MEKLĒŠANA PĒC AUTOMAŠĪNAS
Rezerves daļu katalogs

VAICO Korķis, Eļļas vācele M14 x 1,5mm, CST99

Atsauksmes (0)
Korķis, Eļļas vācele V40-0750 (Šasijas numurs līdz: S2999999 | Dzinēja numurs no: 14142430) pirkt lēti thumb?id=866533&lng=lv&ccf=94077793

3,17

iesk. 21% PVN, Piegāde
Ir noliktavā
Piegāde 2-3 darba dienu laikā
  • Preces №: V40-0750
  • Ražotājs: VAICO
  • Tipa:
- +
Šis produkts tika pievienots jūsu iepirkumu grozam
VAICO Korķis, Eļļas vācele
Korķis, Eļļas vācele informacija
  • Ārējā vītne [mm]:   M14 x 1,5 
  • Papildus informācija:   CST99 
  • Vītnes izmērs:   M14 x 1,5 
  • Garums [mm]:   18 
  • Uzgriežņu atslēgas izmērs:   19 
  • nepieciešamais daudzums:  
  • Skrūves galvas-/Uzgriežņa profils:   Ārējais seškantis 
  • Vītnes garums [mm]:   12 
  • Vītnes solis [mm]:   1,5 
  • Materiāls:   Tērauds 
  • Virsma:   cinkots 
  • Masa [kg]:   0,026 
  • Uzstādīšanas puse:   motora pusē 
  • Iepakojuma platums [cm]:   2,1 
  • Iepakojuma augstums [cm]:   2,1 
  • Blīvējuma dziļums [cm]:   1,8 
  • Stav: Jauns
OEM atsauces numurs (-i):
Ražotājiem OE numuru
GENERAL MOTORS 009275631
GENERAL MOTORS 090409376
GENERAL MOTORS 30553007
OPEL 00652475
OPEL 00652491
OPEL 0652475
OPEL 0652491
OPEL 09275631
OPEL 652475
OPEL 652491
OPEL 90409376
OPEL 9275631
SAAB 4502142
Citi piemēroti produkti ar ievadīto OEM numuru:
VAICO
V40-0750
FEBI BILSTEIN
03160
CORTECO
220056H
CORTECO
220117S
TOPRAN
201 310
MAPCO
95949
SWAG
40 90 3160
FA1
862.362.011
TRUCKTEC AUTOMOTIVE
07.67.001
FA1
862.362.001
JP GROUP
1213800100
Metalcaucho
00677
AUTOMEGA
130097510
METZGER
8030035
NEXIAASCONAASTRACALIBRA A COMMODORE CORSAFRONTERAKADETTMANTA MONZAOMEGAREKORD SENATORSINTRATIGRAVECTRAZAFIRA900 9000CALIBRACARLTONCAVALIERMERIVANOVA
Korķis, Eļļas vācele piemēroti šādiem automašīnu modeļiem
Ražotājs/Modelis/TypeIzlaiduma gadsZSDzinēja tipsCil.Dzinēja kods
DAEWOO NEXIA (KLETN) 1.508.1996601498 ccm4G15MF
DAEWOO NEXIA (KLETN) 1.502.1995711498 ccm4G15MF
DAEWOO NEXIA (KLETN) 1.502.1995751498 ccm4G15MF
OPEL ASCONA B (81_, 86_, 87_, 88_) 1.208.1976551196 ccm412 N
OPEL ASCONA B (81_, 86_, 87_, 88_) 1.2 S09.1975601196 ccm412 S
OPEL ASCONA B (81_, 86_, 87_, 88_) 1.3 N03.1979601297 ccm413 N
OPEL ASCONA B (81_, 86_, 87_, 88_) 1.3 S08.1979751297 ccm413 S
OPEL ASCONA B (81_, 86_, 87_, 88_) 1.6 N09.1975601584 ccm416 N
OPEL ASCONA B (81_, 86_, 87_, 88_) 1.6 S09.1975751584 ccm416 S
OPEL ASCONA B (81_, 86_, 87_, 88_) 1.9 N08.1976751897 ccm419 N
OPEL ASCONA B (81_, 86_, 87_, 88_) 1.9 S09.1975901897 ccm419 S
OPEL ASCONA B (81_, 86_, 87_, 88_) 2.0 D08.1978581998 ccm420 D
OPEL ASCONA B (81_, 86_, 87_, 88_) 2.0 E08.19791101979 ccm420 E
OPEL ASCONA B (81_, 86_, 87_, 88_) 2.0 N08.1977901979 ccm420 N
OPEL ASCONA B (81_, 86_, 87_, 88_) 2.0 S08.19771001979 ccm420 S
OPEL Ascona C CC (J82) 1.3 N (F68, M68)09.1981601297 ccm413 N
OPEL Ascona C CC (J82) 1.3 S (F68, M68)09.1981751297 ccm413 S
OPEL Ascona C CC (J82) 1.6 (F68, M68)09.1981751598 ccm416 N
OPEL Ascona C CC (J82) 1.6 (F68, M68)09.1986821598 ccm416 SV
OPEL Ascona C CC (J82) 1.6 D (F68, M68)03.1982541598 ccm416 DA
OPEL Ascona C CC (J82) 1.6 i (F68, M68)09.1987751598 ccm4E 16 NZ
OPEL Ascona C CC (J82) 1.6 i Cat (F68, M68)09.1986751598 ccm4C 16 NZ
OPEL Ascona C CC (J82) 1.6 S (F68, M68)09.1981901598 ccm416 SH
OPEL Ascona C CC (J82) 1.8 (F68, M68)09.1987841796 ccm4E 18 NV
OPEL Ascona C CC (J82) 1.8 E (F68, M68)01.19851001796 ccm4C 18 NE
OPEL Ascona C CC (J82) 1.8 i (F68, M68)09.19821151796 ccm418 E
OPEL Ascona C CC (J82) 2.0 i (F68, M68)09.19861151998 ccm420 NE
OPEL Ascona C CC (J82) 2.0 i Cat (F68, M68)09.19861161998 ccm4C 20 NE
OPEL Ascona C CC (J82) 2.0 i GT (F68, M68)03.19871301998 ccm420 SEH
OPEL Ascona C Sedan (J82) 1.3 N (F11, M11, F69, M69)09.1981601297 ccm413 N
OPEL Ascona C Sedan (J82) 1.3 S (F11, M11, F68, M68)09.1981751297 ccm413 S
OPEL Ascona C Sedan (J82) 1.6 (F11, F68, M11, M68)09.1986821598 ccm416 SV
OPEL Ascona C Sedan (J82) 1.6 (F11, M11, F68, M68)09.1981751598 ccm416 N
OPEL Ascona C Sedan (J82) 1.6 D (F11, M11, F68, M68)03.1982541598 ccm416 DA
OPEL Ascona C Sedan (J82) 1.6 i (F11, M11, F68, M68)09.1987751598 ccm4E 16 NZ
OPEL Ascona C Sedan (J82) 1.6 i Cat (F11, M11, F68, M68)09.1986751598 ccm4C 16 NZ
OPEL Ascona C Sedan (J82) 1.6 S (F11, M11, F68, M68)09.1981901598 ccm416 SH
OPEL Ascona C Sedan (J82) 1.8 (F11, M11, F68, M68)09.1987841796 ccm4E 18 NV
OPEL Ascona C Sedan (J82) 1.8 E (F11, M11, F68, M68)01.19851001796 ccm4C 18 NE
OPEL Ascona C Sedan (J82) 1.8 i (F11, M11, F68, M68)09.19821151796 ccm418 E
OPEL Ascona C Sedan (J82) 2.0 i (F11, M11, F68, M68)09.19861151998 ccm420 NE
OPEL Ascona C Sedan (J82) 2.0 i Cat (F11, M11, F68, M68)09.19861161998 ccm4C 20 NE
OPEL Ascona C Sedan (J82) 2.0 i GT (F11, M11, F68, M68)03.19871301998 ccm420 SEH
OPEL Astra F Cabrio (T92) 1.4 i 16V01.1996901389 ccm4X 14 XE
OPEL Astra F Cabrio (T92) 1.4 Si05.1993821389 ccm4C 14 SE
OPEL Astra F Cabrio (T92) 1.6 i03.1993711598 ccm4X 16 SZ
