MEKLĒŠANA PĒC AUTOMAŠĪNAS
Rezerves daļu katalogs

BERU Aizdedzes svece Atslēgas platums: 21 mm ULTRA

Atsauksmes (0)
Aizdedzes svece 147DU, 0001335702 (Vītnes garums [mm]: 19 | Aizdedzes svece: 1-masas elektrods) pirkt lēti thumb?id=990285&lng=lv&ccf=94077793

2,46

iesk. 21% PVN, Piegāde
Ir noliktavā
Piegāde 2-3 darba dienu laikā
  • Preces №: Z11
  • Ražotājs: BERU
  • Tipa:
- +
Šis produkts tika pievienots jūsu iepirkumu grozam
BERU Aizdedzes svece
Aizdedzes svece informacija
  • Produktu līnija:   ULTRA 
  • Uzgriežņu atslēgas izmērs:   21 mm 
  • Vītnes garums [mm]:   19 
  • Aizdedzes svece:   1-masas elektrods, ar plakanu blīvējošo virsmu 
  • Vītnes izmērs:   M14x1,25 
  • Attālums starp elektrodiem [mm]:   0,8 
  • Savienošanas tehnika:   SAE/M4 
  • Iepakojums atbilstoši veikalu prasībām pēc specifikācijas   
  • Tehniskās informācijas numurs:   14-7 DU 
  • Pievilkšanas moments no [Nm]:   20 
  • Pievilkšanas moments līdz [Nm]:   30 
  • Stav: Jauns
OEM atsauces numurs (-i):
Ražotājiem OE numuru
ALFA ROMEO 46229251
BMW 12121257513
BMW 12121258158
BMW 12121258159
BMW 12121258973
BMW 12121265595
BMW 12121267485
BMW 12121353673
BMW 1212188234
BMW 12129055912
BMW 1265595
BorgWarner (BERU) 0001335702
BorgWarner (BERU) 147DU
CITROËN 5417768
CITROËN 5417768H
CITROËN 5417769U
CITROËN 5417998
CITROËN 5417998H
CITROËN 5425202
CITROËN 5425202H
CITROËN 5425202M
CITROËN 7826099300
CITROËN 91517002
CITROËN 95619043
FIAT 1L4J
FIAT 4359422
FIAT 4359423
FIAT 4401549
FIAT 4401551
FIAT 7554420
FIAT 7554421
FIAT 9FY
FORD 1506415
FORD 5099885
HITACHI L45PW11
HITACHI L45PX
LANCIA 46229251
MERCEDES-BENZ 0001591003
MERCEDES-BENZ 0001596803
MERCEDES-BENZ 0011598103
MERCEDES-BENZ 0011598203
MERCEDES-BENZ 0011599503
MERCEDES-BENZ 0021591003
MERCEDES-BENZ 0021591103
MERCEDES-BENZ 0021591903
MERCEDES-BENZ 0021592003
MERCEDES-BENZ 0021592103
MERCEDES-BENZ 0021592403
MERCEDES-BENZ 0021592803
MERCEDES-BENZ 0021596103
Citi piemēroti produkti ar ievadīto OEM numuru:
BERU
Z11
BERU
Z61
NGK
1212
NGK
5637
NGK
7811
BOSCH
0 242 235 541
BOSCH
0 242 235 663
DENSO
W20EPR-U
DENSO
W20EPR-U11
DENSO
W20EX-U
DENSO
W20TT
MAGNETI MARELLI
062000739304
MAGNETI MARELLI
062000740304
MAGNETI MARELLI
062110390312
MAGNETI MARELLI
062110400312
FEBI BILSTEIN
13447
FEBI BILSTEIN
13453
VEMO
V99-75-0004
VALEO
246862
BOSCH
0 241 235 755
CHAMPION
OE001/T10
FEBI BILSTEIN
13452
STARK
SKSP-1990009
RIDEX
686S0010
MAGNETI MARELLI
062000773304
BUGIAD
BSP24723
STARK
SKSP-1990068
RIDEX
686S0069
STARK
SKSP-1990069
RIDEX
686S0070
BOSCH
0 242 235 529
1750-200033 6 7590 ALFASUD ALFETTA GIULIAGIULIETTAGTGTVSPIDER B10B9SPARTANA100506080123 sērija1000-SērijaMAESTROMINISPRITE021500-20001600 GTE9E33. Sērija5. SērijaC25GSSM2.8 - 5.3130131 1321500-2300242ARGENTADUCATOELBA CAPRIESCORTGRANADATAUNUSTRANSIT125PCIVICMIDI PRIDE1200-15001200-1600NIVANOVASAMARABETATHEMA Y RANGE ROVER 800MERAK10001300616818G KlaseHECKFLOSSEHENSCHELPONTONPULLMANNS KlaseStufenheck SLT1 Bus T2124 sērijaMGB MIDGET COLTCORDIA GALANT LANCER CELESTELANCERSAPPORO 2141CHERRY DATSUN 404504505J5J7 J9G-MODELL111618 19 21 5FUEGOMASTERRAPID Kasten SUPER 5TRAFIC 2200-3500 2000-3500 HečbeksMINI MK IMONTEGO900 95 Universālis96 99 124127128133850CORDOBA IBIZA PANDARITMO RONDA TOLEDOIMPREZA SWIFT 1307-1510HORIZONMURENARANCHOSIMCASOLARATAGORA1.1HERALDSPITFIRETR240340-360 740 760 DERBYGOLFILTISJETTALTPASSATPOLOSANTANASCIROCCOTRANSPORTERVENTO353101
Aizdedzes svece piemēroti šādiem automašīnu modeļiem
Ražotājs/Modelis/TypeIzlaiduma gadsZSDzinēja tipsCil.Dzinēja kods
ALFA ROMEO 1750-2000 (105_) 2000 (105)10.19711321962 ccm4AR 10520
ALFA ROMEO 33 (905) 1.5 (905.A2A)05.1983841490 ccm4AR 30504
ALFA ROMEO 33 (905) 1.5 4x4 (905.A2)11.1983841490 ccm4AR 30504
ALFA ROMEO 6 (119) 2.5 i.e. (119.AA, 119.AB)10.19831502492 ccm6AR 01928
ALFA ROMEO 75 (162B) 2.5 V6 (162.B3)05.19851562492 ccm6AR 01911
ALFA ROMEO 75 (162B) 3.0 V6 Cat (162.B6A)01.19871852959 ccm6AR 06124
AUDI 75 Sedan 1.709.1968751697 ccm4ZG
AUDI 75 Variant 1.709.1968751697 ccm4ZG
ALFA ROMEO 90 (162) 2.0 i.e.10.19841321997 ccm6AR 06210
ALFA ROMEO 90 (162) 2.0 i.e. (162.A2A, 162.A2E)10.19841281962 ccm4AR 06212
ALFA ROMEO 90 (162) 2.5 i.e. V6 (162.A, 162.AA)10.19841502492 ccm6AR 01911
SAAB 90 2.008.19841001985 ccm4B 20 I
ALFA ROMEO ALFASUD (901) 1.2 (901.D0, 901.D1)06.1972631186 ccm4AR 30102
ALFA ROMEO ALFASUD (901) 1.3 (901.F0)01.1978681286 ccm4AR 30180
ALFA ROMEO ALFASUD (901) 1.3 SC/ti Super09.1977761351 ccm4AR 30164
ALFA ROMEO ALFASUD (901) 1.3 Super (901.F2)01.1979691351 ccm4AR 30160
ALFA ROMEO ALFASUD (901) 1.3 ti (901.G0)09.1977751286 ccm4AR 30184
ALFA ROMEO ALFASUD Sprint (902.A) 1.3 (902.A0)09.1976761286 ccm4AR 30184
ALFA ROMEO ALFASUD Sprint (902.A) 1.405.1978761351 ccm4AR 30164
ALFA ROMEO ALFETTA (116) 1.6 (116.B1A)01.19751071567 ccm4AR 01600
ALFA ROMEO ALFETTA (116) 1.807.19741161779 ccm4AR 01608 X
ALFA ROMEO ALFETTA (116) 1.810.19791211779 ccm4AR 01608
ALFA ROMEO ALFETTA (116) 1.8 (116.B2)10.19791221779 ccm4AR 01678
ALFA ROMEO ALFETTA (116) 2.0 (116.55F, 116.56F, 116.55N, 116.56N)07.19781321962 ccm4AR 10520
ALFA ROMEO ALFETTA (116) 2.0 (116.55G, 116.56G)03.19771211962 ccm4AR 01623
ALFA ROMEO ALFETTA GT (116) 1.601.19761071567 ccm4AR 01600
ALFA ROMEO ALFETTA GT (116) 1.801.19741161779 ccm4AR 01608 X
ALFA ROMEO ALFETTA GT (116) 1.801.19741211779 ccm4AR 01608
ALFA ROMEO ALFETTA GT (116) 2.007.19781211962 ccm4AR 01623
ALFA ROMEO ALFETTA GT (116) 2.006.19771311962 ccm4AR 01655
ALFA ROMEO Giulia Sedan (105_) 1.6 T.I (105)01.1962921570 ccm4AR 00112
ALFA ROMEO Giulia Sedan (105_) 1.6 T.I. Super (105)01.19631121570 ccm4AR 00516
ALFA ROMEO Giulia Sedan (105_) 1300 TI (105,39)04.196984 ccm
ALFA ROMEO GIULIETTA (116) 1.3 (116.44A)10.1977901357 ccm4AR 01644
ALFA ROMEO GIULIETTA (116) 1.6 (116.50B)10.19771071567 ccm4AR 01600
ALFA ROMEO GIULIETTA (116) 1.8 (116.AA, 116.AB)04.19791221779 ccm4AR 01678
ALFA ROMEO GIULIETTA (116) 1.8 Turbo01.19841501779 ccm4AR 01354
ALFA ROMEO GIULIETTA (116) 2.0 (116.A1A)06.19801311962 ccm4AR 11671
ALFA ROMEO GT V 2000 (105)01.19711311962 ccm4AR 10527
ALFA ROMEO GTV (116) 2.007.19781311962 ccm4AR 06212
ALFA ROMEO GTV (116) 2.0 Turbodelta01.19781501962 ccm4AR 11642
ALFA ROMEO SPIDER (105) 200001.19711311962 ccm4AR 00512
ALFA ROMEO SPIDER (115) 200008.19861161962 ccm4AR 01544
ALFA ROMEO SPIDER (115) 200001.19901201962 ccm4AR 01588
ALFA ROMEO SPIDER (115) 200008.19861251962 ccm4AR 00515
ALFA ROMEO SPIDER (115) 200001.19771261962 ccm4AR 01590
ALPINA B10 (E34) 3.404.19882543430 ccm6M30 B34 (34C20)
ALPINA B9 (E28) 3.411.19812453430 ccm6M30 B30 (306EA2)
