MEKLĒŠANA PĒC AUTOMAŠĪNAS
Rezerves daļu katalogs

METZGER Slēdzis, Atpakaļgaitas signāla lukturis

Atsauksmes (0)
Slēdzis, Atpakaļgaitas signāla lukturis 0912005 (Spraudkontakta korpusa forma: ovāls | Vītnes izmērs: M 14x1,5) pirkt lēti thumb?id=1811728&lng=lv&ccf=94077793

8,50

iesk. 21% PVN, Piegāde
Ir noliktavā
Piegāde 2-3 darba dienu laikā
  • Preces №: 0912005
  • Ražotājs: METZGER
  • Tipa:
- +
Šis produkts tika pievienots jūsu iepirkumu grozam
METZGER Slēdzis, Atpakaļgaitas signāla lukturis
Slēdzis, Atpakaļgaitas signāla lukturis informacija
  • Kontaktu skaits:  
  • Vītnes izmērs:   M 14x1,5 
  • Spraudkontakta korpusa forma:   ovāls 
  • Stav: Jauns
OEM atsauces numurs (-i):
Ražotājiem OE numuru
ALFA ROMEO 46410523
ALFA ROMEO 60806108
ALFA ROMEO 60810259
ALFA ROMEO 60811423
FIAT 7588520
FIAT 7615564
Citi piemēroti produkti ar ievadīto OEM numuru:
VEMO
V24-73-0014
HELLA
6ZF 008 621-011
METZGER
0912005
FEBI BILSTEIN
12234
FACET
7.6067
ERA
330243
FAE
40520
HERTH+BUSS ELPARTS
70511203
MEAT & DORIA
36002
HOFFER
3600002
CALORSTAT by Vernet
RS5529
EPS
1.860.067
KW
560 067
500 / 595 / 695145146155 15633 GTVSPIDER 500BARCHETTA BRAVA COUPEDOBLOFIORINOGRANDE PUNTO IDEALINEAMAREA MULTIPLAPALIO PUNTOQUBOREGATARITMO STILOSTRADATEMPRATIPOUNODEDRADELTA LYBRAMUSA PRISMAYPSILON
Slēdzis, Atpakaļgaitas signāla lukturis piemēroti šādiem automašīnu modeļiem
Ražotājs/Modelis/TypeIzlaiduma gadsZSDzinēja tipsCil.Dzinēja kods
ABARTH 500 / 595 / 695 Hatchback (312_) 1.4 (312.AXD1A)08.20081351368 ccm4312 A1.000
ABARTH 500 / 595 / 695 Hatchback (312_) 1.4 (312.AXF11)08.20081801368 ccm4312 A3.000
ABARTH 500 / 595 / 695 Hatchback (312_) 1.4 (312.AXF11, 312.AXF1A, 312.AXD1A)08.20081601368 ccm4312 A3.000
ALFA ROMEO 145 (930) 1.4 i.e. 16V T.S. (930.A3A)12.19961031370 ccm4AR 38501
ALFA ROMEO 145 (930) 1.6 i.e. 16V T.S. (930.A2)12.19961201598 ccm4AR 38201
ALFA ROMEO 145 (930) 1.8 i.e. 16V (930.A1A)03.19981441747 ccm4AR 32201
ALFA ROMEO 145 (930) 1.8 i.e. 16V T.S. (930.A1A)12.19961401747 ccm4AR 67106
ALFA ROMEO 145 (930) 1.9 TD (930.A4)10.1994901929 ccm4AR 33601
ALFA ROMEO 145 (930) 2.0 16V (930.A5)03.19981551970 ccm4AR 32301
ALFA ROMEO 145 (930) 2.0 16V T.S. (930.A5)10.19951501970 ccm4AR 67204
ALFA ROMEO 146 (930) 1.4 i.e. 16V T.S. (930.B3A)11.19961031370 ccm4AR 38501
ALFA ROMEO 146 (930) 1.6 i.e. 16V T.S. (930.B2B)11.19961201598 ccm4AR 38201
ALFA ROMEO 146 (930) 1.8 i.e. 16V T.S. (930.B1A)11.19961401747 ccm4AR 67106
ALFA ROMEO 146 (930) 1.8 i.e. 16V T.S. (930.B1A)03.19981441747 ccm4AR 32201
