G 702
RENAULT SUPER 5 Furgons (S40_) 1.409.1985601397 ccm4C3J 700
RENAULT SUPER 5 Furgons (S40_) 1.404.19851161397 ccm4C1J 788
RENAULT SUPER 5 Furgons (S40_) 1.6 D (S404)10.1984541596 ccm4F8M 720
RENAULT Thalia I (LB_) 1.2 16V04.2002751149 ccm4D4F 712
RENAULT Thalia I (LB_) 1.408.2000751390 ccm4K7J 700
RENAULT Thalia I (LB_) 1.4 16V08.2000981390 ccm4K4J 712
RENAULT Thalia I (LB_) 1.5 dCi06.2005641461 ccm4K9K 740
RENAULT Thalia I (LB_) 1.5 dCi04.2002651461 ccm4K9K 700
RENAULT Thalia I (LB_) 1.5 dCi02.2003681461 ccm4K9K 700
RENAULT Thalia I (LB_) 1.5 dCi06.2001821461 ccm4K9K 706
RENAULT Thalia I (LB_) 1.603.1998901598 ccm4K7M 746
RENAULT Thalia I (LB_) 1.6 16V04.20021071598 ccm4K4M 740
RENAULT Thalia I (LB_) 1.9 D02.1998651870 ccm4F8Q 630
RENAULT THALIA II (LU1/2_) 1.2 16V (LU2V)09.2008751149 ccm4D4F 728
RENAULT THALIA II (LU1/2_) 1.5 dCi09.2008641461 ccm4K9K 740
RENAULT THALIA II (LU1/2_) 1.5 dCi09.2008851461 ccm4K9K 718
RENAULT THALIA II (LU1/2_) 1.6 16V09.20081051598 ccm4K4M 743
RENAULT TRAFIC Autobuss (T5, T6, T7) 1.403.1980481397 ccm4847 700
RENAULT TRAFIC Autobuss (T5, T6, T7) 1.601.1984651647 ccm4A1M 708
RENAULT TRAFIC Autobuss (T5, T6, T7) 1.6 4x403.1980651647 ccm4A1M 707
RENAULT TRAFIC Autobuss (T5, T6, T7) 1.706.1986681721 ccm4F1N 724
RENAULT TRAFIC Autobuss (T5, T6, T7) 2.006.1986801995 ccm4J5R 726
RENAULT TRAFIC Autobuss (T5, T6, T7) 2.0 4x406.1986801995 ccm4J5R 726
RENAULT TRAFIC Autobuss (T5, T6, T7) 2.1 D03.1980582068 ccm4852 750
RENAULT TRAFIC Autobuss (T5, T6, T7) 2.1 D 4x405.1985582068 ccm4852 750
RENAULT TRAFIC Autobuss (TXW) 1.708.1992681721 ccm4F1N 724
RENAULT TRAFIC Autobuss (TXW) 1.9 D06.1997601870 ccm4F8Q 606
RENAULT TRAFIC Autobuss (TXW) 2.005.1989801995 ccm4J5R 726
RENAULT TRAFIC Autobuss (TXW) 2.1 D05.1989582068 ccm4852 750
RENAULT TRAFIC Autobuss (TXW) 2.1 D06.1994642068 ccm4J8S 758
RENAULT TRAFIC Autobuss (TXW) 2.205.1989952165 ccm4J7T 780
RENAULT TRAFIC Autobuss (TXW) 2.206.19941012165 ccm4J7T 600
RENAULT TRAFIC Autobuss (TXW) 2.2 4x405.1989952165 ccm4J7T 780
RENAULT TRAFIC Autobuss (TXW) 2.2 4x406.19941012165 ccm4J7T 600
RENAULT TRAFIC Furgons (TXX) 1.405.1989481397 ccm4C1J 700
RENAULT TRAFIC Furgons (TXX) 1.708.1992681721 ccm4F1N 720
RENAULT TRAFIC Furgons (TXX) 1.703.1989691721 ccm4F1N 724
RENAULT TRAFIC Furgons (TXX) 1.9 D06.1997601870 ccm4F8Q 606
RENAULT TRAFIC Furgons (TXX) 2.005.1989801995 ccm4J5R 716
RENAULT TRAFIC Furgons (TXX) 2.1 D05.1989582068 ccm4852 750
RENAULT TRAFIC Furgons (TXX) 2.1 D06.1994642068 ccm4J8S 758
