MEKLĒŠANA PĒC AUTOMAŠĪNAS
Rezerves daļu katalogs

BERU Aizdedzes sadalītāja rotors

Atsauksmes (0)
Aizdedzes sadalītāja rotors EVL134, 0300900134 (Stiprinājuma diametrs [mm]: 10,2 | Montāžas veids: ievietots) pirkt lēti preview

5,29

iesk. 21% PVN, Piegāde
Ir noliktavā
Piegāde 2-3 darba dienu laikā
  • Preces №: EVL134
  • Ražotājs: BERU
  • Tipa:
- +
Šis produkts tika pievienots jūsu iepirkumu grozam
BERU Aizdedzes sadalītāja rotors
Aizdedzes sadalītāja rotors informacija
  • Ražotāja ierobežojums:   System BOSCH 
  • Pretestība [?]:   1000 
  • Materiāls:   Poliesteris 
  • Montāžas veids:   ievietots 
  • Stiprinājuma diametrs [mm]:   10,2 
  • Stav: Jauns
OEM atsauces numurs (-i):
Ražotājiem OE numuru
ALFA ROMEO 19517050110002
BorgWarner (BERU) 0300900134
BorgWarner (BERU) EVL134
FORD 6134771
FORD 84SF12200BA
HYUNDAI 2713122000
MERCEDES-BENZ 0001583931
MERCEDES-BENZ 0001584231
OPEL 1212222
OPEL 90008612
SAAB 7564420
SAAB 7566420
TOYOTA 1910202020
VAG 035905225F
VAG 052905225C
VOLVO 13894258
Citi piemēroti produkti ar ievadīto OEM numuru:
VEMO
V50-70-0004
BOSCH
1 234 332 350
BOSCH
1 234 332 366
BOSCH
1 234 332 370
BOSCH
1 234 332 374
BOSCH
1 234 332 393
BOSCH
1 234 332 414
BREMI
7001
FACET
3.7573/21RS
FACET
3.7573/23RS
VEMO
V10-70-0036
TOPRAN
101 018
TOPRAN
300 338
BLUE PRINT
ADT314322
VALEO
243981
HERTH+BUSS JAKOPARTS
J5330500
BERU
EVL134
BUGIAD
BSP24332
JP GROUP
1191300700
TRUCKTEC AUTOMOTIVE
07.17.006
EPS
1.406.121R
EPS
1.406.123R
AUTOMEGA
150095210
MAXGEAR
31-0207
MAPCO
80354/1
KW
906 121R
VIKA
99050068701
33 75 GTV1002008090A4 A6 CABRIOLET 123 sērijaQUATTROESCORTFIESTAORIONSCORPIO SIERRA TRANSITS-COUPE190G KlaseStufenheck 124 sērijaASTRACALIBRA A COMBO CORSAFRONTERAKADETTMONZAOMEGAREKORD SENATORVECTRA9-3900 9000ALHAMBRA AROSACORDOBA IBIZA INCAMALAGATOLEDOFELICIA OCTAVIAAVENSISCALIBRA240340-360 CADDYCORRADODERBYGOLFJETTALUPOPASSATPOLOSCIROCCOSHARANTAROTRANSPORTERVENTO
Aizdedzes sadalītāja rotors piemēroti šādiem automašīnu modeļiem
Ražotājs/Modelis/TypeIzlaiduma gadsZSDzinēja tipsCil.Dzinēja kods
ALFA ROMEO 33 (907A) 1.4 i.e. (907.A3A, 907.A3B)06.1991881351 ccm4AR 30755
ALFA ROMEO 33 (907A) 1.7 16V (907.A1C)01.19901291712 ccm4AR 30747
ALFA ROMEO 33 (907A) 1.7 16V (907.A1C)01.19901321712 ccm4AR 30747
ALFA ROMEO 33 (907A) 1.7 16V 4x4 (907.A1G)01.19901291712 ccm4AR 30747
ALFA ROMEO 33 (907A) 1.7 16V 4x4 (907.A1G)01.19901321712 ccm4AR 30747
ALFA ROMEO 33 (907A) 1.7 i.e. (907.A1A)04.19921051712 ccm4AR 30737 A
ALFA ROMEO 33 (907A) 1.7 i.e. (907.A1A)01.19901071712 ccm4AR 30737
ALFA ROMEO 33 Sportwagon (905A) 1.512.19861051490 ccm4AR 30588
ALFA ROMEO 33 Sportwagon (907B) 1.7 16V (907.B1G)01.19901321712 ccm4AR 30747
ALFA ROMEO 33 Sportwagon (907B) 1.7 16V 4x4 (907.B1H)01.19901321712 ccm4AR 30747
ALFA ROMEO 33 Sportwagon (907B) 1.7 i.e. (907.B1A)04.19921051712 ccm4AR 30737
ALFA ROMEO 33 Sportwagon (907B) 1.7 i.e. (907.B1A)01.19901071712 ccm4AR 30737
ALFA ROMEO 33 Sportwagon (907B) 1.7 i.e. 4x4 (907.B1E)01.19901071712 ccm4AR 30737
ALFA ROMEO 75 (162B) 1.8 Turbo (162.B1C, 162.B1D, 162.B1G)09.19861501779 ccm4AR 06134
ALFA ROMEO 75 (162B) 1.8 Turbo i.e. (162.B1E)02.19861551779 ccm4AR 06158
ALFA ROMEO GTV (116) 2.0 (116.36 E)01.19851281962 ccm4AR 06212
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 2.009.19861131994 ccm5SL
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 2.0 E Cat01.19881151994 ccm5RT
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 2.303.19901332309 ccm5NF
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 2.308.19861362309 ccm5NF
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 2.3 E quattro08.19861362309 ccm5NF
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 2.3 quattro01.19901332309 ccm5NF
AUDI 100 Avant (4A5, C4) 2.0 E09.19911001984 ccm4AAE
AUDI 100 Avant (4A5, C4) 2.0 E09.19911151984 ccm4AAD
AUDI 100 Avant (4A5, C4) 2.0 E 16V07.19921401984 ccm4ACE
AUDI 100 Avant (4A5, C4) 2.0 E 16V quattro07.19921401984 ccm4ACE
AUDI 100 Avant (4A5, C4) 2.0 E quattro12.19901151984 ccm4AAD
AUDI 100 Avant (4A5, C4) 2.3 E09.19911332309 ccm5AAR
AUDI 100 Avant (4A5, C4) 2.3 E quattro09.19911342309 ccm5AAR
AUDI 100 Sedan (44, 44Q, C3) 2.008.19861131994 ccm5SL
AUDI 100 Sedan (44, 44Q, C3) 2.0 Cat01.19881151994 ccm5RT
AUDI 100 Sedan (44, 44Q, C3) 2.3 E01.19901332309 ccm5NF
AUDI 100 Sedan (44, 44Q, C3) 2.3 E10.19861362309 ccm5NF
AUDI 100 Sedan (44, 44Q, C3) 2.3 E quattro08.19861362309 ccm5NF
AUDI 100 Sedan (44, 44Q, C3) 2.3 quattro01.19901332309 ccm5NF
AUDI 100 Sedan (4A2, C4) 2.012.19901001984 ccm4AAE
AUDI 100 Sedan (4A2, C4) 2.0 E12.19901151984 ccm4AAD
AUDI 100 Sedan (4A2, C4) 2.0 E 16V01.19921401984 ccm4ACE
AUDI 100 Sedan (4A2, C4) 2.0 E 16V quattro07.19921401984 ccm4ACE
AUDI 100 Sedan (4A2, C4) 2.0 E quattro12.19901151984 ccm4AAD
AUDI 100 Sedan (4A2, C4) 2.3 E12.19901342309 ccm5AAR
AUDI 100 Sedan (4A2, C4) 2.3 E quattro12.19901342309 ccm5AAR
AUDI 200 Avant (44, 44Q) 2.2 Turbo quattro09.19831652226 ccm5MC
AUDI 200 Avant (44, 44Q) 2.311.19861362309 ccm5NF
AUDI 200 Sedan (44, 44Q) 2.1 Turbo quattro08.19831822144 ccm5KG
AUDI 200 Sedan (44, 44Q) 2.311.19861362309 ccm5NF
AUDI 80 (81, 85, B2) 1.8 GTE08.19851101781 ccm4PV
AUDI 80 (81, 85, B2) 1.8 GTE quattro (85Q)03.19851101781 ccm4PV
