MEKLĒŠANA PĒC AUTOMAŠĪNAS
Rezerves daļu katalogs

RIDEX Aizdedzes svece Atslēgas platums: 16

Atsauksmes (0)
Aizdedzes svece 686S0017 (Kontaktu skaits: 1 | Sprauga starp elektrodiem [mm]: 3) pirkt lēti preview

1,96

iesk. 21% PVN, Piegāde
Ir noliktavā
Piegāde 2-3 darba dienu laikā
  • Preces №: 686S0017
  • Ražotājs: RIDEX
  • Tipa:
- +
Šis produkts tika pievienots jūsu iepirkumu grozam
RIDEX Aizdedzes svece
Aizdedzes svece informacija
  • Uzgriežņu atslēgas izmērs:   16 
  • Ārējā vītne [mm]:   14 
  • Vītnes garums [mm]:   25 
  • Sprauga starp elektrodiem [mm]:  
  • Vītnes solis [mm]:   1,25 
  • Attālums starp elektrodiem [mm]:   1,0 
  • Savienošanas tehnika:   Gewindebolzen M4 
  • Pievilkšanas moments [Nm]:   20 
  • Kontaktu skaits:  
  • Pievilkšanas leņķis [°]:   15 
  • Stav: Jauns
OEM atsauces numurs (-i):
Ražotājiem OE numuru
FORD 1088847
FORD 1097080
FORD 1202935
FORD 1233897
FORD 1255464
FORD 1327341
FORD 1335367
FORD 1350742
FORD 1362012
FORD 1439595
FORD 1493001
FORD 1787829
FORD 1M5O12405CA
FORD 2U7J12405AA
FORD 4M5G12405AA
FORD 4M5G12405XA
FORD 4M5G12405XB
FORD 4M5G12405XC
FORD 4M5G12405XE
FORD BL3E12405CA
FORD XS6F12405BA
FORD XS6F12405CA
FORD YN2J12405AA
MAZDA C40118110
MAZDA C40118110A
MAZDA C40218110A
OPEL 32017017
OPEL 93190948
VOLVO 30731425
VOLVO 30735760
Citi piemēroti produkti ar ievadīto OEM numuru:
NGK
3587
VEMO
V99-75-0039
BERU
Z177
NGK
2467
NGK
4559
BOSCH
0 242 229 785
DENSO
ITV16
DENSO
ITV22
DENSO
ITV24
DENSO
PT16VR10
DENSO
PT16VR13
DENSO
T16VR-U10
DENSO
T20EPR-U
DENSO
T20TT
DENSO
TV16TT
DENSO
VT20
DENSO
ZT20EPR11
MAGNETI MARELLI
062110220312
MAGNETI MARELLI
062110310312
MAGNETI MARELLI
062120060312
FEBI BILSTEIN
13462
FEBI BILSTEIN
13461
VALEO
246866
VEMO
V99-75-0045
VALEO
246890
BOSCH
0 242 236 633
MAGNETI MARELLI
062130009312
CHAMPION
OE031/T10
DENSO
ITV20TT
NGK
96463
STARK
SKSP-1990017
RIDEX
686S0017
STSCAPTIVAB-MAXC-MAX COUGAR ESCORTFIESTAFOCUSFUSION KA MAVERICKMONDEO ORIONPUMAStreetKATOURNEO CONNECTTRANSIT CONNECTESCAPE121256MX-5TRIBUTE FOUR FOURC30S40 V50
Aizdedzes svece piemēroti šādiem automašīnu modeļiem
Ražotājs/Modelis/TypeIzlaiduma gadsZSDzinēja tipsCil.Dzinēja kods
CADILLAC STS Sedan 3.605.20052573564 ccm6LY7
CADILLAC STS Sedan facelift 3.6 AWD10.20093113564 ccm6LLT
CHEVROLET CAPTIVA (C100, C140) 3.0 4WD01.20102582997 ccm6LF1
FORD B-MAX (JK) 1.410.2012901388 ccm4SPJE
FORD B-MAX (JK) 1.6 Ti10.20121051596 ccm4IQJC
FORD B-Max Van (JK) 1.6 Ti10.20121051596 ccm4IQJC
FORD C-MAX (DM2) 1.602.20071001596 ccm4SHDA
FORD C-Max II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 Ti12.2010851596 ccm4XTDB
FORD C-Max II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 Ti12.20101051596 ccm4IQDB
FORD C-Max II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 Ti12.20101251596 ccm4PNDD
FORD Grand C-Max (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 Ti12.20101051596 ccm4IQDB
FORD Grand C-Max (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 Ti12.20101251596 ccm4PNDD