RENAULT TRAFIC Furgons (TXX) 2.205.1989952165 ccm4J7T 780
RENAULT TRAFIC Furgons (TXX) 2.206.19941012165 ccm4J7T 600
RENAULT TRAFIC Furgons (TXX) 2.2 4x405.1989952165 ccm4J7T 780
RENAULT TRAFIC Furgons (TXX) 2.2 4x406.19941012165 ccm4J7T 600
RENAULT TRAFIC II Autobuss (JL) 1.9 dCi04.2001801870 ccm4F9Q 762
RENAULT TRAFIC II Autobuss (JL) 1.9 dCI 100 (JL0C)03.20011011870 ccm4F9Q 760
RENAULT TRAFIC II Autobuss (JL) 1.9 dCI 80 (JL0B)03.2001821870 ccm4F9Q 762
RENAULT TRAFIC II Autobuss (JL) 2.0 (JL0A)03.20011201998 ccm4F4R 722
RENAULT TRAFIC II Autobuss (JL) 2.0 16V08.20061171998 ccm4F4R 820
RENAULT TRAFIC II Autobuss (JL) 2.0 dCi 115 (JL0H)08.20061141995 ccm4M9R 630
RENAULT TRAFIC II Autobuss (JL) 2.0 dCi 90 (JL0H)08.2006901995 ccm4M9R 630
RENAULT TRAFIC II Autobuss (JL) 2.5 dCi 11502.20081142464 ccm4G9U 630
RENAULT TRAFIC II Autobuss (JL) 2.5 dCi 135 (JL0D)05.20031352464 ccm4G9U 730
RENAULT TRAFIC II Autobuss (JL) 2.5 dCi 145 (JL0J)08.20061462464 ccm4G9U 630
RENAULT TRAFIC II Furgons (FL) 1.9 dCi03.20011021870 ccm4F9Q 760
RENAULT TRAFIC II Furgons (FL) 1.9 dCi 100 (FL0C)03.20011011870 ccm4F9Q 760
RENAULT TRAFIC II Furgons (FL) 1.9 dCi 80 (FL0B)03.2001821870 ccm4F9Q 762
RENAULT TRAFIC II Furgons (FL) 2.0 (FL0A)03.20011201998 ccm4F4R 722
RENAULT TRAFIC II Furgons (FL) 2.0 16V08.20061171998 ccm4F4R 820
RENAULT TRAFIC II Furgons (FL) 2.0 dCi 115 (FL01, FL0U)08.20061141995 ccm4M9R 692
RENAULT TRAFIC II Furgons (FL) 2.0 dCi 90 (FL0H)08.2006901995 ccm4M9R 630
RENAULT TRAFIC II Furgons (FL) 2.5 dCi 135 (FL0D)05.20031352464 ccm4G9U 730
RENAULT TRAFIC II Furgons (FL) 2.5 dCi 145 (FL0J)08.20061462464 ccm4G9U 630
RENAULT TRAFIC II Platforma/Šasija (EL) 1.9 dCi 100 (EL0C)03.20011011870 ccm4F9Q 760
RENAULT TRAFIC II Platforma/Šasija (EL) 1.9 dCi 80 (EL0B)03.2001821870 ccm4F9Q 762
RENAULT TRAFIC II Platforma/Šasija (EL) 2.0 (EL0A)03.20011201998 ccm4F4R 720
RENAULT TRAFIC II Platforma/Šasija (EL) 2.0 dCi 115 (EL0H)08.20061141995 ccm4M9R 692
RENAULT TRAFIC II Platforma/Šasija (EL) 2.0 dCi 90 (EL0H)08.2006901995 ccm4M9R 782
RENAULT TRAFIC II Platforma/Šasija (EL) 2.5 dCi 135 (EL0D)03.20011352464 ccm4G9U 730
RENAULT TRAFIC II Platforma/Šasija (EL) 2.5 dCi 145 (EL0J)08.20061462464 ccm4G9U 630
RENAULT TRAFIC Platforma/Šasija (P6) 1.403.1980481397 ccm4847 700
RENAULT TRAFIC Platforma/Šasija (P6) 1.603.1980651647 ccm4A1M 705
RENAULT TRAFIC Platforma/Šasija (P6) 1.706.1986681721 ccm4F1N 722
RENAULT TRAFIC Platforma/Šasija (P6) 2.003.1980801995 ccm4J5R 726
RENAULT TRAFIC Platforma/Šasija (P6) 2.003.1980861995 ccm4829 721
