MEKLĒŠANA PĒC AUTOMAŠĪNAS

Meklēšana

MANN-FILTER - auto detaļas katalogs

Kompānijas dibināšana

1941. gadā, II Pasaules kara laikā Ēriks Hammels un Ādolfs pārņēma ražotni, kas sākotnēji izgatavoja vilnas izstrādājumus, lai izveidotu Mahle autorūpniecības piegādātāju. Ģimenes bizness, kas šodien joprojām tiem pieder, Ludvigsburgā, Vurtembergā, kur joprojām ir kompānijas galvenā mītne sākotnēji ražoja filtrējošos elementus ar filca un auduma ieliktņiem.

Sākumā kompānija II Pasaules karā izgatavoja Maybach dzinēju gaisa filtrus vācu Vērmahtam Panther un Tiger tankos. Pēc kara no 1950-to gadu vidus Mann Filter Company autobūves nozarei piegādāja gaisa filtrus un eļļas filtrus kā oriģinālo aprīkojumu.

Ražošana un izplatīšana

Mann Filter autobūves industrijai ražo eļļu un iekšējos filtrus, kā arī dīzeļa un benzīna filtrus vairāk nekā 60 valstīs visā pasaulē. Tas ir ne tikai oriģinālo iekārtu ražotājs, piemēram, Hyundai Korejā vai VW Volfsburgā, kā arī daudzām citām Austrumeiropas ražotnēm kā Audi Slovākijā, bet tas arī darbojas pēcpārdošanas nozarē ar remonta darbnīcām un rezerves daļu tirgotājiem.

Kvalitāte visaugstākajā līmenī

Mann Filter augstas kvalitātes produkti, kas atšķiras no citiem līdzīgiem filtriem ar savu uzticamību, ir pieejami mūsu interneta veikalā gandrīz katram transportlīdzekļa tipam.

FreciousPlus iekšējais filtrs ir izcils produkts, kas efektīvi novērš alergēnus, smalko putekļu un pelējuma iekļūšanu salonā. Ar šo progresīvo tehnoloģiju ražojumu Mann Filter Company ir sniedzis izšķirošu ieguldījumu, saglabājot pasažieru veselību un aizsargājot no smalku putekļu daļiņu ieelpošanas, ko rada dīzeļu dzinēji.

Iepirkumu grozs

0 Preces, 0,00 €

uz norēķināšanos
Lietotāja vārds
Aizmirsāt paroli? Jauns klients? Reģistrēties tūlīt
INFO LOGS

Bezmaksas piegāde

Katrai piegādei ar preču vērtību virs 300 €
  • Auto rezerves daļas MANN-FILTER nosūtīšana ar UPS
  • MANN-FILTER rezerves daļas nosūtīšana ar GLS
  • MANN-FILTER auto detaļas nosūtīšana ar DHL
:

Drošs savienojums

Maksāšanas metodes
  • Auto daļas MANN-FILTER pirkt ar paypal maksāšanas metodi
  • MANN-FILTER auto rezerves daļas pirkt ar mc maksāšanas metodi
  • Rezerves daļas MANN-FILTER pirkt ar visa maksāšanas metodi
  • Auto detaļas MANN-FILTER pirkt ar amex maksāšanas metodi
Pirmdiena - Piektdiena: 09:00 - 19:00

KLIENTU ATBALSTA DIENESTS

+371 660 900 60

Adrese

Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlin Vācija
Rādīt karti