ALFA ROMEO 146 (930) 1.9 TD (930.B4A)12.1994901929 ccm4AR 33601
ALFA ROMEO 146 (930) 2.0 16V (930.B5)03.19981551970 ccm4AR 32301
ALFA ROMEO 146 (930) 2.0 16V T.S. (930.B5)10.19951501970 ccm4AR 67204
ALFA ROMEO 155 (167) 1.6 16V T.S. (167.A6A)05.19961201598 ccm4AR 67601
ALFA ROMEO 155 (167) 1.7 T.S. (167.A4D, 167.A4H)04.19931151748 ccm4AR 67105
ALFA ROMEO 155 (167) 1.7 T.S. 16V (167.A4N)05.19961401747 ccm4AR 67106
ALFA ROMEO 155 (167) 1.8 T.S. (167.A4A, 167.A4C, 167.A4E)02.19921291773 ccm4AR 67101
ALFA ROMEO 155 (167) 1.8 T.S. Sport (167.A4A, 167.A4C, 167.A4E)01.19921271773 ccm4AR 67102
ALFA ROMEO 155 (167) 1.9 TD (167.A3B, 167.A3)04.1993901929 ccm4AR 67501
ALFA ROMEO 155 (167) 2.0 T.S. (167.A2A, 167.A2D)02.19921411995 ccm4AR 67202
ALFA ROMEO 155 (167) 2.0 T.S. (167.A2D)02.19921441995 ccm4AR 67202
ALFA ROMEO 155 (167) 2.0 T.S. 16V (167.A2G)03.19951501970 ccm4AR 67204
ALFA ROMEO 156 (932) 1.8 16V T.SPARK (932.A3)09.19971441747 ccm4AR 32201
ALFA ROMEO 156 (932) 1.9 JTD (932B2)09.19971051910 ccm4AR 32302
ALFA ROMEO 156 (932) 2.0 16V T.SPARK (932A2)09.19971551970 ccm4AR 32310
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932) 1.6 16V T.SPARK. (932A4)05.20001201598 ccm4AR 32103
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932) 1.8 16V T.SPARK (932A3)05.20001441747 ccm4AR 32201
ALFA ROMEO 33 (907A) 1.7 16V (907.A1C)01.19901291712 ccm4AR 30747
ALFA ROMEO 33 (907A) 1.7 16V (907.A1C)01.19901321712 ccm4AR 30747
ALFA ROMEO 33 (907A) 1.7 16V 4x4 (907.A1G)01.19901291712 ccm4AR 30747
ALFA ROMEO 33 (907A) 1.7 16V 4x4 (907.A1G)01.19901321712 ccm4AR 30747
ALFA ROMEO 33 Sportwagon (907B) 1.7 16V (907.B1G)01.19901321712 ccm4AR 30747
ALFA ROMEO GTV (916C_) 1.8 16V (916C3)05.19981441747 ccm4AR 32201
ALFA ROMEO GTV (916C_) 2.0 T.SPARK 16V (916C2C)05.19981551970 ccm4AR 32301
ALFA ROMEO SPIDER (916S_) 1.8 16V (916S3)05.19981441747 ccm4AR 32201
ALFA ROMEO SPIDER (916S_) 2.0 T.SPARK 16V (916S2B)05.19981551970 ccm4AR 32301
ALFA ROMEO SPIDER (916S_) 2.0 T.SPARK 16V (916S2C00)06.19951501970 ccm4AR 32310
FIAT 500 (312) 1.3 D Multijet10.2007751248 ccm4169 A1.000
FIAT 500 (312) 1.3 D Multijet12.2009951248 ccm4199 B1.000
FIAT BARCHETTA (183) 1.8 16V04.19951301747 ccm4188 A6.000
FIAT BRAVA (182) 1.6 16V (182.BB)02.19961031581 ccm4182 A4.000
FIAT BRAVA (182) 1.6 16V (182.BH)10.1995901581 ccm4182 A6.000
FIAT BRAVA (182) 1.8 GT 16V (182.BC)10.19951131747 ccm4182 A2.000
FIAT BRAVA (182) 1.9 JTD 10512.19981051910 ccm4182 B4.000
FIAT BRAVA (182) 1.9 TD 100 S (182.BF)03.19961001910 ccm4182 A7.000
FIAT BRAVA (182) 1.9 TD 75 S (182.BF)03.1996751910 ccm4182 A8.000