RENAULT TRAFIC Platforma/Šasija (P6) 2.0 4x405.1985821995 ccm4J5R 716
RENAULT TRAFIC Platforma/Šasija (P6) 2.1 D03.1980582068 ccm4852 720
RENAULT TRAFIC Platforma/Šasija (P6) 2.1 D07.1980582068 ccm4852 750
RENAULT TRAFIC Platforma/Šasija (P6) 2.1 D05.1985602068 ccm4J8S 750
RENAULT TRAFIC Platforma/Šasija (P6) 2.1 D 4x405.1985582068 ccm4852 750
RENAULT TRAFIC Platforma/Šasija (PXX) 1.705.1989681721 ccm4F1N 722
RENAULT TRAFIC Platforma/Šasija (PXX) 2.0 RWD05.1989801995 ccm4J5R 726
RENAULT TRAFIC Platforma/Šasija (PXX) 2.1 D09.1994642068 ccm4J8S 620
RENAULT TRAFIC Platforma/Šasija (PXX) 2.1 D RWD05.1989582068 ccm4852 720
RENAULT TRAFIC Platforma/Šasija (PXX) 2.1 D RWD06.1994642068 ccm4J8S 758
RENAULT TRAFIC Platforma/Šasija (PXX) 2.205.1989952165 ccm4J7T 780
RENAULT TRAFIC Platforma/Šasija (PXX) 2.209.19941012165 ccm4J7T 600
RENAULT TRAFIC Platforma/Šasija (PXX) 2.2 4x409.19941012165 ccm4J7T 600
RENAULT Trafic Van (T1, T3, T4, T2) 1.403.1980481397 ccm4847 700
RENAULT Trafic Van (T1, T3, T4, T2) 1.601.1983651647 ccm4A1M 708
RENAULT Trafic Van (T1, T3, T4, T2) 1.6 4x408.1985651647 ccm4A1M 707
RENAULT Trafic Van (T1, T3, T4, T2) 1.706.1986681721 ccm4F1N 724
RENAULT Trafic Van (T1, T3, T4, T2) 2.007.1980791995 ccm4829 720
RENAULT Trafic Van (T1, T3, T4, T2) 2.006.1986801995 ccm4J5R 726
RENAULT Trafic Van (T1, T3, T4, T2) 2.005.1985821995 ccm4J5R 716
RENAULT Trafic Van (T1, T3, T4, T2) 2.0 4x406.1986801995 ccm4J5R 726
RENAULT Trafic Van (T1, T3, T4, T2) 2.1 D09.1980582068 ccm4852 750
RENAULT Trafic Van (T1, T3, T4, T2) 2.1 D05.1986582068 ccm4852 750
RENAULT Trafic Van (T1, T3, T4, T2) 2.1 D 4x411.1986582068 ccm4852 750
RENAULT TWINGO I (C06_) 1.2 (C063, C064)03.1993551239 ccm4C3G 702
RENAULT TWINGO I (C06_) 1.2 (C066, C068)05.1996581149 ccm4D7F 704
RENAULT TWINGO I (C06_) 1.2 (C067)05.1996541149 ccm4D7F 701
RENAULT TWINGO I (C06_) 1.2 16V (C060)08.2004601149 ccm4D4F 708
RENAULT TWINGO I (C06_) 1.2 16V (C06C, C06D, C06K)01.2001751149 ccm4D4F 702
RENAULT TWINGO I Furgons (S06_) 1.2 (S063, S064)03.1993551239 ccm4C3G 702
RENAULT TWINGO I Furgons (S06_) 1.2 (S066, S068)05.1996581149 ccm4D7F 704
RENAULT TWINGO II (CN0_) 1.2 (CN0D)03.2007581149 ccm4D7F 800
RENAULT TWINGO II (CN0_) 1.2 16V (CN04, CN0A, CN0B)03.2007751149 ccm4D4F 772
RENAULT TWINGO II (CN0_) 1.2 16V (CN0K, CN0V)03.2007761149 ccm4D4F 772
RENAULT TWINGO II (CN0_) 1.2 TCe 100 (CN0P)02.20111021149 ccm4D4F 782
RENAULT TWINGO II (CN0_) 1.2 Turbo (CN0C, CN0F)03.20071001149 ccm4D4F 782
RENAULT TWINGO II (CN0_) 1.5 dCi (CN0E)03.2007641461 ccm4K9K 740