ALPINA B9 Coupe (E24) 3.407.19822453430 ccm6M30 B30 (306EA2)
ARO Spartana SUV Cabrio 1.201.1999541239 ccm4C3G 702
AUDI 100 (43, C2) 1.608.1976851588 ccm4YV
AUDI 100 (43, C2) 2.110.19771152144 ccm5WE
AUDI 100 (C1) 1.601.1975851588 ccm4YM
AUDI 100 Avant (43, C2) 1.607.1977851588 ccm4YV
AUDI 100 Avant (43, C2) 2.107.19771152144 ccm5WE
AUDI 50 (86) 1.108.1974501093 ccm4HB
AUDI 50 (86) 1.308.1977601272 ccm4HH
AUDI 60 Sedan 1.509.1968551496 ccm48910
AUDI 60 Variant 1.509.1968551496 ccm48910
AUDI 80 (80, 82, B1) 1.305.1972551297 ccm4ZA
AUDI 80 (80, 82, B1) 1.305.1972601297 ccm4ZF
AUDI 80 (80, 82, B1) 1.505.1972751471 ccm4ZB
AUDI 80 (80, 82, B1) 1.609.1975751588 ccm4YN
AUDI 80 (80, 82, B1) 1.609.1975851588 ccm4YP
AUDI 80 (81, 85, B2) 1.309.1978551272 ccm4FY
AUDI 80 (81, 85, B2) 1.309.1978601272 ccm4FZ
AUDI 80 (81, 85, B2) 1.608.1978701588 ccm4YY
AUDI 80 (81, 85, B2) 1.608.1978751588 ccm4WV
AUDI 80 (81, 85, B2) 1.608.1978851588 ccm4YP
AUDI 80 (81, 85, B2) 2.210.19801152144 ccm5WE
AUDI COUPE (81, 85) 2.1 GT01.19811072144 ccm5WE
MERCEDES-BENZ W111 Coupe (W111) 280 SE (111.024)01.19671602778 ccm6M 130.984
MERCEDES-BENZ W123 Coupe (C123) 230 C (123.043)05.19771092307 ccm4M 115.954
MERCEDES-BENZ W123 Coupe (C123) 280 C (123.050)03.19771562746 ccm6M 110.923
MERCEDES-BENZ W123 Coupe (C123) 280 CE09.19771772746 ccm6M 110.988
MERCEDES-BENZ W123 Coupe (C123) 280 CE03.19771852746 ccm6M 110.988
AUSTIN 1000-Sērija Mk2 110001.197044 ccm
AUSTIN 1000-Sērija Mk2 130001.197053 ccm
AUSTIN 1000-Sērija Mk2 1300 GT01.197068 ccm
AUSTIN Maestro (XC) 1.303.1983631273 ccm412 H
AUSTIN Mini Hatchback 100010.196735 ccm
AUSTIN Mini Hatchback 1000 Mayfair Sport09.198841999 ccm499 HD81
INNOCENTI Mini Hatchback 0.601.198431617 ccm2AD
INNOCENTI Mini Hatchback 0.6501.199031659 ccm3EF-CL
INNOCENTI Mini Hatchback 1.005.197444998 ccm499 H
INNOCENTI Mini Hatchback 1.005.197448998 ccm499 H
INNOCENTI Mini Hatchback 1.005.197453998 ccm499 H
INNOCENTI Mini Hatchback 1.308.1976641273 ccm412 H
INNOCENTI Mini Hatchback 1.3 De Tomaso08.1976691273 ccm412 HH
MORRIS MINI 85001.196734 ccm
AUSTIN-HEALEY SPRITE MK.IV Kabriolets 1.303.1966651275 ccm412CC
BMW 02 (E10) 200202.19681001990 ccm4M10 B20 A
BMW 02 (E10) 2002 Tii05.19711301990 ccm4M10 B20 (23E A)
BMW 02 Kabriolets (E10) 200205.19711001990 ccm4M10 B20
BMW 02 Touring (E6) 200205.19711001990 ccm4M10 B20
BMW 02 Touring (E6) 2002 Tii01.19711301990 ccm4M10 B20
BMW 1500-2000 (115, 116, 118, 121) 150010.1962801499 ccm4M10 B15
BMW 1500-2000 (115, 116, 118, 121) 150009.1963801573 ccm4M10 B16
BMW 1500-2000 (115, 116, 118, 121) 160004.1964831573 ccm4M10 B16
BMW 1500-2000 (115, 116, 118, 121) 180008.1963901773 ccm4M118
BMW 1500-2000 (115, 116, 118, 121) 180007.1969901766 ccm4M10 B18
BMW 1500-2000 (115, 116, 118, 121) 1800 Ti10.19631101773 ccm4M118
BMW 1500-2000 (115, 116, 118, 121) 1800 Ti (TISA)10.19631311773 ccm4M118
BMW 1500-2000 (115, 116, 118, 121) 200001.1970901766 ccm4M10 B18
BMW 1600 GT Coupe 1.610.19671051573 ccm4M10 B16
BMW 2000-3200 (E9) Coupe 2.5 CS09.19741502494 ccm6M30 B25
BMW 2000-3200 (E9) Coupe 2800 CS01.19691702788 ccm6M30 B28
BMW 2000-3200 (E9) Coupe 3.0 CS05.19711802986 ccm6M30 B30
BMW 2000-3200 (E9) Coupe 3.0 Csi07.19712002986 ccm6M30 B30
BMW 2000-3200 (E9) Coupe 3.0 CSL01.19742063153 ccm6M30 B32 (L-Jetronic)
BMW 2500-3300 (E3) Sedan 2.8 L02.19751702788 ccm6M30 B28
BMW 2500-3300 (E3) Sedan 250010.19681502494 ccm6M30 B25
BMW 2500-3300 (E3) Sedan 280010.19681702788 ccm6M30 B28
BMW 2500-3300 (E3) Sedan 3.0 L02.19751802986 ccm6M30 B30
BMW 2500-3300 (E3) Sedan 3.0 S05.19711802986 ccm6M30 B30
BMW 2500-3300 (E3) Sedan 3.0 Si10.19751942986 ccm6M30 B30
BMW 2500-3300 (E3) Sedan 3.0 Si07.19712002986 ccm6M30 B30
BMW 2500-3300 (E3) Sedan 3.2 Li10.19752003210 ccm6M30 B32
BMW 2500-3300 (E3) Sedan 3.3 L01.19741903295 ccm6M30 B33 (35/40 INAT)
BMW 3 Sedan (E21) 320 i06.19751251990 ccm4M10 B20
BMW 5 Sedan (E12) 52008.19721151990 ccm4M10 B20
BMW 5 Sedan (E12) 520 i03.19721251990 ccm4M10 B20
BMW 5 Sedan (E12) 520 i08.19721311990 ccm4M10 B20
BMW 5 Sedan (E12) 52506.19731462494 ccm6M30 B25 A
BMW 5 Sedan (E12) 52508.19761502494 ccm6M30 B25 (256VA)
BMW 5 Sedan (E12) 52801.19751652788 ccm6M30 B28
BMW 5 Sedan (E12) 52801.19751702788 ccm6M30 B28
BMW 5 Sedan (E28) 518 i05.19811021766 ccm4M10 B18 (184EB)
CITROËN C25 Autobuss (280_, 290_) 1.8 E07.1987691796 ccm4169 (XM7T)
CITROËN C25 Autobuss (280_, 290_) 2.0 E09.1981791971 ccm4170B (XN1T)
CITROËN C25 Furgons (280_, 290_) 2.0 E09.1981791971 ccm4170B (XN1T)
CITROËN GS Break A 1.204.1973581222 ccm4G12/611
CITROËN GS Hatchback 1.204.1973581222 ccm4G12/611
CITROËN SM Coupe 2.704.19701602670 ccm6C114-1
CITROËN SM Coupe 2.7 Injection06.19721752670 ccm6C114-03
CITROËN SM Coupe 2.9 Automatique09.19731822965 ccm6C114-1130
DAIMLER 2.8 - 5.3 Sedan Sovereign 4.203.19792054235 ccm6XK 4.2 (82-87)
FIAT 130 Coupe 3.2 (BC)10.19711653235 ccm6130 B.000
FIAT 130 Sedan (130_) 3.2 (B)12.19711653235 ccm6130 B.000
FIAT 131 Familiare / Panorama (131_) 1.3 Mirafiori (AF)03.1975541297 ccm4131 A6.000
FIAT 131 Familiare / Panorama (131_) 1.4 Mirafiori11.1981701367 ccm4131 C1.000
FIAT 131 Familiare / Panorama (131_) 1.6 CL (AF1)03.1975751585 ccm4131 A1.000
FIAT 131 Sedan (131_) 1.3 Mirafiori10.1974541297 ccm4131 A6.000
FIAT 131 Sedan (131_) 1.3 Mirafiori10.1974651297 ccm4131 A.000
FIAT 131 Sedan (131_) 1.3 Super Mirafiori03.1978781297 ccm4131 B.000
FIAT 131 Sedan (131_) 1.4 Mirafiori11.1980701367 ccm4131 C1.000
FIAT 131 Sedan (131_) 2.0 Super01.19811131995 ccm4131 C4.000
SEAT 131 2.006.19781161995 ccm4131 C4.000
FIAT 132 (132_) 1.601.1976981585 ccm4132 C.000
FIAT 132 (132_) 2.001.19761121995 ccm4132 C2.000
FIAT 132 (132_) 2.0 i.e.01.19801221995 ccm4132 C3.000
FIAT 1500 Kabriolets 1.506.1964671481 ccm4115 C.005
FIAT 1500 Kabriolets 1.506.1964751481 ccm4115 C.005
FIAT 1500-2300 Sedan 1500 L10.196375 ccm
FIAT 1500-2300 Sedan 230007.1962102 ccm
FIAT 242 Bus (242_) 1.610.1975631585 ccm4124 B3.000
FIAT 242 Bus (242_) 1.910.1975691995 ccm4132 AZ2.000
FIAT 242-Sērija Van 1.610.1975631585 ccm4124 B3.000
FIAT 242-Sērija Van 1.910.1975691995 ccm4132 AZ2.000
FIAT Argenta (132_) 160004.1981981585 ccm4132 D.000
FIAT Argenta (132_) 1600 i.e04.1981901585 ccm4132 D.000
FIAT Argenta (132_) 200006.19781131995 ccm4132 C2.000
FIAT Argenta (132_) 2000 i.e.06.19811221995 ccm4132 C3.000
FIAT DUCATO Furgons (280) 1.801.1982671796 ccm4169 B
FIAT DUCATO Furgons (280) 2.007.1985751971 ccm4170 B
FIAT DUCATO Furgons (280) 2.001.1982791971 ccm4XN 1T
FIAT DUCATO Furgons (280) 2.003.1989841971 ccm4170 D
FIAT DUCATO Panorama (280) 2.001.1986751971 ccm4170 B