OPEL Astra F Cabrio (T92) 1.6 i01.1996751598 ccm4X 16 SZR
OPEL Astra F Cabrio (T92) 1.8 i 16V11.19941161799 ccm4C 18 XEL
OPEL Astra F Cabrio (T92) 2.0 i03.19931151998 ccm4C 20 NE
OPEL Astra F Caravan (T92) 1.4 (F08, C05)09.1991751389 ccm414 NV
OPEL Astra F Caravan (T92) 1.4 (F08, C05)09.1992821389 ccm414 SE
OPEL Astra F Caravan (T92) 1.4 i (F08, C05)09.1991601389 ccm4C 14 NZ
OPEL Astra F Caravan (T92) 1.4 i 16V (F08, C05)02.1996901389 ccm4X 14 XE
OPEL Astra F Caravan (T92) 1.4 Si (F08, C05)03.1992821389 ccm4C 14 SE
OPEL Astra F Caravan (T92) 1.6 (F08, C05)09.1995751598 ccm416 NZR
OPEL Astra F Caravan (T92) 1.6 i (F08, C05)05.1993711598 ccm4X 16 SZ
OPEL Astra F Caravan (T92) 1.6 i (F08, C05)09.1991751598 ccm4X 16 SZR
OPEL Astra F Caravan (T92) 1.6 i 16V (F08, C05)08.19941001598 ccm4X 16 XEL
OPEL Astra F Caravan (T92) 1.6 Si (F08, C05)03.19921001598 ccm4C 16 SE
OPEL Astra F Caravan (T92) 1.7 D (F08, C05)12.1991571700 ccm417 D
OPEL Astra F Caravan (T92) 1.7 D (F08, C05)07.1992601700 ccm417 DR
OPEL Astra F Caravan (T92) 1.7 TD (F08, C05)11.1994681700 ccm4X 17 DTL
OPEL Astra F Caravan (T92) 1.8 i (F08, C05)09.1991901796 ccm4C 18 NZ
OPEL Astra F Caravan (T92) 1.8 i 16V (F08, C05)07.19941161799 ccm4C 18 XEL
OPEL Astra F Caravan (T92) 1.8 i 16V (F08, C05)06.19931251799 ccm4C 18 XE
OPEL Astra F Caravan (T92) 2.0 i (F08, C05)09.19911151998 ccm4C 20 NE
OPEL Astra F Caravan (T92) 2.0 i 16V (F08, C05)02.19951361998 ccm4X 20 XEV
OPEL Astra F Caravan (T92) 2.0 i 16V (F08, C05)03.19931501998 ccm4C 20 XE
OPEL Astra F CC (T92) 1.4 (F08, M08, F68, M68)09.1991751389 ccm414 NV
OPEL Astra F CC (T92) 1.4 (F08, M08, F68, M68)09.1992821389 ccm414 SE
OPEL Astra F CC (T92) 1.4 i (F08, M08, F68, M68)03.1992601389 ccm4C 14 NZ
OPEL Astra F CC (T92) 1.4 i 16V (F08, M08, F68, M68)01.1996901389 ccm4X 14 XE
OPEL Astra F CC (T92) 1.4 Si (F08, M08, F68, M68)03.1992821389 ccm4C 14 SE
OPEL Astra F CC (T92) 1.6 (F08, M08, F68, M68)09.1995751598 ccm416 NZR
OPEL Astra F CC (T92) 1.6 i (F08, M08, F68, M68)05.1993711598 ccm4X 16 SZ
OPEL Astra F CC (T92) 1.6 i (F08, M08, F68, M68)09.1991751598 ccm4X 16 SZR
OPEL Astra F CC (T92) 1.6 i 16V (F08, M08, F68, M68)08.19941001598 ccm4X 16 XEL
OPEL Astra F CC (T92) 1.6 Si (F08, M08, F68, M68)03.19921001598 ccm4C 16 SE
OPEL Astra F CC (T92) 1.7 D (F08, M08, F68, M68)12.1991571700 ccm417 D
OPEL Astra F CC (T92) 1.7 D (F08, M08, F68, M68)07.1992601700 ccm417 DR
OPEL Astra F CC (T92) 1.7 TD (F08, M08, F68, M68)11.1994681700 ccm4X 17 DTL
OPEL Astra F CC (T92) 1.8 i (F08, M08, F68, M68)09.1991901796 ccm4C 18 NZ
OPEL Astra F CC (T92) 1.8 i 16V (F08, M08, F68, M68)09.19941161799 ccm4C 18 XEL
OPEL Astra F CC (T92) 1.8 i 16V (F08, M08, F68, M68)06.19931251799 ccm4C 18 XE
OPEL Astra F CC (T92) 2.0 i (F08, M08, F68, M68)09.19911151998 ccm4C 20 NE
OPEL Astra F CC (T92) 2.0 i 16V (F08, M08, F68, M68)02.19951361998 ccm4X 20 XEV
OPEL Astra F Sedan (T92) 1.4 (F19, M19)09.1991751389 ccm414 NV
OPEL Astra F Sedan (T92) 1.4 (F19, M19)09.1992821389 ccm414 SE
OPEL Astra F Sedan (T92) 1.4 i (F19, M19)09.1991601389 ccm4C 14 NZ
OPEL Astra F Sedan (T92) 1.4 i 16V (F19, M19)02.1996901389 ccm4X 14 XE
OPEL Astra F Sedan (T92) 1.4 Si (F19, M19)03.1992821389 ccm4C 14 SE
OPEL Astra F Sedan (T92) 1.6 (F19, M19)09.1995751598 ccm416 NZR
OPEL Astra F Sedan (T92) 1.6 i (F19, M19)05.1993711598 ccm4X 16 SZ
OPEL Astra F Sedan (T92) 1.6 i (F19, M19)03.1992751598 ccm4X 16 SZR
OPEL Astra F Sedan (T92) 1.6 i 16V (F19, M19)08.19941001598 ccm4X 16 XEL
OPEL Astra F Sedan (T92) 1.6 Si (F19, M19)05.19921001598 ccm4C 16 SE
OPEL Astra F Sedan (T92) 1.7 D (F19, M19)03.1992571700 ccm417 D
OPEL Astra F Sedan (T92) 1.7 D (F19, M19)07.1992601700 ccm417 DR
OPEL Astra F Sedan (T92) 1.7 TD (F19, M19)11.1994681700 ccm4X 17 DTL
OPEL Astra F Sedan (T92) 1.8 i (F19, M19)03.1992901796 ccm4C 18 NZ
OPEL Astra F Sedan (T92) 1.8 i 16V (F19, M19)11.19941161799 ccm4C 18 XEL
OPEL Astra F Sedan (T92) 1.8 i 16V (F19, M19)06.19931251799 ccm4C 18 XE
OPEL Astra F Sedan (T92) 2.0 i (F19, M19)03.19921151998 ccm4C 20 NE
OPEL Astra F Sedan (T92) 2.0 i 16V (F19, M19)02.19951361998 ccm4X 20 XEV
OPEL Astra G Caravan (T98) 1.4 16V (F35)06.1998901389 ccm4X 14 XE
OPEL Astra G Caravan (T98) 1.6 (F35)02.1998751598 ccm4X 16 SZR
OPEL Astra G Caravan (T98) 1.6 (F35)09.2000841598 ccm4Z 16 SE
OPEL Astra G Caravan (T98) 1.6 16V (F35)02.19981011598 ccm4Z 16 XE
OPEL Astra G CC (T98) 1.4 16V (F08, F48)02.1998901389 ccm4X 14 XE
OPEL Astra G CC (T98) 1.6 (F08, F48)02.1998751598 ccm4X 16 SZR
OPEL Astra G CC (T98) 1.6 (F08, F48)09.2000841598 ccm4Z 16 SE
OPEL Astra G CC (T98) 1.6 16V (F08, F48)02.19981011598 ccm4Z 16 XE
OPEL ASTRA G Furgons (F70) 1.6 (F70)01.1999751598 ccm4X 16 SZR
OPEL ASTRA G Furgons (F70) 1.6 (F70)09.2000841598 ccm4Z 16 SE
OPEL Astra G Sedan (T98) 1.4 16V (F69)09.1998901389 ccm4X 14 XE
OPEL Astra G Sedan (T98) 1.6 (F69)09.1998751598 ccm4X 16 SZR
OPEL Astra G Sedan (T98) 1.6 (F69)09.2000841598 ccm4Z 16 SE
OPEL Astra G Sedan (T98) 1.6 16V (F69)09.19981011598 ccm4Z 16 XE