RENAULT TWINGO II (CN0_) 1.5 dCi (CN0U)04.2008841461 ccm4K9K 718
RENAULT TWINGO II (CN0_) 1.5 dCi 7510.2010751461 ccm4K9K 820
RENAULT TWINGO II (CN0_) 1.5 dCi 9010.2010861461 ccm4K9K 820
RENAULT TWINGO II (CN0_) 1.6 RS (CN0N, CN0R, CN0S)05.20081331598 ccm4K4M 854
RENAULT VEL SATIS (BJ0_) 2.0 16 V Turbo04.20041701998 ccm4F4R 767
RENAULT VEL SATIS (BJ0_) 2.0 16V Turbo (BJ0K)06.20021631998 ccm4F4R 762
RENAULT VEL SATIS (BJ0_) 2.0 dCi (BJ03)08.20051501995 ccm4M9R 760
RENAULT VEL SATIS (BJ0_) 2.0 dCi (BJ03, BJ0B)01.20061731995 ccm4M9R 763
RENAULT VEL SATIS (BJ0_) 2.0 Turbo04.20051471998 ccm4F4R 867
RENAULT VEL SATIS (BJ0_) 2.2 dCi (BJ0E, BJ0F)06.20021502188 ccm4G9T 703
RENAULT VEL SATIS (BJ0_) 2.2 dCi (BJ0E, BJ0F, BJ0G, BJ0H)09.20041402188 ccm4G9T 606
RENAULT VEL SATIS (BJ0_) 2.2 dCi (BJ0H)04.20041162188 ccm4G9T 600
RENAULT WIND (E4M_) 1.2 (E4MF)07.20101011149 ccm4D4F 782
RENAULT WIND (E4M_) 1.2 TCe 100 (E4MA)02.20111021149 ccm4D4F 780
RENAULT WIND (E4M_) 1.6 (E4MB, E4MC)07.20101331598 ccm4K4M 854
RENAULT TRUCKS MASCOTT Platforma/Šasija 120.35 (A00100003, A01100003)05.20041152953 ccm4DXi 3
RENAULT TRUCKS MASCOTT Platforma/Šasija 120.55 (A00300005, A01300005)05.20041152953 ccm4DXi 3
RENAULT TRUCKS MASCOTT Platforma/Šasija 160.35 (A00100013, A01100013)05.20041562953 ccm4DXi 3
RENAULT TRUCKS MASCOTT Platforma/Šasija 160.55 (A00300015, A01300015)05.20041562953 ccm4DXi 3
RENAULT TRUCKS MASCOTT Platforma/Šasija 160.65 (A00500017, A01500017, B03200017)05.20041562953 ccm4DXi 3
RENAULT TRUCKS Mascott Van / Universālis 120.35 (A02100003)05.20041152953 ccm4DXi 3
RENAULT TRUCKS Mascott Van / Universālis 160.35 (A02100013)05.20041562953 ccm4DXi 3
ROVER 100 / Metro Hatchback (XP) 114 D10.1992521361 ccm4TUD 3
ROVER 200 Hečbeka virsbūve (XW) 218 TD09.1991881769 ccm4XUD 7TE
ROVER 400 (XW) 418 TD09.1991881769 ccm4XUD 7TE
ROVER 400 Tourer (XW) 1.8 TD09.1993881769 ccm4XUD 7TE
SAAB 9-3 (YS3D) 2.2 TiD11.20001252171 ccm4D223L
SAAB 9-3 (YS3F) 2.2 TiD09.20021252171 ccm4D223L
SAAB 9-5 (YS3E) 2.2 TiD03.20021202171 ccm4D223L
SAAB 9-5 Universālis (YS3E) 2.2 TiD03.20021202171 ccm4D223L
SUZUKI JIMNY (FJ) 1.5 DDiS 4WD (SN415D)12.2003651461 ccm4K9K 700
SUZUKI JIMNY (FJ) 1.5 DDiS 4x408.2005861461 ccm4K9K 266
SUZUKI Samurai SUV (SJ_) 1.9 D09.200063 ccm
SUZUKI Samurai SUV (SJ_) 1.9 D Visu riteņu piedziņa11.199864 ccm
UMM ALTER 2.001.1985871971 ccm4XN1
VOLVO 140 (142, 144) 2.0 S09.19721161985 ccm4B 20 F
VOLVO 140 Universālis (145) 2.0 S09.19731161985 ccm4B 20 F
VOLVO 240 (P242, P244) 2.7 GLT608.19791412664 ccm6B 27 E
