MEKLĒŠANA PĒC AUTOMAŠĪNAS
Rezerves daļu katalogs

KLOKKERHOLM Eļļas vācele

Atsauksmes (0)
Eļļas vācele 7520470 (Papildus artikuls/Papildus inform. 2: ar urbumu eļļas līmeņa devējam | Kvalitāte: WP) pirkt lēti thumb?id=7672209&lng=lv&ccf=94077793

42,13

iesk. 21% PVN, Piegāde
Ir noliktavā
Piegāde 2-3 darba dienu laikā
  • Preces №: 7520470
  • Ražotājs: KLOKKERHOLM
  • Tipa:
- +
Šis produkts tika pievienots jūsu iepirkumu grozam
KLOKKERHOLM Eļļas vācele
Eļļas vācele informacija
  • Kvalitāte:   WP 
  • Materiāls:   Alumīnijs 
  • Stav: Jauns
OEM atsauces numurs (-i):
Ražotājiem OE numuru
AUDI 022103601
AUDI 030103601QA
AUDI 032103601AK
AUDI 032103601RA
AUDI 032103601T
AUDI 038103196
AUDI 038103601AQ
AUDI 038103601CA
AUDI 038103601E
AUDI 038103601M
AUDI 038103601MA
AUDI 038103601P
AUDI 038103603M
AUDI 03G103601F
AUDI 03G103601M
AUDI 06B103601CH
AUDI 06F103601D
AUDI 06J103600G
AUDI 070103601T
AUDI 074103601Q
AUDI 07D103800HA
AUDI 38103601H
AUDI 38103601Q
AUDI 6A103601M
AUDI N10472001
AUDI N10580101
AUDI N90813201
AUDI N90813202
AUDI N90813203
AUDI N91065201
AUDI N91101401
SEAT 030103601QA
SEAT 032103601AK
SEAT 032103601RA
SEAT 038103196
SEAT 038103601AQ
SEAT 038103601E
SEAT 038103601H
SEAT 038103601LA
SEAT 038103601M
SEAT 038103601MA
SEAT 038103601NA
SEAT 038103601Q
SEAT 038103603M
SEAT 03C103603TA
SEAT 03G103601M
SEAT 03G103603AJ
SEAT 06F103601D
SEAT 06F103601FA
SEAT 06F103601M
Citi piemēroti produkti ar ievadīto OEM numuru:
JOHNS
95 39 08-5
VAICO
V10-0876
VAICO
V10-0885
VAN WEZEL
5888070
VAN WEZEL
5888072
VAN WEZEL
5888073
VAN WEZEL
5888074
SCHLIECKMANN
35453700
SCHLIECKMANN
35453720
SCHLIECKMANN
35453730
SCHLIECKMANN
35453740
FEBI BILSTEIN
15374
FEBI BILSTEIN
23050
FEBI BILSTEIN
24380
JOHNS
95 39 08-1
JOHNS
95 39 08-3
JOHNS
95 39 08-6
CORTECO
220061H
CORTECO
220125S
MEYLE
100 103 0053
MEYLE
100 103 0054
SWAG
32 91 5374
VAICO
V10-0425
VAICO
V10-0426
VAICO
V10-1887
VAICO
V10-7190
TOPRAN
109 035
TOPRAN
109 615
TOPRAN
110 614
TOPRAN
110 913
TOPRAN
110 914
ELRING
567.640
DIEDERICHS
5900009
DIEDERICHS
5900007
DIEDERICHS
5900005
DIEDERICHS
5900006
MAPCO
95954
VAN WEZEL
5894072
BLIC
0216-00-0015477P
BLIC
0216-00-7520470P
BLIC
0216-00-0015471P
BLIC
0216-00-9524476P
BLIC
0216-00-9523473P
BLIC
0216-00-9523477P
VEMO
V10-72-0944-1
BLIC
0216-00-9534478P
KLOKKERHOLM
7514475
KLOKKERHOLM
7520470
KLOKKERHOLM
9523473
KLOKKERHOLM
9523475
KLOKKERHOLM
9523477
KLOKKERHOLM
9523478
KLOKKERHOLM
9524471
KLOKKERHOLM
9524472
KLOKKERHOLM