VAUXHALL ASTRA Mk II Belmont 1.7 D01.1989571699 ccm417 D
VAUXHALL Astra Mk II CC (T85) 1.309.1984751297 ccm413 S
VAUXHALL Astra Mk II CC (T85) 1.8 GTE09.19841121796 ccm418 SE
VAUXHALL Astra Mk II CC (T85) 2.0 GTE09.19861291998 ccm420 SEH
VAUXHALL Astra Mk II CC (T85) 2.0 GTE 16V05.19881561998 ccm420 XE
VAUXHALL ASTRA Mk III (F) 1.4 i04.1992821389 ccm4C 14 SE
VAUXHALL Astra Mk III (F) CC (T92) 1.4 i09.1991601389 ccm4C 14 NZ
VAUXHALL Astra Mk III (F) CC (T92) 1.4 i03.1992821389 ccm4C 14 SE
VAUXHALL Astra Mk III (F) CC (T92) 1.6 i09.1991751598 ccm4C 16 NZ
VAUXHALL Astra Mk III (F) CC (T92) 1.6 i 16V01.19941011598 ccm4X 16 XEL
VAUXHALL Astra Mk III (F) CC (T92) 1.7 D12.1991571699 ccm417 D
VAUXHALL Astra Mk III (F) CC (T92) 1.8 i 16V09.19941251799 ccm4C 18 XE
VAUXHALL Astra Mk III (F) CC (T92) 2.0 i09.19911151998 ccm4C 20 NE
VAUXHALL Astra Mk III (F) CC (T92) 2.0 i 16V09.19911501998 ccm4C 20 XE
VAUXHALL Astra Mk III (F) Universālis (T92) 1.4 i03.1991821389 ccm4C 14 SE
VAUXHALL Astra Mk III (F) Universālis (T92) 1.6 i 16V01.19941001598 ccm4X 16 XEL
VAUXHALL Astra Mk III (F) Universālis (T92) 1.6 Si03.19911001598 ccm4C 16 SE
VAUXHALL Astra Mk III (F) Universālis (T92) 1.8 i 16V09.19941151799 ccm4X 18 XE
VAUXHALL Astra Mk IV (G) CC (T98) 1.4 16V02.1998901389 ccm4Z 14 XE
VAUXHALL Astra Mk IV (G) CC (T98) 1.602.1998751598 ccm4X 16 SZR
VAUXHALL Astra Mk IV (G) CC (T98) 1.609.2000841598 ccm4Z 16 SE
VAUXHALL Astra Mk IV (G) CC (T98) 1.6 16V02.19981011598 ccm4X 16 XEL
VAUXHALL Astra Mk IV (G) Sedan (T98) 1.6 16V09.19981011598 ccm4C 16 SEL
VAUXHALL Astra Mk IV (G) Universālis (T98) 1.603.1998751598 ccm4X 16 SZR
VAUXHALL Astra Mk IV (G) Universālis (T98) 1.603.1998841598 ccm4Z 16 SE
VAUXHALL Astra Mk IV (G) Universālis (T98) 1.6 16V03.19981011598 ccm4X 16 XEL
VAUXHALL Astravan Mk IV (G) (T98) 1.6 i08.1998751598 ccm4X 16 SZR
OPEL Calibra A (C89) 2.0 i (M07)06.19901151998 ccm4C 20 NE
OPEL Calibra A (C89) 2.0 i 16V (M07)02.19941361998 ccm4X 20 XEV
OPEL Calibra A (C89) 2.0 i 16V (M07)06.19901501998 ccm4C 20 XE
OPEL Calibra A (C89) 2.0 i 16V 4x4 (M07)02.19941361998 ccm4X 20 XEV
OPEL Calibra A (C89) 2.0 i 16V 4x4 (M07)06.19901501998 ccm4C 20 XE
OPEL Calibra A (C89) 2.0 i 4x4 (M07)06.19901151998 ccm4C 20 NE
OPEL Calibra A (C89) 2.0 i Turbo 4x4 (M07)03.19922041998 ccm4C 20 LET
OPEL Calibra A (C89) 2.5 i V6 (M07)04.19931702498 ccm6C 25 XE
OPEL COMMODORE C (14_, 19_) 2.5 E05.19811302490 ccm625 E
OPEL COMMODORE C (14_, 19_) 2.5 S08.19781152490 ccm625 S
OPEL Commodore C Universālis (61) 2.5 E12.19801302490 ccm625 E
OPEL Commodore C Universālis (61) 2.5 S12.19801152490 ccm625 S
OPEL Corsa A CC (S83) 1.0 (F08, M08, F68, M68)09.198245993 ccm410 S
OPEL Corsa A CC (S83) 1.2 (F08, M08, F68, M68)09.1982451196 ccm412 NC
OPEL Corsa A CC (S83) 1.2 i (F08, M08, F68, M68)09.1989451196 ccm4C 12 NZ
OPEL Corsa A CC (S83) 1.2 N (F08, M08, F68, M68)01.1990521196 ccm412 NV
OPEL Corsa A CC (S83) 1.2 S (F08, M08, F68, M68)09.1982551196 ccm412 ST
OPEL Corsa A CC (S83) 1.3 (F08, M08, F68, M68)09.1985601297 ccm413 NB
OPEL Corsa A CC (S83) 1.3 i (F08, M08, F68, M68)09.1986601297 ccm4C 13 N
OPEL Corsa A CC (S83) 1.3 S (F08, M08, F68, M68)09.1982701297 ccm413 SB
OPEL Corsa A CC (S83) 1.4 i (F08, M08, F68, M68)01.1990601389 ccm4C 14 NZ
OPEL Corsa A CC (S83) 1.4 S (F08, M08, F68, M68)01.1990721389 ccm414 NV
OPEL Corsa A CC (S83) 1.4 Si (F08, M08, F68, M68)09.1991821389 ccm4C 14 SE
OPEL Corsa A CC (S83) 1.6 GSI (F08, M08, F68, M68)05.19881001598 ccm4E 16 SE
OPEL Corsa A CC (S83) 1.6 GSI (F08, M08, M68, F68)08.1988751598 ccm4C 16 NZ
OPEL Corsa A CC (S83) 1.6 GSI Cat (F08, M08, F68, M68)02.19921011598 ccm4C 16 SE
OPEL Corsa A TR (S83) 1.0 (F11, M11, F19, M19)09.198245993 ccm410 S
OPEL Corsa A TR (S83) 1.2 N (F11, M11, F19, M19)01.1985451196 ccm412 NC
OPEL Corsa A TR (S83) 1.2 S (F11, M11, M19, F19)09.1982551196 ccm412 ST
OPEL Corsa A TR (S83) 1.3 (F11, F19, M11, M19)09.1985601297 ccm4C 13 N
OPEL Corsa A TR (S83) 1.3 S (F11, M11, F19, M19)09.1982701297 ccm413 SB
OPEL Corsa B Hatchback (S93) 1.2 i (F08, F68, M68)03.1993451196 ccm4C 12 NZ
OPEL Corsa B Hatchback (S93) 1.2 i (F08, F68, M68)03.1993451195 ccm412 NZ
OPEL Corsa B Hatchback (S93) 1.4 i (F08, F68, M68)03.1993601389 ccm4C 14 NZ
OPEL Corsa B Hatchback (S93) 1.4 i 16V (F08, F68, M68)09.1994901389 ccm4X 14 XE
OPEL Corsa B Hatchback (S93) 1.4 Si (F08, F68, M68)03.1993821389 ccm4C 14 SE
OPEL Corsa B Hatchback (S93) 1.6 i 16V (F08, F68, M68)08.19971001598 ccm4C 16 SEL
OPEL Corsa B Hatchback (S93) 1.6 i 16V (F08, F68, M68)09.19941061598 ccm4X 16 XE
VAUXHALL Corsa Mk I (B) Hatchback (S93) 1.2 i03.1993451195 ccm4C 12 NZ
VAUXHALL Corsa Mk I (B) Hatchback (S93) 1.4 i03.1993601389 ccm4C 14 NZ
VAUXHALL Corsa Mk I (B) Hatchback (S93) 1.4 i 16V09.1994901389 ccm4X 14 XE
VAUXHALL Corsa Mk I (B) Hatchback (S93) 1.6 i 16V09.19941061598 ccm4C 16 XE
VAUXHALL Corsa Mk II (C) Hatchback (X01) 1.4 16V09.2000901389 ccm4Z 14 XE