VOLVO 240 Kombi (P245) 2.7 GLT608.19791412664 ccm6B 27 E
VOLVO 260 Coupe (P262) 2.708.19771402664 ccm6B 27 E
VOLVO 260 Sedan (P262, P264) 2.708.19761252664 ccm6B 27 A
VOLVO 260 Sedan (P262, P264) 2.708.19741402664 ccm6B 27 E
VOLVO 260 Sedan (P262, P264) 2.708.19781482664 ccm6B 27 F
VOLVO 260 Sedan (P262, P264) 2.808.19801552849 ccm6B 28 E
VOLVO 260 Universālis (P265) 2.707.19751402664 ccm6B 27 E
VOLVO 260 Universālis (P265) 2.710.19781482664 ccm6B 27 F
VOLVO 260 Universālis (P265) 2.808.19801552849 ccm6B 28 F
VOLVO 440 K (445) 1.609.1988831596 ccm4B 16 F
VOLVO 440 K (445) 1.709.1988811721 ccm4B 18 KP
VOLVO 440 K (445) 1.709.1988871721 ccm4B 18 KP
VOLVO 440 K (445) 1.708.1988951721 ccm4B 18 F
VOLVO 440 K (445) 1.708.19891021721 ccm4B 18 FP
VOLVO 440 K (445) 1.709.19881061721 ccm4B 18 EP
VOLVO 440 K (445) 1.7 Turbo08.19881201721 ccm4B 18 FT
VOLVO 440 K (445) 1.7 Turbo01.19911221721 ccm4B 18 FT
VOLVO 440 K (445) 1.808.1991901794 ccm4B 18 U
VOLVO 440 K (445) 1.809.1995901794 ccm4B 18 U
VOLVO 440 K (445) 1.9 Turbo-Diesel07.1994901870 ccm4D 19 T
VOLVO 440 K (445) 2.008.19931091998 ccm4B 20 F
VOLVO 440 K (445) 2.008.19921101998 ccm4B 20 F
VOLVO 460 L (464) 1.607.1992831596 ccm4B 16 F
VOLVO 460 L (464) 1.709.1988871721 ccm4B 18 KP
VOLVO 460 L (464) 1.709.1990901721 ccm4B 18 KP
VOLVO 460 L (464) 1.708.19891021721 ccm4B 18 EP
VOLVO 460 L (464) 1.7 Turbo08.19891201721 ccm4B 18 FT
VOLVO 460 L (464) 1.7 Turbo01.19911221721 ccm4B 18 FT
VOLVO 460 L (464) 1.808.1991901794 ccm4B 18 U
VOLVO 460 L (464) 1.9 Turbo-Diesel07.1994901870 ccm4D 19 T
VOLVO 460 L (464) 2.008.19931091998 ccm4B 20 F
VOLVO 460 L (464) 2.008.19921101998 ccm4B 20 F
VOLVO 480 E (482) 1.708.1987951721 ccm4B 18 F
VOLVO 480 E (482) 1.708.19891021721 ccm4B 18 EP
VOLVO 480 E (482) 1.704.19861061721 ccm4B 18 E
VOLVO 480 E (482) 1.708.19861091721 ccm4B 18 E
VOLVO 480 E (482) 1.7 Turbo08.19871201721 ccm4B 18 FT
VOLVO 480 E (482) 1.7 Turbo01.19911221721 ccm4B 18 FT
VOLVO 480 E (482) 2.008.19921101998 ccm4B 20 F
VOLVO S40 I (644) 1.9 DI03.1999951870 ccm4D 4192 T2
VOLVO S40 I (644) 1.9 DI07.20001021870 ccm4D 4192 T4
VOLVO S40 I (644) 1.9 DI07.20001151870 ccm4D 4192 T3
VOLVO S40 I (644) 1.9 TD07.1995901870 ccm4D 4192 T
VOLVO V40 Universālis (645) 1.9 DI03.1999951870 ccm4D 4192 T2
VOLVO V40 Universālis (645) 1.9 DI07.20001021870 ccm4D 4192 T4
VOLVO V40 Universālis (645) 1.9 DI07.20001151870 ccm4D 4192 T3
VOLVO V40 Universālis (645) 1.9 TD07.1995901870 ccm4D 4192 T
Klienti, kas iegādājās šo preci, nopirka arī:
Preces vērtējums