FIAT BRAVO I (182) 1.6 16V (182.AB)03.19961031581 ccm4182 A4.000
FIAT BRAVO I (182) 1.6 16V (182.AH)10.1995901581 ccm4182 A6.000
FIAT BRAVO I (182) 1.8 GT (182.AC)10.19951131747 ccm4182 A2.000
FIAT BRAVO I (182) 1.9 JTD 10512.19981051910 ccm4182 B4.000
FIAT BRAVO I (182) 1.9 TD 100 S (182.AF)03.19961001910 ccm4182 A7.000
FIAT BRAVO I (182) 1.9 TD 75 S (182.AF)03.1996751910 ccm4182 A8.000
FIAT BRAVO I (182) 2.0 HGT 20V (182.AD)10.19951471998 ccm5182 A1.000
FIAT COUPE (FA/175) 1.8 16V03.19961311747 ccm4183 A1.000
FIAT COUPE (FA/175) 2.0 16V11.19931391995 ccm4836 A3.000
FIAT COUPE (FA/175) 2.0 20V08.19961471998 ccm5182 A1.000
FIAT Doblo Cargo (223_) 1.3 D Multijet10.2005751248 ccm4199 A2.000
FIAT Doblo Cargo (223_) 1.3 JTD 16V05.2004701248 ccm4188 A8.000
FIAT Doblo Cargo (223_) 1.9 JTD07.20031051910 ccm4223 A7.000
FIAT Doblo Cargo (223_) 1.9 JTD (223ZXE1A)10.20011001910 ccm4182 B9.000
FIAT Doblo Universālis (119_, 223_) 1.2 (223AXA1A)03.2001651242 ccm4223 A5.000
FIAT Doblo Universālis (119_, 223_) 1.3 D Multijet10.2005841248 ccm4223 A9.000
FIAT Doblo Universālis (119_, 223_) 1.6 16V (223AXD1A)10.20011031596 ccm4182 B6.000
FIAT Doblo Universālis (119_, 223_) 1.9 D (223AXB1A)03.2001631910 ccm4223 A6.000
FIAT Doblo Universālis (119_, 223_) 1.9 D Multijet10.20051201910 ccm4186 A9.000
FIAT Doblo Universālis (119_, 223_) 1.9 JTD07.20031051910 ccm4223 A7.000
FIAT Doblo Universālis (119_, 223_) 1.9 JTD (223AXE1A)10.20011001910 ccm4182 B9.000
FIAT FIORINO Furgons (146) 60 1.7 D05.1988571698 ccm4146 B2.000
FIAT FIORINO Furgons (146) 70 i.e. 1.405.1994671372 ccm4146 D5.000
FIAT FIORINO Furgons (146) 75 i.e. 1.610.1993751581 ccm4146 D6.000
FIAT FIORINO Furgons/Universālis (225) 1.3 D Multijet11.2007751248 ccm4199 A9.000
FIAT FIORINO Furgons/Universālis (225) 1.3 D Multijet07.2009951248 ccm4199 B1.000
FIAT FIORINO Pick up (146) 1.405.1994671372 ccm4146 D5.000
FIAT FIORINO Pick up (146) 1.601.1994751581 ccm4146 D6.000
FIAT FIORINO Pick up (146) 1.7 D10.1993571698 ccm4146 B2.000
FIAT FIORINO Pick up (146) 1.7 TD01.1997631698 ccm4146 D7.000
FIAT GRANDE PUNTO (199) 1.4 T-Jet09.20071201368 ccm4198 A4.000
FIAT Idea (350_) 1.3 D Multijet01.2004701248 ccm4188 A9.000
FIAT Idea (350_) 1.3 D Multijet10.2005901248 ccm4199 A3.000
FIAT Idea (350_) 1.3 D Multijet05.2008951248 ccm4199 B1.000
FIAT Linea (323_, 110_) 1.3 D Multijet06.2007901248 ccm4199 A3.000
FIAT Linea (323_, 110_) 1.3 D Multijet09.2009951248 ccm4199 A3.000
FIAT Linea (323_, 110_) 1.4 T-Jet09.20071201368 ccm4198 A4.000