OPEL Frontera A Sport SUV Cabrio (U92) 2.0 i (52SUD2, 55SUD2)03.19921151998 ccm4C 20 NE
OPEL Frontera A Sport SUV Cabrio (U92) 2.8 TD (5BSUD2)03.19951132771 ccm428 TDI (4JB1-T)
OPEL Frontera A SUV (U92) 2.2 i (54MWL4)03.19951362198 ccm4X 22 XE
OPEL Frontera A SUV (U92) 2.3 TD (5JMWL4)03.19921002260 ccm423 DTR
OPEL Frontera A SUV (U92) 2.4 i (53MWL4)03.19921252410 ccm4C 24 NE
OPEL Frontera A SUV (U92) 2.5 TDS09.19961152499 ccm425TDS (VM41B)
OPEL Frontera B SUV (U99) 2.2 i (6B_ZC, 6B_VF, 6B_66, 6B_76)10.19981362198 ccm4X 22 SE
VAUXHALL Frontera Mk I (A) Sport (U92) SUV Cabrio 2.0 i03.19921151998 ccm4X 20 SE
VAUXHALL Frontera Mk I (A) SUV (U92) 2.004.19951151998 ccm4X 20 SE
VAUXHALL Frontera Mk I (A) SUV (U92) 2.2 i03.19951362198 ccm4X 22 XE
VAUXHALL Frontera Mk I (A) SUV (U92) 2.4 i03.19921252410 ccm4C 24 NE
VAUXHALL Frontera Mk II (B) SUV (U99) 2.2 i10.19981362198 ccm4X 22 SE
OPEL KADETT C 1.001.197440993 ccm410 N
OPEL KADETT C 1.208.1973521196 ccm412 N
OPEL KADETT C 1.208.1973551196 ccm412 N
OPEL KADETT C 1.2 S08.1973601196 ccm412 S
OPEL KADETT C 1.6 S09.1976751584 ccm416 S
OPEL Kadett C CC 1.005.197540993 ccm410 N
OPEL Kadett C CC 1.205.1975521196 ccm412 N
OPEL Kadett C CC 1.207.1976541196 ccm412 N
OPEL Kadett C CC 1.2 S08.1973601196 ccm412 S
OPEL Kadett C CC 1.6 S05.1977751584 ccm416 S
OPEL KADETT C Coupe 1.001.197440993 ccm410 N
OPEL KADETT C Coupe 1.208.1973521196 ccm412 N
OPEL KADETT C Coupe 1.208.1973541196 ccm412 N
OPEL KADETT C Coupe 1.2 S08.1973601196 ccm412 S
OPEL KADETT C Coupe 1.6 S05.1977751584 ccm416 S
OPEL KADETT C Coupe 1.9 GT/E09.19751051897 ccm419 E
OPEL KADETT C Coupe 2.0 E Rallye08.19771101979 ccm420 E
OPEL KADETT C Coupe 2.0 GT/E08.19771151979 ccm420 EH
OPEL KADETT C Universālis 1.001.197440993 ccm410 N
OPEL KADETT C Universālis 1.208.1973521196 ccm412 N
OPEL KADETT C Universālis 1.208.1973541196 ccm412 N
OPEL KADETT C Universālis 1.2 S08.1973601196 ccm412 S
OPEL KADETT C Universālis 1.6 S05.1977751584 ccm416 S
OPEL KADETT D (31_-34_, 41_-44_) 1.208.1979531196 ccm412 N
OPEL KADETT D (31_-34_, 41_-44_) 1.208.1982551196 ccm412 ST
OPEL KADETT D (31_-34_, 41_-44_) 1.2 S08.1979601196 ccm412 S
OPEL KADETT D (31_-34_, 41_-44_) 1.3 N08.1979601297 ccm413 N
OPEL KADETT D (31_-34_, 41_-44_) 1.3 S08.1979751297 ccm413 S
OPEL KADETT D (31_-34_, 41_-44_) 1.6 D03.1982541598 ccm416 D
OPEL KADETT D (31_-34_, 41_-44_) 1.8 GT/E02.19831151796 ccm418 E
OPEL KADETT D Universālis (35_, 36_, 45_, 46_) 1.208.1979531196 ccm412 N
OPEL KADETT D Universālis (35_, 36_, 45_, 46_) 1.2 S08.1979601196 ccm412 S
OPEL KADETT D Universālis (35_, 36_, 45_, 46_) 1.3 N08.1979601297 ccm413 N
OPEL KADETT D Universālis (35_, 36_, 45_, 46_) 1.3 S08.1979751297 ccm413 S
OPEL KADETT D Universālis (35_, 36_, 45_, 46_) 1.6 D03.1982541598 ccm416 D
OPEL Kadett E Cabrio (T85) 1.3 S03.1987751297 ccm413 S
OPEL Kadett E Cabrio (T85) 1.4 i01.1990601389 ccm4C 14 NZ
OPEL Kadett E Cabrio (T85) 1.6 i10.1986751598 ccm4E 16 NZ
OPEL Kadett E Cabrio (T85) 1.6 i07.1989821598 ccm416 SV
OPEL Kadett E Cabrio (T85) 1.6 i Cat10.1987751598 ccm4C 16 NZ
OPEL Kadett E Cabrio (T85) 2.009.19901501998 ccm4C 20 XE
OPEL Kadett E Cabrio (T85) 2.0 i10.19861151998 ccm420 NE
OPEL Kadett E Cabrio (T85) 2.0 i Cat10.19861161998 ccm4C 20 NE
OPEL Kadett E Caravan (T85) 1.2 (C15, C35, D15, D35)09.1984551196 ccm412 SC
OPEL Kadett E Caravan (T85) 1.3 i Cat (C15, C35, D15, D35)09.1985601297 ccm4C 13 N
OPEL Kadett E Caravan (T85) 1.3 N (C15, C35, D15, D35)09.1984601297 ccm413 N
OPEL Kadett E Caravan (T85) 1.3 S (C15, C35, D15, D35)09.1984751297 ccm413 S
OPEL Kadett E Caravan (T85) 1.4 i (C15, C35, D15, D35)01.1990601389 ccm4C 14 NZ
OPEL Kadett E Caravan (T85) 1.4 S (C15, C35, D15, D35)01.1990751389 ccm414 NV
OPEL Kadett E Caravan (T85) 1.6 (C15, C35, D15, D35)09.1986821598 ccm416 SV
OPEL Kadett E Caravan (T85) 1.6 D (C15, C35, D15, D35)09.1984541598 ccm416 DA
OPEL Kadett E Caravan (T85) 1.6 i (C15, C35, D15, D35)09.1986751598 ccm4E 16 NZ
OPEL Kadett E Caravan (T85) 1.6 i Cat (C15, C35, D15, D35)09.1986751598 ccm4C 16 NZ
OPEL Kadett E Caravan (T85) 1.7 D (C15, C35, D15, D35)02.1989571700 ccm417 D
OPEL Kadett E Caravan (T85) 1.8 i (C15, C35, D15, D35)06.1985901796 ccm4C 18 NZ
OPEL Kadett E Caravan (T85) 1.8 i (C15, C35, D15, D35)09.19841151796 ccm418 E
OPEL Kadett E Caravan (T85) 1.8 S (C15, C35, D15, D35)09.1987841796 ccm4E 18 NV
OPEL Kadett E Caravan (T85) 2.0 i (C15, C35, D15, D35)09.19871151998 ccm420 NE
OPEL Kadett E Caravan (T85) 2.0 i Cat (C15, C35, D15, D35)09.19871151998 ccm4C 20 NE
OPEL Kadett E CC (T85) 1.2 (C08, C48, D08, D48)09.1984551196 ccm412 SC
OPEL Kadett E CC (T85) 1.3 i Cat (C08, C48, D08, D48)09.1985601297 ccm4C 13 N
OPEL Kadett E CC (T85) 1.3 N (C08, C48, D08, D48)09.1984601297 ccm413 NB
OPEL Kadett E CC (T85) 1.3 S (C08, C48, D08, D48)09.1984751297 ccm413 S
OPEL Kadett E CC (T85) 1.4 i (C08, C48, D08, D48)01.1990601389 ccm4C 14 NZ
OPEL Kadett E CC (T85) 1.4 S (C08, C48, D08, D48)01.1990751389 ccm414 NV