FORD COUGAR (EC_) 2.0 16V08.19981311988 ccm4EDBD
FORD ESCORT CLASSIC (AAL, ABL) 1.6 16V10.1998901597 ccm4L1K
FORD ESCORT CLASSIC Turnier (ANL) 1.6 16V02.1999901597 ccm4L1E
FORD Escort V Cabrio (ALL) 1.6 16V XR3i12.1992901597 ccm4L1E
FORD Escort V Cabrio (ALL) 1.6 i 16V02.1994881597 ccm4L1H
FORD Escort V Cabrio (ALL) 1.8 16V XR3i12.19921051796 ccm4RDA
FORD Escort V Cabrio (ALL) 1.8 16V XR3i12.19921301796 ccm4RQB
FORD Escort V Hatchback (AAL, ABL) 1.8 16V XR3i02.19921051796 ccm4RDA
FORD Escort V Hatchback (AAL, ABL) 1.8 16V XR3i02.19921301796 ccm4RQB
FORD Escort V Hatchback (GAL) 1.6 i 16V01.1994881597 ccm4L1H
FORD Escort V Hatchback (GAL) 1.6 i 16V09.1992901597 ccm4L1E
FORD Escort V Hatchback (GAL) 1.8 16V XR3i09.19921301796 ccm4RQB
FORD Escort V Hatchback (GAL) 1.8 i 16V09.19921051796 ccm4RDA
FORD Escort V Hatchback (GAL) 1.8 XR3i 16V 4x408.19931051796 ccm4RDA
FORD Escort V Hatchback (GAL) 1.8 XR3i 16V 4x408.19931301796 ccm4RQB
FORD ESCORT V Kabriolets (ALL) 1.8 16V XR3i02.19921051796 ccm4RDA
FORD ESCORT V Kabriolets (ALL) 1.8 16V XR3i02.19921301796 ccm4RQB
FORD Escort V Sedan (AFL) 1.6 i 16V01.1994881597 ccm4L1H
FORD Escort V Sedan (AFL) 1.6 i 16V08.1993901597 ccm4L1K
FORD Escort V Sedan (AFL) 1.8 i 16V08.19931051796 ccm4RDA
FORD Escort V Universālis (ANL) 1.8 16V02.19921051796 ccm4RDA
FORD Escort V Universālis (GAL) 1.6 i 16V01.1994881597 ccm4L1H
FORD Escort V Universālis (GAL) 1.6 i 16V09.1992901597 ccm4L1E
FORD Escort V Universālis (GAL) 1.8 i 16V01.19931051796 ccm4RDA
FORD Escort VI Cabrio (ALL) 1.6 16V XR3i02.1995881597 ccm4L1H
FORD Escort VI Cabrio (ALL) 1.6 16V XR3i02.1995901597 ccm4L1K
FORD Escort VI Cabrio (ALL) 1.8 16V XR3i02.19951051796 ccm4RDA
FORD Escort VI Cabrio (ALL) 1.8 16V XR3i10.19951151796 ccm4RKC
FORD Escort VI Cabrio (ALL) 1.8 16V XR3i02.19951301796 ccm4RQB
FORD Escort VI Hatchback (GAL, AAL, ABL) 1.6 16V01.1995901597 ccm4L1E
FORD Escort VI Hatchback (GAL, AAL, ABL) 1.6 16V 4x401.1995901597 ccm4L1E
FORD Escort VI Hatchback (GAL, AAL, ABL) 1.6 i 16V01.1995881597 ccm4L1H
FORD Escort VI Hatchback (GAL, AAL, ABL) 1.8 16V01.19951051796 ccm4RDA
FORD Escort VI Hatchback (GAL, AAL, ABL) 1.8 16V01.19951151796 ccm4RKC
FORD Escort VI Sedan (GAL, AFL) 1.6 i 16V01.1995881597 ccm4L1H
FORD Escort VI Sedan (GAL, AFL) 1.6 i 16V01.1995901597 ccm4L1K
FORD Escort VI Sedan (GAL, AFL) 1.8 16V01.19951051796 ccm4RDA
FORD Escort VI Sedan (GAL, AFL) 1.8 16V01.19951151796 ccm4RKC
FORD Escort VI Universālis (GAL, ANL) 1.6 16V01.1995901597 ccm4L1K
FORD Escort VI Universālis (GAL, ANL) 1.6 i 16V01.1995881597 ccm4L1H
FORD Escort VI Universālis (GAL, ANL) 1.8 16V01.19951051796 ccm4RDA
FORD Escort VI Universālis (GAL, ANL) 1.8 16V01.19951151796 ccm4RKC
FORD FIESTA III (GFJ) 1.6 i 16V01.1994881597 ccm4L1G
FORD FIESTA III (GFJ) 1.8 16V02.19921051796 ccm4RDB
FORD FIESTA III (GFJ) 1.8 XR2i 16V02.19921301796 ccm4RQC
FORD Fiesta Mk4 (J3S, J5S) 1.4 i04.1996901388 ccm4FHA
FORD Fiesta Mk4 Hatchback (JAS, JBS) 1.25 i 16V08.1995751242 ccm4DHB