FIAT MAREA (185) 1.6 100 16V09.19961031581 ccm4182 A4.000
FIAT MAREA (185) 1.8 115 16V09.19961131747 ccm4182 A2.000
FIAT MAREA (185) 1.9 TD 10009.19961001910 ccm4182 A7.000
FIAT MAREA (185) 1.9 TD 7509.1996751910 ccm4182 A8.000
FIAT MAREA (185) 2.0 150 20V09.19961471998 ccm5182 A1.000
FIAT MAREA Weekend (185) 1.6 100 16V09.19961031581 ccm4182 A4.000
FIAT MAREA Weekend (185) 1.8 115 16V09.19961131747 ccm4182 A2.000
FIAT MAREA Weekend (185) 1.9 TD 10009.19961001910 ccm4182 B9.000
FIAT MAREA Weekend (185) 1.9 TD 7509.1996751910 ccm4182 A8.000
FIAT MAREA Weekend (185) 2.0 150 20V09.19961471998 ccm5182 A1.000
FIAT MULTIPLA (186) 1.6 100 16V (186AXA1A)04.19991031581 ccm4182 A4.000
FIAT MULTIPLA (186) 1.6 16V Bipower (186AMB1A)04.19991031581 ccm4186 A4.000
FIAT MULTIPLA (186) 1.6 16V Blupower (186AMA1A)04.1999951581 ccm4186 A3.000
FIAT MULTIPLA (186) 1.9 JTD 105 (186AXB1A)04.19991051910 ccm4182 B4.000
FIAT PALIO Weekend (178DX) 1.6 16V04.19961001581 ccm4178 B3.000
FIAT PALIO Weekend (178DX) 1.7 TD04.1996701698 ccm4176 A3.000
FIAT PUNTO (176) 1.4 GT Turbo09.19961311372 ccm4176 B6.000
FIAT PUNTO (176) 1.4 GT Turbo01.19941331372 ccm4176 A4.000
FIAT PUNTO (176) 1.7 TD01.1994691698 ccm4176 A3.000
FIAT PUNTO (176) 1.7 TD01.1994711698 ccm4176 A5.000
FIAT PUNTO (188) 1.8 130 HGT (188.738, .718)09.19991301747 ccm4188 A6.000
FIAT PUNTO (188) 1.9 DS 60 (188.031, .051, .231, .251)09.1999601910 ccm4188 A3.000
FIAT PUNTO (188) 1.9 JTD 80 (188.237, .257, .337, .357)09.1999801910 ccm4188 A2.000
FIAT PUNTO EVO (199) 1.3 D Multijet07.2008691248 ccm4199 B2.000
FIAT PUNTO EVO (199) 1.3 D Multijet10.2009751248 ccm4199 A9.000
FIAT PUNTO Van (176L) 1.7 D04.1996571698 ccm4176 B3.000
FIAT PUNTO Van (176L) 1.7 TD04.1996711698 ccm4176 A5.000
FIAT QUBO (225) 1.3 D Multijet02.2008751248 ccm4199 A9.000
FIAT QUBO (225) 1.3 D Multijet07.2010951248 ccm4199 B1.000
FIAT REGATA (138) 70 1.309.1983651302 ccm4149 A7.000
FIAT REGATA (138) 75 1.512.1983751498 ccm4138 C3.048
FIAT REGATA (138) 85 1.505.1985791498 ccm4149 A5.000
FIAT REGATA (138) 85 Super 1.509.1983821498 ccm4138 B3.000
FIAT REGATA (138) 90 i.e. 1.601.1987901595 ccm4149 C2.000
FIAT REGATA Weekend (138) 90 i.e. 1.601.1987901595 ccm4149 C2.000
FIAT RITMO I (138A) 1.110.1982551116 ccm4138 B1.000
FIAT RITMO I (138A) 1.301.1983681302 ccm4138 B2.000
FIAT RITMO I (138A) 1.508.1985791498 ccm4149 A5.000
FIAT RITMO I (138A) 1.501.1983821498 ccm4138 B3.000
FIAT STILO (192) 1.9 D Multijet09.20051001910 ccm4192 A9.000
FIAT Strada Pick-up (178_) 1.206.1999731242 ccm4178 B5.000