OPEL Kadett E CC (T85) 1.6 D (C08, C48, D08, D48)09.1984541598 ccm416 DA
OPEL Kadett E CC (T85) 1.6 i (C08, C48, D08, D48)09.1986751598 ccm4E 16 NZ
OPEL Kadett E CC (T85) 1.6 i Cat (C08, C48, D08, D48)09.1986751598 ccm4C 16 NZ
OPEL Kadett E CC (T85) 1.6 S (C08, C48, D08, D48)09.1986821598 ccm416 SV
OPEL Kadett E CC (T85) 1.7 D (C08, C48, D08, D48)02.1989571700 ccm417 D
OPEL Kadett E CC (T85) 1.8 E (C08, C48, D08, D48)10.19851001796 ccm4C 18 NE
OPEL Kadett E CC (T85) 1.8 GSI (C08, C48, D08, D48)09.19841151796 ccm418 E
OPEL Kadett E CC (T85) 1.8 i (C08, C48, D08, D48)06.1985901796 ccm4C 18 NZ
OPEL Kadett E CC (T85) 1.8 S (C08, C48, D08, D48)09.1987841796 ccm4E 18 NV
OPEL Kadett E CC (T85) 2.0 GSI (C08, C48, D08, D48)09.19861151998 ccm420 NE
OPEL Kadett E CC (T85) 2.0 GSI (C08, C48, D08, D48)09.19861291998 ccm420 SEH
OPEL Kadett E CC (T85) 2.0 GSI 16V (C08, C48, D08, D48)12.19871561998 ccm420 XE
OPEL Kadett E CC (T85) 2.0 GSI Cat (C08, C48, D08, D48)09.19861151998 ccm4C 20 NE
OPEL Kadett E Combo (T85) 1.6 i (C25, D25)08.1991751598 ccm4C 16 NZ
OPEL Kadett E Combo (T85) 1.7 D (C25, D25)07.1992601700 ccm417 DR
OPEL Kadett E Sedan (T85) 1.2 (C19, D19)09.1984551196 ccm412 SC
OPEL Kadett E Sedan (T85) 1.3 i Cat (C19, D19)09.1985601297 ccm4C 13 N
OPEL Kadett E Sedan (T85) 1.3 N (C19, D19)09.1984601297 ccm413 NB
OPEL Kadett E Sedan (T85) 1.3 S (C19, D19)09.1984751297 ccm413 S
OPEL Kadett E Sedan (T85) 1.4 i (C19, D19)01.1990601389 ccm4C 14 NZ
OPEL Kadett E Sedan (T85) 1.4 S (C19, D19)01.1990751389 ccm414 NV
OPEL Kadett E Sedan (T85) 1.6 D (C19, D19)09.1984541598 ccm416 DA
OPEL Kadett E Sedan (T85) 1.6 i (C19, D19)09.1986751598 ccm4E 16 NZ
OPEL Kadett E Sedan (T85) 1.6 i Cat (C19, D19)09.1986751598 ccm4C 16 NZ
OPEL Kadett E Sedan (T85) 1.6 S (C19, D19)09.1986821598 ccm416 SV
OPEL Kadett E Sedan (T85) 1.7 D (C19, D19)02.1989571700 ccm417 D
OPEL Kadett E Sedan (T85) 1.8 (C19, D19)09.19871141796 ccm418 E
OPEL Kadett E Sedan (T85) 1.8 i (C19, D19)09.1990901796 ccm4C 18 NZ
OPEL Kadett E Sedan (T85) 1.8 i (C19, D19)10.19851001796 ccm4C 18 NE
OPEL Kadett E Sedan (T85) 1.8 i (C19, D19)09.19841151796 ccm418 E
OPEL Kadett E Sedan (T85) 1.8 S (C19, D19)09.1987841796 ccm4E 18 NV
OPEL Kadett E Sedan (T85) 2.0 i (C19, D19)03.19871151998 ccm420 SE
OPEL Kadett E Sedan (T85) 2.0 i Cat (C19, D19)03.19871151998 ccm4C 20 NE
OPEL Kadett E Van (T85) 1.3 N (C70, D70)09.1984601297 ccm413 NB
OPEL MANTA A (58_, 59_) 1.602.1975751584 ccm416 S
OPEL MANTA A (58_, 59_) 1.6 S09.1970801584 ccm416 S
OPEL MANTA A (58_, 59_) 1.9 GT/E02.19741051897 ccm419 E
OPEL MANTA B (58_, 59_) 1.2 S09.1975601196 ccm412 S
OPEL MANTA B (58_, 59_) 1.3 N03.1979601297 ccm413 N
OPEL MANTA B (58_, 59_) 1.3 S08.1981751297 ccm413 S
OPEL MANTA B (58_, 59_) 1.6 N09.1975601584 ccm416 N
OPEL MANTA B (58_, 59_) 1.6 S09.1975751584 ccm416 S
OPEL MANTA B (58_, 59_) 1.8 S07.1982901796 ccm418 S
OPEL MANTA B (58_, 59_) 1.9 E09.19751051897 ccm419 E
OPEL MANTA B (58_, 59_) 1.9 N08.1976751897 ccm419 N
OPEL MANTA B (58_, 59_) 1.9 S09.1975901897 ccm419 S
OPEL MANTA B (58_, 59_) 2.008.1977901979 ccm420 N
OPEL MANTA B (58_, 59_) 2.0 E08.19771101979 ccm420 E
OPEL MANTA B (58_, 59_) 2.0 S08.19771001979 ccm420 S
OPEL MONZA A (22_) 2.0 E03.19831151979 ccm4H 20 E
OPEL MONZA A (22_) 2.5 E05.19811362490 ccm6H 25 E
OPEL MONZA A (22_) 2.802.19781402784 ccm628 H
OPEL MONZA A (22_) 3.004.19781502969 ccm630 H
OPEL MONZA A (22_) 3.0 GSE09.19851562969 ccm6C 30 LE
OPEL MONZA A (22_) 3.0 GSE02.19781802969 ccm630 E
OPEL Omega A Caravan (V87) 1.8 (F35, M35)09.1987881796 ccm4E 18 NVR
OPEL Omega A Caravan (V87) 1.8 (F35, M35)09.19861151796 ccm418 SEH
OPEL Omega A Caravan (V87) 1.8 N (F35, M35)09.1986821796 ccm418 NV
OPEL Omega A Caravan (V87) 1.8 S (F35, M35)09.1986901796 ccm418 SV
OPEL Omega A Caravan (V87) 2.0 (F35, M35)09.19861221998 ccm420 SE
OPEL Omega A Caravan (V87) 2.0 i (F35, M35)09.19861151998 ccm4C 20 NE
OPEL Omega A Caravan (V87) 2.3 D (F35, M35)09.1986732260 ccm423 YD
OPEL Omega A Caravan (V87) 2.3 TD (F35, M35)09.1986902260 ccm423 YDT
OPEL Omega A Caravan (V87) 2.3 TD Interc. (F35, M35)09.19881002260 ccm423 DTR
OPEL Omega A Caravan (V87) 2.4 i (F35, M35)09.19881252410 ccm4C 24 NE
OPEL Omega A Caravan (V87) 2.6 i (F35, M35)09.19901502594 ccm6C 26 NE
OPEL Omega A Caravan (V87) 3.0 (F35, M35)03.19871562969 ccm6C 30 LE
OPEL Omega A Caravan (V87) 3.0 24V (F35, M35)09.19892002969 ccm6C 30 SEJ
OPEL Omega A Caravan (V87) 3.0 24V Omega 3000 (F35, M35)09.19882042969 ccm6C 30 SE
OPEL Omega A Caravan (V87) 3.0 Cat (F35, M35)03.19871772969 ccm6C 30 NE
OPEL Omega A Sedan (V87) 1.8 (F19, M19, N19)09.1987881796 ccm4E 18 NVR
OPEL Omega A Sedan (V87) 1.8 (F19, M19, N19)09.19861151796 ccm418 SEH
OPEL Omega A Sedan (V87) 1.8 N (F19, M19, N19)09.1986821796 ccm418 NV
OPEL Omega A Sedan (V87) 1.8 S (F19, M19, N19)09.1986901796 ccm418 SV
OPEL Omega A Sedan (V87) 2.0 (F19, M19, N19)09.19861221998 ccm420 SE
OPEL Omega A Sedan (V87) 2.0 i (F19, M19, N19)09.19861151998 ccm4C 20 NE