FORD Fiesta Mk4 Hatchback (JAS, JBS) 1.4 i 16V04.1996901388 ccm4FHE
FORD Fiesta Mk4 Hatchback (JAS, JBS) 1.6 16V Sport02.20001031596 ccm4L1T
FORD Fiesta Mk5 Hatchback (JH1, JD1, JH3, JD3) 1.005.200267999 ccm4C4E
FORD Fiesta Mk5 Hatchback (JH1, JD1, JH3, JD3) 1.25 16V03.2003701242 ccm4M7JB
FORD Fiesta Mk5 Hatchback (JH1, JD1, JH3, JD3) 1.25 16V05.2002751242 ccm4FUJB
FORD Fiesta Mk5 Hatchback (JH1, JD1, JH3, JD3) 1.311.2001601299 ccm4BAJA
FORD Fiesta Mk5 Hatchback (JH1, JD1, JH3, JD3) 1.311.2001691299 ccm4A9JB
FORD Fiesta Mk5 Hatchback (JH1, JD1, JH3, JD3) 1.4 16V11.2001801388 ccm4FXJB
FORD Fiesta Mk5 Hatchback (JH1, JD1, JH3, JD3) 1.605.2002981597 ccm4L1M
FORD Fiesta Mk5 Hatchback (JH1, JD1, JH3, JD3) 1.6 16V11.20011001596 ccm4FYJB
FORD Fiesta Mk5 Sedan (JAS, JBS) 1.005.200267999 ccm4C4E
FORD Fiesta Mk5 Sedan (JAS, JBS) 1.0 Street10.200165999 ccm4C4E
FORD Fiesta Mk5 Sedan (JAS, JBS) 1.6 Street03.2002951597 ccm4L1M
FORD Fiesta Mk5 Van 1.310.2003691299 ccm4A9JB
FORD Fiesta Mk6 Hatchback (JA8, JR8) 1.2506.2008601242 ccm4STJB
FORD Fiesta Mk6 Hatchback (JA8, JR8) 1.2506.2008821242 ccm4SNJB
FORD Fiesta Mk6 Hatchback (JA8, JR8) 1.406.2008971388 ccm4RTJB
FORD Fiesta Mk6 Hatchback (JA8, JR8) 1.4 LPG01.2009971388 ccm4RTJB
FORD Fiesta Mk6 Hatchback (JA8, JR8) 1.6 Ti06.20081201596 ccm4HXJB
FORD Fiesta Mk6 Hatchback (JA8, JR8) 1.6 Ti12.20101341596 ccm4U5JA
FORD Fiesta Mk6 Van 1.2501.2009821242 ccm4SNJB
FORD FOCUS (DAW, DBW) 1.4 16V10.1998751388 ccm4FXDC
FORD FOCUS (DAW, DBW) 1.4 16V10.1998751388 ccm4FXDA
FORD FOCUS (DAW, DBW) 1.6 16V10.19981001596 ccm4FYDC
FORD FOCUS (DAW, DBW) 1.6 16V Flexifuel01.20021021596 ccm4FYDH
FORD FOCUS (DAW, DBW) 1.8 16V10.19981151796 ccm4EYDC
FORD FOCUS (DAW, DBW) 2.0 16V10.19981311988 ccm4EDDF
FORD FOCUS (DAW, DBW) RS10.20022151988 ccm4HMDA
FORD Focus C-Max (DM2) 1.610.20031001596 ccm4SHDA
FORD Focus C-Max (DM2) 1.6 Ti08.20041151596 ccm4HXDA
FORD Focus II Hatchback (DA_, HCP, DP) 1.407.2004801388 ccm4ASDB
FORD Focus II Hatchback (DA_, HCP, DP) 1.607.20041001596 ccm4SHDA
FORD Focus II Hatchback (DA_, HCP, DP) 1.6 Ti07.20041151596 ccm4HXDA
FORD FOCUS II Kabriolets 1.610.20061001596 ccm4SHDA
FORD Focus II Sedan (DB_, FCH, DH) 1.404.2005801388 ccm4ASDB
FORD Focus II Sedan (DB_, FCH, DH) 1.604.20051001596 ccm4SHDA
FORD Focus II Sedan (DB_, FCH, DH) 1.604.2005103 ccm
FORD Focus II Sedan (DB_, FCH, DH) 1.6 Ti04.20051151596 ccm4HXDA
FORD Focus II Universālis (DA_, FFS, DS) 1.407.2004801388 ccm4ASDB
FORD Focus II Universālis (DA_, FFS, DS) 1.607.20041001596 ccm4SHDA
FORD Focus II Universālis (DA_, FFS, DS) 1.6 LPG10.20091151596 ccm4SIDA
FORD Focus II Universālis (DA_, FFS, DS) 1.6 Ti07.20041151596 ccm4HXDA
FORD FOCUS III 1.6 Flexifuel07.20101201596 ccm4MUDD
FORD FOCUS III 1.6 Ti08.2011851596 ccm4XTDB
FORD FOCUS III 1.6 Ti07.20101051596 ccm4IQDC
FORD FOCUS III 1.6 Ti07.20101251596 ccm4PNDD
FORD FOCUS III Sedans 1.6 Flexifuel07.20101201596 ccm4MUDD
FORD FOCUS III Sedans 1.6 Ti08.2011851596 ccm4XTDB
