MEKLĒŠANA PĒC AUTOMAŠĪNAS
Rezerves daļu katalogs

DT Kvēlspuldze, Bremžu signāla lukturis

Atsauksmes (0)
Kvēlspuldze, Bremžu signāla lukturis 7.25379 (Patronas izpildījums: BA 15 s | Masa [g]: 9) pirkt lēti thumb?id=7343419&lng=lv&ccf=94077797

1,04

iesk. 21% PVN, Piegāde
Ir noliktavā
Piegāde 2-3 darba dienu laikā
  • Preces №: 7.25379
  • Ražotājs: DT
  • Tipa:
- +
Šis produkts tika pievienots jūsu iepirkumu grozam
DT Kvēlspuldze, Bremžu signāla lukturis
Kvēlspuldze, Bremžu signāla lukturis informacija
  • Lampas tips:   P21W 
  • Masa [g]:  
  • Lampas forma:   P21W 
  • Patronas izpildījums:   BA15s 
  • Spriegums [V]:   12 
  • Nominālā jauda [W]:   21 
  • Stav: Jauns
OEM atsauces numurs (-i):
Ražotājiem OE numuru
AUDI N0177322
BMW 07509063574
BMW 3436336
CASE IH 14148190
CASE IH 3131227R1
CASE IH 7024794
CATERPILLAR 3230800
CITROËN 621627
CITROËN 6216A4
CITROËN 637211
DAF 1354871
DEMAG 46001800
DEUTZ 01592040
FENDT X825283299000
FIAT 14148190
FORD 1013710
GENERAL MOTORS 90002520
GENERAL MOTORS 9159284
GENERAL MOTORS 93190466
HOBBYCAR 260317
HOBBYCAR 6502080093
HOLDEN 2098252
HOLDEN 9159284
HYMER 0417343
HYMER 041734300
HYMER 1017212
IVECO 14148190
IVECO 16847791
IVECO 5003097032
JOHN DEERE 57M7014
KRONE 09246930
KUBOTA R249153510
LIEBHERR 6070013
LIEBHERR 607011101
LIEBHERR 6070213
LIEBHERR 6200697
LIEBHERR 6905324
MAN 07920083011
MERCEDES-BENZ 072601012190
MINI 3436336
OPEL 2098252
OPEL 2098345
PEUGEOT 621627
PEUGEOT 6216A4
PEUGEOT 637211
REISCH 5009095
RENAULT 5003097032
RENAULT TRUCKS 5003097032
SCHMITZ CARGOBULL 063633
SCHMITZ CARGOBULL 2408
Citi piemēroti produkti ar ievadīto OEM numuru:
HELLA
8GA 002 073-121
HELLA
8GA 002 073-137
PHILIPS
12499B2
FEBI BILSTEIN
06882
VAICO
V10-0745
DIEDERICHS
9500080
VEMO
V99-84-0009
VEMO
V99-84-0003
PHILIPS
12498B2
PHILIPS
12594B2
PHILIPS
12499LLECOCP
PHILIPS
12498LLECOCP
PHILIPS
12498LLECOB2
PHILIPS
12499LLECOB2
DT
7.25379
PHILIPS
12594CP
PHILIPS
12499EDBW
MAGNETI MARELLI
008506100000
HELLA
8GA 002 073-123
JP GROUP
1195901400
TESLA
B52101
PHILIPS
12498CP
PHILIPS
12498VPB2
PHILIPS
12499CP
PHILIPS
12499VPB2
TRUCKTEC AUTOMOTIVE
88.58.109
KLOKKERHOLM
95210392
DIEDERICHS
LID10046
DIEDERICHS
LID10047
DIEDERICHS
LID10048
DIEDERICHS
LID10057
DIEDERICHS
LID10059
500 / 595 / 695145146155 15615916416633 75 GTVMITOSPIDER 1008090 A1A3 A4 A5 A6 A8CABRIOLET Q7TTV8MAESTROMETROHatchbackMONTEGO1. Sērija3. Sērija5. Sērija7. Sērija8. SērijaX5X6Z1Z3AVEOCORVETTE CRUZELACETTIORLANDOSPARKNEONSTRATUSVISIONVOYAGER 2CV AX BERLINGO BXC15 C3C4C5C8 DS3DS4DYANEEVASIONGS JUMPERJUMPYLNANEMOSAXOVISAXANTIAXM XSARAZXDUSTERLOGANSANDEROESPERO LANOSLEGANZAMATIZ NEXIANUBIRA APPLAUSE CHARADEVALERA IVCUOREROCKY GRAN MOVE HIJETMOVE SIRIONTERIOS XJ 126127500BARCHETTA BRAVA CINQUECENTO CoupeCROMA DOBLODUCATOFIORINOGRANDE PUNTO IDEALINEAMAREA PALIO PANDA PUNTOQUBOREGATARITMO SCUDO SEDICI SEICENTO STILOSTRADATEMPRATIPOULYSSEUNOC-MAX COUGAR ESCORTFIESTAFOCUSGALAXY GRANADAKA KUGAMAVERICKMONDEO ORIONPUMARANGERS-MAX SCORPIO SIERRA TRANSITEXPLORERPROBEWINDSTARACCORD CIVICCONCERTOCRX JAZZLEGEND NSX PRELUDESHUTTLE PONYACCENTATOSELANTRAGENESISSANTA FEGRANDEURSTAREXH100i10i20i30ix20ix35LANTRA S-COUPESONATA VELOSTERTROOPERXK CHEROKEE GRAND CHEROKEE WRANGLERCARENSSEDONA CEE'DCLARUS PICANTOPRIDEPROCEEDSEPHIA SHUMASORENTO SOULSPORTAGEVENGANIVANOVAPRIORASAMARATOSCANABETADEDRADELTA GAMMAKAPPAMUSA PHEDRA PRISMATHEMA Y YPSILON ZETA 110/127DEFENDER DISCOVERY FREELANDERRANGE ROVER IS LS ELISE ESPRIT 121323626 DEMIO E SērijaMPVMX-3MX-5MX-6XEDOS /8190A KlaseC KlaseCLK E KlaseG KlaseM KlaseR KlaseS KlaseStufenheck SLSLK SPRINTER T1 Bus V KlaseVIANO VITO 124 sērijaCabrioCLUBMANCOUNTRYMANRoadsterCARISMA COLTECLIPSEGALANT L 200L300 / DELICA LANCERSHOGUN SPACE RUNNER SPACE WAGON 100 NX 200 SX ALMERABLUEBIRD CHERRY GT-RKUBISTARMAXIMA MICRA NAVARAPATHFINDER PATROL PICK UP PRAIRIE PRIMASTAR PRIMERA SUNNYTERRANOVANETTEAGILAANTARAASCONAASTRACALIBRA A COMBOCORSAFRONTERAINSIGNIAKADETTMANTA MERIVAMONTEREYMOVANOOMEGAREKORD SENATORSINTRA TIGRAVECTRAVIVAROZAFIRA104 106205 206208305306 3083094054064075008505508605806807BIPPERBOXEREXPERT J5PARTNER 911924928944968BOXSTERPERSONA1118 19 21 254 59CLIO ESPACE FLUENCEGRAND SCÉNICKANGOO LAGUNALATITUDEMEGANE MODUS RAPID Kasten SAFRANE SCÉNIC SUPER 5SymbolTRAFIC TWINGOWIND200 400 45 600 800 MINI MK I9-39-5900 9000ALHAMBRA AROSACORDOBA IBIZA INCALEONMALAGAMARBELLATERRATOLEDOFABIA FAVORIT FELICIA OCTAVIAROOMSTERSUPERB YETICITY-COUPE FORTWO KORANDOFORESTER IMPREZA JUSTY LEGACY VANILLE Autobuss VIVIOALTO BALENO IGNIS SAMURAISJ 410 SJ 413SUPER CARRY Bus SWIFT VITARAWAGON R+ HORIZONSAMBA4 RUNNERAURISAVENSISCAMRYCARINA CELICACOROLLA HIACE HILUX Pick-up LAND CRUISER LITEACEMR 2PASEOPICNICPREVIA RAV 4 STARLETTERCELYARIS CALIBRACARLTONCAVALIER240340-360 440 K 460 L480 E 740 760 850940960 C30C70 S40 S60S70S80 V40 UniversālisV50V60V70 V90 UniversālisXC60XC 90 BORACADDYCORRADODERBYGOLFJETTALTLUPOMULTIVAN NEW BEETLEPASSATPOLOSCIROCCOSHARANTAROTIGUANTOUAREGTOURANTRANSPORTERVENTO
Kvēlspuldze, Bremžu signāla lukturis piemēroti šādiem automašīnu modeļiem
Ražotājs/Modelis/TypeIzlaiduma gadsZSDzinēja tipsCil.Dzinēja kods
ABARTH 500 / 595 / 695 Hatchback (312_) 1.4 (312.AXF11)08.20081801368 ccm4312 A3.000
ABARTH 500 / 595 / 695 Hatchback (312_) 1.4 (312.AXT1A)08.20081901368 ccm4312 A9.000
ABARTH 500C / 595C / 695C (312_) Cabrio 1.4 (312.AXF1A)09.20091401368 ccm4312 A3.000
ALFA ROMEO 145 (930) 1.4 i.e. (930.A3)07.1994901351 ccm4AR 33501
ALFA ROMEO 145 (930) 1.4 i.e. 16V T.S. (930.A3A)12.19961031370 ccm4AR 38501
ALFA ROMEO 145 (930) 1.6 i.e. (930.A2)10.19941031596 ccm4AR 33201
ALFA ROMEO 145 (930) 1.6 i.e. 16V T.S. (930.A2)12.19961201598 ccm4AR 38201
ALFA ROMEO 145 (930) 1.9 TD (930.A4)10.1994901929 ccm4AR 33601
ALFA ROMEO 145 (930) 2.0 16V T.S. (930.A5)10.19951501970 ccm4AR 67204
ALFA ROMEO 146 (930) 1.4 i.e. (930.B3)12.1994901351 ccm4AR 33501
ALFA ROMEO 146 (930) 1.4 i.e. 16V T.S. (930.B3A)11.19961031370 ccm4AR 38501
ALFA ROMEO 146 (930) 1.6 i.e. (930.B2)12.19941031596 ccm4AR 33201
ALFA ROMEO 146 (930) 1.6 i.e. 16V T.S. (930.B2B)11.19961201598 ccm4AR 38201
ALFA ROMEO 146 (930) 1.8 i.e. 16V T.S. (930.B1A)11.19961401747 ccm4AR 67106
ALFA ROMEO 146 (930) 1.9 TD (930.B4A)12.1994901929 ccm4AR 33601
ALFA ROMEO 146 (930) 2.0 16V T.S. (930.B5)10.19951501970 ccm4AR 67204
ALFA ROMEO 155 (167) 1.7 T.S. (167.A4G)04.19931131748 ccm4AR 67103
ALFA ROMEO 155 (167) 1.8 T.S. Sport (167.A4A, 167.A4C, 167.A4E)01.19921271773 ccm4AR 67102
ALFA ROMEO 155 (167) 1.9 TD (167.A3B, 167.A3)04.1993901929 ccm4AR 67501
ALFA ROMEO 155 (167) 2.0 T.S. (167.A2A, 167.A2D)02.19921411995 ccm4AR 67202
ALFA ROMEO 155 (167) 2.0 T.S. 16V (167.A2G)03.19951501970 ccm4AR 67204
ALFA ROMEO 155 (167) 2.5 TD (167.A1A, 167.A1G)04.19931252499 ccm4VM 31 B
ALFA ROMEO 156 (932) 1.6 16V T.SPARK (932.A4, 932.A4100)09.19971201598 ccm4AR 32103
ALFA ROMEO 156 (932) 1.8 16V T.SPARK (932.A3)09.19971441747 ccm4AR 32201
ALFA ROMEO 156 (932) 1.9 JTD (932B2)09.19971051910 ccm4AR 32302
ALFA ROMEO 156 (932) 2.0 16V T.SPARK (932A2)09.19971551970 ccm4AR 32310
ALFA ROMEO 156 (932) 2.4 JTD (932B1)09.19971362387 ccm5AR 32501
ALFA ROMEO 156 (932) 2.5 V6 24V (932A1)09.19971902492 ccm6AR 32401
ALFA ROMEO 159 (939) 2.0 JTDM05.20091631956 ccm4844 A2.000
ALFA ROMEO 159 Sportwagon (939) 2.0 JTDM05.20091631956 ccm4844 A2.000
ALFA ROMEO 164 (164) 2.0 T.S. (164.A2C, 164.A2L)06.19871431962 ccm4AR 06420
ALFA ROMEO 164 (164) 2.0 T.S. (164.H3)09.19921441995 ccm4AR 64103
ALFA ROMEO 164 (164) 2.0 Turbo10.19871741995 ccm4AR 06476
ALFA ROMEO 164 (164) 2.5 TD (164.K2A, 164.K2B)09.19921252499 ccm4VM 32 B
ALFA ROMEO 164 (164) 3.0 V6 (164.AD, 164.AH, 164.AB)06.19871842959 ccm6AR 06412
ALFA ROMEO 166 (936) 2.0 T.Spark (936A3A__)09.19981551970 ccm4AR 34103
ALFA ROMEO 166 (936) 2.4 JTD (936A2A__)09.19981362387 ccm5AR 34202
ALFA ROMEO 166 (936) 2.5 V6 24V (936A2___)09.19981902492 ccm6AR 34201
ALFA ROMEO 166 (936) 3.0 V6 24V (936A1___)09.19982262959 ccm6AR 34302
ALFA ROMEO 33 (905) 1.2 (905.A)06.1983681186 ccm4AR 30585
ALFA ROMEO 33 (905) 1.505.1983951490 ccm4AR 30182
ALFA ROMEO 33 (905) 1.5 (905.A2A)05.1983841490 ccm4AR 30504
ALFA ROMEO 33 (905) 1.5 QV (905.A2N, 905.A2V)06.19841051490 ccm4AR 30508
ALFA ROMEO 33 (907A) 1.4 i.e. (907.A3A, 907.A3B)06.1991881351 ccm4AR 30755
ALFA ROMEO 33 (907A) 1.7 16V (907.A1C)01.19901291712 ccm4AR 30747
ALFA ROMEO 33 (907A) 1.7 i.e. (907.A1A)01.19901071712 ccm4AR 30737
ALFA ROMEO 33 Sportwagon (907B) 1.4 i.e.06.1991881351 ccm4AR 30755
ALFA ROMEO 75 (162B) 1.605.19851031567 ccm4AR 61101
ALFA ROMEO 75 (162B) 1.6 (162.B2B, 162.B2C)05.19851101567 ccm4AR 06100
ALFA ROMEO 75 (162B) 1.8 (162.B1A, 162.B1B)09.19851161779 ccm4AR 06202
ALFA ROMEO 75 (162B) 2.0 (162.BA)05.19851281962 ccm4AR 06212
ALFA ROMEO 75 (162B) 2.0 T.S Cat (162.B4A)05.19851481962 ccm4AR 06224
ALFA ROMEO GTV (916C_) 2.0 T.SPARK 16V (916.C2__, 916C2C00)06.19951501970 ccm4AR 32310
ALFA ROMEO MITO (955) 1.3 MultiJet01.2011841248 ccm4199 B4.000
ALFA ROMEO MITO (955) 1.4 MultiAir08.20101051368 ccm4955 A6.000
ALFA ROMEO MITO (955) 1.4 Turbo MultiAir10.20091631368 ccm4955 A8.000
ALFA ROMEO SPIDER (115) 160003.19761031570 ccm4AR 00526
ALFA ROMEO SPIDER (115) 160001.19901071570 ccm4AR 01563
ALFA ROMEO SPIDER (115) 160003.19711091570 ccm4AR 00536
ALFA ROMEO SPIDER (115) 200008.19861161962 ccm4AR 01544
ALFA ROMEO SPIDER (115) 200001.19901201962 ccm4AR 01588
ALFA ROMEO SPIDER (115) 200008.19861251962 ccm4AR 00515
ALFA ROMEO SPIDER (115) 200001.19771261962 ccm4AR 01590
ALFA ROMEO SPIDER (916S_) 1.8 16V (916S3)05.19981441747 ccm4AR 32201
ALFA ROMEO SPIDER (916S_) 2.0 T.SPARK 16V (916S2B)05.19981551970 ccm4AR 32301
ALFA ROMEO SPIDER (916S_) 2.0 T.SPARK 16V (916S2C00)06.19951501970 ccm4AR 32310
ALFA ROMEO SPIDER (916S_) 2.0 V6 Turbo (916S2A)05.19982021996 ccm6AR 16202
ALFA ROMEO SPIDER (916S_) 3.0 V6 (916S1)06.19951922959 ccm6AR 16101
AUDI 100 (43, C2) 2.110.19771152144 ccm5WE
AUDI 100 (43, C2) 2.103.19771362144 ccm5WG
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 1.808.1983901781 ccm4DS
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 2.308.19861362309 ccm5NF
AUDI 100 Avant (4A5, C4) 2.0 E09.19911151984 ccm4AAD
AUDI 100 Avant (4A5, C4) 2.3 E09.19911332309 ccm5AAR
AUDI 100 Avant (4A5, C4) 2.5 TDI12.19901152461 ccm5ABP
AUDI 100 Avant (4A5, C4) 2.603.19921502598 ccm6ABC
AUDI 100 Sedan (44, 44Q, C3) 1.808.1983901781 ccm4DS
AUDI 100 Sedan (44, 44Q, C3) 1.8 Cat03.1985901781 ccm44B
AUDI 100 Sedan (44, 44Q, C3) 2.008.19841151994 ccm5KP
AUDI 100 Sedan (44, 44Q, C3) 2.0 Cat01.19881151994 ccm5RT
AUDI 100 Sedan (44, 44Q, C3) 2.208.19841372226 ccm5KU
AUDI 100 Sedan (44, 44Q, C3) 2.3 E10.19861362309 ccm5NF
AUDI 100 Sedan (44, 44Q, C3) 2.5 TDI01.19901202461 ccm51T
AUDI 100 Sedan (4A2, C4) 2.012.19901001984 ccm4AAE
AUDI 100 Sedan (4A2, C4) 2.0 E12.19901151984 ccm4ABK
AUDI 100 Sedan (4A2, C4) 2.3 E12.19901342309 ccm5AAR
AUDI 100 Sedan (4A2, C4) 2.5 TDI12.19901152461 ccm5ABP
AUDI 100 Sedan (4A2, C4) 2.603.19921502598 ccm6ABC
AUDI 100 Sedan (4A2, C4) 2.8 E12.19901742771 ccm6AAH
AUDI 100 Sedan (4A2, C4) 2.8 E quattro12.19901742771 ccm6AAH
MERCEDES-BENZ 100 Autobuss (631) D (631.333, 631.343, 631.334, 631.344)02.1988722399 ccm4OM 616.963
MERCEDES-BENZ 100 Autobuss (631) D (631.333, 631.343, 631.334, 631.344)12.1990752399 ccm4OM 616
MERCEDES-BENZ 100 Furgons (631) D (631.332, 631.342)02.1988722399 ccm4OM 616.963
MERCEDES-BENZ 100 Furgons (631) D (631.332, 631.342)12.1990752399 ccm4OM 616.963
ROVER 100 / Metro Hatchback (XP) 111 C/L/S03.1990601119 ccm411 K2D
ROVER 100 / Metro Hatchback (XP) 114 D10.1992521361 ccm4TUD 3
ROVER 100 / Metro Hatchback (XP) 114 GTI 16V08.19911031396 ccm414 K4F
ROVER 100 / Metro Hatchback (XP) 114 S/L/GTA03.1990751396 ccm414 K2D
ROVER 100 / Metro Hatchback (XP) 115 D12.1994571527 ccm4TUD 5
AUDI 80 (80, 82, B1) 1.305.1972601297 ccm4ZF
AUDI 80 (80, 82, B1) 1.609.1975751588 ccm4YN
AUDI 80 (81, 85, B2) 1.608.1978751595 ccm4DT
AUDI 80 (81, 85, B2) 1.6 D08.1980541588 ccm4JK
AUDI 80 (81, 85, B2) 1.6 TD08.1981701588 ccm4CY
AUDI 80 (81, 85, B2) 1.801.1983901781 ccm4DS
AUDI 80 (81, 85, B2) 1.8 GTE10.19841121781 ccm4MU
AUDI 80 (81, 85, B2) 1.9 CD-5S09.19811151921 ccm5WN
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 1.608.1987701595 ccm4PP
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 1.609.1986751595 ccm4RN
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 1.6 D02.1987541588 ccm4JK
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 1.6 TD09.1986801588 ccm4RA
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 1.810.1986751781 ccm4RU
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 1.809.19861131847 ccm4SD
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 1.8 E06.19861121781 ccm4DZ
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 1.8 E quattro09.19861121781 ccm4DZ
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 1.8 quattro09.19861131847 ccm4SD
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 1.8 S08.1986881781 ccm4SF
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 1.8 S09.1986901781 ccm4JV
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 1.8 S quattro09.1986881781 ccm4SF
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 1.8 S quattro09.1986901781 ccm4NE
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 1.9 D08.1989681896 ccm41Y
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 2.010.19901121984 ccm4AAD
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 2.0 E08.19881131984 ccm43A
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 2.0 E 16V03.19901371984 ccm46A
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 2.0 E 16V quattro03.19901371984 ccm46A
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 2.0 E quattro08.19881131984 ccm43A
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 2.0 quattro08.19881121984 ccm43A
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 2.0 quattro10.19901151984 ccm4AAD
AUDI 80 Avant (8C5, B4) 1.6 E06.19931011595 ccm4ADA
AUDI 80 Avant (8C5, B4) 1.9 TDI07.1992901896 ccm41Z
AUDI 80 Avant (8C5, B4) 2.007.1992901984 ccm4ABT
AUDI 80 Avant (8C5, B4) 2.0 E07.19921151984 ccm4ABK
AUDI 80 Avant (8C5, B4) 2.0 E 16V02.19931401984 ccm4ACE
AUDI 80 Avant (8C5, B4) 2.0 E 16V quattro12.19921401984 ccm4ACE
AUDI 80 Avant (8C5, B4) 2.3 E07.19921332309 ccm5NG
AUDI 80 Avant (8C5, B4) 2.3 E quattro09.19911332309 ccm5NG
AUDI 80 Avant (8C5, B4) 2.607.19921502598 ccm6ABC
AUDI 80 Avant (8C5, B4) 2.6 quattro07.19921502598 ccm6ABC
AUDI 80 Avant (8C5, B4) 2.809.19911742771 ccm6AAH
AUDI 80 Avant (8C5, B4) 2.8 quattro08.19921742771 ccm6AAH
AUDI 80 Avant (8C5, B4) RS2 quattro03.19943152226 ccm5ADU
AUDI 80 Avant (8C5, B4) S2 quattro02.19932302226 ccm5ABY
AUDI 80 Sedan (8C2, B4) 1.609.1991711595 ccm4ABM
AUDI 80 Sedan (8C2, B4) 1.6 E06.19931011595 ccm4ADA
AUDI 80 Sedan (8C2, B4) 1.9 TD09.1991751896 ccm4AAZ
AUDI 80 Sedan (8C2, B4) 1.9 TDI09.1991901896 ccm41Z
AUDI 80 Sedan (8C2, B4) 2.009.1991901984 ccm4ABT
AUDI 80 Sedan (8C2, B4) 2.0 E09.19911151984 ccm4ABK
AUDI 80 Sedan (8C2, B4) 2.0 E 16V08.19921401984 ccm4ACE
AUDI 80 Sedan (8C2, B4) 2.0 E 16V quattro04.19921401984 ccm4ACE
AUDI 80 Sedan (8C2, B4) 2.0 E quattro09.19911151984 ccm4ABK
AUDI 80 Sedan (8C2, B4) 2.3 E09.19911332309 ccm5NG
AUDI 80 Sedan (8C2, B4) 2.3 E quattro09.19911332309 ccm5NG
AUDI 80 Sedan (8C2, B4) 2.607.19921502598 ccm6ABC
AUDI 80 Sedan (8C2, B4) 2.6 quattro06.19921502598 ccm6ABC
AUDI 80 Sedan (8C2, B4) 2.809.19911742771 ccm6AFC
AUDI 80 Sedan (8C2, B4) 2.8 quattro09.19911742771 ccm6AFC
AUDI 80 Sedan (8C2, B4) S2 quattro02.19932302226 ccm5ABY
AUDI 90 (81, 85, B2) 2.010.19841151994 ccm5HP
AUDI 90 (81, 85, B2) 2.210.19841362226 ccm5HY
AUDI 90 (89, 89Q, 8A, B3) 2.007.19881151994 ccm5PS
AUDI 90 (89, 89Q, 8A, B3) 2.2 E04.19871362226 ccm5KV
AUDI 90 (89, 89Q, 8A, B3) 2.2 E quattro04.19871362226 ccm5KV
AUDI 90 (89, 89Q, 8A, B3) 2.3 E04.19871332309 ccm5NG
AUDI 90 (89, 89Q, 8A, B3) 2.3 E04.19871362309 ccm5NG
AUDI 90 (89, 89Q, 8A, B3) 2.3 E 20V04.19901672309 ccm57A
AUDI 90 (89, 89Q, 8A, B3) 2.3 E 20V08.19881702309 ccm57A
AUDI 90 (89, 89Q, 8A, B3) 2.3 E 20V quattro04.19901672309 ccm57A
AUDI 90 (89, 89Q, 8A, B3) 2.3 E 20V quattro06.19881702309 ccm57A
AUDI 90 (89, 89Q, 8A, B3) 2.3 E quattro04.19871332309 ccm5NG
AUDI 90 (89, 89Q, 8A, B3) 2.3 E quattro04.19871362309 ccm5NG
SAAB 90 2.008.19841001985 ccm4B 20 I
AUDI A1 Hatchback (8X1, 8XK) 1.4 TFSI01.20111851390 ccm4CTJA
AUDI A1 Hatchback (8X1, 8XK) 1.6 TDI03.2011901598 ccm4CAYB
AUDI A1 Hatchback (8X1, 8XK) 2.0 TDI09.20111431968 ccm4CFHD
AUDI A3 Hatchback (8L1) 1.609.19961011595 ccm4AKL
AUDI A3 Hatchback (8L1) 1.809.19961251781 ccm4APG
AUDI A3 Hatchback (8L1) 1.8 T12.19961501781 ccm4AUM
AUDI A3 Hatchback (8L1) 1.9 TDI09.1996901896 ccm4ALH
AUDI A3 Hatchback (8L1) 1.9 TDI08.19971101896 ccm4AHF
AUDI A3 Hatchback (8P1) 1.6 E-Power01.20111021595 ccm4CCSA
AUDI A3 Sportback (8PA) 1.6 E-Power01.20111021595 ccm4CCSA
AUDI A4 Avant (8D5, B5) 1.611.19941001595 ccm4ADP
AUDI A4 Avant (8D5, B5) 1.802.19961251781 ccm4ARG
AUDI A4 Avant (8D5, B5) 1.8 quattro01.19961251781 ccm4APT
AUDI A4 Avant (8D5, B5) 1.8 T03.19961501781 ccm4APU
AUDI A4 Avant (8D5, B5) 1.8 T quattro01.19961501781 ccm4APU
AUDI A4 Avant (8D5, B5) 1.9 TDI02.1996901896 ccm4AHU
AUDI A4 Avant (8D5, B5) 1.9 TDI02.19961101896 ccm4AVG
AUDI A4 Avant (8D5, B5) 1.9 TDI quattro09.19961101896 ccm4AVG
AUDI A4 Avant (8D5, B5) 2.403.19971652393 ccm6AML
AUDI A4 Avant (8D5, B5) 2.4 quattro03.19971652393 ccm6AML
AUDI A4 Avant (8D5, B5) 2.5 TDI09.19971502496 ccm6AFB
AUDI A4 Avant (8D5, B5) 2.5 TDI quattro09.19971502496 ccm6AFB
AUDI A4 Avant (8D5, B5) 2.602.19961502598 ccm6ABC
AUDI A4 Avant (8D5, B5) 2.6 quattro01.19961502598 ccm6ABC
AUDI A4 Avant (8D5, B5) 2.803.19961742771 ccm6AAH
AUDI A4 Avant (8D5, B5) 2.810.19961932771 ccm6AQD
AUDI A4 Avant (8D5, B5) 2.8 quattro01.19961742771 ccm6AAH
AUDI A4 Avant (8D5, B5) 2.8 quattro10.19961932771 ccm6AQD
AUDI A4 Avant (8D5, B5) S4 quattro09.19972652671 ccm6AZB
AUDI A4 Sedan (8D2, B5) 1.611.19941001595 ccm4ADP
AUDI A4 Sedan (8D2, B5) 1.811.19941251781 ccm4APT
AUDI A4 Sedan (8D2, B5) 1.8 quattro01.19951251781 ccm4APT
AUDI A4 Sedan (8D2, B5) 1.8 T01.19951501781 ccm4APU
AUDI A4 Sedan (8D2, B5) 1.8 T quattro01.19951501781 ccm4APU
AUDI A4 Sedan (8D2, B5) 1.9 TDI01.1995901896 ccm4AHU
AUDI A4 Sedan (8D2, B5) 1.9 TDI10.19951101896 ccm4AVG
AUDI A4 Sedan (8D2, B5) 1.9 TDI quattro09.19961101896 ccm4AVG
AUDI A4 Sedan (8D2, B5) 2.403.19971652393 ccm6AML
AUDI A4 Sedan (8D2, B5) 2.4 quattro03.19971652393 ccm6AML
AUDI A4 Sedan (8D2, B5) 2.5 TDI09.19971502496 ccm6AFB
AUDI A4 Sedan (8D2, B5) 2.5 TDI quattro09.19971502496 ccm6AFB
AUDI A4 Sedan (8D2, B5) 2.601.19951502598 ccm6ABC
AUDI A4 Sedan (8D2, B5) 2.6 quattro01.19951502598 ccm6ABC
AUDI A4 Sedan (8D2, B5) 2.809.19951742771 ccm6AFC
AUDI A4 Sedan (8D2, B5) 2.810.19961932771 ccm6AQD
AUDI A4 Sedan (8D2, B5) 2.8 quattro01.19951742771 ccm6AFC
AUDI A4 Sedan (8D2, B5) 2.8 quattro10.19961932771 ccm6AQD
AUDI A4 Sedan (8D2, B5) S4 quattro09.19972652671 ccm6AZB
AUDI A5 Coupe (8T3) RS5 quattro03.20104504163 ccm8CFSA
AUDI A6 Avant (4A5, C4) 1.812.19951251781 ccm4ADR
AUDI A6 Avant (4A5, C4) 1.8 quattro12.19951251781 ccm4ADR
AUDI A6 Avant (4A5, C4) 1.9 TDI06.1994901896 ccm4AHU
AUDI A6 Avant (4A5, C4) 2.006.19941001984 ccm4AAE
AUDI A6 Avant (4A5, C4) 2.006.19941151984 ccm4ABK
AUDI A6 Avant (4A5, C4) 2.0 16V06.19941401984 ccm4ACE
AUDI A6 Avant (4A5, C4) 2.0 16V quattro06.19941401984 ccm4ACE
AUDI A6 Avant (4A5, C4) 2.306.19941332309 ccm5AAR
AUDI A6 Avant (4A5, C4) 2.3 quattro06.19941332309 ccm5AAR
AUDI A6 Avant (4A5, C4) 2.5 TDI01.19951142461 ccm5AAT
AUDI A6 Avant (4A5, C4) 2.5 TDI06.19941162461 ccm5AAT
AUDI A6 Avant (4A5, C4) 2.5 TDI08.19941402461 ccm5AEL
AUDI A6 Avant (4A5, C4) 2.5 TDI quattro07.19951402461 ccm5AEL
AUDI A6 Avant (4A5, C4) 2.606.19941392598 ccm6ACZ
AUDI A6 Avant (4A5, C4) 2.606.19941502598 ccm6ABC
AUDI A6 Avant (4A5, C4) 2.6 quattro06.19941502598 ccm6ABC
AUDI A6 Avant (4A5, C4) 2.806.19941742771 ccm6AFC
AUDI A6 Avant (4A5, C4) 2.812.19951932771 ccm6ACK
AUDI A6 Avant (4A5, C4) 2.8 quattro06.19941742771 ccm6AFC
AUDI A6 Avant (4A5, C4) 2.8 quattro12.19951932771 ccm6ACK
AUDI A6 Avant (4A5, C4) S6 4.2 quattro06.19942904172 ccm8AEC
AUDI A6 Avant (4A5, C4) S6 Plus quattro04.19963264172 ccm8AHK
AUDI A6 Avant (4A5, C4) S6 Turbo quattro06.19942302226 ccm5AAN
AUDI A6 Avant (4B5, C5) 1.812.19971251781 ccm4AJP
AUDI A6 Avant (4B5, C5) 1.8 T12.19971501781 ccm4APU
AUDI A6 Avant (4B5, C5) 1.8 T quattro12.19971501781 ccm4APU
AUDI A6 Avant (4B5, C5) 1.9 TDI02.19981101896 ccm4AVG
AUDI A6 Avant (4B5, C5) 2.412.19971652393 ccm6AML
AUDI A6 Avant (4B5, C5) 2.4 quattro12.19971652393 ccm6AML
AUDI A6 Avant (4B5, C5) 2.5 TDI12.19971502496 ccm6AFB
AUDI A6 Avant (4B5, C5) 2.5 TDI quattro12.19971502496 ccm6AFB
AUDI A6 Avant (4B5, C5) 2.7 T02.19992302671 ccm6AJK
AUDI A6 Avant (4B5, C5) 2.7 T quattro12.19972302671 ccm6AJK
AUDI A6 Avant (4B5, C5) 2.812.19971932771 ccm6AQD
AUDI A6 Avant (4B5, C5) 2.8 quattro12.19971932771 ccm6AQD
AUDI A6 Sedan (4A2, C4) 1.812.19951251781 ccm4ADR
AUDI A6 Sedan (4A2, C4) 1.8 quattro12.19951251781 ccm4ADR
AUDI A6 Sedan (4A2, C4) 1.9 TDI06.1994901896 ccm4AHU
AUDI A6 Sedan (4A2, C4) 2.006.19941011984 ccm4AAE
AUDI A6 Sedan (4A2, C4) 2.006.19941151984 ccm4ABK
AUDI A6 Sedan (4A2, C4) 2.0 16V06.19941401984 ccm4ACE
AUDI A6 Sedan (4A2, C4) 2.0 16V quattro06.19941401984 ccm4ACE
AUDI A6 Sedan (4A2, C4) 2.306.19941332309 ccm5AAR
AUDI A6 Sedan (4A2, C4) 2.3 quattro06.19941332309 ccm5AAR
AUDI A6 Sedan (4A2, C4) 2.5 TDI01.19951142461 ccm5AAT
AUDI A6 Sedan (4A2, C4) 2.5 TDI06.19941162461 ccm5AAT
AUDI A6 Sedan (4A2, C4) 2.5 TDI08.19941402461 ccm5AEL
AUDI A6 Sedan (4A2, C4) 2.5 TDI quattro10.19951402461 ccm5AEL
AUDI A6 Sedan (4A2, C4) 2.606.19941392598 ccm6ACZ
AUDI A6 Sedan (4A2, C4) 2.606.19941502598 ccm6ABC
AUDI A6 Sedan (4A2, C4) 2.6 quattro06.19941502598 ccm6ABC
AUDI A6 Sedan (4A2, C4) 2.806.19941742771 ccm6AFC
AUDI A6 Sedan (4A2, C4) 2.812.19951932771 ccm6ACK
AUDI A6 Sedan (4A2, C4) 2.8 quattro06.19941742771 ccm6AFC
AUDI A6 Sedan (4A2, C4) 2.8 quattro12.19951932771 ccm6ACK
AUDI A6 Sedan (4A2, C4) S6 4.2 quattro06.19942904172 ccm8AEC
AUDI A6 Sedan (4A2, C4) S6 Plus quattro04.19963264172 ccm8AHK
AUDI A6 Sedan (4A2, C4) S6 Turbo quattro06.19942302226 ccm5AAN
AUDI A6 Sedan (4B2, C5) 1.807.19971251781 ccm4AJP
AUDI A6 Sedan (4B2, C5) 1.8 T01.19971501781 ccm4APU
AUDI A6 Sedan (4B2, C5) 1.8 T quattro02.19971501781 ccm4APU
AUDI A6 Sedan (4B2, C5) 1.9 TDI04.19971101896 ccm4AVG
AUDI A6 Sedan (4B2, C5) 2.402.19971652393 ccm6AML
AUDI A6 Sedan (4B2, C5) 2.4 quattro02.19971652393 ccm6AML
AUDI A6 Sedan (4B2, C5) 2.5 TDI07.19971502496 ccm6AFB
AUDI A6 Sedan (4B2, C5) 2.5 TDI quattro07.19971502496 ccm6AFB
AUDI A6 Sedan (4B2, C5) 2.7 T02.19992302671 ccm6AJK
AUDI A6 Sedan (4B2, C5) 2.7 T quattro12.19972302671 ccm6AJK
AUDI A6 Sedan (4B2, C5) 2.802.19971932771 ccm6AQD
AUDI A6 Sedan (4B2, C5) 2.8 quattro02.19971932771 ccm6AQD
AUDI A6 Sedan (4G2, 4GC, C7) 2.0 TDI03.20111631968 ccm4CGLD
AUDI A6 Sedan (4G2, 4GC, C7) 2.0 TDI03.20111771968 ccm4CMGB
AUDI A6 Sedan (4G2, 4GC, C7) 2.0 TFSI05.20111801984 ccm4CDNB
AUDI A6 Sedan (4G2, 4GC, C7) 2.8 FSI11.20102042773 ccm6CHVA
AUDI A6 Sedan (4G2, 4GC, C7) 2.8 FSI quattro11.20102042773 ccm6CHVA
AUDI A6 Sedan (4G2, 4GC, C7) 3.0 TDI11.20102042967 ccm6CLAB
AUDI A6 Sedan (4G2, 4GC, C7) 3.0 TDI quattro03.20112042967 ccm6CLAA
AUDI A6 Sedan (4G2, 4GC, C7) 3.0 TDI quattro03.20112452967 ccm6CKVB
AUDI A6 Sedan (4G2, 4GC, C7) 3.0 TFSI quattro11.20103002995 ccm6CGWB
AUDI A8 (4D2, 4D8) 2.5 TDI01.19971502496 ccm6AFB
AUDI A8 (4D2, 4D8) 2.5 TDI quattro07.19971502496 ccm6AFB
AUDI A8 (4D2, 4D8) 2.807.19951632771 ccm6AEJ
AUDI A8 (4D2, 4D8) 2.803.19941742771 ccm6AAH
AUDI A8 (4D2, 4D8) 2.804.19961932771 ccm6AQD
AUDI A8 (4D2, 4D8) 2.8 quattro07.19951632771 ccm6AEJ
AUDI A8 (4D2, 4D8) 2.8 quattro03.19941742771 ccm6AAH
AUDI A8 (4D2, 4D8) 2.8 quattro04.19961932771 ccm6AQD
AUDI A8 (4D2, 4D8) 3.707.19952303697 ccm8AEW
AUDI A8 (4D2, 4D8) 3.7 quattro07.19952303697 ccm8AEW
AUDI A8 (4D2, 4D8) 4.2 quattro03.19942454172 ccm8AEM
AUDI A8 (4D2, 4D8) 4.2 quattro03.19942994172 ccm8ABZ
AUDI A8 (4D2, 4D8) S8 quattro07.19963404172 ccm8AHC
AUDI Cabriolet (8G7, B4) 1.801.19971251781 ccm4ADR
AUDI Cabriolet (8G7, B4) 1.9 TDI06.1995901896 ccm4AHU
AUDI Cabriolet (8G7, B4) 2.0 16V06.19951401984 ccm4ACE
AUDI Cabriolet (8G7, B4) 2.0 E01.19931151984 ccm4ABK
AUDI Cabriolet (8G7, B4) 2.3 E05.19911332309 ccm5NG
AUDI Cabriolet (8G7, B4) 2.606.19931502598 ccm6ABC
AUDI Cabriolet (8G7, B4) 2.811.19921742771 ccm6AFC
MERCEDES-BENZ W124 Cabrio (A124) 300 CE-24 (124.061)04.19922202960 ccm6M 104.980
ROVER CABRIOLET (XW) 214 1.4i 16V01.19931031396 ccm414 K4F
ROVER CABRIOLET (XW) 216 1.6i01.19921221590 ccm4D 16 A8
AUDI Q7 (4LB) 3.0 TDI quattro06.20092242967 ccm6CATA
AUDI TT Coupe (8J3) 2.0 TFSI05.20102111984 ccm4CESA
AUDI TT Coupe (8J3) 2.0 TFSI quattro05.20102111984 ccm4CETA
AUDI TT Coupe (8N3) 1.8 T10.19981801781 ccm4ATC
AUDI TT Coupe (8N3) 1.8 T quattro10.19981801781 ccm4ATC
AUDI TT Coupe (8N3) 1.8 T quattro10.19982241781 ccm4BAM
AUDI TT Roadster (8J9) 2.0 TFSI05.20102111984 ccm4CESA
AUDI TT Roadster (8J9) 2.0 TFSI quattro05.20102111984 ccm4CETA
AUDI V8 (441, 442, 4C2, 4C8) 3.6 quattro04.19932453562 ccm8PT
AUDI V8 (441, 442, 4C2, 4C8) 3.6 quattro10.19882503562 ccm8PT
AUDI V8 (441, 442, 4C2, 4C8) 4.2 quattro10.19912804172 ccm8ABH
AUSTIN Maestro (XC) 1.303.1983631273 ccm412 H
AUSTIN Maestro (XC) 1.3 LS03.1983671273 ccm412 H
AUSTIN Maestro (XC) 1.6 Mayfair HLS03.1983831598 ccm416 HC37
AUSTIN Metro Hatchback 1.010.198045998 ccm499 H
AUSTIN Metro Hatchback 1.310.1980691273 ccm412 HA83AA
AUSTIN Metro Hatchback 1.3 L,HLE,S10.1980601273 ccm412 H
AUSTIN Mini Hatchback 100010.196735 ccm
AUSTIN Mini Hatchback 100010.196739998 ccm499 H
AUSTIN Mini Hatchback 1000 Mayfair08.198242998 ccm499 HC20P
AUSTIN Mini Hatchback 1000 Mayfair Sport09.198841999 ccm499 HD81
AUSTIN Mini Hatchback 1100 Special01.1976451098 ccm410 H
AUSTIN Mini Hatchback 1275 GT10.1969531273 ccm412 H
AUSTIN Mini Hatchback 85001.196734848 ccm4BMC Serie A
MINI Hatchback (R56) Cooper09.20061151598 ccm4N12 B16 A
MINI Hatchback (R56) Cooper D02.20111121995 ccm4N47 C20 A
MINI Hatchback (R56) Cooper S03.20101631598 ccm4N18 B16 A
MINI Hatchback (R56) Cooper SD02.20111361995 ccm4N47 C20 A
MINI Hatchback (R56) Cooper SD02.20111431995 ccm4N47 C20 A
MINI Hatchback (R56) One D07.2010901598 ccm4N47 C16 A
AUSTIN Montego Sedan (XE) 1.6 LS,HL04.1984831598 ccm416 HC37
AUSTIN Montego Sedan (XE) 2.004.19841011994 ccm420 HSC
AUSTIN Montego Universālis (XE) 1.6 LS10.1984831598 ccm416 HC37
BMW 1 Hatchback (F20) 116 d11.20121161598 ccm4N47 D16 A
BMW 1 Hatchback (F20) 118 d12.20101361995 ccm4N47 D20 C
BMW 1 Hatchback (F20) 120 d12.20101631995 ccm4N47 D20 C
BMW 1 Hatchback (F20) 125 d08.20112111995 ccm4N47 D20 D
BMW 1 Hatchback (F20) 125 i08.20112181997 ccm4N20 B20 A
BMW 3 Cabrio (E30) 318 i09.19901131796 ccm4M40 B18 (184E1)
BMW 3 Cabrio (E30) 320 i04.19861291990 ccm6M20 B20 (206KA)
BMW 3 Cabrio (E30) 325 i09.19871702494 ccm6M20 B25 (256K1)
BMW 3 Cabrio (E30) 325 i12.19851712494 ccm6M20 B25 (256E2)
BMW 3 Cabrio (E36) 318 i01.19941151796 ccm4M43 B18 (184E2)
BMW 3 Cabrio (E36) 320 i12.19931501991 ccm6M52 B20 (206S3)
BMW 3 Cabrio (E36) 323 i06.19951702494 ccm6M52 B25 (256S3)
BMW 3 Cabrio (E36) 325 i03.19931922494 ccm6M50 B25 (256S2)
BMW 3 Cabrio (E36) 328 i03.19951932793 ccm6M52 B28 (286S1)
BMW 3 Cabrio (E36) M3 3.001.19942862990 ccm6S50 B30 (306S1)
BMW 3 Cabrio (E36) M3 3.210.19953213201 ccm6S50 B32 (326S1)
BMW 3 Compact (E36) 316 g03.19941021596 ccm4M43 B16 (164E2)
BMW 3 Compact (E36) 316 i03.19941021596 ccm4M43 B16 (164E2)
BMW 3 Compact (E36) 318 tds01.1995901665 ccm4M41 D17 (174T1)
BMW 3 Compact (E36) 318 ti11.19941401796 ccm4M42 B18 (184S1)
BMW 3 Compact (E36) 318 ti07.19951401895 ccm4M44 B19 (194S1)
BMW 3 Compact (E36) 323 ti08.19971702494 ccm6M52 B25 (256S3)
BMW 3 Coupe (E36) 316 i09.19931021596 ccm4M43 B16 (164E2)
BMW 3 Coupe (E36) 318 is03.19921401796 ccm4M42 B18 (184S1)
BMW 3 Coupe (E36) 318 is09.19951401895 ccm4M44 B19 (194S1)
BMW 3 Coupe (E36) 320 i03.19921501991 ccm6M52 B20 (206S3)
BMW 3 Coupe (E36) 323 i03.19951702494 ccm6M52 B25 (256S3)
BMW 3 Coupe (E36) 325 i03.19921922494 ccm6M50 B25 (256S2)
BMW 3 Coupe (E36) 328 i01.19951932793 ccm6M52 B28 (286S1)
BMW 3 Coupe (E36) M3 3.010.19922862990 ccm6S50 B30 (306S1)
BMW 3 Coupe (E36) M3 3.001.19952952990 ccm6S50 B30 (306S1)
BMW 3 Coupe (E36) M3 3.210.19953213201 ccm6S50 B32 (326S1)
BMW 3 Sedan (E21) 31503.1981751573 ccm4M10 B16 (164VB)
BMW 3 Sedan (E21) 31609.1980901766 ccm4M10 B18 (184VC)
BMW 3 Sedan (E21) 318 i11.19791051766 ccm4M10 B18 (184VA)
BMW 3 Sedan (E21) 320 i06.19751251990 ccm4M10 B20
BMW 3 Sedan (E21) 323 i01.19781432316 ccm6M20 B23 (236EA)
BMW 3 Sedan (E30) 31609.1982901766 ccm4M10 B18 (184VD)
BMW 3 Sedan (E30) 316 (Ecotronic)09.1983901766 ccm4M10 B18 (184VD)
BMW 3 Sedan (E30) 316 i09.19871001596 ccm4M40 B16 (164E1)
BMW 3 Sedan (E30) 316 i08.19871021766 ccm4M10 B18 (184KA)
BMW 3 Sedan (E30) 318 i09.19821051766 ccm4M10 B18 (184EZ)
BMW 3 Sedan (E30) 318 i09.19871131796 ccm4M40 B18 (184E1)
BMW 3 Sedan (E30) 318 is09.19891361796 ccm4M42 B18 (184S1)
BMW 3 Sedan (E30) 320 i09.19821251990 ccm6M20 B20 (206EB)
BMW 3 Sedan (E30) 320 i12.19851291990 ccm6M20 B20 (206KA)
BMW 3 Sedan (E30) 320 i12.19851501990 ccm6M20 B20 (206KA)
BMW 3 Sedan (E30) 324 d09.1985862443 ccm6M21 D24 (246DA)
BMW 3 Sedan (E30) 324 td09.19871152443 ccm6M21 D24 (246TB)
BMW 3 Sedan (E30) 325 e 2.710.19831222693 ccm6M20 B27 (276KB)
BMW 3 Sedan (E30) 325 i12.19861702494 ccm6M20 B25 (256K1)
BMW 3 Sedan (E30) 325 i09.19831712494 ccm6M20 B25 (256E2)
BMW 3 Sedan (E30) 325 i X03.19861712494 ccm6M20 B25 (256K1)
BMW 3 Sedan (E36) 316 i09.19901001596 ccm4M40 B16 (164E1)
BMW 3 Sedan (E36) 316 i07.19931021596 ccm4M43 B16 (164E2)
BMW 3 Sedan (E36) 316 i09.19901021596 ccm4M43 B16 (164E2)
BMW 3 Sedan (E36) 318 i12.19901131796 ccm4M40 B18 (184E1)
BMW 3 Sedan (E36) 318 i10.19931151796 ccm4M43 B18 (184E2)
BMW 3 Sedan (E36) 318 is03.19931401796 ccm4M42 B18 (184S1)
BMW 3 Sedan (E36) 318 is09.19951401895 ccm4M44 B19 (194S1)
BMW 3 Sedan (E36) 318 tds01.1995901665 ccm4M41 D17 (174T1)
BMW 3 Sedan (E36) 320 i09.19901501991 ccm6M52 B20 (206S3)
BMW 3 Sedan (E36) 323 i 2.503.19951702494 ccm6M52 B25 (256S3)
BMW 3 Sedan (E36) 325 i09.19901922494 ccm6M50 B25 (256S2)
BMW 3 Sedan (E36) 325 td09.19911152497 ccm6M51 D25 (256T1)
BMW 3 Sedan (E36) 325 tds05.19931432497 ccm6M51 D25 (256T1)
BMW 3 Sedan (E36) 328 i01.19951932793 ccm6M52 B28 (286S1)
BMW 3 Sedan (E36) M3 3.209.19953213201 ccm6S50 B32 (326S1)
BMW 3 Sedan (E46) 318 i02.19981181895 ccm4M43 B19 (194E1)
BMW 3 Sedan (E46) 320 d04.19981361951 ccm4M47 D20 (204D1)
BMW 3 Sedan (E46) 320 i03.19981501991 ccm6M52 B20 (206S4)
BMW 3 Sedan (E46) 323 i03.19981702494 ccm6M52 B25 (256S4)
BMW 3 Sedan (E46) 328 i02.19981932793 ccm6M52 B28 (286S2)
BMW 3 Touring (E30) 316 i09.19911001596 ccm4M40 B16 (164E1)
BMW 3 Touring (E30) 318 i04.19891131796 ccm4M40 B18 (184E1)
BMW 3 Touring (E30) 320 i01.19881291990 ccm6M20 B20 (206KA)
BMW 3 Touring (E30) 325 i07.19871702494 ccm6M20 B25 (256K1)
BMW 3 Touring (E36) 318 i07.19951161796 ccm4M43 B18 (184E2)
BMW 3 Touring (E36) 318 tds01.1995901665 ccm4M41 D17 (174T1)
BMW 3 Touring (E36) 320 i01.19951501991 ccm6M52 B20 (206S3)
BMW 3 Touring (E36) 323 i09.19951702494 ccm6M52 B25 (256S3)
BMW 3 Touring (E36) 325 tds01.19951432497 ccm6M51 D25 (256T1)
BMW 3 Touring (E36) 328 i01.19951932793 ccm6M52 B28 (286S1)
BMW 5 Sedan (E28) 518 i05.19811051766 ccm4M10 B18 (184EB)
BMW 5 Sedan (E28) 520 i06.19811251990 ccm6M20 B20 (206EZ)
BMW 5 Sedan (E28) 520 i12.19861501990 ccm6M20 B20 (206KA)
BMW 5 Sedan (E28) 524 td09.19831152443 ccm6M21 D24 (246TA)
BMW 5 Sedan (E34) 518 i08.19891131796 ccm4M40 B18 (184E1)
BMW 5 Sedan (E34) 518 i08.19891151796 ccm4M43 B18 (184E2)
BMW 5 Sedan (E34) 520 i01.19881291990 ccm6M20 B20 (206KA)
BMW 5 Sedan (E34) 520 i 24V09.19891501991 ccm6M50 B20 (206S2)
BMW 5 Sedan (E34) 524 td03.19881152443 ccm6M21 D24 (246TB)
BMW 5 Sedan (E34) 525 i01.19881702494 ccm6M20 B25 (256K1)
BMW 5 Sedan (E34) 525 i 24V09.19891922494 ccm6M50 B25 (256S2)
BMW 5 Sedan (E34) 525 iX 24V10.19911922494 ccm6M50 B25 (256S2)
BMW 5 Sedan (E34) 525 td04.19931152497 ccm6M51 D25 (256T1)
BMW 5 Sedan (E34) 525 tds09.19911432497 ccm6M51 D25 (256T1)
BMW 5 Sedan (E34) 530 i01.19881882986 ccm6M30 B30 (306KA)
BMW 5 Sedan (E34) 530 i V809.19922182997 ccm8M60 B30 (308S1)
BMW 5 Sedan (E34) 535 i01.19882113430 ccm6M30 B34 (346KB)
BMW 5 Sedan (E34) 540 i V809.19922863982 ccm8M60 B40 (408S1)
BMW 5 Sedan (E34) M510.19883153535 ccm6S38 B36 (366S1)
BMW 5 Sedan (E34) M503.19923403795 ccm6S38 B38 (386S1)
BMW 5 Sedan (E34) M5 Cat10.19883153535 ccm6S38 B36 (366S1)
BMW 5 Sedan (E39) 520 i01.19961501991 ccm6M52 B20 (206S4)
BMW 5 Sedan (E39) 523 i11.19951702494 ccm6M52 B25 (256S4)
BMW 5 Sedan (E39) 525 td01.19971162497 ccm6M51 D25 (256T1)
BMW 5 Sedan (E39) 525 tds01.19961432497 ccm6M51 D25 (256T1)
BMW 5 Sedan (E39) 528 i11.19951932793 ccm6M52 B28 (286S2)
BMW 5 Sedan (E39) 535 i04.19962353498 ccm8M62 B35 (358S2)
BMW 5 Sedan (E39) 540 i04.19962864398 ccm8M62 B44 (448S2)
BMW 5 Touring (E34) 518 g11.19951151796 ccm4M43 B18 (184E2)
BMW 5 Touring (E34) 518 i03.19931131796 ccm4M43 B18 (184E2)
BMW 5 Touring (E34) 520 i11.19911501991 ccm6M50 B20 (206S2)
BMW 5 Touring (E34) 525 i11.19911922494 ccm6M50 B25 (256S2)
BMW 5 Touring (E34) 525 ix02.19921922494 ccm6M50 B25 (256S2)
BMW 5 Touring (E34) 525 td03.19931152497 ccm6M51 D25 (256T1)
BMW 5 Touring (E34) 525 tds12.19911432497 ccm6M51 D25 (256T1)
BMW 5 Touring (E34) 530 i V809.19922182997 ccm8M60 B30 (308S1)
BMW 5 Touring (E34) 540 i09.19932863982 ccm8M60 B40 (408S1)
BMW 5 Touring (E34) M509.19943403795 ccm6S38 B38 (386S1)
BMW 5 Touring (E39) 520 i01.19971501991 ccm6M52 B20 (206S4)
BMW 5 Touring (E39) 523 i09.19961702494 ccm6M52 B25 (256S4)
BMW 5 Touring (E39) 528 i01.19971932793 ccm6M52 B28 (286S2)
BMW 5 Touring (E39) 540 i01.19972864398 ccm8M62 B44 (448S2)
BMW 7 (E32) 730 i,iL12.19861882986 ccm6M30 B30 (306KA)
BMW 7 (E32) 730 i,iL V804.19922182997 ccm8M60 B30 (308S1)
BMW 7 (E32) 735 i,iL09.19862113430 ccm6M30 B34 (346KB)
BMW 7 (E32) 740 i,iL V804.19922863982 ccm8M60 B40 (408S1)
BMW 7 (E32) 750 i,iL V1209.19873004988 ccm12M70 B50 (5012A)
BMW 7 (E38) 725 tds04.19961432497 ccm6M51 D25 (256T1)
BMW 7 (E38) 728 i, iL08.19951932793 ccm6M52 B28 (286S2)
BMW 7 (E38) 730 i, iL10.19942182997 ccm8M60 B30 (308S1)
BMW 7 (E38) 735 i, iL01.19962353498 ccm8M62 B35 (358S1)
BMW 7 (E38) 740 i, iL10.19942863982 ccm8M60 B40 (408S1)
BMW 7 (E38) 740 i, iL01.19962864398 ccm8M62 B44 (448S2)
BMW 7 (E38) 750 i, iL12.19943265379 ccm12M73 B54 (54122)
BMW 8 (E31) 840 Ci01.19962864398 ccm8M62 B44 (448S1)
BMW 8 (E31) 840 i02.19932863982 ccm8M60 B40 (408S1)
BMW 8 (E31) 850 Ci09.19943265379 ccm12M73 B54 (54121)
BMW 8 (E31) 850 CSi04.19933805576 ccm12S70 B56 (56121)
BMW 8 (E31) 850 i,Ci04.19903004988 ccm12M70 B50 (5012A)
BMW X5 (E70) xDrive 30 d04.20102452993 ccm6N57 D30 A
BMW X5 (E70) xDrive 35 i09.20103062979 ccm6N55 B30 A
BMW X5 (E70) xDrive 40 d09.20103062993 ccm6N57 D30 B
BMW X5 (E70) xDrive 50 i07.20094084395 ccm8N63 B44 A
BMW X6 (E71, E72) ActiveHybrid01.20094854395 ccm8N63 B44 A
BMW X6 (E71, E72) xDrive 30 d07.20092112993 ccm6N57 D30 A
BMW X6 (E71, E72) xDrive 30 d04.20092452993 ccm6N57 D30 A
BMW X6 (E71, E72) xDrive 40 d07.20093062993 ccm6N57 D30 B
BMW Z1 Roadster 2.506.19881702494 ccm6M20 B25 (256K1)
BMW Z3 Coupe (E36) 2.8 i07.19971922793 ccm6M52 B28 (286S2)
BMW Z3 Coupe (E36) M02.19983213201 ccm6S50 B32 (326S3)
BMW Z3 Roadster (E36) 1.8 i10.19951161796 ccm4M43 B18 (184E2)
BMW Z3 Roadster (E36) 1.9 i10.19951401895 ccm4M44 B19 (194S1)
BMW Z3 Roadster (E36) 2.8 i04.19971922793 ccm6M52 B28 (286S1)
BMW Z3 Roadster (E36) M 3.203.19973213201 ccm6S50 B32 (326S1)
CHEVROLET Aveo / Kalos Hatchback (T250, T255) 1.204.2008751206 ccm4LMU
CHEVROLET Aveo / Kalos Sedan (T250, T255) 1.201.2008751206 ccm4LMU
CHEVROLET Aveo / Kalos Sedan (T250, T255) 1.201.2008841206 ccm4LMU
CHEVROLET CORVETTE 5.701.19973445665 ccm8LS1
CHEVROLET CRUZE (J300) 1.605.20091091598 ccm4F16D3
CHEVROLET CRUZE (J300) 1.605.20091241598 ccm4LDE
CHEVROLET CRUZE (J300) 2.0 CDI08.20101631998 ccm4Z 20 D1
CHEVROLET LACETTI Universālis (J200) 1.603.20051091598 ccm4L44(96CUL4)
CHEVROLET LACETTI Universālis (J200) 1.808.20051211796 ccm4LDA
CHEVROLET LACETTI Universālis (J200) 2.0 D01.20071211991 ccm4LMN
CHEVROLET ORLANDO (J309) 1.802.20111411796 ccm42H0
CHEVROLET ORLANDO (J309) 2.0 D02.20111311998 ccm4LNP
CHEVROLET ORLANDO (J309) 2.0 D02.20111631998 ccm4LNP
CHEVROLET SPARK (M300) 1.201.2011831199 ccm4LC5(73CUL4)
CHEVROLET SPARK (M300) 1.2 LPG01.2011801199 ccm4LC5(73CUL4)
CHRYSLER NEON (PL) 2.0 16V05.19941331996 ccm4420H
CHRYSLER STRATUS (JA) 2.0 LE12.19951311995 ccm4C00
CHRYSLER STRATUS (JA) 2.5 LX V612.19951632497 ccm6EEB
CHRYSLER STRATUS Kabriolets (JX) 2.0 LE06.19961311996 ccm4420X
CHRYSLER STRATUS Kabriolets (JX) 2.5 LX04.19961632497 ccm6625H
CHRYSLER VISION 3.5 TSi09.19932113518 ccm6F01
CHRYSLER Voyager / Grand Voyager III (GS) 2.0 i01.19951331995 ccm4C00
CHRYSLER Voyager / Grand Voyager III (GS) 2.4 i01.19951512429 ccm4B00
CHRYSLER Voyager / Grand Voyager III (GS) 2.5 TD01.19951162499 ccm4ENC
CHRYSLER Voyager / Grand Voyager III (GS) 3.3 i01.19951583301 ccm6R00
CHRYSLER Voyager / Grand Voyager III (GS) 3.8 i AWD01.19951663778 ccm6L00
CHRYSLER VOYAGER II (ES) 2.5 i01.1991982501 ccm4K00
CHRYSLER VOYAGER II (ES) 2.5 TD01.19921182500 ccm409B
CHRYSLER VOYAGER II (ES) 3.0 i01.19911472972 ccm66G72
CHRYSLER VOYAGER II (ES) 3.3 i08.19901503301 ccm6EGA
CHRYSLER VOYAGER II (ES) 3.3 i08.19901633301 ccm6EGA
CITROËN 2CV Sedan 401.197023435 ccm2A79/1 (AYA2)
CITROËN 2CV Sedan 608.197927602 ccm2A06/664
CITROËN 2CV Sedan 602.197029602 ccm2A06/664
CITROËN AX (ZA-_) 1.3 Sport04.1987951294 ccm4M4A
CITROËN AX (ZA-_) 1.4 GTi08.1991901360 ccm4KFY (TU3FJ2)
CITROËN AX (ZA-_) 1.4 GTi06.1991941360 ccm4KFZ (TU3FJ2)
CITROËN AX (ZA-_) 1007.198645954 ccm4CDY (TU9M)
CITROËN AX (ZA-_) 1002.198750954 ccm4CDZ (TU9M)
CITROËN AX (ZA-_) 10 E12.198641954 ccm4C3A
CITROËN AX (ZA-_) 1112.1986541124 ccm4H1A
CITROËN AX (ZA-_) 1109.1986601124 ccm4HDZ (TU1M)
CITROËN AX (ZA-_) 11 Cat09.1988541124 ccm4HAZ (TU1CP)
CITROËN AX (ZA-_) 1412.1986601360 ccm4KAY (TU3CP)
CITROËN AX (ZA-_) 1406.1988671360 ccm4K1F
CITROËN AX (ZA-_) 1404.1987751360 ccm4KDZ (TU3M/Z)
CITROËN AX (ZA-_) 1401.1988851360 ccm4K2B
CITROËN AX (ZA-_) 14 4x408.1991751360 ccm4KDZ (TU3M/Z)
CITROËN AX (ZA-_) 14 D08.1991501360 ccm4K9Y (TUD3Y)
CITROËN AX (ZA-_) 14 D09.1988521360 ccm4K9A (TUD3)
CITROËN AX (ZA-_) 15 D08.1994541527 ccm4VJY (TUD5)
CITROËN AX (ZA-_) 15 D08.1994581527 ccm4VJZ (TUD5)
CITROËN BERLINGO (B9) 1.6 HDi 9007.2010921560 ccm49HJ (DV6DTEDM)
CITROËN Berlingo / Berlingo First (MF, GJK, GFK) 1.1 i (MFHDZ, MFHFX)07.1996601124 ccm4HFX (TU1JP)
CITROËN Berlingo / Berlingo First (MF, GJK, GFK) 1.4 i (MFKFX, MFKFW)07.1996751360 ccm4KFW (TU3JP)
CITROËN Berlingo / Berlingo First (MF, GJK, GFK) 1.8 i (MFLFX)05.1997901762 ccm4LFX (XU7JB)
CITROËN Berlingo / Berlingo First (MF, GJK, GFK) 1.9 D (MFDJY)07.1996681905 ccm4DJY (XUD9A)
CITROËN Berlingo / Berlingo First Van (M_) 1.1 i (MAHDZ, MBHDZ, MBHFX)07.1996601124 ccm4HFX (TU1JP)
CITROËN Berlingo / Berlingo First Van (M_) 1.4 i (MBKFX, MBKFW)07.1996751360 ccm4KFW (TU3JP)
CITROËN Berlingo / Berlingo First Van (M_) 1.8 D (MBA9A, MCA9A)07.1996591769 ccm4A9A (XUD7)
CITROËN Berlingo / Berlingo First Van (M_) 1.9 D (MBDJY)07.1996701905 ccm4DJY (XUD9A)
CITROËN BX (XB-_) 1.8 D10.1985601769 ccm4161 (XUD7)
CITROËN BX (XB-_) 1110.1986571124 ccm4H1A
CITROËN BX (XB-_) 1401.1989641360 ccm4K1H (TU3A)
CITROËN BX (XB-_) 1401.1989751360 ccm4KDZ (TU3M/Z)
CITROËN BX (XB-_) 14 E10.1982611360 ccm4150A
CITROËN BX (XB-_) 14 E09.1985671360 ccm4150F
CITROËN BX (XB-_) 14 E04.1983711360 ccm4K1G
CITROËN BX (XB-_) 14 E04.1983721360 ccm4150C
CITROËN BX (XB-_) 14 E10.198580 ccm
CITROËN BX (XB-_) 1601.1987721580 ccm4B1E (XU51C)
CITROËN BX (XB-_) 1609.1988751580 ccm4BAZ (XU5CP)
CITROËN BX (XB-_) 1609.1987791580 ccm4B1A (XU51C/K)
CITROËN BX (XB-_) 1607.1985871580 ccm4171D
CITROËN BX (XB-_) 1610.1982901580 ccm4171A
CITROËN BX (XB-_) 1610.1982921580 ccm4XU52C
CITROËN BX (XB-_) 1603.19861031580 ccm4180Z
CITROËN BX (XB-_) 16 E05.1989881580 ccm4BDY (XU5M)
CITROËN BX (XB-_) 1909.1986951905 ccm4D2C (XU92C)
CITROËN BX (XB-_) 1907.19861021905 ccm4159A
CITROËN BX (XB-_) 19 D09.1983641905 ccm4162 (XUD9)
CITROËN BX (XB-_) 19 D03.1987691905 ccm4D9B (XUD9A/U)
CITROËN BX (XB-_) 19 E06.19881091905 ccm4DDZ (XU9M)
CITROËN BX (XB-_) 19 E 4x404.19891091905 ccm4D2F
CITROËN BX (XB-_) 19 GTi06.19881201905 ccm4DKZ (XU9JA)
CITROËN BX (XB-_) 19 GTi07.19861221905 ccm4D6A (XU9J2)
CITROËN BX (XB-_) 19 GTi 16V03.19881471905 ccm4DFW (XU9J4)
CITROËN BX (XB-_) 19 GTi 16V09.19871581905 ccm4D6C (XU9J4)
CITROËN BX (XB-_) 19 GTi 4x406.19881201905 ccm4DKZ (XU9JA)
CITROËN BX (XB-_) TRD Turbo03.1988901769 ccm4AJZ (XUD7TE)
CITROËN BX Break (XB-_) 19 D09.1983641905 ccm4162 (XUD9)
CITROËN BX Break (XB-_) 19 D03.1987691905 ccm4D9B (XUD9A/U)
CITROËN BX Break (XB-_) TRD Turbo03.1988901769 ccm4AJZ (XUD7TE)
CITROËN C15 (VD-_) 1.110.1984481124 ccm4E1A
CITROËN C15 (VD-_) 1.1 i07.1988601124 ccm4HDZ (TU1M)
CITROËN C15 (VD-_) 1.407.1987671360 ccm4K1H (TU3A)
CITROËN C15 (VD-_) 1.4 E07.1987551360 ccm4K3A
CITROËN C15 (VD-_) 1.4 E05.1987601360 ccm4150D (XY7)
CITROËN C15 (VD-_) 1.4 i05.1991751360 ccm4KDY (TU3M)
CITROËN C15 (VD-_) 1.8 D07.1986601769 ccm4161A (XUD7)
CITROËN C3 I Hatchback (FC_, FN_) 1.6 16V05.20031101587 ccm4NFU (TU5JP4)
CITROËN C3 Picasso 1.6 HDi 11005.20101121560 ccm49HR (DV6C)
CITROËN C4 Grand Picasso I (UA_) 1.6 HDi 11009.20101121560 ccm49HR (DV6C)
CITROËN C4 Grand Picasso I (UA_) 1.6 THP 15509.20101561598 ccm45FV (EP6CDT)
CITROËN C4 Grand Picasso I (UA_) 2.0 HDi 16509.20101631997 ccm4RHH (DW10CTED4)
CITROËN C4 II (B7) 1.4 VTi 9511.2009951397 ccm48FP (EP3C)
CITROËN C4 II (B7) 1.6 HDi 11011.20091121560 ccm49HR (DV6C)
CITROËN C4 II (B7) 1.6 HDi 9011.2009921560 ccm49HJ (DV6DTEDM)
CITROËN C4 II (B7) 1.6 THP 15511.20091561598 ccm45FV (EP6CDT)
CITROËN C4 II (B7) 1.6 VTi 12011.20091201598 ccm45FS (EP6C)
CITROËN C4 II (B7) 2.0 HDi / BlueHDi 15011.20091501997 ccm4RHE (DW10CTED4)
CITROËN C4 Picasso I (UD_) 1.6 HDi 11009.20101121560 ccm49HR (DV6C)
CITROËN C4 Picasso I (UD_) 1.6 THP 15509.20101561598 ccm45FV (EP6CDT)
CITROËN C4 Picasso I (UD_) 2.0 HDi 16509.20101631997 ccm4RHH (DW10CTED4)
CITROËN C5 III (RD_) 1.6 VTi 12007.20101201598 ccm45FS (EP6C)
CITROËN C5 III (RD_) 2.2 HDi 20007.20102042179 ccm44HL (DW12C)
CITROËN C5 III Universālis (RW_) 1.6 VTI 12007.20101201598 ccm45FS (EP6C)
CITROËN C5 III Universālis (RW_) 2.2 HDi 20007.20102042179 ccm44HL (DW12C)
CITROËN C8 (EA_, EB_) 2.0 16V09.20051411997 ccm4RFJ (EW10A)
CITROËN C8 (EA_, EB_) 2.0 HDi 16503.20061631997 ccm4RHH (DW10CTED4)
CITROËN DS3 1.6 Racing02.20112031598 ccm45FF (EP6DTS)
CITROËN DS3 1.6 Racing02.20112071598 ccm45FD (EP6DTS)
CITROËN DS4 1.6 HDi 11004.20111121560 ccm49HR (DV6C)
CITROËN DS4 1.6 THP 15504.20111561598 ccm45FV (EP6CDT)
CITROËN DS4 1.6 THP 20004.20112001598 ccm45FU (EP6DTX)
CITROËN DS4 1.6 VTi 12004.20111201598 ccm45FS (EP6C)
CITROËN DS4 2.0 HDi 16504.20111631997 ccm4RHH (DW10CTED4)
CITROËN Dyane Hatchback 612.196829602 ccm2M28 (AM2)
CITROËN Evasion (22, U6) 1.805.1997991762 ccm4LFZ (XU7JP)
CITROËN Evasion (22, U6) 1.9 TD11.1994901905 ccm4DHX (XUD9TF/BTF)
CITROËN Evasion (22, U6) 2.006.19941211998 ccm4RFU (XU10J2/C)
CITROËN Evasion (22, U6) 2.0 Turbo C.T.06.19941471998 ccm4RGX (XU10J2TE)
CITROËN Evasion (22, U6) 2.1 TD05.19961092088 ccm4P8C (XUD11BTE)
CITROËN GS Hatchback A 1.309.1979651299 ccm4G13/646
LEXUS GS (JZS147_) 300 (JZS147_)01.19932122997 ccm62JZ-GE
LEXUS GS (UZS161, JZS160) 300 (JZS160_)08.19972222997 ccm62JZ-GE
LEXUS GS (UZS161, JZS160) 400 (UZS160_)12.19972943969 ccm81UZ-FE
CITROËN JUMPER Autobuss (230P) 1.9 TD08.1994901905 ccm4D8C (XUD9UTF)
CITROËN JUMPER Autobuss (230P) 1.9 TD02.1994921905 ccm4D8C (XUD9UTF)
CITROËN JUMPER Autobuss (230P) 1.9 TD 4x408.1996921905 ccm4D8C (XUD9UTF)
CITROËN JUMPER Autobuss (230P) 2.002.19941091998 ccm4RFW (XU10J2U)
CITROËN JUMPER Autobuss (230P) 2.0 4x408.19961091998 ccm4RFW (XU10J2U)
CITROËN JUMPER Autobuss (230P) 2.5 D08.1994862446 ccm4T9A (DJ5)
CITROËN JUMPER Autobuss (230P) 2.5 D 4x408.1996862446 ccm4T9A (DJ5)
CITROËN JUMPER Autobuss (230P) 2.5 TD08.19941032446 ccm4T8A (DJ5T)
CITROËN JUMPER Autobuss (230P) 2.5 TD 4x408.19961032446 ccm4T8A (DJ5T)
CITROËN JUMPER Autobuss (230P) 2.5 TDi12.19961072446 ccm4THX (DJ5TED)
CITROËN JUMPER Autobuss (230P) 2.5 TDI 4x412.19961072446 ccm4THX (DJ5TED)
CITROËN JUMPER Autobuss (230P) 2.8 D01.1999872800 ccm48140.63 (F28D)
CITROËN JUMPER Furgons (230L) 1.9 D02.1994691905 ccm4D9B (XUD9A/U)
CITROËN JUMPER Furgons (230L) 1.9 TD03.1994921905 ccm4D8C (XUD9UTF)
CITROËN JUMPER Furgons (230L) 2.003.19941091998 ccm4RFW (XU10J2U)
CITROËN JUMPER Furgons (230L) 2.5 D03.1994862446 ccm4T9A (DJ5)
CITROËN JUMPER Furgons (230L) 2.5 TD03.19941032446 ccm4T8A (DJ5T)
CITROËN JUMPER Furgons (230L) 2.8 D01.1999872800 ccm48140.63 (F28D)
CITROËN JUMPER Platforma/Šasija (230) 2.8 D01.1999872800 ccm48140.63 (F28D)
CITROËN JUMPY (U6U) 1.610.1995791581 ccm4220 A2.000
CITROËN JUMPY (U6U) 1.9 D10.1995691905 ccm4D9B (XUD9A/U)
CITROËN JUMPY (U6U) 1.9 TD10.1995901905 ccm4DHX (XUD9TF/BTF)
CITROËN JUMPY (U6U) 1.9 TD04.1996921905 ccm4D8B (XUD9TF)
CITROËN LNA Hatchback 0.611.197835652 ccm2V06 644
CITROËN NEMO Furgons (AA_) 1.3 HDi 7510.2010751248 ccm4FHZ (F13DTE5)
CITROËN NEMO Universālis 1.3 HDi 7510.2010751248 ccm4FHZ (F13DTE5)
CITROËN SAXO (S0, S1) 1.0 X05.199645954 ccm4CDY (TU9M)
CITROËN SAXO (S0, S1) 1.1 X,SX05.1996541124 ccm4HDZ (TU1M)
CITROËN SAXO (S0, S1) 1.4 VTS05.1996751360 ccm4KFW (TU3JP)
CITROËN SAXO (S0, S1) 1.5 D09.1996541527 ccm4VJY (TUD5)
CITROËN SAXO (S0, S1) 1.5 D09.1996571527 ccm4VJZ (TUD5)