OPEL Omega A Sedan (V87) 2.3 D (F19, M19, N19)10.1986732260 ccm423 YD
OPEL Omega A Sedan (V87) 2.3 TD (F19, M19, N19)10.1986902260 ccm423 YDT
OPEL Omega A Sedan (V87) 2.3 TD Interc. (F19, M19, N19)08.19881002260 ccm423 DTR
OPEL Omega A Sedan (V87) 2.4 i (F19, M19, N19)09.19881252410 ccm4C 24 NE
OPEL Omega A Sedan (V87) 2.6 i (F19, M19, N19)09.19901502594 ccm6C 26 NE
OPEL Omega A Sedan (V87) 3.0 (3000) (F19, M19, N19)03.19871562969 ccm6C 30 LE
OPEL Omega A Sedan (V87) 3.0 (3000) (F19, M19, N19)03.19871772969 ccm630 NE
OPEL Omega A Sedan (V87) 3.0 (3000) Cat (F19, M19, N19)03.19881772969 ccm6C 30 NE
OPEL Omega A Sedan (V87) 3.0 24V (3000) (F19, M19, N19)09.19892002969 ccm6C 30 SEJ
OPEL Omega A Sedan (V87) 3.0 24V (3000) (F19, M19, N19)09.19892042969 ccm6C 30 SE
OPEL Omega B Caravan (V94) 2.0 (F35, M35, P35)03.19941161998 ccm4X 20 SE
OPEL Omega B Caravan (V94) 2.0 16V (F35, M35, P35)03.19941361998 ccm4X 20 XEV
OPEL Omega B Caravan (V94) 2.5 V6 (F35, M35, P35)03.19941702498 ccm6X 25 XE
OPEL Omega B Caravan (V94) 3.0 V6 (F35, M35, P35)04.19942112962 ccm6X 30 XE
OPEL Omega B Sedan (V94) 2.0 (F69, M69, P69)03.19941151998 ccm420 SE
OPEL Omega B Sedan (V94) 2.0 (F69, M69, P69)03.19941161998 ccm4X 20 SE
OPEL Omega B Sedan (V94) 2.0 16V (F69, M69, P69)03.19941361998 ccm4X 20 XEV
OPEL Omega B Sedan (V94) 2.5 V6 (F69, M69, P69)03.19941702498 ccm6X 25 XE
OPEL Omega B Sedan (V94) 3.0 V6 (F69, M69, P69)04.19942112962 ccm6X 30 XE
VAUXHALL Omega (B) Sedan (V94) 2.0 16V03.19941361998 ccm4X 20 XEV
VAUXHALL Omega (B) Sedan (V94) 2.5 V603.19941702498 ccm6X 25 XE
VAUXHALL Omega (B) Sedan (V94) 3.0 V604.19942112962 ccm6X 30 XE
VAUXHALL Omega (B) Universālis (V94) 2.0 16V03.19941361998 ccm4X 20 XEV
VAUXHALL Omega (B) Universālis (V94) 2.5 V603.19941702498 ccm6X 25 XE
OPEL REKORD E (17_-19_, 11_, 14_, 16_) 1.709.1977601698 ccm417 N
OPEL REKORD E (17_-19_, 11_, 14_, 16_) 1.811.1982751796 ccm418 N
OPEL REKORD E (17_-19_, 11_, 14_, 16_) 1.8 E05.19851001796 ccm4C 18 NV
OPEL REKORD E (17_-19_, 11_, 14_, 16_) 1.8 S11.1982901796 ccm418 S
OPEL REKORD E (17_-19_, 11_, 14_, 16_) 1.909.1977751897 ccm419 N
OPEL REKORD E (17_-19_, 11_, 14_, 16_) 2.009.1977901979 ccm420 N
OPEL REKORD E (17_-19_, 11_, 14_, 16_) 2.0 D09.1977581998 ccm420 D
OPEL REKORD E (17_-19_, 11_, 14_, 16_) 2.0 S08.19771001979 ccm420 S
OPEL REKORD E (17_-19_, 11_, 14_, 16_) 2.1 D09.1977602068 ccm421 D
OPEL REKORD E (17_-19_, 11_, 14_, 16_) 2.2 D08.1978652260 ccm423 D
OPEL REKORD E (17_-19_, 11_, 14_, 16_) 2.2 D11.1982712260 ccm423 D
OPEL REKORD E (17_-19_, 11_, 14_, 16_) 2.2 E11.19841152197 ccm422 E
OPEL REKORD E (17_-19_, 11_, 14_, 16_) 2.2 TD06.1984862260 ccm423 TD
OPEL REKORD E Universālis (61_, 66_, 67_) 1.709.1977601698 ccm417 N
OPEL REKORD E Universālis (61_, 66_, 67_) 1.8 E05.19851001796 ccm4C 18 NV
OPEL REKORD E Universālis (61_, 66_, 67_) 1.8 S11.1982901796 ccm418 S
OPEL REKORD E Universālis (61_, 66_, 67_) 1.909.1977751897 ccm419 N
OPEL REKORD E Universālis (61_, 66_, 67_) 2.009.1977901979 ccm420 N
OPEL REKORD E Universālis (61_, 66_, 67_) 2.0 S08.19771001979 ccm420 S
OPEL REKORD E Universālis (61_, 66_, 67_) 2.1 D09.1977602068 ccm421 D
OPEL REKORD E Universālis (61_, 66_, 67_) 2.2 D08.1978652260 ccm423 D
OPEL REKORD E Universālis (61_, 66_, 67_) 2.2 E11.19841152197 ccm422 E
OPEL REKORD E Universālis (61_, 66_, 67_) 2.2 TD06.1984862260 ccm423 TD
OPEL REKORD E Universālis (61_, 66_, 67_) 2.3 D11.1982712260 ccm423 D
OPEL SENATOR A (29_) 2.0 E03.19831151979 ccm4H 20 E
OPEL SENATOR A (29_) 2.2 E11.19841152197 ccm422 E
OPEL SENATOR A (29_) 2.2 TD11.1984862260 ccm423 TD
OPEL SENATOR A (29_) 2.802.19781402784 ccm628 H
OPEL SENATOR A (29_) 3.004.19781502969 ccm630 H
OPEL SENATOR A (29_) 3.009.19851562969 ccm6C 30 LE
OPEL SENATOR A (29_) 3.0 E02.19781802969 ccm630 E
OPEL Senator B (V88) 2.5 i (P19)09.19901402490 ccm625 NE
OPEL Senator B (V88) 2.6 i (P19)09.19901502594 ccm6C 26 NE
OPEL Senator B (V88) 3.0 (P19)01.19881772969 ccm630 NE
OPEL Senator B (V88) 3.0 24V (P19)09.19892042969 ccm6C 30 SE
OPEL Senator B (V88) 3.0 i Cat (P19)01.19881772969 ccm6C 30 NE
VAUXHALL Senator Mk2 (B) (V88) 3.0 24V09.19892042969 ccm6C 30 SE
OPEL Sintra (APV) 3.0 i 24V (OUN16, Y94)11.19962012962 ccm6X 30 XE
VAUXHALL SINTRA 3.0 i 24V11.19962012962 ccm6X 30 XE
OPEL Tigra Coupe (S93) 1.4 16V (F07)07.1994901389 ccm4X 14 XE
OPEL Tigra Coupe (S93) 1.6 16V (F07)07.19941061598 ccm4X 16 XE
OPEL Vectra A CC (J89) 1.4 S (F68, M68)04.1988751389 ccm414 NV
OPEL Vectra A CC (J89) 1.6 i (F68, M68)09.1993711598 ccm4X 16 SZ
OPEL Vectra A CC (J89) 1.6 i Cat (F68, M68)09.1988751598 ccm4C 16 NZ2
OPEL Vectra A CC (J89) 1.6 S09.1988821598 ccm416 SV
OPEL Vectra A CC (J89) 1.7 D (F68, M68)09.1988571700 ccm417 D
OPEL Vectra A CC (J89) 1.7 D (F68, M68)07.1992601700 ccm417 DR
OPEL Vectra A CC (J89) 1.8 i (F68, M68)09.1988901796 ccm418 SV
OPEL Vectra A CC (J89) 1.8 i Cat (F68, M68)03.1990901796 ccm4C 18 NZ
OPEL Vectra A CC (J89) 1.8 S (F68, M68)09.1988881796 ccm4E 18 NVR