FIAT Strada Pick-up (178_) 1.3 D Multijet05.2006851248 ccm4223 A9.000
FIAT Strada Pick-up (178_) 1.7 TD06.1999691698 ccm4176 A3.000
FIAT Strada Pick-up (178_) 1.9 JTD04.2003801910 ccm4188 A2.000
FIAT Strada Pick-up (278_) 1.3 D Multijet10.2010951248 ccm4199 B1.000
FIAT TEMPRA (159) 1.4 i.e. (159.AC, 159.AX)04.1990691372 ccm4836 A4.000
FIAT TEMPRA (159) 1.6 i.e. (159.AS, 159.AT)06.1992751581 ccm4159 A3.048
FIAT TEMPRA (159) 1.8 i.e. (159.AN)03.19921051756 ccm4159 A4.046
FIAT TEMPRA (159) 1.8 i.e. (159.AV)09.19931031756 ccm4835 C2.000
FIAT TEMPRA (159) 1.8 i.e. (159.BY)10.19941011756 ccm4836 A5.000
FIAT TEMPRA (159) 1.9 TD (159.AQ)07.1992801929 ccm4160 B6.046
FIAT TEMPRA (159) 1.9 TD (159.CU, 159.AU, 159.AI, 159.BI)05.1990901929 ccm4160 A6.000
FIAT TEMPRA (159) 2.0 i.e. (159.AP)10.19901131995 ccm4159 A6.046
FIAT TEMPRA S.W. (159) 1.4 i.e. (159.AC, 159.AX)10.1992691372 ccm4836 A4.000
FIAT TEMPRA S.W. (159) 1.6 i.e. (159.AE)10.1990781581 ccm4159 A3.046
FIAT TEMPRA S.W. (159) 1.6 i.e. (159.AJ)06.1994901581 ccm4159 B9.000
FIAT TEMPRA S.W. (159) 1.6 i.e. (159.AS, 159.AT)10.1992751581 ccm4159 A3.048
FIAT TEMPRA S.W. (159) 1.8 i.e. (159.AN)03.19921051756 ccm4159 A4.046
FIAT TEMPRA S.W. (159) 1.8 i.e. (159.AZ)09.1993901756 ccm4835 C4.000
FIAT TEMPRA S.W. (159) 1.8 i.e. (159.BY)10.19941011756 ccm4836 A5.000
FIAT TEMPRA S.W. (159) 1.9 TD (159.AI, 159.BI, 159.CU, 159.AU)07.1991901929 ccm4160 A6.000
FIAT TEMPRA S.W. (159) 1.9 TD (159.AQ)03.1992801929 ccm4160 B6.046
FIAT TEMPRA S.W. (159) 2.0 i.e. (159.AP)01.19911131995 ccm4159 A6.046
FIAT TEMPRA S.W. (159) 2.0 i.e. 4x4 (159.AP)03.19921131995 ccm4159 A6.046
FIAT TIPO (160) 1.1 (160.AA)01.1988561108 ccm4160 A3.000
FIAT TIPO (160) 1.4 (160.AC)07.1987711372 ccm4160 A1.048
FIAT TIPO (160) 1.4 i.e. (160.AP, 160.AD, 160.EA)05.1989701372 ccm4836 A4.000
FIAT TIPO (160) 1.6 (160.AE)01.1988831581 ccm4160 A2.000
FIAT TIPO (160) 1.6 i.e.02.1988901595 ccm4149 C2.046
FIAT TIPO (160) 1.6 i.e. (160.A1, 160.EC, 160.EB)10.1992751581 ccm4159 A3.048
FIAT TIPO (160) 1.6 i.e. (160.AF)07.1990781581 ccm4159 A3.046
FIAT TIPO (160) 1.7 D (160.AG)01.1988581697 ccm4149 B4.000
FIAT TIPO (160) 1.8 i.e. (160.AY)10.19901051756 ccm4159 A4.046
FIAT TIPO (160) 1.8 i.e. (160.ED)04.19931031756 ccm4835 C2.000
FIAT TIPO (160) 1.8 i.e. (160.EQ, 160.AM)10.19941011756 ccm4836 A5.000
FIAT TIPO (160) 1.8 i.e.16V Sport11.19891361756 ccm4160 A5.000
FIAT TIPO (160) 1.9 TD (160.AW)03.1992801929 ccm4160 B6.046
FIAT TIPO (160) 2.0 16V (160.AV)07.19911461995 ccm4160 A8.046
FIAT TIPO (160) 2.0 i.e. (160.AT, 160.AJ)03.19901131995 ccm4159 A6.046