CITROËN SAXO (S0, S1) 1.6 VTL,VTR05.1996881587 ccm4NFZ (TU5JP)
CITROËN SAXO (S0, S1) 1.6 VTS06.19961181587 ccm4NFX (TU5JP4)
CITROËN Visa Hatchback 0.607.198233652 ccm2V06/665
CITROËN Visa Hatchback 0.609.197834652 ccm2V06 644
CITROËN Visa Hatchback 1.009.198445954 ccm4XV8
CITROËN Visa Hatchback 11 E09.1978481124 ccm4109K
CITROËN Visa Hatchback 11 E07.1982501124 ccm4109/5F
CITROËN Visa Hatchback 11 E09.1978571124 ccm4109/5
CITROËN Visa Hatchback 1407.1984601360 ccm4150D (XY7)
CITROËN Visa Hatchback 14 GT03.1982751360 ccm4150B (XY8)
CITROËN Visa Hatchback 14 GT03.1982791360 ccm4150B (XY8)
CITROËN Visa Hatchback 16 GTI01.19851031580 ccm4180A (XU5J)
CITROËN Visa Hatchback 16 GTI06.19861131580 ccm4B6D
CITROËN Visa Hatchback 17 D04.1984601769 ccm4161A (XUD7)
CITROËN Visa Hatchback II Super X07.1980641219 ccm4129/5
CITROËN XANTIA (X2) 2.0 HDI 10902.19991091997 ccm4RHZ (DW10ATED)
CITROËN XANTIA Break (X2) 2.0 HDI 10902.19991091997 ccm4RHZ (DW10ATED)
CITROËN XANTIA Break (X2) 3.0 V601.19981902946 ccm6XFZ (ES9J4)
CITROËN Xantia Hatchback (X1_, X2_) 1.6 i03.1993881580 ccm4BFZ (XU5JP)
CITROËN Xantia Hatchback (X1_, X2_) 1.8 i04.1997901762 ccm4LFX (XU7JB)
CITROËN Xantia Hatchback (X1_, X2_) 1.8 i03.19931011762 ccm4LFZ (XU7JP)
CITROËN Xantia Hatchback (X1_, X2_) 1.8 i 16V06.19951101762 ccm4LFY (XU7JP4)
CITROËN Xantia Hatchback (X1_, X2_) 1.9 D06.1994681905 ccm4DJZ (XUD9A)
CITROËN Xantia Hatchback (X1_, X2_) 1.9 SD02.1996751905 ccm4DHW (XUD9SD)
CITROËN Xantia Hatchback (X1_, X2_) 1.9 Turbo D10.1994901905 ccm4DHY (XUD9TE/Y)
CITROËN Xantia Hatchback (X1_, X2_) 2.0 i03.19931211998 ccm4RFX (XU10J2C)
CITROËN Xantia Hatchback (X1_, X2_) 2.0 i 16V06.19951321998 ccm4RFV (XU10J4R)
CITROËN Xantia Hatchback (X1_, X2_) 2.0 i 16V06.19941501998 ccm4RFT (XU10J4/Z)
CITROËN Xantia Hatchback (X1_, X2_) 2.1 Turbo D 12V06.19951092088 ccm4P8C (XUD11BTE)
CITROËN Xantia Universālis (X1_, X2_) 1.8 i06.19951011762 ccm4LFZ (XU7JP)
CITROËN Xantia Universālis (X1_, X2_) 1.9 Turbo D06.1995901905 ccm4DHY (XUD9TE/Y)
CITROËN Xantia Universālis (X1_, X2_) 2.0 i 16V06.19951321998 ccm4RFV (XU10J4R)
CITROËN Xantia Universālis (X1_, X2_) 2.1 Turbo D 12V06.19961092088 ccm4P8C (XUD11BTE)
CITROËN XM (Y3) 2.005.1989114 ccm
CITROËN XM (Y3) 2.1 D 12V05.1989822138 ccm4P9A (XUD11A)
CITROËN XM (Y3) 2.1 TD 12V05.19891092088 ccm4PJZ (XUD11ATE)
CITROËN XM (Y3) 3.0 V605.19891672963 ccm6UFZ (ZPJ/Z)
CITROËN XM (Y4) 2.0 i 16V05.19941321998 ccm4RFV (XU10J4R)
CITROËN XM (Y4) 2.0 Turbo05.19941471998 ccm4RGX (XU10J2TE)
CITROËN XM (Y4) 2.1 TD 12V05.19941092088 ccm4PJZ (XUD11ATE)
CITROËN XM (Y4) 2.5 TD05.19941292446 ccm4THY (DK5ATE)
CITROËN XM (Y4) 3.0 V605.19941672963 ccm6UFZ (ZPJ/Z)
CITROËN XM (Y4) 3.0 V604.19971902946 ccm6XFZ (ES9J4)
CITROËN XM (Y4) 3.0 V6 24V05.19942002963 ccm6SKZ (ZPJ4/Z)
CITROËN XM Break (Y3) 2.1 TD 12V11.19911092088 ccm4PJZ (XUD11ATE)
CITROËN XM Break (Y4) 2.0 i 16V05.19941321998 ccm4RFV (XU10J4R)
CITROËN XM Break (Y4) 2.0 Turbo05.19941471998 ccm4RGY (XU10J2TE/Z)
CITROËN XM Break (Y4) 2.1 TD 12V05.19941092088 ccm4PJZ (XUD11ATE)
CITROËN XM Break (Y4) 2.5 TD05.19941292446 ccm4THY (DK5ATE)
CITROËN XM Break (Y4) 3.0 V605.19941672963 ccm6UFZ (ZPJ/Z)
CITROËN XM Break (Y4) 3.0 V604.19971902946 ccm6XFZ (ES9J4)
CITROËN XSARA (N1) 1.4 i04.1997751360 ccm4KFW (TU3JP)
CITROËN XSARA (N1) 1.5 D04.1997571527 ccm4VJZ (TUD5)
CITROËN XSARA (N1) 1.6 i04.1997881587 ccm4NFZ (TU5JP)
CITROËN XSARA (N1) 1.8 D04.1997581769 ccm4A9A (XUD7)
CITROËN XSARA (N1) 1.8 i04.1997901762 ccm4LFX (XU7JB)
CITROËN XSARA (N1) 1.8 i 16V04.19971101762 ccm4LFY (XU7JP4)
CITROËN XSARA (N1) 1.8 i Aut.04.19971011762 ccm4LFZ (XU7JP)
CITROËN XSARA (N1) 1.9 D04.1997681905 ccm4DJY (XUD9A)
CITROËN XSARA (N1) 1.9 SD01.1998751905 ccm4DHV (XUD9BSD)
CITROËN XSARA (N1) 1.9 TD04.1997901905 ccm4DHY (XUD9TE/Y)
CITROËN XSARA (N1) 2.0 16V04.19971631998 ccm4RFS (XU10J4RS)
CITROËN XSARA Break (N2) 1.4 i10.1997751360 ccm4KFW (TU3JP)
CITROËN XSARA Break (N2) 1.5 D10.1997571527 ccm4VJZ (TUD5)
CITROËN XSARA Break (N2) 1.6 i10.1997881587 ccm4NFZ (TU5JP)
CITROËN XSARA Break (N2) 1.8 D10.1997581769 ccm4A9A (XUD7)
CITROËN XSARA Break (N2) 1.8 i10.1997901762 ccm4LFX (XU7JB)
CITROËN XSARA Break (N2) 1.8 i 16V10.19971101762 ccm4LFY (XU7JP4)
CITROËN XSARA Break (N2) 1.8 i Aut.10.19971011762 ccm4LFZ (XU7JP)
CITROËN XSARA Break (N2) 1.9 D10.1997681905 ccm4DJY (XUD9A)
CITROËN XSARA Break (N2) 1.9 D01.1998751905 ccm4DHV (XUD9BSD)
CITROËN XSARA Break (N2) 1.9 TD10.1997901905 ccm4DHY (XUD9TE/Y)
CITROËN XSARA Coupe (N0) 1.8 i02.1998901762 ccm4LFX (XU7JB)
CITROËN XSARA Coupe (N0) 1.8 i 16V02.19981101762 ccm4LFY (XU7JP4)
CITROËN XSARA Coupe (N0) 2.0 i 16V02.19981631998 ccm4RFS (XU10J4RS)
CITROËN XSARA PICASSO (N68) 1.6 16V06.20051101587 ccm4NFU (TU5JP4)
CITROËN ZX (N2) 1.4 i03.1991751360 ccm4KDZ (TU3M/Z)
CITROËN ZX (N2) 1.6 i03.1991881580 ccm4BFZ (XU5JP)
CITROËN ZX (N2) 1.8 i07.19921011762 ccm4LFZ (XU7JP)
CITROËN ZX (N2) 1.9 D03.1991641905 ccm4DJZ (XUD9A)
CITROËN ZX (N2) 1.9 D07.1993681905 ccm4DJY (XUD9A)
CITROËN ZX (N2) 1.9 i03.19911201905 ccm4DKZ (XU9JA)
CITROËN ZX (N2) 1.9 TD07.1992901905 ccm4DHY (XUD9TE/Y)
CITROËN ZX (N2) 2.0 i07.19921211998 ccm4RFX (XU10J2C)
CITROËN ZX (N2) 2.0 i 16V06.19941501998 ccm4RFT (XU10J4/Z)
CITROËN ZX (N2) 2.0 i 16V07.19921521998 ccm4RFT (XU10J4/Z)
CITROËN ZX (N2) 2.0 i 16V05.19961631998 ccm4RFS (XU10J4RS)
CITROËN ZX Break (N2) 1.4 i10.1993751360 ccm4KFX (TU3JP)
CITROËN ZX Break (N2) 1.6 i10.1993881580 ccm4BFZ (XU5JP)
CITROËN ZX Break (N2) 1.8 i10.19931011762 ccm4LFZ (XU7JP)
CITROËN ZX Break (N2) 1.9 D10.1993641905 ccm4DJZ (XUD9A)
CITROËN ZX Break (N2) 1.9 D06.1994681905 ccm4D9B (XUD9A/U)
CITROËN ZX Break (N2) 1.9 TD10.1993901905 ccm4DHY (XUD9TE/Y)
DACIA DUSTER 1.5 dCi10.2010901461 ccm4K9K 892
DACIA DUSTER 1.5 dCi 4x410.2010901461 ccm4K9K 894
DACIA DUSTER 1.5 dCi 4x410.20101101461 ccm4K9K 856
DACIA LOGAN (LS_) 1.2 16V02.2006751149 ccm4D4F 732
DACIA LOGAN (LS_) 1.4 MPI LPG (LS0C)02.2006751390 ccm4K7J 710
DACIA LOGAN (LS_) 1.5 dCi (LS04)05.2010751461 ccm4K9K 892
DACIA LOGAN (LS_) 1.5 dCi (LS04)05.2010881461 ccm4K9K 892
DACIA LOGAN (LS_) 1.6 MPI 8505.2010841598 ccm4K7M 800
DACIA LOGAN EXPRESS (FS_) 1.5 dCi05.2010751461 ccm4K9K 892
DACIA LOGAN EXPRESS (FS_) 1.5 dCi05.2010881461 ccm4K9K 892
DACIA LOGAN EXPRESS (FS_) 1.6 MPI 8505.2010841598 ccm4K7M 800
DACIA LOGAN MCV (KS_) 1.5 dCi (KS04)05.2010751461 ccm4K9K 892
DACIA LOGAN MCV (KS_) 1.5 dCi (KS04)05.2010881461 ccm4K9K 892
DACIA LOGAN MCV (KS_) 1.6 16V Hi-Flex11.20091051598 ccm4K4M 690
DACIA LOGAN MCV (KS_) 1.6 MPI 8505.2010841598 ccm4K7M 800
DACIA LOGAN Pick-up (US_) 1.401.2009751390 ccm4K7J 710
DACIA LOGAN Pick-up (US_) 1.5 dCi05.2010751461 ccm4K9K 892
DACIA LOGAN Pick-up (US_) 1.5 dCi05.2010881461 ccm4K9K 892
DACIA LOGAN Pick-up (US_) 1.6 MPI 8505.2010841598 ccm4K7M 800
RENAULT LOGAN I (LS_) 1.5 dCi02.2008861461 ccm4K9K 796
RENAULT LOGAN I Universālis (KS_) 1.5 dCi02.2008861461 ccm4K9K 796
DACIA SANDERO 1.4 MPI LPG01.2009721390 ccm4K7J 714
DACIA SANDERO 1.5 dCi05.2010751461 ccm4K9K 892
DACIA SANDERO 1.5 dCi05.2010881461 ccm4K9K 892
DACIA SANDERO 1.6 MPI 8505.2010841598 ccm4K7M 800
DAEWOO ESPERO (KLEJ) 1.802.1995901796 ccm4C18LE
DAEWOO ESPERO (KLEJ) 1.802.1995951796 ccm4C18LE
DAEWOO ESPERO (KLEJ) 2.002.19951051998 ccm4C20LE
DAEWOO LANOS (KLAT) 1.305.1997751349 ccm4L13(82CUL4)
DAEWOO LANOS (KLAT) 1.505.1997861498 ccm4LX6(91CUL4)
DAEWOO LANOS (KLAT) 1.6 16V05.19971061598 ccm4L44(98CUL4)
DAEWOO LANOS Sedans (KLAT) 1.305.1997751349 ccm4A13SMS
DAEWOO LANOS Sedans (KLAT) 1.505.1997861498 ccm4LX6(91CUL4)
DAEWOO LEGANZA (KLAV) 2.0 16V06.19971331998 ccm4X 20 SED
DAEWOO Matiz Hatchback (M100, M150) 0.809.199852796 ccm3F8CV
DAEWOO NEXIA (KLETN) 1.508.1996601498 ccm4G15MF
DAEWOO NEXIA (KLETN) 1.502.1995711498 ccm4G15MF
DAEWOO NEXIA (KLETN) 1.502.1995751498 ccm4G15MF
DAEWOO NEXIA (KLETN) 1.5 16V02.1995901498 ccm4A15MF
DAEWOO NEXIA Sedans (KLETN) 1.502.1995711498 ccm4G15MF
DAEWOO NEXIA Sedans (KLETN) 1.5 16V02.1995901498 ccm4A15MF
DAEWOO NUBIRA Sedans (KLAJ) 1.6 16V05.19971061598 ccm4A16DMS
DAEWOO NUBIRA Sedans (KLAJ) 2.0 16V05.19971331998 ccm4X 20 SED
DAEWOO NUBIRA Wagon (KLAJ) 1.6 16V05.19971061598 ccm4A16DMS
DAEWOO NUBIRA Wagon (KLAJ) 2.0 16V05.19971331998 ccm4X 20 SED
DAIHATSU Applause I Hatchback (A101, A111) 1.6 16V (A101)06.1989901590 ccm4HD
DAIHATSU Applause I Hatchback (A101, A111) 1.6 16V (A101)06.19891051590 ccm4HD-E
DAIHATSU CHARADE III (G100, G101, G102) 1.0 (G100)03.198752993 ccm3CB 23
DAIHATSU CHARADE IV (G200, G202) 1.3 i 16V01.1993841296 ccm4HC-E
DAIHATSU CHARADE IV Sedans (G203) 1.5 i 16V06.1994901499 ccm4HEE
DAIHATSU CUORE II (L80, L81) 0.8 (L80)09.198544847 ccm3ED 10
DAIHATSU CUORE III (L201) 0.810.199041847 ccm3ED 10 K
DAIHATSU CUORE IV (L501) 0.811.199642847 ccm3ED 20
DAIHATSU CUORE IV (L501) 0.801.199543847 ccm3ED 20
DAIHATSU FOURTRAK (F7, F8) 2.0 4x4 (F70, F75, F80, F85)02.1985881998 ccm43Y
DAIHATSU FOURTRAK (F7, F8) 2.8 D (F70, F75, F80, F85)02.1985732765 ccm4DL
DAIHATSU FOURTRAK (F7, F8) 2.8 TD05.1993982765 ccm4DL 52
DAIHATSU FOURTRAK (F7, F8) 2.8 TD (F70, F75, F80, F85)12.1987912765 ccm4DL 51
DAIHATSU FOURTRAK (F7, F8) 2.8 TD (F70, F75, F80, F85)09.19911022765 ccm4DLT
DAIHATSU ROCKY Soft Top (F7, F8) 2.0 (F70, F75, F80, F85)02.1985881998 ccm43Y
DAIHATSU ROCKY Soft Top (F7, F8) 2.8 D (F70, F75, F80, F85)02.1985732765 ccm4DL
DAIHATSU ROCKY Soft Top (F7, F8) 2.8 TD12.1987912765 ccm4DL 51
DAIHATSU ROCKY Soft Top (F7, F8) 2.8 TD09.19911022765 ccm4DL 52
DAIHATSU GRAN MOVE (G3) 1.5 16V (G303)10.1996901499 ccm4HEEG
DAIHATSU HIJET Autobuss (S85) 1.0 i07.199448993 ccm3CB42
DAIHATSU HIJET Furgons (S85) 1.2 D05.1995351221 ccm4LDW12
DAIHATSU MOVE (L6_) 0.8 (L601)01.199742847 ccm3ED 20
DAIHATSU SIRION (M1) 1.0 i (M100)04.199856989 ccm3EJ-DE
DAIHATSU TERIOS (J1) 1.3 4WD (J100)10.1997831296 ccm4HC-EJ
DAIMLER DAIMLER XJ (X30_) Double Six 6.010.19943115993 ccm128E
DAIMLER DAIMLER XJ (X30_) Six 4.010.19942413980 ccm69JPFRB
JAGUAR XJ 12 5.309.19732535343 ccm127P
JAGUAR XJ 12 5.308.19862545343 ccm127P
JAGUAR XJ 12 5.306.19722695343 ccm127P
JAGUAR XJ 12 5.305.19752875343 ccm12V 12 (75-79)
JAGUAR XJ 12 H.E.05.19812955343 ccm127P
JAGUAR XJ 6 2.809.1968149 ccm
JAGUAR XJ 6 3.405.19751623442 ccm6XK 3.4 (82-86)
JAGUAR XJ 6 4.211.19731694235 ccm6XK 4.2 ( -79)
JAGUAR XJ 6 4.201.19751734235 ccm68L (85-87)
JAGUAR XJ 6 4.209.19851774235 ccm68L (85-87)
JAGUAR XJ 6 4.209.19851814235 ccm68L (85-87)
JAGUAR XJ 6 4.210.19691864235 ccm6XK 4.2 ( -79)
JAGUAR XJ 6 4.209.19792054235 ccm6XK 4.2 (82-87)
JAGUAR XJ Sovereign V1210.19862645343 ccm127P
JAGUAR XJ Sovereign V1207.19852685343 ccm12V 12 (90-93, 197KW)
JAGUAR XJ (NAW, NBW) 3.207.1997237 ccm
JAGUAR XJ (NAW, NBW) 4.007.19972843996 ccm8BC
JAGUAR XJ (NAW, NBW) 4.007.19973633996 ccm8DC
JAGUAR XJ Coupe 3.601.19881853590 ccm69DPANA
JAGUAR XJ Coupe 3.601.19881993590 ccm69DPANA
JAGUAR XJ Coupe 3.610.19832123590 ccm6AJ 6 (3.6, 156KW)
JAGUAR XJ Coupe 3.610.19832203590 ccm6AJ 6 (3.6, 162KW)
JAGUAR XJ Coupe 4.005.19912223980 ccm69EPCNA
JAGUAR XJ Coupe 4.007.19942333980 ccm69LPFRB
JAGUAR XJ Coupe 5.301.19862685343 ccm12V 12 (90-93, 197KW)
JAGUAR XJ Coupe 5.301.19882755344 ccm128C (88-92)
JAGUAR XJ Coupe 5.305.19912825344 ccm128S (92-93)
JAGUAR XJ Coupe 5.309.19732875344 ccm12V 12 (90-93, 211KW)
JAGUAR XJ Coupe 5.309.1975289 ccm
JAGUAR XJ Coupe 5.3 H.E.09.19852645343 ccm128S (86-88)
JAGUAR XJ Coupe 5.3 H.E.07.19812955343 ccm12V 12 (82-90)
JAGUAR XJ Coupe 6.005.19933025993 ccm128D
JAGUAR XJ Sedan (X300, X330) 12 6.009.19943115993 ccm128E
JAGUAR XJ Sedan (X300, X330) 6 3.211.19942113239 ccm69JPGRB
JAGUAR XJ Sedan (X300, X330) 6 Sovereign 4.009.19942413980 ccm69JPFRB
JAGUAR XJ Sedan (X300, X330) R Super Charged 4.011.19943203980 ccm69KPDRB
JAGUAR XJ Sedan (XJ40, XJ81) 3.610.19861853590 ccm69DPANA
JAGUAR XJ Sedan (XJ40, XJ81) 6 2.910.19861472919 ccm6AJ 6 (2.9, KAT)
JAGUAR XJ Sedan (XJ40, XJ81) 6 2.910.19861592919 ccm6AJ 6 (2.9)
JAGUAR XJ Sedan (XJ40, XJ81) 6 2.910.19861672919 ccm6AJ 6 (2.9)
JAGUAR XJ Sedan (XJ40, XJ81) 6 3.2 24V09.19901993239 ccm69BPMNA
JAGUAR XJ Sedan (XJ40, XJ81) 6 3.610.19861973590 ccm69DPANA
JAGUAR XJ Sedan (XJ40, XJ81) 6 3.610.19862123590 ccm69DPANA
JAGUAR XJ Sedan (XJ40, XJ81) 6 4.009.19892223980 ccm69EPCNA
JAGUAR XJ Sedan (XJ40, XJ81) V12 6.003.19933115993 ccm128C (92-94)
FIAT 126 (126_) 65007.197723652 ccm2126 A1.000
FIAT 126 (126_) 70009.198726704 ccm2126 A2.048
FIAT 127 Hatchback (127_) 0.906.197140903 ccm4100 GL.048
FIAT 127 Hatchback (127_) 1.004.1977501049 ccm4127 A.000
FIAT 127 Hatchback (127_) 1.3 Diesel04.1981451302 ccm4127 A5.000
FIAT 500 (312) 0.907.201086875 ccm2312 A2.000
FIAT 500 (312) 1.2 LPG12.2010691242 ccm4169 A4.000
FIAT 500 C (312) 0.909.200986875 ccm2312 A2.000
FIAT BARCHETTA (183) 1.8 16V04.19951301747 ccm4188 A6.000
FIAT BRAVA (182) 1.4 (182.BG)10.1995751370 ccm4182 A5.000
FIAT BRAVA (182) 1.4 12 V (182.BA)10.1995801370 ccm4182 A3.000
FIAT BRAVA (182) 1.6 16V (182.BB)02.19961031581 ccm4182 A4.000
FIAT BRAVA (182) 1.6 16V (182.BH)10.1995901581 ccm4182 A6.000
FIAT BRAVA (182) 1.8 GT 16V (182.BC)10.19951131747 ccm4182 A2.000
FIAT BRAVA (182) 1.9 D10.1995651929 ccm4160 A7.000
FIAT BRAVA (182) 1.9 TD 100 S (182.BF)03.19961001910 ccm4182 A7.000
FIAT BRAVA (182) 1.9 TD 75 S (182.BF)03.1996751910 ccm4182 A8.000
FIAT BRAVO I (182) 1.4 (182.AA)10.1995801370 ccm4182 A3.000
FIAT BRAVO I (182) 1.4 (182.AG)10.1995751370 ccm4182 A5.000
FIAT BRAVO I (182) 1.6 16V (182.AB)03.19961031581 ccm4182 A4.000
FIAT BRAVO I (182) 1.6 16V (182.AH)10.1995901581 ccm4182 A6.000
FIAT BRAVO I (182) 1.8 GT (182.AC)10.19951131747 ccm4182 A2.000
FIAT BRAVO I (182) 1.9 D10.1995651929 ccm4160 A7.000
FIAT BRAVO I (182) 1.9 TD 100 S (182.AF)03.19961001910 ccm4182 A7.000
FIAT BRAVO I (182) 1.9 TD 75 S (182.AF)03.1996751910 ccm4182 A8.000
FIAT BRAVO I (182) 2.0 HGT 20V (182.AD)10.19951471998 ccm5182 A1.000
FIAT BRAVO II (198) 1.4 16V03.20081401368 ccm4198 A7.000
FIAT BRAVO II (198) 1.4 LPG12.2008901368 ccm4192 B2.000
FIAT BRAVO II (198) 1.6 D Multijet03.2008901598 ccm4198 A6.000
FIAT BRAVO II (198) 1.9 D Multijet11.20061161910 ccm4192 A1.000
FIAT CINQUECENTO (170) 0.9 i.e. S (170AF, 170CF)07.199140899 ccm41170 A1.046
FIAT CINQUECENTO (170) 1.1 Sporting (170AH)10.1994541108 ccm4176 B2.000
FIAT COUPE (FA/175) 1.8 16V03.19961311747 ccm4183 A1.000
FIAT COUPE (FA/175) 2.0 16V11.19931391995 ccm4836 A3.000
FIAT COUPE (FA/175) 2.0 16V Turbo11.19931901995 ccm4175 A1.000
FIAT COUPE (FA/175) 2.0 20V08.19961471998 ccm5182 A1.000
FIAT COUPE (FA/175) 2.0 20V Turbo08.19962201998 ccm5175 A3.000
HYUNDAI COUPE (RD) 2.0 16V08.19961391975 ccm4G4GF
MERCEDES-BENZ W123 Coupe (C123) 230 C (123.043)05.19771092307 ccm4M 115.954
MERCEDES-BENZ W123 Coupe (C123) 230 CE (123.243)04.19801362299 ccm4M 102.980
MERCEDES-BENZ W123 Coupe (C123) 280 C (123.050)03.19771562746 ccm6M 110.923
MERCEDES-BENZ W123 Coupe (C123) 280 CE09.19771772746 ccm6M 110.988
MERCEDES-BENZ W123 Coupe (C123) 280 CE03.19771852746 ccm6M 110.988
MERCEDES-BENZ W123 Coupe (C123) 300 C Turbo-D (123.153)09.19811252998 ccm5OM 617.952
MERCEDES-BENZ W124 Coupe (C124) 230 CE (124.043)03.19871362299 ccm4M 102.982
MERCEDES-BENZ W124 Coupe (C124) 230 CE Cat (124.043)06.19891322299 ccm4M 102.982
MERCEDES-BENZ W124 Coupe (C124) 300 CE03.19871882960 ccm6M 103.983
MERCEDES-BENZ W124 Coupe (C124) 300 CE (124.050)03.19871802960 ccm6M 103.983
MERCEDES-BENZ W124 Coupe (C124) 300 CE-24 (124.051)09.19892202960 ccm6M 104.980
MINI Coupe (R58) Cooper S JCW12.20102001598 ccm4N18 B16 A
FIAT CROMA (154) 1900 Turbo D i.d.11.1992941929 ccm4154 D1.000
FIAT CROMA (154) 1900 Turbo D i.d. (154.LL, 154.PL)08.1987901929 ccm4154 C6.000
FIAT CROMA (154) 2000 CHT (154.AC)12.1985901995 ccm4154 A1.000
FIAT CROMA (154) 2000 i.e. (154.AD)03.19871201995 ccm4834 B.000
FIAT CROMA (154) 2000 i.e. (154.AM)03.19861131995 ccm4834 B.048
FIAT CROMA (154) 2000 i.e. (154.AM, 154.LM)10.19871161995 ccm4834 B.146
FIAT CROMA (154) 2000 i.e. Turbo (154.AM)12.19851551995 ccm4154 A2.000
FIAT CROMA (154) 2500 TD (154.AE)12.19851012445 ccm48144.91.2000
FIAT CROMA (154) 2500 TD (154.LL, 154.PL)05.19891152499 ccm48144.97.2400
FIAT DOBLO Furgons/Universālis (263) 1.4 Natural Power06.20101201368 ccm4198 A4.000
FIAT DOBLO Furgons/Universālis (263) 1.6 D Multijet02.2010901598 ccm4263 A5.000
FIAT DOBLO Furgons/Universālis (263) 1.6 D Multijet02.20101051598 ccm4198 A3.000
FIAT DOBLO Platforma/Šasija (263) 1.3 D Multijet02.2010901248 ccm4263 A2.000
FIAT DOBLO Platforma/Šasija (263) 1.404.2010951368 ccm4843 A1.000
FIAT DOBLO Platforma/Šasija (263) 1.6 D Multijet02.20101051598 ccm4198 A3.000
FIAT DOBLO Platforma/Šasija (263) 2.0 D Multijet02.20101351956 ccm4263 A1.000
FIAT Doblo Universālis (119_, 223_) 1.2 16V09.2005801242 ccm4223 A3.011
FIAT Doblo Universālis (263_) 1.4 Natural Power02.20101201368 ccm4198 A4.000
FIAT Doblo Universālis (263_) 1.6 D Multijet02.2010901598 ccm4263 A4.000
FIAT DUCATO Autobuss (230) 1.9 D Combinato06.1995691929 ccm4230 A2.000
FIAT DUCATO Autobuss (230) 1.9 TD Combinato08.1994801929 ccm4230 A4.000
FIAT DUCATO Autobuss (230) 1.9 TD Panorama/Combinato03.1994821929 ccm4230 A3.000
FIAT DUCATO Autobuss (230) 2.0 Panorama/Combinato03.19941091998 ccm4RFW
FIAT DUCATO Autobuss (230) 2.5 D Combinato08.1994842500 ccm48140.67
FIAT DUCATO Autobuss (230) 2.5 TDI Panorama/Combinato07.19941092500 ccm48140.47R
FIAT DUCATO Autobuss (230) 2.5 TDI Panorama/Combinato03.19941162500 ccm48140.47
FIAT DUCATO Autobuss (230) 2.8 TDI10.19971222800 ccm48140.43
FIAT DUCATO Autobuss (244, Z_) 2.3 JTD12.20091262287 ccm4F1AE0481T
FIAT Ducato Bus (250_, 290_) 150 Multijet 3,0 D04.20101462999 ccm4F1CE3481N
FIAT DUCATO Furgons (230L) 1.9 D03.1994691929 ccm4230 A2.000
FIAT DUCATO Furgons (230L) 2.003.19941091998 ccm4RFW
FIAT DUCATO Furgons (230L) 2.5 D03.1994842500 ccm48140.67
FIAT DUCATO Furgons (230L) 2.5 TDI03.19941092500 ccm48140.47R
FIAT DUCATO Furgons (230L) 2.5 TDI03.19941162500 ccm48140.47
FIAT DUCATO Furgons (244) 2.3 JTD12.20091262287 ccm4F1AE0481T
FIAT DUCATO Furgons (280) 1.801.1982671796 ccm4169 B
FIAT DUCATO Furgons (280) 1.9 D01.1988711929 ccm4149 B1.000
FIAT DUCATO Furgons (280) 1.9 TD03.1989821929 ccm4280 A1.000
FIAT DUCATO Furgons (280) 2.007.1985751971 ccm4170 B
FIAT DUCATO Furgons (280) 2.001.1982791971 ccm4XN 1T
FIAT DUCATO Furgons (280) 2.003.1989841971 ccm4170 D
FIAT DUCATO Furgons (280) 2.4 D01.1982722428 ccm48144.61
FIAT DUCATO Furgons (280) 2.5 D01.1982752500 ccm4CRD93L (U25-661)
FIAT DUCATO Furgons (290) 1.9 D07.1990711929 ccm4149 B1.000
FIAT DUCATO Furgons (290) 1.9 TD03.1989821929 ccm4280 A1.000
FIAT DUCATO Panorama (280) 1.9 D02.1987711929 ccm4149 B1.000
FIAT DUCATO Panorama (280) 1.9 TD03.1989821929 ccm4280 A1.000
FIAT DUCATO Panorama (280) 2.001.1986751971 ccm4170 B
FIAT DUCATO Panorama (280) 2.007.1982791971 ccm4XN 1T
FIAT DUCATO Panorama (280) 2.009.1988841971 ccm4170 D
FIAT DUCATO Panorama (280) 2.4 D07.1982722428 ccm48144.61
FIAT DUCATO Panorama (280) 2.5 D01.1986752500 ccm4CRD93L (U25-661)
FIAT DUCATO Panorama (280) 2.5 D 4x401.1987752500 ccm48144.67
FIAT DUCATO Panorama (280) 2.5 TD01.1987922445 ccm48144.21.220
FIAT DUCATO Panorama (280) 2.5 TD 4x401.1986922445 ccm48144.21
FIAT DUCATO Panorama (290) 1.9 D07.1990711929 ccm4149 B1.000
FIAT Ducato Platforma / Šasija (250_, 290_) 150 Multijet 3,0 D04.20101462999 ccm4F1CE3481N
FIAT DUCATO Platforma/Šasija (244) 2.3 JTD12.20091262287 ccm4F1AE0481T
FIAT DUCATO Platforma/Šasija (244) 2.8 TDS04.20051032800 ccm48140.23.2200
FIAT DUCATO Platforma/Šasija (280) 2.5 TD01.1986922445 ccm48144.21
FIAT Ducato Van (250_, 290_) 140 Natural Power04.20091362999 ccm4F1CFA401A
FIAT Ducato Van (250_, 290_) 150 Multijet 3,0 D04.20101462999 ccm4F1CE3481N
FIAT FIORINO Furgons (146) 60 1.105.1988541116 ccm4146 A9.000
FIAT FIORINO Furgons (146) 60 1.7 D05.1988571698 ccm4146 B2.000
FIAT FIORINO Furgons (146) 60 1.7 D05.1988601698 ccm4149 B3.000
FIAT FIORINO Furgons (146) 65 1.7 TD01.1997631698 ccm4146 D7.000
FIAT FIORINO Furgons (146) 70 i.e. 1.405.1994671372 ccm4146 D5.000
FIAT FIORINO Furgons (146) 75 i.e. 1.505.1988751499 ccm4149 C1.000
FIAT FIORINO Furgons (146) 75 i.e. 1.610.1993751581 ccm4146 D6.000
FIAT FIORINO Furgons/Universālis (225) 1.3 D Multijet07.2009951248 ccm4199 B1.000
FIAT Fiorino Van (127_) 105001.1980501049 ccm4127 A.000
FIAT GRANDE PUNTO (199) 1.209.2006681172 ccm4310 A6.600
FIAT GRANDE PUNTO (199) 1.209.2010691242 ccm4169 A4.000
FIAT GRANDE PUNTO (199) 1.3 D Multijet07.2008691248 ccm4199 B2.000
FIAT GRANDE PUNTO (199) 1.3 D Multijet04.2010841248 ccm4223 A9.000
FIAT GRANDE PUNTO (199) 1.406.2006751368 ccm4199 A7.000
FIAT GRANDE PUNTO (199) 1.4 16V09.2006901368 ccm4323 B6.600
FIAT GRANDE PUNTO (199) 1.4 16V09.20071521368 ccm4198 A1.000
FIAT GRANDE PUNTO (199) 1.4 LPG12.2008781368 ccm4350 A1.000
FIAT GRANDE PUNTO (199) 1.4 Natural Power07.2008781368 ccm4350 A1.000
FIAT GRANDE PUNTO (199) 1.6 D Multijet07.20081201598 ccm4955 A3.000
FIAT GRANDE PUNTO (199) 1.8 16V07.20101311747 ccm4370 A0.011
FIAT GRANDE PUNTO (199) 1.9 D Multijet06.20061161910 ccm4939 A7.000
FIAT Idea (350_) 1.3 D Multijet05.2008951248 ccm4199 B1.000
FIAT Idea (350_) 1.401.2006821368 ccm4178 F3.011
FIAT Idea (350_) 1.4 LPG03.2009781368 ccm4350 A1.000
FIAT Idea (350_) 1.6 D Multijet05.20081201598 ccm4350 A2.000
FIAT Idea (350_) 1.8 Flex01.20061141796 ccm493313090-7U
FIAT Linea (323_, 110_) 1.4 T-Jet10.20081521368 ccm4198 A1.000
FIAT MAREA (185) 1.4 80 12V09.1996801370 ccm4182 A3.000
FIAT MAREA (185) 1.6 100 16V09.19961031581 ccm4182 A4.000
FIAT MAREA (185) 1.809.19961321747 ccm4183 A1.000
FIAT MAREA (185) 1.8 115 16V09.19961131747 ccm4182 A2.000
FIAT MAREA (185) 1.9 TD 10009.19961001910 ccm4182 A7.000
FIAT MAREA (185) 1.9 TD 7509.1996751910 ccm4182 A8.000
FIAT MAREA (185) 2.008.20051821998 ccm5185 A4.011
FIAT MAREA (185) 2.0 150 20V09.19961471998 ccm5182 A1.000
FIAT MAREA (185) 2.4 TD 12509.19961252387 ccm5185 A2.000
FIAT MAREA Weekend (185) 1.4 80 12V09.1996801370 ccm4182 A3.000
FIAT MAREA Weekend (185) 1.606.20051061596 ccm4182 B6.000
FIAT MAREA Weekend (185) 1.6 100 16V09.19961031581 ccm4182 A4.000
FIAT MAREA Weekend (185) 1.808.19991321747 ccm4183 A1.000
FIAT MAREA Weekend (185) 1.8 115 16V09.19961131747 ccm4182 A2.000
FIAT MAREA Weekend (185) 1.9 TD 10009.19961001910 ccm4182 B9.000
FIAT MAREA Weekend (185) 1.9 TD 7509.1996751910 ccm4182 A8.000
FIAT MAREA Weekend (185) 2.0 150 20V09.19961471998 ccm5182 A1.000
FIAT MAREA Weekend (185) 2.4 TD 12509.19961252387 ccm5185 A2.000
FIAT PALIO (178BX) 1.206.1998731242 ccm4176 A8.000
FIAT PALIO (178BX) 1.6 16V04.19961001581 ccm4178 B3.000
FIAT PALIO Weekend (178DX) 1.206.2004701242 ccm4178 E9.011
FIAT PALIO Weekend (178DX) 1.204.1996731242 ccm4178 B5.000
FIAT PALIO Weekend (178DX) 1.6 16V04.19961001581 ccm4178 B3.000
FIAT PALIO Weekend (178DX) 1.7 TD04.1996701698 ccm4176 A3.000
FIAT Panda Hatchback (141_) 100001.198644999 ccm4156 A2.100
FIAT Panda Hatchback (141_) 100001.198550999 ccm4156 A3.000
FIAT Panda Hatchback (141_) 1000 4x401.198644999 ccm4156 A2.100
FIAT Panda Hatchback (141_) 1000 4x405.198645999 ccm4141 C2.000
FIAT Panda Hatchback (141_) 1000 4x401.198650999 ccm4156 A3.000
FIAT Panda Hatchback (141_) 1000 i.e. Cat10.198745999 ccm4141 C2.000
FIAT Panda Hatchback (141_) 110005.1991501108 ccm4156 C.046
FIAT Panda Hatchback (141_) 110002.1995541108 ccm4176 B2.000
FIAT Panda Hatchback (141_) 1100 4x402.1995541108 ccm4176 B2.000
FIAT Panda Hatchback (141_) 1100 Trekking 4x410.1991501108 ccm4156 C.046
FIAT Panda Hatchback (141_) 65001.198230652 ccm2141 A.000
FIAT Panda Hatchback (141_) 75001.198634770 ccm4156 A4.000
FIAT Panda Hatchback (141_) 80002.198134843 ccm4100 GL6.000
FIAT Panda Hatchback (141_) 90004.199240899 ccm41170 A1.046
FIAT Panda Hatchback (141_) 90010.198045903 ccm4100 GL3.000
FIAT Panda Hatchback (141_) 950 4x409.198348965 ccm4A 112 B1.054
FIAT PANDA Van (141_) 100001.198644999 ccm4156 A2.100
FIAT PANDA Van (141_) 75001.198634769 ccm4141 B.000
FIAT PUNTO (176) 1.2 16V04.1997861242 ccm4176 B9.000
FIAT PUNTO (176) 1.4 GT Turbo09.19961311372 ccm4176 B6.000
FIAT PUNTO (176) 1.4 GT Turbo01.19941331372 ccm4176 A4.000
FIAT PUNTO (176) 1.601.1994881581 ccm4176 A9.000
FIAT PUNTO (176) 1.7 TD09.1996631698 ccm4176 B7.000
FIAT PUNTO (176) 1.7 TD01.1994691698 ccm4176 A3.000
FIAT PUNTO (176) 1.7 TD01.1994711698 ccm4176 A5.000
FIAT PUNTO (176) 55 1.109.1993541108 ccm4176 B2.000
FIAT PUNTO (176) 60 1.201.1994581242 ccm4176 A7.000
FIAT PUNTO (176) 60 1.209.1993601242 ccm4176 B1.000
FIAT PUNTO (176) 75 1.210.1993731242 ccm4176 A8.000
FIAT PUNTO Kabriolets (176C) 60 1.204.1994581242 ccm4176 A7.000
FIAT PUNTO Kabriolets (176C) 60 1.205.1995601242 ccm4176 B1.000
FIAT PUNTO Kabriolets (176C) 85 16V 1.204.1997861242 ccm4176 B9.000
FIAT PUNTO Kabriolets (176C) 90 1.604.1994881581 ccm4176 A9.000
FIAT PUNTO Van (176L) 1.104.1996541108 ccm4176 B2.000
FIAT PUNTO Van (176L) 1.7 D04.1996571698 ccm4176 B3.000
FIAT PUNTO Van (176L) 1.7 TD04.1996711698 ccm4176 A5.000
FIAT QUBO (225) 1.3 D Multijet07.2010951248 ccm4199 B1.000
FIAT REGATA (138) 100 Super 1.610.19831011585 ccm4149 A4.000
FIAT REGATA (138) 60 Diesel 1.709.1983581714 ccm4138 B6.000
FIAT REGATA (138) 65 Diesel 1.904.1984651929 ccm4149 A1.000
FIAT REGATA (138) 70 1.309.1983651302 ccm4149 A7.000
FIAT RITMO I (138A) 1.110.1982551116 ccm4138 B1.000
FIAT Scudo (270_, 272_) 2.0 D Multijet07.20101631997 ccm4RHH
FIAT Scudo Universālis (220_) 1.602.1996791581 ccm4220 A 2.000
FIAT Scudo Universālis (220_) 1.9 D02.1996691905 ccm4D9B
FIAT Scudo Universālis (220_) 1.9 TD02.1996921905 ccm4D8B
FIAT Scudo Van (270_, 272_) 2.0 D Multijet07.20101631997 ccm4RHH
FIAT Sedici (FY_) 1.6 16V06.20061201586 ccm4M16A
FIAT Sedici (FY_) 1.6 16V 4x406.20061201586 ccm4M16A
FIAT Sedici (FY_) 2.0 D Multijet06.20061351956 ccm4D20AA
FIAT Sedici (FY_) 2.0 D Multijet 4x406.20061351956 ccm4D20AA
FIAT Seicento / 600 Hatchback (187_) 0.9 (187AXA, 187AXA1A)01.199839899 ccm41170 A1.046
FIAT Seicento / 600 Hatchback (187_) 1.1 (187AXB, 187AXB1A, 187AXC1A02)01.1998541108 ccm4176 B2.000
FIAT STILO (192) 1.801.20041221796 ccm4PN93327669
FIAT STILO (192) 1.8 8V01.20041031796 ccm4PN93327668
FIAT STILO (192) 2.4 20V01.20041672446 ccm5192 A7.011
FIAT STILO Multi Wagon (192) 2.4 20V01.20041672446 ccm5192 A7.011
FIAT Strada Pick-up (178_) 1.206.2004671242 ccm4178 E8.011
FIAT Strada Pick-up (178_) 1.401.2006821368 ccm4178 F3.011
FIAT TEMPRA (159) 1.4 i.e. (159.AC)03.1991781372 ccm4159 A2.000
FIAT TEMPRA (159) 1.4 i.e. (159.AC, 159.AX)04.1990691372 ccm4836 A4.000
FIAT TEMPRA (159) 1.6 (159.AD)03.1990861581 ccm4159 A3.000
FIAT TEMPRA (159) 1.6 i.e. (159.AE)06.1990781581 ccm4159 A3.046
FIAT TEMPRA (159) 1.8 i.e. (159.AN)03.19921051756 ccm4159 A4.046
FIAT TEMPRA (159) 1.8 i.e. (159.AN)03.19901101756 ccm4159 A4.000
FIAT TEMPRA (159) 1.9 D (159.AG)07.1991651929 ccm4160 A7.000
FIAT TEMPRA (159) 1.9 TD (159.CU, 159.AU, 159.AI, 159.BI)05.1990901929 ccm4160 A6.000
FIAT TEMPRA (159) 2.0 i.e. (159.AP)10.19901131995 ccm4159 A6.046
FIAT TEMPRA S.W. (159) 1.4 i.e. (159.AC, 159.AX)10.1992691372 ccm4836 A4.000
FIAT TEMPRA S.W. (159) 1.6 i.e. (159.AE)10.1990781581 ccm4159 A3.046
FIAT TEMPRA S.W. (159) 1.6 i.e. (159.AJ)06.1994901581 ccm4159 B9.000
FIAT TEMPRA S.W. (159) 1.8 i.e. (159.AN)03.19901101756 ccm4159 A4.000
FIAT TEMPRA S.W. (159) 1.9 D (159.AG)07.1991651929 ccm4160 A7.000
FIAT TEMPRA S.W. (159) 1.9 TD (159.AI, 159.BI, 159.CU, 159.AU)07.1991901929 ccm4160 A6.000
FIAT TEMPRA S.W. (159) 2.0 i.e. (159.AP)01.19911131995 ccm4159 A6.046
FIAT TIPO (160) 1.1 (160.AA)01.1988561108 ccm4160 A3.000
FIAT TIPO (160) 1.4 (160.AC)07.1987711372 ccm4160 A1.048
FIAT TIPO (160) 1.4 i.e. (160.AP, 160.AD, 160.EA)05.1989701372 ccm4836 A4.000
FIAT TIPO (160) 1.6 (160.AE)01.1988831581 ccm4160 A2.000
FIAT TIPO (160) 1.6 i.e. (160.A1, 160.EC, 160.EB)10.1992751581 ccm4159 A3.048
FIAT TIPO (160) 1.6 i.e. (160.AF)07.1990781581 ccm4159 A3.046
FIAT TIPO (160) 1.7 D (160.AG)01.1988581697 ccm4149 B4.000
FIAT TIPO (160) 1.8 i.e. (160.AY)10.19901051756 ccm4159 A4.046
FIAT TIPO (160) 1.9 D07.1991651929 ccm4160 A7.000
FIAT TIPO (160) 1.9 TD (160.EL, 160.GL, 160.AQ, 160.EI, 160.AR)09.1990901929 ccm4160 A6.046
FIAT Ulysse (179_) 2.2 JTD03.20081632179 ccm44HR
FIAT ULYSSE (220) 1.8 (220.BB5)05.1997991761 ccm4LFW (XU7JP)
FIAT ULYSSE (220) 1.9 TD (220AH5)02.1995901905 ccm4DHX (XUD9TF/L)
FIAT ULYSSE (220) 2.0 (220.AC5)06.19941211998 ccm4RFU (XU10J2C)
FIAT ULYSSE (220) 2.0 Turbo (220.AD5)06.19941471998 ccm4RGX (XU10J2CTE)
FIAT ULYSSE (220) 2.1 TD03.19961092088 ccm4P8C
FIAT Uno Hatchback (146_) 1.3 Super Diesel06.1983451302 ccm4127 A5.000
FIAT Uno Hatchback (146_) 1.3 Turbo i.e.01.1987991301 ccm4146 A2.146
FIAT Uno Hatchback (146_) 1.3 Turbo i.e.09.19891011301 ccm4146 A2.246
FIAT Uno Hatchback (146_) 1.3 Turbo i.e.04.19851051301 ccm4146 A2.000
FIAT Uno Hatchback (146_) 1.4 Turbo i.e.09.19891121372 ccm4146 A8.046
FIAT Uno Hatchback (146_) 1.9 D09.1989601929 ccm4149 B5.046
FIAT Uno Hatchback (146_) 45 0.903.198345903 ccm4146 A1.000
FIAT Uno Hatchback (146_) 45 1.0 (146A.ED)06.198644999 ccm4156 A2.100
FIAT Uno Hatchback (146_) 45 i.e. 1.004.198445999 ccm4156 A2.000
FIAT Uno Hatchback (146_) 50 1.101.1986501116 ccm4146 A4.044
FIAT Uno Hatchback (146_) 50 1.101.1990501108 ccm4156 C.046
FIAT Uno Hatchback (146_) 50 i.e. 1.106.1992491116 ccm4146 C3.000
FIAT Uno Hatchback (146_) 55 1.101.1983541116 ccm4138 B.000
FIAT Uno Hatchback (146_) 60 1.1 (146A.EG)05.1985581116 ccm4146 A4.048
FIAT Uno Hatchback (146_) 60 Diesel 1.709.1989571698 ccm4146 B2.000
FIAT Uno Hatchback (146_) 60 Diesel 1.707.1986601698 ccm4149 B3.000
FIAT Uno Hatchback (146_) 70 1.305.1985651302 ccm4149 A7.000
FIAT Uno Hatchback (146_) 70 1.301.1983681302 ccm4138 B2.000
FIAT Uno Hatchback (146_) 70 i.e. 1.409.1989701372 ccm4160 A1.046
FIAT Uno Hatchback (146_) 70 TD 1.410.1986711367 ccm4146 B3.000
FIAT Uno Hatchback (146_) 75 i.e. 1.510.1985751498 ccm4138 C2.048
FORD C-Max II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 EcoBoost12.20101501596 ccm4JQDB
FORD C-Max II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 EcoBoost12.20101821596 ccm4JTDB
FORD C-Max II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 TDCi12.2010951560 ccm4T3DB
FORD C-Max II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 TDCi12.20101151560 ccm4T1DB
FORD C-Max II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 Ti12.20101051596 ccm4IQDB
FORD C-Max II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 Ti12.20101251596 ccm4PNDD
FORD C-Max II (DXA/CB7, DXA/CEU) 2.0 TDCi02.20111151997 ccm4TYDA
FORD C-Max II (DXA/CB7, DXA/CEU) 2.0 TDCi04.20101401997 ccm4UFDB
FORD C-Max II (DXA/CB7, DXA/CEU) 2.0 TDCi12.20101631997 ccm4TXDB
FORD Grand C-Max (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 EcoBoost12.20101501596 ccm4JQDB
FORD Grand C-Max (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 EcoBoost12.20101821596 ccm4JTDB
FORD Grand C-Max (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 TDCi12.2010951560 ccm4T3DB
FORD Grand C-Max (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 TDCi12.20101151560 ccm4T1DB
FORD Grand C-Max (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 Ti12.20101051596 ccm4IQDB
FORD Grand C-Max (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 Ti12.20101251596 ccm4PNDD
FORD Grand C-Max (DXA/CB7, DXA/CEU) 2.0 TDCi02.20111151997 ccm4TYDA
FORD Grand C-Max (DXA/CB7, DXA/CEU) 2.0 TDCi02.20111401997 ccm4UFDB
FORD Grand C-Max (DXA/CB7, DXA/CEU) 2.0 TDCi12.20101631997 ccm4TXDB
FORD COUGAR (EC_) 2.0 16V08.19981311988 ccm4EDBD
FORD COUGAR (EC_) 2.5 V6 24V08.19981702495 ccm6LCBB
FORD ESCORT '86 Express (AVF) 1.8 D07.1988601753 ccm4RTB
FORD Escort '91 Express (AVF) 1.8 D07.1990601753 ccm4RTF
FORD ESCORT '95 Furgons (AVL) 1.8 D01.1995601753 ccm4RTF
FORD ESCORT III (GAA) 1.109.1980551117 ccm4GLB
FORD ESCORT III (GAA) 1.309.1980691296 ccm4JPA
FORD ESCORT III (GAA) 1.609.1980791597 ccm4LPA
FORD ESCORT III (GAA) 1.6 D02.1984541608 ccm4LTA
FORD ESCORT III (GAA) 1.6 XR3i10.19821051597 ccm4LRA
FORD ESCORT III Break (AWA) 1.303.1981691296 ccm4JPA
FORD ESCORT III Kabriolets (ALD) 1.6 i09.19831051597 ccm4LRA
FORD ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) 1.112.1985501117 ccm4GSG
FORD ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) 1.301.1986601297 ccm4JBB
FORD ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) 1.311.1986691296 ccm4JPA
FORD ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) 1.3 (GAF)07.1988631297 ccm4JBA
FORD ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) 1.410.1985701392 ccm4FUAA
FORD ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) 1.401.1986731392 ccm4F6D
FORD ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) 1.401.1986751392 ccm4FUA
FORD ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) 1.601.1986791597 ccm4LP2
FORD ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) 1.604.1989881597 ccm4LUG
FORD ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) 1.6 D01.1986541608 ccm4LTC
FORD ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) 1.6 i01.1986901598 ccm4L4B
FORD ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) 1.6 i08.19891021597 ccm4LJB
FORD ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) 1.6 Turbo RS01.19861321597 ccm4LNB
FORD ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) 1.6 XR3i01.19861051597 ccm4LRB
FORD ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) 1.8 D01.1989601753 ccm4RTB
FORD ESCORT IV Break (AWF, AVF) 1.301.1986601297 ccm4JBB
FORD ESCORT IV Break (AWF, AVF) 1.311.1986691296 ccm4JPA
FORD ESCORT IV Break (AWF, AVF) 1.410.1985701392 ccm4FUAA
FORD ESCORT IV Break (AWF, AVF) 1.401.1986731392 ccm4F6D
FORD ESCORT IV Break (AWF, AVF) 1.401.1986751392 ccm4FUA
FORD ESCORT IV Break (AWF, AVF) 1.601.1986791597 ccm4LP2
FORD ESCORT IV Break (AWF, AVF) 1.6 D01.1986541608 ccm4LTC
FORD ESCORT IV Break (AWF, AVF) 1.6 i01.1986901598 ccm4L4B
FORD ESCORT IV Break (AWF, AVF) 1.8 D01.1989601753 ccm4RTB
FORD ESCORT IV Kabriolets (ALF) 1.402.1987731392 ccm4F6D
FORD ESCORT IV Kabriolets (ALF) 1.401.1986751392 ccm4FUA
FORD ESCORT IV Kabriolets (ALF) 1.6 i01.1986901598 ccm4L4B
FORD ESCORT IV Kabriolets (ALF) 1.6 i08.19891021597 ccm4LJB
FORD ESCORT IV Kabriolets (ALF) 1.6 XR3i01.19861051597 ccm4LRB
FORD Escort V Cabrio (ALL) 1.4 i07.1993751392 ccm4F4B
FORD Escort V Cabrio (ALL) 1.6 16V XR3i12.1992901597 ccm4L1E
FORD Escort V Cabrio (ALL) 1.6 i 16V02.1994881597 ccm4L1H
FORD Escort V Hatchback (AAL, ABL) 1.307.1990601299 ccm4J4B
FORD Escort V Hatchback (AAL, ABL) 1.407.1990711392 ccm4F6G
FORD Escort V Hatchback (AAL, ABL) 1.607.1990901598 ccm4LUK
FORD Escort V Hatchback (AAL, ABL) 1.607.19901051598 ccm4LJF
FORD Escort V Hatchback (AAL, ABL) 1.8 16V XR3i02.19921051796 ccm4RDA
FORD Escort V Hatchback (AAL, ABL) 1.8 16V XR3i02.19921301796 ccm4RQB
FORD Escort V Hatchback (AAL, ABL) 1.8 D07.1990601753 ccm4RTF
FORD Escort V Hatchback (AAL, ABL) RS 200005.19911501998 ccm4N7A
FORD Escort V Hatchback (GAL) 1.309.1992601299 ccm4J4B
FORD Escort V Hatchback (GAL) 1.409.1992711392 ccm4F6G
FORD Escort V Hatchback (GAL) 1.401.1994751392 ccm4F4B
FORD Escort V Hatchback (GAL) 1.6 i 16V01.1994881597 ccm4L1H
FORD Escort V Hatchback (GAL) 1.6 i 16V09.1992901597 ccm4L1E
FORD Escort V Hatchback (GAL) 1.8 TD02.1993901753 ccm4RFS
FORD Escort V Hatchback (GAL) 1.8 XR3i 16V 4x408.19931051796 ccm4RDA
FORD Escort V Hatchback (GAL) 1.8 XR3i 16V 4x408.19931301796 ccm4RQB
FORD Escort V Hatchback (GAL) RS 2000 4x408.19931501998 ccm4N7A
FORD Escort V Hatchback (GAL) RS Cosworth 4x409.19922201994 ccm4N5F
FORD ESCORT V Kabriolets (ALL) 1.407.1990711392 ccm4F6G
FORD ESCORT V Kabriolets (ALL) 1.607.19901051598 ccm4LJF
FORD ESCORT V Kabriolets (ALL) 1.8 16V XR3i02.19921051796 ccm4RDA
FORD ESCORT V Kabriolets (ALL) 1.8 16V XR3i02.19921301796 ccm4RQB
FORD Escort V Sedan (AFL) 1.408.1993751392 ccm4F4B
FORD Escort V Sedan (AFL) 1.6 i 16V01.1994881597 ccm4L1H
FORD Escort V Universālis (ANL) 1.309.1991601299 ccm4J4B
FORD Escort V Universālis (ANL) 1.407.1990711392 ccm4F6G
FORD Escort V Universālis (ANL) 1.607.1990901598 ccm4LUK
FORD Escort V Universālis (ANL) 1.607.19901051598 ccm4LJF
FORD Escort V Universālis (ANL) 1.8 16V02.19921051796 ccm4RDA
FORD Escort V Universālis (ANL) 1.8 D07.1990601753 ccm4RTF
FORD Escort V Universālis (GAL) 1.401.1994751392 ccm4F4B
FORD Escort V Universālis (GAL) 1.6 i 16V01.1994881597 ccm4L1H
FORD Escort V Universālis (GAL) 1.6 i 16V09.1992901597 ccm4L1E
FORD Escort V Universālis (GAL) 1.8 D09.1992601753 ccm4RTH
FORD Escort V Universālis (GAL) 1.8 TD02.1993901753 ccm4RFS
FORD Escort VI Cabrio (ALL) 1.402.1995751392 ccm4F4B
FORD Escort VI Cabrio (ALL) 1.6 16V XR3i02.1995881597 ccm4L1H
FORD Escort VI Cabrio (ALL) 1.6 16V XR3i02.1995901597 ccm4L1K
FORD Escort VI Cabrio (ALL) 1.8 16V XR3i10.19951151796 ccm4RKC
FORD Escort VI Cabrio (ALL) 1.8 TD09.1995901753 ccm4RFK
FORD Escort VI Cabrio (ALL) 1.8 Turbo D10.1996701753 ccm4RVA
FORD Escort VI Hatchback (GAL, AAL, ABL) 1.301.1995601299 ccm4J4B
FORD Escort VI Hatchback (GAL, AAL, ABL) 1.401.1995751392 ccm4F4B
FORD Escort VI Hatchback (GAL, AAL, ABL) 1.6 16V01.1995901597 ccm4L1E
FORD Escort VI Hatchback (GAL, AAL, ABL) 1.6 16V 4x401.1995901597 ccm4L1E
FORD Escort VI Hatchback (GAL, AAL, ABL) 1.8 16V01.19951151796 ccm4RKC
FORD Escort VI Hatchback (GAL, AAL, ABL) 1.8 TD01.1995901753 ccm4RFK
FORD Escort VI Hatchback (GAL, AAL, ABL) 1.8 Turbo D12.1995701753 ccm4RVA
FORD Escort VI Hatchback (GAL, AAL, ABL) RS 2000 4x402.19951501998 ccm4N7A
FORD Escort VI Hatchback (GAL, AAL, ABL) RS Cosworth 4x402.19952201994 ccm4N5F
FORD Escort VI Sedan (GAL, AFL) 1.401.1995751392 ccm4F4B
FORD Escort VI Sedan (GAL, AFL) 1.8 16V01.19951151796 ccm4RKC
FORD Escort VI Sedan (GAL, AFL) 1.8 Turbo D12.1995701753 ccm4RVA
FORD Escort VI Universālis (GAL, ANL) 1.401.1995751392 ccm4F4B
FORD Escort VI Universālis (GAL, ANL) 1.6 16V01.1995901597 ccm4L1K
FORD Escort VI Universālis (GAL, ANL) 1.8 16V01.19951151796 ccm4RKC
FORD Escort VI Universālis (GAL, ANL) 1.8 TD01.1995901753 ccm4RFK
FORD Escort VI Universālis (GAL, ANL) 1.8 Turbo D12.1995701753 ccm4RVA
FORD FIESTA Furgons (F3L, F5L) 1.309.1991601299 ccm4J6B
FORD FIESTA Furgons (F3L, F5L) 1.8 D09.1991601753 ccm4RTD
FORD FIESTA Furgons (WFVT) 1.1 (WFVT)10.1977531117 ccm4GLA
FORD FIESTA I (GFBT) 0.905.197640957 ccm4TKA
FORD FIESTA I (GFBT) 0.905.197645957 ccm4TLA
FORD FIESTA I (GFBT) 1.105.1976531117 ccm4GLA
FORD FIESTA I (GFBT) 1.308.1977661297 ccm4J3E
FORD FIESTA II (FBD) 1.009.198345999 ccm4TLB
FORD FIESTA II (FBD) 1.1 (FBD)05.1986491117 ccm4GSH
FORD FIESTA II (FBD) 1.1 (FBD)09.1983501117 ccm4GLC
FORD FIESTA II (FBD) 1.4 (FBD)10.1985751392 ccm4FUB
FORD FIESTA II (FBD) 1.6 D (FBD)04.1984541608 ccm4LTB
FORD FIESTA II (FBD) 1.6 XR2 (FBD)03.1984951597 ccm4LUD
FORD FIESTA III (GFJ) 1.103.1989501119 ccm4G6A
FORD FIESTA III (GFJ) 1.103.1989551119 ccm4GUE
FORD FIESTA III (GFJ) 1.303.1989601299 ccm4JBC
FORD FIESTA III (GFJ) 1.3 Cat05.1991601299 ccm4J6B
FORD FIESTA III (GFJ) 1.403.1989711392 ccm4F6E
FORD FIESTA III (GFJ) 1.403.1989731392 ccm4F4A
FORD FIESTA III (GFJ) 1.601.1989881597 ccm4LUH
FORD FIESTA III (GFJ) 1.6 Turbo (FBJT)03.19901311598 ccm4LHA
FORD FIESTA III (GFJ) 1.6 XR2i03.19891101597 ccm4LJC
FORD FIESTA III (GFJ) 1.8 16V02.19921051796 ccm4RDB
FORD FIESTA III (GFJ) 1.8 D03.1989601753 ccm4RTD
FORD FIESTA III (GFJ) 1.8 XR2i 16V02.19921301796 ccm4RQC
FORD Fiesta Mk4 (J3S, J5S) 1.302.1996601299 ccm4J4C
FORD Fiesta Mk4 (J3S, J5S) 1.4 i04.1996901388 ccm4FHA
FORD Fiesta Mk4 (J3S, J5S) 1.8 D02.1996601753 ccm4RTJ
FORD Fiesta Mk4 Hatchback (JAS, JBS) 1.25 i 16V08.1995751242 ccm4DHB
FORD Fiesta Mk4 Hatchback (JAS, JBS) 1.3 i08.1995501299 ccm4JJM
FORD Fiesta Mk4 Hatchback (JAS, JBS) 1.3 i08.1995601299 ccm4J4C
FORD Fiesta Mk4 Hatchback (JAS, JBS) 1.4 i 16V04.1996901388 ccm4FHE
FORD Fiesta Mk4 Hatchback (JAS, JBS) 1.8 D08.1995601753 ccm4RTJ
FORD FOCUS (DAW, DBW) 1.4 16V10.1998751388 ccm4FXDC
FORD FOCUS (DAW, DBW) 1.6 16V10.19981001596 ccm4FYDC
FORD FOCUS (DAW, DBW) 1.8 16V10.19981151796 ccm4EYDC
FORD FOCUS (DAW, DBW) 1.8 Turbo DI / TDDi10.1998901753 ccm4C9DB
FORD FOCUS (DAW, DBW) 2.0 16V10.19981311988 ccm4EDDF
FORD FOCUS III 1.6 EcoBoost07.20101501596 ccm4YUDA
FORD FOCUS III 1.6 EcoBoost07.20101821596 ccm4JTDB
FORD FOCUS III 1.6 Flexifuel07.20101201596 ccm4MUDD
FORD FOCUS III 1.6 TDCi07.2010951560 ccm4T3DB
FORD FOCUS III 1.6 TDCi07.20101151560 ccm4T1DB
FORD FOCUS III 1.6 Ti07.20101051596 ccm4IQDC
FORD FOCUS III 1.6 Ti07.20101251596 ccm4PNDD
FORD FOCUS III 2.0 TDCi07.20101151997 ccm4TYDA
FORD FOCUS III 2.0 TDCi07.20101401997 ccm4UFDB
FORD FOCUS III 2.0 TDCi07.20101631997 ccm4TXDB
FORD FOCUS III Sedans 1.6 EcoBoost07.20101501596 ccm4YUDA
FORD FOCUS III Sedans 1.6 EcoBoost07.20101821596 ccm4JTDB
FORD FOCUS III Sedans 1.6 Flexifuel07.20101201596 ccm4MUDD
FORD FOCUS III Sedans 1.6 TDCi07.2010951560 ccm4T3DB
FORD FOCUS III Sedans 1.6 TDCi07.20101151560 ccm4T1DB
FORD FOCUS III Sedans 1.6 Ti07.20101051596 ccm4IQDC
FORD FOCUS III Sedans 1.6 Ti07.20101251596 ccm4PNDD
FORD FOCUS III Sedans 2.0 TDCi07.20101151997 ccm4TYDA
FORD FOCUS III Sedans 2.0 TDCi07.20101401997 ccm4UFDB
FORD FOCUS III Sedans 2.0 TDCi07.20101631997 ccm4TXDB
FORD FOCUS III Turnier 1.6 EcoBoost07.20101501596 ccm4YUDA
FORD FOCUS III Turnier 1.6 EcoBoost07.20101821596 ccm4JTDB
FORD FOCUS III Turnier 1.6 Flexifuel07.20101201596 ccm4MUDD
FORD FOCUS III Turnier 1.6 TDCi07.2010951560 ccm4T3DB
FORD FOCUS III Turnier 1.6 TDCi07.20101151560 ccm4T1DB
FORD FOCUS III Turnier 1.6 Ti07.20101051596 ccm4IQDB
FORD FOCUS III Turnier 1.6 Ti07.20101251596 ccm4PNDD
FORD FOCUS III Turnier 2.0 TDCi07.20101151997 ccm4TYDA
FORD FOCUS III Turnier 2.0 TDCi07.20101401997 ccm4UFDB
FORD FOCUS III Turnier 2.0 TDCi07.20101631997 ccm4TXDB
FORD FOCUS Sedans (DFW) 1.4 16V02.1999751388 ccm4FXDC
FORD FOCUS Sedans (DFW) 1.6 16V02.19991001596 ccm4FYDC
FORD FOCUS Sedans (DFW) 1.8 16V02.19991151796 ccm4EYDC
FORD FOCUS Universālis (DNW) 1.4 16V02.1999751388 ccm4FXDC
FORD FOCUS Universālis (DNW) 1.6 16V02.19991001596 ccm4FYDC
FORD FOCUS Universālis (DNW) 1.8 16V02.19991151796 ccm4EYDC
FORD GALAXY (WA6) 1.6 EcoBoost11.20101601596 ccm4JTWB
FORD GALAXY (WA6) 1.6 TDCi02.20111151560 ccm4T1WB
FORD GALAXY (WA6) 2.0 TDCi05.20061361997 ccm4AZWC
FORD GALAXY (WA6) 2.2 TDCi11.20102002179 ccm4KNWA
FORD GALAXY (WGR) 1.9 TDI03.1995901896 ccm41Z
FORD GALAXY (WGR) 1.9 TDI08.19971101896 ccm4AFN
FORD GALAXY (WGR) 2.0 i11.19951161998 ccm4ZVSA
FORD GALAXY (WGR) 2.3 16V01.19971462295 ccm4Y5B
FORD GALAXY (WGR) 2.8 i V611.19951742792 ccm6AMY
FORD GALAXY (WGR) 2.8 i V6 4x404.19961742792 ccm6AMY
FORD GRANADA (GU) 2.008.19791011993 ccm4NEP
FORD KA (RB_) 1.3 i09.1996501299 ccm4JJB
FORD KA (RB_) 1.3 i09.1996601299 ccm4J4K
FORD KUGA I 2.503.20092002522 ccm5HYDB
FORD MAVERICK (UDS, UNS) 2.4 i09.19961182389 ccm4KA24
FORD MAVERICK (UDS, UNS) 2.4 i02.19931242389 ccm4KA24E
FORD MAVERICK (UDS, UNS) 2.4 i (UDS)09.19961162389 ccm4KA24
FORD MAVERICK (UDS, UNS) 2.7 TD02.19931002663 ccm4TD27
FORD MAVERICK (UDS, UNS) 2.7 TD09.19961252664 ccm4TD27E
FORD MONDEO I (GBP) 1.6 i 16V07.1994881597 ccm4L1J
FORD MONDEO I (GBP) 1.6 i 16V02.1993901597 ccm4L1F
FORD MONDEO I (GBP) 1.8 i 16V07.19941121796 ccm4RKB
FORD MONDEO I (GBP) 1.8 i 16V02.19931151796 ccm4RKA
FORD MONDEO I (GBP) 1.8 TD06.1993881753 ccm4RFN
FORD MONDEO I (GBP) 2.0 i 16V02.19931361988 ccm4NGA
FORD MONDEO I (GBP) 2.0 i 16V 4x412.19941321988 ccm4NGA
FORD MONDEO I (GBP) 2.5 i 24V07.19941702544 ccm6SEA
FORD MONDEO I Sedans (GBP) 1.6 i 16V02.1993901597 ccm4L1F
FORD MONDEO I Sedans (GBP) 1.8 i 16V01.19941121796 ccm4RKB
FORD MONDEO I Sedans (GBP) 1.8 i 16V02.19931151796 ccm4RKA
FORD MONDEO I Sedans (GBP) 1.8 TD06.1993881753 ccm4RFN
FORD MONDEO I Sedans (GBP) 2.0 i 16V02.19931361988 ccm4NGA
FORD MONDEO I Sedans (GBP) 2.0 i 16V 4x412.19941321988 ccm4NGA
FORD MONDEO I Sedans (GBP) 2.5 i 24V07.19941702544 ccm6SEA
FORD MONDEO I Universālis (BNP) 1.6 i 16V07.1994881597 ccm4L1J
FORD MONDEO I Universālis (BNP) 1.6 i 16V04.1993901597 ccm4L1F
FORD MONDEO I Universālis (BNP) 1.8 i 16V07.19941121796 ccm4RKB
FORD MONDEO I Universālis (BNP) 1.8 i 16V04.19931151796 ccm4RKA
FORD MONDEO I Universālis (BNP) 1.8 TD06.1993881753 ccm4RFN
FORD MONDEO I Universālis (BNP) 1.8 TD11.1995901753 ccm4RFN
FORD MONDEO I Universālis (BNP) 2.0 i 16V01.19931321988 ccm4NGA
FORD MONDEO I Universālis (BNP) 2.0 i 16V04.19931361988 ccm4NGA
FORD MONDEO I Universālis (BNP) 2.5 i 24V07.19941702544 ccm6SEA
FORD MONDEO II (BAP) 1.6 i08.1996901597 ccm4L1J
FORD MONDEO II (BAP) 1.8 i08.19961151796 ccm4RKK
FORD MONDEO II (BAP) 1.8 TD08.1996901753 ccm4RFN
FORD MONDEO II (BAP) 2.0 i08.19961311988 ccm4NGD
FORD MONDEO II (BAP) 2.5 24V08.19961702544 ccm6SEA
FORD MONDEO II Sedans (BFP) 1.6 i08.1996901597 ccm4L1J
FORD MONDEO II Sedans (BFP) 1.8 i08.19961151796 ccm4RKK
FORD MONDEO II Sedans (BFP) 1.8 TD08.1996901753 ccm4RFN
FORD MONDEO II Sedans (BFP) 2.0 i08.19961311988 ccm4NGD
FORD MONDEO II Sedans (BFP) 2.5 24V08.19961702544 ccm6SEA
FORD MONDEO II Universālis (BNP) 1.6 i08.1996901597 ccm4L1J
FORD MONDEO II Universālis (BNP) 1.8 i08.19961151796 ccm4RKK
FORD MONDEO II Universālis (BNP) 1.8 TD08.1996901753 ccm4RFN
FORD MONDEO II Universālis (BNP) 2.0 i08.19961311988 ccm4NGD
FORD MONDEO II Universālis (BNP) 2.5 24V08.19961702544 ccm6SEA
FORD ORION I (AFD) 1.307.1983691296 ccm4JPA
FORD ORION I (AFD) 1.607.1983791597 ccm4LPA
FORD ORION I (AFD) 1.6 D02.1984541608 ccm4LTA
FORD ORION I (AFD) 1.6 i07.19831051597 ccm4LRA
FORD ORION II (AFF) 1.312.1985601297 ccm4JBB
FORD ORION II (AFF) 1.311.1986691296 ccm4JPA
FORD ORION II (AFF) 1.403.1986721392 ccm4FUAA
FORD ORION II (AFF) 1.401.1986731392 ccm4FUC
FORD ORION II (AFF) 1.412.1985751392 ccm4FUA
FORD ORION II (AFF) 1.4 Cat02.1987731392 ccm4F6D
FORD ORION II (AFF) 1.612.1985901597 ccm4LUC
FORD ORION II (AFF) 1.6 D12.1985541608 ccm4LTC
FORD ORION II (AFF) 1.6 i03.19861051597 ccm4LRB
FORD ORION II (AFF) 1.6 i Cat03.1986901598 ccm4L4B
FORD ORION II (AFF) 1.8 D01.1989601753 ccm4RTB