OPEL Vectra A CC (J89) 2.0 i (F68, M68)09.19881151998 ccm420 NE
OPEL Vectra A CC (J89) 2.0 i 16V (F68, M68)06.19941361998 ccm4X 20 XEV
OPEL Vectra A CC (J89) 2.0 i 16V Cat (F68, M68)02.19901501998 ccm4C 20 XE
OPEL Vectra A CC (J89) 2.0 i Cat (F68, M68)09.19881161998 ccm4C 20 NE
OPEL Vectra A CC (J89) 2.0 i GT (F68, M68)09.19881291998 ccm420 SEH
OPEL Vectra A CC (J89) 2.5 V6 (F68, M68)02.19931702498 ccm6C 25 XE
OPEL Vectra A Sedan (J89) 1.4 S (F19, M19)09.1988751389 ccm414 NV
OPEL Vectra A Sedan (J89) 1.6 (F19, M19)09.1988821598 ccm416 SV
OPEL Vectra A Sedan (J89) 1.6 i (F19, M19)09.1993711598 ccm4X 16 SZ
OPEL Vectra A Sedan (J89) 1.6 i (F19, M19)09.1988751598 ccm4C 16 NZ2
OPEL Vectra A Sedan (J89) 1.7 D (F19, M19)10.1988571700 ccm417 D
OPEL Vectra A Sedan (J89) 1.7 D (F19, M19)07.1992601700 ccm417 DR
OPEL Vectra A Sedan (J89) 1.8 i Cat (F19, M19)03.1990901796 ccm4C 18 NZ
OPEL Vectra A Sedan (J89) 1.8 S (F19, M19)09.1988881796 ccm4E 18 NVR
OPEL Vectra A Sedan (J89) 1.8 S (F19, M19)09.1989901796 ccm418 SV
OPEL Vectra A Sedan (J89) 2.0 i (F19, M19)09.19881151998 ccm420 NE
OPEL Vectra A Sedan (J89) 2.0 i (F19, M19)09.19881291998 ccm420 SEH
OPEL Vectra A Sedan (J89) 2.0 i 16V (F19, M19)06.19941361998 ccm4X 20 XEV
OPEL Vectra A Sedan (J89) 2.0 i 16V 4x4 (F19, M19)06.19941361998 ccm4X 20 XEV
OPEL Vectra A Sedan (J89) 2.0 i 4x4 (F19, M19)01.19891151998 ccm420 NE
OPEL Vectra A Sedan (J89) 2.0 i 4x4 (F19, M19)01.19891291998 ccm420 SEH
OPEL Vectra A Sedan (J89) 2.0 i Cat (F19, M19)09.19881161998 ccm4C 20 NE
OPEL Vectra A Sedan (J89) 2.0 i Cat 4x4 (F19, M19)01.19891161998 ccm4C 20 NE
OPEL Vectra A Sedan (J89) 2.0 i Turbo 4x4 (F19, M19)06.19942041998 ccm4C 20 LET
OPEL Vectra A Sedan (J89) 2.5 V6 (F19, M19)02.19931702498 ccm6C 25 XE
OPEL Vectra A Sedan (J89) 2000/GT 16V Cat (F19, M19)02.19901501998 ccm4C 20 XE
OPEL VECTRA B (36_) 1.6 i (F19)10.1995751598 ccm4X 16 SZR
OPEL VECTRA B (36_) 1.6 i (F19)10.1995751598 ccm416 LZ2
OPEL VECTRA B (36_) 1.6 i 16V (F19)10.19951001598 ccm4Z 16 XE
OPEL VECTRA B (36_) 2.5 i V6 (F19)10.19951702498 ccm6X 25 XE
OPEL VECTRA B Hečbeka virsbūve (38_) 1.6 i (F68)10.1995751598 ccm4X 16 SZR
OPEL VECTRA B Hečbeka virsbūve (38_) 1.6 i (F68)10.1995751598 ccm416 LZ2
OPEL VECTRA B Hečbeka virsbūve (38_) 1.6 i 16V (F68)10.19951011598 ccm4Z 16 XE
OPEL VECTRA B Hečbeka virsbūve (38_) 2.5 i V6 (F68)10.19951702498 ccm6X 25 XE
OPEL VECTRA B Universālis (31_) 1.6 i (F35)11.1996751598 ccm4X 16 SZR
OPEL VECTRA B Universālis (31_) 1.6 i 16V (F35)11.19961001598 ccm4Z 16 XE
OPEL VECTRA B Universālis (31_) 2.5 i V6 (F35)11.19961702498 ccm6X 25 XE
OPEL Vectra C Sedan (Z02) 1.6 16V (F69)06.20041001598 ccm4Z 16 XE
VAUXHALL Vectra (B) CC (J96) 1.6 i 16V08.19951011598 ccm4Y 16 XE
VAUXHALL Vectra (B) CC (J96) 2.5 i V609.19951702498 ccm6X 25 XE
VAUXHALL Vectra (B) Sedan (J96) 2.5 i V609.19951702498 ccm6X 25 XE
VAUXHALL Vectra (B) Universālis (J96) 2.5 i V611.19961702498 ccm6X 25 XE
OPEL Zafira A (T98) 1.6 16V (F75)04.19991011598 ccm4Z 16 XE
VAUXHALL Zafira Mk I (A) (T98) 1.6 16V04.19991011598 ccm4X 16 XEL
SAAB 900 II 2.5 -24 V607.19931702498 ccm6B258I
SAAB 900 II Coupe 2.5 -24 V612.19931702498 ccm6B258I
SAAB 900 II Kabriolets 2.5 -24 V612.19931702498 ccm6B258I
SAAB 9000 3.0 -24 V6 CD/CDE07.19942112962 ccm6B308I
SAAB 9000 Hečbeka virsbūve 3.0 -24 V6 CS/CSE07.19942112962 ccm6B308I
VAUXHALL Calibra (C89) 2.0 i06.19901151998 ccm4C 20 NE
VAUXHALL Calibra (C89) 2.0 i 16V06.19901361998 ccm4X 20 XEV
VAUXHALL Calibra (C89) 2.0 i 16V06.19901501998 ccm4C 20 XE
VAUXHALL Calibra (C89) 2.0 i Turbo 4x403.19922041998 ccm4C 20 LET
VAUXHALL Calibra (C89) 2.5 i V604.19931702498 ccm6C 25 XE
VAUXHALL Carlton Mk III Sedan (V87) 2.0 i09.19861221998 ccm420 SE
VAUXHALL Carlton Mk III Sedan (V87) 3000 24V09.19892002969 ccm6C 30 SEJ
VAUXHALL Cavalier Mk II CC (J82) 1.6 S09.1981901598 ccm416 SH
VAUXHALL Cavalier Mk II CC (J82) 1.8 i09.19811121796 ccm418 SE
VAUXHALL Cavalier Mk III CC (J89) 1.6 i09.1993711598 ccm4X 16 SZ
VAUXHALL Cavalier Mk III CC (J89) 1.6 i09.1988751598 ccm4E 16 NZ
VAUXHALL Cavalier Mk III CC (J89) 1.8 i Cat03.1990901796 ccm4C 18 NZ
VAUXHALL Cavalier Mk III CC (J89) 2.0 i09.19881151998 ccm420 NE
VAUXHALL Cavalier Mk III CC (J89) 2.0 i 16V09.19931361998 ccm4X 20 XEV
VAUXHALL Cavalier Mk III CC (J89) 2.0 i Cat09.19901151998 ccm4C 20 NE
VAUXHALL Cavalier Mk III Sedan (J89) 1.4 S09.1988751389 ccm414 NV
VAUXHALL Cavalier Mk III Sedan (J89) 1.6 i09.1993711598 ccm4X 16 SZ
VAUXHALL Cavalier Mk2 Sedan (J82) 1.6 S09.1981901598 ccm416 SH
VAUXHALL Meriva Mk I (A) (X03) 1.6 i01.2003871598 ccm4Z 16 SE
VAUXHALL Meriva Mk I (A) (X03) 1.6 i 16V01.20031001598 ccm4Z 16 XE
VAUXHALL Nova CC (S83) 1.005.198345993 ccm410 S
VAUXHALL Nova CC (S83) 1.209.1989451195 ccm4C 12 NZ
VAUXHALL Nova CC (S83) 1.2 N01.1990521196 ccm412 NV
VAUXHALL Nova CC (S83) 1.3 S05.1983701297 ccm413 SB
VAUXHALL Nova CC (S83) 1.6 GSI05.19881001598 ccm4E 16 SE
Klienti, kas iegādājās šo preci, nopirka arī:
Preces vērtējums

