MEKLĒŠANA PĒC AUTOMAŠĪNAS
Rezerves daļu katalogs

KNECHT Sekundārā gaisa filtrs

Atsauksmes (0)
Sekundārā gaisa filtrs 0077449069, 77449069 (Augstums [mm]: 478,5 | Iekšējais diametrs [mm]: 17) pirkt lēti thumb?id=7301692&lng=lv&ccf=94077802

62,49

iesk. 21% PVN, Piegāde
Nav noliktavā
  • Preces №: LXS 43/1
  • Ražotājs: KNECHT
  • Tipa:
- +
Šīs preces nav noliktavā. Lūdzu, izvēlieties citu preci.
Šis produkts tika pievienots jūsu iepirkumu grozam
KNECHT Sekundārā gaisa filtrs
Sekundārā gaisa filtrs informacija
  • Augstums [mm]:   478,5 
  • Diametrs [mm]:   141,0, 127,0 
  • Iekšējais diametrs 2 [mm]:   126,2 
  • Iekšējais diametrs [mm]:   17,0 
  • Stav: Jauns
OEM atsauces numurs (-i):
Ražotājiem OE numuru
ATLAS COPCO 16195698
ATLAS WEYHAUSEN 2601874
AUDI T15129620C
BOMAG 05821307
CASE IH 060533124
CASE IH 534152
CASE IH 60533124
CASE IH E156252
CLAAS 0006433311
CLAAS 01784431
CLAAS 06433310
CLAAS 06433311
CLAAS 1784431
CLAAS 6433310
CLAAS 6433311
CUPRA T15129620C
DAF 0691280
DAF 691280
DEMAG 988765
DEUTZ 0000001902132
DEUTZ 04144966
DEUTZ 1902132
DEUTZ 2394637
DEUTZ 4144966
DEUTZ 42481020
DEUTZ 605412970049
DYNAPAC 534152
FAUN 1470717
FAUN 4134415
FENDT F291200090110
FENDT F926200090020
FIAT 42481020
FIAT 7122832
GROVE 1571418
INGERSOLL-RAND 92686955
IVECO 0000001902132
IVECO 1902132
IVECO 2394637
IVECO 42032856
IVECO 42481020
IVECO 42481021
JOHN DEERE AZ248195
JOHN DEERE AZ48196
KAELBLE 24000505
KNECHT 77449069
KOMATSU 228796
KOMATSU 6104533
LIEBHERR 5106575
LIEBHERR 510657508
LIEBHERR 7367182
Citi piemēroti produkti ar ievadīto OEM numuru:
MANN-FILTER
CF 1300
HENGST FILTER
E117LS
UFI
27.979.00
MAHLE ORIGINAL
LXS 43/1
KNECHT
LXS 43/1
DT
3.18523
SOFIMA
S 1450 A
MAGNETI MARELLI
153071760585
KOLBENSCHMIDT
50013221
DONALDSON
P776697
FILTRON
AM 402W
Klienti, kas iegādājās šo preci, nopirka arī:
Preces vērtējums

KNECHT Sekundārā gaisa filtrs



Novērtēt tūlīt

KNECHT Sekundārā gaisa filtrs.

INFO LOGS

Bezmaksas piegāde

Katrai piegādei ar preču vērtību virs 110 €
  • Sekundārā gaisa filtrs (0077449069, 77449069 Diametrs [mm]: 141) nosūtīšana ar POSTNORD
  • Sekundārā gaisa filtrs (Ārējais diametrs 1 [mm]: 127 0077449069, 77449069) nosūtīšana ar GLS
  • 0077449069, 77449069 Sekundārā gaisa filtrs (Iekšējais diametrs 1 [mm]: 126,2) nosūtīšana ar DHL
:

Drošs savienojums

Maksāšanas metodes
Pirmdiena - Piektdiena: 09:00 - 19:00

KLIENTU ATBALSTA DIENESTS

+37162444273

Adrese

Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlin Vācija
Rādīt karti