FORD ORION III (GAL) 1.307.1990601299 ccm4J4B
FORD ORION III (GAL) 1.407.1990711392 ccm4F6G
FORD ORION III (GAL) 1.6 i07.19901051598 ccm4LJF
FORD ORION III (GAL) 1.6 i 16V07.1992901597 ccm4L1K
FORD ORION III (GAL) 1.8 D11.1990601753 ccm4RTF
FORD ORION III (GAL) 1.8 i 16V02.19921051796 ccm4RDA
FORD ORION III (GAL) 1.8 i 16V01.19921301796 ccm4RQB
FORD ORION III (GAL) 1.8 TD03.1992901753 ccm4RFK
FORD PUMA (EC_) 1.4 16V11.1997901388 ccm4FHF
FORD PUMA (EC_) 1.7 16V03.19971251679 ccm4MHA
FORD Ranger (ET) 2.5 TDCi 4x405.20061432500 ccm4WLAA
FORD Ranger (ET) 3.0 TDCi 4x405.20061562953 ccm4WEC
FORD S-MAX (WA6) 1.6 EcoBoost02.20111601596 ccm4JTWB
FORD S-MAX (WA6) 1.6 TDCi02.20111151560 ccm4T1WB
FORD S-MAX (WA6) 2.0 EcoBoost07.20102401999 ccm4TPWA
FORD S-MAX (WA6) 2.0 TDCi05.20061361997 ccm4AZWC
FORD S-MAX (WA6) 2.2 TDCi07.20102002179 ccm4KNWA
FORD SCORPIO I (GAE, GGE) 1.804.1985901796 ccm4REC
FORD SCORPIO I (GAE, GGE) 2.004.19851051993 ccm4NEL
FORD SCORPIO I (GAE, GGE) 2.0 i10.19851001993 ccm4NRC
FORD SCORPIO I (GAE, GGE) 2.0 i04.19851151993 ccm4NRI
FORD SCORPIO I (GAE, GGE) 2.0 i02.19921151993 ccm4NRI
FORD SCORPIO I (GAE, GGE) 2.0 i05.19891201998 ccm4N9D
FORD SCORPIO I (GAE, GGE) 2.4 i10.19881252394 ccm6ARD
FORD SCORPIO I (GAE, GGE) 2.4 i09.19861302394 ccm6ARC
FORD SCORPIO I (GAE, GGE) 2.4 i Cat10.19881252394 ccm6ARD
FORD SCORPIO I (GAE, GGE) 2.5 D12.1985692498 ccm4STR
FORD SCORPIO I (GAE, GGE) 2.5 TD06.1988922498 ccm4SFB
FORD SCORPIO I (GAE, GGE) 2.5 TD08.19931152500 ccm4SCB
FORD SCORPIO I (GAE, GGE) 2.8 i04.19851502792 ccm6PRE
FORD SCORPIO I (GAE, GGE) 2.8 i 4x410.19851502792 ccm6PRE
FORD SCORPIO I (GAE, GGE) 2.9 i09.19861452933 ccm6BRD
FORD SCORPIO I (GAE, GGE) 2.9 i09.19861502933 ccm6BRC
FORD SCORPIO I (GAE, GGE) 2.9 i 24V04.19911952933 ccm6BOA
FORD SCORPIO I (GAE, GGE) 2.9 i 4x405.19881452933 ccm6BRD
FORD SCORPIO I (GAE, GGE) 2.9 i 4x409.19861502933 ccm6BRC
FORD SCORPIO I (GAE, GGE) 2.9 i Cat10.19871452933 ccm6BRE
FORD SCORPIO I Break (GGE) 2.0 i09.19911151998 ccm4N9F
FORD SCORPIO I Break (GGE) 2.0 i09.19911201998 ccm4N9D
FORD SCORPIO I Break (GGE) 2.4 i09.19911252394 ccm6ARD
FORD SCORPIO I Break (GGE) 2.5 TD09.1991922498 ccm4SFB
FORD SCORPIO I Break (GGE) 2.5 TD08.19931152500 ccm4SCB
FORD SCORPIO I Break (GGE) 2.9 24V08.19931952933 ccm6BOA
FORD SCORPIO I Break (GGE) 2.9 i09.19911452933 ccm6BRD
FORD SCORPIO I Break (GGE) 2.9 i 4x405.19881452933 ccm6BRD
FORD SCORPIO I Sedans (GGE) 2.0 i02.19921151998 ccm4N9F
FORD SCORPIO I Sedans (GGE) 2.0 i05.19891201998 ccm4N9D
FORD SCORPIO I Sedans (GGE) 2.0 i05.19891251998 ccm4N9B
FORD SCORPIO I Sedans (GGE) 2.4 i10.19881252394 ccm6ARD
FORD SCORPIO I Sedans (GGE) 2.5 TD06.1988922498 ccm4SFB
FORD SCORPIO I Sedans (GGE) 2.5 TD08.19931152500 ccm4SCB
FORD SCORPIO I Sedans (GGE) 2.9 i09.19861452933 ccm6BRD
FORD SCORPIO I Sedans (GGE) 2.9 i 24V04.19911952933 ccm6BOA
FORD SCORPIO I Sedans (GGE) 2.9 i 4x412.19891452933 ccm6BRD
FORD SCORPIO II (GFR, GGR) 2.0 i10.19941151998 ccm4NSD
FORD SCORPIO II (GFR, GGR) 2.0 i 16V10.19941361998 ccm4N3A
FORD SCORPIO II (GFR, GGR) 2.3 i 16V06.19961472295 ccm4Y5A
FORD SCORPIO II (GFR, GGR) 2.5 TD10.19941152500 ccm4SCC
FORD SCORPIO II (GFR, GGR) 2.5 TD09.19961252500 ccm4VM
FORD SCORPIO II (GFR, GGR) 2.9 i02.19951502933 ccm6BRG
FORD SCORPIO II (GFR, GGR) 2.9 i 24V10.19942072933 ccm6BOB
FORD Scorpio II Universālis (GNR, GGR) 2.0 i10.19941151998 ccm4NSD
FORD Scorpio II Universālis (GNR, GGR) 2.0 i 16V10.19941361998 ccm4N3A
FORD Scorpio II Universālis (GNR, GGR) 2.3 i 16V06.19961472295 ccm4Y5A
FORD Scorpio II Universālis (GNR, GGR) 2.5 TD10.19941152500 ccm4SCC
FORD Scorpio II Universālis (GNR, GGR) 2.5 TD09.19961252500 ccm4VM
FORD Scorpio II Universālis (GNR, GGR) 2.9 i02.19951502933 ccm6BRG
FORD Scorpio II Universālis (GNR, GGR) 2.9 i 24V10.19942072933 ccm6BOB
FORD SIERRA (GBG, GB4) 1.601.1987751597 ccm4LSE
FORD SIERRA (GBG, GB4) 1.6 i10.1989801598 ccm4L6B
FORD SIERRA (GBG, GB4) 1.805.1988871769 ccm4R6A
FORD SIERRA (GBG, GB4) 1.801.1987901796 ccm4RED
FORD SIERRA (GBG, GB4) 1.8 TD08.1988751753 ccm4RFL
FORD SIERRA (GBG, GB4) 2.0 i01.19871151993 ccm4N4I
FORD SIERRA (GBG, GB4) 2.0 i01.19901201998 ccm4N9C
FORD SIERRA (GBG, GB4) 2.0 i Cat01.19871001993 ccm4N4B
FORD SIERRA Break (BNC) 1.608.1982751597 ccm4LSD
FORD SIERRA Hečbeka virsbūve (GBC) 1.608.1982751597 ccm4LSD
FORD SIERRA Hečbeka virsbūve (GBC) 1.608.1984791597 ccm4LSD
FORD SIERRA Hečbeka virsbūve (GBC) 2.008.1982901999 ccm6NYT
FORD SIERRA Hečbeka virsbūve (GBC) 2.008.19821051993 ccm4NET
FORD SIERRA Hečbeka virsbūve (GBC) 2.0 i03.19851151993 ccm4NRB
FORD SIERRA Hečbeka virsbūve (GBC) 2.3 D08.1982672304 ccm4YTT
FORD SIERRA Hečbeka virsbūve (GBC, GBG) 1.601.1987751597 ccm4LSE
FORD SIERRA Hečbeka virsbūve (GBC, GBG) 1.810.1987801796 ccm4RED
FORD SIERRA Hečbeka virsbūve (GBC, GBG) 1.8 TD08.1988751753 ccm4RFL
FORD SIERRA Hečbeka virsbūve (GBC, GBG) 2.0 i06.19891091998 ccm4N8A
FORD SIERRA Hečbeka virsbūve (GBC, GBG) 2.0 i01.19871151993 ccm4N4I
FORD SIERRA Hečbeka virsbūve (GBC, GBG) 2.0 i06.19891201998 ccm4N9C
FORD SIERRA Hečbeka virsbūve (GBC, GBG) 2.0 i Cat01.19871001993 ccm4N4B
FORD SIERRA Universālis (BNG) 1.8 TD08.1988751753 ccm4RFL
FORD SIERRA Universālis (BNG) 2.0 i01.19871151993 ccm4N4I
FORD SIERRA Universālis (BNG) 2.0 i05.19891201998 ccm4N9C
FORD SIERRA Universālis (BNG) 2.0 i Cat01.19871001993 ccm4N4B
FORD TRANSIT Autobuss (E_ _) 2.009.1991901993 ccm4NBA
FORD TRANSIT Autobuss (E_ _) 2.0 (EBL, EBS, ECL, EDS, EDL, EGL, ESS, ESL, EUS)09.19951141998 ccm4NSG
FORD TRANSIT Autobuss (E_ _) 2.0 i (EBL, EDL, EGL, ESS, EUS)09.1991981994 ccm4NCA
FORD TRANSIT Autobuss (E_ _) 2.5 DI (EBL, ECL, EDS, EDL)07.1994762496 ccm44HC
FORD TRANSIT Autobuss (E_ _) 2.5 DI (EBL, EDL, EDS, ESL, ESS)08.19971162496 ccm44ED
FORD TRANSIT Autobuss (E_ _) 2.5 DI (EBL, EDS, ESL, ESS, EUS)08.1994692496 ccm44FC
FORD TRANSIT Autobuss (E_ _) 2.5 DI (EBS, EDS, EDL, ESS, EUS)08.1991702496 ccm44CC
FORD TRANSIT Autobuss (E_ _) 2.5 DI (EBS, EDS, EGL, ESS, EUS)09.1991802496 ccm44DA
FORD TRANSIT Autobuss (E_ _) 2.5 TD (EBL, EDL, EDS, EGL, ESL, ESS, EUS)01.1995852496 ccm44GA
FORD TRANSIT Autobuss (E_ _) 2.5 TD (EBS, EBL, ECL, EDS, EDL, ESS, EUS)10.1992852496 ccm44GA
FORD TRANSIT Autobuss (E_ _) 2.5 TD (ECL, EDL, EDS, ESL, ESS, EUS)07.19941002496 ccm44EC
FORD TRANSIT Autobuss (E_ _) 2.5 TD (ECL, EDS, EDL, EGL, ESS, EUS)09.19911002496 ccm44EA
FORD TRANSIT Autobuss (T_ _) 1.6 (TBL, TES)12.1985631593 ccm4LAT
FORD TRANSIT Autobuss (T_ _) 2.0 (TBS, TCL, TCS, TEL, TES)11.1985781994 ccm4NAT
FORD TRANSIT Autobuss (T_ _) 2.0 Cat (TBS, TCL, TCS)12.1985781993 ccm4N6T
FORD TRANSIT Autobuss (T_ _) 2.5 D (TBS, TCL, TCS, TEL, TES)12.1985682496 ccm44AB
FORD TRANSIT Autobuss (T_ _) 2.5 D (TBS, TEL, TES)09.1988712496 ccm44CA
FORD TRANSIT Furgons (E_ _) 2.009.1991901993 ccm4NBA
FORD TRANSIT Furgons (E_ _) 2.0 (EAL, EAS)06.19941141998 ccm4NSG
FORD TRANSIT Furgons (E_ _) 2.0 i (EAL, EAS)09.1991981994 ccm4NCA
FORD TRANSIT Furgons (E_ _) 2.5 DI (EAL, EAS)06.1994692496 ccm44FC
FORD TRANSIT Furgons (E_ _) 2.5 DI (EAL, EAS)05.1991702496 ccm44CC
FORD TRANSIT Furgons (E_ _) 2.5 DI (EAL, EAS)06.1994762496 ccm44HC
FORD TRANSIT Furgons (E_ _) 2.5 DI (EAL, EAS)10.1992852496 ccm44GA
FORD TRANSIT Furgons (E_ _) 2.5 DI (EAS, EAL)05.1991802496 ccm44DA
FORD TRANSIT Furgons (E_ _) 2.5 TD (EAL, EAS)06.1994852496 ccm44GA
FORD TRANSIT Furgons (E_ _) 2.5 TD (EAS, EAL)05.19911012496 ccm44EA
FORD TRANSIT Furgons (E_ _) 2.5 TDI (EAL, EAS)06.19941012496 ccm44EC
FORD TRANSIT Furgons (T_ _) 1.6 (TAS)09.1985631593 ccm4LAT
FORD TRANSIT Furgons (T_ _) 2.0 (TAL, TAS, TGL, TWS)09.1985781994 ccm4NAT
FORD TRANSIT Furgons (T_ _) 2.5 D (TAL, TAS, TGL, TWS)01.1986682496 ccm44AB
FORD TRANSIT Furgons (T_ _) 2.5 D (TAL, TAS, TGL, TWS)10.1988712496 ccm44CA
FORD Transit Mk4 Platforma/Šasija (VE83) 2.0 (EME/L/S, ENE/L/S)08.19941141998 ccm4NSG
FORD Transit Mk4 Platforma/Šasija (VE83) 2.5 DI (EME/L/S, ENE/L/S)08.1994762496 ccm44HD
FORD Transit Mk4 Platforma/Šasija (VE83) 2.5 DI (EML/S, ENL/S)08.1994692496 ccm44FC
FORD Transit Mk4 Platforma/Šasija (VE83) 2.5 TD (EME/L/S, ENE/L/S)08.1994852496 ccm44GA
FORD Transit Mk4 Platforma/Šasija (VE83) 2.5 TD (EME/L/S, ENE/L/S)08.19941012496 ccm44EC
FORD TRANSIT Platforma/Šasija (E_ _) 2.0 (EME/L/S, ENE/L/S)09.1991981994 ccm4NCA
FORD TRANSIT Platforma/Šasija (E_ _) 2.5 DI (EME/L/S, ENE/L/S)09.1991802496 ccm44DA
FORD TRANSIT Platforma/Šasija (E_ _) 2.5 DI (EML/S, ENL/S)09.1991692496 ccm44CC
FORD TRANSIT Platforma/Šasija (E_ _) 2.5 TD (EME/L/S, ENE/L)09.19911002496 ccm44EA
FORD TRANSIT Platforma/Šasija (E_ _) 2.5 TD (EME/L/S, ENE/L/S)11.1992852496 ccm44GA
FORD TRANSIT Platforma/Šasija (T_ _) 2.5 DI (TTE, TTL, TTS, TUL)09.1988712496 ccm44CA
FORD USA EXPLORER (U2) 4.0 V6 4WD03.1995156 ccm
FORD USA EXPLORER (U2) 5.0 4WD01.1996213 ccm
FORD USA EXPLORER (UN46) 4.0 V6 4WD01.1993165 ccm
FORD USA PROBE II (ECP) 2.0 16V10.19931161991 ccm4FS
FORD USA PROBE II (ECP) 2.5 V6 24V10.19931622497 ccm6KL
FORD USA PROBE II (ECP) 2.5 V6 24V12.19941632497 ccm6KL
FORD USA WINDSTAR (A3) 3.0 V603.1995148 ccm
FORD USA WINDSTAR (A3) 3.8 V601.1995203 ccm
HONDA ACCORD III (CA) 2.0 EX (CA5)11.19851021955 ccm4A20A1
HONDA ACCORD IV (CB) 2.0 16V (CB3)01.1990901997 ccm4F20A6
HONDA ACCORD IV (CB) 2.0 16V (CB3)01.19901101997 ccm4F20A2
HONDA ACCORD IV (CB) 2.0 i 16V (CB3)01.19901331997 ccm4F20A8
HONDA ACCORD IV (CB) 2.2 i 16V (CB7)01.19901502156 ccm4F22A3
HONDA ACCORD IV (CB) 2.2 i 16V Automatik (CB7)01.19901472156 ccm4F22A3
HONDA ACCORD V (CC, CD) 2.0 i03.19931161997 ccm4F20Z2
HONDA ACCORD V (CC, CD) 2.0 i S03.19931311997 ccm4F20Z1
HONDA ACCORD V (CC, CD) 2.3 i SR03.19931582259 ccm4H23A3
HONDA ACCORD V (CE, CF) 1.9 i (CE7)02.19961161850 ccm4F18A3
HONDA ACCORD V (CE, CF) 2.0 i LS (CE8)02.19961311997 ccm4F20Z1
HONDA ACCORD V (CE, CF) 2.0 TDi (CF1)04.19961051994 ccm420T2N
HONDA ACCORD V (CE, CF) 2.2 i VTEC (CE9)02.19961502156 ccm4F22Z2
HONDA ACCORD V Aerodeck (CE) 2.0 i LS 16V (CE2)09.19931361997 ccm4F20B3
HONDA ACCORD V Aerodeck (CE) 2.2 i ES (CE1)09.19931502156 ccm4F22B5
HONDA ACCORD V Coupe (CD) 2.2 i ES (CD7)09.19931502156 ccm4F22B5
HONDA Accord VI Sedan (CK, CG, CH, CF8) 2.3 (CG5)03.19971502254 ccm4F23A1
HONDA CIVIC III Hatchback (AL, AJ, AG, AH) 1.2 (AL)01.1984541187 ccm4ZA2
HONDA CIVIC III Hatchback (AL, AJ, AG, AH) 1.3 (AG)10.1983711342 ccm4EV2
HONDA CIVIC III Hatchback (AL, AJ, AG, AH) 1.5 GL (AH)10.1983861488 ccm4EW2
HONDA CIVIC IV Hatchback (EC, ED, EE) 1.3 (EC8)10.1987751343 ccm4D13B1
HONDA CIVIC IV Hatchback (EC, ED, EE) 1.3 16V Cat (EC8)09.1989751343 ccm4D13B2
HONDA CIVIC IV Hatchback (EC, ED, EE) 1.4 L (EC9)10.1987901396 ccm4D14A1
HONDA CIVIC IV Hatchback (EC, ED, EE) 1.5 i 16V (ED6)10.1988941493 ccm4D15B2
HONDA CIVIC IV Hatchback (EC, ED, EE) 1.6 i 16V09.19871301590 ccm4D16A7
HONDA CIVIC IV Hatchback (EC, ED, EE) 1.6 i 16V (ED7)10.19871091590 ccm4D16A6
HONDA CIVIC IV Hatchback (EC, ED, EE) 1.6 i 16V (ED7)10.19871101590 ccm4D16Z2
HONDA CIVIC IV Hatchback (EC, ED, EE) 1.6 i 16V Vtec (EE9)10.19891501595 ccm4B16A1
HONDA CIVIC IV Sedans (ED) 1.4 L (ED2)10.1987901396 ccm4D14A1
HONDA CIVIC IV Sedans (ED) 1.5 i 16V (ED3)10.1987941493 ccm4D15B3
HONDA CIVIC IV Sedans (ED) 1.6 i 16V09.19871301590 ccm4D16A7
HONDA CIVIC IV Sedans (ED) 1.6 i 16V (ED4)11.19871091590 ccm4D16A6
HONDA CIVIC IV Sedans (ED) 1.6 i 16V (ED4)10.19871101590 ccm4D16Z2
HONDA CIVIC IV Sedans (ED) 1.6 i 16V 4x410.19891091590 ccm4D16A6
HONDA CIVIC V Coupe (EJ) 1.5 i LSi (EJ2)08.19931011493 ccm4D15B7
HONDA CIVIC V Coupe (EJ) 1.6 i Vtec (EJ1)01.19941251590 ccm4D16Z9
HONDA CIVIC V Hatchback (EG) 1.3 16V (EG3)10.1991751343 ccm4D13B2
HONDA CIVIC V Hatchback (EG) 1.5 i 16V (EG4)10.1991941493 ccm4D15Z1
HONDA CIVIC V Hatchback (EG) 1.6 16V Vtec (EG5)10.19911251590 ccm4D16Z6
HONDA CIVIC V Hatchback (EG) 1.6 VTi 16V (EG6)10.19911601595 ccm4B16A2
HONDA CIVIC V Sedans (EG, EH) 1.5 i 16V (EG8)10.1991941493 ccm4D15Z1
HONDA CIVIC V Sedans (EG, EH) 1.6 16V Vtec (EH9)10.19911251590 ccm4D16Z6
HONDA CIVIC V Sedans (EG, EH) 1.6 VTi (EG9)10.19911601595 ccm4B16A2
HONDA CIVIC VI Aerodeck (MB, MC) 1.4 16V (MB8)04.1998751396 ccm4D14A7
HONDA CIVIC VI Aerodeck (MB, MC) 1.4 16V (MB8)04.1998901396 ccm4D14A8
HONDA CIVIC VI Aerodeck (MB, MC) 1.5 16V (MB9)04.19981141493 ccm4D15Z8
HONDA CIVIC VI Aerodeck (MB, MC) 1.6 16V (MC1)04.19981161590 ccm4D16B2
HONDA CIVIC VI Aerodeck (MB, MC) 1.8 16V (MC2)04.19981691797 ccm4B18C4
HONDA CIVIC VI Aerodeck (MB, MC) 2.0 i D (MC3)04.19981051994 ccm420T2N
HONDA CIVIC VI Fastback (MA, MB) 1.4 i (MA8, MB2)09.1995751396 ccm4D14A7
HONDA CIVIC VI Fastback (MA, MB) 1.4 i (MA8, MB2)06.1995901396 ccm4D14A2
HONDA CIVIC VI Fastback (MA, MB) 1.5 16V (MB3)01.19971141493 ccm4D15Z8
HONDA CIVIC VI Fastback (MA, MB) 1.5 i Vtec-E (MA9)09.1994901493 ccm4D15Z3
HONDA CIVIC VI Fastback (MA, MB) 1.6 16V (MB4)01.19971161590 ccm4D16B2
HONDA CIVIC VI Fastback (MA, MB) 1.6 i (MB1)09.19941131590 ccm4D16Y3
HONDA CIVIC VI Fastback (MA, MB) 1.6 i Vtec (MB1)09.19941261590 ccm4D16Y2
HONDA CIVIC VI Fastback (MA, MB) 1.8 16V (MB6)01.19971691797 ccm4B18C4
HONDA CIVIC VI Fastback (MA, MB) 2.0 i TD (MB7)01.1997861994 ccm420T2R
HONDA CIVIC VI Hatchback (EJ, EK) 1.4 i (EJ9)11.1995751396 ccm4D14Z1
HONDA CIVIC VI Hatchback (EJ, EK) 1.4 i S (EJ9)11.1995901396 ccm4D14Z2
HONDA CIVIC VI Hatchback (EJ, EK) 1.5 i (EK3)11.19951141493 ccm4D15Z6
HONDA CIVIC VI Hatchback (EJ, EK) 1.6 i (EK1)11.19951141590 ccm4D16Y5
HONDA CIVIC VI Hatchback (EJ, EK) 1.6 VTi (EK4)11.19951601595 ccm4B16A2
HONDA CIVIC VI Sedans (EJ, EK) 1.4 i (EJ9)11.1995901396 ccm4D14Z2
HONDA CIVIC VI Sedans (EJ, EK) 1.5 i (EK3)11.19951141493 ccm4D15Z6
HONDA CIVIC VI Sedans (EJ, EK) 1.6 VTi (EK4)11.19951601595 ccm4B16A2
HONDA Concerto Hatchback (HW, MA) 1.5 i 16V08.1989901493 ccm4D15B2
HONDA Concerto Hatchback (HW, MA) 1.6 i 16V08.19891121590 ccm4D16Z2
HONDA CRX III (EH, EG) 1.6 ESi (EH6)03.19921251590 ccm4D16Z6
HONDA CRX III (EH, EG) 1.6 i VTi (EG2)03.19921601595 ccm4B16A2
HONDA Jazz III Hatchback (GE_, GG_, GP_, ZA_) 1.3 HYBRID (GP1)04.2011881339 ccm4LDA3
HONDA Legend II Sedan (KA) 3.2 i 24V (KA7)01.19912053206 ccm6C32A2
HONDA NSX I Cabrio (NA) 3.0 24V Vtec03.19952742977 ccm6C30A3
HONDA NSX I Cabrio (NA) 3.0 24V Vtec Automatic03.19952562977 ccm6C30A4
HONDA NSX I Cabrio (NA) 3.2 24V Vtec01.19972803179 ccm6C32B2
HONDA NSX I Coupe (NA) 3.0 24V Vtec (NA1)06.19902742977 ccm6C30A3
HONDA NSX I Coupe (NA) 3.0 24V Vtec Automatik (NA1)06.19902562977 ccm6C30A4
HONDA NSX I Coupe (NA) 3.2 24V Vtec (NA2)01.19972803179 ccm6C32B2
HONDA PRELUDE III (BA) 2.0 (BA4)08.19871141958 ccm4B20A4
HONDA PRELUDE III (BA) 2.0 EX (BA4)04.19871091958 ccm4B20A3
HONDA PRELUDE III (BA) 2.0 i EX 16V (BA2)04.19861371958 ccm4B20A1
HONDA PRELUDE III (BA) 2.0 i EX 16V (BA4)10.19871401958 ccm4B20A9
HONDA PRELUDE III (BA) 2.0 i EX 16V Cat (BA4)04.19871371958 ccm4B20A5
HONDA PRELUDE IV (BB) 2.0 i 16V (BB3)02.19921331997 ccm4F20A4
HONDA PRELUDE IV (BB) 2.2 i 16V Vtec (BB1)02.19931852157 ccm4H22A2
HONDA PRELUDE IV (BB) 2.3 i 16V (BB2)02.19921602259 ccm4H23A2
HONDA PRELUDE V (BB) 2.0 16V (BB9)10.19961331997 ccm4F20A4
HONDA PRELUDE V (BB) 2.2 16V (BB6, BB8)10.19961852157 ccm4H22A5
HONDA SHUTTLE (RA) 2.2 16V (RA1)10.19941502156 ccm4F22B8
HONDA SHUTTLE (RA) 2.3 16V (RA3, RA6)10.19971502254 ccm4F23A7
HYUNDAI ACCENT I (X-3) 1.310.1994601341 ccm4G4EH
HYUNDAI ACCENT I (X-3) 1.310.1994751341 ccm4G4DH
HYUNDAI ACCENT I (X-3) 1.3 i 12V10.1994841341 ccm4G4EH
HYUNDAI ACCENT I (X-3) 1.5 i 12V10.1994881495 ccm4G4EK
HYUNDAI ACCENT I (X-3) 1.5 i 16V12.1995991495 ccm4G4FK
HYUNDAI ACCENT Sedans (X-3) 1.310.1994601341 ccm4G4EH
HYUNDAI ACCENT Sedans (X-3) 1.310.1994751341 ccm4G4DH
HYUNDAI ACCENT Sedans (X-3) 1.3 i 12V10.1994841341 ccm4G4EH
HYUNDAI ACCENT Sedans (X-3) 1.5 i 12V10.1994881495 ccm4G4EK
HYUNDAI ACCENT Sedans (X-3) 1.5 i 16V10.1995991495 ccm4G4FK
HYUNDAI PONY (X-1) 1.310.1985681299 ccm4G13B
HYUNDAI PONY (X-1) 1.5 (X-1)10.1985721468 ccm4G4DJ
HYUNDAI PONY (X-2) 1.310.1989581299 ccm4G4DG
HYUNDAI PONY (X-2) 1.310.1989671299 ccm4G4DG
HYUNDAI PONY (X-2) 1.510.1989721468 ccm4G4DJ
HYUNDAI PONY (X-2) 1.5 i10.1989831468 ccm4G4DJ
HYUNDAI PONY (X-2) 1.5 i10.1989841468 ccm4G4DJ
HYUNDAI PONY / EXCEL Sedans (X-2) 1.309.1989691299 ccm4G4DG
HYUNDAI PONY / EXCEL Sedans (X-2) 1.501.1990721468 ccm4G4DJ
HYUNDAI PONY / EXCEL Sedans (X-2) 1.5 i01.1990831468 ccm4G4DJ
HYUNDAI PONY / EXCEL Sedans (X-2) 1.5 i01.1990841468 ccm4G4DJ
HYUNDAI ACCENT IV (RB) 1.411.20101071396 ccm4G4FA
HYUNDAI ACCENT IV (RB) 1.611.20101221591 ccm4G4FC
HYUNDAI ATOS (MX) 1.0 i02.199854999 ccm4G4HC
HYUNDAI ELANTRA Sedans (HD) 1.6 CVVT06.20061221591 ccm4G4FC
HYUNDAI GENESIS Coupe 2.0 T01.20082141998 ccm4G4KF
HYUNDAI GENESIS Coupe 3.8 V601.20083033778 ccm6G6DA
HYUNDAI Grand Santa Fé (DM) 2.2 CRDi Visu riteņu piedziņa06.20132002199 ccm4D4HB
HYUNDAI SANTA FÉ I (SM) 2.7 4x411.20001802656 ccm6G6EA
HYUNDAI SANTA FÉ II (CM) 2.0 CRDi12.20101501995 ccm4D4HA
HYUNDAI SANTA FÉ II (CM) 2.0 CRDi 4x412.20101501995 ccm4D4HA
HYUNDAI SANTA FÉ II (CM) 2.411.20101742359 ccm4G4KE
HYUNDAI GRANDEUR (TG) 3.311.20102603342 ccm6G6DB
HYUNDAI H-1 / Starex MPV (A1) 2.406.19971122351 ccm4G4CS
HYUNDAI H-1 / Starex MPV (A1) 2.4 4WD02.19981122351 ccm4G4CS
HYUNDAI H-1 / Starex MPV (A1) 2.4 4WD06.20011352351 ccm4G4JS
HYUNDAI H-1 / Starex MPV (A1) 2.5 TD06.1997802476 ccm4D4BF
HYUNDAI H-1 / Starex MPV (A1) 2.5 TD 4WD02.1998802476 ccm4D4BF
HYUNDAI H100 Autobuss (P) 2.401.19971142351 ccm4G4CS
HYUNDAI H100 Autobuss (P) 2.5 D12.1994782477 ccm4D4BA
HYUNDAI i10 (PA) 1.104.2011691086 ccm4G4HG
HYUNDAI i10 (PA) 1.204.2011861248 ccm4G4LA
HYUNDAI i20 (PB, PBT) 1.4 CRDi09.2008751396 ccm4D4FC
HYUNDAI i30 (GD) 1.412.2011991396 ccm4G4FA
HYUNDAI i30 (GD) 1.4 CRDi12.2011901396 ccm4D4FC
HYUNDAI i30 (GD) 1.601.20121201591 ccm4G4FC
HYUNDAI ix20 (JC) 1.411.2010901396 ccm4G4FA
HYUNDAI ix20 (JC) 1.4 CRDi11.2010901396 ccm4D4FC
HYUNDAI ix20 (JC) 1.611.20101251591 ccm4G4FC
HYUNDAI ix35 (LM, EL, ELH) 1.611.20101351591 ccm4G4FD
HYUNDAI ix35 (LM, EL, ELH) 1.7 CRDi11.20101161685 ccm4D4FD
HYUNDAI ix35 (LM, EL, ELH) 2.0 CRDi01.20121841995 ccm4D4HA
HYUNDAI LANTRA I (J-1) 1.5 i.e.10.1990861468 ccm4G4DJ
HYUNDAI LANTRA I (J-1) 1.6 i.e. 16V10.19901061596 ccm4G4CR
HYUNDAI LANTRA I (J-1) 1.6 i.e. 16V10.19901141596 ccm4G4CR
HYUNDAI LANTRA I (J-1) 1.8 i.e. 16V10.19901271836 ccm4G4CN
HYUNDAI LANTRA II (J-2) 1.5 12V12.1996881495 ccm4G4EK
HYUNDAI LANTRA II (J-2) 1.6 16V11.19951141599 ccm4G4GR
HYUNDAI LANTRA II (J-2) 1.6 i11.1995901599 ccm4G4GR
HYUNDAI LANTRA II (J-2) 1.8 16V11.19951281795 ccm4G4GM
HYUNDAI LANTRA II (J-2) 2.0 16V08.19961391975 ccm4G4GF
HYUNDAI LANTRA II Wagon (J-2) 1.5 12V04.1997881495 ccm4G4EK
HYUNDAI LANTRA II Wagon (J-2) 1.6 16V02.19961141599 ccm4G4GR
HYUNDAI LANTRA II Wagon (J-2) 1.6 i02.1996901599 ccm4G4GR
HYUNDAI LANTRA II Wagon (J-2) 1.8 16V02.19961281795 ccm4G4GM
HYUNDAI LANTRA II Wagon (J-2) 2.0 16V11.19951391975 ccm4G4GF
HYUNDAI S COUPE (SLC) 1.5 i02.1990841468 ccm4G4DJ
HYUNDAI S COUPE (SLC) 1.5 i04.1992881495 ccm4G4EK
HYUNDAI S COUPE (SLC) 1.5 i Turbo04.19911161495 ccm4G4EK-TC
HYUNDAI SONATA II (Y-2) 2.0 i01.19911091997 ccm4G4CP
HYUNDAI SONATA II (Y-2) 2.0 i 16V01.19911301997 ccm4G4CP-D
HYUNDAI SONATA II (Y-2) 3.0 i V601.19911452972 ccm6G6AT
HYUNDAI SONATA III (Y-3) 2.0 i06.19941051997 ccm4G4CP
HYUNDAI SONATA III (Y-3) 2.0 i 16V06.19961251997 ccm4G4CP-DM
HYUNDAI SONATA III (Y-3) 2.0 i 16V05.19931391997 ccm4G4CP-D
HYUNDAI SONATA III (Y-3) 3.0 i V605.19931462972 ccm6G6AT
HYUNDAI SONATA IV (EF) 2.0 16V06.19981361997 ccm4G4JP
HYUNDAI SONATA IV (EF) 2.5 i V608.19981732493 ccm6G6BV
HYUNDAI SONATA IV (EF) 2.5 V6 24V06.19981602493 ccm6G6BV
HYUNDAI SONATA IV (EF) 2.7 i V610.20011802656 ccm6G6BA-Y
HYUNDAI SONATA V (NF) 2.406.20081732359 ccm4G4KC
HYUNDAI VELOSTER (FS) 1.6 GDI03.20111401591 ccm4G4FD
ISUZU TROOPER (UBS) 2.8 TD (UBS55)10.1987972771 ccm44JB1-T
ISUZU TROOPER (UBS) 2.8 TD (UBS55)10.19881062771 ccm44JB1-TC
JAGUAR XK 8 Cabrio (X100) 4.003.19962843996 ccm8CC
JAGUAR XK 8 Cabrio (X100) 4.002.19983633996 ccm8EC
JAGUAR XK 8 Coupe (X100) 4.003.19962843996 ccm8AJ27
JAGUAR XK 8 Coupe (X100) 4.002.19983633996 ccm8EC
JEEP CHEROKEE (XJ) 2.1 TD10.1984872068 ccm4J8S
JEEP CHEROKEE (XJ) 2.510.19951212464 ccm4EPE
JEEP CHEROKEE (XJ) 2.5 i 4x410.19841182464 ccm4EPE
JEEP CHEROKEE (XJ) 2.5 i 4x412.19911222464 ccm4EPE
JEEP CHEROKEE (XJ) 2.5 TD 4x401.19881162499 ccm4ENC
JEEP CHEROKEE (XJ) 4.0 i12.19911843964 ccm6MX
JEEP CHEROKEE (XJ) 4.0 i01.19881853964 ccm6ERH
JEEP CHEROKEE (XJ) 4.0 i 4x401.19951783964 ccm6ERH
JEEP Grand Cherokee I (ZJ, ZG) 2.5 TD 4x4 (Z)10.19951152499 ccm4M52
JEEP Grand Cherokee I (ZJ, ZG) 4.0 i 4x4 (Z)10.19951773960 ccm6S01
JEEP Grand Cherokee I (ZJ, ZG) 4.0 i 4x4 (ZJ)09.19911803964 ccm6ERH
JEEP Grand Cherokee I (ZJ, ZG) 4.0 i 4x4 (ZJ)09.19911843964 ccm6MX
JEEP Grand Cherokee I (ZJ, ZG) 5.2 4x4 (Z)10.19952125210 ccm8Y01
JEEP Grand Cherokee I (ZJ, ZG) 5.2 i 4x4 (ZJ)01.19922115210 ccm8ELF
JEEP Grand Cherokee I (ZJ, ZG) 5.2 i 4x4 (ZJ)09.19922155210 ccm8Y
JEEP GRAND CHEROKEE III (WH, WK) 3.0 CRD 4x405.20062112987 ccm6EXL
JEEP WRANGLER I (YJ, SJ_) 2.501.1988103 ccm
JEEP WRANGLER I (YJ, SJ_) 2.512.19911212464 ccm4EPE
JEEP WRANGLER I (YJ, SJ_) 4.012.19911783964 ccm6ERH
JEEP WRANGLER II (TJ) 2.508.19961182464 ccm4P00
JEEP WRANGLER II (TJ) 4.008.19961773960 ccm6S01
KIA CARENS III (UN) 1.6 CRDi 12810.20101281582 ccm4D4FB
KIA CARENS III (UN) 1.6 CVVT10.20101261591 ccm4G4FC
KIA CARENS III (UN) 2.0 CRDi 11505.20071151991 ccm4D4EA
KIA CARNIVAL / GRAND CARNIVAL III (VQ) 2.2 CRDi01.20101502199 ccm4D4HB
KIA CARNIVAL / GRAND CARNIVAL III (VQ) 2.2 CRDi01.20101942199 ccm4D4HB
KIA CEE'D Hečbeka virsbūve (ED) 1.412.20061051396 ccm4G4FA
KIA CEE'D Hečbeka virsbūve (ED) 1.4 CVVT08.2009901396 ccm4G4FA
KIA CEE'D Hečbeka virsbūve (ED) 1.609.20071151591 ccm4G4FC
KIA CEE'D Hečbeka virsbūve (ED) 1.6 CRDi 12810.20101281582 ccm4D4FB
KIA CEE'D Hečbeka virsbūve (ED) 1.6 CVVT10.20101251591 ccm4G4FC
KIA CEE'D SW (ED) 1.410.20101051396 ccm4G4FA
KIA CEE'D SW (ED) 1.4 CVVT07.2009901396 ccm4G4FA
KIA CEE'D SW (ED) 1.609.20071151591 ccm4G4FC
KIA CEE'D SW (ED) 1.6 CRDi 12810.20101281582 ccm4D4FB
KIA CEE'D SW (ED) 1.6 CVVT06.20091251591 ccm4G4FC
KIA CLARUS (K9A) 1.8 i 16V07.19961161793 ccm4T8
KIA CLARUS (K9A) 2.0 i 16V07.19961331998 ccm4FE (16V)
KIA PICANTO (TA) 1.005.201169998 ccm3G3LA
KIA PICANTO (TA) 1.0 Bi-Fuel05.201182998 ccm3B3LA
KIA PICANTO (TA) 1.209.2011851248 ccm4G4LA
KIA PRIDE (DA) 1.3 16V01.1990601324 ccm4B3
KIA PRIDE (DA) 1.3 16V10.1996641324 ccm4B3
KIA PRIDE (DA) 1.3 16V01.1990721324 ccm4B3
KIA PRO CEE'D (ED) 1.402.20081051396 ccm4G4FA
KIA PRO CEE'D (ED) 1.6 CRDi 12810.20101281582 ccm4D4FB
KIA PRO CEE'D (ED) 1.6 CVVT10.20101251591 ccm4G4FC
KIA SEPHIA (FA) 1.5 i02.1996801498 ccm4B5
KIA SEPHIA (FA) 1.6 i01.1995801598 ccm4B6
KIA SEPHIA (FA) 1.8 i 16V01.19951121793 ccm4OK26Y
KIA SEPHIA Sedans (FA) 1.5 i02.1996801498 ccm4B5
KIA SEPHIA Sedans (FA) 1.6 i09.1993801598 ccm4B6
KIA SEPHIA Sedans (FA) 1.8 i 16V01.19951121793 ccm4OK26Y
KIA SHUMA (FB) 1.5 i 16V10.1997881498 ccm4BFD
KIA SHUMA (FB) 1.8 i 16V10.19971101793 ccm4TED
KIA Shuma Sedan (FB) 1.5 i 16V10.1997881498 ccm4BFD
KIA SORENTO I (JC) 2.5 CRDi05.20061632497 ccm4D4CB
KIA SORENTO II (XM) 2.0 CRDi11.20101501995 ccm4D4HA
KIA SORENTO II (XM) 2.0 CRDi 4WD11.20101501995 ccm4D4HA
KIA SOUL (AM) 1.6 CRDi 11502.20091151582 ccm4D4FB
KIA SOUL (AM) 1.6 CVVT02.20091051591 ccm4G4FC
KIA SPORTAGE (JE_, KM_) 2.0 CRDi01.20061361991 ccm4D4EA
KIA SPORTAGE (JE_, KM_) 2.0 CRDi 4WD01.20061361991 ccm4D4EA
KIA SPORTAGE (K00) 2.0 i 16V 4WD04.19941281998 ccm4FE (16V)
KIA SPORTAGE (K00) 2.0 i 4WD04.1994951998 ccm4FE (8V)
KIA SPORTAGE (K00) 2.0 TD 4WD10.1997831998 ccm4RF
KIA SPORTAGE (SL) 1.6 GDI02.20111351591 ccm4G4FD
KIA SPORTAGE (SL) 1.7 CRDi12.20101161685 ccm4D4FD
KIA VENGA (YN) 1.4 CRDi 7502.2010781396 ccm4D4FC
LADA Niva (2121, 2131) 160004.1980761569 ccm4BA3 2121
LADA Niva (2121, 2131) 160012.1976761569 ccm42121
LADA Niva (2121, 2131) 1600 4x401.1987731569 ccm42121
LADA Niva (2121, 2131) 1700 i06.1996801690 ccm421214
LADA Niva (2121, 2131) 1900 Diesel01.1993641905 ccm4XUD9SD
LADA NOVA (2105) 1200 Junior/L (VAZ, WAS2105)09.1981601198 ccm42101
LADA NOVA (2105) 1300 Spezial/L (VAZ, WAS2105)05.1981651294 ccm4BA3 2105
LADA NOVA (2105) 1500 S (WAS21093)06.1989711499 ccm421083
LADA NOVA (2105) 1500 Special (VAZ2105, WAS21053)03.1985751452 ccm4BA3 2103
LADA NOVA (2105) 1600 (WAS21074)01.1988761569 ccm4BA3 2106
LADA NOVA (2105) 1700 i Classic (VAZ2107)06.1996841690 ccm4B032123
LADA NOVA Universālis (2104) 130009.1985651294 ccm4BA3 2105
LADA NOVA Universālis (2104) 150008.1994671452 ccm4BA3 2103
LADA NOVA Universālis (2104) 150009.1985751452 ccm4BA3 2103
LADA NOVA Universālis (2104) 170008.1994841690 ccm4B032123
VAUXHALL Nova CC (S83) 1.005.198345993 ccm410 S
VAUXHALL Nova CC (S83) 1.209.1989451195 ccm4C 12 NZ
VAUXHALL Nova CC (S83) 1.2 N01.1990521196 ccm412 NV
VAUXHALL Nova CC (S83) 1.2 S05.1983551196 ccm412 ST
VAUXHALL Nova CC (S83) 1.3 S05.1983701297 ccm413 SB
VAUXHALL Nova CC (S83) 1.6 GSI05.19881001598 ccm4E 16 SE
LADA PRIORA Universālis (2171) 1.610.2009981597 ccm421126
LADA SAMARA (2108, 2109, 2115, 2113, 2114) 110002.1988531099 ccm4BA3 21081
LADA SAMARA (2108, 2109, 2115, 2113, 2114) 110002.1996581099 ccm4BA3 21081
LADA SAMARA (2108, 2109, 2115, 2113, 2114) 130009.1991611288 ccm4BA3 2108
LADA SAMARA (2108, 2109, 2115, 2113, 2114) 130006.1987631288 ccm4BA3 2108
LADA SAMARA (2108, 2109, 2115, 2113, 2114) 130001.1986651288 ccm4BA3 2108
LADA SAMARA (2108, 2109, 2115, 2113, 2114) 130002.1996681288 ccm4BA3 21115
LADA SAMARA (2108, 2109, 2115, 2113, 2114) 150009.1991681499 ccm421083
LADA SAMARA (2108, 2109, 2115, 2113, 2114) 150002.1995711499 ccm42111
LADA SAMARA (2108, 2109, 2115, 2113, 2114) 150009.1987721499 ccm421083
LADA Samara Sedan (21099, 2115) 110007.1991531099 ccm4BA3 21081
LADA Samara Sedan (21099, 2115) 130007.1991611288 ccm4BA3 2108
LADA Samara Sedan (21099, 2115) 130005.1990631288 ccm4BA3 2108
LADA Samara Sedan (21099, 2115) 130005.1989651288 ccm4BA3 2108
LADA Samara Sedan (21099, 2115) 130006.1995681288 ccm4BA3 21115
LADA Samara Sedan (21099, 2115) 150007.1991681499 ccm421083
LADA Samara Sedan (21099, 2115) 150011.1994711499 ccm42111
LADA Samara Sedan (21099, 2115) 150009.1991721499 ccm421083
LADA Toscana (2107) 130012.1985651294 ccm4BA3 2105
LADA Toscana (2107) 150009.1983751452 ccm4BA3 2103
LANCIA BETA H.P.E. (828BF) 200004.19791161995 ccm4828 B1.000
LANCIA BETA H.P.E. (828BF) 200005.19761201995 ccm4828 B1.000
LANCIA BETA H.P.E. (828BF) 2000 i.e.05.19811221995 ccm4828 B4.000
LANCIA BETA H.P.E. (828BF) 2000 Volumex07.19831351995 ccm4828 B7.000
LANCIA BETA (828_B_) 1600 (828CB0, 828AB0)08.19731011585 ccm4828 B.000
LANCIA BETA Coupe (828BC) 1300 (828BC3)12.1981841367 ccm4828 D3.000
LANCIA BETA Coupe (828BC) 1600 (828BC0)04.19761011585 ccm4828 B.000
LANCIA BETA Coupe (828BC) 200004.19761201995 ccm4828 B1.000
LANCIA BETA Coupe (828BC) 2000 (828BC_)01.19811161995 ccm4828 B1.000
LANCIA BETA Coupe (828BC) 2000 i.e.12.19811221995 ccm4828 B4.000
LANCIA BETA Coupe (828BC) 2000 VX07.19831351995 ccm4828 B7.000
LANCIA DEDRA (835) 1.6 i.e. (835AB)08.1989781581 ccm4835 A1.046
LANCIA DEDRA (835) 1.6 i.e. (835AN)04.1993751581 ccm4835 C1.000
LANCIA DEDRA (835) 1.6 LE Cat (835EB)07.1994901581 ccm4159 B9.000
LANCIA DEDRA (835) 1.8 16V LE (835FG)03.19961131747 ccm4182 A2.000
LANCIA DEDRA (835) 1.8 GT 16V (835EH)03.19961311747 ccm4183 A1.000
LANCIA DEDRA (835) 1.8 i.e. (835AT)08.1993901756 ccm4835 C5.000
LANCIA DEDRA (835) 1.8 i.e. (835BD, 835AD)09.19891051756 ccm4835 A2.046
LANCIA DEDRA (835) 1.8 i.e. (835FA)07.19941011756 ccm4836 A5.000
LANCIA DEDRA (835) 1.9 TDS (835EE, 835EF)04.1989901929 ccm4835 A4.000
LANCIA DEDRA (835) 2.0 16V (835ED)07.19941391995 ccm4836 A3.000
LANCIA DEDRA (835) 2.0 HF Integrale (835AP)11.19901691995 ccm4835 A7.046
LANCIA DEDRA (835) 2.0 i.e. (835AL)09.19891131995 ccm4835 A5.046
LANCIA DEDRA (835) 2.0 i.e. Turbo (835AR)04.19911621995 ccm4835 A8.046
LANCIA DEDRA SW (835) 1.6 (835EB)10.1994901581 ccm4159 B9.000
LANCIA DEDRA SW (835) 1.8 16V LE (835FG)03.19961131747 ccm4182 A2.000
LANCIA DEDRA SW (835) 1.8 GT 16V (835EH)03.19961311747 ccm4183 A1.000
LANCIA DEDRA SW (835) 1.8 i.e. (835FA)07.19941011756 ccm4836 A5.000
LANCIA DEDRA SW (835) 1.9 TDS (835EE, 835EF)07.1994901929 ccm4835 A4.000
LANCIA DEDRA SW (835) 2.0 16V (835ED)07.19941391995 ccm4836 A3.000
LANCIA DEDRA SW (835) 2.0 Integrale (835ED)07.19941391995 ccm4836 A3.000
LANCIA DELTA I (831AB0) 1.309.1983791301 ccm4831 A2.000
LANCIA DELTA I (831AB0) 1.3 (831AB.011)09.1979751301 ccm4831 A2.000
LANCIA DELTA I (831AB0) 1.5 (831AB.025)09.1979861498 ccm4831 A1.000
LANCIA DELTA I (831AB0) 1.6 GT11.19821051585 ccm4831 A4.000
LANCIA DELTA I (831AB0) 1.6 GT i.e. (831AB.010)05.1987901585 ccm4149 C2.000
LANCIA DELTA I (831AB0) 1.6 GT i.e. (831AB.016)08.19861091585 ccm4831 B7.000
LANCIA DELTA I (831AB0) 1.6 HF Turbo10.19831311585 ccm4831 A7.000
LANCIA DELTA I (831AB0) 1.6 HF Turbo08.1986166 ccm
LANCIA DELTA I (831AB0) 1.6 HF Turbo (831AB.020)08.19861401585 ccm4831 B3.000
LANCIA DELTA I (831AB0) 1.6 HF Turbo (831AB.020S)04.19871321585 ccm4831 B7.046
LANCIA DELTA I (831AB0) 1.9 Turbo DS (831AB.021)10.1986801929 ccm4831 D1.000
LANCIA DELTA I (831AB0) 2.0 16V HF Evo Integrale (831AB.027)06.19932111995 ccm4831 E5.000
LANCIA DELTA I (831AB0) 2.0 16V HF Integrale (831AB.026)03.19891961995 ccm4831 D5.000
LANCIA DELTA I (831AB0) 2.0 HF Integrale (831AB.019)11.19861661995 ccm4831 B5.000
LANCIA DELTA I (831AB0) 2.0 HF Integrale (831AB.024)10.19871811995 ccm4831 C5.000
LANCIA DELTA I (831AB0) 2.0 HF Integrale (831AB.024S, 831AB.028)12.19861771995 ccm4831 C5.046
LANCIA DELTA II (836) 1.4 i.e. (836AF, 836AH)10.1994691372 ccm4836 A4.000
LANCIA DELTA II (836) 1.6 i.e. (836AD)06.1993751581 ccm4835 C1.000
LANCIA DELTA II (836) 1.6 i.e. (836AP)03.1996901581 ccm4182 A6.000
LANCIA DELTA II (836) 1.6 i.e. 16V (836AO)01.19961031581 ccm4182 A4.000
LANCIA DELTA II (836) 1.8 i.e. (836AE)06.19931031756 ccm4835 C2.000
LANCIA DELTA II (836) 1.8 i.e. (836AG, 836AL)07.1994901756 ccm4836 A6.000
LANCIA DELTA II (836) 1.8 i.e. 16V (836AQ)03.19961131747 ccm4182 A2.000
LANCIA DELTA II (836) 1.8 i.e. 16V GT (836AR)03.19961311747 ccm4183 A1.000
LANCIA DELTA II (836) 1.9 TD (836AM, 836AN)10.1994901929 ccm4835 A4.000
LANCIA DELTA II (836) 2.0 16V (836AA, 836CA)06.19931391995 ccm4836 A3.000
LANCIA DELTA II (836) 2.0 16V Turbo (836AB)06.19931861995 ccm4836 A2.000
LANCIA GAMMA Coupe 250009.19771402484 ccm4830 A4.000
LANCIA KAPPA (838A) 2.0 16V Turbo (838AB1AA)02.19952051995 ccm4838 A4.000
LANCIA KAPPA (838A) 2.0 20V (838AA1AA)10.19941461998 ccm5838 A1.000
LANCIA KAPPA (838A) 2.0 20V (838AG1AA, 838AG11A)07.19961551998 ccm5838 A6.000
LANCIA KAPPA (838A) 2.0 20V Turbo (838AM1AA)06.19982201998 ccm5175 A3.000
LANCIA KAPPA (838A) 2.4 20V (838AC1AA, 838AC11A)08.19941752446 ccm5838 A2.000
LANCIA KAPPA (838A) 2.4 JTD (838AL1AA)06.19981362387 ccm5838 A8.000
LANCIA KAPPA (838A) 2.4 T.DS (838AE1AA, 838AH1AA)08.19941242387 ccm5838 A7.000
LANCIA KAPPA (838A) 3.0 24V (838AD1AA, 838AD11A, 838XD1AA, 838ZD1AA)08.19942042959 ccm6838 B.000
LANCIA KAPPA Coupe (838) 2.0 16V Turbo (838CB)11.19962051995 ccm4838 A4.000
LANCIA KAPPA Coupe (838) 2.0 20V07.19961551998 ccm5838 A6.000
LANCIA KAPPA Coupe (838) 2.0 20V Turbo (838CM)06.19982201998 ccm5175 A3.000
LANCIA KAPPA Coupe (838) 2.4 20V (838CC)11.19961752446 ccm5838 A2.000
LANCIA KAPPA Coupe (838) 3.0 24V (838CD, 838CD11A)11.19962042959 ccm6838 B.000
LANCIA KAPPA SW (838B) 2.0 16V Turbo (838BB1AA)07.19962051995 ccm4838 A4.000
LANCIA KAPPA SW (838B) 2.0 20V (838BG1AA)07.19961551998 ccm5838 A6.000
LANCIA KAPPA SW (838B) 2.0 20V Turbo (838BM1AA)06.19982201998 ccm5175 A3.000
LANCIA KAPPA SW (838B) 2.4 20V (838BC1AA, 838BC11A)07.19961752446 ccm5838 A2.000
LANCIA KAPPA SW (838B) 2.4 JTD (838BL1AA)06.19981362387 ccm5838 A8.000
LANCIA KAPPA SW (838B) 2.4 T.DS (838BH1AA)07.19961242387 ccm5838 A7.000
LANCIA KAPPA SW (838B) 3.0 24V (838BD11A)07.19962042959 ccm6838 B.000
LANCIA MUSA (350) 1.410.2007901368 ccm4192 B2.000
LANCIA MUSA (350) 1.4 LPG11.2010781368 ccm4350 A1.000
LANCIA MUSA (350) 1.6 D Multijet07.20081161598 ccm4350 A3.000
LANCIA PHEDRA (179) 2.2 JTD04.20061632179 ccm44HR
LANCIA Prisma (831_) 1.301.1983791301 ccm4831 A2.000
LANCIA Prisma (831_) 1.509.1985751498 ccm4831 B1.048
LANCIA Prisma (831_) 1.508.1986801498 ccm4831 B1.000
LANCIA Prisma (831_) 1.501.1983861498 ccm4831 A1.000
LANCIA Prisma (831_) 1.608.1986991585 ccm4831 B6.000
LANCIA Prisma (831_) 1.601.19831051585 ccm4831 A4.000
LANCIA Prisma (831_) 1.6 i.e.05.19861081585 ccm4831 B7.000
LANCIA Prisma (831_) 1.6 i.e. Super05.1987901585 ccm4149 C2.000
LANCIA Prisma (831_) 1.9 Diesel01.1983651911 ccm4831 D.000
LANCIA Prisma (831_) 1.9 Turbo Diesel05.1985801929 ccm4831 D1.000
LANCIA Prisma (831_) 2.0 i.e. Visu riteņu piedziņa04.19861151995 ccm4831 B4.000
LANCIA THEMA (834) 2000 16V (834FA)08.19921521995 ccm4834 F1.000
LANCIA THEMA (834) 2000 16V Turbo (834AC)12.19881811995 ccm4834 C1.000
LANCIA THEMA (834) 2000 16V Turbo (834GC, 834FC)10.19922011995 ccm4834 F2.000
LANCIA THEMA (834) 2000 i.e. (834B)11.19841201995 ccm4834 B.000
LANCIA THEMA (834) 2000 i.e. (834BV)09.19871151995 ccm4834 B.146
LANCIA THEMA (834) 2000 i.e. 16V (834AI)02.19891411995 ccm4834 B2.246
LANCIA THEMA (834) 2000 i.e. 16V Turbo (834AL)04.19891771995 ccm4834 C1.246
LANCIA THEMA (834) 2000 i.e. Turbo (834C)11.19841661995 ccm4834 C.000
LANCIA THEMA (834) 2000 i.e.Turbo (834CV)07.19861501995 ccm4834 C.146
LANCIA THEMA (834) 2500 Turbo D (834D)11.19841012445 ccm48144.91
LANCIA THEMA (834) 2500 Turbo DS (834AE)06.19881152499 ccm48144.97
LANCIA THEMA (834) 2500 Turbo DS (834AM)05.19881052500 ccm48144. 97S
LANCIA THEMA (834) 2500 Turbo DS (834FE, 834LE)05.19921162500 ccm48144.97 Y
LANCIA THEMA (834) 2850 V6 i.e. (834AD, 834CD, 834BD)06.19881472849 ccm6834 E.146
LANCIA THEMA (834) 2850 V6 i.e. (834F)11.19841502849 ccm6834 E.000
LANCIA THEMA (834) 3000 V6 (834GD, 834FD)08.19921712959 ccm6834 F.000
LANCIA THEMA (834) 8.32 (834F)09.19872152927 ccm8F 105 L
LANCIA THEMA (834) 8.32 (834FS)10.19872052927 ccm8F 105 L.046
LANCIA THEMA SW (834) 2000 16V (834FA)05.19921521995 ccm4834 F1.000
LANCIA THEMA SW (834) 2000 i.e. 16V (834AI)02.19891411995 ccm4834 B2.246
LANCIA THEMA SW (834) 2000 i.e. 16V Turbo (834AL)04.19891771995 ccm4834 C1.246
LANCIA THEMA SW (834) 2000 Turbo12.19881501995 ccm4834 C.146
LANCIA THEMA SW (834) 2000 Turbo 16V (834GC, 834FC)11.19922011995 ccm4834 F2.000
LANCIA THEMA SW (834) 2500 Turbo DS (834FE, 834LE)09.19921162500 ccm48144.97 Y
LANCIA THEMA SW (834) 3000 V6 (834GD, 834FD)09.19921712959 ccm6834 F.000
LANCIA Y (840A) 1.1 (840AE)11.1995541108 ccm4176 B2.000
LANCIA Y (840A) 1.2 (840AA, 840AF1A)03.1996601242 ccm4840 A3.000
LANCIA Y (840A) 1.2 16V (840AD)04.1997861242 ccm4176 B9.000
LANCIA Y (840A) 1.4 12V (840AB)10.1996801370 ccm4840 A2.000
LANCIA Y (840A) 1.4 12V (840AC)03.1996751370 ccm4840 A4.000
LANCIA Y10 (156) 1.0 Fire03.198550999 ccm4156 A2.000
LANCIA Y10 (156) 1.0 Fire (156B, 156AD)06.198544999 ccm4156 A2.100
LANCIA Y10 (156) 1.0 Fire Catalytic-Conv (156AE)10.198745999 ccm4156 A2.246
LANCIA Y10 (156) 1.0 Fire Visu riteņu piedziņa12.198644999 ccm4156 A2.100
LANCIA Y10 (156) 1.0 Fire Visu riteņu piedziņa12.198750999 ccm4156 A2.000
LANCIA Y10 (156) 1.0 Fire Visu riteņu piedziņa (156AE)12.198745999 ccm4156 A2.246
LANCIA Y10 (156) 1.0 Turbo (156D)03.1985841049 ccm4156 A1.000
LANCIA Y10 (156) 1.1 Fire (156AG)01.1995541108 ccm4176 B2.000
LANCIA Y10 (156) 1.1 Fire Visu riteņu piedziņa (156AG)01.1995541108 ccm4176 B2.000
LANCIA Y10 (156) 1.1 i.e. Fire (156AG)07.1989501108 ccm4156 C.046
LANCIA Y10 (156) 1.1 i.e. Fire Visu riteņu piedziņa (156AG)09.1992501108 ccm4156 C.046
LANCIA Y10 (156) 1.3 i.e. (156AB)11.1987761301 ccm4156 B.000
LANCIA Y10 (156) 1.3 i.e. (156AF)02.1989721297 ccm4146 A 5.046
LANCIA YPSILON (843) 1.208.2010691242 ccm4169 A4.000
LANCIA YPSILON (843) 1.4 LPG11.2010781368 ccm4350 A1.000
LANCIA ZETA (220) 2.0 Turbo (220AD5, 220CD5)05.19951471998 ccm4RGX (XU10J2TE)
LANCIA ZETA (220) 2.1 TD (220AJ5)05.19961092088 ccm4P 8 C
LAND ROVER 110/127 (LDH) 2.5 4x409.1985842495 ccm417 H
LAND ROVER 110/127 (LDH) 2.5 TD 4x409.1986862495 ccm419 J
LAND ROVER 110/127 (LDH) 3.5 4x409.19831363528 ccm815G
LAND ROVER Defender SUV (L316) 2.5 TDI 4x4 (L316)08.19901132495 ccm416 L
LAND ROVER Defender SUV Cabrio (L316) 2.5 TDI 4x4 (L316)08.19901132495 ccm416 L
LAND ROVER Discovery I (LJ) 2.5 TDI 4x410.19891132495 ccm417 L
LAND ROVER Discovery I (LJ) 3.5 4x4 (SALLJG)06.19891543531 ccm822 D
LAND ROVER Discovery III (L319) 4.0 V6 4x410.20042124009 ccm6406PN
LAND ROVER Discovery IV (L319) 2.7 TD 4x409.20091902720 ccm6276DT
LAND ROVER Discovery IV (L319) 3.0 4x408.20133402995 ccm6306PS
LAND ROVER Discovery IV (L319) 3.0 TD 4x405.20102112993 ccm6306DT
LAND ROVER Discovery IV (L319) 5.0 V8 4x409.20093755000 ccm8508PN
LAND ROVER Freelander 2 SUV (L359) 2.2 eD408.20101502179 ccm4224DT
LAND ROVER Freelander 2 SUV (L359) 2.2 SD4 4x408.20101902179 ccm4224DT
LAND ROVER Freelander 2 SUV (L359) 2.2 TD4 4x410.20061502179 ccm4224DT
LAND ROVER Freelander SUV (L314) 1.8 i 16V 4x402.19981201796 ccm418 K4F
LAND ROVER Freelander SUV (L314) 2.0 DI 4x402.1998981994 ccm420 T2N
LAND ROVER Range Rover I 2.4 TD 4x404.19861062393 ccm411 A
LAND ROVER Range Rover I 3.5 4x401.19871463528 ccm831 D
LAND ROVER Range Rover I 3.5 Vogue 4x408.19811263528 ccm811 D
LAND ROVER Range Rover I 3.5 Vogue 4x410.19851633528 ccm825 D
LAND ROVER Range Rover I 3.9 Cat 4x411.19881733947 ccm838 D
LAND ROVER Range Rover I 3.9 Vogue SEI 4x411.19881823947 ccm835 D
LAND ROVER Range Rover I 4.3 Vogue LSE 4x409.19922034275 ccm840 D
LAND ROVER Range Rover II (P38A) 2.5 D 4x407.19941362497 ccm625 6T (BMW)
LAND ROVER Range Rover II (P38A) 3.9 4x407.19941903947 ccm842 D
LAND ROVER Range Rover II (P38A) 4.6 4x407.19942244553 ccm846 D
LAND ROVER Range Rover Sport (L320) 5.0 4x407.20093755000 ccm8508PN
LAND ROVER Range Rover Sport (L320) 5.0 4x404.20095065000 ccm8508PS
LEXUS IS II (GSE2_, ALE2_, USE2_) 200d (ALE20_)07.20101502231 ccm42AD-FTV
LEXUS IS II (GSE2_, ALE2_, USE2_) 250 (GSE20_)11.20102152499 ccm64GR-FSE
LEXUS IS II (GSE2_, ALE2_, USE2_) 250 AWD (GSE25_)11.20102152499 ccm64GR-FSE
LEXUS IS II (GSE2_, ALE2_, USE2_) 350 (GSE21_)08.20053103456 ccm62GR-FSE
LEXUS LS (UCF10) 40012.19892453969 ccm81UZ-FE
LEXUS LS (UCF20) 400 (UCF20_)12.19942643969 ccm81UZ-FE
LOTUS ELISE 1.808.19951201796 ccm418 K4F
LOTUS ELISE 111 S03.19991461796 ccm418 K4K
LOTUS Esprit S4 (082) 2.2 16V Turbo SE05.19892682174 ccm4910 S
LOTUS Esprit S4 (082) 3.5 V8 32V Turbo02.19963543506 ccm8618
MAZDA 121 I (DA) 1.110.1987571139 ccm4B116
MAZDA 121 I (DA) 1.304.1989551324 ccm4B3
MAZDA 121 I (DA) 1.310.1987601324 ccm4B3
MAZDA 121 II (DB) 1.3 16V11.1990531324 ccm4B3 (16V)
MAZDA 121 II (DB) 1.3 i 16V11.1990721324 ccm4B3 (16V)
MAZDA 121 III (JASM, JBSM) 1.2503.1996751242 ccm4DHG
MAZDA 121 III (JASM, JBSM) 1.303.1996501299 ccm4JJM
MAZDA 121 III (JASM, JBSM) 1.303.1996601299 ccm4J4T
MAZDA 121 III (JASM, JBSM) 1.8 D03.1996601753 ccm4RTK
MAZDA 323 C IV (BG) 1.309.1989671324 ccm4B3E
MAZDA 323 C IV (BG) 1.3 16V09.1989731324 ccm4B3 (16V)
MAZDA 323 C IV (BG) 1.609.1989841598 ccm4B6E
MAZDA 323 C IV (BG) 1.6 16V03.1991881598 ccm4B6
MAZDA 323 C IV (BG) 1.7 D08.1989561720 ccm4PN54
MAZDA 323 C IV (BG) 1.8 16V 4WD11.19911031840 ccm4BP
MAZDA 323 C IV (BG) 1.8 16V GT09.19891281840 ccm4BP (DOHC)
MAZDA 323 C IV (BG) 1.8 16V Turbo 4WD09.19901631840 ccm4BP Turbo
MAZDA 323 C IV (BG) 1.8 16V Turbo 4WD01.19931851840 ccm4BP Turbo
MAZDA 323 F VI (BJ) 1.4 16V09.1998731324 ccm4B3 ME
MAZDA 323 F VI (BJ) 1.5 16V09.1998881498 ccm4ZL05
MAZDA 323 F VI (BJ) 1.9 16V09.19981141840 ccm4FP
MAZDA 323 F VI (BJ) 2.0 D09.1998711998 ccm4RF1G
MAZDA 323 F VI (BJ) 2.0 TD09.1998901998 ccm4RF4F
MAZDA 323 II (BD) 1.309.1981601296 ccm4E3
MAZDA 323 II (BD) 1.311.1980681296 ccm4E3
MAZDA 323 II (BD) 1.503.1982881490 ccm4E5
MAZDA 323 II Hatchback (BD) 1.111.1980541071 ccm4E1
MAZDA 323 II Hatchback (BD) 1.311.1980601296 ccm4E3
MAZDA 323 II Hatchback (BD) 1.311.1980681296 ccm4E3
MAZDA 323 II Hatchback (BD) 1.505.1981751490 ccm4E5
MAZDA 323 II Hatchback (BD) 1.511.1980861490 ccm4E5
MAZDA 323 II Hatchback (BD) 1.503.1982881490 ccm4E5
MAZDA 323 III (BF) 1.308.1985601296 ccm4E3
MAZDA 323 III (BF) 1.509.1987731498 ccm4B5
MAZDA 323 III (BF) 1.508.1985751490 ccm4E5
MAZDA 323 III (BF) 1.6 GT11.1986851598 ccm4B6 (SOHC)
MAZDA 323 III (BF) 1.6 GT01.19861051598 ccm4B6 (SOHC)
MAZDA 323 III (BF) 1.7 D09.1986541720 ccm4PN27
MAZDA 323 III Hatchback (BF) 1.109.1985541071 ccm4E1
MAZDA 323 III Hatchback (BF) 1.309.1985601296 ccm4E3
MAZDA 323 III Hatchback (BF) 1.509.1987731498 ccm4B5
MAZDA 323 III Hatchback (BF) 1.508.1985751490 ccm4E5
MAZDA 323 III Hatchback (BF) 1.6 GT09.1987861598 ccm4B6 (SOHC)
MAZDA 323 III Hatchback (BF) 1.6 GT08.19851051598 ccm4B6 (SOHC)
MAZDA 323 III Hatchback (BF) 1.6 GT Turbo (BF1)10.19851401598 ccm4B6T
MAZDA 323 III Hatchback (BF) 1.6 GT Turbo 4WD (BF2)10.19871401598 ccm4B6T
MAZDA 323 III Hatchback (BF) 1.6 GT Turbo 4WD (BF2)08.19871501597 ccm4B6F2
MAZDA 323 III Hatchback (BF) 1.7 D04.1986541720 ccm4PN27
MAZDA 323 III Hatchback (BF) 1.7 D01.1987571720 ccm4PN46
MAZDA 323 III Station Wagon (BW) 1.501.1987731498 ccm4B5
MAZDA 323 III Station Wagon (BW) 1.505.1986751498 ccm4B53
MAZDA 323 III Station Wagon (BW) 1.609.1986861598 ccm4B65M
MAZDA 323 III Station Wagon (BW) 1.6 4x405.1990861598 ccm4B65M
MAZDA 323 III Station Wagon (BW) 1.7 D11.1986541720 ccm4PN26
MAZDA 323 III Station Wagon (BW) 1.7 D10.1989561720 ccm4PN54
MAZDA 323 III Station Wagon (BW) 1.7 D11.1986571720 ccm4PN54
MAZDA 323 P V (BA) 1.3 16V10.1996731324 ccm4B3 (16V)
MAZDA 323 P V (BA) 1.5 16V10.1996881489 ccm4Z5-DE
MAZDA 323 P V (BA) 2.0 D10.1996711998 ccm4RF1G
MAZDA FAMILIA IV (BG) 1.309.1989671324 ccm4B383
MAZDA FAMILIA IV (BG) 1.3 16V04.1991731324 ccm4B3 (16V)
MAZDA FAMILIA IV (BG) 1.609.1989841598 ccm4B6E
MAZDA FAMILIA IV (BG) 1.609.1989841598 ccm4B6E
MAZDA FAMILIA IV (BG) 1.6 16V08.1989881598 ccm4B6
MAZDA FAMILIA IV (BG) 1.6 16V03.1991881598 ccm4B6
MAZDA FAMILIA IV (BG) 1.7 D08.1989561720 ccm4PN62
MAZDA FAMILIA IV (BG) 1.8 16V08.19891031840 ccm4BP52
MAZDA FAMILIA IV (BG) 1.8 16V08.19891031840 ccm4BP
MAZDA FAMILIA IV (BG) 1.8 16V 4WD09.19911031840 ccm4BP52
MAZDA FAMILIA IV (BG) 1.8 16V GT08.19891281840 ccm4BP (DOHC)
MAZDA FAMILIA IV (BG) 1.8 16V Turbo 4WD01.19911631840 ccm4BP Turbo
MAZDA FAMILIA IV (BG) 1.8 4WD01.19911031840 ccm4BPC
MAZDA FAMILIA V (BA) 1.3 16V08.1994731324 ccm4B3 (16V)
MAZDA FAMILIA V (BA) 1.3 16V08.1994731324 ccm4B3 (16V)
MAZDA FAMILIA V (BA) 1.5 16V08.1994881489 ccm4Z5-DE
MAZDA FAMILIA V (BA) 1.5 16V08.1994881489 ccm4Z5-DE
MAZDA FAMILIA V (BA) 1.5 16V07.1994881489 ccm4Z5-DE
MAZDA FAMILIA V (BA) 1.6 TD05.1994821686 ccm44EE1-T
MAZDA FAMILIA V (BA) 1.8 16V08.19941141840 ccm4BP-ZE
MAZDA FAMILIA V (BA) 1.8 16V08.19941141840 ccm4BP-ZE
MAZDA FAMILIA V (BA) 1.8 16V08.19941141840 ccm4BP-ZE
MAZDA FAMILIA V (BA) 2.008.19941411995 ccm6KF
MAZDA FAMILIA V (BA) 2.0 24V08.19941441995 ccm6KF
MAZDA FAMILIA V (BA) 2.0 D10.1996711998 ccm4RF1G
MAZDA FAMILIA VI (BJ) 1.4 16V09.1998731324 ccm4B33G
MAZDA FAMILIA VI (BJ) 1.5 16V09.1998881498 ccm4ZL05
MAZDA FAMILIA VI (BJ) 2.0 D09.1998711998 ccm4RF1G
MAZDA FAMILIA VI (BJ) 2.0 TD09.1998901998 ccm4RF3F
MAZDA 626 II (GC) 1.611.1982801587 ccm4F6
MAZDA 626 II (GC) 2.003.19831011998 ccm4FE (8V)
MAZDA 626 II (GC) 2.001.19861201998 ccm4FE (8V)
MAZDA 626 II (GC) 2.0 D01.1983631998 ccm4RF46
MAZDA 626 II Hatchback (GC) 1.603.1983751587 ccm4F658
MAZDA 626 II Hatchback (GC) 1.603.1983801587 ccm4F6
MAZDA 626 II Hatchback (GC) 2.001.1985931998 ccm4FE (8V)
MAZDA 626 II Hatchback (GC) 2.003.19831011998 ccm4FE (8V)
MAZDA 626 II Hatchback (GC) 2.001.19861201998 ccm4FE (8V)
MAZDA 626 II Hatchback (GC) 2.0 D03.1984631998 ccm4RF46
MAZDA 626 III (GD) 1.811.1987881789 ccm4F8 (8V)
MAZDA 626 III (GD) 2.009.1987901998 ccm4FE (12V)
MAZDA 626 III (GD) 2.0 12V09.19871071998 ccm4FE (12V)
MAZDA 626 III (GD) 2.0 16V11.19871401998 ccm4FE (16V)
MAZDA 626 III (GD) 2.0 16V07.19871481998 ccm4FE (16V)
MAZDA 626 III (GD) 2.0 D07.1987601998 ccm4RF-N
MAZDA 626 III (GD) 2.2 12V11.19871152184 ccm4F2
MAZDA 626 III Coupe (GD) 1.809.1987881789 ccm4F8 (12V)
MAZDA 626 III Coupe (GD) 2.009.1987901998 ccm4FE (8V)
MAZDA 626 III Coupe (GD) 2.0 12V09.19871071998 ccm4FE (12V)
MAZDA 626 III Coupe (GD) 2.0 16V12.19871401998 ccm4FE (16V)
MAZDA 626 III Coupe (GD) 2.0 16V06.19871481998 ccm4FE (16V)
MAZDA 626 III Coupe (GD) 2.2 12V04.19881152184 ccm4F2
MAZDA 626 III Hatchback (GD) 1.811.1987881789 ccm4F8 (12V)
MAZDA 626 III Hatchback (GD) 1.811.1987941789 ccm4F8 (12V)
MAZDA 626 III Hatchback (GD) 2.009.1987901998 ccm4FE (8V)
MAZDA 626 III Hatchback (GD) 2.0 12V11.19871071998 ccm4FE (12V)
MAZDA 626 III Hatchback (GD) 2.0 16V11.19871401998 ccm4FE (16V)
MAZDA 626 III Hatchback (GD) 2.0 16V06.19871481998 ccm4FE (16V)
MAZDA 626 III Hatchback (GD) 2.0 D07.1987601998 ccm4RF-N
MAZDA 626 III Hatchback (GD) 2.2 12V06.19881152184 ccm4F2
MAZDA 626 III Station Wagon (GV) 1.801.1988881789 ccm4F8 (12V)
MAZDA 626 III Station Wagon (GV) 2.010.1988901998 ccm4FE (8V)
MAZDA 626 III Station Wagon (GV) 2.0 12V09.19871101998 ccm4FE (12V)
MAZDA 626 III Station Wagon (GV) 2.0 16V01.19881401998 ccm4FE (16V)
MAZDA 626 III Station Wagon (GV) 2.0 D Comprex05.1993751998 ccm4RF-CX
MAZDA 626 III Station Wagon (GV) 2.2 12V03.19891152184 ccm4F2
MAZDA 626 III Station Wagon (GV) 2.2 12V 4WD05.19911162184 ccm4F2L1
MAZDA 626 IV (GE) 1.8 i08.1994901840 ccm4FP01LP
MAZDA 626 IV (GE) 1.8 i01.19921051840 ccm4FP
MAZDA 626 IV (GE) 2.0 D GLX Comprex10.1992751998 ccm4RF55
MAZDA 626 IV (GE) 2.0 i01.19921151991 ccm4FS
MAZDA 626 IV (GE) 2.0 i 4WD04.19921161991 ccm4FS
MAZDA 626 IV Hatchback (GE) 1.808.1994901840 ccm4FP01LP
MAZDA 626 IV Hatchback (GE) 1.808.19911051840 ccm4FP
MAZDA 626 IV Hatchback (GE) 2.0 D GLX Comprex01.1993751998 ccm4RF55