FIAT DUCATO Panorama (280) 2.007.1982791971 ccm4XN 1T
FIAT DUCATO Panorama (280) 2.009.1988841971 ccm4170 D
FIAT DUCATO Panorama (290) 2.007.1990841971 ccm4170 D
FIAT DUCATO Platforma/Šasija (280) 2.007.1985751971 ccm4XN 1T
FIAT DUCATO Platforma/Šasija (290) 2.007.1990841971 ccm4170 D
FIAT ELBA (146_) 1.304.1986581297 ccm4127 A2.011
FORD Capri (ECJ) 130012.1968501305 ccm4EV 13 L
FORD Capri (ECJ) 150012.1968601498 ccm4EX
FORD Capri (ECJ) 200002.1969861998 ccm6NX
FORD ESCORT I (AFH, ATH) 110006.1968401098 ccm4KL11
FORD ESCORT I (AFH, ATH) 110001.1968451098 ccm4G1
FORD ESCORT I (AFH, ATH) 110006.1968451098 ccm4G1
FORD ESCORT I (AFH, ATH) 110006.1970481098 ccm4G2
FORD ESCORT I (AFH, ATH) 130006.1968481298 ccm4KL 13 L
FORD ESCORT I (AFH, ATH) 130006.1968521298 ccm4J2
FORD ESCORT I (AFH, ATH) 130006.1970571298 ccm4J2
FORD ESCORT I (AFH, ATH) 1300 GT06.1968641298 ccm4KL 13 H
FORD ESCORT I (AFH, ATH) Mexico01.1970861601 ccm4KL 16 R
FORD ESCORT I Break (ADH) 110006.1968401098 ccm4KL11
FORD ESCORT I Break (ADH) 110006.1970441098 ccm4G1
FORD ESCORT I Break (ADH) 110006.1970481098 ccm4G2
FORD ESCORT I Break (ADH) 130006.1970571298 ccm4J2
FORD GRANADA (GGTL, GGFL) 1.703.1972651699 ccm4TV 17 HC
FORD GRANADA Coupe (GGCL) 1.703.1972651699 ccm4TV 17 LC
FORD Granada Universālis (GGNL) 1.703.1972651699 ccm4TV 17 HC
FORD TAUNUS 12M (11G) 1.308.1966501305 ccm4TV 13 L
FORD TAUNUS 12M (12G) 1.308.1966501298 ccm4KL 13 L
FORD TAUNUS 12M Coupe (13G) 1.308.1966501305 ccm4TV 13 L
FORD TAUNUS 12M Turnier (15G) 1.309.1966501305 ccm4TV 13 L
FORD TAUNUS 15M (28G) 1.5 XL/RS01.1968541498 ccm4TV 15 H
FORD TAUNUS 15M (28G) 1.7 XL/RS01.1968691699 ccm4TV 17 H
FORD TAUNUS 15M (28G) 1.7 XL/RS07.1968751699 ccm4TV 17 HC
FORD TAUNUS 15M (29G) 1.5 XL/RS01.1968541498 ccm4TV 15 H
FORD Taunus 17M Sedan (31F) 1.507.1967601498 ccm4EX
FORD Taunus 17M Sedan (31F) 1.707.1967651699 ccm4MX
FORD Taunus 17M Sedan (31F) 2.012.1967861998 ccm6NX
FORD Taunus 17M Sedan (32F) 1.507.1967601498 ccm4EX
FORD Taunus 17M Sedan (32F) 1.707.1967651699 ccm4MX
FORD TAUNUS 17M Turnier (35F) 1.509.1967601498 ccm4EX
FORD TAUNUS 17M Turnier (35F) 1.709.1967651699 ccm4MX
FORD TAUNUS 17M Turnier (36F) 1.709.1967651699 ccm4MX
FORD TAUNUS 20M 2.011.196486 ccm
FORD TAUNUS 20M 2.0 TS11.196490 ccm
FORD TAUNUS 20M (41F) 2.007.1967861998 ccm6NX
FORD TAUNUS 20M (41F) 2.307.19671072294 ccm6YY
FORD TAUNUS 20M (42F) 2.007.1967861998 ccm6NX
FORD TAUNUS 20M (42F) 2.007.1967901998 ccm6NY
FORD TAUNUS 20M (42F) 2.307.19671072294 ccm6YY
FORD TAUNUS 20M Coupe (43F) 2.307.19671072294 ccm6YY
FORD TAUNUS 20M Turnier 2.011.1964861998 ccm6NX
FORD TAUNUS 20M Turnier (46F) 2.009.1967861998 ccm6NX
FORD TAUNUS 20M Turnier (46F) 2.007.1967901998 ccm6NY
FORD TAUNUS 20M Turnier (46F) 2.301.19681072294 ccm6YY
FORD TAUNUS 20M XL (51F) 2.001.1968861998 ccm6NX
FORD TAUNUS 20M XL (51F) 2.007.1967901998 ccm6NY
FORD TAUNUS 20M XL (51F) 2.307.19671072294 ccm6YY
FORD TAUNUS 20M XL (52F) 2.001.1968861998 ccm6NX
FORD TAUNUS 20M XL (52F) 2.007.1967901998 ccm6NY
FORD TAUNUS 20M XL (52F) 2.307.19671072294 ccm6YY
FORD TAUNUS 20M XL Coupe (53F) 2.007.1967901998 ccm6NY
FORD TAUNUS 20M XL Coupe (53F) 2.307.19671072294 ccm6YY
FORD TRANSIT Autobuss (72E, 73E) 1.5 1000 (72E2A)12.1968601498 ccm4EX
FORD TRANSIT Autobuss (72E, 73E) 1.5 1100 (72000)11.1965601498 ccm4EX
FORD TRANSIT Autobuss (72E, 73E) 1.5 900 (7300)11.1965601498 ccm4EX
FORD TRANSIT Autobuss (72E, 73E) 1.7 FT 100 (72E2A)04.1971651699 ccm4EY
FORD TRANSIT Furgons (72E, 71E) 1.5 (72E1A)01.1971601498 ccm4EX
FORD TRANSIT Furgons (72E, 71E) 1.7 FT 10004.1971651699 ccm4EY
FORD TRANSIT Platforma/Šasija (74E) 1.501.1971601498 ccm4EX
FORD TRANSIT Platforma/Šasija (74E) 1.7 FT 10004.1971651699 ccm4EY
FSO 125P Sedan 1.3 130010.1967641295 ccm4116 C 076
FSO 125P Sedan 1.5 150010.1967751481 ccm4115 C 076
FSO 125P Universālis 1.510.1967751481 ccm4115 C 076
HONDA CIVIC I Hatchback (SB) 1200 (SB1)07.1972541169 ccm4EB1
HONDA CIVIC I Hatchback (SB) 1200 (SB2)03.1977541238 ccm4EB2
HONDA CIVIC I Hatchback (SB) 1200 (SB2)09.1977601238 ccm4EB3
ISUZU MIDI Autobuss (94000, 98000) 2.0 (98000)06.1988831994 ccm44ZC1
ISUZU MIDI Autobuss (94000, 98000) 2.0 4WD (94000)06.1988831994 ccm44ZC1
ISUZU MIDI Furgons (98000N) 2.006.1988831994 ccm44ZC1
ISUZU MIDI Van (94000, 98000) 2.0 (98000)06.1988831994 ccm44ZC1
KIA PRIDE (DA) 1.1 i01.1991521139 ccm4B1
KIA PRIDE (DA) 1.3 16V01.1990601324 ccm4B3
KIA PRIDE (DA) 1.3 16V01.1990721324 ccm4B3
KIA PRIDE (DA) 1.3 i01.199069 ccm
LADA 1200-1500 Universālis 1200 (VAZ, WAS2102)09.1973601198 ccm4BA3 2101
LADA 1200-1500 Universālis 1500 (VAZ2102)09.1973731452 ccm4BA3 2103
LADA 1200-1600 Sedan 1200 L/S (VAZ, WAS2101)01.1970601198 ccm4BA3 2101
LADA 1200-1600 Sedan 1300 (VAZ2101)05.1978651294 ccm4BA3 21011
LADA 1200-1600 Sedan 1300 (WAS21011)08.1974691294 ccm4BA3 2105
LADA 1200-1600 Sedan 1500 (WAS2103, WAS2106)09.1972751452 ccm4BA3 2103
LADA 1200-1600 Sedan 1500 N/S (VAZ2103)11.1975751452 ccm4BA3 2103
LADA 1200-1600 Sedan 1600 (2106)01.1984761569 ccm4BA3 2106
LADA 1200-1600 Sedan 1600 (2106)09.1972791569 ccm4BA3 2106
LADA 1200-1600 Sedan 1600 N/L (VAZ2106, VAZ2103)03.1979781569 ccm4BA3 2106
LADA Niva (2121, 2131) 160004.1980761569 ccm4BA3 2121
LADA Niva (2121, 2131) 160012.1976761569 ccm4BA3 2121
LADA NOVA (2105) 1200 Junior/L (VAZ, WAS2105)09.1981601198 ccm4BA3 2101
LADA NOVA (2105) 1300 Spezial/L (VAZ, WAS2105)05.1981651294 ccm4BA3 2105
LADA NOVA (2105) 150005.1993671452 ccm4BA3 2103
LADA NOVA (2105) 1500 S (WAS21093)06.1989711499 ccm4BA3 21083
LADA NOVA (2105) 1500 Special (VAZ2105, WAS21053)03.1985751452 ccm4BA3 2103
LADA NOVA (2105) 1600 (WAS21074)01.1988761569 ccm4BA3 2106
LADA NOVA Universālis (2104) 130009.1985651294 ccm4BA3 2105
LADA NOVA Universālis (2104) 150008.1994671452 ccm4BA3 2103
LADA NOVA Universālis (2104) 150009.1985751452 ccm4BA3 2103
LADA NOVA Universālis (2104) 170008.1994841690 ccm4B032123
LADA SAMARA (2108, 2109, 2115, 2113, 2114) 110002.1996581099 ccm4BA3 21081
LADA SAMARA (2108, 2109, 2115, 2113, 2114) 130006.1987631288 ccm4BA3 2108
LADA SAMARA (2108, 2109, 2115, 2113, 2114) 130001.1986651288 ccm4BA3 2108
LADA Samara Sedan (21099, 2115) 110007.1991531099 ccm4BA3 21081
LADA Samara Sedan (21099, 2115) 130007.1991611288 ccm4BA3 2108
LADA Samara Sedan (21099, 2115) 130005.1990631288 ccm4BA3 2108
LADA Samara Sedan (21099, 2115) 130006.1995681288 ccm4BA3 21115
LANCIA BETA H.P.E. (828BF) 2000 i.e.05.19811221995 ccm4828 B4.000
LANCIA BETA Coupe (828BC) 2000 i.e.12.19811221995 ccm4828 B4.000