9524473
KLOKKERHOLM
9524476
KLOKKERHOLM
9524477
KLOKKERHOLM
9534473
KLOKKERHOLM
9534474
KLOKKERHOLM
9534475
KLOKKERHOLM
9534476
KLOKKERHOLM
9534477
KLOKKERHOLM
9534478
KLOKKERHOLM
9539475
KLOKKERHOLM
9539477
KLOKKERHOLM
9543470
SWAG
32 92 3050
KLOKKERHOLM
0015471
KLOKKERHOLM
0014475
KLOKKERHOLM
0014473
KLOKKERHOLM
0015477
KLOKKERHOLM
9539473
KLOKKERHOLM
0031476
KLOKKERHOLM
0031473
KLOKKERHOLM
0031475
KLOKKERHOLM
0013474
TRUCKTEC AUTOMOTIVE
07.10.044
FA1
588.670.001
KLOKKERHOLM
9534472
KLOKKERHOLM
9568473
BLUE PRINT
ADV180101
VAN WEZEL
5888077
STARK
SKOP-0980001
STARK
SKOP-0980005
STARK
SKOP-0980039
STARK
SKOP-0980056
STARK
SKSEE-1380005
BUGIAD
BSP20065
BUGIAD
BSP20301
RIDEX
1289S0006
VAICO
V10-2762
KLOKKERHOLM
9539478
JP GROUP
1112902000
JP GROUP
1112902200
JP GROUP
1112902800
JP GROUP
1112902900
JP GROUP
1112903500
JP GROUP
1112903600
JP GROUP
1113800100
TOPRAN
113 320
TOPRAN
114 595
TOPRAN
113 653
ABAKUS
100-00-058
ABAKUS
100-00-059
ABAKUS
100-00-050
Metalcaucho
02916
VAN WEZEL
0334070
TRUCKTEC AUTOMOTIVE
07.10.049
ABAKUS
100-00-019
ABAKUS
100-00-024
AUTOMEGA
130016310
AUTOMEGA
130038210
AUTOMEGA
130038310
AUTOMEGA
130038410
AUTOMEGA
130039510
KRAFT
1320000
KRAFT
1320018
KRAFT
1320023
KRAFT
1320108
KRAFT
1320169
KRAFT
1320216
ELRING
301.540
MAXGEAR
34-0021
FEBI BILSTEIN
48871
VAN WEZEL
4941070
KLOKKERHOLM
9534471
KLOKKERHOLM
9539474
PAYEN
KK5708
STC
T402916
STC
T405959
STC
T405960
STC
T405965
VAICO
V10-4745
RIDEX
592O0002
RIDEX
592O0057
STARK
SKDP-2580001
RIDEX
593D0002
METZGER
8030043
TRISCAN
9500 2903
BUGIAD
BSP21133
TRUCKTEC AUTOMOTIVE
07.10.094
TRUCKTEC AUTOMOTIVE
07.10.095
TRUCKTEC AUTOMOTIVE
07.10.096
MAXGEAR
34-0072
VIKA
11030037901
VIKA
11030039401
VIKA
11030287401
VIKA
11030344501
VIKA
11030742501
VIKA
11030888001
VIKA
11031353301
ABAKUS
100-00-126
METZGER
7990003
METZGER
7990022
METZGER
7990035
TOPRAN
113 649
KRAFT
1320184
RIDEX
592O0137
TOPRAN
118 117
A3 TTIBIZA LEONTOLEDOOCTAVIABORAGOLFNEW BEETLE
Eļļas vācele piemēroti šādiem automašīnu modeļiem
Ražotājs/Modelis/TypeIzlaiduma gadsZSDzinēja tipsCil.Dzinēja kods
AUDI A3 Hatchback (8L1) 1.8 T12.19961501781 ccm4AUM
AUDI A3 Hatchback (8L1) 1.8 T12.19981801781 ccm4AUQ
AUDI A3 Hatchback (8L1) 1.8 T quattro12.19961501781 ccm4AQA
AUDI A3 Hatchback (8L1) 1.8 T quattro10.19981801781 ccm4ARY
AUDI A3 Hatchback (8L1) S3 quattro03.19992101781 ccm4AUL
AUDI A3 Hatchback (8L1) S3 quattro10.20012241781 ccm4BAM
AUDI TT Coupe (8N3) 1.8 T09.20021501781 ccm4AUM