MAZDA 626 IV Hatchback (GE) 2.0 i08.19911151991 ccm4FS
MAZDA 626 IV Hatchback (GE) 2.0 i 4WD04.19921161991 ccm4FS
MAZDA 626 IV Hatchback (GE) 2.5 24V08.19941632497 ccm6KL
MAZDA 626 IV Hatchback (GE) 2.5 24V01.19921652497 ccm6KL
MAZDA DEMIO (DW) 1.3 16V08.1998631324 ccm4B3 ME
MAZDA E Sērija Van (SR2) 2200 D 4WD03.1991642184 ccm4R203
MAZDA E Sērija Van (SR2) E200003.1991821998 ccm4FE61
MAZDA E Sērija Van (SR2) E200005.1985861998 ccm4FE58
MAZDA E Sērija Van (SR2) E200006.1994951998 ccm4FE (8V)
MAZDA E Sērija Van (SR2) E2200 D05.1985632184 ccm4R203
MAZDA E Sērija Van (SR2) E2200 D03.1991642184 ccm4R203
MAZDA MPV I (LV) 2.5 TD05.19961152500 ccm4WL11
MAZDA MPV I (LV) 3.0 i V611.19891482954 ccm6JE94
MAZDA MPV I (LV) 3.0 i V6 (LV10)03.19951542954 ccm6JE94
MAZDA MX-3 (EC) 1.6 i07.1991881598 ccm4B69
MAZDA MX-3 (EC) 1.6 i01.19941071598 ccm4B6D
MAZDA MX-3 (EC) 1.8 i V601.19941291845 ccm6K8Y1
MAZDA MX-3 (EC) 1.8 i V601.19921331845 ccm6K819
MAZDA MX-5 I (NA) 1.601.1995901598 ccm48AN1
MAZDA MX-5 I (NA) 1.605.19901151598 ccm4B64F
MAZDA MX-5 I (NA) 1.802.19941301840 ccm4BPF1
MAZDA MX-6 (GE) 2.002.19921151991 ccm4FS
MAZDA MX-6 (GE) 2.5 24V02.19921652497 ccm6KL
MAZDA MX-6 (GE) 2.5 i 24V08.19941632497 ccm6KL
MAZDA XEDOS 6 (CA) 1.6 16V06.19941071598 ccm4B6EW
MAZDA XEDOS 6 (CA) 1.6 16V08.19921131598 ccm4B69N
MAZDA XEDOS 6 (CA) 2.0 V606.19941401995 ccm6KF1
MAZDA XEDOS 6 (CA) 2.0 V601.19921441995 ccm6KF1
MAZDA XEDOS 9 (TA) 2.0 24V08.19931431995 ccm6KF
MAZDA XEDOS 9 (TA) 2.3 24V02.19952112255 ccm6KJ -ZEM
MAZDA XEDOS 9 (TA) 2.5 24V07.19931672497 ccm6KL
MERCEDES-BENZ /8 (W114) Coupe 250 C (114.021)04.19691302496 ccm6M 114.920
MERCEDES-BENZ /8 (W114) Coupe 250 C 2.8 (114.023)06.19721302778 ccm6M 130.923
MERCEDES-BENZ /8 (W114) Coupe 250 CE (114.022)04.19691502496 ccm6M 114.980
MERCEDES-BENZ /8 (W114) Coupe 280 C (114.073)06.19721602746 ccm6M 110.921
MERCEDES-BENZ /8 (W114) Coupe 280 CE (114.072)06.19721852746 ccm6M 110.981
MERCEDES-BENZ /8 (W114) Sedan 230.6 (114.015)01.19681202292 ccm6M 180.954
MERCEDES-BENZ /8 (W114) Sedan 25007.19681302496 ccm6M 114.920
MERCEDES-BENZ /8 (W114) Sedan 250 (114.010)01.19681162496 ccm6M 114.920
MERCEDES-BENZ /8 (W114) Sedan 250 2.8 (114.011)06.19721302778 ccm6M 130.923
MERCEDES-BENZ /8 (W114) Sedan 280 (114.060)06.19721602746 ccm6M 110.921
MERCEDES-BENZ /8 (W114) Sedan 280 E (114.062)06.19721852746 ccm6M 110.981
MERCEDES-BENZ /8 (W115) Sedan 20001.1968951988 ccm4M 115.926
MERCEDES-BENZ /8 (W115) Sedan 200 (115.015)01.1968861988 ccm4M 115.926
MERCEDES-BENZ /8 (W115) Sedan 200 D (115.115)01.1968551988 ccm4OM 615.913
MERCEDES-BENZ /8 (W115) Sedan 220 (115.010)01.1968902197 ccm4M 115.924
MERCEDES-BENZ /8 (W115) Sedan 220 (115.010)01.19681052197 ccm4M 115.920
MERCEDES-BENZ /8 (W115) Sedan 220 D (115.110)01.1968602197 ccm4OM 615.912
MERCEDES-BENZ /8 (W115) Sedan 230.4 (115.017)08.19731102307 ccm4M 115.951
MERCEDES-BENZ /8 (W115) Sedan 240 D (115.117)08.1973652404 ccm4OM 616.916
MERCEDES-BENZ /8 (W115) Sedan 240 D 3.0 (115.114)08.1974802998 ccm5OM 617.910
MERCEDES-BENZ 190 (W201) 2.0 (201.022)10.1982901996 ccm4M 102.921
MERCEDES-BENZ 190 (W201) 2.0 (201.023)01.19861021996 ccm4M 102.924
MERCEDES-BENZ 190 (W201) 2.0 (201.023)08.19831051996 ccm4M 102.924
MERCEDES-BENZ 190 (W201) D 2.0 (201.122)08.1983721997 ccm4OM 601.911
MERCEDES-BENZ 190 (W201) D 2.0 (201.122)08.1989751997 ccm4OM 601.911
MERCEDES-BENZ 190 (W201) D 2.5 (201.126)04.1985902497 ccm5OM 602.911
MERCEDES-BENZ 190 (W201) D 2.5 (201.126)08.1989942497 ccm5OM 602.911
MERCEDES-BENZ 190 (W201) E 1.8 (201.018)04.19901091797 ccm4M 102.910
MERCEDES-BENZ 190 (W201) E 2.001.19851181996 ccm4M 102.962
MERCEDES-BENZ 190 (W201) E 2.0 (201.024)10.19821221996 ccm4M 102.962
MERCEDES-BENZ 190 (W201) E 2.309.19861322299 ccm4M 102.985
MERCEDES-BENZ 190 (W201) E 2.3 (201.028)10.19861362299 ccm4M 102.985
MERCEDES-BENZ 190 (W201) E 2.6 (201.029)09.19861602597 ccm6M 103.942
MERCEDES-BENZ 190 (W201) Turbo-D 2.5 (201.128)02.19881222497 ccm5OM 602.961
MERCEDES-BENZ A Klase (W168) A 140 (168.031, 168.131)07.1997821397 ccm4M 166.940
MERCEDES-BENZ A Klase (W168) A 160 (168.033, 168.133)07.19971021598 ccm4M 166.960
MERCEDES-BENZ A Klase (W168) A 160 CDI (168.007)07.1998601689 ccm4OM 668.941
MERCEDES-BENZ A Klase (W168) A 170 CDI (168.008)07.1998901689 ccm4OM 668.940
MERCEDES-BENZ A Klase (W169) A 200 CDI (169.308, 169.008)09.20041361991 ccm4OM 640.941
MERCEDES-BENZ C Klase Coupe (C204) C 63 AMG (204.377)01.20124876208 ccm8M 156.985
MERCEDES-BENZ C Klase Coupe (C204) C 63 AMG (204.377)01.20125176208 ccm8M 156.985
MERCEDES-BENZ C Klase Saloon (W202) C 180 (202.018)11.19941211799 ccm4M 111.921
MERCEDES-BENZ C Klase Saloon (W202) C 180 (202.018)03.19931221799 ccm4M 111.921
MERCEDES-BENZ C Klase Saloon (W202) C 200 (202.020)01.19941361998 ccm4M 111.941
MERCEDES-BENZ C Klase Saloon (W202) C 200 D (202.120)03.1993751997 ccm4OM 601.913
MERCEDES-BENZ C Klase Saloon (W202) C 200 Kompressor (202.025)10.19951801998 ccm4M 111.944
MERCEDES-BENZ C Klase Saloon (W202) C 220 (202.022)03.19931502199 ccm4M 111.961
MERCEDES-BENZ C Klase Saloon (W202) C 220 CDI (202.133)09.19971252151 ccm4OM 611.960
MERCEDES-BENZ C Klase Saloon (W202) C 220 D (202.121)08.1993952155 ccm4OM 604.910
MERCEDES-BENZ C Klase Saloon (W202) C 230 (202.023)06.19961502295 ccm4M 111.974
MERCEDES-BENZ C Klase Saloon (W202) C 230 Kompressor (202.024)10.19951932295 ccm4M 111.975
MERCEDES-BENZ C Klase Saloon (W202) C 240 (202.026)06.19971702398 ccm6M 112.910
MERCEDES-BENZ C Klase Saloon (W202) C 250 D (202.125)05.19931132497 ccm5OM 605.910
MERCEDES-BENZ C Klase Saloon (W202) C 250 Turbo-D (202.128)10.19951502497 ccm5OM 605.960
MERCEDES-BENZ C Klase Saloon (W202) C 280 (202.028)05.19931932799 ccm6M 104.941
MERCEDES-BENZ C Klase Saloon (W202) C 36 AMG (202.028)05.19942803606 ccm6M 104.941 (AMG 3.6)
MERCEDES-BENZ C Klase Saloon (W204) C 180 CDI (204.000)01.20111202143 ccm4OM 651.913
MERCEDES-BENZ C Klase Saloon (W204) C 200 CDI (204.001)01.20111362143 ccm4OM 651.913
MERCEDES-BENZ C Klase Saloon (W204) C 250 CDI 4-matic (204.082)01.20112042143 ccm4OM 651.912
MERCEDES-BENZ C Klase Saloon (W204) C 300 CDI 4-matic (204.092)01.20112312987 ccm6OM 642.832
MERCEDES-BENZ C Klase Saloon (W204) C 350 (204.057)01.20113063498 ccm6M 276.957
MERCEDES-BENZ C Klase Saloon (W204) C 350 4-matic (204.088)01.20113063498 ccm6M 276.957
MERCEDES-BENZ C Klase T-modell (S202) C 180 T (202.078)06.19961221799 ccm4M 111.921
MERCEDES-BENZ C Klase T-modell (S202) C 200 T (202.080)06.19961361998 ccm4M 111.941
MERCEDES-BENZ C Klase T-modell (S202) C 220 T D (202.182)06.1996952155 ccm4OM 604.910
MERCEDES-BENZ C Klase T-modell (S202) C 230 T (202.083)06.19961502295 ccm4M 111.974
MERCEDES-BENZ C Klase T-modell (S202) C 250 T Turbo-D (202.188)06.19961502497 ccm5OM 605.960
MERCEDES-BENZ CLK (C208) 200 (208.335)06.19971361998 ccm4M 111.945
MERCEDES-BENZ CLK (C208) 200 Kompressor (208.345)06.19971921998 ccm4M 111.944
MERCEDES-BENZ CLK (C208) 230 Kompressor (208.347)06.19971932295 ccm4M 111.975
MERCEDES-BENZ CLK (C208) 320 (208.365)06.19972183199 ccm6M 112.940
MERCEDES-BENZ CLK Kabriolets (A208) 200 (208.435)03.19981361998 ccm4M 111.941
MERCEDES-BENZ CLK Kabriolets (A208) 230 Kompressor (208.447)03.19981932295 ccm4M 111.975
MERCEDES-BENZ CLK Kabriolets (A208) 320 (208.465)03.19982183199 ccm6M 112.940
MERCEDES-BENZ E Klase Convertible (A124) E 200 (124.060)06.19931361998 ccm4M 111.940
MERCEDES-BENZ E Klase Convertible (A124) E 220 (124.062)06.19931502199 ccm4M 111.960
MERCEDES-BENZ E Klase Convertible (A124) E 320 (124.066)06.19932203199 ccm6M 104.992
MERCEDES-BENZ E Klase Convertible (A124) E 36 AMG (124.066)05.19942723606 ccm6M 104.992 (AMG 3.6)
MERCEDES-BENZ E Klase Coupe (C124) E 200 (124.040)06.19931361998 ccm4M 111.940
MERCEDES-BENZ E Klase Coupe (C124) E 220 (124.042)06.19931502199 ccm4M 111.960
MERCEDES-BENZ E Klase Coupe (C124) E 320 (124.052)06.19932203199 ccm6M 104.992
MERCEDES-BENZ E Klase Coupe (C124) E 36 AMG (124.052)05.19942723606 ccm6M 104.992 (AMG 3.6)
MERCEDES-BENZ E Klase Saloon (W124) E 200 (124.019)06.19931361998 ccm4M 111.940
MERCEDES-BENZ E Klase Saloon (W124) E 200 D (124.120)06.1993751997 ccm4OM 601.912
MERCEDES-BENZ E Klase Saloon (W124) E 220 (124.022)06.19931502199 ccm4M 111.960
MERCEDES-BENZ E Klase Saloon (W124) E 250 D (124.126, 124.129)07.19931132497 ccm5OM 605.911
MERCEDES-BENZ E Klase Saloon (W124) E 250 Turbo-D (124.128)06.19931262497 ccm5OM 602.962
MERCEDES-BENZ E Klase Saloon (W124) E 280 (124.028)06.19931972799 ccm6M 104.942
MERCEDES-BENZ E Klase Saloon (W124) E 280 (124.029)06.19931932799 ccm6M 104.942
MERCEDES-BENZ E Klase Saloon (W124) E 300 4-matic (124.230)06.19931802960 ccm6M 103.985
MERCEDES-BENZ E Klase Saloon (W124) E 300 D (124.131)07.19931362996 ccm6OM 606.910
MERCEDES-BENZ E Klase Saloon (W124) E 300 Turbo-D (124.133)06.19931472996 ccm6OM 603.960
MERCEDES-BENZ E Klase Saloon (W124) E 300 Turbo-D 4-matic (124.333)06.19931472996 ccm6OM 603.963
MERCEDES-BENZ E Klase Saloon (W124) E 320 (124.032)06.19932203199 ccm6M 104.992
MERCEDES-BENZ E Klase Saloon (W124) E 420 (124.034)06.19932794196 ccm8M 119.975
MERCEDES-BENZ E Klase Saloon (W124) E 500 (124.036)06.19933204973 ccm8M 119.974
MERCEDES-BENZ E Klase Saloon (W210) E 200 (210.035)06.19951361998 ccm4M 111.942
MERCEDES-BENZ E Klase Saloon (W210) E 200 Kompressor (210.045)06.19971861998 ccm4M 111.947
MERCEDES-BENZ E Klase Saloon (W210) E 220 D (210.004)06.1995952155 ccm4OM 604.912
MERCEDES-BENZ E Klase Saloon (W210) E 230 (210.037)06.19951502295 ccm4M 111.970
MERCEDES-BENZ E Klase Saloon (W210) E 240 (210.061)06.19971702398 ccm6M 112.911
MERCEDES-BENZ E Klase Saloon (W210) E 250 Turbo-D (210.015)06.19971502497 ccm5OM 605.962
MERCEDES-BENZ E Klase Saloon (W210) E 270 CDI (210.016)07.19991632685 ccm5OM 612.961
MERCEDES-BENZ E Klase Saloon (W210) E 280 (210.053)01.19961932799 ccm6M 104.945
MERCEDES-BENZ E Klase Saloon (W210) E 280 (210.063)12.19962042799 ccm6M 112.921
MERCEDES-BENZ E Klase Saloon (W210) E 290 Turbo-D (210.017)03.19961292874 ccm5OM 602.982
MERCEDES-BENZ E Klase Saloon (W210) E 300 Turbo-D (210.025)12.19961772996 ccm6OM 606.962
MERCEDES-BENZ E Klase Saloon (W210) E 320 (210.055)06.19952203199 ccm6M 104.995
MERCEDES-BENZ E Klase Saloon (W210) E 320 (210.065)06.19972243199 ccm6M 112.941
MERCEDES-BENZ E Klase T-modell (S124) E 200 T (124.079)06.19931361998 ccm4M 111.940
MERCEDES-BENZ E Klase T-modell (S124) E 220 T (124.082)06.19931502199 ccm4M 111.960
MERCEDES-BENZ E Klase T-modell (S124) E 250 TD (124.186)06.19931132497 ccm5OM 605.911
MERCEDES-BENZ E Klase T-modell (S124) E 280 T (124.088)06.19931932799 ccm6M 104.942
MERCEDES-BENZ E Klase T-modell (S124) E 300 TD (124.191)06.19931362996 ccm6OM 606.910
MERCEDES-BENZ E Klase T-modell (S124) E 320 T (124.092)06.19932203199 ccm6M 104.992
MERCEDES-BENZ E Klase T-modell (S210) E 200 T (210.235)06.19961361998 ccm4M 111.942
MERCEDES-BENZ E Klase T-modell (S210) E 230 T (210.237)06.19961502295 ccm4M 111.970
MERCEDES-BENZ E Klase T-modell (S210) E 240 T (210.261)06.19971702398 ccm6M 112.911
MERCEDES-BENZ E Klase T-modell (S210) E 270 T CDI02.20001632685 ccm5OM 612.961
MERCEDES-BENZ E Klase T-modell (S210) E 290 T Turbo-D (210.217)06.19961292874 ccm5OM 602.982
MERCEDES-BENZ E Klase T-modell (S210) E 300 T Turbo-D (210.225)12.19961772996 ccm6OM 606.962
MERCEDES-BENZ E Klase T-modell (S210) E 320 T (210.265)12.19962243199 ccm6M 112.941
MERCEDES-BENZ G Klase Off Road (W460) 230 G (460,2)03.1979902307 ccm4M 115.973
MERCEDES-BENZ G Klase Off Road (W460) 230 G (460,2)02.19801022307 ccm4M 115.973
MERCEDES-BENZ G Klase Off Road (W460) 230 GE (460,2)05.19871222299 ccm4M 102.987
MERCEDES-BENZ G Klase Off Road (W460) 230 GE (460,2)04.19821252298 ccm4M 102.989
MERCEDES-BENZ G Klase Off Road (W460) 240 GD (460,3)03.1979722399 ccm4OM 616.936
MERCEDES-BENZ G Klase Off Road (W460) 250 GD (460,3)10.1987842497 ccm5OM 602.930
MERCEDES-BENZ G Klase Off Road (W460) 250 GD (460,3)12.1988922497 ccm5OM 602.930
MERCEDES-BENZ G Klase Off Road (W460) 280 GE (460,2)08.19841502746 ccm6M 110.994
MERCEDES-BENZ G Klase Off Road (W460) 280 GE (460,2)11.19791562746 ccm6M 110.994
MERCEDES-BENZ G Klase Off Road (W460) 300 GD (460,3)12.1979882998 ccm5OM 617.931
MERCEDES-BENZ G Klase Off Road (W461) 230 GE (461)06.19931252299 ccm4M 102.997
MERCEDES-BENZ G Klase Off Road (W461) 230 GE (461.238, 461.239)09.19891222299 ccm4M 102.979
MERCEDES-BENZ G Klase Off Road (W461) 290 GD/G 290 D (461.337, 461.338)06.1993952874 ccm5OM 602.942
MERCEDES-BENZ G Klase Off Road (W461) G 280 CDI (461.304, 461.346, 461.370, 461.334, 461.339,...04.20091842987 ccm6OM 642.975
MERCEDES-BENZ G Klase Off Road (W461) G 290 TD (461.335, 461.336)07.19971202874 ccm5OM 602.983
MERCEDES-BENZ G Klase Off Road (W461) G 300 CDI04.20101842987 ccm6OM 642.884
MERCEDES-BENZ G Klase Off Road (W463) 230 GE (463.224, 463.225)06.19901262298 ccm4M 102.989
MERCEDES-BENZ G Klase Off Road (W463) 250 GD (463.324, 463.325)06.1990942497 ccm5OM 602.931
MERCEDES-BENZ G Klase Off Road (W463) 300 GD (463.327, 463.328)09.19891132996 ccm6OM 603.931
MERCEDES-BENZ G Klase Off Road (W463) 300 GE (463.227, 463.228)09.19891702960 ccm6M 103.987
MERCEDES-BENZ G Klase Off Road (W463) 300 GE (463.227, 463.228)06.19901742960 ccm6M 103.987
MERCEDES-BENZ G Klase Off Road (W463) 350 Turbo GD (463.320, 463.321)09.19911363449 ccm6OM 603.972
MERCEDES-BENZ G Klase Off Road (W463) G 300 TD (463.330, 463.331)08.19961772996 ccm6OM 606.964
MERCEDES-BENZ G Klase Off Road (W463) G 320 (463.230, 463.231)09.19942113199 ccm6M 104.996
MERCEDES-BENZ G Klase Off Road (W463) G 320 (463.232, 463.233, 463.244, 463.245)07.19972153199 ccm6M 112.945
MERCEDES-BENZ G Klase Off Road (W463) G 55 AMG (463.270, 463.271)08.20085075439 ccm8M 113.993
MERCEDES-BENZ G Klase Off Road Cabrio (W463) 230 GE (463.204)06.19901262298 ccm4M 102.989
MERCEDES-BENZ G Klase Off Road Cabrio (W463) 300 GD (463.307)12.19901132996 ccm6OM 603.931
MERCEDES-BENZ G Klase Off Road Cabrio (W463) 300 GE (463.207)09.19891702960 ccm6M 103.987
MERCEDES-BENZ G Klase Off Road Cabrio (W463) 320 GE (463.208)09.19942113199 ccm6M 104.996
MERCEDES-BENZ G Klase Off Road Cabrio (W463) 350 G Turbo-D (463.300)09.19911363449 ccm6OM 603.972
MERCEDES-BENZ G Klase Off Road Cabrio (W463) G 300 TD (463.308)09.19961772996 ccm6OM 606.964
MERCEDES-BENZ G Klase Off Road Cabrio (W463) G 320 (463.209)11.19972153199 ccm6M 112.945
MERCEDES-BENZ M Klase (W163) ML 230 (163.136)02.19981502295 ccm4M 111.977
MERCEDES-BENZ M Klase (W163) ML 320 (163.154)02.19982183199 ccm6M 112.942
MERCEDES-BENZ M Klase (W166) ML 500 4-matic (166.073)02.20124084663 ccm8M 278.928
MERCEDES-BENZ R Klase (W251, V251) R 350 CDI 4-matic (251.023, 251.123)08.20102652987 ccm6OM 642.872
MERCEDES-BENZ R Klase (W251, V251) R 350 CGI 4-matic (251.057, 251.157)01.20063063498 ccm6M 276.958
MERCEDES-BENZ S Klase Saloon (W140) 300 SE 2.8 (140.028)01.19931972799 ccm6M 104.944
MERCEDES-BENZ S Klase Saloon (W140) 300 SE, SEL/S320 (140.032, 140.033)03.19912313199 ccm6M 104.994
MERCEDES-BENZ S Klase Saloon (W140) 400 SE, SEL/S420 (140.042, 140.043)02.19912864196 ccm8M 119.971
MERCEDES-BENZ S Klase Saloon (W140) 500 SE, SEL (140.050, 140.051)02.19913264973 ccm8M 119.970
MERCEDES-BENZ S Klase Saloon (W140) 600 SE, SEL (140.056, 140.057)04.19914085987 ccm12M 120.982
MERCEDES-BENZ S Klase Saloon (W140) S 280 (140.028)02.19931932799 ccm6M 104.944
MERCEDES-BENZ S Klase Saloon (W140) S 350 Turbo-D (140.134)01.19931503449 ccm6OM 603.971
MERCEDES-BENZ S Klase Saloon (W140) S 420 (140.042)01.19932794196 ccm8M 119.971
MERCEDES-BENZ S Klase Saloon (W140) S 500 (140.050, 140.051)01.19933204973 ccm8M 119.970
MERCEDES-BENZ S Klase Saloon (W140) S 600 (140.056, 140.057)01.19933945987 ccm12M 120.982
MERCEDES-BENZ S Klase Saloon (W220) S 320 (220.065, 220.165)10.19982243199 ccm6M 112.944
MERCEDES-BENZ S Klase Saloon (W220) S 430 (220.070, 220.170)10.19982794266 ccm8M 113.941
MERCEDES-BENZ S Klase Saloon (W220) S 500 (220.075, 220.175, 220.875)10.19983064966 ccm8M 113.966
MERCEDES-BENZ Sedans (W123) 20002.1976841988 ccm4M 115.939
MERCEDES-BENZ Sedans (W123) 20006.19801011997 ccm4M 102.939
MERCEDES-BENZ Sedans (W123) 200 (123.020)02.1976941988 ccm4M 115.939
MERCEDES-BENZ Sedans (W123) 200 (123.220)06.19801091997 ccm4M 102.920
MERCEDES-BENZ Sedans (W123) 200 D03.1979601988 ccm4OM 615.940
MERCEDES-BENZ Sedans (W123) 200 D (123.120)07.1976551988 ccm4OM 615.940
MERCEDES-BENZ Sedans (W123) 220 D01.1977672197 ccm4OM 615.941
MERCEDES-BENZ Sedans (W123) 220 D (123.126)01.1976602197 ccm4OM 615.941
MERCEDES-BENZ Sedans (W123) 230 (123.023)02.19761092307 ccm4M 115.954
MERCEDES-BENZ Sedans (W123) 230 E (123.223)04.19801362299 ccm4M 102.980
MERCEDES-BENZ Sedans (W123) 240 D (123.123)02.1976652399 ccm4OM 616.912
MERCEDES-BENZ Sedans (W123) 240 D (123.123)03.1979722399 ccm4OM 616.912
MERCEDES-BENZ Sedans (W123) 250 (123.026)02.19761292525 ccm6M 123.921
MERCEDES-BENZ Sedans (W123) 250 (123.026)10.19791402525 ccm6M 123.921
MERCEDES-BENZ Sedans (W123) 280 (123.030)02.19761562746 ccm6M 110.923
MERCEDES-BENZ Sedans (W123) 280 E08.19761772746 ccm6M 110.988
MERCEDES-BENZ Sedans (W123) 280 E (123.033)02.19761852746 ccm6M 110.988
MERCEDES-BENZ Sedans (W123) 300 D (123.130)02.1976802998 ccm5OM 617.912
MERCEDES-BENZ Sedans (W123) 300 D (123.130)03.1979882998 ccm5OM 617.912
MERCEDES-BENZ Sedans (W123) 300 Turbo-D (123.133)08.19811252998 ccm5OM 617.952
MERCEDES-BENZ Sedans (W124) 20001.19861051996 ccm4M 102.922
MERCEDES-BENZ Sedans (W124) 200 (124.020)01.19861021996 ccm4M 102.922
MERCEDES-BENZ Sedans (W124) 200 (124.020)12.19851091996 ccm4M 102.922
MERCEDES-BENZ Sedans (W124) 200 D (124.120)12.1984721997 ccm4OM 601.912
MERCEDES-BENZ Sedans (W124) 200 D (124.120)08.1989751997 ccm4OM 601.912
MERCEDES-BENZ Sedans (W124) 200 E (124.019)10.19921361998 ccm4M 111.940
MERCEDES-BENZ Sedans (W124) 200 E (124.021)09.19881181996 ccm4M 102.963
MERCEDES-BENZ Sedans (W124) 200 E (124.021)09.19881221996 ccm4M 102.963
MERCEDES-BENZ Sedans (W124) 220 E (124.022)10.19921502199 ccm4M 111.960
MERCEDES-BENZ Sedans (W124) 230 E (124.023)12.19841322299 ccm4M 102.982
MERCEDES-BENZ Sedans (W124) 230 E (124.023)01.19851362299 ccm4M 102.982
MERCEDES-BENZ Sedans (W124) 250 D (124.125)04.1985902497 ccm5OM 602.912
MERCEDES-BENZ Sedans (W124) 250 D (124.125)01.1989942497 ccm5OM 602.912
MERCEDES-BENZ Sedans (W124) 250 Turbo-D (124.128)09.19881262497 ccm5OM 602.962
MERCEDES-BENZ Sedans (W124) 260 E (124.026)09.19851602597 ccm6M 103.940
MERCEDES-BENZ Sedans (W124) 260 E (124.026)09.19851662597 ccm6M 103.940
MERCEDES-BENZ Sedans (W124) 260 E 4-matic (124.226)09.19861602597 ccm6M 103.943
MERCEDES-BENZ Sedans (W124) 260 E 4-matic (124.226)12.19861662597 ccm6M 103.940
MERCEDES-BENZ Sedans (W124) 280 E (124.028)10.19921972799 ccm6M 104.942
MERCEDES-BENZ Sedans (W124) 300 D (124.130)12.19841092996 ccm6OM 603.912
MERCEDES-BENZ Sedans (W124) 300 D (124.130)06.19901102996 ccm6OM 603.912
MERCEDES-BENZ Sedans (W124) 300 D (124.130)08.19891132996 ccm6OM 603.912
MERCEDES-BENZ Sedans (W124) 300 D 4-matic (124.330)09.19861092996 ccm6OM 603.913
MERCEDES-BENZ Sedans (W124) 300 D 4-matic (124.330)08.19891132996 ccm6OM 603.913
MERCEDES-BENZ Sedans (W124) 300 E01.19851882960 ccm6M 103.980
MERCEDES-BENZ Sedans (W124) 300 E06.19851882960 ccm6M 103.983
MERCEDES-BENZ Sedans (W124) 300 E (124.030)08.19851802960 ccm6M 103.983
MERCEDES-BENZ Sedans (W124) 300 E 4-matic09.19861882960 ccm6M 103.983
MERCEDES-BENZ Sedans (W124) 300 E 4-matic (124.230)09.19861802960 ccm6M 103.985
MERCEDES-BENZ Sedans (W124) 300 E-24 (124.031)09.19882202960 ccm6M 104.980
MERCEDES-BENZ Sedans (W124) 300 Turbo-D (124.133)09.19881472996 ccm6OM 603.960
MERCEDES-BENZ Sedans (W124) 300 Turbo-D 4-matic (124.333)09.19861432996 ccm6OM 603.963
MERCEDES-BENZ Sedans (W124) 300 Turbo-D 4-matic (124.333)01.19881472996 ccm6OM 603.963
MERCEDES-BENZ Sedans (W124) 400 E 4.2 (124.034)10.19922794196 ccm8M 119.975
MERCEDES-BENZ Sedans (W124) 500 E (124.036)01.19913264973 ccm8M 119.974
MERCEDES-BENZ SL (R107) 280 SL (107.042)06.19761772746 ccm6M 110.986
MERCEDES-BENZ SL (R107) 280 SL (107.042)08.19741852746 ccm6M 110.986
MERCEDES-BENZ SL (R107) 300 SL (107.041)09.19851802960 ccm6M 103.982
MERCEDES-BENZ SL (R107) 300 SL (107.041)09.19851882960 ccm6M 103.982
MERCEDES-BENZ SL (R107) 350 SL (107.043)05.19711953499 ccm8M 116.984
MERCEDES-BENZ SL (R107) 380 SL (107.045)09.19802043839 ccm8M 116.962
MERCEDES-BENZ SL (R107) 380 SL (107.045)09.19802183818 ccm8M 116.960
MERCEDES-BENZ SL (R107) 420 SL (107.047)01.19862044196 ccm8M 116.964
MERCEDES-BENZ SL (R107) 420 SL (107.047)01.19862184196 ccm8M 116.964
MERCEDES-BENZ SL (R107) 450 SL (107.044)09.19752184520 ccm8M 117.982
MERCEDES-BENZ SL (R107) 450 SL (107.044)10.19722244520 ccm8M 117.982
MERCEDES-BENZ SL (R107) 500 SL (107.046)01.19862234973 ccm8M 117.964
MERCEDES-BENZ SL (R107) 500 SL (107.046)05.19802314973 ccm8M 117.960
MERCEDES-BENZ SL (R107) 500 SL (107.046)05.19802414973 ccm8M 117.960
MERCEDES-BENZ SL (R107) 500 SL (107.046)01.19862454973 ccm8M 117.964
MERCEDES-BENZ SL (R129) 280 (129.058)08.19931932799 ccm6M 104.943
MERCEDES-BENZ SL (R129) 300 SL (129.060)03.19891902960 ccm6M 103.984
MERCEDES-BENZ SL (R129) 300 SL-24 (129.061)03.19892312960 ccm6M 104.981
MERCEDES-BENZ SL (R129) 320 (129.063)09.19932313199 ccm6M 104.991
MERCEDES-BENZ SL (R129) 320 (129.064)05.19982243199 ccm6M 112.943
MERCEDES-BENZ SL (R129) 500 (129.067)09.19923204973 ccm8M 119.972
MERCEDES-BENZ SLK (R170) 200 (170.435)09.19961361998 ccm4M 111.946
MERCEDES-BENZ SLK (R170) 230 Kompressor (170.447)09.19961932295 ccm4M 111.973
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Autobuss (901, 902) 208 D02.1995792299 ccm4OM 601.943
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Autobuss (901, 902) 210 D03.19971022874 ccm5OM 602.980
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Autobuss (901, 902) 212 D02.19951222874 ccm5OM 602.980
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Autobuss (901, 902) 214 (902.071, 902.072, 902.671, 902.672)02.19951432295 ccm4M 111.984
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Furgons (901, 902) 208 D02.1995792299 ccm4OM 601.943
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Furgons (901, 902) 208 D10.1996822299 ccm4OM 601.943
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Furgons (901, 902) 210 D01.19971022874 ccm5OM 602.980
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Furgons (901, 902) 212 D02.19951222874 ccm5OM 602.980
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Furgons (901, 902) 21402.19951432295 ccm4M 111.984
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Platforma/Šasija (901, 902) 208 D01.1995792299 ccm4OM 601.943
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Platforma/Šasija (901, 902) 208 D09.1996822299 ccm4OM 601.943
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Platforma/Šasija (901, 902) 210 D01.19971022874 ccm5OM 602.980
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Platforma/Šasija (901, 902) 212 D02.19951222874 ccm5OM 602.980
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Platforma/Šasija (901, 902) 214 (902.011, 902.012, 902.611, 902.612)02.19951432295 ccm4M 111.984
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3,5-t Autobuss (906) 313 CDI (906.731, 906.733, 906.735)08.20111292143 ccm4OM 651.956
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3,5-t Autobuss (906) 313 CDI 4x4 (906.731, 906.733, 906.735)08.20111292143 ccm4OM 651.956
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3,5-t Autobuss (906) 318 CDI (906.731, 906.733, 906.735)02.20081842987 ccm6OM 642.993
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3,5-t Autobuss (906) 319 CDI / BlueTEC (906.731, 906.733, 906.735)03.20091902987 ccm6OM 642.992
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3,5-t Furgons (906) 319 CDI / BlueTEC 4x4 (906.631, 906.633, 906.635,...03.20091902987 ccm6OM 642.992
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3,5-t Platforma/Šasija (906) 313 CDI 4x4 (906.131, 906.133, 906.135, 906.231, 906.233...06.20061292143 ccm4OM 651.956
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Autobuss (903) 308 D02.1995792299 ccm4OM 601.943
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Autobuss (903) 310 D 4x405.19971022874 ccm5OM 602.980
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Autobuss (903) 312 D 2.902.19951222874 ccm5OM 602.980
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Autobuss (903) 312 D 2.9 4x405.19971222874 ccm5OM 602.980
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Autobuss (903) 314 (903.071, 903.072, 903.073, 903.671, 903.672,...02.19951432295 ccm4M 111.984
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Furgons (903) 308 D 2.302.1995792299 ccm4OM 601.943
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Furgons (903) 310 D 2.902.19951022874 ccm5OM 602.980
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Furgons (903) 312 D 2.902.19951222874 ccm5OM 602.980
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Furgons (903) 31402.19951432295 ccm4M 111.984
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Platforma/Šasija (903) 308 D 2.302.1995792299 ccm4OM 601.943
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Platforma/Šasija (903) 308 D 2.311.1996822299 ccm4OM 601.943
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Platforma/Šasija (903) 310 D 2.901.19971022874 ccm5OM 602.980
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Platforma/Šasija (903) 312 D 2.902.19951222874 ccm5OM 602.980
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Platforma/Šasija (903) 314 (903.011, 903.012, 903.013, 903.022, 903.611,...02.19951432295 ccm4M 111.984
MERCEDES-BENZ SPRINTER 5-t Platforma/Šasija (906) 513 CDI 4x4 (906.155, 906.253, 906.255)05.20111292143 ccm4OM 651.956
MERCEDES-BENZ T1 Autobuss (601) 207 D 2.4 (601.371, 601.372, 601.376, 601.377)05.1977652399 ccm4OM 616.934
MERCEDES-BENZ T1 Autobuss (601) 207 D 2.4 (601.371, 601.376, 601.377)07.1982722399 ccm4OM 616.939
MERCEDES-BENZ T1 Autobuss (601) 208 2.305.1977862307 ccm4M 115.972
MERCEDES-BENZ T1 Autobuss (601) 208 D 2.310.1988822299 ccm4OM 601.940
MERCEDES-BENZ T1 Autobuss (601) 208 D 2.3 (601.371, 601.372, 601.376, 601.377)10.1988792299 ccm4OM 601.940
MERCEDES-BENZ T1 Autobuss (601) 209 D 2.912.1982882998 ccm5OM 617.913
MERCEDES-BENZ T1 Autobuss (601) 210 2.307.1982952299 ccm4M 102.942
MERCEDES-BENZ T1 Autobuss (601) 210 2.305.19891052299 ccm4M 102.945
MERCEDES-BENZ T1 Autobuss (601) 210 D 2.811.1988952874 ccm5OM 602.940
MERCEDES-BENZ T1 Autobuss (601) 210 D 2.811.1988982874 ccm5OM 602.940
MERCEDES-BENZ T1 Autobuss (602) 308 D 2.305.1990792299 ccm4OM 601.940
MERCEDES-BENZ T1 Autobuss (602) 308 D 2.306.1989822299 ccm4OM 601.940
MERCEDES-BENZ T1 Autobuss (602) 310 D 2.906.1989952874 ccm5OM 602.940
MERCEDES-BENZ T1 Autobuss (602) 310 D 2.906.1990982874 ccm5OM 602.940
MERCEDES-BENZ T1 Furgons (602) 307 D 2.410.1982722399 ccm4OM 616.939
MERCEDES-BENZ T1 Furgons (602) 308 D 2.311.1988792299 ccm4OM 601.940
MERCEDES-BENZ T1 Furgons (602) 309 D 3.010.1982882998 ccm5OM 617.913
MERCEDES-BENZ T1 Furgons (602) 310 D 2.906.1989952874 ccm5OM 602.940
MERCEDES-BENZ T1 Furgons (602) 310 D 2.906.1989982874 ccm5OM 602.940
MERCEDES-BENZ T1 Platforma/Šasija (601) 207 D 2.404.1977652399 ccm4OM 616.917
MERCEDES-BENZ T1 Platforma/Šasija (601) 207 D 2.412.1977722399 ccm4OM 616.937
MERCEDES-BENZ T1 Platforma/Šasija (601) 208 D 2.311.1988792299 ccm4OM 601.940
MERCEDES-BENZ T1 Platforma/Šasija (601) 208 D 2.306.1989822299 ccm4OM 601.940
MERCEDES-BENZ T1 Platforma/Šasija (601) 209 D 2.912.1982882998 ccm5OM 617.913
MERCEDES-BENZ T1 Platforma/Šasija (601) 210 2.304.1977862307 ccm4M 115.955
MERCEDES-BENZ T1 Platforma/Šasija (601) 210 2.304.1977952299 ccm4M 102.942
MERCEDES-BENZ T1 Platforma/Šasija (601) 210 D 2.811.1988982874 ccm5OM 602.940
MERCEDES-BENZ T1 Platforma/Šasija (601) 210 D 2.911.1988952874 ccm5OM 602.940
MERCEDES-BENZ T1 Platforma/Šasija (602) 307 D 2.404.1977652399 ccm4OM 616.937
MERCEDES-BENZ T1 Platforma/Šasija (602) 308 D 2.306.1989792299 ccm4OM 601.940
MERCEDES-BENZ T1 Platforma/Šasija (602) 308 D 2.306.1989822299 ccm4OM 601.940
MERCEDES-BENZ T1 Van (601, 611) 207 D 2.406.1982722399 ccm4OM 616.939
MERCEDES-BENZ T1 Van (601, 611) 208 D 2.311.1988792299 ccm4OM 601.940
MERCEDES-BENZ T1 Van (601, 611) 208 D 2.310.1988822299 ccm4OM 601.940
MERCEDES-BENZ T1 Van (601, 611) 209 D 2.912.1982882998 ccm5OM 617.913
MERCEDES-BENZ T1 Van (601, 611) 210 2.307.1982952299 ccm4M 102.942
MERCEDES-BENZ T1 Van (601, 611) 210 2.305.19891052299 ccm4M 102.945
MERCEDES-BENZ T1 Van (601, 611) 210 D 2.810.1988952874 ccm5OM 602.940
MERCEDES-BENZ T1 Van (601, 611) 210 D 2.810.1988982874 ccm5OM 602.940
MERCEDES-BENZ V Klase (W638/2) V 230 (638.234, 638.294)10.19961432295 ccm4M 111.980
MERCEDES-BENZ V Klase (W638/2) V 230 TD (638.274)09.1996982299 ccm4OM 601.970
MERCEDES-BENZ VIANO (W639) CDI 2.0 (639.811, 639.813, 639.815)07.20101362143 ccm4OM 651.940
MERCEDES-BENZ VIANO (W639) CDI 2.0 4-matic (639.811, 639.813, 639.815)07.20101362143 ccm4OM 651.940
MERCEDES-BENZ VIANO (W639) CDI 2.2 (639.811, 639.813, 639.815)07.20101632143 ccm4OM 651.940
MERCEDES-BENZ VIANO (W639) CDI 2.2 4-matic (639.811, 639.813, 639.815)07.20101632143 ccm4OM 651.940
MERCEDES-BENZ VIANO (W639) CDI 3.0 (639.811, 639.813, 639.815)07.20102242987 ccm6OM 642.890
MERCEDES-BENZ VITO / MIXTO Furgons (W639) 110 CDI (639.601, 639.603, 639.605)09.2010952143 ccm4OM 651.940
MERCEDES-BENZ VITO / MIXTO Furgons (W639) 113 CDI (639.601, 639.603, 639.605)09.20101362143 ccm4OM 651.940
MERCEDES-BENZ VITO / MIXTO Furgons (W639) 116 CDI (639.601, 639.603, 639.605)09.20101632143 ccm4OM 651.940
MERCEDES-BENZ VITO / MIXTO Furgons (W639) 122 CDI (639.601, 639.603, 639.605)09.20102242987 ccm6OM 642.890
MERCEDES-BENZ VITO Autobuss (638) 108 D 2.3 (638.164)02.1996792299 ccm4OM 601.942
MERCEDES-BENZ VITO Autobuss (638) 110 TD 2.3 (638.174)02.1996982299 ccm4OM 601.970
MERCEDES-BENZ VITO Autobuss (638) 113 2.0 (638.114, 638.194)02.19961291998 ccm4M 111.950
MERCEDES-BENZ VITO Autobuss (W639) 110 CDI (639.701, 639.703, 639.705)09.2010952143 ccm4OM 651.940
MERCEDES-BENZ VITO Autobuss (W639) 113 CDI (639.701, 639.703, 639.705)09.20101362143 ccm4OM 651.940
MERCEDES-BENZ VITO Autobuss (W639) 113 CDI 4x4 (639.701, 639.703, 639.705)09.20101362143 ccm4OM 651.940
MERCEDES-BENZ VITO Autobuss (W639) 116 CDI (639.701, 639.703, 639.705)09.20101632143 ccm4OM 651.940
MERCEDES-BENZ VITO Autobuss (W639) 116 CDI 4x4 (639.701, 639.703, 639.705)09.20101632143 ccm4OM 651.940
MERCEDES-BENZ VITO Autobuss (W639) 122 CDI (639.701, 639.703, 639.705)09.20102242987 ccm6OM 642.890
MERCEDES-BENZ W123 Estate (S123) 200 T11.19801091997 ccm4M 102.920
MERCEDES-BENZ W123 Estate (S123) 200 T (123.280)11.19801011997 ccm4M 102.939
MERCEDES-BENZ W123 Estate (S123) 230 T (123.083)09.19771092307 ccm4M 115.954
MERCEDES-BENZ W123 Estate (S123) 230 TE (123.283)04.19801362299 ccm4M 102.980
MERCEDES-BENZ W123 Estate (S123) 240 T D09.1977652399 ccm4OM 616.912
MERCEDES-BENZ W123 Estate (S123) 240 T D (123.183)03.1979722399 ccm4OM 616.912
MERCEDES-BENZ W123 Estate (S123) 250 T (123.086)05.19781292525 ccm6M 123.921
MERCEDES-BENZ W123 Estate (S123) 250 T (123.086)05.19781402525 ccm6M 123.921
MERCEDES-BENZ W123 Estate (S123) 280 TE (123.093)09.19771852746 ccm6M 110.988
MERCEDES-BENZ W123 Estate (S123) 300 T D (123.190)09.1977802998 ccm5OM 617.912
MERCEDES-BENZ W123 Estate (S123) 300 T D (123.190)03.1979882998 ccm5OM 617.912
MERCEDES-BENZ W123 Estate (S123) 300 T Turbo-D (123.193)10.19801252998 ccm5OM 617.952
MERCEDES-BENZ W124 Estate (S124) 200 T D (124.180)09.1985721997 ccm4OM 601.912
MERCEDES-BENZ W124 Estate (S124) 200 TE (124.081)09.19881181996 ccm4M 102.963
MERCEDES-BENZ W124 Estate (S124) 230 TE Cat (124.083)06.19891322299 ccm4M 102.982
MERCEDES-BENZ W124 Estate (S124) 250 T D (124.185)09.1985902497 ccm5OM 602.912
MERCEDES-BENZ W124 Estate (S124) 250 T D (124.185)01.1989942497 ccm5OM 602.912
MERCEDES-BENZ W124 Estate (S124) 300 T D (124.190)09.19861092996 ccm6OM 603.912
MERCEDES-BENZ W124 Estate (S124) 300 TE (124.090)01.19861802960 ccm6M 103.983
MINI Cabrio (R57) Cooper D02.20111121995 ccm4N47 C20 A
MINI Cabrio (R57) Cooper S02.20102001598 ccm4N18 B16 A
MINI Cabrio (R57) Cooper SD06.20091431995 ccm4N47 C20 A
MINI Clubman (R55) Cooper D02.20111121995 ccm4N47 C20 A
MINI Clubman (R55) Cooper S03.20102001598 ccm4N18 B16 A
MINI Clubman (R55) Cooper SD02.20111431995 ccm4N47 C20 A
MINI Countryman (R60) Cooper D01.20101121995 ccm4N47 C20 A
MINI Countryman (R60) Cooper D ALL407.20101121995 ccm4N47 C20 A
MINI Countryman (R60) Cooper S01.20102001598 ccm4N18 B16 A
MINI Countryman (R60) Cooper S ALL401.20101631598 ccm4N18 B16 A
MINI Countryman (R60) Cooper SD01.20101431995 ccm4N47 C20 A
MINI Countryman (R60) Cooper SD ALL401.20101361995 ccm4N47 C20 A
MINI Countryman (R60) Cooper SD ALL401.20101431995 ccm4N47 C20 A
MINI Roadster (R59) Cooper S11.20111631598 ccm4N18 B16 A
MINI Roadster (R59) Cooper S JCW11.20112001598 ccm4N18 B16 A
MITSUBISHI CARISMA (DA_) 1.6 (DA1A)07.1995901597 ccm44G92 (SOHC 16V)
MITSUBISHI CARISMA (DA_) 1.6 (DA1A)05.1997991597 ccm44G92 (SOHC 16V)
MITSUBISHI CARISMA (DA_) 1.8 (DA2A)07.19951161834 ccm44G93 (SOHC 16V)
MITSUBISHI CARISMA (DA_) 1.8 16V GDI (DA2A)09.19971251834 ccm44G93 (GDI)
MITSUBISHI CARISMA (DA_) 1.9 TD (DA4A)10.1996901870 ccm4F8QT
MITSUBISHI CARISMA Sedans (DA_) 1.6 (DA1A)09.1996901597 ccm44G92 (SOHC 16V)
MITSUBISHI CARISMA Sedans (DA_) 1.6 (DA1A)05.1997991597 ccm44G92 (SOHC 16V)
MITSUBISHI CARISMA Sedans (DA_) 1.8 (DA2A)09.19961151834 ccm44G93 (SOHC 16V)
MITSUBISHI CARISMA Sedans (DA_) 1.8 16V GDI (DA2A)09.19971251834 ccm44G93 (GDI)
MITSUBISHI CARISMA Sedans (DA_) 1.9 TD (DA4A)10.1996901870 ccm4F8QT
MITSUBISHI COLT II (C1_A) 1.5 GLX (C12A)09.1985701468 ccm4G15B
MITSUBISHI COLT II (C1_A) 1.5 GLX (C12A)09.1984751468 ccm44G15 (8V)
MITSUBISHI COLT III (C5_A) 1.3 (C51A)04.1988701299 ccm44G13 (8V)
MITSUBISHI COLT III (C5_A) 1.3 12V (C51A)04.1988751299 ccm44G13 (12V)
MITSUBISHI COLT III (C5_A) 1.3 GL (C61A)04.1988601299 ccm44G13 (8V)
MITSUBISHI COLT III (C5_A) 1.5 Cat (C52A)07.1990901468 ccm44G15 (12V)
MITSUBISHI COLT III (C5_A) 1.5 GLXi (C52A)04.1988841468 ccm44G15 (8V)
MITSUBISHI COLT IV (CA_A) 1.3 GLi 12V (CA1A)04.1992751299 ccm44G13 (12V)
MITSUBISHI COLT IV (CA_A) 1.6 GLXi 16V (CA4A)04.19921131597 ccm44G92 (SOHC 16V)
MITSUBISHI COLT V (CJ_, CP_) 1300 GL,GLX (CJ1A)05.1996751299 ccm44G13 (12V)
MITSUBISHI COLT V (CJ_, CP_) 1600 GLX (CJ4A)05.1996901597 ccm44G92 (SOHC 16V)
MITSUBISHI COLT VI (Z3_A, Z2_A) 1.310.2004921332 ccm44A90
MITSUBISHI COLT VI (Z3_A, Z2_A) 1.3 4WD10.2004911332 ccm44A90
MITSUBISHI COLT VI (Z3_A, Z2_A) 1.5 4WD07.20061051499 ccm44A91
MITSUBISHI ECLIPSE I (D2_A) 2.0 i 16V (D22A, D27A)04.19911501997 ccm44G63 (DOHC 16V)
MITSUBISHI GALANT IV Sedans (E3_A) 1.8 (E32A)11.1987861755 ccm44G37
MITSUBISHI GALANT IV Sedans (E3_A) 1.8 (E32A)11.1987901755 ccm44G37
MITSUBISHI GALANT IV Sedans (E3_A) 2.0 (E39A, E38A, E33A)11.19871091997 ccm44G63 (SOHC 8V)
MITSUBISHI Galant VI Hatchback (E30) 1.8 (E32A)11.1988901755 ccm44G37
MITSUBISHI Galant VI Hatchback (E30) 2.0 (E39A, E38A, E33A)04.19891091997 ccm44G63 (SOHC 8V)
MITSUBISHI Galant VII Hatchback (E5_A, E7_A, E8_A) 1.8 GLSI (E52A)11.19921261834 ccm44G93 (SOHC 16V)
MITSUBISHI Galant VII Hatchback (E5_A, E7_A, E8_A) 2.0 GLSI (E55A)11.19921371997 ccm44G63 (SOHC 16V)
MITSUBISHI Galant VII Sedan (E50) 2.0 GLSI (E55A)11.19921371997 ccm44G63 (SOHC 16V)
MITSUBISHI Galant VII Sedan (E50) 2.0 GLSTD (E57A)11.1992901998 ccm44D68 T
MITSUBISHI L 200 (K3_T, K2_T, K1_T, K0_T) 2.5 D (K14T)11.1986702477 ccm44D56 (8V)
MITSUBISHI L 200 (K3_T, K2_T, K1_T, K0_T) 2.5 D 4WD (K24T)12.1987702477 ccm44D56 (8V)
MITSUBISHI L 200 (K3_T, K2_T, K1_T, K0_T) 2.5 TD 4WD (K34T)11.1992872477 ccm44D56-T
MITSUBISHI L 200 (K3_T, K2_T, K1_T, K0_T) 2.6 4WD (K33T)11.19891032555 ccm4G54B
MITSUBISHI L 200 (K7_T, K6_T) 2.0 (K62T)06.19961221997 ccm44G63 (SOHC 16V)
MITSUBISHI L 200 (K7_T, K6_T) 2.4 4WD (K75T)06.19961322351 ccm44G64 (16V)
MITSUBISHI L 200 (K7_T, K6_T) 2.5 D (K64T)06.1996752477 ccm44D56 (8V)
MITSUBISHI L 200 (K7_T, K6_T) 2.5 TD 4WD (K74T)06.1996992477 ccm44D56-TD
MITSUBISHI L 300 III Bus (P0_W, P1_W, P2_W) 1.6 (P02W, P12W)11.1986691597 ccm44G32
MITSUBISHI L 300 III Bus (P0_W, P1_W, P2_W) 2.0 (P03W, P13W)11.1986871997 ccm4G63B
MITSUBISHI L 300 III Bus (P0_W, P1_W, P2_W) 2.0 (P03W, P13W)11.1986901997 ccm44G63 (SOHC 8V)
MITSUBISHI L 300 III Bus (P0_W, P1_W, P2_W) 2.0 4WD (P23W, P03W, P13W)12.1986881997 ccm44G63 (SOHC 8V)
MITSUBISHI L 300 III Bus (P0_W, P1_W, P2_W) 2.0 4WD (P23W, P03W, P13W)11.1986901997 ccm44G63 (SOHC 8V)
MITSUBISHI L 300 III Bus (P0_W, P1_W, P2_W) 2.0 i (P00W, P03W, P13W)06.19941131997 ccm44G63 (SOHC 16V)
MITSUBISHI L 300 III Bus (P0_W, P1_W, P2_W) 2.4 (P04W, P14W)11.19901122351 ccm44G64 (8V)
MITSUBISHI L 300 III Bus (P0_W, P1_W, P2_W) 2.4 4WD (P24W)11.19861092351 ccm4G64B
MITSUBISHI L 300 III Bus (P0_W, P1_W, P2_W) 2.4 4WD (P24W)11.19901122351 ccm44G64 (8V)
MITSUBISHI L 300 III Bus (P0_W, P1_W, P2_W) 2.5 D (P05W, P15W, P25W)11.1986692477 ccm44D56 (8V)
MITSUBISHI L 300 III Bus (P0_W, P1_W, P2_W) 2.5 TD 4WD (P25W)11.1988872477 ccm44D56-T
MITSUBISHI L 300 III Van (P0_V, P1_V, P_2V) 1.6 (P12V, P02V)11.1986691597 ccm44G32
MITSUBISHI L 300 III Van (P0_V, P1_V, P_2V) 2.0 (P03V, P13V)11.1986871997 ccm4G63B
MITSUBISHI L 300 III Van (P0_V, P1_V, P_2V) 2.5 D (P05V, P05W, P15V)11.1986692477 ccm44D56 (8V)
MITSUBISHI LANCER III (C1_A, C6_A) 1.2 GL (C15AS)01.1984551198 ccm44G16
MITSUBISHI LANCER III (C1_A, C6_A) 1.5 GLX (C12AS)11.1983751468 ccm44G15 (8V)
MITSUBISHI Lancer IV Hatchback (C6_A, C7_A) 1.5 12V (C62A)05.1989901468 ccm44G15 (12V)
MITSUBISHI Lancer IV Hatchback (C6_A, C7_A) 1.6 16V (C76A, C66A)06.19921131597 ccm44G92 (SOHC 16V)
MITSUBISHI Lancer IV Hatchback (C6_A, C7_A) 1.8 D (C64A)04.1988601796 ccm44D65
MITSUBISHI Lancer IV Sedan (C6_A, C7_A) 1.3 12V (C61A)07.1990751299 ccm44G13 (12V)
MITSUBISHI Lancer IV Sedan (C6_A, C7_A) 1.5 (C62A)04.1988841468 ccm44G15 (12V)
MITSUBISHI Lancer Universālis (C1_V, C3_V) 1.5 12V (C12V)09.1990901468 ccm44G15 (12V)
MITSUBISHI Lancer V Sedan (CB_A, CD_A, CE_A) 1.3 (CB1A)06.1992751299 ccm44G13 (12V)
MITSUBISHI Lancer V Sedan (CB_A, CD_A, CE_A) 1.6 16V (CB4A)06.19921131597 ccm44G92 (SOHC 16V)
MITSUBISHI LANCER V Station Wagon (CB_W, CD_W) 1.6 16V (CB4W)12.19921131597 ccm44G92 (SOHC 16V)
MITSUBISHI LANCER V Station Wagon (CB_W, CD_W) 1.6 16V 4WD (CD4W)12.19921131597 ccm44G92 (SOHC 16V)
MITSUBISHI Lancer VI Sedan (CJ_, CP_) 1.3 12V (CK1A)12.1995751299 ccm44G13 (12V)
MITSUBISHI PAJERO I (L04_G, L14_G) 2.5 TD (L044G, L049G)01.1990872477 ccm44D56-T
MITSUBISHI PAJERO I (L04_G, L14_G) 2.5 TD (L044G, L049G)11.1989952477 ccm44D56-T
MITSUBISHI PAJERO I (L04_G, L14_G) 3.0 V6 (L141G, L146G)11.19881412972 ccm66G72 (SOHC 12V)
MITSUBISHI PAJERO I Canvas Top (L04_G) 2.3 TD (L043G, L048G)12.1982842347 ccm44D55 T
MITSUBISHI PAJERO I Canvas Top (L04_G) 2.5 TD (L044G, L049G)05.1986842477 ccm44D56-T
MITSUBISHI PAJERO I Canvas Top (L04_G) 2.5 TD (L044G, L049G)11.1989952477 ccm44D56-T
MITSUBISHI PAJERO I Canvas Top (L04_G) 2.6 (L042G, L047G)01.19831032555 ccm44G54
MITSUBISHI PAJERO II (V3_W, V2_W, V4_W) 2.4 (V21W, V21C)04.19911122351 ccm44G64 (12V)
MITSUBISHI PAJERO II (V3_W, V2_W, V4_W) 2.5 TD 4WD (V24C, V24W)12.1990992477 ccm44D56-TD
MITSUBISHI PAJERO II (V3_W, V2_W, V4_W) 2.8 TD (V46W, V26W)06.19941252835 ccm44M40-T
MITSUBISHI PAJERO II (V3_W, V2_W, V4_W) 3.0 V6 24V (V43W, V23W)06.19941812972 ccm66G72 (SOHC 24V)
MITSUBISHI PAJERO II (V3_W, V2_W, V4_W) 3.0 V6 4WD (V23W, V43W, V23C)12.19901502972 ccm66G72 (SOHC 12V)
MITSUBISHI PAJERO II (V3_W, V2_W, V4_W) 3.5 V6 24V (V25W, V45W)06.19942083497 ccm66G74 (SOHC 24V)
MITSUBISHI PAJERO II Canvas Top (V2_W, V4_W) 1.8 GDI06.19981311834 ccm44G93 (GDI)
MITSUBISHI PAJERO II Canvas Top (V2_W, V4_W) 2.4 (V41W, V21W, V21C)04.19911122351 ccm44G64 (12V)
MITSUBISHI PAJERO II Canvas Top (V2_W, V4_W) 2.5 TD 4WD (V24C, V24W)12.1990992477 ccm44D56-TD
MITSUBISHI PAJERO II Canvas Top (V2_W, V4_W) 3.0 V6 (V23W, v43W, V23C)12.19901502972 ccm66G72 (SOHC 12V)
MITSUBISHI PAJERO II Canvas Top (V2_W, V4_W) 3.0 V6 24V (V23W, V23C)06.19941812972 ccm66G72 (SOHC 24V)
MITSUBISHI SPACE RUNNER (N1_W, N2_W) 1.8 (N11W)10.19911221834 ccm44G93 (SOHC 16V)
MITSUBISHI SPACE WAGON (D0_V/W) 2.0 GLXi (D04W)06.19881011997 ccm44G63 (SOHC 8V)
MITSUBISHI SPACE WAGON (N3_W, N4_W) 1.8 (N31W)10.19911221834 ccm44G93 (SOHC 16V)
MITSUBISHI SPACE WAGON (N3_W, N4_W) 2.0 (N33W)10.19921331997 ccm44G63 (SOHC 16V)
MITSUBISHI SPACE WAGON (N3_W, N4_W) 2.0 TD (N38W)10.1992821998 ccm44D68 T
NISSAN 100 NX (B13) 1.603.1990901597 ccm4GA16DS
NISSAN 100 NX (B13) 1.6 SR09.19931021597 ccm4GA16DE
NISSAN 100 NX (B13) 2.0 GTI03.19911431998 ccm4SR20DE
NISSAN 200 SX (S13) 1.8 Turbo07.19881691809 ccm4CA18DET
NISSAN 200 SX (S14) 2.0 i 16V Turbo10.19932001998 ccm4SR20DET
NISSAN ALMERA I (N15) 1.4 GX,LX09.1995751392 ccm4GA14DE
NISSAN ALMERA I (N15) 1.609.1995991597 ccm4GA16DE
NISSAN ALMERA I (N15) 1.6 SLX09.1995901597 ccm4GA16DE
NISSAN ALMERA I (N15) 2.0 D11.1995751974 ccm4CD20
NISSAN ALMERA I Hatchback (N15) 1.4 S,GX,LX09.1995751392 ccm4GA14DE
NISSAN ALMERA I Hatchback (N15) 1.6 SR,SLX09.1995901597 ccm4GA16DE
NISSAN ALMERA I Hatchback (N15) 2.0 D11.1995751974 ccm4CD20
NISSAN BLUEBIRD (910) 2.0 D01.1980601952 ccm4LD20
NISSAN BLUEBIRD (U11) 1.811.1983901809 ccm4CA18S
NISSAN BLUEBIRD (U11) 2.0 i04.19841051974 ccm4CA20E
NISSAN BLUEBIRD Hatchback (T72, T12) 1.603.1986831598 ccm4CA16S
NISSAN BLUEBIRD Hatchback (T72, T12) 2.0 i (FHLT72, T12)12.19851051974 ccm4CA20E
NISSAN Bluebird Sedan (T72 , T12, U12) 1.603.1986831598 ccm4CA16S
NISSAN Bluebird Sedan (T72 , T12, U12) 2.0 D (SLT72, T12)03.1986671952 ccm4LD20
NISSAN Bluebird Sedan (T72 , T12, U12) 2.0 i09.19881151974 ccm4CA20E
NISSAN BLUEBIRD Station Wagon (WU11) 2.0 i04.19841051974 ccm4CA20E
NISSAN CHERRY III (N12) 1.005.198250988 ccm4E10
NISSAN CHERRY III (N12) 1.5 ET Turbo01.19831051488 ccm4E15ET
NISSAN GT-R (R35) V610.20105303799 ccm6VR38DETT
NISSAN Kubistar Van (X76) 1.5 dCi08.2005611461 ccm4K9K 714
NISSAN Maxima III Sedan (J30) 3.0 i10.19881702960 ccm6VG30E
NISSAN MAXIMA QX (A32) 2.002.19951401995 ccm6VQ20DE
NISSAN MAXIMA QX (A32) 3.001.19951932988 ccm6VQ30DE
NISSAN MICRA I (K10) 1.012.198250988 ccm4MA10S
NISSAN MICRA I (K10) 1.012.198254988 ccm4MA10S
NISSAN MICRA I (K10) 1.207.1986541235 ccm4MA12S
NISSAN MICRA I (K10) 1.207.1986601235 ccm4MA12S
NISSAN MICRA II (K11) 1.0 i 16V08.199254998 ccm4CG10DE
NISSAN MICRA II (K11) 1.3 i 16V08.1992751275 ccm4CG13DE
NISSAN MICRA II (K11) 1.5 D02.1998571527 ccm4TD15
NISSAN MICRA IV (K13) 1.205.2010761198 ccm3HR12DE
NISSAN MICRA IV (K13) 1.205.2010801198 ccm3HR12DE
NISSAN MICRA IV (K13) 1.2 DIG-S04.2011981198 ccm3HR12DDR
NISSAN MICRA IV (K13) 1.511.20101021498 ccm4HR15DE
NISSAN NP300 Navara Pick-up (D40) 2.5 dCi 4WD (D40TT, D40T, D40M, D40BB)12.20091902488 ccm4YD25DDTi
NISSAN NP300 Navara Pick-up (D40) 3.0 dCi 4WD02.20102312993 ccm6V9X
NISSAN NP300 Navara Platforma / Šasija (D40) 2.5 dCi03.20101902488 ccm4YD25DDTi
NISSAN NP300 Navara Platforma / Šasija (D40) 3.0 dCi03.20102312993 ccm6V9X
NISSAN Pathfinder II (R50) 2.7 TD 4WD09.19971312664 ccm4TD27ETi
NISSAN Patrol GR IV SUV (Y60, GR) 2.8 TD (Y60A)09.19881162826 ccm6RD28T
NISSAN Patrol GR V SUV (Y61) 2.8 TD06.19971292826 ccm6RD28Ti
NISSAN Patrol GR V SUV (Y61) 4.2 TD06.19971464169 ccm6TD42T
NISSAN Patrol GR V SUV (Y61) 4.5 i06.19972004479 ccm6TB45E
NISSAN Patrol III/1 SUV (W160) 3.2 D (W160)11.1979953246 ccm6SD33
NISSAN Patrol III/2 SUV (W260) 2.8 TD06.19891162826 ccm6RD28T
NISSAN PICK UP (D21) 2.4 4WD03.19861012389 ccm4Z24i
NISSAN PICK UP (D21) 2.4 i 12V04.19921242389 ccm4KA24E
NISSAN PICK UP (D21) 2.4 i 12V 4WD04.19921242389 ccm4KA24E
NISSAN PICK UP (D21) 2.7 D 4WD08.1987992663 ccm4TD27
NISSAN PRAIRIE PRO (M11) 2.0 i10.1988981974 ccm4CA20E
NISSAN PRIMASTAR Autobuss (X83) dCi 11509.20081142464 ccm4G9U 630
NISSAN PRIMASTAR Furgons (X83) 2.5 dCi 11509.20081142464 ccm4G9U 630
NISSAN PRIMERA (P10) 1.606.1990901597 ccm4GA16DS
NISSAN PRIMERA (P10) 1.606.1990971597 ccm4GA16DS
NISSAN PRIMERA (P10) 2.0 16V06.19901151998 ccm4SR20DI
NISSAN PRIMERA (P10) 2.0 D01.1991751974 ccm4CD20
NISSAN PRIMERA (P10) 2.0 GT06.19901501998 ccm4SR20DE
NISSAN PRIMERA (P10) 2.0 i01.19951251998 ccm4SR20DE
NISSAN PRIMERA (P11) 1.6 16V09.1996901597 ccm4GA16DE
NISSAN PRIMERA (P11) 1.6 16V09.1996991597 ccm4GA16DE
NISSAN PRIMERA (P11) 2.0 16V09.19961151998 ccm4SR20De
NISSAN PRIMERA (P11) 2.0 16V09.19961311998 ccm4SR20DE
NISSAN PRIMERA (P11) 2.0 TD09.1996901974 ccm4CD20T
NISSAN PRIMERA Hatchback (P10) 1.606.1990901597 ccm4GA16DS
NISSAN PRIMERA Hatchback (P10) 1.606.19931021597 ccm4GA16DE
NISSAN PRIMERA Hatchback (P10) 2.0 16V06.19901161998 ccm4SR20DI
NISSAN PRIMERA Hatchback (P10) 2.0 i01.19951251998 ccm4SR20DE
NISSAN PRIMERA Hatchback (P11) 1.6 16V09.1996901597 ccm4GA16DE
NISSAN PRIMERA Hatchback (P11) 1.6 16V09.1996991597 ccm4GA16DE
NISSAN PRIMERA Hatchback (P11) 2.0 16V09.19961151998 ccm4SR20De
NISSAN PRIMERA Hatchback (P11) 2.0 16V09.19961311998 ccm4SR20DE
NISSAN PRIMERA Hatchback (P11) 2.0 TD09.1996901974 ccm4CD20T
NISSAN PRIMERA Traveller (W10) 1.6 i07.1990901597 ccm4GA16DS
NISSAN PRIMERA Traveller (W10) 1.6 i02.19911021597 ccm4GA16DE
NISSAN PRIMERA Traveller (W10) 2.0 i07.19901161998 ccm4SR20DI
NISSAN PRIMERA Traveller (WP11) 1.6 16V04.1998901597 ccm4GA16DE
NISSAN PRIMERA Traveller (WP11) 1.6 16V04.1998991597 ccm4GA16DE
NISSAN PRIMERA Traveller (WP11) 2.0 16V06.19961151998 ccm4SR20De
NISSAN PRIMERA Traveller (WP11) 2.0 16V04.19981311998 ccm4SR20DE
NISSAN PRIMERA Traveller (WP11) 2.0 TD04.1998901974 ccm4CD20T
NISSAN SUNNY I (B11) 1.303.1982601269 ccm4E13
NISSAN SUNNY II (N13) 1.4 LX10.1988751392 ccm4GA14S
NISSAN SUNNY II (N13) 1.506.1986711488 ccm4E15S