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 1.809.19861131847 ccm4SD
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 1.8 quattro09.19861131847 ccm4SD
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 1.8 S09.1986901781 ccm4JV
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 1.8 S quattro09.1986901781 ccm4NE
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 2.010.19901121984 ccm4AAD
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 2.0 E08.19881131984 ccm43A
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 2.0 E 16V03.19901371984 ccm46A
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 2.0 E 16V quattro03.19901371984 ccm46A
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 2.0 E quattro08.19881131984 ccm43A
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 2.0 quattro08.19881121984 ccm43A
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 2.0 quattro10.19901151984 ccm4AAD
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 2.3 quattro10.19871332309 ccm5NG
AUDI 80 Avant (8C5, B4) 1.6 E06.19931011595 ccm4ADA
AUDI 80 Avant (8C5, B4) 2.007.1992901984 ccm4ABT
AUDI 80 Avant (8C5, B4) 2.0 E07.19921151984 ccm4ABK
AUDI 80 Avant (8C5, B4) 2.0 E 16V02.19931401984 ccm4ACE
AUDI 80 Avant (8C5, B4) 2.0 E 16V quattro12.19921401984 ccm4ACE
AUDI 80 Avant (8C5, B4) 2.3 E07.19921332309 ccm5NG
AUDI 80 Avant (8C5, B4) 2.3 E quattro09.19911332309 ccm5NG
AUDI 80 Sedan (8C2, B4) 1.609.1991711595 ccm4ABM
AUDI 80 Sedan (8C2, B4) 1.6 E06.19931011595 ccm4ADA
AUDI 80 Sedan (8C2, B4) 2.009.1991901984 ccm4ABT
AUDI 80 Sedan (8C2, B4) 2.0 E09.19911151984 ccm4ABK
AUDI 80 Sedan (8C2, B4) 2.0 E 16V08.19921401984 ccm4ACE
AUDI 80 Sedan (8C2, B4) 2.0 E 16V quattro04.19921401984 ccm4ACE
AUDI 80 Sedan (8C2, B4) 2.0 E quattro09.19911151984 ccm4ABK
AUDI 80 Sedan (8C2, B4) 2.3 E09.19911332309 ccm5NG
AUDI 80 Sedan (8C2, B4) 2.3 E quattro09.19911332309 ccm5NG
AUDI 90 (81, 85, B2) 2.003.19861131994 ccm5SK
AUDI 90 (89, 89Q, 8A, B3) 2.007.19881151994 ccm5PS
AUDI 90 (89, 89Q, 8A, B3) 2.0 20 V08.19891601994 ccm5NM
AUDI 90 (89, 89Q, 8A, B3) 2.0 20 V quattro08.19881601994 ccm5NM
AUDI 90 (89, 89Q, 8A, B3) 2.3 E04.19871332309 ccm5NG
AUDI 90 (89, 89Q, 8A, B3) 2.3 E04.19871362309 ccm5NG
AUDI 90 (89, 89Q, 8A, B3) 2.3 E quattro04.19871332309 ccm5NG
AUDI 90 (89, 89Q, 8A, B3) 2.3 E quattro04.19871362309 ccm5NG
AUDI A4 Avant (8D5, B5) 1.611.19941001595 ccm4ADP
AUDI A4 Sedan (8D2, B5) 1.611.19941001595 ccm4ADP
AUDI A6 Avant (4A5, C4) 2.006.19941001984 ccm4AAE
AUDI A6 Avant (4A5, C4) 2.006.19941151984 ccm4ABK
AUDI A6 Avant (4A5, C4) 2.0 16V06.19941401984 ccm4ACE
AUDI A6 Avant (4A5, C4) 2.0 16V quattro06.19941401984 ccm4ACE
AUDI A6 Avant (4A5, C4) 2.306.19941332309 ccm5AAR
AUDI A6 Avant (4A5, C4) 2.3 quattro06.19941332309 ccm5AAR
AUDI A6 Sedan (4A2, C4) 2.006.19941011984 ccm4AAE
AUDI A6 Sedan (4A2, C4) 2.006.19941151984 ccm4ABK
AUDI A6 Sedan (4A2, C4) 2.0 16V06.19941401984 ccm4ACE
AUDI A6 Sedan (4A2, C4) 2.0 16V quattro06.19941401984 ccm4ACE
AUDI A6 Sedan (4A2, C4) 2.306.19941332309 ccm5AAR
AUDI A6 Sedan (4A2, C4) 2.3 quattro06.19941332309 ccm5AAR
AUDI Cabriolet (8G7, B4) 2.0 16V06.19951401984 ccm4ACE
AUDI Cabriolet (8G7, B4) 2.0 E01.19931151984 ccm4ABK
AUDI Cabriolet (8G7, B4) 2.3 E05.19911332309 ccm5NG
AUDI COUPE (81, 85) 1.8 GT08.19861071781 ccm4PV
AUDI COUPE (81, 85) 2.301.19871362309 ccm5NG
AUDI COUPE (81, 85) 2.3 quattro01.19871362309 ccm5NG
AUDI COUPE (89, 8B) 2.005.19891151984 ccm4AAD
AUDI COUPE (89, 8B) 2.0 16 V08.19921401984 ccm4ACE
AUDI COUPE (89, 8B) 2.303.19901332309 ccm5NG
AUDI COUPE (89, 8B) 2.310.19881362309 ccm5NG
AUDI COUPE (89, 8B) 2.3 quattro05.19901342309 ccm5NG
AUDI COUPE (89, 8B) 2.3 quattro11.19881362309 ccm5NG
MERCEDES-BENZ W124 Coupe (C124) 230 CE (124.043)03.19871322299 ccm4M 102.982
MERCEDES-BENZ W124 Coupe (C124) 230 CE (124.043)03.19871362299 ccm4M 102.982
MERCEDES-BENZ W124 Coupe (C124) 230 CE Cat (124.043)06.19891322299 ccm4M 102.982
AUDI QUATTRO (85) 2.1 Turbo07.19802002144 ccm5WR
AUDI QUATTRO (85) 2.2 20V Turbo08.19892202226 ccm5RR
AUDI QUATTRO (85) 2.2 Turbo08.19872002226 ccm5MB
FORD ESCORT '95 Furgons (AVL) 1.401.1995731392 ccm4F4B
FORD ESCORT III (GAA) 1.6 RS Turbo11.19841321597 ccm4LNA
FORD ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) 1.401.1986731392 ccm4F6D
FORD ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) 1.6 i01.1986901598 ccm4L4B
FORD ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) 1.6 i08.19891021597 ccm4LJB
FORD ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) 1.6 Turbo RS01.19861321597 ccm4LNB
FORD ESCORT IV Break (AWF, AVF) 1.401.1986731392 ccm4F6D
FORD ESCORT IV Break (AWF, AVF) 1.6 i01.1986901598 ccm4L4B
FORD ESCORT IV Kabriolets (ALF) 1.402.1987731392 ccm4F6D
FORD ESCORT IV Kabriolets (ALF) 1.6 i01.1986901598 ccm4L4B
FORD ESCORT IV Kabriolets (ALF) 1.6 i08.19891021597 ccm4LJB
FORD Escort V Cabrio (ALL) 1.4 i07.1993751392 ccm4F4B
FORD Escort V Hatchback (AAL, ABL) 1.407.1990711392 ccm4F6G
FORD Escort V Hatchback (AAL, ABL) 1.607.19901051598 ccm4LJF
FORD Escort V Hatchback (GAL) 1.401.1994751392 ccm4F4B
FORD ESCORT V Kabriolets (ALL) 1.407.1990711392 ccm4F6G