LANCIA THEMA SW (834) 2000 i.e. 16V Turbo (834AL)04.19891771995 ccm4834 C1.246
LANCIA Y10 (156) 1.0 Fire (156B, 156AD)06.198544999 ccm4156 A2.100
LAND ROVER Range Rover I 3.5 4x401.19871463528 ccm831 D
LAND ROVER Range Rover I 3.5 Vogue 4x408.19811263528 ccm811 D
LAND ROVER Range Rover I 3.5 Vogue 4x410.19851633528 ccm825 D
MARUTI 800 Hatchback 0.801.199135796 ccm3F8B
MASERATI Merak (AM122) 2.001.19761701999 ccm6114.62.20
MASERATI Merak (AM122) 3.0 SS05.19752202965 ccm6114.50.30
MAZDA 1000 1.001.197545985 ccm4PC
MAZDA 1300 Sedan 1.302.1971601272 ccm4TC
MAZDA 616 Sedan 1.606.1973751586 ccm4NA
MAZDA 818 Universālis 1.301.1974601272 ccm4TC
MAZDA 818 Universālis 1.601.1977751586 ccm4NA
MERCEDES-BENZ G Klase Off Road (W460) 280 GE (460,2)08.19841502746 ccm6M 110.994
MERCEDES-BENZ G Klase Off Road (W460) 280 GE (460,2)11.19791562746 ccm6M 110.994
MERCEDES-BENZ G Klase Off Road (W463) G 500 E (463.228)09.19932414973 ccm8M 117.965
MERCEDES-BENZ HECKFLOSSE (W110) 23006.19661202281 ccm6M 180.950
MERCEDES-BENZ Henschel 2-t 207 1.802.1973691767 ccm4A 70NV
MERCEDES-BENZ Ponton (W121) 190 b (121.010)06.1959801884 ccm4M 121.920
MERCEDES-BENZ Pullmann (W100) 60009.19642506332 ccm8M 100.982
MERCEDES-BENZ S Klase Coupe (C126) 380 SEC (126.043)10.19812043839 ccm8M 116.963
MERCEDES-BENZ S Klase Coupe (C126) 420 SEC (126.046)10.19852044196 ccm8M 116.965
MERCEDES-BENZ S Klase Coupe (C126) 420 SEC (126.046)10.19852184196 ccm8M 116.965
MERCEDES-BENZ S Klase Coupe (C126) 420 SEC (126.046)10.19852244196 ccm8M 116.965
MERCEDES-BENZ S Klase Coupe (C126) 500 SEC (126.044)10.19852234973 ccm8M 117.965
MERCEDES-BENZ S Klase Coupe (C126) 500 SEC (126.044)10.19812314973 ccm8M 117.963
MERCEDES-BENZ S Klase Coupe (C126) 500 SEC (126.044)09.19852454973 ccm8M 117.965
MERCEDES-BENZ S Klase Coupe (C126) 500 SEC (126.044)08.19872524973 ccm8M 117.965
MERCEDES-BENZ S Klase Coupe (C126) 500 SEC (126.044)09.19852654973 ccm8M 117.965
MERCEDES-BENZ S Klase Coupe (C126) 500 SEC Cat06.19892524973 ccm8M 117.965
MERCEDES-BENZ S Klase Coupe (C126) 560 SEC (126.045)10.19852425547 ccm8M 117.968
MERCEDES-BENZ S Klase Coupe (C126) 560 SEC (126.045)10.19852725547 ccm8M 117.968
MERCEDES-BENZ S Klase Coupe (C126) 560 SEC (126.045)10.19852795547 ccm8M 117.968
MERCEDES-BENZ S Klase Coupe (C126) 560 SEC (126.045)10.19853005547 ccm8M 117.968
MERCEDES-BENZ S Klase Saloon (W108, W109) 300 SEL 6.3 (109.018)03.19682506330 ccm8M 100.981
MERCEDES-BENZ S Klase Saloon (W116) 280 S (116.020)08.19721562746 ccm6M 110.922
MERCEDES-BENZ S Klase Saloon (W116) 280 S (116.020)08.19721602746 ccm6M 110.922
MERCEDES-BENZ S Klase Saloon (W116) 280 SE,SEL (116.024)08.19721772746 ccm6M 110.985
MERCEDES-BENZ S Klase Saloon (W116) 280 SE,SEL (116.024)08.19721852746 ccm6M 110.985
MERCEDES-BENZ S Klase Saloon (W116) 350 SE,SEL (116.028, 116.029)03.19761943499 ccm8M 116.985
MERCEDES-BENZ S Klase Saloon (W116) 350 SE,SEL (116.028, 116.029)03.19762053499 ccm8M 116.985
MERCEDES-BENZ S Klase Saloon (W116) 450 SE08.19721944520 ccm8M 117.983
MERCEDES-BENZ S Klase Saloon (W116) 450 SE,SEL (116.032)01.19732244520 ccm8M 117.986
MERCEDES-BENZ S Klase Saloon (W116) 450 SE,SEL (116.033)12.19752184520 ccm8M 117.986
MERCEDES-BENZ S Klase Saloon (W116) 450 SEL 6.9 (116.036)07.19752866834 ccm8M 100.985
MERCEDES-BENZ S Klase Saloon (W126) 280 S (126.021)12.19791562746 ccm6M 110.926
MERCEDES-BENZ S Klase Saloon (W126) 280 SE, SEL (126.022, 126.023)10.19791852746 ccm6M 110.987
MERCEDES-BENZ S Klase Saloon (W126) 3.808.19802183818 ccm8M 116.961
MERCEDES-BENZ S Klase Saloon (W126) 380 SE, SEL (126.032)10.19812043839 ccm8M 116.963
MERCEDES-BENZ S Klase Saloon (W126) 380 SE, SEL (126.032)09.19802183818 ccm8M 116.961
MERCEDES-BENZ S Klase Saloon (W126) 420 SE, SEL10.19852244196 ccm8M 116.965
MERCEDES-BENZ S Klase Saloon (W126) 420 SE, SEL10.19852314196 ccm8M 116.965
MERCEDES-BENZ S Klase Saloon (W126) 420 SE, SEL (126.034)10.19852184196 ccm8M 116.965
MERCEDES-BENZ S Klase Saloon (W126) 420 SE, SEL (126.034, 126.035)10.19852044196 ccm8M 116.965
MERCEDES-BENZ S Klase Saloon (W126) 500 SE, SEL09.19872524973 ccm8M 117.965
MERCEDES-BENZ S Klase Saloon (W126) 500 SE, SEL09.19872654973 ccm8M 117.965
MERCEDES-BENZ S Klase Saloon (W126) 500 SE, SEL (126.036)09.19852234973 ccm8M 117.965
MERCEDES-BENZ S Klase Saloon (W126) 500 SE, SEL (126.036)12.19792314973 ccm8M 117.963
MERCEDES-BENZ S Klase Saloon (W126) 500 SE, SEL (126.036)12.19792414973 ccm8M 117.963
MERCEDES-BENZ S Klase Saloon (W126) 500 SE, SEL (126.036)09.19852454973 ccm8M 117.965
MERCEDES-BENZ S Klase Saloon (W126) 500 SE, SEL Cat06.19892524973 ccm8M 117.965
MERCEDES-BENZ S Klase Saloon (W126) 560 SE, SEL08.19872795547 ccm8M 117.968
MERCEDES-BENZ S Klase Saloon (W126) 560 SE, SEL10.19853005547 ccm8M 117.968
MERCEDES-BENZ S Klase Saloon (W126) 560 SE, SEL (126.038)10.19852725547 ccm8M 117.968
MERCEDES-BENZ S Klase Saloon (W126) 560 SE, SEL (126.038, 126.039)10.19852425547 ccm8M 117.968
MERCEDES-BENZ Sedans (W123) 20002.1976841988 ccm4M 115.939
MERCEDES-BENZ Sedans (W123) 200 (123.020)02.1976941988 ccm4M 115.939
MERCEDES-BENZ Sedans (W123) 280 (123.030)02.19761562746 ccm6M 110.923
MERCEDES-BENZ Sedans (W123) 280 E08.19761772746 ccm6M 110.988
MERCEDES-BENZ Sedans (W123) 280 E (123.033)02.19761852746 ccm6M 110.988
MERCEDES-BENZ SL (R107) 280 SL (107.042)06.19761772746 ccm6M 110.986
MERCEDES-BENZ SL (R107) 280 SL (107.042)08.19741852746 ccm6M 110.986
MERCEDES-BENZ SL (R107) 350 SL (107.043)05.19711953499 ccm8M 116.984
MERCEDES-BENZ SL (R107) 380 SL (107.045)09.19802043839 ccm8M 116.962
MERCEDES-BENZ SL (R107) 380 SL (107.045)09.19802183818 ccm8M 116.960
MERCEDES-BENZ SL (R107) 420 SL (107.047)01.19862044196 ccm8M 116.964
MERCEDES-BENZ SL (R107) 420 SL (107.047)01.19862184196 ccm8M 116.964
MERCEDES-BENZ SL (R107) 450 SL (107.044)09.19752184520 ccm8M 117.982
MERCEDES-BENZ SL (R107) 450 SL (107.044)10.19722244520 ccm8M 117.982
MERCEDES-BENZ SL (R107) 500 SL (107.046)01.19862234973 ccm8M 117.964
MERCEDES-BENZ SL (R107) 500 SL (107.046)05.19802314973 ccm8M 117.960
MERCEDES-BENZ SL (R107) 500 SL (107.046)05.19802414973 ccm8M 117.960
MERCEDES-BENZ SL (R107) 500 SL (107.046)01.19862454973 ccm8M 117.964
MERCEDES-BENZ SL Coupe (C107) 280 SLC (107.022)06.19761772746 ccm6M 110.986
MERCEDES-BENZ SL Coupe (C107) 280 SLC (107.022)08.19741852746 ccm6M 110.986
MERCEDES-BENZ SL Coupe (C107) 350 SLC (107.023)03.19761953499 ccm8M 116.984
MERCEDES-BENZ SL Coupe (C107) 350 SLC (107.023)01.19722003499 ccm8M 116.984
MERCEDES-BENZ SL Coupe (C107) 380 SLC (107.025)07.19802183818 ccm8M 116.960
