MEKLĒŠANA PĒC AUTOMAŠĪNAS

Meklēšana

FEBI BILSTEIN - auto detaļas katalogs

Febi Bilstein kvalitāte

Febi Bilstein ir dibināts 1844. gadā Ennepetālē / Eifelā kā ģimenes uzņēmums, un tagad uzņēmumam jau ir 170 gadu pieredze. Febi Bilstein ražo augstas kvalitātes balstiekārtas sastāvdaļas un citas automašīnu detaļas automobiļu ražotājiem, kuras tiek piegādātas kā gan oriģinālās detaļas, gan arī kā rezerves daļas (pēc pārdošanas apjoma). Vairāk nekā 30,000 dažādu rezerves un ritošo daļu, kas ir pieejamas vairāk nekā 130 valstīs, un Febi Bilstein strādā vairāk nekā 1600 darbinieki 69 valstīs, vai nu savās filiālēs vai kopā ar partneruzņēmumiem.

Liels rezerves daļu klāsts

Piedāvājumu klāsts ietver stūres detaļas, piemēram, kaklasaiti, stūres šķērsstieņa stieņu galos, lodveida locīklas un wishbones, kā arī produktu riteņa stiprinājums (riteņa tapskrūvēm) un tehnoloģiju, jo īpaši pārvades daļas, piemēram, rīku un diska mešanā. Jūs atradīsiet arī dzinēju detaļas un dzinēja eļļošanai, dzinēja kontrolei, dzinēja apturēšanai, dzesēšanai, kā arī degvielas sistēmas dzinēja degvielas sagatavošanai un hermetizācijai. Turklāt pastāv arī daudzi komponenti transportlīdzekļa elektriskajām un elektroniskajām ierīcēm, kā arī bremžu un balstiekārtas detaļas. Uzņēmums ir patiešām pierādījis savu vārdu ar īpaši augstas kvalitātes Bilstein amortizatoriem. Uzņēmums ir ne tikai aktīvs pēcpārdošanas tirgū.

Febi Bilstein pieredze

Augstas kvalitātes Febi Bilstein amortizatori izmantoto, pirmkārt un galvenokārt sporta auto ražotāji, piemēram, Porsche, Ferrarii un Lotus, kā arī daudzi citi ražotāji, kuru piedāvājumā ietilpst sporta automašīnas. Šī ražotāja amortizatori un piedziņas komponenti ir pirmā izvēle rallija sportā, kur savā strapā cīnās tādi automašīnu ražotāji kā, piemēram, Fiat, Opel, Subaru un Mitsubishi.Visi šie ražotāja komponenti ir izgatavoti ar vācu kvalitāti un ir pieejami mūsu veikalā, daži var būt pat modernizēti. Sadales vārpstu ražošana vai to īpašais dizains padara Febi Bilstein produktus ideālus dzinēja uzlabošanai, tā kā šiem motora vadības blokiem ir pieejamas regulējamas mikroshēmas. Tā, piemēram, VW Golf ar 90 HP var modernizēt līdz 110 HP, modernizējot motora vadības bloku vai izmantojot Febi Bilstein mikroshēmu. Arī daudzas automašīnu un dzinēju uzlabošanas kompānijas izmanto šī ražotāja komponentus.

Visas FEBI BILSTEIN kategorijas un auto detaļas jūsu automašīnai vienā acu uzmetienā

Iepirkumu grozs

0 Preces, 0,00 €

uz norēķināšanos
Lietotāja vārds
Aizmirsāt paroli? Jauns klients? Reģistrēties tūlīt
INFO LOGS

Bezmaksas piegāde

Katrai piegādei ar preču vērtību virs 300 €
  • Auto rezerves daļas FEBI BILSTEIN nosūtīšana ar UPS
  • FEBI BILSTEIN rezerves daļas nosūtīšana ar GLS
  • FEBI BILSTEIN auto detaļas nosūtīšana ar DHL
:

Drošs savienojums

Maksāšanas metodes
  • Auto daļas FEBI BILSTEIN pirkt ar paypal maksāšanas metodi
  • FEBI BILSTEIN auto rezerves daļas pirkt ar mc maksāšanas metodi
  • Rezerves daļas FEBI BILSTEIN pirkt ar visa maksāšanas metodi
  • Auto detaļas FEBI BILSTEIN pirkt ar amex maksāšanas metodi
Pirmdiena - Piektdiena: 09:00 - 19:00

KLIENTU ATBALSTA DIENESTS

+371 660 900 60

Adrese

Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlin Vācija
Rādīt karti