FORD ESCORT V Kabriolets (ALL) 1.607.19901051598 ccm4LJF
FORD Escort V Sedan (AFL) 1.408.1993751392 ccm4F4B
FORD Escort V Universālis (ANL) 1.407.1990711392 ccm4F6G
FORD Escort V Universālis (ANL) 1.607.19901051598 ccm4LJF
FORD Escort V Universālis (GAL) 1.401.1994751392 ccm4F4B
FORD Escort VI Cabrio (ALL) 1.402.1995751392 ccm4F4B
FORD Escort VI Hatchback (GAL, AAL, ABL) 1.401.1995751392 ccm4F4B
FORD Escort VI Sedan (GAL, AFL) 1.401.1995751392 ccm4F4B
FORD Escort VI Universālis (GAL, ANL) 1.401.1995751392 ccm4F4B
FORD FIESTA II (FBD) 1.3 (FBD)09.1983691297 ccm4JPC
FORD FIESTA II (FBD) 1.4 (FBD)10.1986711392 ccm4F6C
FORD FIESTA II (FBD) 1.4 (FBD)02.1987731392 ccm4FUD
FORD FIESTA II (FBD) 1.6 XR2 (FBD)03.1984951597 ccm4LUD
FORD FIESTA II (FBD) 1.6 XR2 (FBD)04.1984971597 ccm4LUB
FORD FIESTA III (GFJ) 1.403.1989711392 ccm4F6E
FORD ORION I (AFD) 1.6 i07.19831051597 ccm4LRA
FORD ORION II (AFF) 1.403.1986721392 ccm4FUAA
FORD ORION II (AFF) 1.4 Cat02.1987731392 ccm4F6D
FORD ORION II (AFF) 1.6 i Cat03.1986901598 ccm4L4B
FORD ORION III (GAL) 1.407.1990711392 ccm4F6G
FORD SCORPIO I (GAE, GGE) 1.804.1985901796 ccm4REC
FORD SCORPIO I (GAE, GGE) 2.004.19851051993 ccm4NEL
FORD SCORPIO I (GAE, GGE) 2.0 i10.19851001993 ccm4NRC
FORD SCORPIO I (GAE, GGE) 2.0 i04.19851151993 ccm4NRA
FORD SIERRA (GBG, GB4) 1.810.1987801796 ccm4RED
FORD SIERRA (GBG, GB4) 1.801.1987901796 ccm4RED
FORD SIERRA (GBG, GB4) 2.001.19871051993 ccm4N8C
FORD SIERRA (GBG, GB4) 2.0 i01.19871001993 ccm4NEJ
FORD SIERRA (GBG, GB4) 2.0 i01.19871151993 ccm4N4I
FORD SIERRA (GBG, GB4) 2.0 i Cat01.19871001993 ccm4N4B
FORD SIERRA Break (BNC) 1.810.1984901796 ccm4REB
FORD SIERRA Break (BNC) 2.010.19851001993 ccm4NRD
FORD SIERRA Break (BNC) 2.008.19821051993 ccm4NET
FORD SIERRA Break (BNC) 2.003.19851151993 ccm4NRB
FORD SIERRA Hečbeka virsbūve (GBC) 1.810.1984901796 ccm4REB
FORD SIERRA Hečbeka virsbūve (GBC) 2.010.19851001993 ccm4NRD
FORD SIERRA Hečbeka virsbūve (GBC) 2.008.19821051993 ccm4NET
FORD SIERRA Hečbeka virsbūve (GBC) 2.0 i03.19851151993 ccm4NRB
FORD SIERRA Hečbeka virsbūve (GBC, GBG) 1.810.1987801796 ccm4RED
FORD SIERRA Hečbeka virsbūve (GBC, GBG) 1.801.1987901796 ccm4RED
FORD SIERRA Hečbeka virsbūve (GBC, GBG) 2.001.19871051993 ccm4N8C
FORD SIERRA Hečbeka virsbūve (GBC, GBG) 2.0 i01.19871001993 ccm4NEJ
FORD SIERRA Hečbeka virsbūve (GBC, GBG) 2.0 i01.19871151993 ccm4N4I
FORD SIERRA Hečbeka virsbūve (GBC, GBG) 2.0 i Cat01.19871001993 ccm4N4B
FORD SIERRA Universālis (BNG) 1.801.1987901796 ccm4RED
FORD SIERRA Universālis (BNG) 2.001.19871051993 ccm4N8C
FORD SIERRA Universālis (BNG) 2.0 i01.19871001993 ccm4NEJ
FORD SIERRA Universālis (BNG) 2.0 i01.19871151993 ccm4N4I
FORD SIERRA Universālis (BNG) 2.0 i Cat01.19871001993 ccm4N4B
FORD TRANSIT Autobuss (E_ _) 2.009.1991901993 ccm4NBA
FORD TRANSIT Autobuss (E_ _) 2.0 i (EBL, EDL, EGL, ESS, EUS)09.1991981994 ccm4NCA
FORD TRANSIT Autobuss (T_ _) 2.0 Cat (TBS, TCL, TCS)12.1985781993 ccm4N6T
FORD TRANSIT Furgons (E_ _) 2.009.1991901993 ccm4NBA
FORD TRANSIT Furgons (E_ _) 2.0 i (EAL, EAS)09.1991981994 ccm4NCA
FORD TRANSIT Platforma/Šasija (E_ _) 2.0 (EME/L/S, ENE/L/S)09.1991981994 ccm4NCA
HYUNDAI S COUPE (SLC) 1.5 i04.1992881495 ccm4G4EK
HYUNDAI S COUPE (SLC) 1.5 i Turbo04.19911161495 ccm4G4EK-TC
MERCEDES-BENZ 190 (W201) 2.0 (201.023)01.19861021996 ccm4M 102.924
MERCEDES-BENZ 190 (W201) 2.0 (201.023)08.19831051996 ccm4M 102.924
MERCEDES-BENZ 190 (W201) E 1.8 (201.018)04.19901091797 ccm4M 102.910
MERCEDES-BENZ 190 (W201) E 2.001.19851181996 ccm4M 102.962
MERCEDES-BENZ 190 (W201) E 2.010.19821261996 ccm4M 102.961
MERCEDES-BENZ 190 (W201) E 2.0 (201.024)02.19851131996 ccm4M 102.962
MERCEDES-BENZ 190 (W201) E 2.0 (201.024)02.19851161996 ccm4M 102.962
MERCEDES-BENZ 190 (W201) E 2.0 (201.024)10.19821221996 ccm4M 102.962
MERCEDES-BENZ 190 (W201) E 2.309.19861322299 ccm4M 102.985
MERCEDES-BENZ 190 (W201) E 2.3 (201.028)10.19861362299 ccm4M 102.985
MERCEDES-BENZ 190 (W201) E 2.3-1609.19851702299 ccm4M 102.983
MERCEDES-BENZ 190 (W201) E 2.3-1609.19851772299 ccm4M 102.983
MERCEDES-BENZ 190 (W201) E 2.3-16 (201.034)04.19841852299 ccm4M 102.983
MERCEDES-BENZ 190 (W201) E 2.5-1603.19891942498 ccm4M 102.991
MERCEDES-BENZ 190 (W201) E 2.5-1609.19882042498 ccm4M 102.990
MERCEDES-BENZ 190 (W201) E Evolution II 2.505.19902352498 ccm4M 102.992
MERCEDES-BENZ G Klase Off Road (W460) 230 GE (460,2)05.19871222299 ccm4M 102.987
MERCEDES-BENZ G Klase Off Road (W461) 230 GE (461)06.19931252299 ccm4M 102.997
MERCEDES-BENZ G Klase Off Road (W461) 230 GE (461.238, 461.239)09.19891222299 ccm4M 102.979
MERCEDES-BENZ G Klase Off Road (W463) 230 GE (463.224, 463.225)06.19901262298 ccm4M 102.989
MERCEDES-BENZ G Klase Off Road Cabrio (W463) 230 GE (463.204)06.19901262298 ccm4M 102.989
MERCEDES-BENZ Sedans (W124) 20001.19861051996 ccm4M 102.922
MERCEDES-BENZ Sedans (W124) 200 (124.020)01.19861021996 ccm4M 102.922
MERCEDES-BENZ Sedans (W124) 200 (124.020)12.19851091996 ccm4M 102.922
MERCEDES-BENZ Sedans (W124) 200 E (124.021)09.19881181996 ccm4M 102.963
MERCEDES-BENZ Sedans (W124) 200 E (124.021)09.19881221996 ccm4M 102.963
MERCEDES-BENZ Sedans (W124) 230 E (124.023)12.19841322299 ccm4M 102.982
MERCEDES-BENZ Sedans (W124) 230 E (124.023)01.19851362299 ccm4M 102.982