NISSAN SUNNY II (N13) 1.6 i06.1986731597 ccm4E16i
NISSAN SUNNY II (N13) 1.6 i 12V10.1988901597 ccm4GA16S
NISSAN SUNNY II Hatchback (N13) 1.306.1986601269 ccm4E13S
NISSAN SUNNY II Hatchback (N13) 1.4 LX01.1989751392 ccm4GA14S
NISSAN SUNNY II Hatchback (N13) 1.606.1986841597 ccm4E16S
NISSAN SUNNY II Hatchback (N13) 1.6 i06.1986731597 ccm4E16i
NISSAN SUNNY II Hatchback (N13) 1.6 i 12V06.1986901597 ccm4GA16i
NISSAN SUNNY II Hatchback (N13) 1.7 D06.1986541681 ccm4CD17
NISSAN SUNNY II Traveller (B12) 1.6 i08.1986731597 ccm4E16i
NISSAN SUNNY II Traveller (B12) 1.6 i 12V10.1988901597 ccm4GA16i
NISSAN SUNNY III (N14) 1.4 i10.1990751392 ccm4GA14DE
NISSAN SUNNY III (N14) 1.6 i10.1990901597 ccm4GA16DEL
NISSAN SUNNY III (N14) 1.6 i 16V10.19921021597 ccm4GA16DE
NISSAN SUNNY III (N14) 2.0 D10.1990751974 ccm4CD20
NISSAN Sunny III Hatchback (N14) 1.4 i10.1990751392 ccm4GA14DE
NISSAN Sunny III Hatchback (N14) 1.4 i 16V10.1990871392 ccm4GA14DE
NISSAN Sunny III Hatchback (N14) 1.6 i10.1990901597 ccm4GA16DEL
NISSAN Sunny III Hatchback (N14) 1.6 i 16V10.19921021597 ccm4GA16DE
NISSAN Sunny III Hatchback (N14) 1.6 i 16V 4x410.19921021597 ccm4GA16DE
NISSAN Sunny III Hatchback (N14) 2.0 D10.1990751974 ccm4CD20
NISSAN Sunny III Hatchback (N14) 2.0 GTI 16V10.19901431998 ccm4SR20DE
NISSAN Sunny III Hatchback (N14) 2.0 GTI-R 4x410.19902201998 ccm4SR20DET
NISSAN SUNNY III Liftback (N14) 1.4 i10.1990751392 ccm4GA14DE
NISSAN SUNNY III Liftback (N14) 1.6 i10.1990901597 ccm4GA16DEL
NISSAN SUNNY III Liftback (N14) 1.6 i 16V10.19921021597 ccm4GA16DE
NISSAN SUNNY III Liftback (N14) 2.0 D10.1990751974 ccm4CD20
NISSAN SUNNY III Traveller (Y10) 1.6 i06.1991901597 ccm4GA16DS
NISSAN SUNNY III Traveller (Y10) 1.6 i 16V 4x410.19921021597 ccm4GA16DE
NISSAN SUNNY III Traveller (Y10) 2.0 D06.1991751974 ccm4CD20
NISSAN TERRANO II (R20) 2.4 4WD05.19961162389 ccm4KA24E
NISSAN TERRANO II (R20) 2.4 i 12V 4WD02.19931242389 ccm4KA24E
NISSAN TERRANO II (R20) 2.7 TD 4WD02.19931012664 ccm4TD27T
NISSAN TERRANO II (R20) 2.7 TDi 4WD05.19961252664 ccm4TD27TI
NISSAN VANETTE Autobuss (C22) 2.0 D (ULC22)10.1986641952 ccm4LD20
NISSAN VANETTE CARGO Autobuss (HC 23) 1.6 i01.1996981597 ccm4GA16DE
NISSAN VANETTE CARGO Autobuss (HC 23) 2.3 D09.1994752283 ccm4LD23
NISSAN VANETTE CARGO Furgons (HC 23) 2.3 D09.1994752283 ccm4LD23
OPEL AGILA (B) (H08) 1.0 LPG (F68)01.201065996 ccm3K10B
OPEL AGILA (B) (H08) 1.2 (F68)11.2010941242 ccm4K12B
OPEL AGILA (B) (H08) 1.2 LPG (F68)04.2008861242 ccm4K12B
OPEL ANTARA 2.2 CDTi12.20101632231 ccm4A 22 DM
OPEL ANTARA 2.2 CDTi 4x412.20101632231 ccm4A 22 DM
OPEL ANTARA 2.2 CDTi 4x412.20101842231 ccm4A 22 DMH
OPEL ANTARA 2.412.20101672384 ccm4A 24 XF
OPEL ANTARA 2.4 4x412.20101672384 ccm4A 24 XF
VAUXHALL Antara (L07) 2.2 CDTi 4x412.20101632231 ccm4A 22 DM
VAUXHALL Antara (L07) 2.2 CDTi 4x412.20101842231 ccm4A 22 DMH
VAUXHALL Antara (L07) 2.2 CDTi FWD12.20101632231 ccm4A 22 DM
VAUXHALL Antara (L07) 2.412.20101672384 ccm4A 24 XF
VAUXHALL Antara (L07) 2.411.20101712384 ccm4A 24 XF
VAUXHALL Antara (L07) 2.4 4x412.20101672384 ccm4A 24 XF
OPEL Ascona C CC (J82) 1.3 S (F68, M68)09.1981751297 ccm413 S
OPEL Ascona C CC (J82) 1.6 S (F68, M68)09.1981901598 ccm416 SH
OPEL Ascona C Sedan (J82) 1.3 S (F11, M11, F68, M68)09.1981751297 ccm413 S
OPEL Ascona C Sedan (J82) 1.6 (F11, F68, M11, M68)09.1986821598 ccm416 SV
OPEL Ascona C Sedan (J82) 1.6 (F11, M11, F68, M68)09.1981751598 ccm416 N
OPEL Ascona C Sedan (J82) 1.6 D (F11, M11, F68, M68)03.1982541598 ccm416 DA
OPEL Ascona C Sedan (J82) 1.6 S (F11, M11, F68, M68)09.1981901598 ccm416 SH
OPEL Ascona C Sedan (J82) 1.8 i (F11, M11, F68, M68)09.19821151796 ccm418 E
OPEL Ascona C Sedan (J82) 2.0 i (F11, M11, F68, M68)09.19861151998 ccm420 NE
OPEL Astra F Cabrio (T92) 1.6 i03.1993711598 ccm4X 16 SZ
OPEL Astra F Cabrio (T92) 1.6 i01.1996751598 ccm4X 16 SZR
OPEL Astra F Cabrio (T92) 1.8 i 16V11.19941161799 ccm4C 18 XEL
OPEL Astra F Cabrio (T92) 2.0 i03.19931151998 ccm4C 20 NE
OPEL Astra F Caravan (T92) 1.4 i (F08, C05)09.1991601389 ccm4C 14 NZ
OPEL Astra F Caravan (T92) 1.4 i 16V (F08, C05)02.1996901389 ccm4X 14 XE
OPEL Astra F Caravan (T92) 1.4 Si (F08, C05)03.1992821389 ccm4C 14 SE
OPEL Astra F Caravan (T92) 1.6 i (F08, C05)05.1993711598 ccm4X 16 SZ
OPEL Astra F Caravan (T92) 1.6 i (F08, C05)09.1991751598 ccm4X 16 SZR
OPEL Astra F Caravan (T92) 1.6 i 16V (F08, C05)08.19941001598 ccm4X 16 XEL
OPEL Astra F Caravan (T92) 1.6 Si (F08, C05)03.19921001598 ccm4C 16 SE
OPEL Astra F Caravan (T92) 1.7 D (F08, C05)07.1992601700 ccm417 DR
OPEL Astra F Caravan (T92) 1.7 TD (F08, C05)11.1994681700 ccm4X 17 DTL
OPEL Astra F Caravan (T92) 1.7 TDS (F08, C05)12.1991821686 ccm417 DT (TC4EE1)
OPEL Astra F Caravan (T92) 1.8 i (F08, C05)09.1991901796 ccm4C 18 NZ
OPEL Astra F Caravan (T92) 1.8 i 16V (F08, C05)07.19941161799 ccm4C 18 XEL
OPEL Astra F Caravan (T92) 1.8 i 16V (F08, C05)06.19931251799 ccm4C 18 XE
OPEL Astra F Caravan (T92) 2.0 i (F08, C05)09.19911151998 ccm4C 20 NE
OPEL Astra F Caravan (T92) 2.0 i 16V (F08, C05)02.19951361998 ccm4X 20 XEV
OPEL Astra F CC (T92) 1.4 i (F08, M08, F68, M68)03.1992601389 ccm4C 14 NZ
OPEL Astra F CC (T92) 1.4 i 16V (F08, M08, F68, M68)01.1996901389 ccm4X 14 XE
OPEL Astra F CC (T92) 1.4 Si (F08, M08, F68, M68)03.1992821389 ccm4C 14 SE
OPEL Astra F CC (T92) 1.6 i (F08, M08, F68, M68)05.1993711598 ccm4X 16 SZ
OPEL Astra F CC (T92) 1.6 i (F08, M08, F68, M68)09.1991751598 ccm4X 16 SZR
OPEL Astra F CC (T92) 1.6 i 16V (F08, M08, F68, M68)08.19941001598 ccm4X 16 XEL
OPEL Astra F CC (T92) 1.6 Si (F08, M08, F68, M68)03.19921001598 ccm4C 16 SE
OPEL Astra F CC (T92) 1.7 D (F08, M08, F68, M68)12.1991571700 ccm417 D
OPEL Astra F CC (T92) 1.7 D (F08, M08, F68, M68)07.1992601700 ccm417 DR
OPEL Astra F CC (T92) 1.7 TD (F08, M08, F68, M68)11.1994681700 ccm4X 17 DTL
OPEL Astra F CC (T92) 1.7 TDS (F08, M08, F68, M68)12.1991821686 ccm417 DT (TC4EE1)
OPEL Astra F CC (T92) 1.8 i (F08, M08, F68, M68)09.1991901796 ccm4C 18 NZ
OPEL Astra F CC (T92) 1.8 i 16V (F08, M08, F68, M68)09.19941161799 ccm4C 18 XEL
OPEL Astra F CC (T92) 2.0 GSI 16V (F08, M08, F68, M68)09.19911501998 ccm4C 20 XE
OPEL Astra F CC (T92) 2.0 i (F08, M08, F68, M68)09.19911151998 ccm4C 20 NE
OPEL Astra F Sedan (T92) 1.4 i (F19, M19)09.1991601389 ccm4C 14 NZ
OPEL Astra F Sedan (T92) 1.4 i 16V (F19, M19)02.1996901389 ccm4X 14 XE
OPEL Astra F Sedan (T92) 1.4 Si (F19, M19)03.1992821389 ccm4C 14 SE
OPEL Astra F Sedan (T92) 1.6 i (F19, M19)05.1993711598 ccm4X 16 SZ
OPEL Astra F Sedan (T92) 1.6 i (F19, M19)03.1992751598 ccm4X 16 SZR
OPEL Astra F Sedan (T92) 1.6 i 16V (F19, M19)08.19941001598 ccm4X 16 XEL
OPEL Astra F Sedan (T92) 1.6 Si (F19, M19)05.19921001598 ccm4C 16 SE
OPEL Astra F Sedan (T92) 1.7 D (F19, M19)03.1992571700 ccm417 D
OPEL Astra F Sedan (T92) 1.7 D (F19, M19)07.1992601700 ccm417 DR
OPEL Astra F Sedan (T92) 1.7 TD (F19, M19)11.1994681700 ccm4X 17 DTL
OPEL Astra F Sedan (T92) 1.7 TDS (F19, M19)03.1992821686 ccm417 DT (TC4EE1)
OPEL Astra F Sedan (T92) 1.8 i (F19, M19)03.1992901796 ccm4C 18 NZ
OPEL Astra F Sedan (T92) 1.8 i 16V (F19, M19)11.19941161799 ccm4C 18 XEL
OPEL Astra G Caravan (T98) 1.2 16V (F35)02.1998651199 ccm4X 12 XE
OPEL Astra G Caravan (T98) 1.6 (F35)02.1998751598 ccm4X 16 SZR
OPEL Astra G Caravan (T98) 1.6 16V (F35)02.19981011598 ccm4Z 16 XE
OPEL Astra G Caravan (T98) 1.7 TD (F35)02.1998681700 ccm4X 17 DTL
OPEL Astra G Caravan (T98) 1.8 16V (F35)02.19981161796 ccm4X 18 XE1
OPEL Astra G Caravan (T98) 2.0 DI (F35)02.1998821995 ccm4Y 20 DTL
OPEL Astra G CC (T98) 1.2 16V (F08, F48)02.1998651199 ccm4X 12 XE
OPEL Astra G CC (T98) 1.6 (F08, F48)02.1998751598 ccm4X 16 SZR
OPEL Astra G CC (T98) 1.6 16V (F08, F48)02.19981011598 ccm4Z 16 XE
OPEL Astra G CC (T98) 1.7 TD (F08, F48)02.1998681700 ccm4X 17 DTL
OPEL Astra G CC (T98) 1.8 16V (F08, F48)02.19981161796 ccm4X 18 XE1
OPEL Astra G CC (T98) 2.0 16V (F08, F48)02.19981361998 ccm4X 20 XEV
OPEL Astra G CC (T98) 2.0 DI (F08, F48)02.1998821995 ccm4Y 20 DTL
OPEL Astra G CC (T98) 2.2 DTI (F08, F48)09.20021172172 ccm4Y 22 DTR
OPEL Astra G Coupe (T98) 1.6 16V (F07)03.20001011598 ccm4Z 16 XE
OPEL Astra G Sedan (T98) 1.6 (F69)09.1998751598 ccm4X 16 SZR
OPEL Astra G Sedan (T98) 1.6 16V (F69)09.19981011598 ccm4Z 16 XE
OPEL Astra G Sedan (T98) 2.0 DI (F69)09.1998821995 ccm4Y 20 DTL
OPEL Astra H Caravan (A04) 1.4 (L35)08.2004751364 ccm4Z 14 XEL
OPEL Astra H Caravan (A04) 1.4 LPG (L35)08.2009901364 ccm4Z 14 XEP
OPEL Astra H Caravan (A04) 1.6 LPG (L35)08.20091161598 ccm4Z 16 XER
OPEL ASTRA H Furgons (L70) 1.3 CDTI (L70)08.2005901248 ccm4Z 13 DTH
OPEL ASTRA H Furgons (L70) 1.7 CDTI (L70)03.20041011686 ccm4Z 17 DTH
OPEL ASTRA H Furgons (L70) 1.7 CDTI (L70)02.20071101686 ccm4A 17 DTJ
OPEL ASTRA H Furgons (L70) 1.7 CDTI (L70)02.20071251686 ccm4A 17 DTR
OPEL ASTRA H Furgons (L70) 1.9 CDTI (L70)09.20051201910 ccm4Z 19 DT
OPEL ASTRA H Furgons (L70) 1.9 CDTI (L70)09.20041501910 ccm4Z 19 DTH
OPEL ASTRA H Furgons (L70) 1.9 CDTI 16V (L70)08.20041201910 ccm4Z 19 DTJ
OPEL Astra H GTC (A04) 1.4 (L08)03.2005751364 ccm4Z 14 XEL
OPEL Astra H Hatchback (A04) 1.4 (L48)04.2004751364 ccm4Z 14 XEL
OPEL Astra H Hatchback (A04) 1.4 LPG (L48)08.2009901364 ccm4Z 14 XEP
OPEL Astra J Sports Tourer (P10) 1.3 CDTI (35)10.2010951248 ccm4A 13 DTE
OPEL Astra J Sports Tourer (P10) 1.4 (35)10.20101011398 ccm4A 14 XER
OPEL Astra J Sports Tourer (P10) 1.4 Turbo (35)10.20101201364 ccm4B 14 NEL
OPEL Astra J Sports Tourer (P10) 1.4 Turbo (35)10.20101401364 ccm4A 14 NET
OPEL Astra J Sports Tourer (P10) 1.6 (35)10.20101161598 ccm4B 16 XER
OPEL Astra J Sports Tourer (P10) 1.6 Turbo (35)10.20101801598 ccm4A 16 LET
OPEL Astra J Sports Tourer (P10) 1.7 CDTI (35)10.20101011686 ccm4A 17 DTN
OPEL Astra J Sports Tourer (P10) 1.7 CDTI (35)10.20101101686 ccm4A 17 DTE
OPEL Astra J Sports Tourer (P10) 1.7 CDTI (35)10.20101251686 ccm4A 17 DTR
OPEL Astra J Sports Tourer (P10) 2.0 CDTI (35)10.20101601956 ccm4A 20 DTH
VAUXHALL Astra Mk III (F) CC (T92) 1.4 i09.1991601389 ccm4C 14 NZ
VAUXHALL Astra Mk III (F) CC (T92) 1.4 i03.1992821389 ccm4C 14 SE
VAUXHALL Astra Mk III (F) CC (T92) 1.6 i09.1991751598 ccm4X 16 SZR
VAUXHALL Astra Mk III (F) CC (T92) 1.6 i03.19921001598 ccm4C 16 SE
VAUXHALL Astra Mk III (F) CC (T92) 1.8 i 16V09.19941251799 ccm4C 18 XE
VAUXHALL Astra Mk III (F) Universālis (T92) 1.4 i03.1991821389 ccm4C 14 SE
VAUXHALL Astra Mk III (F) Universālis (T92) 1.6 i09.1991751598 ccm4C 16 NZ
VAUXHALL Astra Mk III (F) Universālis (T92) 1.8 i 16V09.19941151799 ccm4X 18 XE
VAUXHALL Astra Mk VI (J) Universālis (P10) 1.3 CDTi10.2010951248 ccm4A 13 DTE
VAUXHALL Astra Mk VI (J) Universālis (P10) 1.410.20101011398 ccm4A 14 XER
VAUXHALL Astra Mk VI (J) Universālis (P10) 1.4 Turbo10.20101401364 ccm4A 14 NET
VAUXHALL Astra Mk VI (J) Universālis (P10) 1.610.20101161598 ccm4A 16 XER
VAUXHALL Astra Mk VI (J) Universālis (P10) 1.7 CDTi10.20101101686 ccm4A 17 DTE
VAUXHALL Astra Mk VI (J) Universālis (P10) 1.7 CDTi10.20101251686 ccm4A 17 DTR
VAUXHALL Astra Mk VI (J) Universālis (P10) 2.0 CDTi10.20101601956 ccm4A 20 DTH
OPEL Calibra A (C89) 2.0 i (M07)06.19901151998 ccm4C 20 NE
OPEL Calibra A (C89) 2.0 i 16V (M07)02.19941361998 ccm4X 20 XEV
OPEL Calibra A (C89) 2.0 i 16V (M07)06.19901501998 ccm4C 20 XE
OPEL Calibra A (C89) 2.0 i 16V 4x4 (M07)02.19941361998 ccm4X 20 XEV
OPEL Calibra A (C89) 2.0 i 16V 4x4 (M07)06.19901501998 ccm4C 20 XE
OPEL Calibra A (C89) 2.0 i 4x4 (M07)06.19901151998 ccm4C 20 NE
OPEL Calibra A (C89) 2.0 i Turbo 4x4 (M07)03.19922041998 ccm4C 20 LET
OPEL Calibra A (C89) 2.5 i V6 (M07)04.19931702498 ccm6C 25 XE
OPEL COMBO (71_) 1.407.1994601389 ccm4C 14 NZ
OPEL COMBO (71_) 1.7 D07.1994601686 ccm417 D (4EE1)
VAUXHALL Combo Mk I (B) Van (S93) 1.7 D07.1994601686 ccm417 D (4EE1)
OPEL Corsa A CC (S83) 1.0 (F08, M08, F68, M68)09.198245993 ccm410 S
OPEL Corsa A CC (S83) 1.2 (F08, M08, F68, M68)09.1982451196 ccm412 NC
OPEL Corsa A CC (S83) 1.2 i (F08, M08, F68, M68)09.1989451196 ccm4C 12 NZ
OPEL Corsa A CC (S83) 1.2 N (F08, M08, F68, M68)01.1990521196 ccm412 NV
OPEL Corsa A CC (S83) 1.2 S (F08, M08, F68, M68)09.1982551196 ccm412 ST
OPEL Corsa A CC (S83) 1.3 (F08, M08, F68, M68)09.1985601297 ccm413 NB
OPEL Corsa A CC (S83) 1.3 i (F08, M08, F68, M68)09.1986601297 ccm4C 13 N
OPEL Corsa A CC (S83) 1.3 S (F08, M08, F68, M68)09.1982701297 ccm413 SB
OPEL Corsa A CC (S83) 1.4 i (F08, M08, F68, M68)01.1985541389 ccm4C 14 NZ
OPEL Corsa A CC (S83) 1.4 i (F08, M08, F68, M68)01.1990601389 ccm4C 14 NZ
OPEL Corsa A CC (S83) 1.4 S (F08, M08, F68, M68)01.1990721389 ccm414 NV
OPEL Corsa A CC (S83) 1.4 Si (F08, M08, F68, M68)09.1991821389 ccm4C 14 SE
OPEL Corsa A CC (S83) 1.5 D (F08, M08, F68, M68)09.1987501488 ccm415 D (4EC1)
OPEL Corsa A CC (S83) 1.5 TD (F08, M08, F68, M68)03.1988671488 ccm415 DT (T4EC1)
OPEL Corsa A CC (S83) 1.6 GSI (F08, M08, F68, M68)09.1989981598 ccm4C 16 SEI
OPEL Corsa A CC (S83) 1.6 GSI (F08, M08, F68, M68)05.19881001598 ccm4E 16 SE
OPEL Corsa A TR (S83) 1.0 (F11, M11, F19, M19)09.198245993 ccm410 S
OPEL Corsa A TR (S83) 1.2 N (F11, M11, F19, M19)01.1985451196 ccm412 NC
OPEL Corsa A TR (S83) 1.2 S (F11, M11, F19, M19)09.1982581196 ccm412 S
OPEL Corsa A TR (S83) 1.2 S (F11, M11, M19, F19)09.1982551196 ccm412 ST
OPEL Corsa A TR (S83) 1.3 (F11, F19, M11, M19)09.1985601297 ccm4C 13 N
OPEL Corsa A TR (S83) 1.3 S (F11, M11, F19, M19)09.1982701297 ccm413 SB
OPEL Corsa A TR (S83) 1.5 D (F11, M11, F19, M19)10.1987501488 ccm415 D (4EC1)
OPEL Corsa A Van (S83) 1.0 (F08, W5L)02.198645993 ccm410 S
OPEL Corsa A Van (S83) 1.2 (F08, W5L)02.1986451196 ccm412 NC
OPEL Corsa A Van (S83) 1.2 (F08, W5L)02.1986541196 ccm412 ST
OPEL Corsa A Van (S83) 1.3 (F08, W5L)02.1986601297 ccm413 NB
OPEL Corsa A Van (S83) 1.3 (F08, W5L)02.1986691297 ccm413 SB
OPEL Corsa A Van (S83) 1.5 D (F08, W5L)06.1987501488 ccm415 D (4EC1)
OPEL Corsa B Hatchback (S93) 1.0 i 12V (F08, F68, M68)11.199654973 ccm3X 10 XE
OPEL Corsa B Hatchback (S93) 1.2 i (F08, F68, M68)03.1993451196 ccm4C 12 NZ
OPEL Corsa B Hatchback (S93) 1.2 i 16V (F08, F68, M68)03.1998651199 ccm4X 12 XE
OPEL Corsa B Hatchback (S93) 1.4 i (F08, F68, M68)03.1993601389 ccm4C 14 NZ
OPEL Corsa B Hatchback (S93) 1.4 i 16V (F08, F68, M68)09.1994901389 ccm4X 14 XE
OPEL Corsa B Hatchback (S93) 1.4 Si (F08, F68, M68)03.1993821389 ccm4C 14 SE
OPEL Corsa B Hatchback (S93) 1.5 D (F08, F68, M68)03.1993501488 ccm415 D
OPEL Corsa B Hatchback (S93) 1.5 TD (F08, F68, M68)03.1993671488 ccm4X 15 TD
OPEL Corsa B Hatchback (S93) 1.6 GSI 16V (F08, F68, M68)03.19931091598 ccm4C 16 XE
OPEL Corsa B Hatchback (S93) 1.7 D (F08, F68, M68)02.1996601686 ccm417 D (4EE1)
VAUXHALL Corsa Mk I (B) Hatchback (S93) 1.0 i 12V11.199654973 ccm3X 10 XE
VAUXHALL Corsa Mk I (B) Hatchback (S93) 1.2 i03.1993451195 ccm4C 12 NZ
VAUXHALL Corsa Mk I (B) Hatchback (S93) 1.4 i03.1993601389 ccm4C 14 NZ
VAUXHALL Corsa Mk I (B) Hatchback (S93) 1.4 i 16V09.1994901389 ccm4X 14 XE
VAUXHALL Corsa Mk II (C) Hatchback (X01) 1.4 Twinport06.2003901364 ccm4Z 14 XEP
OPEL Frontera A Sport SUV Cabrio (U92) 2.0 i (52SUD2, 55SUD2)03.19921151998 ccm4X 20 SE
OPEL Frontera A Sport SUV Cabrio (U92) 2.5 TDS09.19961152499 ccm425TD
OPEL Frontera A SUV (U92) 2.2 i (54MWL4)03.19951362198 ccm4X 22 XE
OPEL Frontera A SUV (U92) 2.3 TD (5JMWL4)03.19921002260 ccm423 DTR
OPEL Frontera A SUV (U92) 2.4 i (53MWL4)03.19921252410 ccm4C 24 NE
OPEL Frontera A SUV (U92) 2.8 TD (5BMWL4)03.19951132771 ccm428TD
OPEL Frontera B SUV (U99) 2.2 DTI (6B_ZC, 6B_VF, 6B_66, 6B_76)10.19981162171 ccm4X 22 DTH
OPEL Frontera B SUV (U99) 2.2 i (6B_ZC, 6B_VF, 6B_66, 6B_76)10.19981362198 ccm4X 22 SE
OPEL Frontera B SUV (U99) 3.2 i (6B1VF, 6B1_6)10.19982053165 ccm6Y 32 NE
VAUXHALL Frontera Mk I (A) Sport (U92) SUV Cabrio 2.0 i03.19921151998 ccm4X 20 SE
VAUXHALL Frontera Mk I (A) SUV (U92) 2.2 i03.19951362198 ccm4X 22 XE
VAUXHALL Frontera Mk I (A) SUV (U92) 2.4 i03.19921252410 ccm4C 24 NE
OPEL INSIGNIA 2.0 E85 Turbo (68)09.20102201998 ccm4A 20 NFT
OPEL INSIGNIA Sedans 2.0 Turbo E85 (69)07.20082201998 ccm4A 20 NFT
OPEL INSIGNIA Universālis 2.0 E85 Turbo (35)09.20102201998 ccm4A 20 NFT
OPEL KADETT D (31_-34_, 41_-44_) 1.208.1979531196 ccm412 N
OPEL KADETT D (31_-34_, 41_-44_) 1.3 N08.1979601297 ccm413 N
OPEL KADETT D (31_-34_, 41_-44_) 1.3 S08.1979751297 ccm413 S
OPEL KADETT D (31_-34_, 41_-44_) 1.6 D03.1982541598 ccm416 D
OPEL KADETT D (31_-34_, 41_-44_) 1.6 S09.1981901598 ccm416 SH
OPEL KADETT D (31_-34_, 41_-44_) 1.8 GT/E02.19831151796 ccm418 E
OPEL KADETT D Universālis (35_, 36_, 45_, 46_) 1.3 S08.1979751297 ccm413 S
OPEL KADETT D Universālis (35_, 36_, 45_, 46_) 1.6 D03.1982541598 ccm416 D
OPEL Kadett E Cabrio (T85) 1.6 i10.1986751598 ccm4E 16 NZ
OPEL Kadett E Cabrio (T85) 2.0 i10.19861151998 ccm420 NE
OPEL Kadett E Caravan (T85) 1.3 N (C15, C35, D15, D35)09.1984601297 ccm413 N
OPEL Kadett E Caravan (T85) 1.4 i (C15, C35, D15, D35)01.1990601389 ccm4C 14 NZ
OPEL Kadett E Caravan (T85) 1.6 i (C15, C35, D15, D35)09.1986751598 ccm4E 16 NZ
OPEL Kadett E Caravan (T85) 1.8 i (C15, C35, D15, D35)06.1985901796 ccm4C 18 NZ
OPEL Kadett E CC (T85) 1.3 N (C08, C48, D08, D48)09.1984601297 ccm413 NB
OPEL Kadett E CC (T85) 1.3 S (C08, C48, D08, D48)09.1984751297 ccm413 S
OPEL Kadett E CC (T85) 1.4 i (C08, C48, D08, D48)01.1990601389 ccm4C 14 NZ
OPEL Kadett E CC (T85) 1.4 S (C08, C48, D08, D48)01.1990751389 ccm414 NV
OPEL Kadett E CC (T85) 1.5 TD (C08, C48, D08, D48)07.1988721488 ccm415 TD
OPEL Kadett E CC (T85) 1.6 D (C08, C48, D08, D48)09.1984541598 ccm416 DA
OPEL Kadett E CC (T85) 1.6 i (C08, C48, D08, D48)09.1986751598 ccm4E 16 NZ
OPEL Kadett E CC (T85) 1.8 i (C08, C48, D08, D48)06.1985901796 ccm4C 18 NZ
OPEL Kadett E CC (T85) 1.8 S (C08, C48, D08, D48)09.1987841796 ccm4E 18 NV
OPEL Kadett E CC (T85) 2.0 GSI (C08, C48, D08, D48)09.19861151998 ccm420 NE
OPEL Kadett E CC (T85) 2.0 GSI 16V (C08, C48, D08, D48)03.19881501998 ccm420 XEJ
OPEL Kadett E Combo (T85) 1.7 D (C25, D25)01.1989571700 ccm417 D
OPEL Kadett E Sedan (T85) 1.2 (C19, D19)09.1984551196 ccm412 SC
OPEL Kadett E Sedan (T85) 1.3 N (C19, D19)09.1984601297 ccm413 NB
OPEL Kadett E Sedan (T85) 1.3 S (C19, D19)09.1984751297 ccm413 S
OPEL Kadett E Sedan (T85) 1.4 i (C19, D19)01.1990601389 ccm4C 14 NZ
OPEL Kadett E Sedan (T85) 1.4 S (C19, D19)01.1990751389 ccm414 NV
OPEL Kadett E Sedan (T85) 1.5 TD (C19, D19)07.1988721488 ccm415 TD
OPEL Kadett E Sedan (T85) 1.6 D (C19, D19)09.1984541598 ccm416 DA
OPEL Kadett E Sedan (T85) 1.6 i (C19, D19)09.1986751598 ccm4E 16 NZ
OPEL Kadett E Sedan (T85) 1.6 S (C19, D19)09.1986821598 ccm416 SV
OPEL Kadett E Sedan (T85) 1.7 D (C19, D19)02.1989571700 ccm417 D
OPEL Kadett E Sedan (T85) 1.8 (C19, D19)09.19871141796 ccm418 E
OPEL Kadett E Sedan (T85) 1.8 S (C19, D19)09.1987841796 ccm4E 18 NV
OPEL MANTA B (58_, 59_) 2.0 E08.19771101979 ccm420 E
OPEL Meriva A (X03) 1.4 16V Twinport LPG (E75)07.2004901364 ccm4Z 14 XEP
VAUXHALL Meriva Mk II (B) (S10) 1.3 CDTi06.2010951248 ccm4A 13 DTE
VAUXHALL Meriva Mk II (B) (S10) 1.7 CDTi06.20101311686 ccm4A 17 DTS
OPEL Monterey A (M92) 3.1 TD (UBS69D, UBS69G)09.19911143059 ccm44 JG2TC
OPEL Movano B Bus (X62) 2.3 CDTI FWD (JV)12.20101012298 ccm4M9T 670
OPEL Movano B Bus (X62) 2.3 CDTI FWD (JV)12.20101252298 ccm4M9T 670
OPEL Movano B Bus (X62) 2.3 CDTI FWD (JV)12.20101462298 ccm4M9T 678
VAUXHALL Movano Mk II (B) Platforma / Šasija (X62) 2.3 CDTI FWD (UV, HV)05.20101012298 ccm4M9T 670
VAUXHALL Movano Mk II (B) Platforma / Šasija (X62) 2.3 CDTI FWD (UV, HV, EV)05.20101252298 ccm4M9T 696
VAUXHALL Movano Mk II (B) Platforma / Šasija (X62) 2.3 CDTI FWD (UV, HV, EV)05.20101462298 ccm4M9T 678
OPEL Omega A Caravan (V87) 1.8 (F35, M35)09.1987881796 ccm4E 18 NVR
OPEL Omega A Caravan (V87) 1.8 (F35, M35)09.19861151796 ccm418 SEH
OPEL Omega A Caravan (V87) 1.8 N (F35, M35)09.1986821796 ccm418 NV
OPEL Omega A Caravan (V87) 1.8 S (F35, M35)09.1986901796 ccm418 SV
OPEL Omega A Caravan (V87) 2.0 (F35, M35)09.19861221998 ccm420 SE
OPEL Omega A Caravan (V87) 2.0 i (F35, M35)09.1990991998 ccm4C 20 NEJ
OPEL Omega A Caravan (V87) 2.0 i (F35, M35)09.19861151998 ccm4C 20 NE
OPEL Omega A Caravan (V87) 2.3 D (F35, M35)09.1986732260 ccm423 YD
OPEL Omega A Caravan (V87) 2.3 TD (F35, M35)09.1986902260 ccm423 YDT
OPEL Omega A Caravan (V87) 2.3 TD Interc. (F35, M35)09.19881002260 ccm423 DTR
OPEL Omega A Caravan (V87) 2.4 i (F35, M35)09.19881252410 ccm4C 24 NE
OPEL Omega A Caravan (V87) 2.6 i (F35, M35)09.19901502594 ccm6C 26 NE
OPEL Omega A Caravan (V87) 3.0 (F35, M35)03.19871562969 ccm6C 30 LE
OPEL Omega A Caravan (V87) 3.0 24V (F35, M35)09.19892002969 ccm6C 30 SEJ
OPEL Omega A Caravan (V87) 3.0 Cat (F35, M35)03.19871772969 ccm6C 30 NE
OPEL Omega A Sedan (V87) 1.8 (F19, M19, N19)09.1987881796 ccm4E 18 NVR
OPEL Omega A Sedan (V87) 1.8 (F19, M19, N19)09.19861151796 ccm418 SEH
OPEL Omega A Sedan (V87) 1.8 N (F19, M19, N19)09.1986821796 ccm418 NV
OPEL Omega A Sedan (V87) 1.8 S (F19, M19, N19)09.1986901796 ccm418 NV
OPEL Omega A Sedan (V87) 2.0 (F19, M19, N19)09.1990991998 ccm4C 20 NEJ
OPEL Omega A Sedan (V87) 2.0 (F19, M19, N19)09.19901001998 ccm4C 20 NEF
OPEL Omega A Sedan (V87) 2.0 (F19, M19, N19)09.19861221998 ccm420 SE
OPEL Omega A Sedan (V87) 2.0 i (F19, M19, N19)09.19861151998 ccm4C 20 NE
OPEL Omega A Sedan (V87) 2.3 D (F19, M19, N19)10.1986732260 ccm423 YD
OPEL Omega A Sedan (V87) 2.3 TD (F19, M19, N19)10.1986902260 ccm423 YDT
OPEL Omega A Sedan (V87) 2.3 TD Interc. (F19, M19, N19)08.19881002260 ccm423 DTR
OPEL Omega A Sedan (V87) 2.4 i (F19, M19, N19)09.19881252410 ccm4C 24 NE
OPEL Omega A Sedan (V87) 2.6 i (F19, M19, N19)09.19901502594 ccm6C 26 NE
OPEL Omega A Sedan (V87) 3.0 (3000) (F19, M19, N19)03.19871562969 ccm6C 30 LE
OPEL Omega A Sedan (V87) 3.0 (3000) (F19, M19, N19)03.19871772969 ccm630 NE
OPEL Omega A Sedan (V87) 3.0 (3000) Cat (F19, M19, N19)03.19881772969 ccm6C 30 NE
OPEL Omega A Sedan (V87) 3.0 24V (3000) (F19, M19, N19)09.19892002969 ccm6C 30 SEJ
OPEL Omega A Sedan (V87) 3.0 24V (3000) (F19, M19, N19)09.19892042969 ccm6C 30 SE
OPEL Omega B Caravan (V94) 2.0 (F35, M35, P35)03.19941161998 ccm4X 20 SE
OPEL Omega B Caravan (V94) 2.0 16V (F35, M35, P35)03.19941361998 ccm4X 20 XEV
OPEL Omega B Caravan (V94) 2.5 TD (F35, M35, P35)04.19941312497 ccm6X 25 DT
OPEL Omega B Caravan (V94) 2.5 V6 (F35, M35, P35)03.19941702498 ccm6X 25 XE
OPEL Omega B Caravan (V94) 3.0 V6 (F35, M35, P35)04.19942112962 ccm6X 30 XE
OPEL REKORD E (17_-19_, 11_, 14_, 16_) 2.0 E09.19771101979 ccm420 E
OPEL Senator B (V88) 3.0 (P19)01.19881772969 ccm630 NE
OPEL Senator B (V88) 3.0 24V (P19)09.19892042969 ccm6C 30 SE
OPEL Sintra (APV) 2.2 DTI07.19971162171 ccm4X 22 DTH
OPEL Sintra (APV) 2.2 i 16V (OUN16, Y94)11.19961412198 ccm4X 22 XE
OPEL Sintra (APV) 3.0 i 24V (OUN16, Y94)11.19962012962 ccm6X 30 XE
OPEL Tigra Coupe (S93) 1.4 16V (F07)07.1994901389 ccm4X 14 XE
OPEL Tigra Coupe (S93) 1.6 16V (F07)07.19941061598 ccm4X 16 XE
VAUXHALL Tigra Mk I Coupe (S93) 1.4 16V07.1994901389 ccm4X 14 XE
VAUXHALL Tigra Mk I Coupe (S93) 1.6 16V07.19941061598 ccm4X 16 XE
OPEL Vectra A CC (J89) 1.6 i (F68, M68)09.1993711598 ccm4X 16 SZ
OPEL Vectra A CC (J89) 1.6 i Cat (F68, M68)09.1988751598 ccm4C 16 NZ2
OPEL Vectra A CC (J89) 1.7 TD (F68, M68)03.1990821686 ccm417 DT (TC4EE1)
OPEL Vectra A CC (J89) 1.8 i Cat (F68, M68)03.1990901796 ccm4C 18 NZ
OPEL Vectra A CC (J89) 2.0 i (F68, M68)09.19881151998 ccm420 NE
OPEL Vectra A Sedan (J89) 1.6 (F19, M19)09.1988821598 ccm416 SV
OPEL Vectra A Sedan (J89) 1.6 i (F19, M19)09.1993711598 ccm4X 16 SZ
OPEL Vectra A Sedan (J89) 1.6 i (F19, M19)09.1988751598 ccm4C 16 NZ2
OPEL Vectra A Sedan (J89) 1.7 D (F19, M19)10.1988571700 ccm417 D
OPEL Vectra A Sedan (J89) 1.7 TD (F19, M19)03.1990821686 ccm417 DT (TC4EE1)
OPEL Vectra A Sedan (J89) 1.8 i Cat (F19, M19)03.1990901796 ccm4C 18 NZ
OPEL Vectra A Sedan (J89) 1.8 S (F19, M19)09.1988881796 ccm4E 18 NVR
OPEL Vectra A Sedan (J89) 1.8 S (F19, M19)09.1989901796 ccm418 SV
OPEL Vectra A Sedan (J89) 2.0 (F19, M19)09.19881001998 ccm4C 20 NEF
OPEL Vectra A Sedan (J89) 2.0 i (F19, M19)09.19881151998 ccm420 NE
OPEL Vectra A Sedan (J89) 2.0 i (F19, M19)09.19881291998 ccm420 SEH
OPEL Vectra A Sedan (J89) 2.0 i 16V (F19, M19)06.19941361998 ccm4X 20 XEV
OPEL Vectra A Sedan (J89) 2.0 i 4x4 (F19, M19)01.19891151998 ccm420 NE
OPEL Vectra A Sedan (J89) 2.0 i Cat (F19, M19)09.19881161998 ccm4C 20 NE
OPEL Vectra A Sedan (J89) 2.0 i Cat 4x4 (F19, M19)01.19891161998 ccm4C 20 NE
OPEL Vectra A Sedan (J89) 2.5 V6 (F19, M19)02.19931702498 ccm6C 25 XE
OPEL Vectra A Sedan (J89) 2000/GT 16V (F19, M19)01.19891501998 ccm420 XEJ
OPEL VECTRA B (36_) 1.6 i (F19)10.1995751598 ccm4X 16 SZR
OPEL VECTRA B (36_) 1.6 i 16V (F19)10.19951001598 ccm4Z 16 XE
OPEL VECTRA B (36_) 1.8 i 16V (F19)10.19951151796 ccm4Z 18 XEL
OPEL VECTRA B (36_) 2.0 DI 16V (F19)11.1996821995 ccm4X 20 DTL
OPEL VECTRA B (36_) 2.0 DTI 16V (F19)06.19971011995 ccm4Y 20 DTH
OPEL VECTRA B (36_) 2.0 i 16V (F19)10.19951361998 ccm4X 20 XEV
OPEL VECTRA B (36_) 2.2 DTI 16V (F19)09.20001202172 ccm4Y 22 DTR
OPEL VECTRA B (36_) 2.5 i V6 (F19)10.19951702498 ccm6X 25 XE
OPEL VECTRA B Universālis (31_) 1.6 i 16V (F35)11.19961001598 ccm4Z 16 XE
OPEL VECTRA B Universālis (31_) 1.8 i 16V (F35)11.19961151796 ccm4Z 18 XEL
OPEL VECTRA B Universālis (31_) 2.0 DI 16V (F35)11.1996821995 ccm4X 20 DTL
OPEL VECTRA B Universālis (31_) 2.0 DTI 16V (F35)06.19971011995 ccm4Y 20 DTH
OPEL VECTRA B Universālis (31_) 2.0 i 16V (F35)11.19961361998 ccm4X 20 XEV
OPEL VECTRA B Universālis (31_) 2.2 DTI 16V (F35)09.20001202172 ccm4Y 22 DTR
OPEL VECTRA B Universālis (31_) 2.5 i V6 (F35)11.19961702498 ccm6X 25 XE
VAUXHALL Vectra (B) Universālis (J96) 1.8 i 16V11.19961151796 ccm4X 18 XE1
VAUXHALL Vectra (B) Universālis (J96) 2.0 DI 16V08.1995821995 ccm4X 20 DTL
VAUXHALL Vectra (B) Universālis (J96) 2.5 i V611.19961702498 ccm6X 25 XE
OPEL Vivaro A Platforma / Šasija (X83) 1.9 Di08.2001821870 ccm4F9Q 762
OPEL Vivaro A Platforma / Šasija (X83) 2.5 DTi08.20031352464 ccm4G9U 730
OPEL Zafira A (T98) 2.2 DTI 16V (F75)01.20021172172 ccm4Y 22 DTR
OPEL ZAFIRA B Van 1.6 CNG Turbo (M75)02.20091501598 ccm4A 16 XNT
OPEL ZAFIRA B Van 1.7 CDTI (M75)01.20081101686 ccm4A 17 DTJ
OPEL ZAFIRA B Van 1.8 (M75)07.20051401796 ccm4A 18 XER
VAUXHALL Zafira Mk II (B) (A05) 1.7 CDTI01.20081251686 ccm4A 17 DTR
PEUGEOT 104 Coupe 1.108.1979501124 ccm4109F (XW7)
PEUGEOT 106 I (1A, 1C) 1.009.199145954 ccm4TU9
PEUGEOT 106 I (1A, 1C) 1.009.199150954 ccm4CDZ (TU9M)
PEUGEOT 106 I (1A, 1C) 1.109.1991601124 ccm4HDZ (TU1M)
PEUGEOT 106 I (1A, 1C) 1.310.1993981294 ccm4TU2J2
PEUGEOT 106 I (1A, 1C) 1.409.1991751361 ccm4KDX (TU3MC)
PEUGEOT 106 I (1A, 1C) 1.409.1991941361 ccm4KFZ (TU3J2/Z)
PEUGEOT 106 I (1A, 1C) 1.4 D09.1992501361 ccm4K9Y (TUD3Y)
PEUGEOT 106 I (1A, 1C) 1.5 D06.1994541527 ccm4VJY (TUD5)
PEUGEOT 106 I (1A, 1C) 1.5 D06.1994581527 ccm4VJY (TUD5)
PEUGEOT 106 I (1A, 1C) 1.606.1993881587 ccm4NFZ (TU5JP)
PEUGEOT 106 I (1A, 1C) 1.601.19941031587 ccm4NFY (TU5J2)
PEUGEOT 106 II Hatchback (1A_, 1C_) 1.0 i05.199645954 ccm4CDY (TU9M)
PEUGEOT 106 II Hatchback (1A_, 1C_) 1.0 i01.199750954 ccm4CDZ (TU9M)
PEUGEOT 106 II Hatchback (1A_, 1C_) 1.1 i01.1997541124 ccm4HDY (TU1M+)
PEUGEOT 106 II Hatchback (1A_, 1C_) 1.1 i05.1996601124 ccm4HDZ (TU1M+)
PEUGEOT 106 II Hatchback (1A_, 1C_) 1.4 i05.1996751360 ccm4KFW (TU3JP)
PEUGEOT 106 II Hatchback (1A_, 1C_) 1.5 D05.1996551527 ccm4VJY (TUD5)
PEUGEOT 106 II Hatchback (1A_, 1C_) 1.6 i05.1996891587 ccm4NFZ (TU5JP)
PEUGEOT 106 II Hatchback (1A_, 1C_) 1.6 i05.19961011587 ccm4NFY (TU5J2)
PEUGEOT 106 II Hatchback (1A_, 1C_) 1.6 S1605.19961181587 ccm4NFX (TU5J4)
PEUGEOT 205 I (741A/C) 1.002.198345954 ccm4108C (XV8)
PEUGEOT 205 I (741A/C) 1.102.1983491124 ccm4109N (XW7)
PEUGEOT 205 I (741A/C) 1.102.1983501124 ccm4109F (XW7)
PEUGEOT 205 I (741A/C) 1.302.1984621294 ccm4G1A
PEUGEOT 205 I (741A/C) 1.402.1983601360 ccm4150G (XY7)
PEUGEOT 205 I (741A/C) 1.402.1983801360 ccm4150B (XY8)
PEUGEOT 205 I (741A/C) 1.608.1986751580 ccm4BAZ (XU5CP)
PEUGEOT 205 I (741A/C) 1.6 GTI12.19841031580 ccm4180A (XU5J)
PEUGEOT 205 I (741A/C) 1.7 Diesel08.1983601769 ccm4161A (XUD7)
PEUGEOT 205 I (741A/C) 1.9 GTI10.19861281905 ccm4D6B (XU9JA)
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.010.198745954 ccm4TU9
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.110.1987491124 ccm4109N (XW7)
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.110.1987541124 ccm4H1B (TU1)
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.107.1989601124 ccm4HDZ (TU1M)
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.3 Rallye10.19871011294 ccm4TU24
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.410.1987601360 ccm4150G (XY7)
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.410.1987671361 ccm4K1D (TU3A)
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.407.1988751361 ccm4KDZ (TU3M)
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.407.1988791360 ccm4150B (XY8)
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.406.1987841360 ccm4K2B (TU3S)
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.406.1987861442 ccm4Y2/K
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.4 Cat08.1987601361 ccm4KAY (TU3CP)
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.610.1987721580 ccm4B1E (XU51C)
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.610.1987751580 ccm4BAZ (XU5CP)
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.6 Aut.10.1987791580 ccm4B1E (XU51C)
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.6 Aut.05.1990881580 ccm4BDY (XU5M2Z)
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.6 GTI10.19871031580 ccm4180Z (XU5J)
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.6 GTI10.19871161580 ccm4B6D (XU5JA)
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.7 Diesel07.1987601769 ccm4161A (XUD7)
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.8 TD01.1990781769 ccm4A8B (XUD7TE)
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.9 Diesel10.1987641905 ccm4DJZ (XUD9A)
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.9 GTI10.19871021905 ccm4D2A (XU92C)
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.9 GTI10.19871201905 ccm4DKZ (XU9JAZ)
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.9 GTI10.19871281905 ccm4D6B (XU9JA)
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.9 GTI Cat10.19871021905 ccm4DFZ (XU9J1)
PEUGEOT 206 Hečbeka virsbūve (2A/C) 1.1 i09.1998601124 ccm4HFX (TU1JP)
PEUGEOT 206 Hečbeka virsbūve (2A/C) 1.4 i09.1998751360 ccm4KFW (TU3A)
PEUGEOT 206 Hečbeka virsbūve (2A/C) 1.6 i09.1998891587 ccm4NFZ (TU5JP)
PEUGEOT 206 Hečbeka virsbūve (2A/C) 1.9 D09.1998691868 ccm4WJY (DW8B)
PEUGEOT 206+ Hatchback (2L_, 2M_) 1.4 i09.2010731360 ccm4KFT (TU3AE5)
PEUGEOT 208 I Hatchback (CA_, CC_) 1.4 HDi03.2012681398 ccm48HR (DV4C)
PEUGEOT 208 I Hatchback (CA_, CC_) 1.603.20121561598 ccm45FV (EP6CDT)
PEUGEOT 208 I Hatchback (CA_, CC_) 1.6 HDi03.2012921560 ccm49HJ (DV6DTEDM)
PEUGEOT 208 I Hatchback (CA_, CC_) 1.6 HDi03.20121141560 ccm49HD (DV6C)
PEUGEOT 305 I (581A) 1.511.1979731472 ccm4142 (XR5)
PEUGEOT 305 II (581M) 1.610.1982941580 ccm4171 (XU5S)
PEUGEOT 305 II (581M) 1.9 D10.1982641905 ccm4162 (XUD9)
PEUGEOT 305 II Break (581E) 1.9 Diesel10.1982641905 ccm4162 (XUD9)
PEUGEOT 306 (7B, N3, N5) 1.106.1994601124 ccm4HDZ (TU1M)
PEUGEOT 306 (7B, N3, N5) 1.4 SL06.1994751360 ccm4KFW (TU3JP)
PEUGEOT 306 (7B, N3, N5) 1.6 SR06.1994891587 ccm4NFZ (TU5JP)
PEUGEOT 306 (7B, N3, N5) 1.8 16V03.19971101762 ccm4LFY (XU7JP4)
PEUGEOT 306 (7B, N3, N5) 1.8 ST06.19941011762 ccm4LFZ (XU7JP)
PEUGEOT 306 (7B, N3, N5) 1.9 SLD06.1994641905 ccm4DJZ (XUD9A)
PEUGEOT 306 (7B, N3, N5) 1.9 SLD06.1994681905 ccm4DJY (XUD9A)
PEUGEOT 306 (7B, N3, N5) 1.9 SRDT06.1994901905 ccm4DHY (XUD9TE)
PEUGEOT 306 (7B, N3, N5) 2.003.19971321998 ccm4RFV (XU10J4R)
PEUGEOT 306 (7B, N3, N5) 2.0 S1606.19941501998 ccm4RFT (XU10J4)
PEUGEOT 306 (7B, N3, N5) 2.0 S1606.19941521998 ccm4RFY (XU10J4Z)
PEUGEOT 306 (7B, N3, N5) 2.0 ST07.19941211998 ccm4RFX (XU10J2)
PEUGEOT 306 Break (7E, N3, N5) 1.403.1997751360 ccm4KFW (TU3JP)
PEUGEOT 306 Break (7E, N3, N5) 1.603.1997891587 ccm4NFZ (TU5JP)
PEUGEOT 306 Break (7E, N3, N5) 1.803.19971011762 ccm4LFZ (XU7JP)
PEUGEOT 306 Break (7E, N3, N5) 1.8 16V03.19971101762 ccm4LFY (XU7JP4)
PEUGEOT 306 Break (7E, N3, N5) 1.9 D03.1997681905 ccm4DJY (XUD9A)
PEUGEOT 306 Break (7E, N3, N5) 1.9 D03.1998751905 ccm4DHV (XUD9BSD)
PEUGEOT 306 Break (7E, N3, N5) 1.9 TD02.1997901905 ccm4DHY (XUD9TE)
PEUGEOT 306 Break (7E, N3, N5) 2.003.19971321998 ccm4RFV (XU10J4R)
PEUGEOT 306 Hečbeka virsbūve (7A, 7C, N3, N5) 1.105.1993601124 ccm4HDZ (TU1M)
PEUGEOT 306 Hečbeka virsbūve (7A, 7C, N3, N5) 1.405.1993751360 ccm4KFW (TU3JP)
PEUGEOT 306 Hečbeka virsbūve (7A, 7C, N3, N5) 1.605.1993891587 ccm4NFZ (TU5JP)
PEUGEOT 306 Hečbeka virsbūve (7A, 7C, N3, N5) 1.805.19931011762 ccm4LFZ (XU7JP)
PEUGEOT 306 Hečbeka virsbūve (7A, 7C, N3, N5) 1.8 16V03.19971101762 ccm4LFY (XU7JP4)
PEUGEOT 306 Hečbeka virsbūve (7A, 7C, N3, N5) 1.9 D05.1993641905 ccm4DJZ (XUD9A)
PEUGEOT 306 Hečbeka virsbūve (7A, 7C, N3, N5) 1.9 D06.1994681905 ccm4DJY (XUD9A)
PEUGEOT 306 Hečbeka virsbūve (7A, 7C, N3, N5) 1.9 D03.1998751905 ccm4DHV (XUD9BSD)
PEUGEOT 306 Hečbeka virsbūve (7A, 7C, N3, N5) 1.9 DT05.1993901905 ccm4DHY (XUD9TE)
PEUGEOT 306 Hečbeka virsbūve (7A, 7C, N3, N5) 2.0 16V03.19971321998 ccm4RFV (XU10J4R)
PEUGEOT 306 Hečbeka virsbūve (7A, 7C, N3, N5) 2.0 S1606.19941501998 ccm4RFY (XU10J4Z)
PEUGEOT 306 Hečbeka virsbūve (7A, 7C, N3, N5) 2.0 S1605.19931521998 ccm4RFY (XU10J4Z)
PEUGEOT 306 Hečbeka virsbūve (7A, 7C, N3, N5) 2.0 S1603.19961631998 ccm4RFS (XU10J4RS)
PEUGEOT 306 Hečbeka virsbūve (7A, 7C, N3, N5) 2.0 XSi05.19931211998 ccm4RFX (XU10J2)
PEUGEOT 306 Kabriolets (7D, N3, N5) 1.604.1996891587 ccm4NFZ (TU5JP)
PEUGEOT 306 Kabriolets (7D, N3, N5) 1.803.19941011762 ccm4L6A (XU7JP)
PEUGEOT 306 Kabriolets (7D, N3, N5) 1.8 16V07.20001101762 ccm4LFY (XU7JP4)
PEUGEOT 306 Kabriolets (7D, N3, N5) 2.003.19941211998 ccm4RFX (XU10J2)
PEUGEOT 306 Kabriolets (7D, N3, N5) 2.0 16V03.19971321998 ccm4RFV (XU10J4R)
PEUGEOT 308 CC (4B_) 1.6 THP10.20102001598 ccm4EP6CDTX
PEUGEOT 308 I Hatchback (4A_, 4C_) 1.6 BioFlex04.20081091587 ccm4NFU (TU5JP4)
PEUGEOT 309 I (10C, 10A) 1.110.1985541118 ccm4E1
PEUGEOT 309 I (10C, 10A) 1.310.1985641294 ccm4G1A
PEUGEOT 309 I (10C, 10A) 1.403.1989671361 ccm4K1D (TU3A)
PEUGEOT 309 I (10C, 10A) 1.403.1989751361 ccm4KDZ (TU3M)
PEUGEOT 309 I (10C, 10A) 1.403.1989841360 ccm4K2B (TU3S)
PEUGEOT 309 I (10C, 10A) 1.506.1987861442 ccm4Y2/K
PEUGEOT 309 I (10C, 10A) 1.610.1985751580 ccm4B1A (XU51C)
PEUGEOT 309 I (10C, 10A) 1.610.1985801580 ccm4B1D (XU51C)
PEUGEOT 309 I (10C, 10A) 1.601.198694 ccm
PEUGEOT 309 I (10C, 10A) 1.907.19881091905 ccm4DDZ (XU9M)
PEUGEOT 309 I (10C, 10A) 1.9 D06.1986641905 ccm4162 (XUD9)
PEUGEOT 309 I (10C, 10A) 1.9 GTI10.19861281905 ccm4D6B (XU9JA)
PEUGEOT 309 II (3C, 3A) 1.108.1990601124 ccm4HDZ (TU1M)
PEUGEOT 309 II (3C, 3A) 1.407.1990671361 ccm4K1D (TU3A)
PEUGEOT 309 II (3C, 3A) 1.407.1989751361 ccm4KDZ (TU3M)
PEUGEOT 309 II (3C, 3A) 1.607.1989881580 ccm4BDY (XU5M2Z)
PEUGEOT 309 II (3C, 3A) 1.8 TD08.1989781769 ccm4A8B (XUD7TE)
PEUGEOT 309 II (3C, 3A) 1.9 Diesel07.1989641905 ccm4DJZ (XUD9A)
PEUGEOT 405 I (15B) 1.607.1987721580 ccm4B1E (XU51C)
PEUGEOT 405 I (15B) 1.607.1987881580 ccm4BDY (XU5M2Z)
PEUGEOT 405 I (15B) 1.601.1987941580 ccm4B2A (XU52C/K)
PEUGEOT 405 I (15B) 1.8 Turbo Diesel03.1988901769 ccm4AJZ (XUD7TEY)
PEUGEOT 405 I (15B) 1.907.1987951905 ccm4D2C (XU92C)
PEUGEOT 405 I (15B) 1.907.19881091905 ccm4DDZ (XU9M)
PEUGEOT 405 I (15B) 1.907.19881201905 ccm4DKZ (XU9JAZ)
PEUGEOT 405 I (15B) 1.907.19871261905 ccm4D6A (XU9J2)
PEUGEOT 405 I (15B) 1.9 Diesel07.1988641905 ccm4DJZ (XUD9A)
PEUGEOT 405 I (15B) 1.9 Diesel03.1988691905 ccm4D9B (XUD9A)
PEUGEOT 405 I (15B) 1.9 Injection07.19871051905 ccm4DFZ (XU9J1)
PEUGEOT 405 I (15B) 1.9 Sport MI-1607.19871581905 ccm4D6C (XU9J4)
PEUGEOT 405 I Break (15E) 1.610.1988881580 ccm4BDY (XU5M2Z)
PEUGEOT 405 I Break (15E) 1.8 TD10.1988901769 ccm4AJZ (XUD7TEY)
PEUGEOT 405 I Break (15E) 1.910.1988951905 ccm4D2C (XU92C)
PEUGEOT 405 I Break (15E) 1.910.19881051905 ccm4DFZ (XU9J1)
PEUGEOT 405 I Break (15E) 1.9 D10.1988691905 ccm4DJY (XUD9A)
PEUGEOT 405 II (4B) 1.408.1992751361 ccm4KDX (TU3MC)
PEUGEOT 405 II (4B) 1.608.1992881580 ccm4BFZ (XU5JP)
PEUGEOT 405 II (4B) 1.808.19921011762 ccm4LFZ (XU7JP)
PEUGEOT 405 II (4B) 1.9 D08.1992641905 ccm4DJZ (XUD9)
PEUGEOT 405 II (4B) 1.9 D06.1994681905 ccm4DJY (XUD9A)
PEUGEOT 405 II (4B) 1.9 TD08.1992901905 ccm4DHY (XUD9TE)
PEUGEOT 405 II (4B) 2.008.19921211998 ccm4RFX (XU10J2)
PEUGEOT 405 II Break (4E) 1.608.1992881580 ccm4BFZ (XU5JP)
PEUGEOT 405 II Break (4E) 1.808.19921011762 ccm4LFZ (XU7JP)
PEUGEOT 405 II Break (4E) 1.9 TD08.1992901905 ccm4DHY (XUD9TE)
PEUGEOT 405 II Break (4E) 2.008.19921211998 ccm4RFX (XU10J2)
PEUGEOT 406 (8B) 1.611.1995881580 ccm4BFZ (XU5JP)
PEUGEOT 406 (8B) 1.8 16V11.19951101762 ccm4LFY (XU7JP4)
PEUGEOT 406 (8B) 1.9 TD01.1996901905 ccm4DHX (XUD9TE)
PEUGEOT 406 (8B) 2.0 16V11.19951321998 ccm4RFV (XU10J4R)
PEUGEOT 406 (8B) 2.0 HDI 11006.19981091997 ccm4RHZ (DW10ATED)
PEUGEOT 406 (8B) 2.0 Turbo04.19961471998 ccm4RGX (XU10J2TE)
PEUGEOT 406 (8B) 2.1 TD 12V01.19961092088 ccm4P8C (XUD11BTE)
PEUGEOT 406 (8B) 3.0 24V10.19961902946 ccm6XFZ (ES9J4)
PEUGEOT 406 Break (8E/F) 1.805.1997901762 ccm4LFX (XU7JB)
PEUGEOT 406 Break (8E/F) 1.8 16V10.19961101762 ccm4LFY (XU7JP4)
PEUGEOT 406 Break (8E/F) 1.9 D10.1996751905 ccm4DHW (XUD9SD)
PEUGEOT 406 Break (8E/F) 1.9 TD10.1996901905 ccm4DHX (XUD9TE)
PEUGEOT 406 Break (8E/F) 2.0 16V10.19961321998 ccm4RFV (XU10J4R)
PEUGEOT 406 Break (8E/F) 2.0 HDI 11002.19991091997 ccm4RHZ (DW10ATED)
PEUGEOT 406 Break (8E/F) 2.0 Turbo10.19961471998 ccm4RGX (XU10J2TE)
PEUGEOT 406 Break (8E/F) 2.1 TD 12V10.19961092088 ccm4P8C (XUD11BTE)
PEUGEOT 406 Break (8E/F) 3.0 24V10.19961902946 ccm6XFZ (ES9J4)
PEUGEOT 406 Coupe (8C) 2.0 16V03.19971321998 ccm4RFV (XU10J4R)
PEUGEOT 406 Coupe (8C) 3.0 V6 24V03.19971902946 ccm6XFZ (ES9J4)
PEUGEOT 407 (6D_) 2.0 Bioflex09.20071401997 ccm4RFJ (EW10A)
PEUGEOT 5008 (0U_, 0E_) 1.6 HDi08.20101121560 ccm49HR (DV6C)
PEUGEOT 505 (551A) 1.801.1982821796 ccm4105 (XM7)
PEUGEOT 505 (551A) 2.011.1980971971 ccm4106 (XN1)
PEUGEOT 505 (551A) 2.2 GTI08.19831222165 ccm4851B (ZDJL)
PEUGEOT 505 (551A) 2.3 Turbo Diesel09.1980802304 ccm4147 (XD2S)
PEUGEOT 505 Break (551D) 2.008.1983941971 ccm4106 (XN1)
PEUGEOT 508 I (8D_) Sedan 1.6 HDi11.20101121560 ccm49HL (DV6C)
PEUGEOT 508 I (8D_) Sedan 1.6 THP11.20101561598 ccm45FV (EP6CDT)
PEUGEOT 508 I (8D_) Sedan 1.6 VTi11.20101201598 ccm45FS (EP6C)
PEUGEOT 508 I (8D_) Sedan 2.0 HDi11.20101401997 ccm4RHA (DW10CTED4)
PEUGEOT 508 I (8D_) Sedan 2.0 HDi11.20101631997 ccm4RHH (DW10CTED4)
PEUGEOT 508 I (8D_) Sedan 2.2 HDi11.20102042179 ccm44HL (DW12C)
PEUGEOT 508 SW I (8E_) 1.6 HDi11.20101121560 ccm49HL (DV6C)
PEUGEOT 508 SW I (8E_) 1.6 THP11.20101561598 ccm45FV (EP6CDT)
PEUGEOT 508 SW I (8E_) 1.6 VTi11.20101201598 ccm45FS (EP6C)
PEUGEOT 508 SW I (8E_) 2.0 HDi11.20101401997 ccm4RHA (DW10CTED4)
PEUGEOT 508 SW I (8E_) 2.0 HDi11.20101631997 ccm4RHH (DW10CTED4)
PEUGEOT 508 SW I (8E_) 2.2 HDi11.20102042179 ccm44HL (DW12C)
PEUGEOT 605 (6B) 2.006.19891141998 ccm4R5A (XU102C)
PEUGEOT 605 (6B) 2.006.19891211998 ccm4RFZ (XU10J2Z)
PEUGEOT 605 (6B) 2.0 16V07.19941321998 ccm4RFV (XU10J4R)
PEUGEOT 605 (6B) 2.0 Turbo07.19921411998 ccm4RGY (XU10J2TE)
PEUGEOT 605 (6B) 2.0 Turbo07.19911471998 ccm4RGX (XU10J2TE)
PEUGEOT 605 (6B) 2.1 Turbo Diesel06.19891092088 ccm4PHZ (XUD11ATE)
PEUGEOT 605 (6B) 2.5 Turbo Diesel07.19941292446 ccm4THY (DK5ATE)
PEUGEOT 605 (6B) 3.010.19891672963 ccm6UFZ (ZPJ)
PEUGEOT 605 (6B) 3.0 SV 2408.19892002963 ccm6UKZ (ZPJ4/Z)
PEUGEOT 605 (6B) 3.0 V604.19971902946 ccm6XFZ (ES9J4)
PEUGEOT 806 (221) 1.807.1995991762 ccm4LFW (XU7JP)
PEUGEOT 806 (221) 1.9 TD07.1995901905 ccm4DHX (XUD9TE)
PEUGEOT 806 (221) 1.9 TD05.1997921905 ccm4D8B (XUD9TE)
PEUGEOT 806 (221) 2.006.19941211998 ccm4RFU (XU10J2)
PEUGEOT 806 (221) 2.0 Turbo06.19941471998 ccm4RGX (XU10J2TE)
PEUGEOT 806 (221) 2.1 td 12V06.19961092088 ccm4P8C (XUD11BTE)
PEUGEOT 807 (E) 2.0 HDi06.20091631997 ccm4RHH (DW10CTED4)
PEUGEOT BIPPER (AA_) 1.3 HDi 7510.2010751248 ccm4FHZ (F13DTE5)
PEUGEOT BIPPER Tepee 1.3 HDi 7510.2010751248 ccm4FHZ (F13DTE5)
PEUGEOT BOXER Autobuss (230P) 1.9 D03.1994691905 ccm4D9B (XUD9AU)
PEUGEOT BOXER Autobuss (230P) 1.9 TD08.1994901905 ccm4DHY (XUD9TE)
PEUGEOT BOXER Autobuss (230P) 1.9 TD03.1994921905 ccm4D8C (XUD9UTF)
PEUGEOT BOXER Autobuss (230P) 1.9 TD 4x407.1996921905 ccm4D8C (XUD9UTF)
PEUGEOT BOXER Autobuss (230P) 2.0 i03.19941091998 ccm4RFW (XU10J2)
PEUGEOT BOXER Autobuss (230P) 2.0 i 4x408.19961091998 ccm4RFW (XU10J2)
PEUGEOT BOXER Autobuss (230P) 2.5 D08.1994862446 ccm4T9A (DJ5)
PEUGEOT BOXER Autobuss (230P) 2.5 D 4x407.1996862446 ccm4T9A (DJ5)
PEUGEOT BOXER Autobuss (230P) 2.5 TD07.19941032446 ccm4T8A (DJ5T)
PEUGEOT BOXER Autobuss (230P) 2.5 TD 4x407.19961032446 ccm4T8A (DJ5T)
PEUGEOT BOXER Autobuss (230P) 2.5 TDI01.19971072446 ccm4THX (DJ5TED)
PEUGEOT BOXER Autobuss (230P) 2.5 TDI 4x401.19971072446 ccm4THX (DJ5TED)
PEUGEOT BOXER Autobuss (230P) 2.8 D01.1999872800 ccm48140.63 (F28D)
PEUGEOT BOXER Furgons (230L) 1.9 D03.1994691905 ccm4D9B (XUD9AU)
PEUGEOT BOXER Furgons (230L) 1.9 TD03.1994921905 ccm4D8C (XUD9UTF)
PEUGEOT BOXER Furgons (230L) 2.5 D03.1994862446 ccm4T9A (DJ5)
PEUGEOT BOXER Furgons (230L) 2.5 TD03.19941032446 ccm4T8A (DJ5T)
PEUGEOT BOXER Furgons (230L) 2.8 D01.1999872800 ccm48140.63 (F28D)
PEUGEOT BOXER Platforma/Šasija (ZCT_) 2.8 D01.1999872800 ccm48140.63 (F28D)
PEUGEOT Expert (224_) 1.602.1996791581 ccm4222A2 (1580 SPI)
PEUGEOT Expert (224_) 1.9 D02.1996701905 ccm4D9B (XUD9AU)
PEUGEOT Expert (224_) 1.9 TD02.1996901905 ccm4DHX (XUD9TE)
PEUGEOT Expert (224_) 1.9 TD02.1996921905 ccm4D8B (XUD9TE)
PEUGEOT EXPERT Furgons (222) 1.602.1996791581 ccm4222A2 (1580 SPI)
PEUGEOT EXPERT Furgons (222) 1.9 D02.1996701905 ccm4D9B (XUD9AU)
PEUGEOT EXPERT Furgons (222) 1.9 TD02.1996901905 ccm4DHX (XUD9TE)
PEUGEOT EXPERT Furgons (222) 1.9 TD02.1996921905 ccm4D8B (XUD9TE)
PEUGEOT EXPERT Platforma/Šasija (223) 1.602.1996791581 ccm4222A2 (1580 SPI)
PEUGEOT EXPERT Platforma/Šasija (223) 1.9 D02.1996701905 ccm4D9B (XUD9AU)
PEUGEOT EXPERT Platforma/Šasija (223) 1.9 TD02.1996901905 ccm4DHX (XUD9TE)
PEUGEOT EXPERT Platforma/Šasija (223) 1.9 TD02.1996921905 ccm4D8B (XUD9TE)
PEUGEOT Expert Tepee (VF3X_) 2.0 HDi 120 4x401.20071201997 ccm4RHK (DW10UTED4)
PEUGEOT J5 Furgons (290L) 2.5 D 4x410.1990732500 ccm4CRD93 (PSA)
PEUGEOT J5 Platforma/Šasija (280L) 2.5 D09.1981732500 ccm4CRD93 (PSA)
PEUGEOT PARTNER Combispace (5F) 1.106.1996601124 ccm4HFX (TU1JP)
PEUGEOT PARTNER Combispace (5F) 1.406.1996751360 ccm4KFW (TU3A)
PEUGEOT PARTNER Combispace (5F) 1.805.1997901762 ccm4LFX (XU7JB)
PEUGEOT PARTNER Combispace (5F) 1.9 D06.1996681905 ccm4DJY (XUD9A)
PEUGEOT PARTNER Furgons 1.611.2010981598 ccm45FK (EP6CB)
PEUGEOT PARTNER Furgons (5) 1.106.1996601124 ccm4HDZ (TU1M)
PEUGEOT PARTNER Furgons (5) 1.406.1996751360 ccm4KFW (TU3A)
PEUGEOT PARTNER Furgons (5) 1.8 D06.1996581769 ccm4A9A (XUD7)
PEUGEOT PARTNER Furgons (5) 1.9 D06.1996691905 ccm4DJY (XUD9A)
PORSCHE 911 2.0 L01.19631301991 ccm6901.01
PORSCHE 911 2.0 L08.1967150 ccm
PORSCHE 911 2.0 T08.19681101991 ccm6901.13
PORSCHE 911 2.2 T01.19701252195 ccm6911.08
PORSCHE 911 2.3 E08.19711652341 ccm6911.62
PORSCHE 911 2.3 S08.19711902341 ccm6911.63
PORSCHE 911 2.3 T01.19721302341 ccm6911.67
PORSCHE 911 2.3 T08.19711402341 ccm6911.96
PORSCHE 911 2.709.19731502687 ccm6911.46
PORSCHE 911 2.709.19751652687 ccm6911.89
PORSCHE 911 2.7 S Carrera08.19731752687 ccm6911.47
PORSCHE 911 2.7 SC Carrera RS08.19722092687 ccm6911.83
PORSCHE 911 3.0 SC08.19802042993 ccm6930.10
PORSCHE 911 3.0 SC Carrera07.19771802993 ccm6930.13
PORSCHE 911 3.0 SC Carrera09.19791882993 ccm6930.19
PORSCHE 911 3.0 SC Carrera09.19752002993 ccm6930.12
PORSCHE 911 3.0 SC Carrera03.19742092993 ccm6930.12
PORSCHE 911 3.2 SC Carrera02.19842073164 ccm6930.21
PORSCHE 911 3.2 SC Carrera08.19832313164 ccm6930.26
PORSCHE 911 3.3 SC Turbo09.19773013299 ccm6930.66
PORSCHE 911 (964) 3.6 Carrera07.19892503600 ccm6M 64.02
PORSCHE 911 (964) 3.6 Carrera 412.19882503600 ccm6M 64.01
PORSCHE 911 (993) 3.6 Carrera10.19932723600 ccm6M 64.06
PORSCHE 911 (993) 3.6 Carrera 407.19942723600 ccm6M 64.05
PORSCHE 911 (993) 3.6 Carrera 408.19952863600 ccm6M 64.23
PORSCHE 911 (993) 3.6 Turbo 403.19954083600 ccm6M 64.60
PORSCHE 911 (993) 3.6 Turbo GT203.19954303600 ccm6M 64.60R
PORSCHE 911 (993) 3.6 Turbo GT2 408.19954303600 ccm6M 64.60R
PORSCHE 911 (993) 3.8 Carrera06.19952863600 ccm6M 64.06S
PORSCHE 911 (993) 3.8 Carrera 406.19952863600 ccm6M 64.06S
PORSCHE 911 (993) 3.8 Carrera 408.19953003746 ccm6M 64.21S
PORSCHE 911 (993) 3.8 Carrera RS06.19953003746 ccm6M 64.20
PORSCHE 911 (996) 3.4 Carrera09.19973013387 ccm6M 96.04
PORSCHE 911 Kabriolets 3.0 SC08.19822042993 ccm6930.10
PORSCHE 911 Kabriolets 3.2 SC Carrera10.19842073164 ccm6930.21
PORSCHE 911 Kabriolets 3.2 SC Carrera08.19832313164 ccm6930.20
PORSCHE 911 Kabriolets (993) 3.6 Carrera07.19942723600 ccm6M 64.06
PORSCHE 911 Kabriolets (993) 3.6 Carrera08.19952863600 ccm6M 64.23
PORSCHE 911 Kabriolets (993) 3.6 Carrera 407.19942723600 ccm6M 64.05
PORSCHE 911 Kabriolets (993) 3.6 Carrera 408.19952863600 ccm6M 64.23
PORSCHE 911 Kabriolets (996) 3.4 Carrera02.19983013387 ccm6M 96.04
PORSCHE 911 Targa 2.0 E09.19681401991 ccm6901.09
PORSCHE 911 Targa 2.0 L08.1967150 ccm
PORSCHE 911 Targa 2.0 S07.19661701991 ccm6901.10
PORSCHE 911 Targa 2.0 T06.19671101991 ccm6901.13
PORSCHE 911 Targa 2.2 E09.19691552195 ccm6911.04
PORSCHE 911 Targa 2.2 S09.19691802195 ccm6911.02
PORSCHE 911 Targa 2.2 T01.19701252195 ccm6911.06
PORSCHE 911 Targa 2.3 E08.19711652341 ccm6911.62
PORSCHE 911 Targa 2.3 T01.19721302341 ccm6911.67
PORSCHE 911 Targa 2.709.19731502687 ccm6911.46
PORSCHE 911 Targa 2.709.19751652687 ccm6911.89
PORSCHE 911 Targa 2.7 S08.19731752687 ccm6911.47
PORSCHE 911 Targa 2.7 SC Carrera RS08.19722092687 ccm6911.83