MERCEDES-BENZ SL Coupe (C107) 450 SLC 5.0 (107.026)06.19782414973 ccm8M 117.960
MERCEDES-BENZ T1 Autobuss (601) 208 2.305.1977862307 ccm4M 115.972
MERCEDES-BENZ T1 Platforma/Šasija (601) 210 2.304.1977862307 ccm4M 115.955
MERCEDES-BENZ T2/L Furgons/Universālis L 408 G (309.012, 309.013, 309.014, 309.015, 309.016,...01.1968751990 ccm4M 115.II
MERCEDES-BENZ T2/L Furgons/Universālis L 408 G (309.012, 309.013, 309.014, 309.015, 309.016,...08.1972752197 ccm4M 115.928
MERCEDES-BENZ T2/L Furgons/Universālis L 408 G (309.012, 309.013, 309.014, 309.015, 309.016,...01.1968851990 ccm4M 115.I
MERCEDES-BENZ T2/L Furgons/Universālis L 408 G (309.012, 309.013, 309.014, 309.015, 309.016,...08.1972852197 ccm4M 115.921
MERCEDES-BENZ T2/L Furgons/Universālis L 409 (309.011, 309.012, 309.013, 309.014, 309.015,...01.1975902307 ccm4M 115.952
MERCEDES-BENZ T2/L Komunālais tr. līdzeklis LF 408 G (309.050, 309.051, 309.052, 309.053, 309.054,...08.1972752197 ccm4M 115.929
MERCEDES-BENZ T2/L Komunālais tr. līdzeklis LF 408 G (309.050, 309.051, 309.052, 309.053, 309.054,...08.1972852197 ccm4M 115.927
MERCEDES-BENZ T2/L Komunālais tr. līdzeklis LF 409 G (309.050, 309.051, 309.052, 309.053, 309.054,...01.1975902307 ccm4M 115.971
MERCEDES-BENZ T2/L Pašizgāzējs LK 408 G, LK 409 (309.040, 309.041, 309.044)01.1975902307 ccm4M 115.952
MERCEDES-BENZ T2/L Platforma/Šasija L 408 G (309.000, 309.001, 309.002, 309.003, 309.011)08.1972752197 ccm4M 115.928
MERCEDES-BENZ T2/L Platforma/Šasija L 409 (309.000, 309.001, 309.002, 309.003)01.1975902307 ccm4M 115.952
MERCEDES-BENZ W123 Estate (S123) 230 T (123.083)09.19771092307 ccm4M 115.954
MERCEDES-BENZ W123 Estate (S123) 280 TE (123.093)09.19771852746 ccm6M 110.988
MG MGB GT 1.807.1965921799 ccm418G
MG MGB GT 1.807.1965951799 ccm418G
MG MGB Kabriolets 1.805.1962921799 ccm418G
MG MGB Kabriolets 1.805.1962951799 ccm418G
MG MIDGET 1.301.1967651273 ccm412 H
MITSUBISHI COLT II (C1_A) 1.6 Turbo ECi (C13A)02.19841251597 ccm44G32 T/C
MITSUBISHI Cordia (A21_A, AB, AC) 1.8 GSL (A215A)10.1986901755 ccm44G37
MITSUBISHI GALANT I (A12_) 1.601.1977751597 ccm44G32
MITSUBISHI GALANT I (A12_) 2.0 GLX01.1977861995 ccm44G52
MITSUBISHI Lancer Celeste Coupe (A7_) 1.6 ST (A73A)01.1977731597 ccm44G32
MITSUBISHI Lancer Celeste Coupe (A7_) 2.0 GSR (A78A)10.1975901995 ccm44G52
MITSUBISHI Lancer Celeste Coupe (A7_) 2.0 GSR (A78A)01.1977971995 ccm44G52
MITSUBISHI Lancer I Sedan (A7_) 1.6 (A73A)01.1978821597 ccm44G32 GS
MITSUBISHI SAPPORO I (A12_) 1.6 SL,GL (A121)04.1978751597 ccm44G32
MITSUBISHI SAPPORO I (A12_) 2.0 (A123)04.1978901995 ccm44G52
MITSUBISHI SAPPORO I (A12_) 2.0 (A123)04.1978981995 ccm44G52
MITSUBISHI SAPPORO I (A12_) 2.0 (A123)01.19791071995 ccm44G52
MOSKVICH 2141 Hatchback 1.505.198969 ccm
NISSAN CHERRY III (N12) 1.5 ET Turbo01.19831051488 ccm4E15ET
NISSAN DATSUN 100 A (E10, BLF10) 1.0 (E10)12.197445988 ccm4A10
NISSAN DATSUN 100 A (E10, BLF10) F-II 1.0 (BLF10)12.197545988 ccm4A10
NISSAN DATSUN 100 A Universālis (WBLF10) F-II 1.0 (WBLF10)12.197545988 ccm4A10
NISSAN DATSUN 120 Y 1.2 (B210)09.1974521171 ccm4A12
NISSAN DATSUN 120 Y 1.2 (LB210)06.197652 ccm
NISSAN DATSUN 120 Y Coupe (KB 210) 1.2 (KB210)04.1962521171 ccm4A12
PEUGEOT 404 1.604.1963651618 ccm4XC6
PEUGEOT 404 1.611.1967731618 ccm4XC6
PEUGEOT 404 1.6 GT07.1971681618 ccm4XC6
PEUGEOT 404 Kabriolets 1.604.1963801618 ccm4XC6
PEUGEOT 504 (A_, M_) 1.8 (A01, A03)07.1968821796 ccm4XM
PEUGEOT 504 (A_, M_) 1.8 (M03)01.1971791796 ccm4XM7
PEUGEOT 504 (A_, M_) 2.0 (A1, A13, MY1, MY3)03.1971971971 ccm4106 (XN1)
PEUGEOT 504 (A_, M_) 2.0 TI (A12, A14)01.19711061971 ccm4107 (XN2)
PEUGEOT 504 Break (D_, F_) 1.8 (F01, E01)04.1971731796 ccm4XM7
PEUGEOT 504 Break (D_, F_) 2.0 (D11, F11)04.1971921971 ccm4XN1
PEUGEOT 504 Coupe 2.008.19821061971 ccm4107 (XN2)
PEUGEOT 504 Kabriolets 2.008.19821061971 ccm4107 (XN2)
PEUGEOT 505 (551A) 1.806.1981751796 ccm4105 (XM7)
PEUGEOT 505 (551A) 1.801.1982821796 ccm4105 (XM7)
PEUGEOT 505 (551A) 1.809.1985841796 ccm4105C (XM7A)
PEUGEOT 505 (551A) 2.011.1980971971 ccm4106 (XN1)
PEUGEOT 505 (551A) 2.009.1985981971 ccm4106E (XN1A)
PEUGEOT 505 Break (551D) 2.008.1983941971 ccm4106 (XN1)
PEUGEOT 505 Break (551D) 2.009.1985981971 ccm4106E (XN1A)
PEUGEOT J5 Autobuss (280P) 2.009.1981751971 ccm4170B (XN1T)
PEUGEOT J5 Autobuss (280P) 2.001.1983791971 ccm4170 (XN1T)
PEUGEOT J5 Autobuss (290P) 2.010.1990841971 ccm4170D (XN1TACP)
PEUGEOT J5 Furgons (280L) 1.801.1983691796 ccm4169B (XM7T)
PEUGEOT J5 Platforma/Šasija (280L) 2.001.1986751971 ccm4170B (XN1T)
PEUGEOT J5 Platforma/Šasija (280L) 2.001.1983791971 ccm4170 (XN1T)
PEUGEOT J5 Platforma/Šasija (290L) 2.010.1990841971 ccm4170D (XN1TACP)
PEUGEOT J7 Autobuss 1.607.1970601618 ccm4XC7P
PEUGEOT J7 Autobuss 1.608.1968681618 ccm4XC5P
PEUGEOT J7 Autobuss 1.807.1970651796 ccm4XM7P
PEUGEOT J7 Furgons 1.608.1968601618 ccm4XC7P
PEUGEOT J7 Furgons 1.608.1968681618 ccm4XC5P
PEUGEOT J7 Furgons 1.807.1970651796 ccm4XM7P
PEUGEOT J7 Platforma/Šasija 1.607.1970601618 ccm4XC7P
PEUGEOT J7 Platforma/Šasija 1.608.1968681618 ccm4XC5P
PEUGEOT J7 Platforma/Šasija 1.807.1970651796 ccm4XM7P
PEUGEOT J9 Autobuss 2.003.1980781971 ccm4XN1P
PEUGEOT J9 Furgons 1.603.1980601618 ccm4XC7P
PEUGEOT J9 Furgons 2.003.1980781971 ccm4XN1P
PEUGEOT J9 Platforma/Šasija 2.003.1980781971 ccm4XN1P
PUCH G-Modell (W460) 280 GE08.19841502746 ccm6M 110.994
RENAULT 11 (B/C37_) 1.407.1986581397 ccm4C2J 720
RENAULT 16 (115_) 1.509.1965551469 ccm4697.01
RENAULT 16 (115_) 1.6 TL07.1975541565 ccm4821
RENAULT 16 (115_) 1.6 TL (1152, 1153, 1157)01.1971651565 ccm4821.04
RENAULT 16 (115_) 1.6 TS (1151, 1154)09.1968831565 ccm4807.05
RENAULT 18 (134_) 1.6 (1341)04.1982731647 ccm4A2M 723
RENAULT 18 (134_) 1.6 (1341)04.1978791647 ccm4841 726
RENAULT 18 Variable (135_) 1.608.1986711647 ccm4A2M 723
RENAULT 18 Variable (135_) 1.6 (1351)01.1982731647 ccm4A2M 723
RENAULT 18 Variable (135_) 1.6 (1351)05.1979791647 ccm4841 726
RENAULT 18 Variable (135_) 1.6 4x402.1979791647 ccm4841 725
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.204.1992541237 ccm4C1G 730
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.405.1992601397 ccm4C3J 710
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.8 (L53Y)04.1992881794 ccm4F3P 705
RENAULT 19 II Furgons (S53_) 1.203.1992541237 ccm4C1G 730
RENAULT 21 (B48_) 1.4 (B48D)09.1989691397 ccm4C2J 770
RENAULT 5 (122_) 1.4 (1229, 1399)01.1982631397 ccm4847 725
RENAULT FUEGO (136_) 1.604.1983711647 ccm4A2M 723
RENAULT MASTER I Autobuss (T__) 28-35 2.010.1986791995 ccm4J5R 718
RENAULT MASTER I Furgons (T__) 28-35 2.010.1986791995 ccm4J5R 718