FIAT TIPO (160) 2.0 i.e. 16V Sport (160.EF)03.19931391995 ccm4836 A3.000
FIAT Uno Hatchback (146_) 1.3 Turbo i.e.01.1987991301 ccm4146 A2.146
FIAT Uno Hatchback (146_) 1.3 Turbo i.e.09.19891011301 ccm4146 A2.246
FIAT Uno Hatchback (146_) 1.3 Turbo i.e.04.19851051301 ccm4146 A2.000
FIAT Uno Hatchback (146_) 1.4 Turbo i.e.09.19891121372 ccm4146 A8.046
FIAT Uno Hatchback (146_) 45 1.0 (146A.ED)06.198644999 ccm4156 A2.100
FIAT Uno Hatchback (146_) 45 i.e. 1.004.198445999 ccm4156 A2.000
FIAT Uno Hatchback (146_) 50 1.101.1986501116 ccm4146 A4.044
FIAT Uno Hatchback (146_) 50 1.101.1990501108 ccm4156 C.046
FIAT Uno Hatchback (146_) 50 i.e. 1.106.1992491116 ccm4146 C3.000
FIAT Uno Hatchback (146_) 55 1.101.1983541116 ccm4138 B.000
FIAT Uno Hatchback (146_) 60 1.1 (146A.EG)05.1985581116 ccm4146 A4.048
FIAT Uno Hatchback (146_) 60 Diesel 1.709.1989571698 ccm4146 B2.000
FIAT Uno Hatchback (146_) 60 Diesel 1.707.1986601698 ccm4149 B3.000
FIAT Uno Hatchback (146_) 70 i.e. 1.409.1989701372 ccm4160 A1.046
FIAT Uno Hatchback (146_) 75 i.e. 1.510.1985751498 ccm4138 C2.048
LANCIA DEDRA (835) 1.6 i.e. (835AB)08.1989781581 ccm4835 A1.046
LANCIA DEDRA (835) 1.6 i.e. (835AN)04.1993751581 ccm4835 C1.000
LANCIA DEDRA (835) 1.6 LE Cat (835EB)07.1994901581 ccm4159 B9.000
LANCIA DEDRA (835) 1.8 16V LE (835FG)03.19961131747 ccm4182 A2.000
LANCIA DEDRA (835) 1.8 GT 16V (835EH)03.19961311747 ccm4183 A1.000
LANCIA DEDRA (835) 1.8 i.e. (835BD, 835AD)09.19891051756 ccm4835 A2.046
LANCIA DEDRA (835) 1.8 i.e. (835FA)07.19941011756 ccm4836 A5.000
LANCIA DEDRA (835) 1.9 TDS (835EE, 835EF)04.1989901929 ccm4835 A4.000
LANCIA DEDRA (835) 2.0 16V (835ED)07.19941391995 ccm4836 A3.000
LANCIA DEDRA (835) 2.0 i.e. (835AL)09.19891131995 ccm4835 A5.046
LANCIA DEDRA SW (835) 1.6 (835EB)10.1994901581 ccm4159 B9.000
LANCIA DEDRA SW (835) 1.8 16V LE (835FG)03.19961131747 ccm4182 A2.000
LANCIA DEDRA SW (835) 1.8 GT 16V (835EH)03.19961311747 ccm4183 A1.000
LANCIA DEDRA SW (835) 1.8 i.e. (835FA)07.19941011756 ccm4836 A5.000
LANCIA DEDRA SW (835) 1.9 TDS (835EE, 835EF)07.1994901929 ccm4835 A4.000
LANCIA DEDRA SW (835) 2.0 16V (835ED)07.19941391995 ccm4836 A3.000
LANCIA DEDRA SW (835) 2.0 Integrale (835ED)07.19941391995 ccm4836 A3.000
LANCIA DELTA I (831AB0) 1.3 (831AB.011)09.1979751301 ccm4831 A2.000
LANCIA DELTA I (831AB0) 1.5 (831AB.025)09.1979861498 ccm4831 A1.000
LANCIA DELTA I (831AB0) 1.6 GT i.e. (831AB.010)05.1987901585 ccm4149 C2.000
LANCIA DELTA I (831AB0) 1.6 GT i.e. (831AB.016)08.19861091585 ccm4831 B7.000