PORSCHE 911 Targa 3.0 SC Carrera07.19771802993 ccm6930.13
PORSCHE 911 Targa 3.0 SC Carrera09.19791882993 ccm6930.19
PORSCHE 911 Targa 3.0 SC Carrera09.19752002993 ccm6930.12
PORSCHE 911 Targa (993) 3.6 Carrera08.19952863600 ccm6M 64.23
PORSCHE 924 Coupe 2.011.19751251984 ccm4XK
PORSCHE 924 Coupe 2.0 Carrera GT06.19802091984 ccm4M 31.50
PORSCHE 924 Coupe 2.0 Turbo11.19781701984 ccm4M 31.01
PORSCHE 924 Coupe 2.0 Turbo06.19801771984 ccm4M 31.03
PORSCHE 924 Coupe 2.5 S09.19851502479 ccm4M 44.08
PORSCHE 924 Coupe 2.5 S08.19871602479 ccm4M 44.10
PORSCHE 924 Coupe 2.5 S10.19811632479 ccm4M 44.01
PORSCHE 928 Coupe 4.509.19772414474 ccm8M 28.09
PORSCHE 928 Coupe 4.7 S09.19793014664 ccm8M 28.12
PORSCHE 928 Coupe 4.7 S08.19833104664 ccm8M 28.22
PORSCHE 928 Coupe 5.0 GT01.19893304957 ccm8M 28.47
PORSCHE 928 Coupe 5.0 S09.19852884957 ccm8M 28.46
PORSCHE 928 Coupe 5.0 S,S408.19863204957 ccm8M 28.42
PORSCHE 928 Coupe 5.0 S4 Cat08.19863204957 ccm8M 28.42
PORSCHE 928 Coupe 5.4 GTS08.19913505397 ccm8M 28.50
PORSCHE 944 2.501.19851502479 ccm4M 44.08
PORSCHE 944 2.508.19871602479 ccm4M 44.10
PORSCHE 944 2.506.19811632479 ccm4M 44.01
PORSCHE 944 2.5 S08.19861902479 ccm4M 44.40
PORSCHE 944 2.5 Turbo08.19852202479 ccm4M 44.50
PORSCHE 944 2.5 Turbo09.19872502479 ccm4M 44.52
PORSCHE 944 2.711.19881652681 ccm4M 44.12
PORSCHE 944 3.0 S212.19882112990 ccm4M 44.41
PORSCHE 944 Kabriolets 3.0 S212.19882112990 ccm4M 44.41
PORSCHE 968 3.006.19912392990 ccm4M 44.44
PORSCHE 968 Kabriolets 3.006.19912392990 ccm4M 44.44
PORSCHE BOXSTER (986) 2.509.19962042480 ccm6M 96.20
PROTON Persona 300 Hatchback (C9_M) 313i03.1996751299 ccm4G 13 B
PROTON Persona 300 Hatchback (C9_M) 315 GLi/GLSi03.1996901468 ccm44 G 15 M
PROTON Persona 300 Hatchback (C9_M) 315 GLSi09.1996871468 ccm4G 15 B
PROTON Persona 300 Hatchback (C9_M) 316 GLXi03.19961131597 ccm44 G 92
PROTON Persona 400 Hatchback (C9_C, C9_S) 413 GLSi01.1994751299 ccm44G13
PROTON Persona 400 Hatchback (C9_C, C9_S) 415 GLi/GLSi01.1994901468 ccm44 G 15
PROTON Persona 400 Hatchback (C9_C, C9_S) 416 GLXi01.19941131597 ccm44 G 92
PROTON Persona 400 Hatchback (C9_C, C9_S) 418 GLXi05.19961151834 ccm44 G 93 (DOHC)
PROTON Persona 400 Hatchback (C9_C, C9_S) 420 D09.1996821998 ccm44 D 68 T
PROTON Persona 400 Hatchback (C9_C, C9_S) 420 GLS D05.1996651998 ccm44 D 68
PROTON Persona 400 Sedan (C9_S) 41301.1994751299 ccm44G13- P
PROTON Persona 400 Sedan (C9_S) 415 GLi/GLSi01.1994901468 ccm44 G 15
PROTON Persona 400 Sedan (C9_S) 416 GLXi01.19941131597 ccm44 G 92
PROTON Persona 400 Sedan (C9_S) 420 GLS D05.1996651998 ccm44 D 68
PROTON Persona 400 Sedan (C9_S) 420 TD09.1996821998 ccm44 D 68 T
RENAULT 11 (B/C37_) 1.2 (B/C37S)10.1984551237 ccm4C1G 710
RENAULT 11 (B/C37_) 1.4 (B/C372, B/C37C)03.1983601397 ccm4C2J 730
RENAULT 11 (B/C37_) 1.4 (B/C373, B/C37R)03.1983671397 ccm4C2J 767
RENAULT 11 (B/C37_) 1.6 D (B/C374)08.1983551596 ccm4F8M 730
RENAULT 11 (B/C37_) 1.7 (B/C376)10.1983801721 ccm4F2N 704
RENAULT 11 (B/C37_) 1.7 (B/C37F)10.1984751721 ccm4F3N 718
RENAULT 18 (134_) 1.6 (1341)04.1982731647 ccm4A2M 723
RENAULT 18 (134_) 2.1 Diesel (1344)11.1981672068 ccm4J8S 711
RENAULT 19 I (B/C53_) 1.401.1988801390 ccm4E6J 700
RENAULT 19 I (B/C53_) 1.4 Cat (B/C532)01.1989581397 ccm4C3J 710
RENAULT 19 I (B/C53_) 1.7 (B/C53B)09.1988731721 ccm4F3N 741
RENAULT 19 I (B/C53_) 1.7 (B/C53C)09.1988901721 ccm4F3N 743
RENAULT 19 I (B/C53_) 1.8 16V (B/C53D)06.19891351764 ccm4F7P 704
RENAULT 19 I Chamade (L53_) 1.4 (L532, L53P)07.1988581397 ccm4C3J 710
RENAULT 19 I Chamade (L53_) 1.7 (L53B)10.1989731721 ccm4F3N 741
RENAULT 19 I Chamade (L53_) 1.7 (L53C)07.1988901721 ccm4F3N 743
RENAULT 19 I Chamade (L53_) 1.8 16V (L53D)10.19891351764 ccm4F7P 704
RENAULT 19 I Chamade (L53_) 1.9 D (L534, L53J)10.1989641870 ccm4F8Q 742
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.401.1992801390 ccm4E6J 700
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.4 (B/C532)04.1992581397 ccm4C3J 710
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.4 (B/C535)01.1992751390 ccm4E7J 742
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.7 (B/C53B)04.1992731721 ccm4F3N 741
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.8 (5/353A)04.1992901794 ccm4F3P 760
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.8 (5/353F, B/C538)05.19941071783 ccm4F3P 682
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.8 (B/C538)04.19921101794 ccm4F3P 700
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.8 (B/C53Y)04.1992881794 ccm4F3P 760
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.8 16V (B/C53D)04.19921351764 ccm4F7P 704
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.9 D (B/C53J)04.1992641870 ccm4F8Q 742
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.9 dT (B/C53T)04.1992901870 ccm4F8Q 744
RENAULT 19 II Cabriolet (D53_, 853_) 1.7 (D53C)04.1992901721 ccm4F3N 743
RENAULT 19 II Cabriolet (D53_, 853_) 1.8 (853A)09.1993901794 ccm4F3P 760
RENAULT 19 II Cabriolet (D53_, 853_) 1.8 (D53V, 853F, D53C)07.19941071783 ccm4F3P 682
RENAULT 19 II Cabriolet (D53_, 853_) 1.8 (D53Y)04.1992881794 ccm4F3P 705
RENAULT 19 II Cabriolet (D53_, 853_) 1.8 16V (D53D)04.19921351764 ccm4F7P 704
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.4 (532)04.1992581397 ccm4C3J 710
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.4 (L535)11.1993751390 ccm4E7J 742
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.7 (L53B)04.1992731721 ccm4F3N 741
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.8 (453A/F)04.1992901794 ccm4F3P 760
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.8 (L538)04.19921101794 ccm4F3P 700
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.8 (L53V, L538)05.19941071783 ccm4F3P 682
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.8 (L53Y)04.1992881794 ccm4F3P 705
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.8 16V (L53D)04.19921351764 ccm4F7P 704
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.9 D (L53J)04.1992641870 ccm4F8Q 742
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.9 dT (L53T)04.1992901870 ccm4F8Q 744
RENAULT 21 (B48_) 1.7 (B48E)09.1989901721 ccm4F3N 723
RENAULT 21 (B48_) 2.0 (B48C)09.19891201995 ccm4J7R 747
RENAULT 21 (B48_) 2.1 D (B48V/B48O)09.1989722068 ccm4J8S 600
RENAULT 21 (B48_) 2.1 Turbo-D (B486, B488, B48V)09.1989882068 ccm4J8S 786
RENAULT 21 Sedans (L48_) 1.7 (L481)03.1986751721 ccm4F2N 712
RENAULT 21 Sedans (L48_) 1.7 (L482)03.1986881721 ccm4F2N 710
RENAULT 21 Sedans (L48_) 2.0 (L483)03.19861161995 ccm4J7R 751
RENAULT 21 Sedans (L48_) 2.0 (L48C)03.19861201995 ccm4J7R 747
RENAULT 21 Sedans (L48_) 2.1 D (L480)10.1992692068 ccm4J8S 784
RENAULT 21 Sedans (L48_) 2.1 D (L486)03.1986652068 ccm4J8S 704
RENAULT 21 Sedans (L48_) 2.1 D (L48V, L48O)05.1989722068 ccm4J8S 600
RENAULT 21 Sedans (L48_) 2.1 Turbo-D (L48A, L48W, L487, L488)03.1986882068 ccm4J8S 786
RENAULT 21 Universālis (K48_) 1.7 (K48M)06.1986731721 ccm4F2N 750
RENAULT 21 Universālis (K48_) 2.0 (K48C)03.19861201995 ccm4J7R 747
RENAULT 21 Universālis (K48_) 2.1 Turbo-D (K48A, K48W, K487, K488)10.1986882068 ccm4J8S 786
RENAULT 25 (B29_) 2.0 (B297)04.19841011995 ccm4J6R 762
RENAULT 25 (B29_) 2.1 Diesel (B296)04.1984632068 ccm4J8S 706
RENAULT 25 (B29_) 2.1 Turbo-D FWD (B290, B29W)04.1984862068 ccm4J8S 738
RENAULT 25 (B29_) 2.2 (B29E)04.19841212165 ccm4J7T 715
RENAULT 4 (112_) 1.0 (112C)06.198734956 ccm4C1C 708
RENAULT 4 Furgons (R21_, R23_) 1.1 (2370, 210B)10.1976341108 ccm4C1E 718
RENAULT 5 (122_) 1.0 (1222, 1392)01.197244956 ccm4689 710
RENAULT 5 (122_) 1.1 (1227, 1397)09.1980451108 ccm4688 713
RENAULT 5 (122_) 1.3 (1224, 1394)09.1975641289 ccm4810 725
RENAULT 5 (122_) 1.4 (1229, 1399)01.1982631397 ccm4847 725
RENAULT 5 (122_) 1.4 Alpine Turbo (122B)10.19811081397 ccm4840 726
RENAULT 9 Sedan (L42_) 1.1 (L421)09.1981481108 ccm4C1E 715
RENAULT 9 Sedan (L42_) 1.2 (L42S)09.1985541237 ccm4C1G 710
RENAULT 9 Sedan (L42_) 1.4 (L422, L42C)12.1981601397 ccm4C1J 792
RENAULT 9 Sedan (L42_) 1.4 Automatik (L423)09.1981681397 ccm4C2J 757
RENAULT 9 Sedan (L42_) 1.6 D (L424)10.1982551596 ccm4F8M 730
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.101.1991461108 ccm4C1E 700
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.2 (5/357Y, 5/357K)01.1996581149 ccm4D7F 730
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.2 (B/C/S57A, B/C57S, 5/357F, 5/357J, 5/357L, 5/357R)05.1990581171 ccm4E7F 750
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.4 (B/C57T, B/C57Y)01.1991791390 ccm4E7J 601
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.7 (B/C574)01.1991921721 ccm4F2N 770
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.801.1991951794 ccm4F3P 710
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.8 (B/C578)08.1994901783 ccm4F3P 755
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.8 (B/C57C, B/C57U)01.1991881794 ccm4F3P 714
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.8 16V (C57D)01.19911351764 ccm4F7P 722
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.8 Rsi (B/C579)01.19931091794 ccm4F3P 712
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.8 Rsi (B/C57H)08.19951071783 ccm4F3P 758
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.9 D01.1997541870 ccm4F8Q 678
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.9 D (B/C/S576, B/C/S57L)01.1991641870 ccm4F8Q 732
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) Williams (B/C57M)01.19941471998 ccm4F7R 700
RENAULT CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) 1.2 (BB0A, BB0F, BB10, BB1K, BB28, BB2D, BB2H, CB0A,...09.1998581149 ccm4D7F 726
RENAULT CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) 1.4 (B/CB0C)09.1998751390 ccm4K7J 700
RENAULT CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) 1.6 (B/CB0D)09.1998901598 ccm4K7M 745
RENAULT CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) 1.6 16V (BB01, BB0H, BB0T, BB14, BB1D, BB1R, BB2KL, BB3G...09.19981071598 ccm4K4M 748
RENAULT CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) 1.9 D (B/CB0E)09.1998641870 ccm4F8Q 630
RENAULT Clio III Van (SB_, SR_) 1.5 dCi10.2005681461 ccm4K9K 768
RENAULT Clio III Van (SB_, SR_) 1.5 dCi06.2005861461 ccm4K9K 766
RENAULT Clio III Van (SB_, SR_) 1.5 dCi10.20051061461 ccm4K9K 764
RENAULT ESPACE I (J11_) 2.0 (J/S112)01.19881011995 ccm4J6R 734
RENAULT ESPACE I (J11_) 2.0 (J/S112)07.19841091995 ccm4J6R 236
RENAULT ESPACE I (J11_) 2.0 i (J116)01.19891181995 ccm4J7R 760
RENAULT ESPACE I (J11_) 2.0 i Quadra (J116)03.19881181995 ccm4J7R 760
RENAULT ESPACE I (J11_) 2.1 TD (J/S115)10.1984882068 ccm4J8S 776
RENAULT ESPACE I (J11_) 2.2 (J117)07.19861082165 ccm4J7T 770
RENAULT ESPACE I (J11_) 2.2 Quadra (J117)01.19881082165 ccm4J7T 770
RENAULT ESPACE II (J/S63_) 2.0 (J636)01.19911031995 ccm4J7R 768
RENAULT ESPACE II (J/S63_) 2.1 TD (J633, J634, J/S635, J/S63D)01.1991882068 ccm4J8S 610
RENAULT ESPACE II (J/S63_) 2.1 TD (J63E)11.1994902068 ccm4J8S 612
RENAULT ESPACE II (J/S63_) 2.2 (J/S637, J63G)01.19911082165 ccm4J7T 773
RENAULT ESPACE II (J/S63_) 2.2 4x4 (J/S637, J63G)03.19911082165 ccm4J7T 773
RENAULT ESPACE II (J/S63_) 2.8 V6 (J638, J63J)01.19911502849 ccm6Z7W 713
RENAULT ESPACE III (JE0_) 2.0 (JE0A)11.19961141998 ccm4F3R 769
RENAULT ESPACE III (JE0_) 2.2 12V TD (JE0E, JE0H, JE0P)11.19961132188 ccm4G8T 760
RENAULT ESPACE III (JE0_) 3.0 (JE0D)11.19961672963 ccm6Z7X 775
RENAULT Fluence (L3_) 1.6 16V (L304, L305, L30H)02.20101111598 ccm4K4M 838
RENAULT Fluence (L3_) Z.E.02.2012950 ccm05AM 400
RENAULT GRAND SCÉNIC III (JZ0/1_) 1.5 dCi04.2009861461 ccm4K9K 830
RENAULT GRAND SCÉNIC III (JZ0/1_) 1.5 dCi11.2010951461 ccm4K9K 846
RENAULT GRAND SCÉNIC III (JZ0/1_) 1.5 dCi04.20091101461 ccm4K9K 836
RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.2 (KC0A, KC0K, KC0F, KC01)08.1997581149 ccm4D7F 726
RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.4 (KC0C, KC0H, KC0B, KC0M)08.1997751390 ccm4K7J 700
RENAULT KANGOO (KC0/1_) D 55 1.9 (KC0D)08.1997541870 ccm4F8Q 662
RENAULT KANGOO (KC0/1_) D 65 1.9 (KC0E, KC02, KC0J, KC0N)08.1997641870 ccm4F8Q 630
RENAULT KANGOO BE BOP (KW0/1_) 1.5 dCi06.20091101461 ccm4K9K 804
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.2 (FC01, FC0A, FC0F)08.1997581149 ccm4D7F 726
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.4 (FC0C, FC0B, FC0H, FC0M)08.1997751390 ccm4K7J 700
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.5 dCi10.2005611461 ccm4K9K 716
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.6 16V bivalent06.2005821598 ccm4K4M 850
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) D 55 1.9 (FC0D)08.1997541870 ccm4F8Q 662
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) D 65 1.9 (FC0E, FC02, FC0J, FC0N)08.1997641870 ccm4F8Q 630
RENAULT KANGOO Express (FW0/1_) Z.E.10.2011600 ccm05AQ 604
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 1.8 (B56A/B)11.1993901794 ccm4F3P 724
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 1.8 (B56S/T/0)08.1995901783 ccm4F3P 678
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 1.8 (B56Z)08.1995941794 ccm4F3P 724
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 1.9 dTi (B56J)10.1997981870 ccm4F9Q 716
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 2.0 (B56C/H/N)11.19931131998 ccm4F3R 723
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 2.0 16V (B56D/M)06.19951391948 ccm4N7Q 704
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 2.2 D (B56F/2)11.1993832188 ccm4G8T 794
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 2.2 dT (B569)03.19961132188 ccm4G8T 760
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 3.0 (B56E/R, B565)11.19931672963 ccm6Z7X 765
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 3.0 24V (B56V)03.19971902946 ccm6L7X 700
RENAULT LAGUNA I Grandtour (K56_) 1.8 (K56S/T/0)09.1995901783 ccm4F3P 678
RENAULT LAGUNA I Grandtour (K56_) 1.8 (K56Z)09.1995941794 ccm4F3P 724
RENAULT LAGUNA I Grandtour (K56_) 1.9 dTi (K56J)10.1997981870 ccm4F9Q 716
RENAULT LAGUNA I Grandtour (K56_) 2.0 (K56C/H)09.19951131998 ccm4F3R 723
RENAULT LAGUNA I Grandtour (K56_) 2.0 16V (K56D/M)09.19951391948 ccm4N7Q 704
RENAULT LAGUNA I Grandtour (K56_) 2.2 D (K56F/2, S56F)09.1995832188 ccm4G8T 794
RENAULT LAGUNA I Grandtour (K56_) 2.2 dT (K569)03.19961132188 ccm4G8T 760
RENAULT LAGUNA I Grandtour (K56_) 3.0 (K56R, K565)02.19961672963 ccm6Z7X 765
RENAULT LAGUNA I Grandtour (K56_) 3.0 24V (K56V)03.19971902946 ccm6L7X 700
RENAULT LAGUNA III (BT0/1) 3.5 V6 (BT0C, BT0P)04.20082383498 ccm6V4Y 713
RENAULT LAGUNA III Grandtour (KT0/1) 3.5 V6 (KT0C, KT0P)04.20082383498 ccm6V4Y 713
RENAULT LATITUDE (L70_) 2.0 dCi 150 (L70H)02.20111501995 ccm4M9R 824
RENAULT LATITUDE (L70_) 3.0 dCi 240 (L70G)02.20112412998 ccm6V9X 891
RENAULT MEGANE CC (EZ0/1_) 1.6 16V (EZ0U, EZ1U)06.20101101598 ccm4K4M 858
RENAULT MEGANE CC (EZ0/1_) 2.0 CVT (EZ0G, EZ1E, EZ1P)06.20101401997 ccm4M4R 711
RENAULT MEGANE CC (EZ0/1_) 2.0 TCe (EZ1T)06.20101801998 ccm4F4R 872
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.4 e (BA0E, BA0V)01.1996751390 ccm4E7J 626
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.4 Eco (BA0T)01.1996711390 ccm4E7J 624
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.6 e (BA0F, BA0S)01.1996901598 ccm4K7M 790
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.6 i (BA0L)01.1996751598 ccm4K7M 720
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.9 D Eco (B/SA0U, BA0A)01.1996641870 ccm4F8Q 624
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.9 dT (B/SA0K, B/SA0Y)01.1996901870 ccm4F8Q 784
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.9 dTi (BA08, BA0N)03.1997981870 ccm4F9Q 734
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.9 TDI09.1996941870 ccm4F8Q 784
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 2.0 16V (BA0H)07.19961471998 ccm4F7R 714
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 2.0 i (BA0G)01.19961141998 ccm4F3R 751
RENAULT MEGANE I Cabriolet (EA0/1_) 1.6 e (EA0F)10.1996901598 ccm4K7M 703
RENAULT MEGANE I Cabriolet (EA0/1_) 2.0 (EA0G)04.19971141998 ccm4F3R 798
RENAULT MEGANE I Cabriolet (EA0/1_) 2.0 16V (EA0H)10.19961471998 ccm4F7R 714
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.4 (LA0E, LA0V)09.1996751390 ccm4E7J 626
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.6 e (LA0F, LA0S)09.1996901598 ccm4K7M 790
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.6 i (LA0L)09.1996751598 ccm4K7M 720
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.9 D (LA0A, LA0U)09.1996641870 ccm4F8Q 624
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.9 dT (LA0K, LA0Y)09.1996901870 ccm4F8Q 784
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.9 dTi (LA08, LA0N)03.1997981870 ccm4F9Q 734
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.9 TDI09.1996941870 ccm4F8Q 784
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 2.0 i (LA07, LA0G)09.19961141998 ccm4F3R 796
RENAULT MEGANE I Coach (DA0/1_) 1.6 e (DA0F)03.1996901598 ccm4K7M 703
RENAULT MEGANE I Coach (DA0/1_) 1.9 dTi (DA0N)03.1997981870 ccm4F9Q 734
RENAULT MEGANE I Coach (DA0/1_) 2.0 16V (DA0H)03.19961471998 ccm4F7R 714
RENAULT MEGANE I Coach (DA0/1_) 2.0 i (DA0G)03.19961141998 ccm4F3R 751
RENAULT MEGANE II Universālis (KM0/1_) 1.6 16V05.20051021598 ccm4K4M 768
RENAULT MEGANE II Universālis (KM0/1_) 1.9 dCi05.20051151870 ccm4F9Q 818
RENAULT MEGANE III Coupe (DZ0/1_) 2.0 TCe (DZ1N)05.20092501998 ccm4F4R 874
RENAULT MEGANE III Grandtour (KZ0/1) 1.5 dCi (KZ1M, KZ1W)02.20091061461 ccm4K9K 836
RENAULT MEGANE III Grandtour (KZ0/1) 2.0 dCi (KZ0Y)10.20101501995 ccm4M9R 615
RENAULT Megane III Hatchback (BZ0/1_) 1.5 dCi12.2009861461 ccm4K9K 830
RENAULT Megane III Hatchback (BZ0/1_) 1.5 dCi02.20091061461 ccm4K9K 832
RENAULT Megane III Hatchback (BZ0/1_) 2.0 dCi (BZ0Y)10.20101501995 ccm4M9R 615
RENAULT MEGANE Scenic (JA0/1_) 1.4 i (JA0E)01.1997751390 ccm4E7J 764
RENAULT MEGANE Scenic (JA0/1_) 1.6 e (JA0F)10.1996901598 ccm4K7M 703
RENAULT MEGANE Scenic (JA0/1_) 1.6 i (JA0L)01.1997751598 ccm4K7M 720
RENAULT MEGANE Scenic (JA0/1_) 1.9 D (JA0J)03.1997641870 ccm4F8Q 790
RENAULT MEGANE Scenic (JA0/1_) 1.9 dT (JA0K, JA0Y)01.1997901870 ccm4F8Q 784
RENAULT MEGANE Scenic (JA0/1_) 1.9 dTi (JA0N)04.1997981870 ccm4F9Q 734
RENAULT MEGANE Scenic (JA0/1_) 2.0 i (JA0G)01.19971141998 ccm4F3R 751
RENAULT MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) 1.5 dCi 7510.2010751461 ccm4K9K 770
RENAULT MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) 1.5 dCi 9010.2010881461 ccm4K9K 750
RENAULT RAPID Furgons (F40_, G40_) 1.1 (F401)07.1985451108 ccm4C1E 792
RENAULT RAPID Furgons (F40_, G40_) 1.1 (F40H)06.1987451108 ccm4C1E 756
RENAULT RAPID Furgons (F40_, G40_) 1.2 (F406, G40A)09.1991551239 ccm4C3G 710
RENAULT RAPID Furgons (F40_, G40_) 1.4 (F402)07.1985581397 ccm4C1J 780
RENAULT RAPID Furgons (F40_, G40_) 1.4 (F40D)01.1994791390 ccm4E7J 728
RENAULT RAPID Furgons (F40_, G40_) 1.4 (F40M)03.1986601397 ccm4C2J 784
RENAULT RAPID Furgons (F40_, G40_) 1.4 (F40U, F40V)09.1991751390 ccm4E7J 773
RENAULT RAPID Furgons (F40_, G40_) 1.4 Cat (F407)08.1988581397 ccm4C3J 762
RENAULT RAPID Furgons (F40_, G40_) 1.6 D (F404)03.1986551596 ccm4F8M 760
RENAULT RAPID Furgons (F40_, G40_) 1.9 D (F40P, F40N, F40E)09.1991641870 ccm4F8Q 724
RENAULT RAPID Furgons (F40_, G40_) 1.9 D (F40R)09.1994541870 ccm4F8Q 640
RENAULT SAFRANE I (B54_) 2.0 (B540)11.19921051995 ccm4J7R 733
RENAULT SAFRANE I (B54_) 2.1 dT (B546)11.1993882068 ccm4J8S 760
RENAULT SAFRANE I (B54_) 2.2 (B541)04.19921072165 ccm4J7T 762
RENAULT SAFRANE I (B54_) 2.2 (B543)04.19921372165 ccm4J7T 761
RENAULT SAFRANE I (B54_) 2.5 dT (B548)12.19921132500 ccm4S8U 763
RENAULT SAFRANE I (B54_) 3.0 Biturbo 4x4 (B545)02.19932622963 ccm6Z7X 726
RENAULT SAFRANE I (B54_) 3.0 V6 (B54B, B544)12.19921672963 ccm6Z7X 723
RENAULT SAFRANE I (B54_) 3.0 V6 4x4 (B54B, B544)12.19921672963 ccm6Z7X 723
RENAULT SAFRANE II (B54_) 2.0 16V (B54L)07.19961361948 ccm4N7Q 711
RENAULT SAFRANE II (B54_) 2.2 dT (B54G)07.19961132188 ccm4G8T 740
RENAULT SAFRANE II (B54_) 2.5 20V (B54F)07.19961652435 ccm5N7U 700
RENAULT Scénic III (JZ0/1_) 1.5 dCi04.2009861461 ccm4K9K 830
RENAULT Scénic III (JZ0/1_) 1.5 dCi04.20091101461 ccm4K9K 836
RENAULT Scénic III (JZ0/1_) 1.5 dCi (JZ02, JZ0R)11.2010951461 ccm4K9K 846
RENAULT Scénic III (JZ0/1_) 1.6 E85 (JZ03, JZ1Y)02.20091101598 ccm4K4M 866
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.1 (B/C/401)10.1984461108 ccm4C1E 754
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.2 (B/C40F)01.1987551237 ccm4C1G 722
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.4 (B/C402)10.1984591397 ccm4C1J 780
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.4 (B/C403)10.1984711397 ccm4C2J 789
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.4 Cat (B/C/407)10.1985581397 ccm4C3J 760
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.7 i (C409)10.1986941721 ccm4F3N 722
RENAULT THALIA II (LU1/2_) 1.2 16V (LU2V)09.2008751149 ccm4D4F 728
RENAULT THALIA II (LU1/2_) 1.5 dCi09.2008641461 ccm4K9K 740
RENAULT THALIA II (LU1/2_) 1.5 dCi09.2008851461 ccm4K9K 718
RENAULT THALIA II (LU1/2_) 1.6 16V09.20081051598 ccm4K4M 743
RENAULT TRAFIC Autobuss (TXW) 1.708.1992681721 ccm4F1N 724
RENAULT TRAFIC Autobuss (TXW) 2.005.1989801995 ccm4J5R 726
RENAULT TRAFIC Autobuss (TXW) 2.1 D05.1989582068 ccm4852 750
RENAULT TRAFIC Autobuss (TXW) 2.1 D06.1994642068 ccm4J8S 758
RENAULT TRAFIC Autobuss (TXW) 2.205.1989952165 ccm4J7T 780
RENAULT TRAFIC Autobuss (TXW) 2.206.19941012165 ccm4J7T 600
RENAULT TRAFIC Autobuss (TXW) 2.2 4x405.1989952165 ccm4J7T 780
RENAULT TRAFIC Autobuss (TXW) 2.2 4x406.19941012165 ccm4J7T 600
RENAULT TRAFIC Autobuss (TXW) 2.5 D05.1989752499 ccm4S8U 752
RENAULT TRAFIC Furgons (TXX) 1.708.1992681721 ccm4F1N 720
RENAULT TRAFIC Furgons (TXX) 2.005.1989801995 ccm4J5R 716
RENAULT TRAFIC Furgons (TXX) 2.1 D05.1989582068 ccm4852 750
RENAULT TRAFIC Furgons (TXX) 2.1 D06.1994642068 ccm4J8S 758
RENAULT TRAFIC Furgons (TXX) 2.205.1989952165 ccm4J7T 780
RENAULT TRAFIC Furgons (TXX) 2.206.19941012165 ccm4J7T 600
RENAULT TRAFIC Furgons (TXX) 2.2 4x405.1989952165 ccm4J7T 780
RENAULT TRAFIC Furgons (TXX) 2.5 D05.1989752499 ccm4S8U 752
RENAULT TRAFIC Furgons (TXX) 2.5 D 4x405.1989752499 ccm4S8U 752
RENAULT TRAFIC II Autobuss (JL) 2.5 dCi 11502.20081142464 ccm4G9U 630
RENAULT TWINGO I (C06_) 1.2 (C063, C064)03.1993551239 ccm4C3G 702
RENAULT TWINGO I (C06_) 1.2 (C066, C068)05.1996581149 ccm4D7F 704
RENAULT TWINGO I (C06_) 1.2 (C067)05.1996541149 ccm4D7F 701
RENAULT TWINGO II (CN0_) 1.2 TCe 100 (CN0P)02.20111021149 ccm4D4F 782
RENAULT TWINGO II (CN0_) 1.5 dCi 7510.2010751461 ccm4K9K 820
RENAULT TWINGO II (CN0_) 1.5 dCi 9010.2010861461 ccm4K9K 820
RENAULT WIND (E4M_) 1.2 TCe 100 (E4MA)02.20111021149 ccm4D4F 780
ROVER 200 (RF) 214 i11.1995751396 ccm414 K2F
ROVER 200 (RF) 214 Si11.19951031396 ccm414 K4F
ROVER 200 (RF) 216 Si11.19951121588 ccm416 K4F
ROVER 200 (RF) 218 K Vi11.19951461796 ccm418 K4K
ROVER 200 (RF) 220 D/SD11.1995861994 ccm420 T2R
ROVER 200 (RF) 220 SDi11.19951051994 ccm420 T2N
ROVER 200 Coupe (XW) 21610.19921221590 ccm4D 16 A8
ROVER 200 Hečbeka virsbūve (XW) 21409.1993751396 ccm414 K2D
ROVER 200 Hečbeka virsbūve (XW) 214 GSi/Si01.1990951396 ccm414 K4C
ROVER 200 Hečbeka virsbūve (XW) 214 GSi/Si12.19921031396 ccm414 K4F
ROVER 200 Hečbeka virsbūve (XW) 214 Si/Gsi10.1989901396 ccm414 K4C
ROVER 200 Hečbeka virsbūve (XW) 216 GSi10.19891121590 ccm4D 16 Z2
ROVER 200 Hečbeka virsbūve (XW) 216 GTi09.19901221590 ccm4D 16 A8
ROVER 200 Hečbeka virsbūve (XW) 216 GTi09.19901301590 ccm4D 16 A9
ROVER 200 Hečbeka virsbūve (XW) 218 D09.1991711905 ccm4XUD9
ROVER 200 Hečbeka virsbūve (XW) 218 TD09.1991881769 ccm4XUD 7TE
ROVER 200 Hečbeka virsbūve (XW) 220 GTi09.19911401994 ccm420 M4F
ROVER 400 (RT) 414 Si05.19951031396 ccm414 K4F
ROVER 400 (RT) 416 Si05.19951121588 ccm416 K4F
ROVER 400 (RT) 420 D11.1995861994 ccm420 T2R
ROVER 400 (RT) 420 Di05.19951051994 ccm420 T2N
ROVER 400 (RT) 420 Si Lux12.19951361994 ccm420 T4H
ROVER 400 (XW) 41401.1993951396 ccm414 K4C
ROVER 400 (XW) 414 GSI/SI04.1990901396 ccm414 K4C
ROVER 400 (XW) 414 GSI/SI Cat10.19921031396 ccm414 K4F
ROVER 400 (XW) 416 GSI04.19901121590 ccm4D 16 Z2
ROVER 400 (XW) 418 TD09.1991881769 ccm4XUD 7TE
ROVER 400 (XW) 420 GTI/GSI/Vitesse02.19921401994 ccm420 M4F
ROVER 400 Hečbeka virsbūve (RT) 414 Si05.19951031396 ccm414 K4F
ROVER 400 Hečbeka virsbūve (RT) 416 Si05.19951121588 ccm416 K4F
ROVER 400 Tourer (XW) 1.6 i05.19941221590 ccm4D 16 A8
ROVER 45 Sedans (RT) 2.0 iDT01.20041131994 ccm420 T2N
ROVER 600 (RH) 618 i/Si03.19961151850 ccm4F 18 A3
ROVER 600 (RH) 620 i08.19931151997 ccm4F 20 Z2
ROVER 600 (RH) 620 Sdi12.19941051994 ccm420 T2N
ROVER 600 (RH) 620 Si08.19931311997 ccm4F 20 Z1
ROVER 600 (RH) 620 Ti Vitesse07.19942001994 ccm420 T4G
ROVER 600 (RH) 623 Si08.19931582259 ccm4H 23 A3
ROVER 800 (XS) 820 16 V I/SI (XS)10.19861401994 ccm420 HD
ROVER 800 (XS) 820 16V Turbo (RS)01.19921801994 ccm4T 16
ROVER 800 (XS) 820 I/SI (RS)01.19921361994 ccm420 T4H
ROVER 800 (XS) 820 SI (XS)10.19881331994 ccm420 HD M 16
ROVER 800 (XS) 825 D/SD (XS)01.19901182500 ccm4492 4 SHIRG
ROVER 800 (XS) 827 SI/Sterling (XS)02.19881772675 ccm6C 27 A2
ROVER 800 Coupe 825 SD09.19931182500 ccm4492 4 SHIRG
ROVER 800 Coupe 825 Si (RS)04.19961752497 ccm625 K4F
ROVER 800 Coupe 827 24V (RS)08.19921692675 ccm6C 27 A1
ROVER 800 Hečbeka virsbūve (XS) 820 SI (XS)10.19881331994 ccm420 HD M 16
ROVER 800 Hečbeka virsbūve (XS) 827 Vitesse Catalytic-Conv (XS)10.19881692675 ccm6C 27 A1
ROVER MINI 100001.199241999 ccm499 HD 81
ROVER MINI 130010.1992501273 ccm412 A2B
ROVER MINI 130001.1992531273 ccm412 A2D
ROVER MINI 130001.1991611273 ccm412 A2A
SAAB 9-3 (YS3D) 2.0 i02.19981311985 ccm4B204I
SAAB 9-3 (YS3D) 2.0 Turbo02.19981851985 ccm4B205L
SAAB 9-3 (YS3D) 2.2 TiD02.19981152171 ccm4D223L
SAAB 9-3 (YS3D) 2.3 i02.19981502290 ccm4B234I
SAAB 9-3 (YS3F) 1.9 TTiD12.20071301910 ccm4A 19 DTR
SAAB 9-3 (YS3F) 1.9 TTiD12.20071601910 ccm4A 19 DTR
SAAB 9-3 (YS3F) 2.0 t01.20071631998 ccm4B207G
SAAB 9-3 (YS3F) 2.0 t01.20112201998 ccm4A 20 NFT
SAAB 9-3 (YS3F) 2.0 t Bio Power01.20071631998 ccm4B207H
SAAB 9-3 (YS3F) 2.0 t Bio Power01.20112201998 ccm4A 20 NFT
SAAB 9-3 (YS3F) 2.0 t BioPower XWD01.20081631998 ccm4B207H
SAAB 9-3 (YS3F) 2.0 t BioPower XWD01.20082101998 ccm4B207R
SAAB 9-3 (YS3F) 2.0 t BioPower XWD01.20082201998 ccm4A 20 NFT
SAAB 9-3 (YS3F) 2.0 t XWD01.20071631998 ccm4B207G
SAAB 9-3 (YS3F) 2.0 t XWD01.20082201998 ccm4A 20 NFT
SAAB 9-3 (YS3F) 2.8 Turbo V603.20052302792 ccm6LP9
SAAB 9-3 Cabriolet (YS3D) 2.0 Turbo02.19981851985 ccm4B205L
SAAB 9-3 Cabriolet (YS3D) 2.3 i02.19981502290 ccm4B234I
SAAB 9-3 Kabriolets (YS3F) 1.9 TTiD12.20071301910 ccm4A 19 DTR
SAAB 9-3 Kabriolets (YS3F) 2.0 t01.20111631998 ccm4B207G
SAAB 9-3 Kabriolets (YS3F) 2.0 t01.20112201998 ccm4A 20 NFT
SAAB 9-3 Kabriolets (YS3F) 2.0 t BioPower01.20111631998 ccm4B207H
SAAB 9-3 Kabriolets (YS3F) 2.0 t BioPower01.20112201998 ccm4A 20 NFT
SAAB 9-5 (YS3E) 2.0 t09.19971501985 ccm4B205E
SAAB 9-5 (YS3E) 2.3 t09.19971702290 ccm4B235E
SAAB 9-5 Universālis (YS3E) 2.0 t10.19981501985 ccm4B205E
SAAB 9-5 Universālis (YS3E) 2.3 t10.19981702290 ccm4B235E
SAAB 900 I (AC4, AM4) 2.0 -1601.19891261985 ccm4B202I
SAAB 900 I (AC4, AM4) 2.0 c07.19821011985 ccm4B201XC
SAAB 900 I (AC4, AM4) 2.0 c11.19801081985 ccm4BT 20
SAAB 900 I (AC4, AM4) 2.0 EMS01.19791181985 ccm4BI 20
SAAB 900 I (AC4, AM4) 2.0 i09.19851101985 ccm4B201
SAAB 900 I (AC4, AM4) 2.0 i11.19801151985 ccm4BI 20
SAAB 900 I (AC4, AM4) 2.0 S Turbo-1607.19911411985 ccm4B202S
SAAB 900 I (AC4, AM4) 2.0 S Turbo-1601.19921461985 ccm4B202S
SAAB 900 I (AC4, AM4) 2.0 Turbo10.19861401985 ccm4B201XL
SAAB 900 I (AC4, AM4) 2.0 Turbo10.19801461985 ccm4BSI 20
SAAB 900 I (AC4, AM4) 2.0 Turbo01.19861501985 ccm4B201XL
SAAB 900 I (AC4, AM4) 2.0 Turbo-1611.19851601985 ccm4B202XL
SAAB 900 I (AC4, AM4) 2.0 Turbo-16 S01.19841751985 ccm4B202XL
SAAB 900 I (AC4, AM4) 2.0 Turbo-16 S Cat01.19891751985 ccm4B202XL
SAAB 900 I (AC4, AM4) 2.1 -1608.19901362119 ccm4B212I
SAAB 900 I Kabriolets 2.0 -1601.19901261985 ccm4B202I
SAAB 900 I Kabriolets 2.0 S Turbo-1609.19911411985 ccm4B202S
SAAB 900 I Kabriolets 2.0 Turbo-1611.19861601985 ccm4B202XL
SAAB 900 I Kabriolets 2.0 Turbo-16 S11.19861751985 ccm4B202XL
SAAB 900 I Kabriolets 2.1 -1608.19901362119 ccm4B212I
SAAB 900 II 2.0 -16 Turbo07.19931851985 ccm4B204L
SAAB 900 II 2.0 i08.19941311985 ccm4B204I
SAAB 900 II 2.3 -1607.19931502290 ccm4B234I
SAAB 900 II Coupe 2.0 i12.19931331985 ccm4B206I
SAAB 900 II Kabriolets 2.0 -16 Turbo12.19931851985 ccm4B204L
SAAB 900 II Kabriolets 2.0 i12.19931311985 ccm4B204I
SAAB 9000 2.0 -1601.19891281985 ccm4B202I
SAAB 9000 2.0 -16 Turbo04.19851751985 ccm4B202XL
SAAB 9000 2.0 -16 Turbo CD09.19921471985 ccm4B204E
SAAB 9000 2.3 -16 CD08.19891462290 ccm4B234I
SAAB 9000 Hečbeka virsbūve 2.0 -1612.19851281985 ccm4B202XI
SAAB 9000 Hečbeka virsbūve 2.0 -16 CS01.19891281985 ccm4B202I
SAAB 9000 Hečbeka virsbūve 2.3 -16 CS09.19891462290 ccm4B234I
SAAB 9000 Hečbeka virsbūve 2.3 -16 CSE Eco Power09.19931702290 ccm4B234E
SAAB 9000 Hečbeka virsbūve 2.3 -16 Turbo CSE09.19932002290 ccm4B234L
SEAT Alhambra (710, 711) 1.4 TSI06.20101501390 ccm4CTHA
SEAT Alhambra (710, 711) 2.0 TDI06.20101401968 ccm4CFFB
SEAT Alhambra (710, 711) 2.0 TDI06.20101701968 ccm4CFGB
SEAT Alhambra (710, 711) 2.0 TSI11.20102001984 ccm4CCZA
SEAT Alhambra (7V8, 7V9) 1.8 T 20V10.19971501781 ccm4AWC
SEAT Alhambra (7V8, 7V9) 1.9 TDI04.1996901896 ccm4ANU
SEAT Alhambra (7V8, 7V9) 1.9 TDI08.19961101896 ccm4AVG
SEAT Alhambra (7V8, 7V9) 2.0 i04.19961151984 ccm4ATM
SEAT AROSA (6H) 1.005.199750999 ccm4AER
SEAT AROSA (6H) 1.405.1997601391 ccm4AEX
SEAT AROSA (6H) 1.7 SDI08.1997601716 ccm4AKU
SEAT Cordoba Sedan (6K1, 6K2) 1.0 i09.199650999 ccm4AER
SEAT Cordoba Sedan (6K1, 6K2) 1.4 i06.1994601391 ccm4AEX
SEAT Cordoba Sedan (6K1, 6K2) 1.4 i 16V09.19961011390 ccm4AFH
SEAT Cordoba Sedan (6K1, 6K2) 1.6 i02.1993751598 ccm4ALM
SEAT Cordoba Sedan (6K1, 6K2) 1.6 i07.19961011595 ccm4AKL
SEAT Cordoba Sedan (6K1, 6K2) 1.8 i02.1993901781 ccm4ADZ
SEAT Cordoba Sedan (6K1, 6K2) 1.8 i 16V10.19931291781 ccm4ADL
SEAT Cordoba Sedan (6K1, 6K2) 1.9 D01.1996641896 ccm41Y
SEAT Cordoba Sedan (6K1, 6K2) 1.9 D02.1993681896 ccm41Y
SEAT Cordoba Sedan (6K1, 6K2) 1.9 SDI08.1996641896 ccm4AEY
SEAT Cordoba Sedan (6K1, 6K2) 1.9 TD02.1993751896 ccm4AAZ
SEAT Cordoba Sedan (6K1, 6K2) 1.9 TDI08.1996901896 ccm4AGR
SEAT Cordoba Sedan (6K1, 6K2) 1.9 TDI03.19971101896 ccm4ASK
SEAT Cordoba Sedan (6K1, 6K2) 2.0 i02.19931151984 ccm42E
SEAT Cordoba Sedan (6K1, 6K2) 2.0 i 16V08.19961501984 ccm4ABF
SEAT Cordoba Vario (6K5) 1.4 i09.1996601391 ccm4AEX
SEAT Cordoba Vario (6K5) 1.6 i09.1996751598 ccm4ALM
SEAT Cordoba Vario (6K5) 1.6 i09.19961011595 ccm4AKL
SEAT Cordoba Vario (6K5) 1.9 SDI09.1996641896 ccm4AEY
SEAT Cordoba Vario (6K5) 1.9 TDI08.1996901896 ccm4AGR
SEAT Cordoba Vario (6K5) 1.9 TDI07.19971101896 ccm4ASK
SEAT Ibiza II (6K1) 1.003.1993451043 ccm4AAU
SEAT Ibiza II (6K1) 1.0 i09.199650999 ccm4AER
SEAT Ibiza II (6K1) 1.3 i03.1993541272 ccm4AAV
SEAT Ibiza II (6K1) 1.4 i09.1993601391 ccm4AEX
SEAT Ibiza II (6K1) 1.4 i 16V06.19971011390 ccm4AFH
SEAT Ibiza II (6K1) 1.6 i03.1993751598 ccm4ALM
SEAT Ibiza II (6K1) 1.6 i04.19961011595 ccm4AKL
SEAT Ibiza II (6K1) 1.8 i03.1993901781 ccm4ADZ
SEAT Ibiza II (6K1) 1.8 i 16V11.19931291781 ccm4ADL
SEAT Ibiza II (6K1) 1.9 D04.1993641896 ccm41Y
SEAT Ibiza II (6K1) 1.9 D10.1994681896 ccm41Y
SEAT Ibiza II (6K1) 1.9 SDI08.1996641896 ccm4AEY
SEAT Ibiza II (6K1) 1.9 TD03.1993751896 ccm4AAZ
SEAT Ibiza II (6K1) 1.9 TDI08.1996901896 ccm4AGR
SEAT Ibiza II (6K1) 1.9 TDI02.19971101896 ccm4ASK
SEAT Ibiza II (6K1) 2.0 i03.19931151984 ccm42E
SEAT Ibiza II (6K1) 2.0 i 16V08.19961501984 ccm4ABF
SEAT Ibiza IV Hatchback (6J5, 6P1) 1.207.2009601198 ccm3CGPB
SEAT Ibiza IV Sportcoupe (6J, 6P) 1.2 TDI05.2010751199 ccm3CFWA
SEAT Inca (6K9) 1.4 i11.1995601391 ccm4AEX
SEAT Inca (6K9) 1.6 i11.1995751595 ccm41F
SEAT Inca (6K9) 1.7 D09.1996571716 ccm4AHB
SEAT Inca (6K9) 1.9 D11.1995641896 ccm41Y
SEAT Inca (6K9) 1.9 SDI11.1995641896 ccm4AEY
SEAT Inca (6K9) 1.9 TDI09.1996901896 ccm4ALH
SEAT Leon Hatchback (1P1) 1.6 TDI11.2010901598 ccm4CAYB
SEAT Leon Hatchback (1P1) 1.6 TDI02.20101051598 ccm4CAYC
SEAT MALAGA (023A) 1.205.1985601193 ccm4021 A 1000
SEAT MALAGA (023A) 1.211.1984641193 ccm4021 A 1000
SEAT MALAGA (023A) 1.2 i12.1989711193 ccm4021 C.1000
SEAT MALAGA (023A) 1.505.1985851461 ccm4021 A 2000
SEAT MALAGA (023A) 1.5 i01.19871001461 ccm4021 B.2000
SEAT MALAGA (023A) 1.5 i Cat10.1986901461 ccm4021 D.2000
SEAT MALAGA (023A) 1.7 D05.1985541714 ccm4022 A.5000
SEAT MALAGA (023A) 1.7 D05.1990571714 ccm4022 A.5000
SEAT MARBELLA (28) 0.808.198634843 ccm408 NCA
SEAT MARBELLA (28) 0.901.198740903 ccm4100 GL 7000
SEAT MARBELLA (28) 0.9 Cat01.199040903 ccm4100 GL 7000
SEAT MARBELLA (28) 0.9 Cat11.199641899 ccm408 NCB
SEAT MARBELLA Furgons (028A) 0.801.198734843 ccm408 NCA
SEAT MARBELLA Furgons (028A) 0.901.198740903 ccm409 NCA
SEAT MARBELLA Furgons (028A) 0.9 Cat01.198740903 ccm409 NCB
SEAT TERRA Furgons (024A) 0.901.198740903 ccm409 NCA
SEAT TERRA Furgons (024A) 0.9 Cat01.199040903 ccm409 NCB
SEAT TERRA Furgons (024A) 1.3 D03.1990451272 ccm4MN
SEAT TERRA Furgons (024A) 1.4 D10.1990481398 ccm41 W
SEAT Terra Universālis (24) 0.902.198740903 ccm409 NCA
SEAT Terra Universālis (24) 0.9 Cat02.199240903 ccm409 NCB
SEAT Terra Universālis (24) 1.3 D03.1990451272 ccm4MN
SEAT Terra Universālis (24) 1.4 D10.1990481398 ccm41 W
SEAT TOLEDO I (1L) 1.6 i05.1991711595 ccm41F
SEAT TOLEDO I (1L) 1.6 i05.1991731595 ccm41F
SEAT TOLEDO I (1L) 1.6 i01.1993751595 ccm41F
SEAT TOLEDO I (1L) 1.6 i11.19961011595 ccm4AFT
SEAT TOLEDO I (1L) 1.8 16V05.19911251781 ccm4PL
SEAT TOLEDO I (1L) 1.8 16V05.19911331781 ccm4KR
SEAT TOLEDO I (1L) 1.8 i05.1991881781 ccm4RP
SEAT TOLEDO I (1L) 1.8 i11.1993901781 ccm4ADZ
SEAT TOLEDO I (1L) 1.9 D12.1995641896 ccm41Y
SEAT TOLEDO I (1L) 1.9 D05.1991681896 ccm41Y
SEAT TOLEDO I (1L) 1.9 TD05.1991751896 ccm4AAZ
SEAT TOLEDO I (1L) 1.9 TDI08.1995901896 ccm4AHU
SEAT TOLEDO I (1L) 1.9 TDI11.19961101896 ccm4AFN
SEAT TOLEDO I (1L) 2.0 i05.19911151984 ccm42E
SEAT TOLEDO I (1L) 2.0 i 16V11.19931501984 ccm4ABF
SKODA Fabia II Combi (545) 1.2 12V11.2011601198 ccm3CGPB
SKODA Fabia II Hatchback (542) 1.2 12V11.2011601198 ccm3CGPB
SKODA FAVORIT (781) 1.3 (781)01.1994681289 ccm4136B
SKODA FAVORIT (781) 1.3 135 (781)12.1991571289 ccm4781.135
SKODA FAVORIT (781) 1.3 135 (781)12.1991581289 ccm4781.135
SKODA FAVORIT (781) 1.3 135 (781)10.1990601289 ccm4781.135
SKODA FAVORIT (781) 1.3 135 X,LX,GLX (781)01.1990541289 ccm4781.135E
SKODA FAVORIT (781) 1.3 135L (781)05.1989581289 ccm4781.135
SKODA FAVORIT (781) 1.3 136 (781)10.1990611289 ccm4136 L
SKODA FAVORIT Forman (785) 1.301.1994681289 ccm4136B
SKODA FAVORIT Forman (785) 1.3 (135 E)09.1991541289 ccm4781.135I40
SKODA FAVORIT Forman (785) 1.3 (135)12.1991601289 ccm4781.135
SKODA FAVORIT Forman (785) 1.3 (136)08.1991611289 ccm4781.136
SKODA FELICIA I (6U1) 1.310.1994541289 ccm4135B
SKODA FELICIA I (6U1) 1.310.1994681289 ccm4136B
SKODA FELICIA I (6U1) 1.6 LX08.1995750 ccm0
SKODA FELICIA I (6U1) 1.9 D10.1995641896 ccm4AEF
SKODA Felicia I Pick-up (6UF, 6U7) 1.606.1997751598 ccm4AEE
SKODA Felicia I Pick-up (6UF, 6U7) 1.9 D06.1997641896 ccm4AEF
SKODA FELICIA I Universālis (6U5) 1.3 LX08.1995541289 ccm4135B
SKODA FELICIA I Universālis (6U5) 1.3 LXI08.1995681289 ccm4136B
SKODA FELICIA I Universālis (6U5) 1.6 GLX08.1995751598 ccm4AEE
SKODA FELICIA I Universālis (6U5) 1.9 D10.1995641896 ccm4AEF
SKODA OCTAVIA (1U2) 1.609.1996751598 ccm4AEE
SKODA OCTAVIA (1U2) 1.602.19971011595 ccm4AKL
SKODA OCTAVIA (1U2) 1.809.19961251781 ccm4AGN
SKODA OCTAVIA (1U2) 1.9 SDI06.1997681896 ccm4AQM
SKODA OCTAVIA (1U2) 1.9 TDI09.1996901896 ccm4ALH
SKODA OCTAVIA (1U2) 1.9 TDI08.19971101896 ccm4ASV
SKODA OCTAVIA (1Z3) 1.6 LPG08.20091021595 ccm4CHGA
SKODA OCTAVIA (1Z3) 1.8 TSI03.20091521798 ccm4CDAB
SKODA OCTAVIA (1Z3) 2.0 TDI03.20101101968 ccm4CLCA
SKODA Octavia I Combi (1U5) 1.607.19981011595 ccm4AKL
SKODA Octavia I Combi (1U5) 1.8 20V07.19981251781 ccm4AGN
SKODA Octavia I Combi (1U5) 1.9 SDI07.1998681896 ccm4AQM
SKODA Octavia I Combi (1U5) 1.9 TDI07.1998901896 ccm4ALH
SKODA Octavia I Combi (1U5) 1.9 TDI07.19981101896 ccm4ASV
SKODA Octavia II Combi (1Z5) 1.405.2004751390 ccm4BCA
SKODA Octavia II Combi (1Z5) 1.6 LPG08.20091021595 ccm4CHGA
SKODA Octavia II Combi (1Z5) 1.6 TDI 4x406.20091051598 ccm4CAYC
SKODA Octavia II Combi (1Z5) 1.8 TSI03.20091521798 ccm4CDAB
SKODA Octavia II Combi (1Z5) 1.8 TSI 4x403.20091521798 ccm4CDAB
SKODA Octavia II Combi (1Z5) 2.0 TDI03.20101101968 ccm4CLCA
SKODA Octavia II Combi (1Z5) 2.0 TDI 16V 4x405.20101401968 ccm4BKD
SKODA Octavia II Combi (1Z5) 2.0 TDI 4x405.20111101968 ccm4CFHF
SKODA ROOMSTER (5J) 1.2 TDI03.2010751199 ccm3CFWA
SKODA ROOMSTER Praktik (5J) 1.2 TDI03.2010751199 ccm3CFWA
SKODA ROOMSTER Praktik (5J) 1.2 TSI03.2010861197 ccm4CBZA
SKODA SUPERB (3T4) 1.6 TDI09.20101051598 ccm4CAYC
SKODA SUPERB (3T4) 1.8 TSI03.20091521798 ccm4CDAB
SKODA SUPERB (3T4) 1.8 TSI 4x403.20091521798 ccm4CDAB
SKODA SUPERB (3T4) 2.0 TSI05.20102001984 ccm4CCZA
SKODA SUPERB Universālis (3T5) 1.6 TDI09.20101051598 ccm4CAYC
SKODA SUPERB Universālis (3T5) 1.8 TSI10.20091521798 ccm4CDAB
SKODA SUPERB Universālis (3T5) 1.8 TSI 4x410.20091521798 ccm4CDAB
SKODA SUPERB Universālis (3T5) 2.0 TSI05.20102001984 ccm4CCZA
SKODA YETI (5L) 1.6 TDI11.20101051598 ccm4CAYC
SKODA YETI (5L) 1.8 TSI 4x411.20091521798 ccm4CDAB
SMART CITY-COUPE (450) 0.6 (S1CLA1, 450.341)07.199855599 ccm3M 160.910
SMART CITY-COUPE (450) 0.6 (S1CLB1, 450.331, 450.336)07.199845599 ccm3M 160 E6AL B04
SMART FORTWO Cabrio (451) electric drive (451.490, 451.491)12.201027 ccm
SMART FORTWO Coupe (451) electric drive (451.391, 451.390)12.201027 ccm
SSANGYONG Korando SUV (CK) 2.0 e-XDi11.20101751998 ccm4D20DTF
SSANGYONG Korando SUV (CK) 2.0 e-XDi 4WD11.20101751998 ccm4D20DTF
SUBARU FORESTER (SF) 2.0 AWD (SF5)08.19971221994 ccm4EJ202
SUBARU IMPREZA Coupe (GFC) 1.612.1996901597 ccm4EJ16E
SUBARU IMPREZA Coupe (GFC) 1.6 AWD12.1996901597 ccm4EJ161
SUBARU IMPREZA Coupe (GFC) 2.0 AWD12.19951151994 ccm4EJ201
SUBARU IMPREZA Coupe (GFC) 2.0 Turbo AWD12.19962111994 ccm4EJ20G
SUBARU IMPREZA Sedans (GC) 1.6 i (GC3)08.1992901597 ccm4EJ16
SUBARU IMPREZA Sedans (GC) 1.6 i AWD08.1992901597 ccm4EJ16
SUBARU IMPREZA Sedans (GC) 1.8 i AWD (GC6)08.19921031820 ccm4EJ18
SUBARU IMPREZA Sedans (GC) 2.0 i AWD (GC7)10.19951151994 ccm4EJ201
SUBARU IMPREZA Sedans (GC) 2.0 Turbo GT AWD (GC8)03.19942111994 ccm4EJ20 (Turbo)
SUBARU IMPREZA Sedans (GR) 1.502.20081071498 ccm4EL15
SUBARU IMPREZA Sedans (GR) 1.5 AWD02.20081071498 ccm4EL15
SUBARU IMPREZA Universālis (GF) 1.6 i AWD08.1992901597 ccm4EJ16
SUBARU IMPREZA Universālis (GF) 1.8 i AWD (GF6)08.19921031820 ccm4EJ18
SUBARU IMPREZA Universālis (GF) 2.0 i Turbo AWD (GF8)03.19942111994 ccm4EJ20 (Turbo)
SUBARU JUSTY I (KAD) 1000 4WD (KAD-A)11.198454998 ccm3EF10
SUBARU JUSTY I (KAD) 120005.1987671189 ccm3EF12
SUBARU JUSTY I (KAD) 1200 4WD10.1986681189 ccm3EF12
SUBARU JUSTY I (KAD) 1200 4WD10.1990751189 ccm3EF12E
SUBARU JUSTY II (JMA, MS) 1.3 GX 4x410.1995681298 ccm4EF13
SUBARU LEGACY I (BC) 2000 4WD08.19911161994 ccm4EJ20 EMPI
SUBARU LEGACY I (BC) 2200 4WD (BC6, BC7)01.19891362212 ccm4EJ22 EMPI
SUBARU LEGACY I Universālis (BC, BJF) 1800 4WD01.19891031820 ccm4EJ18 SPI
SUBARU LEGACY I Universālis (BC, BJF) 2000 4WD09.19911161994 ccm4EJ20 EMPI
SUBARU LEGACY I Universālis (BC, BJF) 2200 Super 4WD01.19891362212 ccm4EJ22 EMPI
SUBARU Legacy II Sedan (BD) 2.0 i09.19941161994 ccm4EJ20E
SUBARU Legacy II Sedan (BD) 2.0 i 4WD09.19941161994 ccm4EJ201
SUBARU Legacy II Sedan (BD) 2.2 i 4WD (BD7)09.19941282212 ccm4EJ22 EMPI
SUBARU Legacy II Sedan (BD) 2.5 i 4WD06.19961502457 ccm4EJ25D
SUBARU Legacy II Universālis (BG) 2.0 i09.19941161994 ccm4EJ20 EMPI
SUBARU Legacy II Universālis (BG) 2.0 i 4WD09.19941161994 ccm4EJ201
SUBARU Legacy II Universālis (BG) 2.2 i 4WD (BG7)02.19941282212 ccm4EJ22 EMPI
SUBARU Legacy II Universālis (BG) 2.5 i 4WD06.19961502457 ccm4EJ25D
SUBARU LIBERO Autobuss (E10, E12) 1.0 4WD (E10, KJ6)01.198350998 ccm3EF10
SUBARU LIBERO Autobuss (E10, E12) 1.2 4WD (E12, KJ8)08.1986521189 ccm3EF12
SUBARU LIBERO Autobuss (E10, E12) 1.2 i 4WD (E12, FA)08.1991541189 ccm3EF12
SUBARU VIVIO 660 4WD03.199244658 ccm4EN07E
SUZUKI ALTO 0.8 (SB308/CA)01.198639796 ccm3F8B
SUZUKI Alto (EF) 1.0 (SH410)09.199453993 ccm4G10BB
SUZUKI ALTO (SS80) 0.8 (SS80)06.198239796 ccm3F8B
SUZUKI BALENO (EG) 1.3 (SY413)09.1996711298 ccm4G13BA
SUZUKI BALENO (EG) 1.3 i 16V (SY413)07.1995851299 ccm4G13BB
SUZUKI BALENO (EG) 1.6 i 16V (SY416)07.1995981590 ccm4G16B
SUZUKI BALENO (EG) 1.6 i 16V 4x4 (SY416)07.1995981590 ccm4G16B
SUZUKI BALENO (EG) 1.8 GTX (SY418)03.19961211839 ccm4J18A
SUZUKI BALENO Hečbeka virsbūve (EG) 1.3 (SY413)09.1996711298 ccm4G13BA
SUZUKI BALENO Hečbeka virsbūve (EG) 1.3 i 16V (SY413)07.1995851299 ccm4G13BB
SUZUKI BALENO Hečbeka virsbūve (EG) 1.6 i 16V (SY416)07.1995981590 ccm4G16B
SUZUKI BALENO Hečbeka virsbūve (EG) 1.6 i 16V 4x4 (SY416)07.1995981590 ccm4G16B
SUZUKI BALENO Hečbeka virsbūve (EG) 1.8 GTX (SY418)03.19961211839 ccm4J18A
SUZUKI BALENO Universālis (EG) 1.6 i 16V (SY416)08.1996981590 ccm4G16B
SUZUKI BALENO Universālis (EG) 1.6 i 16V 4x4 (SY416)08.1996981590 ccm4G16B
SUZUKI IGNIS (FH) 1.5 (HV81, RG415)08.20031131490 ccm4M15A
SUZUKI Samurai SUV (SJ_) 1.0 Visu riteņu piedziņa (SJ 410)11.198845970 ccm4F10A
SUZUKI Samurai SUV (SJ_) 1.3 Visu riteņu piedziņa (SJ 413)11.1988601324 ccm4G13A
SUZUKI Samurai SUV (SJ_) 1.3 Visu riteņu piedziņa (SJ 413)11.1988701298 ccm4G13BA
SUZUKI SJ 410 1.0 (SJ410)09.198145970 ccm4F10A
SUZUKI SJ 410 SUV Cabrio (OS) 1.0 (SJ410)09.198145970 ccm4F10A
SUZUKI SJ 413 (OS) 1.3 (SJ 413)08.1986601324 ccm4G13A
SUZUKI SJ 413 (OS) 1.3 (SJ413)09.1984641324 ccm4G13A
SUZUKI SUPER CARRY Autobuss (ED) 1.0 (SK410)10.198545970 ccm4F10A
SUZUKI SWIFT I (AA) 1.0 (SA310, AA41/43)10.198350993 ccm3G10A
SUZUKI SWIFT I (AA) 1.3 (SA413, AA51)10.1984681324 ccm4G13A
SUZUKI SWIFT II Hečbeka virsbūve (EA, MA) 1.0 (SF310, AA44)03.198950993 ccm3G10A
SUZUKI SWIFT II Hečbeka virsbūve (EA, MA) 1.0 i (SF310, AA44)01.199553993 ccm3G10A
SUZUKI SWIFT II Hečbeka virsbūve (EA, MA) 1.0 i (SF310, AA44)03.198954993 ccm3G10A
SUZUKI SWIFT II Hečbeka virsbūve (EA, MA) 1.3 (SF413, AB35)03.1989681324 ccm4G13A
SUZUKI SWIFT II Hečbeka virsbūve (EA, MA) 1.3 GTi (SF413, AA34)03.19891011299 ccm4G13B
SUZUKI SWIFT II Sedans (AH, AJ) 1.3 (SF413, AH35)03.1989711299 ccm4G13B
SUZUKI SWIFT II Sedans (AH, AJ) 1.3 (SF413, AH35, MA)01.1991681299 ccm4G13B
SUZUKI SWIFT II Sedans (AH, AJ) 1.6 (SF416, AH14)11.1989951590 ccm4G16B
SUZUKI SWIFT II Sedans (AH, AJ) 1.6 4WD (SF416, AJ14)11.1989951590 ccm4G16B
SUZUKI SWIFT II Sedans (AH, AJ) 1.6 i (SF416, AH14, SF406)01.1990921590 ccm4G16B
SUZUKI SWIFT II Sedans (AH, AJ) 1.6 i 4WD (SF416, AJ14)01.1990921590 ccm4G16B
SUZUKI SWIFT IV (FZ, NZ) 1.2 (AZG 412)10.2010901242 ccm4K12B
SUZUKI SWIFT IV (FZ, NZ) 1.2 (AZH 412)10.2010941242 ccm4K12B
SUZUKI SWIFT IV (FZ, NZ) 1.2 4x4 (AZG 412)10.2010901242 ccm4K12B
SUZUKI SWIFT IV (FZ, NZ) 1.2 4x4 (AZH 412)10.2010941242 ccm4K12B
SUZUKI SWIFT IV (FZ, NZ) 1.3 DDiS (AZG 413D)10.2010751248 ccm4D13AA
SUZUKI SWIFT IV (FZ, NZ) 1.4 (AZH 414)02.2011951373 ccm4K14B
SUZUKI SWIFT Kabriolets (SF413) 1.3 i (SF413, AK35, SY415, E35)09.1991681298 ccm4G13BA
SUZUKI VITARA Cabrio (ET, TA) 1.6 (TA01, SE416)07.1988801590 ccm4G16A (8V)
SUZUKI VITARA Cabrio (ET, TA) 1.6 i 16V (TA02, SE416)07.1990971590 ccm4G16B
SUZUKI VITARA Cabrio (ET, TA) 1.9 D (SE 419TD)08.1996751905 ccm4XUD9SD
SUZUKI VITARA Cabrio (ET, TA) 2.0 16V (TA51, SV420)12.19961321995 ccm4J20A
SUZUKI Vitara SUV (ET, TA, TD) 1.6 i 16V Visu riteņu piedziņa (ET, TA02, SE416)07.1990971590 ccm4G16B
SUZUKI Vitara SUV (ET, TA, TD) 1.6 Visu riteņu piedziņa (SE 416)07.1988821590 ccm4G16A (8V)
SUZUKI Vitara SUV (ET, TA, TD) 1.6 Visu riteņu piedziņa (TA, TA01, SE416)07.1988801590 ccm4G16A (8V)
SUZUKI Vitara SUV (ET, TA, TD) 1.9 D Visu riteņu piedziņa (SE 419TD)01.1995681905 ccm4XUD9A
SUZUKI Vitara SUV (ET, TA, TD) 1.9 D Visu riteņu piedziņa (SE 419TD)08.1996751905 ccm4XUD9SD
SUZUKI Vitara SUV (ET, TA, TD) 2.0 16V Visu riteņu piedziņa (SV420)12.19961321995 ccm4J20A
SUZUKI Vitara SUV (ET, TA, TD) 2.0 TD Intercooler Visu riteņu piedziņa (SV 420D)12.1995871998 ccm4RF
SUZUKI Vitara SUV (ET, TA, TD) 2.0 TD Visu riteņu piedziņa (SV 420D)12.1994711998 ccm4RF
SUZUKI Vitara SUV (ET, TA, TD) 2.0 V6 24V Visu riteņu piedziņa (SV620)12.19941361998 ccm6H 20 A
SUZUKI Vitara SUV (ET, TA, TD) 2.5 V6 24V Visu riteņu piedziņa (FT)12.19951602493 ccm6H 25 A
SUZUKI Wagon R+ Hatchback (EM) 1.0 (RC410, SR410, SR412)02.199865996 ccm4K10A
TALBOT Horizon Hatchback 1.9 Diesel07.1982651905 ccm4XUD9
TALBOT SAMBA (51A) 0.901.198142947 ccm45C1(XV8)
TALBOT SAMBA (51A) 1.101.1981501124 ccm4XW7
TOYOTA 4 Runner (_N1_) 3.0 (VZN13_)07.19901432959 ccm63VZ-E
TOYOTA 4 Runner (_N1_) 3.0 Turbo-D (KZN130_)10.19931252982 ccm41KZ-T
TOYOTA AURIS (NRE15_, ZZE15_, ADE15_, ZRE15_, NDE15_) 1.5 (NZE151_)09.20091101497 ccm41NZ-FE
TOYOTA AURIS (NRE15_, ZZE15_, ADE15_, ZRE15_, NDE15_) 1.8 (ZRE152_)02.20091441798 ccm42ZR-FAE
TOYOTA AURIS (NRE15_, ZZE15_, ADE15_, ZRE15_, NDE15_) 1.8 4WD (ZRE154_)02.20091361798 ccm42ZR-FAE
TOYOTA AVENSIS (_T22_) 1.6 (AT220_)09.19971011587 ccm44A-FE
TOYOTA AVENSIS (_T22_) 1.6 (AT220_)09.19971101587 ccm44A-FE
TOYOTA AVENSIS (_T22_) 1.8 (AT221_)09.19971101762 ccm47A-FE
TOYOTA AVENSIS (_T22_) 2.0 (ST220_)09.19971281998 ccm43S-FE
TOYOTA AVENSIS (_T22_) 2.0 TD (CT220_)09.1997901975 ccm42C-TE
TOYOTA AVENSIS Liftback (_T22_) 1.6 (AT220_)09.19971011587 ccm44A-FE
TOYOTA AVENSIS Liftback (_T22_) 1.6 (AT220_)09.19971101587 ccm44A-FE
TOYOTA AVENSIS Liftback (_T22_) 1.8 (AT221_)09.19971101762 ccm47A-FE
TOYOTA AVENSIS Liftback (_T22_) 2.0 (ST220_)09.19971281998 ccm43S-FE
TOYOTA AVENSIS Liftback (_T22_) 2.0 TD (CT220_)09.1997901975 ccm42C-TE
TOYOTA Avensis Universālis (_T22_) 1.6 (AT220_)09.19971011587 ccm44A-FE