RENAULT MASTER I Platforma/Šasija (P__) 2.007.1980801995 ccm4829 731
RENAULT MASTER I Platforma/Šasija (P__) 28-35 2.010.1986791995 ccm4J5R 728
RENAULT RAPID Furgons (F40_, G40_) 1.009.198542956 ccm4C1C 706
RENAULT RAPID Furgons (F40_, G40_) 1.109.1985461108 ccm4C1E 750
RENAULT RAPID Furgons (F40_, G40_) 1.109.1993481108 ccm4C1E 762
RENAULT RAPID Furgons (F40_, G40_) 1.1 (F401)07.1985451108 ccm4C1E 792
RENAULT RAPID Furgons (F40_, G40_) 1.209.1991541237 ccm4C1G 726
RENAULT RAPID Furgons (F40_, G40_) 1.4 Cat (F407)08.1988581397 ccm4C3J 762
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.1 (B/C/401, B/C40H)01.1986451108 ccm4C1E 760
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.4 Cat (B/C/407)10.1985581397 ccm4C3J 760
RENAULT SUPER 5 Furgons (S40_) 1.1 (S401)10.1984461108 ccm4C1E 754
RENAULT SUPER 5 Furgons (S40_) 1.2 (S40F, S407)01.1987601237 ccm4C1G 702
RENAULT TRAFIC Autobuss (T5, T6, T7) 1.403.1980481397 ccm4847 700
RENAULT TRAFIC Autobuss (T5, T6, T7) 1.601.1984651647 ccm4A1M 708
RENAULT TRAFIC Platforma/Šasija (P6) 2.003.1980801995 ccm4J5R 726
RENAULT TRAFIC Platforma/Šasija (PXX) 2.0 RWD05.1989801995 ccm4J5R 726
RENAULT Trafic Van (T1, T3, T4, T2) 1.403.1980481397 ccm4847 700
RENAULT Trafic Van (T1, T3, T4, T2) 1.601.1983651647 ccm4A1M 708
RENAULT Trafic Van (T1, T3, T4, T2) 2.007.1980791995 ccm4829 720
ROVER 2000-3500 (P6) 2200 (TC)09.1963113 ccm
ROVER 2000-3500 Hečbeka virsbūve (SD1) 350006.19761563528 ccm838 A
ROVER MINI 100001.199241999 ccm499 HD 81
ROVER MONTEGO Estate (XE) 2.0 GTI/LXI12.19901021994 ccm420 H
SAAB 900 I (AC4, AM4) 2.010.19871331985 ccm4B202I
SAAB 900 I (AC4, AM4) 2.0 c07.19821011985 ccm4B201XC
SAAB 900 I (AC4, AM4) 2.0 c11.19801081985 ccm4BT 20
SAAB 900 I (AC4, AM4) 2.0 EMS01.19791181985 ccm4BI 20
SAAB 900 I (AC4, AM4) 2.0 i09.19851101985 ccm4B201
SAAB 900 I (AC4, AM4) 2.0 i11.19801151985 ccm4BI 20
SAAB 900 I Combi Coupe 2.0 c09.19791001985 ccm4B201XC
SAAB 900 I Combi Coupe 2.0 c09.19781081985 ccm4BT 20
SAAB 900 I Combi Coupe 2.0 i09.19851101985 ccm4B201
SAAB 900 I Combi Coupe 2.0 i11.19801151985 ccm4BI 20
SAAB 95 Station Wagon 1.5 V401.1976631498 ccm4Ford V4
SAAB 95 Station Wagon 1.5 V409.1977681498 ccm4Ford V4
SAAB 96 1.5 V411.1975631498 ccm4Ford V4
SAAB 96 1.5 V408.1977681498 ccm4Ford V4
SAAB 99 2.010.1972951985 ccm4B 20 P
SAAB 99 2.0 EMS09.19741181985 ccm4B 20 I
SAAB 99 2.0 GL09.19741001985 ccm4B 20 I
SAAB 99 Combi Coupe 1.8510.1970881854 ccm4WF
SAAB 99 Combi Coupe 1.85 i10.1971971854 ccm4B180
SAAB 99 Combi Coupe 2.003.19761071985 ccm4B20T
SAAB 99 Combi Coupe 2.0 i01.19811181985 ccm4BI 20
SEAT 124 Sedan 143001.1970751438 ccm4FA14
SEAT 124 Sedan D120001.1968601197 ccm4124 A.000
SEAT 124 Universālis D120001.1970601197 ccm4124 A.000
SEAT 124 Universālis LS120001.1970651197 ccm4124 A.000
SEAT 127 (127A) 0.904.197245903 ccm4A112 A5.000
SEAT 127 (127A) 1.004.1972521010 ccm4110F00
SEAT 128 Sedan 1.201.1976671197 ccm4124 A.000
SEAT 133 Hatchback 0.805.197434837 ccm4DG
SEAT 850 Sedan 0.902.197234843 ccm4100 GL 6000
SEAT 850 Sedan 0.901.196637843 ccm4120G100
SEAT 850 Sedan 0.901.196647843 ccm4126G100
SEAT Cordoba Sedan (6K1, 6K2) 1.4 i06.1994601391 ccm4AEX
SEAT Ibiza II (6K1) 1.003.1993451043 ccm4AAU
SEAT Ibiza II (6K1) 1.3 i03.1993541272 ccm42G
SEAT Ibiza II (6K1) 1.4 i09.1993601391 ccm4AEX
SEAT Panda (141A) 0.910.198042903 ccm4100 GL 3000
SEAT Ritmo (138) 1.407.1978771438 ccm415G
SEAT Ronda (022A) 1.208.1983641197 ccm4124 B6.000
SEAT Ronda (022A) 1.406.1982731438 ccm4124 B7.000
SEAT TOLEDO I (1L) 1.6 i05.1991731595 ccm41F
SEAT TOLEDO I (1L) 1.6 i01.1993751595 ccm41F
SUBARU IMPREZA Sedans (GC) 1.8 i (GC5)11.19951031820 ccm4EJ18E
SUZUKI SWIFT I (AA) 1.0 (SA310, AA41/43)10.198350993 ccm3G10A
TALBOT 1307-1510 Hatchback 1510 1.607.1981901592 ccm46J2A
TALBOT 1307-1510 Hatchback Simca 1510 1.401.1980751424 ccm46Y2D
TALBOT 1307-1510 Hatchback Simca 1510 1.401.1980861424 ccm46Y2
TALBOT 1307-1510 Hatchback Simca 1510 1.4 (6G1)01.1980691424 ccm46G1
TALBOT 1307-1510 Hatchback Simca 1510 1.611.1980731592 ccm46J1
TALBOT 1307-1510 Hatchback Simca 1510 1.610.1978881577 ccm46J2
TALBOT Horizon Hatchback 1.101.1979541118 ccm4E1B
TALBOT Horizon Hatchback 1.101.1979581118 ccm42E1A
TALBOT Horizon Hatchback 1.309.1981541294 ccm42G1-BTC
TALBOT Horizon Hatchback 1.309.1978581294 ccm42G1-BTC
TALBOT Horizon Hatchback 1.302.1978681294 ccm42G1
TALBOT Horizon Hatchback 1.402.1982651424 ccm42Y1B
TALBOT Horizon Hatchback 1.407.1979691442 ccm42Y1
TALBOT Horizon Hatchback 1.407.1979831424 ccm42Y2
TALBOT Horizon Hatchback 1.607.1982901592 ccm4J2A
TALBOT Murena Coupe 1.608.1981901577 ccm4X5J2A
TALBOT Murena Coupe 2.109.19801162156 ccm45N2
TALBOT Murena Coupe 2.1 S04.19831402128 ccm4X5N2
TALBOT Rancho SUV 1.401.1977801442 ccm4X3Y2
TALBOT Simca 1000 1.3 Rallye 110.1972601294 ccm41G1
TALBOT Simca 1100 Hatchback 1.1 LE,LX,GLS,ES10.1976501118 ccm43E1
TALBOT Simca 1100 Hatchback 1.1 LE,LX,GLS,ES10.1976581118 ccm43E1A
TALBOT Simca 1100 Hatchback 1.1 LS,GLS11.1973541118 ccm4E1/BTC
TALBOT Simca 1100 Hatchback 1.1 LS,GLS10.196856 ccm
TALBOT Simca 1100 Universālis / Tourisme 1.110.1976501118 ccm4E1/BTC
TALBOT Simca 1100 Universālis / Tourisme 1.110.1976601118 ccm43E1A
TALBOT Simca 1200 S Coupe 1.210.1968801204 ccm4354
TALBOT Simca 1200 S Coupe 1.210.1970861204 ccm4353S
TALBOT Solara Sedan 1.302.1980541294 ccm46G1D/VP
TALBOT Solara Sedan 1.607.1982691592 ccm4J1B
TALBOT Solara Sedan 1.609.1981731592 ccm46J1
TALBOT Solara Sedan 1.602.1980881577 ccm4J2
TALBOT Solara Sedan 1.609.1981901592 ccm4J1B
TALBOT Tagora Sedan 2.106.19801162156 ccm45N2
TRABANT 1.1 Sedan 1.105.1990411043 ccm44VO5,9 / 7,5GRF
TRABANT 1.1 Tramp 1.105.1990411043 ccm44VO5,9 / 7,5GRF
TRABANT 1.1 Universal 1.112.1990411043 ccm44VO5,9 / 7,5GRF
TRIUMPH HERALD Estate 13/6001.196762 ccm
TRIUMPH HERALD Kabriolets 13/6001.196762 ccm
TRIUMPH Herald Sedan 13/6001.196762 ccm
TRIUMPH Spitfire Cabrio 1.3 MK III12.1967751296 ccm4FM3
TRIUMPH Spitfire Cabrio 1.3 MK IV01.1971761296 ccm4FM3
TRIUMPH TR 6 2.501.19721222498 ccm6CF1
VOLVO 240 (P242, P244) 2.008.1976901986 ccm4B 19 A
VOLVO 240 (P242, P244) 2.009.1978971986 ccm4B 19 A
VOLVO 240 (P242, P244) 2.108.1974972127 ccm4B 21 A
VOLVO 240 (P242, P244) 2.108.19751002127 ccm4B 21 A
VOLVO 240 (P242, P244) 2.108.19801072127 ccm4B 21 A
VOLVO 240 (P242, P244) 2.308.19841102316 ccm4B 230 A
VOLVO 240 (P242, P244) 2.308.19801122316 ccm4B 23 A
VOLVO 240 (P242, P244) 2.308.19861132316 ccm4B 230 F
VOLVO 240 Kombi (P245) 2.008.1980971986 ccm4B 19 A
VOLVO 240 Kombi (P245) 2.108.1974972127 ccm4B 21 A
VOLVO 240 Kombi (P245) 2.108.19751002127 ccm4B 21 A