LANCIA DELTA I (831AB0) 1.6 HF Turbo (831AB.020)08.19861401585 ccm4831 B3.000
LANCIA DELTA I (831AB0) 1.9 Turbo DS (831AB.021)10.1986801929 ccm4831 D1.000
LANCIA DELTA I (831AB0) 2.0 HF Integrale (831AB.019)11.19861661995 ccm4831 B5.000
LANCIA DELTA I (831AB0) 2.0 HF Integrale (831AB.024)10.19871811995 ccm4831 C5.000
LANCIA DELTA II (836) 1.4 i.e. (836AF, 836AH)10.1994691372 ccm4836 A4.000
LANCIA DELTA II (836) 1.6 i.e. (836AD)06.1993751581 ccm4835 C1.000
LANCIA DELTA II (836) 1.6 i.e. (836AP)03.1996901581 ccm4182 A6.000
LANCIA DELTA II (836) 1.6 i.e. 16V (836AO)01.19961031581 ccm4182 A4.000
LANCIA DELTA II (836) 1.8 i.e. (836AE)06.19931031756 ccm4835 C2.000
LANCIA DELTA II (836) 1.8 i.e. (836AG, 836AL)07.1994901756 ccm4836 A6.000
LANCIA DELTA II (836) 1.8 i.e. 16V (836AQ)03.19961131747 ccm4182 A2.000
LANCIA DELTA II (836) 1.8 i.e. 16V GT (836AR)03.19961311747 ccm4183 A1.000
LANCIA DELTA II (836) 1.9 TD (836AM, 836AN)10.1994901929 ccm4835 A4.000
LANCIA DELTA II (836) 2.0 16V (836AA, 836CA)06.19931391995 ccm4836 A3.000
LANCIA LYBRA (839AX) 1.6 16V (839AXA1A)07.19991031581 ccm4182 A4.000
LANCIA LYBRA (839AX) 1.8 16V (839AXB1A, 839AXG1A)07.19991311747 ccm4839 A9.000
LANCIA LYBRA (839AX) 2.0 20V (839AXC11, 839AXC1A)07.19991541998 ccm5182 B7.000
LANCIA LYBRA SW (839BX) 1.6 16V (839BXA1A)07.19991031581 ccm4182 A4.000
LANCIA LYBRA SW (839BX) 1.8 16V (839BXB1A, 839BXG1A)07.19991311747 ccm4839 A4.000
LANCIA LYBRA SW (839BX) 2.0 20V (839BXC11, 839BXC1A)07.19991541998 ccm5182 B7.000
LANCIA MUSA (350) 1.3 D Multijet10.2004701248 ccm4188 A9.000
LANCIA MUSA (350) 1.3 D Multijet09.2006901248 ccm4199 A3.000
LANCIA MUSA (350) 1.3 D Multijet03.2009951248 ccm4199 B1.000
LANCIA Prisma (831_) 1.509.1985751498 ccm4831 B1.048
LANCIA Prisma (831_) 1.508.1986801498 ccm4831 B1.000
LANCIA Prisma (831_) 1.501.1983861498 ccm4831 A1.000
LANCIA Prisma (831_) 1.608.1986991585 ccm4831 B6.000
LANCIA Prisma (831_) 1.601.19831051585 ccm4831 A4.000
LANCIA Prisma (831_) 1.6 i.e.05.19861081585 ccm4831 B7.000
LANCIA Prisma (831_) 1.6 i.e. Super05.1987901585 ccm4149 C2.000
LANCIA Prisma (831_) 1.9 Turbo Diesel05.1985801929 ccm4831 D1.000
LANCIA Prisma (831_) 2.0 i.e. Visu riteņu piedziņa04.19861151995 ccm4831 B4.000
LANCIA YPSILON (843) 1.3 D Multijet09.2006751248 ccm4199 A2.000
LANCIA YPSILON (843) 1.3 D Multijet09.2006901248 ccm4199 A3.000
LANCIA YPSILON (843) 1.3 D Multijet05.20071051248 ccm4199 A3.000
LANCIA YPSILON (843) 1.3 JTD10.2003701248 ccm4188 A9.000
Klienti, kas iegādājās šo preci, nopirka arī:
Preces vērtējums