TOYOTA Avensis Universālis (_T22_) 1.6 (AT220_, ZZT220_)09.19971101587 ccm44A-FE
TOYOTA Avensis Universālis (_T22_) 1.8 (AT221_)09.19971101762 ccm47A-FE
TOYOTA Avensis Universālis (_T22_) 2.0 (ST220_)09.19971281998 ccm43S-FE
TOYOTA Avensis Universālis (_T22_) 2.0 TD (CT220_)09.1997901975 ccm42C-TE
TOYOTA CAMRY (_V2_) 2.0 (SV21_)11.19861211998 ccm43S-FE
TOYOTA Camry Sedan (_V1_) 1.8 (SV10_)02.1983901832 ccm41S-L
TOYOTA Camry Sedan (_V1_) 2.2 (SXV10_)06.19911362164 ccm45S-FE
TOYOTA Camry Sedan (_V1_) 3.0 (VCV10_)06.19911882959 ccm63VZ-FE
TOYOTA Camry Universālis (_V1_) 2.2 (SXV10_)09.19911362164 ccm45S-FE
TOYOTA Camry Universālis (_V1_) 3.0 (VCV10_)09.19911882959 ccm63VZ-FE
TOYOTA Camry Universālis (_V2_) 2.0 (SV21_)11.19861211998 ccm43S-FE
TOYOTA CARINA E (_T19_) 1.6 (AT190)12.1993991587 ccm44A-FE
TOYOTA CARINA E (_T19_) 1.6 (AT190)12.19931161587 ccm44A-FE
TOYOTA CARINA E (_T19_) 1.6 GLI (AT190)04.19921071587 ccm44A-FE
TOYOTA CARINA E (_T19_) 1.8 (AT191)01.19951071762 ccm47A-FE
TOYOTA CARINA E (_T19_) 2.0 GLI (ST191)04.19921331998 ccm43S-FE
TOYOTA CARINA E Sedans (_T19_) 1.6 (AT190)01.1995991587 ccm44A-FE
TOYOTA CARINA E Sedans (_T19_) 1.6 (AT190)01.19931071587 ccm44A-FE
TOYOTA CARINA E Sedans (_T19_) 1.8 i 16V (AT191)01.19951071762 ccm47A-FE
TOYOTA CARINA E Sedans (_T19_) 2.0 D (CT190)08.1992731975 ccm42C
TOYOTA CARINA E Sedans (_T19_) 2.0 i (ST191)12.19921261998 ccm43S-FE
TOYOTA CARINA E Sportswagon (_T19_) 1.6 GLI (AT190_)01.19931071587 ccm44A-FE
TOYOTA CARINA E Sportswagon (_T19_) 1.6 i (AT190_)02.1995991587 ccm44A-FE
TOYOTA CARINA E Sportswagon (_T19_) 1.8 i (AT191_)02.19951071762 ccm47A-FE
TOYOTA CARINA E Sportswagon (_T19_) 2.0 GLI (ST191_)01.19931331998 ccm43S-FE
TOYOTA CARINA II (_T17_) 1.6 (AT171_)12.1987901587 ccm44A-F
TOYOTA CARINA II (_T17_) 1.6 (AT171_)12.1987981587 ccm44A-FE
TOYOTA CARINA II (_T17_) 2.0 D (CT170_)03.1988731975 ccm42C-L
TOYOTA CARINA II (_T17_) 2.0 GLI (ST171)12.19871211998 ccm43S-FE
TOYOTA Carina II Sedan (_T15_) 2.0 D (CT150_)02.1984681975 ccm42C-L
TOYOTA Carina II Sedan (_T17_) 1.6 (AT171_)12.1987901587 ccm44A-F
TOYOTA Carina II Sedan (_T17_) 1.6 (AT171_)12.1987981587 ccm44A-FE
TOYOTA Carina II Sedan (_T17_) 2.0 D (CT170_)03.1988731975 ccm42C
TOYOTA Carina II Sedan (_T17_) 2.0 GLI (ST171)12.19871211998 ccm43S-FE
TOYOTA Carina II Universālis (_T17_) 1.6 (AT171_)12.1987981587 ccm44A-FE
TOYOTA CELICA (ST20_, AT20_) 1.8 i 16V (AT200/ST)11.19931161762 ccm47A-FE
TOYOTA CELICA (ST20_, AT20_) 2.0 i 16V (ST202/GT)11.19931751998 ccm43S-GE
TOYOTA CELICA (ST20_, AT20_) 2.0 i 16V (ST202_)04.19961701998 ccm43S-GE
TOYOTA CELICA Coupe (AT18_, ST18_) 1.6 (AT180)10.19891051587 ccm44A-FE
TOYOTA CELICA Coupe (AT18_, ST18_) 2.0 GTi (ST182)10.19891561998 ccm43S-GE
TOYOTA CELICA Coupe (AT18_, ST18_) 2.0 Turbo 4WD (ST185)10.19892041998 ccm43S-GTE
TOYOTA CELICA Coupe (AT18_, ST18_) 2.0 Turbo 4WD (ST185)10.19892081998 ccm43S-GTE
TOYOTA COROLLA (ZZE12_, NDE12_, ZDE12_) 1.8 VVTL-i TS (ZZE123_)10.20052181796 ccm42ZZ-GE
TOYOTA COROLLA (_E10_) 1.3 XLI (EE101_)09.1995751332 ccm44E-FE
TOYOTA COROLLA (_E10_) 1.3 XLI 16V (EE101)07.1992881332 ccm44E-FE
TOYOTA COROLLA (_E10_) 1.6 Si (AE101_)09.19951141587 ccm44A-FE
TOYOTA COROLLA (_E10_) 2.0 D (CE100_)07.1992721975 ccm42C
TOYOTA COROLLA (_E11_) 1.4 (EE111_)04.1997861332 ccm44E-FE
TOYOTA COROLLA (_E11_) 1.6 Aut. (AE111_)04.19971071587 ccm44A-FE
TOYOTA COROLLA (_E11_) 2.0 D (CE110_)04.1997721975 ccm42C-E
TOYOTA COROLLA (_E9_) 1.3 i (EE90)08.1987751296 ccm42E-E
TOYOTA COROLLA (_E9_) 1.6 (AE92)08.1987901587 ccm44A-F
TOYOTA COROLLA (_E9_) 1.6 i (AE92)11.19891051587 ccm44A-FE
TOYOTA COROLLA (_E9_) 1.8 D (CE90_)07.1987641840 ccm41C
TOYOTA COROLLA (_E9_) 1.8 D (CE90_)11.1989671840 ccm41C
TOYOTA COROLLA Compact (_E10_) 1.3 XLI (EE101_)09.1995751332 ccm44E-FE
TOYOTA COROLLA Compact (_E10_) 1.3 XLI 16V (EE101)07.1992881332 ccm44E-FE
TOYOTA COROLLA Compact (_E10_) 1.6 Si (AE101_)07.19921141587 ccm44A-FE
TOYOTA COROLLA Compact (_E10_) 2.0 D (CE100_)07.1992721975 ccm42C
TOYOTA COROLLA Compact (_E11_) 1.4 (EE111_)04.1997861332 ccm44E-FE
TOYOTA COROLLA Compact (_E11_) 1.6 (AE111_)04.19971101587 ccm44A-FE
TOYOTA COROLLA Compact (_E11_) 1.6 Aut. (AE111_)04.19971071587 ccm44A-FE
TOYOTA COROLLA Compact (_E11_) 2.0 D (CE110_)04.1997721975 ccm42C-E
TOYOTA COROLLA Compact (_E9_) 1.3 (EE90)08.1987751296 ccm42E-E
TOYOTA COROLLA Compact (_E9_) 1.6 (AE92)08.1987901587 ccm44A-F
TOYOTA COROLLA Compact (_E9_) 1.6 GTi (AE92, AE93)08.19871161587 ccm44A-GE
TOYOTA COROLLA Compact (_E9_) 1.6 i (AE92)08.19891051587 ccm44A-FE
TOYOTA COROLLA Compact (_E9_) 1.8 D (CE90)08.1987641840 ccm41C
TOYOTA COROLLA Compact (_E9_) 1.8 D (CE90)08.1989671840 ccm41C
TOYOTA COROLLA Liftback (_E10_) 1.3 XLI (EE101_)07.1992881332 ccm44E-FE
TOYOTA COROLLA Liftback (_E10_) 1.6 GLI (AE101_)07.19921141587 ccm44A-FE
TOYOTA COROLLA Liftback (_E10_) 2.0 D (CE100_)07.1992721975 ccm42C
TOYOTA COROLLA Liftback (_E11_) 1.4 (EE111_)04.1997861332 ccm44E-FE
TOYOTA COROLLA Liftback (_E11_) 1.6 (AE111_)04.19971101587 ccm44A-FE
TOYOTA COROLLA Liftback (_E11_) 1.6 Aut. (AE111_)04.19971071587 ccm44A-FE
TOYOTA COROLLA Liftback (_E11_) 2.0 D (CE110)04.1997721975 ccm42C-E
TOYOTA COROLLA Liftback (_E9_) 1.3 i (EE90)08.1987751296 ccm42E-E
TOYOTA COROLLA Liftback (_E9_) 1.608.1987951587 ccm44A-F
TOYOTA COROLLA Liftback (_E9_) 1.6 (AE92)08.1987901587 ccm44A-F
TOYOTA COROLLA Liftback (_E9_) 1.6 (AE92)08.19891051587 ccm44A-FE
TOYOTA COROLLA Liftback (_E9_) 1.6 GTI (AE92_)07.19871251587 ccm44A-GE
TOYOTA COROLLA Liftback (_E9_) 1.8 D (CE90)08.1987641840 ccm41C
TOYOTA COROLLA Liftback (_E9_) 1.8 D (CE90)08.1989671840 ccm41C
TOYOTA COROLLA Sedans (E15_) 1.5 4WD08.20071051497 ccm41NZ-FE
TOYOTA COROLLA Station Wagon (_E9_) 1.3 (EE90)12.1987751296 ccm42E
TOYOTA COROLLA Station Wagon (_E9_) 1.6 4WD (AE95)04.19881051587 ccm44A-FE
TOYOTA COROLLA Station Wagon (_E9_) 1.6 XLI (AE92_)11.19891051587 ccm44A-FE
TOYOTA COROLLA Station Wagon (_E9_) 1.8 D (CE90)12.1987641840 ccm41C
TOYOTA COROLLA Station Wagon (_E9_) 1.8 D (CE90)08.1989671840 ccm41C
TOYOTA Corolla Universālis (_E10_) 1.3 XLI (EE101_)09.1995751332 ccm44E-FE
TOYOTA Corolla Universālis (_E10_) 1.3 XLI 16V (EE101_)07.1992881332 ccm44E-FE
TOYOTA Corolla Universālis (_E10_) 1.6 Si (AE101_)07.19921141587 ccm44A-FE
TOYOTA Corolla Universālis (_E10_) 1.8 16V 4WD (AE103_)09.19951101762 ccm47A-FE
TOYOTA Corolla Universālis (_E10_) 2.0 D (CE100_)07.1992721975 ccm42C
TOYOTA Corolla Universālis (_E11_) 1.4 (EE111_)04.1997861332 ccm44E-FE
TOYOTA Corolla Universālis (_E11_) 1.6 (AE111_)04.19971101587 ccm44A-FE
TOYOTA Corolla Universālis (_E11_) 1.6 Aut. (AE111_)04.19971071587 ccm44A-FE
TOYOTA Corolla Universālis (_E11_) 1.8 4WD (AE115_)04.19971101762 ccm47A-FE
TOYOTA Corolla Universālis (_E11_) 2.0 D (CE110_)04.1997721975 ccm42C-E
TOYOTA HIACE II Furgons (LH5_, YH7_, LH7_, LH6_, YH6_, YH5_) 2.4 D (LH7_, LH6_, LH5_)05.1984752446 ccm42L
TOYOTA Hiace III Bus (_H1_) 2.0 (RZH102)08.19891011998 ccm41RZ
TOYOTA Hiace III Bus (_H1_) 2.4 (RZH103)08.19891202438 ccm42RZ-E
TOYOTA Hiace III Bus (_H1_) 2.4 4WD (RZH103_, RZH109_, RZH113_, RZH115_)08.19891202438 ccm42RZ-E
TOYOTA Hiace III Bus (_H1_) 2.4 D (LH102)08.1989752446 ccm42L
TOYOTA Hiace III Bus (_H1_) 2.4 D (LH5_, LH6_, LH7_, LH10_, LH11_)08.1987782446 ccm42L
TOYOTA HIACE III Furgons (YH7_, LH6_, LH7_, LH5_, YH5_, YH6_) 2.0 (RCH102_, RCH112_)02.19901011998 ccm41RZ
TOYOTA HIACE III Furgons (YH7_, LH6_, LH7_, LH5_, YH5_, YH6_) 2.4 (RZH10)08.19891202438 ccm42RZ-E
TOYOTA HIACE III Furgons (YH7_, LH6_, LH7_, LH5_, YH5_, YH6_) 2.4 4WD (RCH103_, RCH113_)08.19891202438 ccm42RZ-E
TOYOTA HIACE III Furgons (YH7_, LH6_, LH7_, LH5_, YH5_, YH6_) 2.4 D (LH10_, LH11_)08.1989752446 ccm42L
TOYOTA Hiace IV Bus (_H1_, _H2_) 2.4 (RCH12_, RCH22_)08.19951152438 ccm42RZ-E
TOYOTA Hiace IV Bus (_H1_, _H2_) 2.4 D (LXH12_, LXH22_)08.1995792446 ccm42L
TOYOTA Hiace IV Bus (_H1_, _H2_) 2.4 TD (LXH12_, LXH22_)08.1995902446 ccm42L-T
TOYOTA HILUX IV Pick-up (_N5_, _N6_) 2.0 (YN57)01.1984881998 ccm43Y
TOYOTA HILUX V Pick-up (LN_, KZN1_, VZN1_) 2.4 D (LN5_, LN8_, LN9_, LN14_, LN15_)01.1992802446 ccm42L
TOYOTA HILUX V Pick-up (LN_, KZN1_, VZN1_) 2.4 D 4WD (LN110_)01.1994792446 ccm42L
TOYOTA HILUX V Pick-up (LN_, KZN1_, VZN1_) 2.4 i 4WD08.19891142367 ccm422RE
TOYOTA HILUX VI Pick-up (_N1_) 2.4 i 4WD (RZN14_, RZN16_, RZN19_)08.19971402438 ccm42RZ-FE
TOYOTA LAND CRUISER (PZJ7_, KZJ7_, HZJ7_, BJ7_, LJ7_, RJ7_) 2.4 (RJ70_, RJ73_)11.19841052367 ccm422R
TOYOTA LAND CRUISER (PZJ7_, KZJ7_, HZJ7_, BJ7_, LJ7_, RJ7_) 2.4 (RJ70_, RJ73_)11.19841102367 ccm422R
TOYOTA LAND CRUISER (PZJ7_, KZJ7_, HZJ7_, BJ7_, LJ7_, RJ7_) 2.4 (RJ70_V, RJ73_V)12.19881142367 ccm422RE
TOYOTA LAND CRUISER (PZJ7_, KZJ7_, HZJ7_, BJ7_, LJ7_, RJ7_) 2.4 D (LJ70_)11.1984722446 ccm42L
TOYOTA LAND CRUISER (PZJ7_, KZJ7_, HZJ7_, BJ7_, LJ7_, RJ7_) 2.4 TD (LJ70)01.1990902446 ccm42L-T
TOYOTA LAND CRUISER (PZJ7_, KZJ7_, HZJ7_, BJ7_, LJ7_, RJ7_) 2.4 TD (LJ70_, LJ73_)10.1985862446 ccm42L-T
TOYOTA LAND CRUISER (PZJ7_, KZJ7_, HZJ7_, BJ7_, LJ7_, RJ7_) 3.0 TD (KZJ70_, KZJ73_, KZJ77_)05.19931252982 ccm41KZ-T
TOYOTA LAND CRUISER (PZJ7_, KZJ7_, HZJ7_, BJ7_, LJ7_, RJ7_) 3.4 D (BJ70_V, BJ73_)11.1984953432 ccm43B
TOYOTA LAND CRUISER (_J6_) 4.0 (FJ62_G)08.19871563956 ccm63F-E
TOYOTA LAND CRUISER (_J6_) 4.0 Diesel (HJ60)01.19821013980 ccm62H
TOYOTA LAND CRUISER (_J6_) 4.0 Diesel (HJ60)01.19851033980 ccm62H
TOYOTA LAND CRUISER (_J6_) 4.0 Turbo-D (HJ61_V)10.19851363980 ccm612HT
TOYOTA LAND CRUISER (_J6_) 4.2 (FJ60_V)10.19811204230 ccm62F
TOYOTA LAND CRUISER 100 (UZJ100) 4.2 TD (HDJ100_)01.19982044164 ccm61HD-FTE
TOYOTA LAND CRUISER 100 (UZJ100) 4.7 (UZJ100_)01.19982354664 ccm82UZ-FE
TOYOTA LAND CRUISER 80 (_J8_) 4.0 (FJ80_)01.19901563956 ccm63F-E
TOYOTA LAND CRUISER 80 (_J8_) 4.2 TD (HDJ80)10.19921604164 ccm61HD-T
TOYOTA LAND CRUISER 80 (_J8_) 4.2 TD (HDJ80)01.19901674164 ccm61HD-T
TOYOTA LAND CRUISER 80 (_J8_) 4.2 TD 24V (HDJ80_)03.19951704164 ccm61HD-FT
TOYOTA LAND CRUISER 80 (_J8_) 4.5 24V (FZJ80_)08.19922054477 ccm61FZ-FE
TOYOTA LAND CRUISER 90 (_J9_) 3.0 TD (KZJ90_, KZJ95_)04.19961252982 ccm41KZ-TE
TOYOTA LAND CRUISER 90 (_J9_) 3.4 i 24V (VZJ90_, VZJ95_)03.19961783378 ccm65VZ-FE
TOYOTA LAND CRUISER Hardtop (_J7_) 2.4 TD (LJ70_)07.1990902446 ccm42L-T
TOYOTA LAND CRUISER Hardtop (_J7_) 3.0 TD (KZJ70_)05.19931252982 ccm41KZ-T
TOYOTA LITEACE Autobuss (CM30_G, KM30_G) 1.5 (KM30LG)10.1985691486 ccm45K
TOYOTA LITEACE Furgons (CM3_V, KM3_V) 1.5 (KM31_V, KM36_V)05.1986691486 ccm45K
TOYOTA MR 2 II (SW2_) 2.0 16V (SW20_)12.19891561998 ccm43S-GE
TOYOTA PASEO Coupe (EL54) 1.5 (EL54_)08.1995901497 ccm45E-FE
TOYOTA PASEO Kabriolets (EL54) 1.5 (EL54_)10.1996901497 ccm45E-FE
TOYOTA Picnic (_XM1_) 2.0 16V (SXM10_)05.19961281998 ccm43S-FE
TOYOTA Picnic (_XM1_) 2.2 D (CMX10_)08.1997902184 ccm43C-TE
TOYOTA Previa / Estima (_R1_, _R2_) 2.4 (TCR1_)05.19901322438 ccm42TZ-FE
TOYOTA Previa / Estima (_R1_, _R2_) 2.4 4WD (TCR2_)05.19901322438 ccm42TZ-FE
TOYOTA RAV 4 I (SXA1_) 2.0 4WD (SXA10)06.19941291998 ccm43S-FE
TOYOTA RAV 4 III (ACA3_, ACE_, ALA3_, GSA3_, ZSA3_) 2.4 4WD (ACR38)11.20051702362 ccm42AZ-FE
TOYOTA RAV 4 III (ACA3_, ACE_, ALA3_, GSA3_, ZSA3_) 3.5 4WD11.20052803456 ccm62GR-FE
TOYOTA RAV 4   (SXA1_) 2.0 4WD (SXA11)12.19971291998 ccm43S-FE
TOYOTA STARLET (EP91) 1.3 (EP91_)01.1996751332 ccm44E-FE
TOYOTA STARLET (KP6_) 1.0 (KP60)02.197845993 ccm42K
TOYOTA STARLET (_P7_) 1.0 (EP70L)10.198454999 ccm41E-L
TOYOTA STARLET (_P7_) 1.3 (EP71L)10.1984751296 ccm42E-LC
TOYOTA STARLET (_P8_) 1.3 12V Cat (EP81)12.1989751296 ccm42E-E
TOYOTA TERCEL (AL2_) 1.5 4WD (AL25_)10.1982711452 ccm43A
TOYOTA Yaris Hatchback (_P13_) 1.0 (KSP130_)12.201069998 ccm31KR-FE
TOYOTA Yaris Hatchback (_P13_) 1.3 (NSP130_)09.2011951329 ccm41NR-FE
TOYOTA Yaris Hatchback (_P13_) 1.3 4WD (NSP135_)12.2010951329 ccm41NR-FE
TOYOTA Yaris Hatchback (_P9_) 1.3 4WD (NCP92_)08.2007871298 ccm42SZ-FE
TOYOTA Yaris Hatchback (_P9_) 1.3 VVT-i (NCP90_, SCP90_)01.2005861298 ccm42SZ-FE
TOYOTA Yaris Hatchback (_P9_) 1.33 VVT-i (NSP90_)07.2010991329 ccm41NR-FE
VAUXHALL Calibra (C89) 2.0 i06.19901151998 ccm4C 20 NE
VAUXHALL Calibra (C89) 2.0 i 16V06.19901361998 ccm4X 20 XEV
VAUXHALL Calibra (C89) 2.0 i 16V06.19901501998 ccm4C 20 XE
VAUXHALL Calibra (C89) 2.0 i Turbo 4x403.19922041998 ccm4C 20 LET
VAUXHALL Calibra (C89) 2.5 i V604.19931702498 ccm6C 25 XE
VAUXHALL Carlton Mk III Sedan (V87) 1.809.1987881796 ccm4E 18 NVR
VAUXHALL Carlton Mk III Sedan (V87) 1.8 i09.19861151796 ccm418 SEH
VAUXHALL Carlton Mk III Sedan (V87) 2.0 i09.19861221998 ccm420 SE
VAUXHALL Carlton Mk III Sedan (V87) 3.0 300003.19871772969 ccm630 NE
VAUXHALL Carlton Mk III Sedan (V87) 3000 24V09.19892002969 ccm6C 30 SEJ
VAUXHALL Carlton Mk III Sedan (V87) 3000 Cat03.19881772969 ccm6C 30 NE
VAUXHALL Carlton Mk3 Universālis (V87) 2.0 i09.19861221998 ccm420 SE
VAUXHALL Cavalier Mk II CC (J82) 1.6 S09.1981901598 ccm416 SH
VAUXHALL Cavalier Mk III CC (J89) 1.809.1988901796 ccm4C 18 NZ
VAUXHALL Cavalier Mk III Sedan (J89) 1.609.1988821598 ccm416 SV
VAUXHALL Cavalier Mk III Sedan (J89) 1.809.1988901796 ccm4C 18 NZ
VAUXHALL Cavalier Mk III Sedan (J89) 2.0 SRi09.19881291998 ccm420 SEH
VAUXHALL Cavalier Mk III Sedan (J89) 2.0 SRi 16V09.19921361998 ccm4X 20 XEV
VAUXHALL Cavalier Mk2 Sedan (J82) 1.6 S09.1981901598 ccm416 SH
VAUXHALL Cavalier Mk2 Sedan (J82) 2.0 i09.19861151998 ccm420 NE
VOLVO 240 (P242, P244) 2.009.1978971986 ccm4B 19 A
VOLVO 240 (P242, P244) 2.108.19801072127 ccm4B 21 A
VOLVO 240 (P242, P244) 2.308.19801122316 ccm4B 23 A
VOLVO 240 (P242, P244) 2.308.19861132316 ccm4B 230 F
VOLVO 240 (P242, P244) 2.308.19831312316 ccm4B 230 E
VOLVO 240 (P242, P244) 2.3 i Cat08.19861152316 ccm4B 230 F
VOLVO 240 (P242, P244) 2.4 Diesel08.1978822383 ccm6D 24
VOLVO 240 Kombi (P245) 2.308.19801122316 ccm4B 23 A
VOLVO 240 Kombi (P245) 2.308.19861132316 ccm4B 230 F
VOLVO 240 Kombi (P245) 2.3 i Cat08.19861152316 ccm4B 230 F
VOLVO 240 Kombi (P245) 2.4 Diesel04.1979822383 ccm6D 24
VOLVO 340-360 (343, 345) 1.408.1979641397 ccm4B 14.3 E
VOLVO 340-360 (343, 345) 1.408.1986681397 ccm4B 14.4 S
VOLVO 340-360 (343, 345) 1.408.1975701397 ccm4B 14.4 S
VOLVO 340-360 (343, 345) 1.408.1983711397 ccm4B 14.4 S
VOLVO 340-360 (343, 345) 1.6 Diesel08.1984541596 ccm4D 16
VOLVO 340-360 (343, 345) 1.708.1985801721 ccm4B 17 2 K
VOLVO 340-360 (343, 345) 2.008.19861121986 ccm4B 200 F
VOLVO 340-360 Sedans (344) 1.408.1986681397 ccm4B 14.4 S
VOLVO 340-360 Sedans (344) 2.008.1982901986 ccm4B 19 A
VOLVO 340-360 Sedans (344) 2.008.19831131986 ccm4B 19 E
VOLVO 340-360 Sedans (344) 2.008.19841151986 ccm4B 200 E
VOLVO 440 K (445) 1.609.1988831596 ccm4B 16 F
VOLVO 440 K (445) 1.709.1988871721 ccm4B 18 KP
VOLVO 440 K (445) 1.708.1988951721 ccm4B 18 F
VOLVO 440 K (445) 1.708.19891021721 ccm4B 18 FP
VOLVO 440 K (445) 1.709.19881061721 ccm4B 18 EP
VOLVO 440 K (445) 1.7 Turbo08.19881201721 ccm4B 18 FT
VOLVO 440 K (445) 1.7 Turbo01.19911221721 ccm4B 18 FT
VOLVO 440 K (445) 1.808.1991901794 ccm4B 18 U
VOLVO 440 K (445) 1.809.1995901794 ccm4B 18 U
VOLVO 440 K (445) 1.9 Turbo-Diesel07.1994901870 ccm4D 19 T
VOLVO 440 K (445) 2.008.19931091998 ccm4B 20 F
VOLVO 440 K (445) 2.008.19921101998 ccm4B 20 F
VOLVO 460 L (464) 1.607.1992831596 ccm4B 16 F
VOLVO 460 L (464) 1.709.1988871721 ccm4B 18 KP
VOLVO 460 L (464) 1.709.1990901721 ccm4B 18 KP
VOLVO 460 L (464) 1.708.19891021721 ccm4B 18 EP
VOLVO 460 L (464) 1.708.19891091721 ccm4B 18 E
VOLVO 460 L (464) 1.7 Turbo08.19891201721 ccm4B 18 FT
VOLVO 460 L (464) 1.7 Turbo01.19911221721 ccm4B 18 FT
VOLVO 460 L (464) 1.808.1991901794 ccm4B 18 U
VOLVO 460 L (464) 1.9 Turbo-Diesel07.1994901870 ccm4D 19 T
VOLVO 460 L (464) 2.008.19931091998 ccm4B 20 F
VOLVO 460 L (464) 2.008.19921101998 ccm4B 20 F
VOLVO 480 E (482) 1.708.19891021721 ccm4B 18 EP
VOLVO 480 E (482) 1.704.19861061721 ccm4B 18 E
VOLVO 480 E (482) 1.7 Turbo08.19871201721 ccm4B 18 FT
VOLVO 480 E (482) 2.008.19921101998 ccm4B 20 F
VOLVO 740 (744) 2.008.19851211986 ccm4B 200 G
VOLVO 740 (744) 2.309.19851132316 ccm4B 230 F
VOLVO 740 (744) 2.308.19841142316 ccm4B 230 F
VOLVO 740 (744) 2.308.19871152316 ccm4B 230 F
VOLVO 740 (744) 2.308.19861172316 ccm4B 230 K
VOLVO 740 (744) 2.308.19831292316 ccm4B 23 E
VOLVO 740 (744) 2.308.19841312316 ccm4B 230 E
VOLVO 740 (744) 2.308.19881512316 ccm4B 234 F
VOLVO 740 (744) 2.308.19881562316 ccm4B 234 F
VOLVO 740 (744) 2.308.19871592316 ccm4B 234 F
VOLVO 740 (744) 2.3 Turbo08.19861562316 ccm4B 230 FT
VOLVO 740 (744) 2.3 Turbo08.19891652316 ccm4B 230 FT
VOLVO 740 (744) 2.3 Turbo08.19891902316 ccm4B 230 FT
VOLVO 740 (744) 2.4 Diesel08.1984822383 ccm6D 24
VOLVO 740 (744) 2.4 TD08.19841132383 ccm6D 24 T
VOLVO 740 Kombi (745) 2.008.19891121986 ccm4B 200 F
VOLVO 740 Kombi (745) 2.008.19851211986 ccm4B 200 G
VOLVO 740 Kombi (745) 2.308.19851132316 ccm4B 230 F
VOLVO 740 Kombi (745) 2.309.19851142316 ccm4B 230 K
VOLVO 740 Kombi (745) 2.308.19871152316 ccm4B 230 F
VOLVO 740 Kombi (745) 2.308.19851312316 ccm4B 230 E
VOLVO 740 Kombi (745) 2.307.19901362316 ccm4B 230 FB
VOLVO 740 Kombi (745) 2.307.19891512316 ccm4B 234 F
VOLVO 740 Kombi (745) 2.308.19881562316 ccm4B 234 F
VOLVO 740 Kombi (745) 2.308.19871592316 ccm4B 234 F
VOLVO 740 Kombi (745) 2.3 Turbo08.19861562316 ccm4B 230 FT
VOLVO 740 Kombi (745) 2.3 Turbo08.19891652316 ccm4B 230 GT
VOLVO 740 Kombi (745) 2.3 Turbo08.19851822316 ccm4B 230 ET
VOLVO 740 Kombi (745) 2.3 Turbo08.19891902316 ccm4B 230 FT
VOLVO 740 Kombi (745) 2.4 Diesel08.1985822383 ccm6D 24
VOLVO 740 Kombi (745) 2.4 TD Interc.08.19861222383 ccm6D 24 TIC
VOLVO 740 Kombi (745) 2.4 Turbo-Diesel09.19851092383 ccm6D 24 T
VOLVO 760 (704, 764) 2.4 Turbo Diesel (704)08.19821122383 ccm6D 24 T
VOLVO 760 (704, 764) 2.8 (704, 764)08.19811562849 ccm6B 280 E
VOLVO 850 Sedan (854) 2.008.19941261984 ccm5B 5202 S
VOLVO 850 Sedan (854) 2.006.19911431984 ccm5B 5204 FS
VOLVO 850 Sedan (854) 2.3 T508.19932262319 ccm5B 5234 FT
VOLVO 850 Sedan (854) 2.406.19911402435 ccm5B 5252
VOLVO 850 Sedan (854) 2.408.19911702435 ccm5B 5254 S
VOLVO 850 Universālis (855) 2.008.19941261984 ccm5B 5202 S
VOLVO 850 Universālis (855) 2.002.19931431984 ccm5B 5204 FS
VOLVO 850 Universālis (855) 2.3 T502.19932262319 ccm5B 5234 FT
VOLVO 850 Universālis (855) 2.408.19921402435 ccm5B 5252
VOLVO 850 Universālis (855) 2.408.19941442435 ccm5B 5252 FS
VOLVO 850 Universālis (855) 2.409.19921702435 ccm5B 5254 S
VOLVO 850 Universālis (855) 2.5 TDI08.19951402461 ccm5D 5252 T
VOLVO 940 (944) 2.001.19921121986 ccm4B 200 F
VOLVO 940 (944) 2.308.19921162316 ccm4B 230 FD
VOLVO 940 (944) 2.308.19901312316 ccm4B 230 G
VOLVO 940 (944) 2.4 Turbo Diesel08.19901092383 ccm6D 24 T
VOLVO 940 II (944) 2.308.19941312316 ccm4B 230 FB
VOLVO 940 II Universālis (945) 2.308.19941312316 ccm4B 230 FB
VOLVO 940 II Universālis (945) 2.3 ti01.19951352316 ccm4B 230 FK
VOLVO 940 II Universālis (945) 2.3 Turbo08.19941652316 ccm4B 230 FT
VOLVO 940 Kombi (945) 2.001.19921121986 ccm4B 200 F
VOLVO 940 Kombi (945) 2.308.19921162316 ccm4B 230 FD
VOLVO 940 Kombi (945) 2.308.19901312316 ccm4B 230 FB
VOLVO 940 Kombi (945) 2.3 Turbo08.19901652316 ccm4B 230 FT
VOLVO 960 (964) 2.4 TD Interc.09.19911152383 ccm6D 24 TIC
VOLVO 960 (964) 2.908.19902042922 ccm6B 6304 FS
VOLVO 960 II (964) 2.507.19941702473 ccm6B 6254 S
VOLVO 960 Kombi (965) 2.4 TD Interc.09.19911152383 ccm6D 24 TIC
VOLVO 960 Kombi (965) 2.908.19902042922 ccm6B 6304 S
VOLVO C30 (533) 1.6 D210.20101151560 ccm4D 4162 T
VOLVO C30 (533) D310.20101501984 ccm5D 5204 T5
VOLVO C30 (533) D410.20101771984 ccm5D 5204 T
VOLVO C70 I Coupe (872) 2.3 T-503.19972402319 ccm5B 5234 T3
VOLVO S40 I (644) 1.609.19951051588 ccm4B 4164 S
VOLVO S40 I (644) 1.807.19951151731 ccm4B 4184 S3
VOLVO S40 I (644) 1.9 T405.19972001855 ccm4B 4194 T2
VOLVO S40 I (644) 1.9 TD07.1995901870 ccm4D 4192 T
VOLVO S40 I (644) 2.007.19951361948 ccm4B 4204 S2
VOLVO S40 I (644) 2.007.19951401948 ccm4B 4204 S
VOLVO S60 II (134) DRIVe / D201.20111141560 ccm4D 4162 T
VOLVO S70 (874) 2.001.19971261984 ccm5B 5202 S
VOLVO S70 (874) 2.401.19971442435 ccm5B 5252 FS
VOLVO S70 (874) 2.401.19971702435 ccm5B 5254 S
VOLVO S70 (874) 2.5 TDI01.19971402461 ccm5D 5252 T
VOLVO S80 I (184) 2.401.19991402435 ccm5B 5244 S2
VOLVO S80 I (184) 2.5 TDI01.19991402461 ccm5D 5252 T
VOLVO S80 I (184) 2.8 T605.19982722783 ccm6B 6284 T
VOLVO S80 I (184) 2.905.19982042922 ccm6B 6304 S3
VOLVO V40 Universālis (645) 1.612.19951051588 ccm4B 4164 S
VOLVO V40 Universālis (645) 1.807.19951151731 ccm4B 4184 S3
VOLVO V40 Universālis (645) 1.9 T405.19972001855 ccm4B 4194 T2
VOLVO V40 Universālis (645) 1.9 TD07.1995901870 ccm4D 4192 T
VOLVO V40 Universālis (645) 2.007.19951361948 ccm4B 4204 S2
VOLVO V40 Universālis (645) 2.007.19951401948 ccm4B 4204 S
VOLVO V50 (545) D310.20101501984 ccm5D 5204 T5
VOLVO V50 (545) D410.20101771984 ccm5D 5204 T
VOLVO V60 (155, 157) 2.0 T07.20102031999 ccm4B 4204 T6
VOLVO V60 (155, 157) D3 / D407.20101631984 ccm5D 5204 T3
VOLVO V60 (155, 157) D507.20102052400 ccm5D 5244 T10
VOLVO V60 (155, 157) D5 AWD07.20102052400 ccm5D 5244 T10
VOLVO V60 (155, 157) T309.20101501596 ccm4B 4164 T3
VOLVO V60 (155, 157) T409.20101801596 ccm4B 4164 T
VOLVO V60 (155, 157) T509.20102411999 ccm4B 4204 T7
VOLVO V60 (155, 157) T6 AWD07.20103052953 ccm6B 6304 T4
VOLVO V70 I (875, 876) 2.012.19951261984 ccm5B 5202 S
VOLVO V70 I (875, 876) 2.3 Turbo12.19952502319 ccm5B 5234 T4
VOLVO V70 I (875, 876) 2.412.19951442435 ccm5B 5252 FS
VOLVO V70 I (875, 876) 2.412.19951702435 ccm5B 5254 FS
VOLVO V70 I (875, 876) 2.4 Turbo04.19961932435 ccm5B 5244 T
VOLVO V70 I (875, 876) 2.4 Turbo AWD04.19961932435 ccm5B 5244 T
VOLVO V70 I (875, 876) 2.5 TDI12.19951402461 ccm5D 5252 T
VOLVO V90 Universālis (965) 2.901.19971802922 ccm6B 6304 S2
VOLVO V90 Universālis (965) 2.901.19972042922 ccm6B 6304 FS
VOLVO XC60 (156) T509.20102411999 ccm4B 4204 T7
VOLVO XC90 I (275) D5 AWD01.20112002400 ccm5D 5244 T18
VW Bora Sedan (1J2) 1.610.19981011595 ccm4AKL
VW Bora Sedan (1J2) 1.9 TDI10.1998901896 ccm4ALH
VW Bora Sedan (1J2) 1.9 TDI10.19981101896 ccm4ASV
VW Bora Sedan (1J2) 2.010.19981151984 ccm4CFEA
VW Bora Sedan (1J2) 2.3 V510.19981502324 ccm5AGZ
VW Caddy I Pick-up (14) 1.508.1982701457 ccm4JB
VW Caddy I Pick-up (14) 1.601.1983751595 ccm4EW
VW Caddy I Pick-up (14) 1.6 D08.1982551588 ccm4JK
VW Caddy I Pick-up (14) 1.808.1985951781 ccm4JH
VW Caddy II Van (9K9A) 1.9 SDI11.1995641896 ccm4AYQ
VW Caddy II Van (9K9A) 1.9 TDI09.1996901896 ccm4ALH
VW Caddy II Van (9K9A) 60 1.411.1995601390 ccm4APQ
VW Caddy II Van (9K9A) 75 1.611.1995751598 ccm4AEE
VW Caddy III Van (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) 1.9 TDI 4motion11.20081051896 ccm4BLS
VW CORRADO (53I) 1.8 G6009.19881601781 ccm4PG
VW CORRADO (53I) 2.0 i04.19931151984 ccm4ADY
VW CORRADO (53I) 2.0 i 16V08.19911361984 ccm49A
VW CORRADO (53I) 2.9 VR608.19911902861 ccm6ABV
VW DERBY (86) 0.902.197740895 ccm4HA
VW DERBY (86) 1.102.1977501093 ccm4HB
VW DERBY (86) 1.302.1977601272 ccm4HH
VW Derby (86C, 80) 1.010.1981401043 ccm4GL
VW Derby (86C, 80) 1.110.1981501093 ccm4HB
VW Derby (86C, 80) 1.308.1983551272 ccm4HK
VW Derby (86C, 80) 1.308.1981601272 ccm4HH
VW Derby (86C, 80) 1.309.1982751272 ccm4GK
VW GOLF I (17) 1.104.1974501093 ccm4GG
VW GOLF I (17) 1.108.1976521093 ccm4FJ
VW GOLF I (17) 1.308.1979601272 ccm4GF
VW GOLF I (17) 1.508.1977701457 ccm4JB
VW GOLF I (17) 1.504.1974701471 ccm4FH
VW GOLF I (17) 1.5 D08.1976501471 ccm4CK
VW GOLF I (17) 1.608.1975751588 ccm4FP
VW GOLF I (17) 1.6 D08.1980541588 ccm4JK
VW GOLF I (17) 1.6 GTI08.19761101588 ccm4EG
VW GOLF I (17) 1.6 TD03.1982701588 ccm4CY
VW GOLF I (17) 1.8 GTI08.19821121781 ccm4DX
VW GOLF I Cabriolet (155) 1.501.1979701457 ccm4JB
VW GOLF I Cabriolet (155) 1.604.1986721595 ccm4RE
VW GOLF I Cabriolet (155) 1.608.1983751595 ccm4HN
VW GOLF I Cabriolet (155) 1.608.19791101588 ccm4EG
VW GOLF I Cabriolet (155) 1.808.1983901781 ccm4EX
VW GOLF I Cabriolet (155) 1.808.1983951781 ccm4JH
VW GOLF I Cabriolet (155) 1.808.1989981781 ccm42H
VW GOLF I Cabriolet (155) 1.808.19821121781 ccm4DX
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.011.1983451043 ccm4GN
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.008.1985501043 ccm4HZ
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.308.1985501272 ccm4NU
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.308.1983551272 ccm4HK
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.308.1983581272 ccm4GT
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.3 Cat06.1986551272 ccm4NZ
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.610.1986701595 ccm4PN
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.602.1986721595 ccm4RF
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.608.1983751595 ccm4ABN
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.6 D08.1983501588 ccm4ME
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.6 D08.1983541588 ccm4JP
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.6 TD08.1989601589 ccm41V
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.6 TD08.1983701588 ccm4JR
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.6 TD04.1989801588 ccm4SB
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.808.1986841781 ccm4RH
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.808.1984901781 ccm4GU
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 GTI08.19851071781 ccm4RD
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 GTI08.19831121781 ccm4DX
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 GTI 16V02.19861291781 ccm4PL
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 GTI 16V02.19861391781 ccm4KR
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 GTI Cat01.19871071781 ccm4PF
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 GTI G6004.19901601781 ccm4PG
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 GTI G60 Syncro08.19881601781 ccm4PG
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 i Cat08.1987901781 ccm4GX
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 i Cat Syncro08.1987901781 ccm4RP
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 Syncro02.1986901781 ccm4GU
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 Syncro08.1988981781 ccm41P
VW GOLF III (1H1) 1.411.1991551390 ccm4ABD
VW GOLF III (1H1) 1.410.1991601390 ccm4ABD
VW GOLF III (1H1) 1.609.1992751598 ccm4AEE
VW GOLF III (1H1) 1.607.19951011595 ccm4AFT
VW GOLF III (1H1) 1.811.1991751781 ccm4AAM
VW GOLF III (1H1) 1.811.1991901781 ccm4ABS
VW GOLF III (1H1) 1.8 Syncro (1HX1)01.1993901781 ccm4ABS
VW GOLF III (1H1) 1.9 D11.1991651896 ccm41Y
VW GOLF III (1H1) 1.9 SDI07.1995641896 ccm4AEY
VW GOLF III (1H1) 1.9 TD,GTD11.1991751896 ccm4AAZ
VW GOLF III (1H1) 1.9 TDI09.1993901896 ccm4AHU
VW GOLF III (1H1) 1.9 TDI04.19961101896 ccm4AFN
VW GOLF III (1H1) 1.9 TDI Syncro (1HX1)08.1995901896 ccm4AHU
VW GOLF III (1H1) 2.011.19911151984 ccm4AGG
VW GOLF III (1H1) 2.0 GTI 16V08.19921501984 ccm4ABF
VW GOLF III (1H1) 2.0 Syncro (1HX1)08.19951151984 ccm4AGG
VW GOLF III (1H1) 2.8 VR601.19921742792 ccm6AAA
VW GOLF III (1H1) 2.9 VR6 Syncro (1HX1)10.19941902861 ccm6ABV
VW GOLF III (1H1) Citystromer11.199427 ccm
VW Golf III Cabrio (1E7) 1.610.19941011595 ccm4AFT
VW Golf III Cabrio (1E7) 1.807.1993751781 ccm4AAM
VW Golf III Cabrio (1E7) 1.807.1993901781 ccm4ABS
VW Golf III Cabrio (1E7) 1.9 TDI08.1995901896 ccm4AHU
VW Golf III Cabrio (1E7) 1.9 TDI07.19961101896 ccm4AFN
VW Golf III Cabrio (1E7) 2.007.19931151984 ccm4AGG
VW GOLF III Variant (1H5) 1.407.1993551390 ccm4ABD
VW GOLF III Variant (1H5) 1.407.1993601390 ccm4APQ
VW GOLF III Variant (1H5) 1.607.19941011595 ccm4AFT
VW GOLF III Variant (1H5) 1.807.1993751781 ccm4ANN
VW GOLF III Variant (1H5) 1.807.1993901781 ccm4ABS
VW GOLF III Variant (1H5) 1.8 Syncro10.1994901781 ccm4ADZ
VW GOLF III Variant (1H5) 1.9 D07.1993651896 ccm41Y
VW GOLF III Variant (1H5) 1.9 SDI07.1995641896 ccm4AEY
VW GOLF III Variant (1H5) 1.9 TD07.1993751896 ccm4AAZ
VW GOLF III Variant (1H5) 1.9 TDI03.1994901896 ccm4AHU
VW GOLF III Variant (1H5) 1.9 TDI04.19961101896 ccm4AFN
VW GOLF III Variant (1H5) 1.9 TDI Syncro07.1995901896 ccm4AHU
VW GOLF III Variant (1H5) 2.007.19931151984 ccm4AGG
VW GOLF III Variant (1H5) 2.0 Syncro08.19951151984 ccm4AGG
VW GOLF III Variant (1H5) 2.9 VR6 Syncro10.19941902861 ccm6ABV
VW Golf IV Cabrio (1E) 1.806.1998751781 ccm4ANN
VW Golf IV Hatchback (1J1) 1.4 16V08.1997751390 ccm4AKQ
VW Golf IV Hatchback (1J1) 1.608.19971001595 ccm4AKL
VW Golf IV Hatchback (1J1) 1.808.19971251781 ccm4BAF
VW Golf IV Hatchback (1J1) 1.8 4motion05.19981251781 ccm4AGN
VW Golf IV Hatchback (1J1) 1.8 T08.19971501781 ccm4AUM
VW Golf IV Hatchback (1J1) 1.9 SDI08.1997681896 ccm4AGP
VW Golf IV Hatchback (1J1) 1.9 TDI10.1997901896 ccm4ALH
VW Golf IV Hatchback (1J1) 1.9 TDI08.19971101896 ccm4ASV
VW Golf IV Hatchback (1J1) 2.3 V508.19971502324 ccm5AGZ
VW GOLF PLUS (5M1, 521) 1.6 TDI02.2009901598 ccm4CAYB
VW Jetta II (19E, 1G2, 165) 1.301.1984551272 ccm4HK
VW Jetta II (19E, 1G2, 165) 1.3 Cat06.1987551272 ccm4NZ
VW Jetta II (19E, 1G2, 165) 1.610.1986701595 ccm4PN
VW Jetta II (19E, 1G2, 165) 1.603.1986721595 ccm4RF
VW Jetta II (19E, 1G2, 165) 1.601.1984751595 ccm4ABN
VW Jetta II (19E, 1G2, 165) 1.6 D01.1984541588 ccm4JP
VW Jetta II (19E, 1G2, 165) 1.6 TD01.1990601589 ccm41V
VW Jetta II (19E, 1G2, 165) 1.6 TD01.1984701588 ccm4JR
VW Jetta II (19E, 1G2, 165) 1.6 TD04.1989801588 ccm4SB
VW Jetta II (19E, 1G2, 165) 1.808.1986841781 ccm4RH
VW Jetta II (19E, 1G2, 165) 1.808.1984901781 ccm4GU
VW Jetta II (19E, 1G2, 165) 1.808.19851071781 ccm4RD
VW Jetta II (19E, 1G2, 165) 1.801.19841121781 ccm4PB
VW Jetta II (19E, 1G2, 165) 1.8 16V08.19861291781 ccm4PL
VW Jetta II (19E, 1G2, 165) 1.8 16V06.19871401781 ccm4KR
VW Jetta II (19E, 1G2, 165) 1.8 Cat08.1987901781 ccm4GX
VW Jetta II (19E, 1G2, 165) 1.8 Cat01.19871071781 ccm4PF
VW Jetta II (19E, 1G2, 165) 1.8 Syncro08.1987901781 ccm4GU
VW Jetta II (19E, 1G2, 165) 1.8 Syncro08.1988981781 ccm41P
VW Jetta IV (162, 163, AV3, AV2) 1.2 TSI10.20101051197 ccm4CBZB
VW Jetta IV (162, 163, AV3, AV2) 1.4 TSI04.20111601390 ccm4CTHD
VW Jetta IV (162, 163, AV3, AV2) 1.6 TDI04.20101051598 ccm4CAYC
VW Jetta IV (162, 163, AV3, AV2) 2.006.20101151984 ccm4CKJA
VW Jetta IV (162, 163, AV3, AV2) 2.0 TDI10.20101101968 ccm4CUUA
VW Jetta IV (162, 163, AV3, AV2) 2.0 TDI02.20111401968 ccm4CFHC
VW Jetta IV (162, 163, AV3, AV2) 2.0 TSI12.20102001984 ccm4CBFA
VW Jetta IV (162, 163, AV3, AV2) 2.504.20101702480 ccm5CBUA
VW Jetta Mk1 (16) 1.108.1979501093 ccm4GG
VW Jetta Mk1 (16) 1.308.1979601272 ccm4GF
VW Jetta Mk1 (16) 1.508.1978701457 ccm4JB
VW Jetta Mk1 (16) 1.5 D08.1978501471 ccm4CK
VW Jetta Mk1 (16) 1.608.1978851588 ccm4FR
VW Jetta Mk1 (16) 1.6 D08.1980541588 ccm4JK
VW Jetta Mk1 (16) 1.6 GLI08.19781101588 ccm4EG
VW Jetta Mk1 (16) 1.6 TD03.1982701588 ccm4CY
VW Jetta Mk1 (16) 1.808.19821121781 ccm4DX
VW LT 28-35 I Van (281-363) 2.4 D07.1990692383 ccm61S
VW LT 28-35 II Autobuss (2DB, 2DE, 2DK) 2.305.19961432295 ccm4AGL
VW LT 28-35 II Autobuss (2DB, 2DE, 2DK) 2.5 SDI07.1996752461 ccm5AGX
VW LT 28-35 II Autobuss (2DB, 2DE, 2DK) 2.5 TDI05.19961022461 ccm5AHD
VW LT 28-46 II Platforma / Šasija (2DC, 2DF, 2DG, 2DL, 2DM) 2.306.19961432295 ccm4AGL
VW LT 28-46 II Platforma / Šasija (2DC, 2DF, 2DG, 2DL, 2DM) 2.5 SDI09.1996752461 ccm5AGX
VW LT 28-46 II Platforma / Šasija (2DC, 2DF, 2DG, 2DL, 2DM) 2.5 TDI06.19961022461 ccm5AHD
VW LT 28-46 II Platforma / Šasija (2DC, 2DF, 2DG, 2DL, 2DM) 2.8 TDI07.19971252799 ccm4AGK
VW LT 28-46 II Van (2DA, 2DD, 2DH) 2.305.19961432295 ccm4AGL
VW LT 28-46 II Van (2DA, 2DD, 2DH) 2.5 SDI09.1996752461 ccm5AGX
VW LT 28-46 II Van (2DA, 2DD, 2DH) 2.5 TDI05.19961022461 ccm5AHD
VW LT 28-46 II Van (2DA, 2DD, 2DH) 2.8 TDI07.19971252799 ccm4AGK
VW Lupo (6X1, 6E1) 1.009.199850999 ccm4AER
VW Lupo (6X1, 6E1) 1.4 16V09.1998751390 ccm4BBY
VW Lupo (6X1, 6E1) 1.7 SDI09.1998601716 ccm4AKU
VW Multivan V (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) 2.0 TDI05.20101361968 ccm4CCHB
VW Multivan V (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) 2.0 TDI 4motion05.20101361968 ccm4CCHB
VW New Beetle Hatchback (9C1, 1C1) 1.9 TDI01.1998901896 ccm4ALH
VW New Beetle Hatchback (9C1, 1C1) 2.001.19981151984 ccm4AQY
VW PASSAT (32) 1.305.1973551272 ccm4FY
VW PASSAT (32) 1.305.1973601297 ccm4ZF
VW PASSAT (32) 1.507.1973751471 ccm4ZB
VW PASSAT (32) 1.505.1973861471 ccm4ZC
VW PASSAT (32) 1.608.1975851588 ccm4YP
VW PASSAT (32B) 1.308.1980551272 ccm4FY
VW PASSAT (32B) 1.308.1980601272 ccm4FZ
VW PASSAT (32B) 1.608.1987701595 ccm4PP
VW PASSAT (32B) 1.602.1986721595 ccm4RL
VW PASSAT (32B) 1.608.1980751588 ccm4YN
VW PASSAT (32B) 1.601.1981851588 ccm4YP
VW PASSAT (32B) 1.6 D08.1980541588 ccm4JK
VW PASSAT (32B) 1.6 TD04.1982701588 ccm4CY
VW PASSAT (32B) 1.6 TD05.1986801588 ccm4RA
VW PASSAT (32B) 1.805.1986871781 ccm4RM
VW PASSAT (32B) 1.801.1983901781 ccm4JV
VW PASSAT (32B) 1.812.19831121781 ccm4DZ
VW PASSAT (32B) 1.901.19811151921 ccm5WN
VW PASSAT (32B) 2.008.19831151994 ccm5HP
VW PASSAT (32B) 2.208.19851152226 ccm5KX
VW PASSAT (32B) 2.201.19851362226 ccm5KV
VW PASSAT (3A2, 35I) 1.604.1988721595 ccm41F
VW PASSAT (3A2, 35I) 1.610.19941011595 ccm4AFT
VW PASSAT (3A2, 35I) 1.6 TD08.1988801588 ccm4SB
VW PASSAT (3A2, 35I) 1.808.1990751781 ccm4AAM
VW PASSAT (3A2, 35I) 1.802.1988901781 ccm4ABS
VW PASSAT (3A2, 35I) 1.804.19881071781 ccm4PF
VW PASSAT (3A2, 35I) 1.9 D05.1989681896 ccm41Y
VW PASSAT (3A2, 35I) 1.9 TD03.1991751896 ccm4AAZ
VW PASSAT (3A2, 35I) 1.9 TDI10.1993901896 ccm4AHU
VW PASSAT (3A2, 35I) 1.9 TDI03.19961101896 ccm4AFN
VW PASSAT (3A2, 35I) 2.002.19901151984 ccm4AGG
VW PASSAT (3A2, 35I) 2.0 16V08.19881361984 ccm49A
VW PASSAT (3A2, 35I) 2.0 16V01.19941501984 ccm4ABF
VW PASSAT (3B2) 1.610.19961011595 ccm4ARM
VW PASSAT (3B2) 1.810.19961251781 ccm4ARG
VW PASSAT (3B2) 1.8 T10.19961501781 ccm4AEB
VW PASSAT (3B2) 1.9 TDI10.1996901896 ccm4AHH
VW PASSAT (3B2) 1.9 TDI10.19961101896 ccm4AVG
VW PASSAT (3B2) 1.9 TDI Syncro/4motion10.19961101896 ccm4AVG
VW PASSAT (3B2) 2.8 V6 Syncro/4motion10.19961932771 ccm6ACK
VW Passat Sedan (362) 1.4 TSI08.20101221390 ccm4CAXA
VW Passat Sedan (362) 1.4 TSI EcoFuel08.20101501390 ccm4CDGA
VW Passat Sedan (362) 1.6 TDI08.20101051598 ccm4CAYC
VW Passat Sedan (362) 1.8 TSI08.20101601798 ccm4CDAA
VW Passat Sedan (362) 2.0 TDI08.20101401968 ccm4CFFB
VW Passat Sedan (362) 2.0 TDI08.20101701968 ccm4CFGB
VW Passat Sedan (362) 2.0 TDI 4motion08.20101401968 ccm4CFFB
VW Passat Sedan (362) 2.0 TDI 4motion08.20101701968 ccm4CFGB
VW Passat Sedan (362) 2.0 TSI11.20102101984 ccm4CCZB
VW Passat Sedan (362) 3.6 FSI 4motion01.20113003597 ccm6BWS
VW PASSAT Sedans (32B) 1.608.1987691595 ccm4PP
VW PASSAT Sedans (32B) 1.601.1985721595 ccm4RL
VW PASSAT Sedans (32B) 1.601.1985751595 ccm4DT
VW PASSAT Sedans (32B) 1.6 TD01.1985701588 ccm4CY
VW PASSAT Sedans (32B) 1.805.1986871781 ccm4RM
VW PASSAT Sedans (32B) 1.801.1985901781 ccm4JN
VW PASSAT Sedans (32B) 2.201.19851152226 ccm5KX
VW PASSAT Variant (33) 1.305.1973551272 ccm4FY
VW PASSAT Variant (33) 1.310.1973601297 ccm4ZF
VW PASSAT Variant (33) 1.510.1973751471 ccm4ZB
VW PASSAT Variant (33) 1.510.1973861471 ccm4ZC
VW PASSAT Variant (33) 1.5 D02.1977501471 ccm4CK
VW PASSAT Variant (33) 1.602.1976751588 ccm4YN
VW PASSAT Variant (33) 1.608.1975851588 ccm4YP
VW Passat Variant (33B) 1.308.1980551272 ccm4FY
VW Passat Variant (33B) 1.608.1987701595 ccm4PP
VW Passat Variant (33B) 1.602.1986721595 ccm4RL
VW Passat Variant (33B) 1.608.1980751588 ccm4YN
VW Passat Variant (33B) 1.601.1981851588 ccm4YP
VW Passat Variant (33B) 1.6 D08.1980541588 ccm4JK
VW Passat Variant (33B) 1.6 TD04.1982701588 ccm4CY
VW Passat Variant (33B) 1.805.1986871781 ccm4RM
VW Passat Variant (33B) 1.801.1983901781 ccm4JV
VW Passat Variant (33B) 1.812.19831121781 ccm4DZ
VW Passat Variant (33B) 1.8 Syncro01.1986901781 ccm4JN
VW Passat Variant (33B) 1.901.19811151921 ccm5WN
VW Passat Variant (33B) 2.008.19831151994 ccm5HP
VW Passat Variant (33B) 2.0 Syncro05.19841161994 ccm5JS
VW Passat Variant (33B) 2.208.19851152226 ccm5KX
VW Passat Variant (33B) 2.201.19851362226 ccm5KV
VW Passat Variant (33B) 2.2 Syncro08.19851202226 ccm5JT
VW Passat Variant (365) 1.4 TSI08.20101221390 ccm4CAXA
VW Passat Variant (365) 1.4 TSI EcoFuel08.20101501390 ccm4CDGA
VW Passat Variant (365) 1.6 TDI08.20101051598 ccm4CAYC
VW Passat Variant (365) 1.8 TSI08.20101601798 ccm4CDAA
VW Passat Variant (365) 2.0 TDI08.20101401968 ccm4CFFB
VW Passat Variant (365) 2.0 TDI08.20101701968 ccm4CFGB
VW Passat Variant (365) 2.0 TDI 4motion08.20101401968 ccm4CFFB
VW Passat Variant (365) 2.0 TDI 4motion08.20101701968 ccm4CFGB
VW Passat Variant (365) 2.0 TSI11.20102101984 ccm4CCZB
VW Passat Variant (365) 3.6 FSI 4motion01.20113003597 ccm6BWS
VW PASSAT Variant (3A5, 35I) 1.604.1988721595 ccm41F
VW PASSAT Variant (3A5, 35I) 1.607.19941011595 ccm4AFT
VW PASSAT Variant (3A5, 35I) 1.6 TD08.1988801588 ccm4SB
VW PASSAT Variant (3A5, 35I) 1.808.1990751781 ccm4AAM
VW PASSAT Variant (3A5, 35I) 1.802.1988901781 ccm4ABS
VW PASSAT Variant (3A5, 35I) 1.804.19881071781 ccm4PF
VW PASSAT Variant (3A5, 35I) 1.9 D05.1989681896 ccm41Y
VW PASSAT Variant (3A5, 35I) 1.9 TD03.1991751896 ccm4AAZ
VW PASSAT Variant (3A5, 35I) 1.9 TDI10.1993901896 ccm4AHU
VW PASSAT Variant (3A5, 35I) 1.9 TDI03.19961101896 ccm4AFN
VW PASSAT Variant (3A5, 35I) 2.002.19901151984 ccm4AGG
VW PASSAT Variant (3A5, 35I) 2.0 16V08.19881361984 ccm49A
VW PASSAT Variant (3A5, 35I) 2.0 16V01.19941501984 ccm4ABF
VW PASSAT Variant (3A5, 35I) 2.0 Syncro10.19901151984 ccm4AGG
VW PASSAT Variant (3A5, 35I) 2.8 VR606.19911742792 ccm6AAA
VW PASSAT Variant (3B5) 1.606.19971011595 ccm4ARM
VW PASSAT Variant (3B5) 1.806.19971251781 ccm4ARG
VW PASSAT Variant (3B5) 1.8 T06.19971501781 ccm4AEB
VW PASSAT Variant (3B5) 1.9 TDI06.1997901896 ccm4AHH
VW PASSAT Variant (3B5) 1.9 TDI06.19971101896 ccm4AVG
VW PASSAT Variant (3B5) 1.9 TDI Syncro/4motion06.19971101896 ccm4AVG
VW PASSAT Variant (3B5) 2.8 V6 Syncro/4motion06.19971932771 ccm6ACK
VW Passat Variant (3C5) 2.0 TDI11.20051201968 ccm4BWV
VW POLO (86) 0.909.197540895 ccm4HA
VW POLO (86) 1.103.1975501093 ccm4HB
VW POLO (86) 1.103.1975601093 ccm4HC
VW POLO (86) 1.312.1976601272 ccm4HH
VW Polo Classic (6V2) 100 1.612.19951001595 ccm4AFT
VW Polo Classic (6V2) 57 1.7 SDI07.1997571716 ccm4AKW
VW Polo Classic (6V2) 60 1.412.1995601390 ccm4APQ
VW Polo Classic (6V2) 64 1.9 SDI12.1995641896 ccm4AEY
VW Polo Classic (6V2) 75 1.611.1995751598 ccm4ALM
VW Polo Classic (6V2) 90 1.801.1997901781 ccm4ABS
VW Polo Classic (6V2) 90 1.9 TDI09.1996901896 ccm4ALH
VW Polo Classic (86C, 80) 1.001.1985401043 ccm4GL
VW Polo Classic (86C, 80) 1.001.1985451043 ccm4AAU
VW Polo Classic (86C, 80) 1.301.1985551272 ccm4HK
VW Polo Classic (86C, 80) 1.3 Cat07.1987551272 ccm4NZ
VW Polo Classic (86C, 80) 1.3 D08.1986451272 ccm4MN
VW Polo Coupe (86C, 80) 1.005.1982401043 ccm4GL
VW Polo Coupe (86C, 80) 1.008.1985451043 ccm4HZ
VW Polo Coupe (86C, 80) 1.0 Cat08.1989451043 ccm4ACM
VW Polo Coupe (86C, 80) 1.110.1981501093 ccm4HB
VW Polo Coupe (86C, 80) 1.308.1983551272 ccm4HK
VW Polo Coupe (86C, 80) 1.310.1981601272 ccm4HH
VW Polo Coupe (86C, 80) 1.309.1982751272 ccm4GK
VW Polo Coupe (86C, 80) 1.3 Cat07.1987551272 ccm4NZ
VW Polo Coupe (86C, 80) 1.3 Cat10.1989751272 ccm43F
VW Polo Coupe (86C, 80) 1.3 D08.1986451272 ccm4MN
VW Polo Coupe (86C, 80) 1.3 G4008.19901131272 ccm4PY
VW Polo Coupe (86C, 80) 1.3 G4001.19871151272 ccm4PY
VW Polo Coupe (86C, 80) 1.4 D08.1990481398 ccm41W
VW Polo Hatchback (6N1) 100 1.4 16V04.19961001390 ccm4AFH
VW Polo Hatchback (6N1) 120 1.6 16V GTI09.19981201598 ccm4AJV
VW Polo Hatchback (6N1) 45 1.010.1994451043 ccm4AEV
VW Polo Hatchback (6N1) 50 1.009.199650999 ccm4AER
VW Polo Hatchback (6N1) 55 1.310.1994551296 ccm4ADX
VW Polo Hatchback (6N1) 55 1.408.1995551390 ccm4AEX
VW Polo Hatchback (6N1) 60 1.407.1995601390 ccm4APQ
VW Polo Hatchback (6N1) 60 1.7 SDI08.1997601716 ccm4AKU
VW Polo Hatchback (6N1) 64 1.9 D10.1994641896 ccm4AEF
VW Polo Hatchback (6N1) 75 1.610.1994751598 ccm4AEE
VW Polo Hatchback (86C, 80) 0.910.198139895 ccm4HA
VW Polo Hatchback (86C, 80) 1.010.1981401043 ccm4GL
VW Polo Hatchback (86C, 80) 1.008.1985451043 ccm4HZ
VW Polo Hatchback (86C, 80) 1.0 Cat08.1989451043 ccm4ACM
VW Polo Hatchback (86C, 80) 1.110.1981501093 ccm4HB
VW Polo Hatchback (86C, 80) 1.308.1983551272 ccm4HK
VW Polo Hatchback (86C, 80) 1.310.1981601272 ccm4HH
VW Polo Hatchback (86C, 80) 1.309.1982751272 ccm4GK
VW Polo Hatchback (86C, 80) 1.3 Cat07.1987551272 ccm4NZ
VW Polo Hatchback (86C, 80) 1.3 Cat10.1989751272 ccm43F
VW Polo Hatchback (86C, 80) 1.3 D08.1986451272 ccm4MN
VW Polo Hatchback (86C, 80) 1.4 D10.1990481398 ccm41W
VW Polo Variant (6V5) 1.405.1997601390 ccm4APQ
VW Polo Variant (6V5) 1.605.1997751598 ccm4ALM
VW Polo Variant (6V5) 1.605.19971011595 ccm4AFT
VW Polo Variant (6V5) 1.7 SDI08.1997571716 ccm4AKW
VW Polo Variant (6V5) 1.805.1997901781 ccm4ADZ
VW Polo Variant (6V5) 1.9 SDI06.1997641896 ccm4AEY
VW Polo Variant (6V5) 1.9 TDI05.1997901896 ccm4ALH
VW SCIROCCO (53B) 1.808.1983901781 ccm4EX
VW SCIROCCO (53B) 1.811.1985951781 ccm4JH
VW SCIROCCO (53B) 1.808.19821121781 ccm4DX
VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 1.8 T 20V09.19971501781 ccm4AJH
VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 1.9 TDI09.1995901896 ccm4AHU
VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 1.9 TDI09.19961101896 ccm4AVG
VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 2.009.19951151984 ccm4ADY
VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 2.0 TDI11.20051361968 ccm4BVH
VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 2.8 VR609.19951742792 ccm6AMY
VW SHARAN (7N1, 7N2) 2.0 TSI12.20102001984 ccm4CCZA
VW TARO 2.4 D09.1991802446 ccm42L
VW TIGUAN (5N_) 2.0 TDI 4motion02.20081631968 ccm4CBBA
VW TIGUAN (5N_) 2.0 TFSI11.20072001984 ccm4CCZA
VW Touareg (7P5, 7P6) 3.0 V6 TDI01.20102042967 ccm6CASD
VW Touareg (7P5, 7P6) 3.0 V6 TDI05.20112452967 ccm6CJGD
VW Touareg (7P5, 7P6) 3.0 V6 TSI08.20102902995 ccm6CJTA
VW Touareg (7P5, 7P6) 3.6 V6 FSI08.20102493597 ccm6CMTA
VW Touareg (7P5, 7P6) 4.2 V8 FSI01.20113604163 ccm8CGNA
VW TOURAN (1T3) 1.2 TSI05.20101051197 ccm4CBZB
VW TRANSPORTER III Autobuss 1.6 D01.1981501588 ccm4CS
VW TRANSPORTER III Autobuss 1.6 TD08.1984701589 ccm4JX
VW TRANSPORTER III Autobuss 1.6 TD Syncro03.1986701589 ccm4JX
VW TRANSPORTER III Autobuss 1.7 D10.1986571715 ccm4KY
VW TRANSPORTER III Autobuss 1.908.1982601913 ccm4DF
VW TRANSPORTER III Autobuss 1.908.1982781913 ccm4DG
VW TRANSPORTER III Autobuss 2.108.1985952110 ccm4MV
VW TRANSPORTER III Autobuss 2.108.19841122110 ccm4DJ
VW TRANSPORTER III Autobuss 2.1 i07.1989922110 ccm4SS
VW TRANSPORTER III Furgons 1.6 D01.1981501588 ccm4CS
VW TRANSPORTER III Furgons 1.6 TD10.1984691589 ccm4JX
VW TRANSPORTER III Furgons 1.7 D07.1989571715 ccm4KY
VW TRANSPORTER III Furgons 1.910.1982601913 ccm4DF
VW TRANSPORTER III Furgons 1.910.1982781913 ccm4DG
VW TRANSPORTER III Furgons 2.005.1979691970 ccm4CU
VW TRANSPORTER III Platforma/Šasija 1.6 TD10.1984701589 ccm4JX
VW TRANSPORTER III Platforma/Šasija 1.7 D07.1989571715 ccm4KY
VW Transporter IV Bus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7DJ) 1.9 D09.1990601896 ccm41X
VW Transporter IV Bus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7DJ) 1.9 TD10.1992681896 ccm4ABL
VW Transporter IV Bus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7DJ) 2.009.1990841968 ccm4AAC
VW Transporter IV Bus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7DJ) 2.4 D09.1990782370 ccm5AAB
VW Transporter IV Bus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7DJ) 2.4 D Syncro10.1992782370 ccm5AAB
VW Transporter IV Bus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7DJ) 2.511.19901102461 ccm5ACU
VW Transporter IV Bus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7DJ) 2.508.19961152461 ccm5AVT
VW Transporter IV Bus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7DJ) 2.5 TDI09.19951022461 ccm5AUF
VW Transporter IV Bus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7DJ) 2.5 TDI Syncro01.19961022461 ccm5AXL
VW Transporter IV Bus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7DJ) 2.8 VR 611.19951402792 ccm6AES
VW Transporter IV Platforma / Šasija (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL) 1.9 D07.1990611896 ccm41X
VW Transporter IV Platforma / Šasija (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL) 1.9 TD10.1992681896 ccm4ABL
VW Transporter IV Platforma / Šasija (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL) 2.007.1990841968 ccm4AAC
VW Transporter IV Platforma / Šasija (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL) 2.4 D09.1990782370 ccm5AAB
VW Transporter IV Platforma / Šasija (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL) 2.5 TDI09.19951022461 ccm5AUF
VW Transporter IV Van (70A, 70H, 7DA, 7DH) 1.9 D07.1990611896 ccm41X
VW Transporter IV Van (70A, 70H, 7DA, 7DH) 1.9 TD10.1992681896 ccm4ABL
VW Transporter IV Van (70A, 70H, 7DA, 7DH) 2.007.1990841968 ccm4AAC
VW Transporter IV Van (70A, 70H, 7DA, 7DH) 2.4 D07.1990782370 ccm5AAB
VW Transporter IV Van (70A, 70H, 7DA, 7DH) 2.511.19901102461 ccm5ACU
VW Transporter IV Van (70A, 70H, 7DA, 7DH) 2.5 TDI09.19951022461 ccm5AUF
VW Transporter V Bus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ, 7EF, 7EG, 7HF, 7EC) 2.0 TDI05.20101361968 ccm4CCHB
VW Transporter V Bus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ, 7EF, 7EG, 7HF, 7EC) 2.0 TDI 4motion05.20101361968 ccm4CCHB
VW Vento (1H2) 1.411.1991551390 ccm4ABD
VW Vento (1H2) 1.411.1991601390 ccm4ABD
VW Vento (1H2) 1.609.1992751598 ccm4AEE
VW Vento (1H2) 1.610.19941011595 ccm4AFT
VW Vento (1H2) 1.811.1991751781 ccm4AAM
VW Vento (1H2) 1.811.1991901781 ccm4ABS
VW Vento (1H2) 1.9 D11.1991651896 ccm41Y
VW Vento (1H2) 1.9 SDI04.1997641896 ccm4AEY
VW Vento (1H2) 1.9 TD11.1991751896 ccm4AAZ
VW Vento (1H2) 1.9 TDI09.1993901896 ccm4AHU
VW Vento (1H2) 1.9 TDI04.19961101896 ccm4AFN
VW Vento (1H2) 2.011.19911151984 ccm4AGG
VW Vento (1H2) 2.8 VR601.19921742792 ccm6AAA
Preces vērtējums