MERCEDES-BENZ Sedans (W124) 230 E Cat (124.023)06.19891322299 ccm4M 102.982
MERCEDES-BENZ W124 Estate (S124) 200 T (124.080)01.19861051996 ccm4M 102.922
MERCEDES-BENZ W124 Estate (S124) 200 T (124.080)09.19851091996 ccm4M 102.922
MERCEDES-BENZ W124 Estate (S124) 200 TE09.19881221996 ccm4M 102.962
MERCEDES-BENZ W124 Estate (S124) 200 TE (124.081)09.19881181996 ccm4M 102.963
MERCEDES-BENZ W124 Estate (S124) 230 TE (124.083)09.19851322299 ccm4M 102.982
MERCEDES-BENZ W124 Estate (S124) 230 TE (124.083)09.19851362299 ccm4M 102.982
MERCEDES-BENZ W124 Estate (S124) 230 TE Cat (124.083)06.19891322299 ccm4M 102.982
OPEL Astra F Cabrio (T92) 1.4 Si05.1993821389 ccm4C 14 SE
OPEL Astra F Caravan (T92) 1.4 i (F08, C05)09.1991601389 ccm4C 14 NZ
OPEL Astra F Caravan (T92) 1.4 Si (F08, C05)03.1992821389 ccm4C 14 SE
OPEL Astra F Caravan (T92) 2.0 i 16V (F08, C05)03.19931501998 ccm4C 20 XE
OPEL Astra F CC (T92) 1.4 i (F08, M08, F68, M68)03.1992601389 ccm4C 14 NZ
OPEL Astra F CC (T92) 1.4 Si (F08, M08, F68, M68)03.1992821389 ccm4C 14 SE
OPEL Astra F CC (T92) 2.0 GSI 16V (F08, M08, F68, M68)09.19911501998 ccm4C 20 XE
OPEL Astra F Classic Caravan (T92) 1.4 i (F35, M35)01.1998601389 ccm4X 14 NZ
OPEL Astra F Classic CC (T92) 1.4 i (M08, M68, F08, F68)01.1998601389 ccm4X 14 NZ
OPEL Astra F Classic Sedan (T92) 1.4 i (F19, M19)01.1998601389 ccm4X 14 NZ
OPEL Astra F Sedan (T92) 1.4 i (F19, M19)09.1991601389 ccm4C 14 NZ
OPEL Astra F Sedan (T92) 1.4 Si (F19, M19)03.1992821389 ccm4C 14 SE
VAUXHALL Astra Mk III (F) CC (T92) 2.0 i 16V09.19911501998 ccm4C 20 XE
OPEL Calibra A (C89) 2.0 i 16V (M07)06.19901501998 ccm4C 20 XE
OPEL Calibra A (C89) 2.0 i 16V 4x4 (M07)06.19901501998 ccm4C 20 XE
OPEL Calibra A (C89) 2.0 i Turbo 4x4 (M07)03.19922041998 ccm4C 20 LET
OPEL COMBO (71_) 1.207.1994451196 ccm4C 12 NZ
OPEL COMBO (71_) 1.407.1994601389 ccm4C 14 NZ
OPEL Corsa A CC (S83) 1.2 (F08, M08, F68, M68)09.1982451196 ccm412 NC
OPEL Corsa A CC (S83) 1.2 i (F08, M08, F68, M68)09.1989451196 ccm4C 12 NZ
OPEL Corsa A CC (S83) 1.4 i (F08, M08, F68, M68)01.1990601389 ccm4C 14 NZ
OPEL Corsa A CC (S83) 1.6 GSI (F08, M08, F68, M68)09.1989981598 ccm4C 16 SEI
OPEL Corsa A CC (S83) 1.6 GSI (F08, M08, F68, M68)05.19881001598 ccm4E 16 SE
OPEL Corsa A CC (S83) 1.6 GSI Cat (F08, M08, F68, M68)02.19921011598 ccm4C 16 SE
OPEL Corsa A TR (S83) 1.2 i (F11, M11, F19, M19)09.1989451196 ccm4C 12 NZ
OPEL Corsa A TR (S83) 1.2 N (F11, M11, F19, M19)01.1985451196 ccm412 NC
OPEL Corsa A Van (S83) 1.2 (F08, W5L)02.1986451196 ccm412 NC
OPEL Corsa B Hatchback (S93) 1.2 i (F08, F68, M68)03.1993451196 ccm4C 12 NZ
OPEL Corsa B Hatchback (S93) 1.4 i (F08, F68, M68)03.1993601389 ccm4C 14 NZ
VAUXHALL Corsa Mk I (B) Hatchback (S93) 1.4 i03.1993601389 ccm4C 14 NZ
OPEL Frontera A SUV (U92) 2.4 i (53MWL4)03.19921252410 ccm4C 24 NE
OPEL Kadett E Cabrio (T85) 1.6 i10.1986751598 ccm4E 16 NZ
OPEL Kadett E Cabrio (T85) 1.6 i07.1989821598 ccm416 SV
OPEL Kadett E Cabrio (T85) 1.6 i Cat10.1987751598 ccm4C 16 NZ
OPEL Kadett E Caravan (T85) 1.4 i (C15, C35, D15, D35)01.1990601389 ccm4C 14 NZ
OPEL Kadett E Caravan (T85) 1.6 (C15, C35, D15, D35)09.1986821598 ccm416 SV
OPEL Kadett E Caravan (T85) 1.6 i (C15, C35, D15, D35)09.1986751598 ccm4E 16 NZ
OPEL Kadett E Caravan (T85) 1.6 i Cat (C15, C35, D15, D35)09.1986751598 ccm4C 16 NZ
OPEL Kadett E CC (T85) 1.3 N (C08, C48, D08, D48)09.1984601297 ccm413 NB
OPEL Kadett E CC (T85) 1.4 i (C08, C48, D08, D48)01.1990601389 ccm4C 14 NZ
OPEL Kadett E CC (T85) 1.6 i (C08, C48, D08, D48)09.1986751598 ccm4E 16 NZ
OPEL Kadett E CC (T85) 1.6 i Cat (C08, C48, D08, D48)09.1986751598 ccm4C 16 NZ
OPEL Kadett E CC (T85) 1.6 S (C08, C48, D08, D48)09.1986821598 ccm416 SV
OPEL Kadett E CC (T85) 2.0 GSI 16V (C08, C48, D08, D48)03.19881501998 ccm420 XEJ
OPEL Kadett E CC (T85) 2.0 GSI 16V (C08, C48, D08, D48)12.19871561998 ccm420 XE
OPEL Kadett E CC (T85) 2.0 GSI 16V Cat (C08, C48, D08, D48)03.19881501998 ccm4C 20 XE
OPEL Kadett E Combo (T85) 1.6 (C25, D25)09.1986821598 ccm416 SV
OPEL Kadett E Sedan (T85) 1.4 i (C19, D19)01.1990601389 ccm4C 14 NZ
OPEL Kadett E Sedan (T85) 1.6 i (C19, D19)09.1986751598 ccm4E 16 NZ
OPEL Kadett E Sedan (T85) 1.6 i Cat (C19, D19)09.1986751598 ccm4C 16 NZ
OPEL Kadett E Sedan (T85) 1.6 S (C19, D19)09.1986821598 ccm416 SV
OPEL MONZA A (22_) 2.2 E11.19841152197 ccm422 E
OPEL Omega A Caravan (V87) 2.4 i (F35, M35)09.19881252410 ccm4C 24 NE
OPEL Omega A Sedan (V87) 2.4 i (F19, M19, N19)09.19881252410 ccm4C 24 NE
OPEL REKORD E (17_-19_, 11_, 14_, 16_) 2.2 E11.19841152197 ccm422 E
OPEL REKORD E Universālis (61_, 66_, 67_) 2.2 E11.19841152197 ccm422 E
OPEL SENATOR A (29_) 2.2 E11.19841152197 ccm422 E
OPEL Vectra A CC (J89) 1.6 i Cat (F68, M68)09.1988751598 ccm4C 16 NZ2
OPEL Vectra A CC (J89) 1.6 S09.1988821598 ccm416 SV
OPEL Vectra A CC (J89) 2.0 i 16V (F68, M68)02.19891501998 ccm420 XEJ
OPEL Vectra A CC (J89) 2.0 i 16V Cat (F68, M68)02.19901501998 ccm4C 20 XE
OPEL Vectra A Sedan (J89) 1.6 (F19, M19)09.1988821598 ccm416 SV
OPEL Vectra A Sedan (J89) 1.6 i (F19, M19)09.1988751598 ccm4C 16 NZ2
OPEL Vectra A Sedan (J89) 2.0 i Turbo 4x4 (F19, M19)06.19942041998 ccm4C 20 LET