FORD FOCUS III Sedans 1.6 Ti07.20101051596 ccm4IQDC
FORD FOCUS III Sedans 1.6 Ti07.20101251596 ccm4PNDD
FORD FOCUS III Turnier 1.6 Flexifuel07.20101201596 ccm4MUDD
FORD FOCUS III Turnier 1.6 Ti08.2011851596 ccm4XTDB
FORD FOCUS III Turnier 1.6 Ti07.20101051596 ccm4IQDB
FORD FOCUS III Turnier 1.6 Ti07.20101251596 ccm4PNDD
FORD Focus Mk1 Van / Universālis (DNW) 1.604.19991011596 ccm4FYDC
FORD FOCUS Sedans (DFW) 1.4 16V02.1999751388 ccm4FXDC
FORD FOCUS Sedans (DFW) 1.6 16V02.19991001596 ccm4FYDC
FORD FOCUS Sedans (DFW) 1.8 16V02.19991151796 ccm4EYDC
FORD FOCUS Sedans (DFW) 2.0 16V02.19991311988 ccm4EDDF
FORD FOCUS Universālis (DNW) 1.4 16V02.1999751388 ccm4FXDC
FORD FOCUS Universālis (DNW) 1.6 16V02.19991001596 ccm4FYDC
FORD FOCUS Universālis (DNW) 1.6 16V Flexifuel01.20021021596 ccm4FYDH
FORD FOCUS Universālis (DNW) 1.8 16V02.19991151796 ccm4EYDC
FORD FOCUS Universālis (DNW) 1.8 BiFuel02.20031111796 ccm4EYDL
FORD FOCUS Universālis (DNW) 2.0 16V02.19991311988 ccm4EDDF
FORD FUSION (JU_) 1.2508.2004751242 ccm4FUJB
FORD FUSION (JU_) 1.408.2002801388 ccm4FXJB
FORD FUSION (JU_) 1.608.20021001596 ccm4FYJC
FORD FUSION Sedans 2.305.2006162 ccm
FORD KA 1.010.200865 ccm
FORD KA (RB_) 1.3 i09.1996601299 ccm4J4K
FORD KA (RB_) 1.3 i08.2002701299 ccm4A9B
FORD KA (RB_) 1.609.2000951597 ccm4CDC
FORD KA (RB_) 1.6 i07.2003951597 ccm4CDC
FORD KA Van (RB) 1.3 i05.2002601299 ccm4J4K
FORD MAVERICK 2.0 16V02.20011241989 ccm4YF
FORD MAVERICK 2.0 16V FWD02.20011241989 ccm4YF
FORD MONDEO I (GBP) 1.6 i 16V07.1994881597 ccm4L1J
FORD MONDEO I (GBP) 1.6 i 16V02.1993901597 ccm4L1F
FORD MONDEO I (GBP) 1.8 i 16V07.19941121796 ccm4RKB
FORD MONDEO I (GBP) 1.8 i 16V02.19931151796 ccm4RKA
FORD MONDEO I (GBP) 1.8 i 16V 4x402.19931151796 ccm4RKA
FORD MONDEO I (GBP) 2.0 i 16V12.19941321988 ccm4NGA
FORD MONDEO I (GBP) 2.0 i 16V02.19931361988 ccm4NGA
FORD MONDEO I (GBP) 2.0 i 16V 4x412.19941321988 ccm4NGA
FORD MONDEO I (GBP) 2.0 i 16V 4x404.19931361988 ccm4NGA
FORD MONDEO I Sedans (GBP) 1.6 i 16V07.1994881597 ccm4L1J
FORD MONDEO I Sedans (GBP) 1.6 i 16V02.1993901597 ccm4L1F
FORD MONDEO I Sedans (GBP) 1.8 4x402.19931161796 ccm4RKA
FORD MONDEO I Sedans (GBP) 1.8 i 16V01.19941121796 ccm4RKB
FORD MONDEO I Sedans (GBP) 1.8 i 16V02.19931151796 ccm4RKA
FORD MONDEO I Sedans (GBP) 2.0 i 16V02.19931361988 ccm4NGA
FORD MONDEO I Sedans (GBP) 2.0 i 16V 4x412.19941321988 ccm4NGA
FORD MONDEO I Sedans (GBP) 2.0 i 16V 4x402.19931361988 ccm4NGA
FORD MONDEO I Universālis (BNP) 1.6 i 16V07.1994881597 ccm4L1J
FORD MONDEO I Universālis (BNP) 1.6 i 16V04.1993901597 ccm4L1F
FORD MONDEO I Universālis (BNP) 1.8 i 16V07.19941121796 ccm4RKB
FORD MONDEO I Universālis (BNP) 1.8 i 16V04.19931151796 ccm4RKA
FORD MONDEO I Universālis (BNP) 1.8 i 16V 4x404.19931151796 ccm4RKA
FORD MONDEO I Universālis (BNP) 2.0 i 16V01.19931321988 ccm4NGA
FORD MONDEO I Universālis (BNP) 2.0 i 16V04.19931361988 ccm4NGA
FORD MONDEO I Universālis (BNP) 2.0 i 16V 4x412.19941321988 ccm4NGA
FORD MONDEO I Universālis (BNP) 2.0 i 16V 4x404.19931361988 ccm4NGA