VAICO Korķis, Eļļas vācele M14 x 1,5mm, CST99



Novērtēt tūlīt

VAICO Korķis, Eļļas vācele M14 x 1,5mm, CST99.

INFO LOGS

Bezmaksas piegāde

Katrai piegādei ar preču vērtību virs 110 €
  • Korķis, Eļļas vācele (V40-0750 Dzinēja numurs līdz: 038256) nosūtīšana ar POSTNORD
  • Korķis, Eļļas vācele (Dzinēja kods: 12NC V40-0750) nosūtīšana ar GLS
  • V40-0750 Korķis, Eļļas vācele (Pārnesumkārbas veids: Mehāniskā pārnesumkārba) nosūtīšana ar DHL
:

Drošs savienojums

Maksāšanas metodes
  • V40-0750 Korķis, Eļļas vācele pirkt ar PayPal maksāšanas metodi
  • Korķis, Eļļas vācele ( V40-0750) VAICO pirkt ar VISA maksāšanas metodi
  • Korķis, Eļļas vācele ( V40-0750) pirkt ar MasterCard maksāšanas metodi
  • Hypovereins Bank
Pirmdiena - Piektdiena: 09:00 - 19:00

KLIENTU ATBALSTA DIENESTS

+37162444273

Adrese

Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlin Vācija
Rādīt karti