OPEL Vectra A Sedan (J89) 2000 16V 4x4 (F19, M19)01.19891501998 ccm420 XEJ
OPEL Vectra A Sedan (J89) 2000/GT 16V (F19, M19)01.19891501998 ccm420 XEJ
OPEL Vectra A Sedan (J89) 2000/GT 16V Cat (F19, M19)02.19901501998 ccm4C 20 XE
OPEL Vectra A Sedan (J89) 2000/GT 16V Cat 4x4 (F19, M19)02.19901501998 ccm4C 20 XE
SAAB 9-3 (YS3D) 2.0 i02.19981311985 ccm4B204I
SAAB 9-3 (YS3D) 2.0 SE Turbo02.19982001985 ccm4B204R
SAAB 9-3 (YS3D) 2.0 Turbo01.20011501985 ccm4B205E
SAAB 9-3 (YS3D) 2.0 Turbo10.19981541985 ccm4B204E
SAAB 9-3 (YS3D) 2.0 Turbo02.19981851985 ccm4B205L
SAAB 9-3 (YS3D) 2.0 Turbo10.19992051985 ccm4B205R
SAAB 9-3 (YS3D) 2.3 i02.19981502290 ccm4B234I
SAAB 9-3 (YS3D) 2.3 Turbo10.19982242290 ccm4B235R
SAAB 9-3 Cabriolet (YS3D) 2.0 i02.19981311985 ccm4B204I
SAAB 9-3 Cabriolet (YS3D) 2.0 SE Turbo02.19982001985 ccm4B204R
SAAB 9-3 Cabriolet (YS3D) 2.0 Turbo01.20011501985 ccm4B205E
SAAB 9-3 Cabriolet (YS3D) 2.0 Turbo10.19981541985 ccm4B204E
SAAB 9-3 Cabriolet (YS3D) 2.0 Turbo02.19981851985 ccm4B205L
SAAB 9-3 Cabriolet (YS3D) 2.0 Turbo10.19992051985 ccm4B205R
SAAB 9-3 Cabriolet (YS3D) 2.3 i02.19981502290 ccm4B234I
SAAB 9-3 Cabriolet (YS3D) 2.3 Turbo10.19992242290 ccm4B235R
SAAB 900 I (AC4, AM4) 2.0 -1601.19891261985 ccm4B202I
SAAB 900 I (AC4, AM4) 2.0 Turbo-1611.19851601985 ccm4B202XL
SAAB 900 I (AC4, AM4) 2.0 Turbo-16 S01.19841751985 ccm4B202XL
SAAB 900 I (AC4, AM4) 2.0 Turbo-16 S Cat01.19891751985 ccm4B202XL
SAAB 900 I (AC4, AM4) 2.1 -1608.19901362119 ccm4B212I
SAAB 900 I Combi Coupe 2.0 -1601.19891261985 ccm4B202I
SAAB 900 I Combi Coupe 2.0 Turbo-1611.19851601985 ccm4B202XL
SAAB 900 I Combi Coupe 2.0 Turbo-1601.19931801985 ccm4B202L
SAAB 900 I Combi Coupe 2.0 Turbo-16 S Cat01.19891701985 ccm4B202XL
SAAB 900 I Combi Coupe 2.1 -1609.19901362119 ccm4B212I
SAAB 900 I Kabriolets 2.0 -1601.19901261985 ccm4B202I
SAAB 900 I Kabriolets 2.0 Turbo-1611.19861601985 ccm4B202XL
SAAB 900 I Kabriolets 2.0 Turbo-16 S11.19861751985 ccm4B202XL
SAAB 900 I Kabriolets 2.1 -1608.19901362119 ccm4B212I
SAAB 900 II 2.0 -16 Turbo07.19931851985 ccm4B204L
SAAB 900 II 2.0 i08.19941311985 ccm4B204I
SAAB 900 II 2.0 i07.19931331985 ccm4B206I
SAAB 900 II 2.3 -1607.19931502290 ccm4B234I
SAAB 900 II Coupe 2.0 -16 Turbo12.19931851985 ccm4B204L
SAAB 900 II Coupe 2.0 i08.19941311985 ccm4B204I
SAAB 900 II Coupe 2.0 i12.19931331985 ccm4B206I
SAAB 900 II Coupe 2.3 -1612.19931502290 ccm4B234I
SAAB 900 II Kabriolets 2.0 -16 Turbo12.19931851985 ccm4B204L
SAAB 900 II Kabriolets 2.0 i12.19931311985 ccm4B204I
SAAB 900 II Kabriolets 2.3 -1612.19931502290 ccm4B234I
SAAB 9000 2.0 -1601.19891281985 ccm4B202I
SAAB 9000 2.0 -16 CD09.19931311985 ccm4B204I
SAAB 9000 2.0 -16 Turbo05.19881601985 ccm4B202XL
SAAB 9000 2.0 -16 Turbo04.19851751985 ccm4B202XL
SAAB 9000 2.0 -16 Turbo CD09.19881631985 ccm4B202XL
SAAB 9000 2.0 -16 Turbo CD09.19891851985 ccm4B202L
SAAB 9000 2.3 -16 CD08.19891462290 ccm4B234I
SAAB 9000 2.3 -16 CDE09.19931472290 ccm4B234I
SAAB 9000 2.3 -16 Turbo09.19901952290 ccm4B234L
SAAB 9000 Hečbeka virsbūve 2.0 -1612.19851251985 ccm4B202XI
SAAB 9000 Hečbeka virsbūve 2.0 -1612.19851281985 ccm4B202XI
SAAB 9000 Hečbeka virsbūve 2.0 -16 CS01.19891281985 ccm4B202I
SAAB 9000 Hečbeka virsbūve 2.0 -16 CS09.19931311985 ccm4B204I
SAAB 9000 Hečbeka virsbūve 2.0 -16 Turbo09.19841601985 ccm4B202XL
SAAB 9000 Hečbeka virsbūve 2.0 -16 Turbo05.19881631985 ccm4B202XL
SAAB 9000 Hečbeka virsbūve 2.0 -16 Turbo06.19891721985 ccm4B202
SAAB 9000 Hečbeka virsbūve 2.0 -16 Turbo09.19841751985 ccm4B202L
SAAB 9000 Hečbeka virsbūve 2.0 -16 Turbo CS09.19881851985 ccm4B202L
SAAB 9000 Hečbeka virsbūve 2.3 -16 Aero CS02.19932202290 ccm4B234R
SAAB 9000 Hečbeka virsbūve 2.3 -16 Aero CS02.19932242290 ccm4B234R
SAAB 9000 Hečbeka virsbūve 2.3 -16 CS09.19891462290 ccm4B234I
SAAB 9000 Hečbeka virsbūve 2.3 -16 CSE09.19931472290 ccm4B234I
SAAB 9000 Hečbeka virsbūve 2.3 -16 Turbo09.19901952290 ccm4B234L
SEAT Alhambra (7V8, 7V9) 2.0 i04.19961151984 ccm4ATM
SEAT AROSA (6H) 1.005.199750999 ccm4AER
SEAT AROSA (6H) 1.405.1997601391 ccm4AEX
SEAT Cordoba Sedan (6K1, 6K2) 1.0 i09.199650999 ccm4AER
SEAT Cordoba Sedan (6K1, 6K2) 1.4 i06.1994601391 ccm4AEX
SEAT Cordoba Sedan (6K1, 6K2) 1.4 i 16V09.19961011390 ccm4AFH
SEAT Cordoba Sedan (6K1, 6K2) 1.6 i02.1993751598 ccm4ALM
SEAT Cordoba Sedan (6K1, 6K2) 1.6 i05.1994751595 ccm41F
SEAT Cordoba Sedan (6K1, 6K2) 1.6 i07.19961011595 ccm4AKL
SEAT Cordoba Sedan (6K1, 6K2) 1.8 i02.1993901781 ccm4ADZ
SEAT Cordoba Sedan (6K1, 6K2) 1.8 i 16V10.19931291781 ccm4ADL
SEAT Cordoba Sedan (6K1, 6K2) 2.0 i02.19931151984 ccm42E
SEAT Cordoba Vario (6K5) 1.4 i09.1996601391 ccm4AEX
SEAT Cordoba Vario (6K5) 1.6 i09.1996751598 ccm4ALM
SEAT Cordoba Vario (6K5) 1.6 i09.19961011595 ccm4AKL
SEAT IBIZA I (021A) 1.2 i01.1989711193 ccm4021 C.1000
SEAT IBIZA I (021A) 1.511.1984851461 ccm4021 A 2000
SEAT IBIZA I (021A) 1.5 i10.1986891461 ccm4021 D.2000
SEAT IBIZA I (021A) 1.5 i10.19861001461 ccm4021 B.2000
SEAT IBIZA I (021A) 1.5 i Cat10.1986901461 ccm4021 C.2000
SEAT IBIZA I (021A) 1.701.1991981675 ccm4021 A.3000
SEAT Ibiza II (6K1) 1.003.1993451043 ccm4AAU
SEAT Ibiza II (6K1) 1.0 i09.199650999 ccm4AER
SEAT Ibiza II (6K1) 1.3 i03.1993541272 ccm42G
SEAT Ibiza II (6K1) 1.4 i09.1993601391 ccm4AEX
