MEKLĒŠANA PĒC AUTOMAŠĪNAS
Rezerves daļu katalogs

KNECHT Sekundārā gaisa filtrs

Atsauksmes (0)
Sekundārā gaisa filtrs 0077449069, 77449069 (Augstums [mm]: 478,5 | Iekšējais diametrs [mm]: 17) pirkt lēti thumb?id=7301692&lng=lv&ccf=94077793

60,69

iesk. 21% PVN, Piegāde
Nav noliktavā
  • Preces №: LXS 43/1
  • Ražotājs: KNECHT
  • Tipa:
- +
Šīs preces nav noliktavā. Lūdzu, izvēlieties citu preci.
Šis produkts tika pievienots jūsu iepirkumu grozam
KNECHT Sekundārā gaisa filtrs
Sekundārā gaisa filtrs informacija
  • Augstums [mm]:   478,5 
  • Diametrs [mm]:   141,0, 127,0 
  • Iekšējais diametrs 2 [mm]:   126,2 
  • Iekšējais diametrs [mm]:   17,0 
  • Stav: Jauns
OEM atsauces numurs (-i):
Ražotājiem OE numuru
ATLAS COPCO 16195698
ATLAS WEYHAUSEN 2601874
CLAAS 0006433311
CLAAS 1784431
CLAAS 6433310
CLAAS 6433311
DAF 691280
DEMAG 988765
DEUTZ 1902132
DEUTZ 2394637
DEUTZ 4144966
DEUTZ 42481020
DEUTZ 605412970049
FAUN 1470717
FAUN 4134415
FENDT F291200090110
FIAT 42481020
INGERSOLL-RAND 92686955
IVECO 1902132
IVECO 2394637
IVECO 42032856
IVECO 42481020
IVECO 42481021
KAELBLE 24000505
KNECHT 77449069
LIEBHERR 5106575
LIEBHERR 510657508
LIEBHERR 7367182
MAN 64083040001
MAN 81083040065
MERCEDES-BENZ 3500947104
MERCEDES-BENZ A3500947104
O & K 8003752
RENAULT 5000814434
SCANIA 368016
STEYR 99012190030
STEYR 99112190030
VOLVO 11033783
VOLVO 4785749
VOLVO 47857495
Citi piemēroti produkti ar ievadīto OEM numuru:
MANN-FILTER
CF 1300
HENGST FILTER
E117LS
UFI
27.979.00
MAHLE ORIGINAL
LXS 43/1
KNECHT
LXS 43/1
DT
3.18523
SOFIMA
S 1450 A
MAGNETI MARELLI
153071760585
KOLBENSCHMIDT
50013221
DONALDSON
P776697
FILTRON
AM 402W
Klienti, kas iegādājās šo preci, nopirka arī:
Preces vērtējums

KNECHT Sekundārā gaisa filtrs



Novērtēt tūlīt

KNECHT Sekundārā gaisa filtrs.

INFO LOGS

Bezmaksas piegāde

Katrai piegādei ar preču vērtību virs 110 €
  • Sekundārā gaisa filtrs (0077449069, 77449069 Diametrs [mm]: 141) nosūtīšana ar POSTNORD
  • Sekundārā gaisa filtrs (Ārējais diametrs 1 [mm]: 127 0077449069, 77449069) nosūtīšana ar GLS
  • 0077449069, 77449069 Sekundārā gaisa filtrs (Iekšējais diametrs 1 [mm]: 126,2) nosūtīšana ar DHL
:

Drošs savienojums

Maksāšanas metodes
  • 0077449069, 77449069 Sekundārā gaisa filtrs pirkt ar PayPal maksāšanas metodi
  • Sekundārā gaisa filtrs ( 0077449069, 77449069) KNECHT pirkt ar VISA maksāšanas metodi
  • Sekundārā gaisa filtrs ( 0077449069, 77449069) pirkt ar MasterCard maksāšanas metodi
  • Hypovereins Bank
Pirmdiena - Piektdiena: 09:00 - 19:00

KLIENTU ATBALSTA DIENESTS

+37162444273

Adrese

Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlin Vācija
Rādīt karti