VOLVO 240 Kombi (P245) 2.108.19801072127 ccm4B 21 A
VOLVO 240 Kombi (P245) 2.108.19801092127 ccm4B 21 F
VOLVO 240 Kombi (P245) 2.308.19841102316 ccm4B 230 A
VOLVO 240 Kombi (P245) 2.308.19801122316 ccm4B 23 A
VOLVO 340-360 (343, 345) 1.408.1979641397 ccm4B 14.3 E
VOLVO 340-360 (343, 345) 1.408.1975701397 ccm4B 14.4 S
VOLVO 340-360 (343, 345) 1.408.1983711397 ccm4B 14.4 S
VOLVO 340-360 (343, 345) 2.008.1980881986 ccm4B 19 A
VOLVO 340-360 (343, 345) 2.008.1983921986 ccm4B 19 A
VOLVO 340-360 (343, 345) 2.008.1980951986 ccm4B 19 A
VOLVO 340-360 Sedans (344) 1.408.1983721397 ccm4B 14.4 S
VOLVO 340-360 Sedans (344) 2.008.1982901986 ccm4B 19 A
VOLVO 340-360 Sedans (344) 2.008.1983921986 ccm4B 19 A
VOLVO 740 (744) 2.308.19841142316 ccm4B 230 F
VOLVO 740 (744) 2.308.19861172316 ccm4B 230 K
VOLVO 740 Kombi (745) 2.308.19851132316 ccm4B 230 F
VOLVO 740 Kombi (745) 2.3 Turbo08.19851822316 ccm4B 230 ET
VOLVO 760 (704, 764) 2.3 Turbo (704)08.19841822316 ccm4B 230 ET
VW DERBY (86) 0.902.197740895 ccm4HA
VW DERBY (86) 1.102.1977501093 ccm4HB
VW DERBY (86) 1.302.1977581272 ccm4HJ
VW DERBY (86) 1.302.1977601272 ccm4HH
VW Derby (86C, 80) 1.010.1981401043 ccm4GL
VW Derby (86C, 80) 1.110.1981501093 ccm4HB
VW Derby (86C, 80) 1.308.1983551272 ccm4HK
VW Derby (86C, 80) 1.308.1981601272 ccm4HH
VW GOLF I (17) 1.104.1974501093 ccm4GG
VW GOLF I (17) 1.108.1976521093 ccm4FJ
VW GOLF I (17) 1.308.1982581272 ccm4GS
VW GOLF I (17) 1.308.1979601272 ccm4GF
VW GOLF I (17) 1.504.1974701471 ccm4FH
VW GOLF I (17) 1.608.1975701588 ccm4FT
VW GOLF I (17) 1.608.1975751588 ccm4FP
VW GOLF I Cabriolet (155) 1.308.1983541272 ccm4HK
VW GOLF I Cabriolet (155) 1.608.1979751588 ccm4EM
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.011.1983451043 ccm4GN
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.308.1983551272 ccm4HK
VW GOLF III (1H1) 1.411.1991551390 ccm4ABD
VW GOLF III (1H1) 1.410.1991601390 ccm4ABD
VW GOLF III Variant (1H5) 1.407.1993551390 ccm4ABD
VW GOLF III Variant (1H5) 1.407.1993601390 ccm4APQ
VW ILTIS (183) 1.703.1979751714 ccm4YX
VW Jetta II (19E, 1G2, 165) 1.301.1984551272 ccm4HK
VW Jetta II (19E, 1G2, 165) 1.301.1984581272 ccm4GT
VW Jetta Mk1 (16) 1.108.1979501093 ccm4GG
VW Jetta Mk1 (16) 1.308.1982581272 ccm4GS
VW Jetta Mk1 (16) 1.308.1979601272 ccm4GF
VW LT 28-35 I Autobuss (281-363) 2.4 i08.1989942383 ccm61E
VW LT 28-35 I Platforma / Šasija (281-363) 2.4 i03.1994942383 ccm61E
VW LT 28-35 I Platforma / Šasija (281-363) 2.4 Syncro08.1991902383 ccm6DL
VW LT 28-35 I Van (281-363) 2.4 i03.1994942383 ccm61E
VW PASSAT (32) 1.305.1973551272 ccm4FY
VW PASSAT (32) 1.305.1973551297 ccm4ZA
VW PASSAT (32) 1.305.1973601297 ccm4ZF
VW PASSAT (32) 1.507.1973751471 ccm4ZB
VW PASSAT (32) 1.608.1975721588 ccm4FS
VW PASSAT (32) 1.609.1979751588 ccm4WY
VW PASSAT (32) 1.609.1975831588 ccm4YH
VW PASSAT (32) 1.608.1975851588 ccm4YP
VW PASSAT (32B) 1.308.1980551272 ccm4FY
VW PASSAT (32B) 1.308.1980601272 ccm4FZ
VW PASSAT (32B) 1.608.1980751588 ccm4YN
VW PASSAT (32B) 1.601.1981851588 ccm4YP
VW PASSAT (32B) 2.101.19811152144 ccm5WE
VW PASSAT Variant (33) 1.305.1973551272 ccm4FY
VW PASSAT Variant (33) 1.310.1973601297 ccm4ZF
VW PASSAT Variant (33) 1.510.1973751471 ccm4ZB
VW PASSAT Variant (33) 1.602.1976721588 ccm4FS
VW PASSAT Variant (33) 1.602.1976751588 ccm4YN
VW PASSAT Variant (33) 1.608.1975851588 ccm4YP
VW Passat Variant (33B) 1.308.1980551272 ccm4FY
VW Passat Variant (33B) 1.608.1980751588 ccm4YN
VW Passat Variant (33B) 1.601.1981851588 ccm4YP
VW Passat Variant (33B) 2.101.19811152144 ccm5WE
VW POLO (86) 0.809.197534771 ccm4HE
VW POLO (86) 0.909.197540895 ccm4HA
VW POLO (86) 1.103.1975501093 ccm4HB
VW POLO (86) 1.312.1976601272 ccm4HH
VW Polo Classic (86C, 80) 1.001.1985401043 ccm4GL
VW Polo Classic (86C, 80) 1.301.1985551272 ccm4HK
VW Polo Coupe (86C, 80) 1.005.1982401043 ccm4GL
VW Polo Coupe (86C, 80) 1.110.1981501093 ccm4HB
VW Polo Coupe (86C, 80) 1.308.1983551272 ccm4HK
VW Polo Coupe (86C, 80) 1.308.1982581272 ccm4GT
VW Polo Coupe (86C, 80) 1.310.1981601272 ccm4HH
VW POLO Furgons (86CF) 1.008.1992451043 ccm4AAU
VW POLO Furgons (86CF) 1.308.1992541272 ccm4AAV
VW Polo Hatchback (86C, 80) 0.910.198139895 ccm4HA
VW Polo Hatchback (86C, 80) 1.010.1981401043 ccm4GL
VW Polo Hatchback (86C, 80) 1.110.1981501093 ccm4HB
VW Polo Hatchback (86C, 80) 1.308.1983501272 ccm4HW
VW Polo Hatchback (86C, 80) 1.308.1983551272 ccm4HK
VW Polo Hatchback (86C, 80) 1.308.1982581272 ccm4HJ
VW Polo Hatchback (86C, 80) 1.310.1981601272 ccm4HH
VW Polo Van Van / Hatchback (6N1) 1.010.1994451043 ccm4AEV
VW SANTANA (32B) 1.308.1981601272 ccm4FZ
VW SANTANA (32B) 1.608.1981751588 ccm4WV
VW SANTANA (32B) 1.608.1981851588 ccm4YP
VW SANTANA (32B) 2.108.19821152144 ccm5WE
VW SCIROCCO (53) 1.104.1974501093 ccm4FA
VW SCIROCCO (53) 1.308.1979601272 ccm4GF
VW SCIROCCO (53) 1.502.1974701471 ccm4FH
VW SCIROCCO (53) 1.502.1974751471 ccm4ZB
VW SCIROCCO (53) 1.608.1975701588 ccm4FT
VW SCIROCCO (53) 1.608.1975751588 ccm4FP
VW SCIROCCO (53) 1.608.1975851588 ccm4FR
VW SCIROCCO (53B) 1.308.1980601272 ccm4GF
VW SCIROCCO (53B) 1.608.1983701595 ccm4EWA
VW SCIROCCO (53B) 1.608.1980851588 ccm4FR
VW TRANSPORTER III Autobuss 1.908.1982781913 ccm4DG
VW TRANSPORTER III Autobuss 1.9 Syncro02.1985781913 ccm4DG
VW TRANSPORTER III Furgons 1.910.1982781913 ccm4DG
VW TRANSPORTER III Furgons 1.9 Syncro11.1984781913 ccm4DG
VW TRANSPORTER III Platforma/Šasija 1.908.1982781913 ccm4DG
VW TRANSPORTER III Platforma/Šasija 1.9 Syncro12.1984781913 ccm4DG
VW Transporter IV Bus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7DJ) 2.511.19901102461 ccm5ACU
VW Transporter IV Bus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7DJ) 2.5 Syncro11.19921102461 ccm5ACU
VW Transporter IV Platforma / Šasija (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL) 2.511.19901102461 ccm5ACU
VW Transporter IV Platforma / Šasija (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL) 2.5 Syncro10.19921102461 ccm5ACU
VW Transporter IV Van (70A, 70H, 7DA, 7DH) 2.511.19901102461 ccm5ACU
VW Transporter IV Van (70A, 70H, 7DA, 7DH) 2.5 Syncro10.19921102461 ccm5ACU
VW Vento (1H2) 1.411.1991551390 ccm4ABD
VW Vento (1H2) 1.411.1991601390 ccm4ABD
WARTBURG 353 Sedan 1.309.1988581272 ccm44VO7,2/7,5GRF
WARTBURG 353 Tourist 1.302.1989581272 ccm44VO7,2/7,5GRF
ZASTAVA 101 (1100) 1.112.1975501116 ccm4128 A.000
ZASTAVA 101 (1100) 1.106.1973551116 ccm4128 A.000
ZASTAVA 101 (1100) 1.105.1975561116 ccm4128 A.064
ZASTAVA 101 (1100) 1.1 Super07.1979641116 ccm4128 AC5.000
Klienti, kas iegādājās šo preci, nopirka arī:
Preces vērtējums

