MEKLĒŠANA PĒC AUTOMAŠĪNAS
Rezerves daļu katalogs

NGK Aizdedzes svece Atslēgas platums: 18 mm, Quick

Atsauksmes (0)
Aizdedzes svece Q220, Quick220, DPR7EA9 (Sprauga starp elektrodiem [mm]: 3 | Aizdedzes svece: Savienojuma veids M4) pirkt lēti thumb?id=631699&lng=lv&ccf=94077797

4,67

iesk. 21% PVN, Piegāde
Ir noliktavā
Piegāde 2-3 darba dienu laikā
  • Preces №: 3146
  • Ražotājs: NGK
  • Tipa:
- +
Šis produkts tika pievienots jūsu iepirkumu grozam
NGK Aizdedzes svece
Aizdedzes svece informacija
  • Uzgriežņu atslēgas izmērs:   18 mm 
  • Papildus informācija:   Quick 
  • Ārējā vītne [mm]:   12,0 
  • Vītnes garums [mm]:   19,0 
  • Sprauga starp elektrodiem [mm]:   3,0 
  • Aizdedzes svece:   Savienojuma veids M4, Niķeļa centrālais elektrods, 1-masas elektrods, ar traucējumu aizsardzību, 5 k?, ar plakanu blīvējošo virsmu 
  • Stav: Jauns
OEM atsauces numurs (-i):
Ražotājiem OE numuru
CITROËN 756756
HONDA 9806957911
HONDA 9806957916
HONDA 980695791600
HONDA 9806958926
HONDA 9806959926
KAWASAKI 920701125
KAWASAKI E920701125
KAWASAKI J4520X22EPRU9
KAWASAKI J4520X24EPRU9
KAWASAKI J4520X27EPRU9
LEXUS 9009872021
LEXUS 9009874021
LEXUS 9009877021
NGK DPR7EA9
NGK Quick220
PEUGEOT 756756
SUZUKI 0948200331111
SUZUKI 0948200335111
SUZUKI 0948200354
SUZUKI 0948200355111
TOYOTA 9009872021
TOYOTA 9009874021
TOYOTA 9009877021
YAMAHA 9079320080
YAMAHA 9079322047
YAMAHA 9470000262
YAMAHA 9470100262
YAMAHA 9470300241
YAMAHA 9470300262
Citi piemēroti produkti ar ievadīto OEM numuru:
NGK
3146
NGK
5129
NGK
5629
DENSO
X22EPR-U9
DENSO
X24EPR-U9
DENSO
X27EPR-U9
FEBI BILSTEIN
13406
Klienti, kas iegādājās šo preci, nopirka arī:
Preces vērtējums

NGK Aizdedzes svece Atslēgas platums: 18 mm, Quick



Novērtēt tūlīt

NGK Aizdedzes svece Atslēgas platums: 18 mm, Quick.

INFO LOGS

Bezmaksas piegāde

Katrai piegādei ar preču vērtību virs 110 €
  • Aizdedzes svece (Q220, Quick220, DPR7EA9 Vītnes garums [mm]: 19) nosūtīšana ar POSTNORD
  • Aizdedzes svece (Ārējā vītne [mm]: 12,0 Q220, Quick220, DPR7EA9) nosūtīšana ar GLS
  • Q220, Quick220, DPR7EA9 Aizdedzes svece (Uzgriežņu atslēgas izmērs: 18 mm) nosūtīšana ar DHL
:

Drošs savienojums

Maksāšanas metodes
  • Q220, Quick220, DPR7EA9 Aizdedzes svece pirkt ar PayPal maksāšanas metodi
  • Aizdedzes svece ( Q220, Quick220, DPR7EA9) NGK pirkt ar VISA maksāšanas metodi
  • Aizdedzes svece ( Q220, Quick220, DPR7EA9) pirkt ar MasterCard maksāšanas metodi
  • Hypovereins Bank
Pirmdiena - Piektdiena: 09:00 - 19:00

KLIENTU ATBALSTA DIENESTS

+37162444273

Adrese

Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlin Vācija
Rādīt karti