AUDI TT Coupe (8N3) 1.8 T10.19981801781 ccm4ATC
AUDI TT Coupe (8N3) 1.8 T quattro10.19981801781 ccm4AUQ
AUDI TT Coupe (8N3) 1.8 T quattro10.19982241781 ccm4BAM
AUDI TT Roadster (8N9) 1.8 T01.20011501781 ccm4AUM
AUDI TT Roadster (8N9) 1.8 T10.19991801781 ccm4ATC
AUDI TT Roadster (8N9) 1.8 T quattro02.20001801781 ccm4AUQ
AUDI TT Roadster (8N9) 1.8 T quattro10.19992241781 ccm4BAM
SEAT Ibiza III Hatchback (6L) 1.8 T Cupra R01.20041801781 ccm4BLZ
SEAT Ibiza III Hatchback (6L) 1.8 T FR12.20031501781 ccm4BKV
SEAT Leon Hatchback (1M1) 1.8 20V T11.19991801781 ccm4AUQ
SEAT Leon Hatchback (1M1) 1.8 20V T 411.19991801781 ccm4ARY
SEAT Leon Hatchback (1M1) 1.8 T Cupra R02.20022091781 ccm4AMK
SEAT Leon Hatchback (1M1) 1.8 T Cupra R07.20032251781 ccm4BAM
SEAT Toledo II Sedan (1M2) 1.8 20VT09.20001801781 ccm4ARY
SKODA OCTAVIA (1U2) 1.8 T08.19971501781 ccm4ARZ
SKODA OCTAVIA (1U2) 1.8 T 4x405.20011501781 ccm4ARX
SKODA OCTAVIA (1U2) RS 1.8 T05.20011801781 ccm4AUQ
SKODA Octavia I Combi (1U5) 1.8 T07.19981501781 ccm4ARZ
SKODA Octavia I Combi (1U5) 1.8 T 4x405.20011501781 ccm4ARX
SKODA Octavia I Combi (1U5) RS 1.8 T08.20021801781 ccm4AUQ
VW Bora Sedan (1J2) 1.8 T05.20001501781 ccm4AUM
VW Bora Sedan (1J2) 1.8 T03.20021801781 ccm4AWP
VW Bora Variant (1J6) 1.8 T05.20001501781 ccm4AUM
VW Bora Variant (1J6) 1.8 T05.20021801781 ccm4AUQ
VW Golf IV Hatchback (1J1) 1.8 T08.19971501781 ccm4AUM
VW Golf IV Hatchback (1J1) 1.8 T GTI08.20011801781 ccm4AUQ
VW Golf IV Variant (1J5) 1.8 T05.20001501781 ccm4AUM
VW New Beetle Cabrio (1Y7) 1.8 T01.20031501781 ccm4BKF
VW New Beetle Hatchback (9C1, 1C1) 1.8 T10.19991501781 ccm4BKF
VW New Beetle Hatchback (9C1, 1C1) 1.8 T11.20011801781 ccm4AWP
Klienti, kas iegādājās šo preci, nopirka arī:
Preces vērtējums

KLOKKERHOLM Eļļas vācele



Novērtēt tūlīt

KLOKKERHOLM Eļļas vācele.

INFO LOGS

Bezmaksas piegāde

Katrai piegādei ar preču vērtību virs 110 €
  • Eļļas vācele (7520470 Materiāls: Alumīnijs) nosūtīšana ar POSTNORD
  • Eļļas vācele ( 7520470) nosūtīšana ar GLS
  • 7520470 Eļļas vācele () nosūtīšana ar DHL
:

Drošs savienojums

Maksāšanas metodes
  • 7520470 Eļļas vācele pirkt ar PayPal maksāšanas metodi
  • Eļļas vācele ( 7520470) KLOKKERHOLM pirkt ar VISA maksāšanas metodi
  • Eļļas vācele ( 7520470) pirkt ar MasterCard maksāšanas metodi
  • Hypovereins Bank
Pirmdiena - Piektdiena: 09:00 - 19:00

KLIENTU ATBALSTA DIENESTS

+37162444273

Adrese

Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlin Vācija
Rādīt karti