MEKLĒŠANA PĒC AUTOMAŠĪNAS
Rezerves daļu katalogs

Bremžu uzliku kompl., Disku bremzes

Atsauksmes (0)
Bremžu uzliku kompl., Disku bremzes 24137, 23482, 607195 (Pārbaudes vērtība: E1 90R-01789/724 | Bremžu sistēma: ATE) pirkt lēti preview

35,19

iesk. 21% PVN, Piegāde
Ir noliktavā
Piegāde 2-3 darba dienu laikā
  • Preces №: 13.0460-7195.2
  • Ražotājs: ATE
  • Tipa:
- +
Šis produkts tika pievienots jūsu iepirkumu grozam
ATE Bremžu uzliku kompl., Disku bremzes
Bremžu uzliku kompl., Disku bremzes informacija
  • Nodiluma devējs:   izņemot nodiluma brīdinājuma sistēmai sagatavotu, bez nodiluma devēja 
  • Augstums [mm]:   52,0 
  • Platums [mm]:   123,0 
  • Biezums [mm]:   16,6 
  • Pārbaudes vērtība:   E1 90R-02A1382/2272 
  • MAPP kods pieejams   
  • Bremžu sistēma:   ATE 
  • Ievērot izmērus   
  • Mērvienība:   Komplekts asij 
  • Stav: Jauns
OEM atsauces numurs (-i):
Ražotājiem OE numuru
ATE 23482
ATE 24137
ATE 607195
FORD 1233679
FORD 1324300
FORD 1360254
FORD 1360306
FORD 1566096
FORD 1683374
FORD 1753860
FORD 1809458
FORD 3M512M008AA
FORD 3M512M008AB
FORD 3M512M008AC
FORD 3M5J2M008A1A
FORD AV612M008AA
FORD AV612M008AB
FORD ME3M5J2M008AA
GENERAL MOTORS 15271565
MAZDA BPYK2648Z
MAZDA BPYK2648ZA
MAZDA BPYK2648ZA9C
MAZDA BPYK2648ZB
OPEL 13322091
OPEL 1605065
OPEL 1605196
OPEL 93190338
SAAB 13322091
SAAB 93190338
VOLVO 30736610
VOLVO 30742031
VOLVO 31341327
VOLVO 31341331
VOLVO 8683615
Citi piemēroti produkti ar ievadīto OEM numuru:
ATE
13.0460-7195.2
ATE
13.0470-7195.2
VALEO
598783
BOSCH
0 986 494 032
BOSCH
0 986 494 127
HERTH+BUSS JAKOPARTS
J3613019
FERODO
FDB1540
FERODO
FDB1594
FERODO
FDB1766
FERODO
FDB1931
BREMBO
P 59 042
DELPHI
LP1701
DELPHI
LP1958
FEBI BILSTEIN
16718
FEBI BILSTEIN
16744
NK
222562
MAPCO
6698
KRAFT
6011532
REMSA
0842.20
REMSA
0842.30
REMSA
0842.70
JAPANPARTS
PP-005AF
JAPANPARTS
PP-138AF
TRW
GDB1621
VAICO
V25-0226
VAICO
V40-8028
LPR
05P1189
LPR
05P1236
BLUE PRINT
ADA104249
ABE
C2X013ABE
TRW
GDB1938
Barum
BA2258
FEBI BILSTEIN
16864
VALEO
598472
VALEO
601005
VALEO
601044
JURID
573209J
JURID
573018J
JURID
573186J
JURID
573186JC
JURID
573209JC
TRISCAN
8110 10570
TRISCAN
8110 16025
ICER
181433
ICER
181651
ICER
181744
BREMBO
P 24 148
VAICO
V40-8028-1
VALEO
601114
STARK
SKFO-1007
BOSCH
0 986 494 528
FERODO
FSL1594
FERODO
FSL1540
FERODO
FSL1931
OPTIMAL
12336
OPTIMAL
12352
OPTIMAL
84200
STARK
SKBP-0010145
TRW
GDB1621DTE
NIPPARTS
N3613022
VAICO
V25-0226-1
MINTEX
MDB2686
MINTEX
MDB3150
TEXTAR
2413701
TEXTAR
2521201
TEXTAR
2413781
TEXTAR
2521281
A.B.S.
37216
A.B.S.
37477
ZIMMERMANN
24137.168.1
A.B.S.
230653
CIFAM
822-337-1
CIFAM
822-337-3
BRECK
24137 00 702 00
ZIMMERMANN
25212.160.1
VALEO
301472
VALEO
301783
VALEO
301019
VALEO
872482
RIDEX
402B0008
RIDEX
402B0145
STARK
SKBK-1090039
VAICO
V25-0824
METZGER
1170006
METZGER
1170343
LPR
05P1882
ICER
182106
ASHIKA
51-00-005
STARK
SKBK-1090215
ASHIKA
51-01-138
JP GROUP
1263700610
JP GROUP
1263700619
JP GROUP
1563701510
KOLBENSCHMIDT
40311600
MAGNETI MARELLI
363916060431
MAGNETI MARELLI
363916060569
MAGNETI MARELLI
363916060243
MAGNETI MARELLI
363916060244
STARK
SKBK-1090315
STARK
SKBK-1090324
BOSCH
0 986 495 216
MEYLE
025 241 3716
MEYLE
025 241 3716/PD
JP GROUP
1563701610
JP GROUP
1563701619
MAXGEAR
19-0523
MAXGEAR
19-0524
MAXGEAR
19-2918
METELLI
22-0337-1
METELLI
22-0337-3
A.B.S.