SEAT Ibiza II (6K1) 1.6 i03.1993751598 ccm4ALM
SEAT Ibiza II (6K1) 1.6 i04.19961011595 ccm4AKL
SEAT Ibiza II (6K1) 1.8 i03.1993901781 ccm4ADZ
SEAT Ibiza II (6K1) 1.8 i 16V11.19931291781 ccm4ADL
SEAT Ibiza II (6K1) 2.0 i03.19931151984 ccm42E
SEAT Inca (6K9) 1.4 i11.1995601391 ccm4AEX
SEAT Inca (6K9) 1.6 i11.1995751595 ccm41F
SEAT MALAGA (023A) 1.2 i12.1989711193 ccm4021 C.1000
SEAT MALAGA (023A) 1.5 i01.19871001461 ccm4021 B.2000
SEAT MALAGA (023A) 1.5 i Cat10.1986901461 ccm4021 D.2000
SEAT TOLEDO I (1L) 1.6 i05.1991711595 ccm41F
SEAT TOLEDO I (1L) 1.6 i05.1991731595 ccm41F
SEAT TOLEDO I (1L) 1.6 i11.19961011595 ccm4AFT
SEAT TOLEDO I (1L) 1.8 16V05.19911251781 ccm4PL
SEAT TOLEDO I (1L) 1.8 16V05.19911331781 ccm4KR
SEAT TOLEDO I (1L) 1.8 i05.1991881781 ccm4RP
SEAT TOLEDO I (1L) 1.8 i11.1993901781 ccm4ADZ
SEAT TOLEDO I (1L) 2.0 i05.19911151984 ccm42E
SEAT TOLEDO I (1L) 2.0 i 16V11.19931501984 ccm4ABF
SKODA FELICIA I (6U1) 1.6 LX08.1995750 ccm0
SKODA Felicia I Pick-up (6UF, 6U7) 1.606.1997751598 ccm4AEE
SKODA FELICIA I Universālis (6U5) 1.6 GLX08.1995751598 ccm4AEE
SKODA FELICIA II (6U1) 1.601.1998751598 ccm4AEE
SKODA FELICIA II Universālis (6U5) 1.601.1998751598 ccm4AEE
SKODA OCTAVIA (1U2) 1.609.1996751598 ccm4AEE
SKODA Octavia I Combi (1U5) 1.607.1998751598 ccm4AEE
TOYOTA AVENSIS (_T22_) 1.6 (AT220_)09.19971011587 ccm44A-FE
TOYOTA AVENSIS (_T22_) 1.6 (AT220_)09.19971101587 ccm44A-FE
TOYOTA AVENSIS Liftback (_T22_) 1.6 (AT220_)09.19971011587 ccm44A-FE
TOYOTA AVENSIS Liftback (_T22_) 1.6 (AT220_)09.19971101587 ccm44A-FE
TOYOTA Avensis Universālis (_T22_) 1.6 (AT220_)09.19971011587 ccm44A-FE
TOYOTA Avensis Universālis (_T22_) 1.6 (AT220_, ZZT220_)09.19971101587 ccm44A-FE
VAUXHALL Calibra (C89) 2.0 i 16V06.19901501998 ccm4C 20 XE
VOLVO 240 (P242, P244) 2.308.19841102316 ccm4B 230 A
VOLVO 240 (P242, P244) 2.308.19861132316 ccm4B 230 F
VOLVO 240 (P242, P244) 2.308.19861152316 ccm4B 230 K
VOLVO 240 (P242, P244) 2.3 i Cat08.19861152316 ccm4B 230 F
VOLVO 240 Kombi (P245) 2.308.19861132316 ccm4B 230 F
VOLVO 240 Kombi (P245) 2.308.19861152316 ccm4B 230 K
VOLVO 240 Kombi (P245) 2.3 i Cat08.19861152316 ccm4B 230 F
VOLVO 340-360 (343, 345) 2.008.19841051986 ccm4B 200 K
VOLVO 340-360 (343, 345) 2.008.19881091986 ccm4B 200 F
VOLVO 340-360 (343, 345) 2.008.19861121986 ccm4B 200 F
VOLVO 340-360 (343, 345) 2.008.19841181986 ccm4B 200 E
VOLVO 340-360 Sedans (344) 2.008.19841021986 ccm4B 200 K
VOLVO 340-360 Sedans (344) 2.008.19841051986 ccm4B 200 K
VOLVO 340-360 Sedans (344) 2.008.19841181986 ccm4B 200 E
VW Caddy II Pick-up (9U7) 1.606.1996751598 ccm4AEE
VW Caddy II Universālis (9K9B) 1.411.1995601390 ccm4AEX
VW Caddy II Universālis (9K9B) 1.611.1995751595 ccm41F
VW Caddy II Universālis (9K9B) 1.606.1997751598 ccm4AEE
VW Caddy II Van (9K9A) 60 1.411.1995601390 ccm4APQ
VW Caddy II Van (9K9A) 75 1.611.1995751598 ccm4AEE
VW Caddy II Van (9K9A) 75 1.611.1995751595 ccm41F
VW CORRADO (53I) 1.8 16V04.19891361781 ccm4KR
VW CORRADO (53I) 1.8 G6009.19881601781 ccm4PG
VW CORRADO (53I) 2.0 i04.19931151984 ccm4ADY
VW CORRADO (53I) 2.0 i 16V08.19911361984 ccm49A
VW Derby (86C, 80) 1.309.1982751272 ccm4GK
VW GOLF I Cabriolet (155) 1.808.1989981781 ccm42H
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 GTI08.19851071781 ccm4RD
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 GTI08.19831121781 ccm4DX
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 GTI 16V02.19861291781 ccm4PL
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 GTI 16V02.19861391781 ccm4KR
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 GTI Cat01.19871071781 ccm4PF
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 GTI G6004.19901601781 ccm4PG
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 GTI G60 Syncro08.19881601781 ccm4PG
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 Syncro08.1988981781 ccm41P
VW GOLF III (1H1) 1.411.1991551390 ccm4ABD
VW GOLF III (1H1) 1.410.1991601390 ccm4ABD
VW GOLF III (1H1) 1.609.1992751598 ccm4ABU
VW GOLF III (1H1) 1.607.19951011595 ccm4AFT
VW GOLF III (1H1) 1.811.1991751781 ccm4AAM
VW GOLF III (1H1) 1.811.1991901781 ccm4ABS
VW GOLF III (1H1) 1.8 Syncro (1HX1)01.1993901781 ccm4ABS
VW GOLF III (1H1) 2.011.19911151984 ccm4AGG
VW GOLF III (1H1) 2.0 GTI 16V08.19921501984 ccm4ABF
VW GOLF III (1H1) 2.0 Syncro (1HX1)08.19951151984 ccm4AGG
VW Golf III Cabrio (1E7) 1.610.19941011595 ccm4AFT
VW Golf III Cabrio (1E7) 1.807.1993751781 ccm4AAM
VW Golf III Cabrio (1E7) 1.807.1993901781 ccm4ABS
VW Golf III Cabrio (1E7) 2.007.19931151984 ccm4AGG
VW GOLF III Variant (1H5) 1.407.1993551390 ccm4ABD
VW GOLF III Variant (1H5) 1.407.1993601390 ccm4APQ
VW GOLF III Variant (1H5) 1.607.19941011595 ccm4AFT
VW GOLF III Variant (1H5) 1.807.1993751781 ccm4ANN
VW GOLF III Variant (1H5) 1.807.1993901781 ccm4ABS
VW GOLF III Variant (1H5) 1.8 Syncro10.1994901781 ccm4ADZ
VW GOLF III Variant (1H5) 2.007.19931151984 ccm4AGG
VW GOLF III Variant (1H5) 2.0 Syncro08.19951151984 ccm4AGG
VW Golf IV Cabrio (1E) 1.606.19981001595 ccm4AFT
VW Golf IV Cabrio (1E) 1.806.1998751781 ccm4ANN
VW Golf IV Cabrio (1E) 1.806.1998901781 ccm4ADZ
VW Golf IV Cabrio (1E) 2.006.19981151984 ccm4AGG