DT Kvēlspuldze, Bremžu signāla lukturis



Novērtēt tūlīt

DT Kvēlspuldze, Bremžu signāla lukturis.

INFO LOGS

Bezmaksas piegāde

Katrai piegādei ar preču vērtību virs 110 €
  • Kvēlspuldze, Bremžu signāla lukturis (7.25379 Lampas tips: P21W) nosūtīšana ar POSTNORD
  • Kvēlspuldze, Bremžu signāla lukturis (Nominālā jauda [W]: 21 7.25379) nosūtīšana ar GLS
  • 7.25379 Kvēlspuldze, Bremžu signāla lukturis (Spriegums [V]: 12) nosūtīšana ar DHL
:

Drošs savienojums

Maksāšanas metodes
  • 7.25379 Kvēlspuldze, Bremžu signāla lukturis pirkt ar PayPal maksāšanas metodi
  • Kvēlspuldze, Bremžu signāla lukturis ( 7.25379) DT pirkt ar VISA maksāšanas metodi
  • Kvēlspuldze, Bremžu signāla lukturis ( 7.25379) pirkt ar MasterCard maksāšanas metodi
  • Hypovereins Bank
Pirmdiena - Piektdiena: 09:00 - 19:00

KLIENTU ATBALSTA DIENESTS

+37162444273

Adrese

Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlin Vācija
Rādīt karti