271569
ROADHOUSE
2842.20
ROADHOUSE
2842.30
ROADHOUSE
2842.70
PROFIT
5000-1540
PROFIT
5000-1766
PROFIT
5000-1931
HELLA
8DB 355 011-731
HELLA
8DB 355 015-761
DENCKERMANN
B111337
DENCKERMANN
B111338
AISIN
BPCI-2002
FERODO
FDB1594W
FERODO
FDB1931W
TRW
GDB2086
FRIGAIR
PD07.509
SCT Germany
SP 357 PR
DON
PCP1012
BRECK
25212 00 702 00
QUARO
QP2195
ZIMMERMANN
24137.968.1
TOMEX brakes
TX 14-28
BREMBO
P 24 148X
OPTIMAL
BP-12352
MEYLE
025 241 3717/PD
C-MAX FOCUSKUGATOURNEO CONNECTTRANSIT CONNECT35GT SIGNUMVECTRA9-3C30C70 S40 V40 UniversālisV50
Bremžu uzliku kompl., Disku bremzes piemēroti šādiem automašīnu modeļiem
Ražotājs/Modelis/TypeIzlaiduma gadsZSDzinēja tipsCil.Dzinēja kods
FORD C-MAX (DM2) 1.602.20071001596 ccm4SHDA
FORD C-MAX (DM2) 1.604.20071161596 ccm4HXDA
FORD C-MAX (DM2) 1.6 TDCi02.2007901560 ccm4HHDB
FORD C-MAX (DM2) 1.6 TDCi02.20071011560 ccm4MTDA
FORD C-MAX (DM2) 1.6 TDCi02.20071091560 ccm4G8DD
FORD C-MAX (DM2) 1.802.20071221798 ccm4QQDC
FORD C-MAX (DM2) 1.802.20071251798 ccm4QQDA
FORD C-MAX (DM2) 1.8 Flexifuel02.20071251798 ccm4Q7DA
FORD C-MAX (DM2) 1.8 TDCi02.20071151753 ccm4KKDA
FORD C-MAX (DM2) 2.002.20071451999 ccm4AODE
FORD C-MAX (DM2) 2.0 CNG04.20091451999 ccm4SYDA
FORD C-MAX (DM2) 2.0 LPG06.20081451999 ccm4SYDA
FORD C-MAX (DM2) 2.0 TDCi02.20081101997 ccm4IXDA
FORD C-MAX (DM2) 2.0 TDCi02.20071331997 ccm4G6DF
FORD C-MAX (DM2) 2.0 TDCi02.20071361997 ccm4G6DB
FORD C-Max II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.0 EcoBoost10.2012100998 ccm3M2DA
FORD C-Max II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.0 EcoBoost10.2012125998 ccm3M1DD
FORD C-Max II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.5 EcoBoost03.20151501498 ccm4M8DB
FORD C-Max II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.5 EcoBoost03.20151821498 ccm4M9DB
FORD C-Max II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.5 TDCi03.2015951499 ccm4XXDA
FORD C-Max II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.5 TDCi03.20151201499 ccm4XWDD
FORD C-Max II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.5 TDCi ECOnetic03.20151051499 ccm4AEDA
FORD C-Max II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 CNG01.20131171596 ccm4MUDA
FORD C-Max II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 EcoBoost12.20101501596 ccm4JQDB
FORD C-Max II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 EcoBoost12.20101821596 ccm4JTDB
FORD C-Max II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 Flexifuel02.20111201596 ccm4MUDD
FORD C-Max II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 LPG02.20121171596 ccm4MUDA
FORD C-Max II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 LPG02.20121201596 ccm4MUDD
FORD C-Max II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 TDCi12.2010951560 ccm4T3DB
FORD C-Max II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 TDCi12.20101151560 ccm4T1DB
FORD C-Max II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 Ti12.2010851596 ccm4XTDA
FORD C-Max II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 Ti12.20101051596 ccm4IQDB
FORD C-Max II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 Ti02.20121201596 ccm4MUDD
FORD C-Max II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 Ti12.20101251596 ccm4PNDA
FORD C-Max II (DXA/CB7, DXA/CEU) 2.0 TDCi02.20111151997 ccm4TYDA
FORD C-Max II (DXA/CB7, DXA/CEU) 2.0 TDCi02.20111361997 ccm4UKDB
