MEKLĒŠANA PĒC AUTOMAŠĪNAS
Rezerves daļu katalogs

KNECHT Sekundārā gaisa filtrs

Atsauksmes (0)
Sekundārā gaisa filtrs 0077456114, 77456114 (Augstums [mm]: 471 | Iekšējais diametrs [mm]: 17) pirkt lēti thumb?id=7301693&lng=lv&ccf=94077797

108,21

iesk. 21% PVN, Piegāde
Nav noliktavā
  • Preces №: LXS 44/1
  • Ražotājs: KNECHT
  • Tipa:
- +
Šīs preces nav noliktavā. Lūdzu, izvēlieties citu preci.
Šis produkts tika pievienots jūsu iepirkumu grozam
KNECHT Sekundārā gaisa filtrs
Sekundārā gaisa filtrs informacija
  • Augstums [mm]:   471,0 
  • Diametrs [mm]:   161,0, 145,2 
  • Iekšējais diametrs 2 [mm]:   145,2 
  • Iekšējais diametrs [mm]:   17,0 
  • Stav: Jauns
OEM atsauces numurs (-i):
Ražotājiem OE numuru
ATLAS COPCO 16195699
BOMAG 05821000
CLAAS 0000722390
CLAAS 0000722391
CLAAS 0722390
CLAAS 0722391
DEMAG 988674
DEUTZ 01319366
DEUTZ 1319366
DEUTZ 606901670111
FAUN 1470721
FAUN 4134419
FIAT 7123014
FORD 9811231
INGERSOLL-RAND 92035955
ISUZU 6001811330
IVECO 0000001905620
IVECO 1905620
KNECHT 77456114
KOMATSU 6001811330
LIEBHERR 510659308
MAN 81084050011
MAN 81084050013
MERCEDES-BENZ 0040946104
MERCEDES-BENZ 3880947104
MERCEDES-BENZ A0040946104
MERCEDES-BENZ A3880947104
MWM 606901670111
SCANIA 368017
SCANIA 534157
SCANIA 534158
SPERRY NEW HOLLAND 9811231
STEYR 99114190025
VOLVO 11033785
Citi piemēroti produkti ar ievadīto OEM numuru:
MANN-FILTER
CF 13 110
MANN-FILTER
CF 1600
HENGST FILTER
E118LS
MAHLE ORIGINAL
LX 531
DIEDERICHS
1454751
DIEDERICHS
1182501
UFI
27.130.00
MAHLE ORIGINAL
LXS 44/1
KNECHT
LXS 44/1
DT
3.18513
DT
4.63646
MAGNETI MARELLI
153071760604
TRUCKTEC AUTOMOTIVE
01.14.079
DONALDSON
P777551
HENGST FILTER
E1522LS
Klienti, kas iegādājās šo preci, nopirka arī:
Preces vērtējums

KNECHT Sekundārā gaisa filtrs



Novērtēt tūlīt

KNECHT Sekundārā gaisa filtrs.

INFO LOGS

Bezmaksas piegāde

Katrai piegādei ar preču vērtību virs 110 €
  • Sekundārā gaisa filtrs (0077456114, 77456114 Diametrs [mm]: 161) nosūtīšana ar POSTNORD
  • Sekundārā gaisa filtrs (Iekšējais diametrs 1 [mm]: 145,2 0077456114, 77456114) nosūtīšana ar GLS
  • 0077456114, 77456114 Sekundārā gaisa filtrs (Ārējais diametrs 1 [mm]: 145,2) nosūtīšana ar DHL
:

Drošs savienojums

Maksāšanas metodes
  • 0077456114, 77456114 Sekundārā gaisa filtrs pirkt ar PayPal maksāšanas metodi
  • Sekundārā gaisa filtrs ( 0077456114, 77456114) KNECHT pirkt ar VISA maksāšanas metodi
  • Sekundārā gaisa filtrs ( 0077456114, 77456114) pirkt ar MasterCard maksāšanas metodi
  • Hypovereins Bank
Pirmdiena - Piektdiena: 09:00 - 19:00

KLIENTU ATBALSTA DIENESTS

+37162444273

Adrese

Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlin Vācija
Rādīt karti