FORD MONDEO II (BAP) 1.6 i08.1996901597 ccm4L1J
FORD MONDEO II (BAP) 1.6 i 16V05.1998951597 ccm4L1Q
FORD MONDEO II (BAP) 1.8 i08.19961151796 ccm4RKK
FORD MONDEO II (BAP) 2.0 i08.19961311988 ccm4NGD
FORD MONDEO II Sedans (BFP) 1.6 i08.1996901597 ccm4L1J
FORD MONDEO II Sedans (BFP) 1.6 i 16V05.1998951597 ccm4L1Q
FORD MONDEO II Sedans (BFP) 1.8 i08.19961151796 ccm4RKK
FORD MONDEO II Sedans (BFP) 2.0 i08.19961311988 ccm4NGD
FORD MONDEO II Universālis (BNP) 1.6 i08.1996901597 ccm4L1J
FORD MONDEO II Universālis (BNP) 1.6 i 16V05.1998951597 ccm4L1Q
FORD MONDEO II Universālis (BNP) 1.8 i08.19961151796 ccm4RKK
FORD MONDEO II Universālis (BNP) 2.0 i08.19961311988 ccm4NGD
FORD MONDEO IV (BA7) 1.6 Ti03.20071101596 ccm4RHBA
FORD MONDEO IV (BA7) 1.6 Ti07.20101201596 ccm4KGBA
FORD MONDEO IV (BA7) 1.6 Ti03.20071251596 ccm4PNBA
FORD MONDEO IV Sedans (BA7) 1.6 Ti03.20071101596 ccm4RHBA
FORD MONDEO IV Sedans (BA7) 1.6 Ti03.20071251596 ccm4PNBA
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 1.6 Ti03.20071101596 ccm4RHBA
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 1.6 Ti07.20101201596 ccm4KGBA
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 1.6 Ti03.20071251596 ccm4PNBA
FORD ORION III (GAL) 1.6 i 16V07.1992901597 ccm4L1K
FORD ORION III (GAL) 1.8 i 16V02.19921051796 ccm4RDA
FORD ORION III (GAL) 1.8 i 16V01.19921301796 ccm4RQB
FORD PUMA (EC_) 1.4 16V11.1997901388 ccm4FHF
FORD PUMA (EC_) 1.6 16V08.20001031596 ccm4L1W
FORD PUMA (EC_) 1.7 16V03.19971251679 ccm4MHA
FORD STREET KA (RL2) 1.605.2003951599 ccm4CDRB
FORD TOURNEO CONNECT 1.8 16V06.20021161796 ccm4EYPC
FORD TRANSIT CONNECT (P65_, P70_, P80_) 1.8 16V06.20021161796 ccm4EYPC
FORD TRANSIT CONNECT (P65_, P70_, P80_) 1.8 16V LPG06.20021161796 ccm4EYPC
FORD USA Escape I 2.001.2001124 ccm
MAZDA 121 III (JASM, JBSM) 1.2503.1996751242 ccm4DHG
MAZDA 2 (DY) 1.202.2003751242 ccm4FUJA
MAZDA 2 (DY) 1.2504.2003751242 ccm4FUJA
MAZDA 2 (DY) 1.404.2003801388 ccm4FXJA
MAZDA 2 (DY) 1.604.20031001596 ccm4FYJA
MAZDA 2 (DY) 1.602.20031011596 ccm4FYJA
MAZDA 5 (CR19) 2.002.20051461999 ccm4LFF7
MAZDA 6 (GH) 2.0 MZR08.20071471999 ccm4LF4K
MAZDA 6 (GH) 2.0 MZR01.20101551999 ccm4LFDE
MAZDA 6 (GH) 2.5 MZR08.20071702488 ccm4L5-VE
MAZDA 6 Hatchback (GG) 2.508.20071702488 ccm4L5-VE
MAZDA 6 Hečbeka virsbūve (GH) 2.0 MZR08.20071471999 ccm4LF17
MAZDA 6 Hečbeka virsbūve (GH) 2.0 MZR01.20101551999 ccm4LFDE
MAZDA 6 Hečbeka virsbūve (GH) 2.5 MZR08.20071702488 ccm4L5-VE
MAZDA 6 Universālis (GH) 2.0 MZR01.20101551999 ccm4LFDE
MAZDA 6 Universālis (GH) 2.5 MZR02.20081702488 ccm4L5-VE
MAZDA MX-5 III (NC) 2.007.20051601999 ccm4LFG7
MAZDA TRIBUTE (EP) 2.003.20001241989 ccm4YF
MAZDA TRIBUTE (EP) 2.0 4WD03.20001241989 ccm4YF
MORGAN Four Four Cabrio 1.8 i01.19931251796 ccm4ZH18P
VOLVO C30 (533) 1.610.20061001596 ccm4B 4164 S3
VOLVO S40 II (544) 1.601.20051011596 ccm4B 4164 S3
VOLVO V50 (545) 1.601.20051011596 ccm4B 4164 S3
Klienti, kas iegādājās šo preci, nopirka arī:
Preces vērtējums