VW Jetta II (19E, 1G2, 165) 1.808.19851071781 ccm4RD
VW Jetta II (19E, 1G2, 165) 1.801.19841121781 ccm4PB
VW Jetta II (19E, 1G2, 165) 1.8 16V08.19861291781 ccm4PL
VW Jetta II (19E, 1G2, 165) 1.8 16V06.19871401781 ccm4KR
VW Jetta II (19E, 1G2, 165) 1.8 Cat01.19871071781 ccm4PF
VW Jetta II (19E, 1G2, 165) 1.8 Syncro08.1988981781 ccm41P
VW Lupo (6X1, 6E1) 1.009.199850999 ccm4AER
VW PASSAT (3A2, 35I) 1.610.19941011595 ccm4AFT
VW PASSAT (3A2, 35I) 1.808.1990751781 ccm4AAM
VW PASSAT (3A2, 35I) 1.802.1988901781 ccm4ABS
VW PASSAT (3A2, 35I) 1.804.19881071781 ccm4PF
VW PASSAT (3A2, 35I) 1.804.19881121781 ccm4PB
VW PASSAT (3A2, 35I) 1.8 16V04.19881361781 ccm4KR
VW PASSAT (3A2, 35I) 1.8 G60 Syncro08.19881601781 ccm4PG
VW PASSAT (3A2, 35I) 2.002.19901151984 ccm4AGG
VW PASSAT (3A2, 35I) 2.0 16V08.19881361984 ccm49A
VW PASSAT (3A2, 35I) 2.0 Syncro10.19901151984 ccm4AGG
VW PASSAT (3B2) 1.610.19961011595 ccm4ARM
VW PASSAT Variant (3A5, 35I) 1.607.19941011595 ccm4AFT
VW PASSAT Variant (3A5, 35I) 1.808.1990751781 ccm4AAM
VW PASSAT Variant (3A5, 35I) 1.802.1988901781 ccm4ABS
VW PASSAT Variant (3A5, 35I) 1.804.19881071781 ccm4PF
VW PASSAT Variant (3A5, 35I) 1.804.19881121781 ccm4PB
VW PASSAT Variant (3A5, 35I) 1.8 G60 Syncro08.19881601781 ccm4PG
VW PASSAT Variant (3A5, 35I) 2.002.19901151984 ccm4AGG
VW PASSAT Variant (3A5, 35I) 2.0 16V08.19881361984 ccm49A
VW PASSAT Variant (3A5, 35I) 2.0 Syncro10.19901151984 ccm4AGG
VW PASSAT Variant (3B5) 1.606.19971011595 ccm4ARM
VW Polo Classic (6V2) 100 1.612.19951001595 ccm4AFT
VW Polo Classic (6V2) 60 1.412.1995601390 ccm4APQ
VW Polo Classic (6V2) 75 1.611.1995751598 ccm4ALM
VW Polo Classic (6V2) 75 1.611.1995751595 ccm41F
VW Polo Classic (86C, 80) 1.001.1985451043 ccm4AAU
VW Polo Coupe (86C, 80) 1.0 Cat08.1989451043 ccm4ACM
VW Polo Coupe (86C, 80) 1.3 Cat07.1987551272 ccm4NZ
VW Polo Coupe (86C, 80) 1.3 Cat10.1989751272 ccm43F
VW Polo Coupe (86C, 80) 1.3 G4008.19901131272 ccm4PY
VW Polo Coupe (86C, 80) 1.3 G4001.19871151272 ccm4PY
VW POLO Furgons (86CF) 1.008.1992451043 ccm4AAU
VW Polo Hatchback (6N1) 100 1.4 16V04.19961001390 ccm4AFH
VW Polo Hatchback (6N1) 45 1.010.1994451043 ccm4AEV
VW Polo Hatchback (6N1) 50 1.009.199650999 ccm4AER
VW Polo Hatchback (6N1) 55 1.310.1994551296 ccm4ADX
VW Polo Hatchback (6N1) 55 1.408.1995551390 ccm4AEX
VW Polo Hatchback (6N1) 60 1.407.1995601390 ccm4APQ
VW Polo Hatchback (6N1) 75 1.610.1994751598 ccm4AEE
VW Polo Hatchback (86C, 80) 1.0 Cat08.1989451043 ccm4ACM
VW Polo Hatchback (86C, 80) 1.3 Cat07.1987551272 ccm4NZ
VW Polo Hatchback (86C, 80) 1.3 Cat10.1989751272 ccm43F
VW Polo Variant (6V5) 1.605.1997751598 ccm4ALM
VW SCIROCCO (53B) 1.8 16V03.19861291781 ccm4PL
VW SCIROCCO (53B) 1.8 16V10.19851391781 ccm4KR
VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 2.009.19951151984 ccm4ADY
VW TARO 1.804.1989831812 ccm42Y
VW TRANSPORTER III Autobuss 2.108.1985952110 ccm4MV
VW TRANSPORTER III Autobuss 2.1 Cat06.1989952110 ccm4MV
VW TRANSPORTER III Autobuss 2.1 i07.1989922110 ccm4SS
VW TRANSPORTER III Autobuss 2.1 Syncro08.1985952110 ccm4MV
VW TRANSPORTER III Furgons 2.108.1985952110 ccm4MV
VW TRANSPORTER III Furgons 2.1 i07.1989922110 ccm4SS
VW TRANSPORTER III Furgons 2.1 Syncro08.1985952110 ccm4MV
VW TRANSPORTER III Platforma/Šasija 2.108.1985952110 ccm4MV
VW TRANSPORTER III Platforma/Šasija 2.1 Syncro08.1985952110 ccm4MV
VW Transporter IV Bus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7DJ) 2.009.1990841968 ccm4AAC
VW Transporter IV Bus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7DJ) 2.511.19901102461 ccm5ACU
VW Transporter IV Bus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7DJ) 2.508.19961152461 ccm5AVT
VW Transporter IV Bus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7DJ) 2.5 Syncro11.19921102461 ccm5ACU
VW Transporter IV Bus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7DJ) 2.5 Syncro07.19961152461 ccm5AVT
VW Transporter IV Platforma / Šasija (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL) 2.007.1990841968 ccm4AAC
VW Transporter IV Platforma / Šasija (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL) 2.511.19901102461 ccm5ACU
VW Transporter IV Platforma / Šasija (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL) 2.508.19961152461 ccm5AVT
VW Transporter IV Platforma / Šasija (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL) 2.5 Syncro10.19921102461 ccm5ACU
VW Transporter IV Platforma / Šasija (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL) 2.5 Syncro08.19961152461 ccm5AVT
VW Transporter IV Van (70A, 70H, 7DA, 7DH) 2.007.1990841968 ccm4AAC
VW Transporter IV Van (70A, 70H, 7DA, 7DH) 2.511.19901102461 ccm5ACU
VW Transporter IV Van (70A, 70H, 7DA, 7DH) 2.508.19961152461 ccm5AVT
VW Transporter IV Van (70A, 70H, 7DA, 7DH) 2.5 Syncro10.19921102461 ccm5ACU
VW Transporter IV Van (70A, 70H, 7DA, 7DH) 2.5 Syncro08.19961152461 ccm5AVT
VW Vento (1H2) 1.411.1991551390 ccm4ABD
VW Vento (1H2) 1.411.1991601390 ccm4ABD
VW Vento (1H2) 1.609.1992751598 ccm4AEE
VW Vento (1H2) 1.610.19941011595 ccm4AFT
VW Vento (1H2) 1.811.1991751781 ccm4AAM
VW Vento (1H2) 1.811.1991901781 ccm4ABS
VW Vento (1H2) 2.011.19911151984 ccm4AGG
Klienti, kas iegādājās šo preci, nopirka arī:
Preces vērtējums