METZGER Slēdzis, Atpakaļgaitas signāla lukturis



Novērtēt tūlīt

METZGER Slēdzis, Atpakaļgaitas signāla lukturis.

INFO LOGS

Bezmaksas piegāde

Katrai piegādei ar preču vērtību virs 110 €
  • Slēdzis, Atpakaļgaitas signāla lukturis (0912005 Polu skaits: 2) nosūtīšana ar POSTNORD
  • Slēdzis, Atpakaļgaitas signāla lukturis (Tr. līdzekļa aprīkojums: Tr. līdzekļiem ar multifunkcionālo stūres ratu 0912005) nosūtīšana ar GLS
  • 0912005 Slēdzis, Atpakaļgaitas signāla lukturis () nosūtīšana ar DHL
:

Drošs savienojums

Maksāšanas metodes
  • 0912005 Slēdzis, Atpakaļgaitas signāla lukturis pirkt ar PayPal maksāšanas metodi
  • Slēdzis, Atpakaļgaitas signāla lukturis ( 0912005) METZGER pirkt ar VISA maksāšanas metodi
  • Slēdzis, Atpakaļgaitas signāla lukturis ( 0912005) pirkt ar MasterCard maksāšanas metodi
  • Hypovereins Bank
Pirmdiena - Piektdiena: 09:00 - 19:00

KLIENTU ATBALSTA DIENESTS

+37162444273

Adrese

Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlin Vācija
Rādīt karti