VAICO Korķis, Eļļas vācele M16 x 1,5mm, ar blīvgredzenu, CST99



Novērtēt tūlīt

VAICO Korķis, Eļļas vācele M16 x 1,5mm, ar blīvgredzenu, CST99.

INFO LOGS

Bezmaksas piegāde

Katrai piegādei ar preču vērtību virs 110 €
  • Korķis, Eļļas vācele (V46-0422 Vītnes izmērs: M 16) nosūtīšana ar POSTNORD
  • Korķis, Eļļas vācele (Dzinēja numurs no: 1980 V46-0422) nosūtīšana ar GLS
  • V46-0422 Korķis, Eļļas vācele (Dzinēja kods: J8S) nosūtīšana ar DHL
:

Drošs savienojums

Maksāšanas metodes
  • V46-0422 Korķis, Eļļas vācele Tr. līdzekļa aprīkojums: Tr. līdzekļiem bez gaisa kondicioniera pirkt ar PayPal maksāšanas metodi
  • Korķis, Eļļas vācele (Eļļas vāceles materiāls: Tērauds V46-0422) VAICO pirkt ar VISA maksāšanas metodi
  • Korķis, Eļļas vācele (Organizācijas numurs līdz: 06140 V46-0422) pirkt ar MasterCard maksāšanas metodi
  • Hypovereins Bank
Pirmdiena - Piektdiena: 09:00 - 19:00

KLIENTU ATBALSTA DIENESTS

+37162444273

Adrese

Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlin Vācija
Rādīt karti