MEKLĒŠANA PĒC AUTOMAŠĪNAS

Meklēšana

BEHR THERMOT-TRONIK - auto detaļas katalogs

Progress no pirmā soļa

Behr Company datējas 1905. gadā,kad tā vārda brālis Jūliuss Frīdrihs Behrs kopā ar partneri netālu no Štutgartes, Vācijā sāka ražot radiatorus. Pirmie klienti bija BenzCompany (šodien zināms kā Mercedes Benz) un NSU (Audi priekšgājējs). 1930. gadā uzņēmums jau piegādāja 90 radiatorus dienā priekš Ford Company tā Model A mašīnām. Kopā ar Porsche projektēšanas biroju Štutgartē tika izstrādāts pirmais eļļas dzesētāju priekš VW beetle. Pēc Otrā pasaules kara Behr Company sāka paplašīnāt savu ražošanas lauku ar jaunajiem, izgudrotajiem gaisa kondicionētājiem.

Panākumi inovāciju jomā

Pirmo automašīnu gaisa kondicionēšanas iekārta tika ieviesta Eiropā 1957. gadā. Uzņēmums vienmēr irkoncentrējies uz mašīnu detaļu tehnisko attīstību, kā arī tās galvenajai sastāvdaļai: radiatoru, termostatu, eļļas dzesētāju un gaisa kondicionētāju ražošanai un,starp citu, bija oriģinālo detaļu ražotājs BMW 3., 5. un 7. sērijai. 1980-to gadu sākumā kompānija ieviesa pirmos pilnībā elektroniskos gaisa kondicionētājus BMW 7. sērijai.

Lielākais gaisa kondicionētāju ražotājs

Šajā laikā uzņēmums ir kļuvis par vienu no pasaules lielākajiem radiatoru, termostatu un gaisa kondicionētāju ražotājs, un kopuzņēmumā ar Hella Company ražo arī ūdens sūkņus gandrīz visiem pasaules dzinēju ražotājiem. Amerikāņu ražotāji, piemēram, General Motors ir iebūvējuši šos produktus tādu marku auto, kā piemēram, Chevrolett, Opel un Cadillac, un franču ražotāji, tādi kā Peugeot un PSA Group ir iebūvējuši tos Citroën. Jūs atradīsiet visas detaļas no Behr, automobiļu rūpniecības piegādātāja, mūsu unterneta veikalā. Tās ir arī pieejamas ar jaunu nosaukumu MAHLE BEHR, jo Štutgartes autobūves kompānija Mahle ir iegādājusies Behr 2010 akciju vairākumu un turpinājusi augstas kvalitātes komponentšu izstrādi un ražošanu.

Iepirkumu grozs

0 Preces, 0,00 €

uz norēķināšanos
Lietotāja vārds
Aizmirsāt paroli? Jauns klients? Reģistrēties tūlīt
INFO LOGS

Bezmaksas piegāde

Katrai piegādei ar preču vērtību virs 300 €
  • Auto rezerves daļas BEHR THERMOT-TRONIK nosūtīšana ar UPS
  • BEHR THERMOT-TRONIK rezerves daļas nosūtīšana ar GLS
  • BEHR THERMOT-TRONIK auto detaļas nosūtīšana ar DHL
:

Drošs savienojums

Maksāšanas metodes
  • Auto daļas BEHR THERMOT-TRONIK pirkt ar paypal maksāšanas metodi
  • BEHR THERMOT-TRONIK auto rezerves daļas pirkt ar mc maksāšanas metodi
  • Rezerves daļas BEHR THERMOT-TRONIK pirkt ar visa maksāšanas metodi
  • Auto detaļas BEHR THERMOT-TRONIK pirkt ar amex maksāšanas metodi
Pirmdiena - Piektdiena: 09:00 - 19:00

KLIENTU ATBALSTA DIENESTS

+371 660 900 60

Adrese

Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlin Vācija
Rādīt karti