BERU Aizdedzes sadalītāja rotors



Novērtēt tūlīt

BERU Aizdedzes sadalītāja rotors.

INFO LOGS

Bezmaksas piegāde

Katrai piegādei ar preču vērtību virs 110 €
  • Aizdedzes sadalītāja rotors (EVL134, 0300900134 Materiāls: Poliesteris) nosūtīšana ar POSTNORD
  • Aizdedzes sadalītāja rotors (Pretestība [?]: 1000 EVL134, 0300900134) nosūtīšana ar GLS
  • EVL134, 0300900134 Aizdedzes sadalītāja rotors (Ražotāja ierobežojums: System BOSCH) nosūtīšana ar DHL
:

Drošs savienojums

Maksāšanas metodes
  • EVL134, 0300900134 Aizdedzes sadalītāja rotors Dzinēja numurs līdz: 14180385 pirkt ar PayPal maksāšanas metodi
  • Aizdedzes sadalītāja rotors (Dzinēja kods: 2E, ADY, AGG, AKR EVL134, 0300900134) BERU pirkt ar VISA maksāšanas metodi
  • Aizdedzes sadalītāja rotors (Šasijas numurs līdz: 1G-L-320 000 EVL134, 0300900134) pirkt ar MasterCard maksāšanas metodi
  • Hypovereins Bank
Pirmdiena - Piektdiena: 09:00 - 19:00

KLIENTU ATBALSTA DIENESTS

+37162444273

Adrese

Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlin Vācija
Rādīt karti