MEKLĒŠANA PĒC AUTOMAŠĪNAS

Meklēšana

HELLA - auto detaļas katalogs

Vēsture

Sākotnēji uzņēmums tika nodibināts Vestfālē, Vācijā 1899. gadā un sāka ražot petrolejas sveces vai lampas un spuldžu ragus zirgu vilktajām karietēm. Ar pirmās automašīnas iznākšanu kompānija sāka nostiprināties kā piegādātājs un nodrošināja ar acetilēna priekšējiem lukturiem. 1908. gadā uzņēmums nomainīja savu nosaukumu uz “Hella”’, atvasinātu no dibinātāja sievas, Helēnas, vārda. Pēc Otrā pasaules kara Hella Company atkal un atkal paplašināja savu produkcijas klāstu, īpaši transporta līdzekļu elektrisko un elektronisko ierīču jomā.

Elektronisko iekārtu un kondicionētāju speciālists

Papildus apgaismes sistēmām, tādām kā, aizmugurējiem lukturiem, priekšējiem lukturiem un virzienrādītājiem, Hella Uzņēmums ražo arī relejus un vadības blokus, kuri ir atrodami daudzos mūsdienu automobiļos, piemēram, VW Golf vai BMW 316. Kopš 1990-tajiem gadiem, īpaši, kad tika uzsākta gaisa kondicionētāju izgatavošana, uzņēmums ir ievērojami paplašinājis savu darbības jomu un nodrošina papildus pārspiediena vārstus, gaisa kondicionēšanas kompresorus, piemēram, tie ir iebūvēti Audi A6, VW Pheaton vai Passat. Automobiļu piegādātāju grupa 2000. gadā ir izveidojusi vairākus kopuzņēmumus ar citiem automobiļu piegādātājiem, kas nozīmē, Hella ir kļuvusi par galveno piegādātāju dzesēšanas sūkņu un gaisa kondicionētāju detaļu jomā.

Attīstība ar citiem auto ražotājiem

Daži no šiem kopuzņēmumiem darbojas ar dažādiem nosaukumiem un auto ražotājiem nodrošina oriģinālās detaļas gandrīz visā pasaulē. Visi Hella komponenti, kā arī rezerves daļas, ir pieejami arī mūsu interneta veikalā.Šim uzņēmumam darbojas liels attīstības un pētniecības centrs Vācijā, kur tiek izstrādāti augsto tehnoloģiju komponenti saskaņā ar klientu prasībām pēc līguma. Hella Company ir galvenā loma automobiļu attīstībā, pateicoties automašīnās nepārtraukti palielinoties elektroniskajām ierīcēm, piemēram, parkošanās asistents (Parktronic no Mercedes Benz).

Visas HELLA kategorijas un auto detaļas jūsu automašīnai vienā acu uzmetienā

Iepirkumu grozs

0 Preces, 0,00 €

uz norēķināšanos
Lietotāja vārds
Aizmirsāt paroli? Jauns klients? Reģistrēties tūlīt
INFO LOGS

Bezmaksas piegāde

Katrai piegādei ar preču vērtību virs 300 €
  • Auto rezerves daļas HELLA nosūtīšana ar UPS
  • HELLA rezerves daļas nosūtīšana ar GLS
  • HELLA auto detaļas nosūtīšana ar DHL
:

Drošs savienojums

Maksāšanas metodes
  • Auto daļas HELLA pirkt ar paypal maksāšanas metodi
  • HELLA auto rezerves daļas pirkt ar mc maksāšanas metodi
  • Rezerves daļas HELLA pirkt ar visa maksāšanas metodi
  • Auto detaļas HELLA pirkt ar amex maksāšanas metodi
Pirmdiena - Piektdiena: 09:00 - 19:00

KLIENTU ATBALSTA DIENESTS

+371 660 900 60

Adrese

Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlin Vācija
Rādīt karti