RIDEX Aizdedzes svece Atslēgas platums: 16



Novērtēt tūlīt

RIDEX Aizdedzes svece Atslēgas platums: 16.

INFO LOGS

Bezmaksas piegāde

Katrai piegādei ar preču vērtību virs 110 €
  • Aizdedzes svece (686S0017 Savienošanas tehnika: Gewindebolzen M4) nosūtīšana ar POSTNORD
  • Aizdedzes svece (Uzgriežņu atslēgas izmērs: 16 686S0017) nosūtīšana ar GLS
  • 686S0017 Aizdedzes svece (Vītnes garums [mm]: 25) nosūtīšana ar DHL
:

Drošs savienojums

Maksāšanas metodes
  • 686S0017 Aizdedzes svece Pievilkšanas leņķis [°]: 15 pirkt ar PayPal maksāšanas metodi
  • Aizdedzes svece (Pievilkšanas moments [Nm]: 20 686S0017) RIDEX pirkt ar VISA maksāšanas metodi
  • Aizdedzes svece (Ārējā vītne [mm]: 14 686S0017) pirkt ar MasterCard maksāšanas metodi
  • Hypovereins Bank
Pirmdiena - Piektdiena: 09:00 - 19:00

KLIENTU ATBALSTA DIENESTS

+37162444273

Adrese

Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlin Vācija
Rādīt karti