BERU Aizdedzes svece Atslēgas platums: 21 mm ULTRA



Novērtēt tūlīt

BERU Aizdedzes svece Atslēgas platums: 21 mm ULTRA.

INFO LOGS

Bezmaksas piegāde

Katrai piegādei ar preču vērtību virs 110 €
  • Aizdedzes svece (147DU, 0001335702 Pievilkšanas moments [Nm]: 25) nosūtīšana ar POSTNORD
  • Aizdedzes svece (Uzgriežņu atslēgas izmērs: 21 mm 147DU, 0001335702) nosūtīšana ar GLS
  • 147DU, 0001335702 Aizdedzes svece (Vītnes izmērs: M 14x1,25) nosūtīšana ar DHL
:

Drošs savienojums

Maksāšanas metodes
  • 147DU, 0001335702 Aizdedzes svece Šasijas numurs no: F 159 2800 001 pirkt ar PayPal maksāšanas metodi
  • Aizdedzes svece (Šasijas numurs līdz: 80-H-220 000 147DU, 0001335702) BERU pirkt ar VISA maksāšanas metodi
  • Aizdedzes svece (Attālums starp elektrodiem [mm]: 0,8 147DU, 0001335702) pirkt ar MasterCard maksāšanas metodi
  • Hypovereins Bank
Pirmdiena - Piektdiena: 09:00 - 19:00

KLIENTU ATBALSTA DIENESTS

+37162444273

Adrese

Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlin Vācija
Rādīt karti