FORD C-Max II (DXA/CB7, DXA/CEU) 2.0 TDCi04.20101401997 ccm4UFDB
FORD C-Max II (DXA/CB7, DXA/CEU) 2.0 TDCi03.20151501997 ccm4T7DB
FORD C-Max II (DXA/CB7, DXA/CEU) 2.0 TDCi12.20101631997 ccm4TXDB
FORD C-Max II (DXA/CB7, DXA/CEU) 2.0 TDCi03.20151701997 ccm4T8DE
FORD C-MAX II Van 1.0 EcoBoost10.2012100998 ccm3M2DA
FORD C-MAX II Van 1.0 EcoBoost10.2012125998 ccm3M1DA
FORD C-MAX II Van 1.5 EcoBoost03.20151501498 ccm4M8DB
FORD C-MAX II Van 1.5 EcoBoost03.20151821498 ccm4M9DB
FORD C-MAX II Van 1.5 TDCi03.20151201499 ccm4XWDB
FORD C-MAX II Van 1.5 TDCi ECOnetic03.20151051499 ccm4AEDA
FORD C-MAX II Van 1.6 EcoBoost12.20101501596 ccm4JQDB
FORD C-MAX II Van 1.6 TDCi12.2010951560 ccm4T3DB
FORD C-MAX II Van 1.6 TDCi12.20101151560 ccm4T1DB
FORD C-MAX II Van 2.0 TDCi02.20111151997 ccm4TYDA
FORD C-MAX II Van 2.0 TDCi02.20111401997 ccm4UFDB
FORD C-MAX II Van 2.0 TDCi03.20151501997 ccm4T7DB
FORD C-MAX II Van 2.0 TDCi12.20101631997 ccm4TXDB
FORD C-MAX II Van 2.0 TDCi03.20151701997 ccm4T8DE
FORD Grand C-Max (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.0 EcoBoost10.2012100998 ccm3M2DA
FORD Grand C-Max (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.0 EcoBoost10.2012125998 ccm3M1DD
FORD Grand C-Max (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.5 EcoBoost03.20151501498 ccm4M8DB
FORD Grand C-Max (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.5 EcoBoost03.20151821498 ccm4M9DB
FORD Grand C-Max (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.5 TDCi03.2015951499 ccm4XXDC
FORD Grand C-Max (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.5 TDCi03.20151201499 ccm4XWDD
FORD Grand C-Max (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 EcoBoost12.20101501596 ccm4JQDB
FORD Grand C-Max (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 EcoBoost12.20101821596 ccm4JTDB
FORD Grand C-Max (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 TDCi12.2010951560 ccm4T3DB
FORD Grand C-Max (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 TDCi12.20101151560 ccm4T1DB
FORD Grand C-Max (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 Ti12.20101051596 ccm4IQDB
FORD Grand C-Max (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 Ti12.20101251596 ccm4PNDA
FORD Grand C-Max (DXA/CB7, DXA/CEU) 2.0 TDCi02.20111151997 ccm4TYDA
FORD Grand C-Max (DXA/CB7, DXA/CEU) 2.0 TDCi02.20111361997 ccm4UKDB
FORD Grand C-Max (DXA/CB7, DXA/CEU) 2.0 TDCi02.20111401997 ccm4UFDB
FORD Grand C-Max (DXA/CB7, DXA/CEU) 2.0 TDCi03.20151501997 ccm4T7DB
FORD Grand C-Max (DXA/CB7, DXA/CEU) 2.0 TDCi12.20101631997 ccm4TXDB
FORD Grand C-Max (DXA/CB7, DXA/CEU) 2.0 TDCi03.20151701997 ccm4T8DE
FORD GRAND C-MAX Van 1.0 EcoBoost10.2012100998 ccm3M2DA
FORD GRAND C-MAX Van 1.0 EcoBoost10.2012125998 ccm3M1DA
FORD GRAND C-MAX Van 1.5 EcoBoost03.20151501498 ccm4M8DB
FORD GRAND C-MAX Van 1.5 TDCi03.20151201499 ccm4XWDB
FORD GRAND C-MAX Van 1.6 EcoBoost12.20101501596 ccm4JQDB
FORD GRAND C-MAX Van 1.6 TDCi12.2010951560 ccm4T3DB
FORD GRAND C-MAX Van 1.6 TDCi12.20101151560 ccm4T1DB
FORD GRAND C-MAX Van 2.0 TDCI02.20111151997 ccm4TYDA
FORD GRAND C-MAX Van 2.0 TDCi12.20101401997 ccm4UFDB
FORD GRAND C-MAX Van 2.0 TDCi03.20151501997 ccm4T7DB
FORD GRAND C-MAX Van 2.0 TDCi12.20101631997 ccm4TXDB
FORD GRAND C-MAX Van 2.0 TDCi03.20151701997 ccm4T8DE
FORD Focus C-Max (DM2) 1.610.20031001596 ccm4SHDA
FORD Focus C-Max (DM2) 1.6 TDCi02.2005901560 ccm4HHDB
FORD Focus C-Max (DM2) 1.6 TDCi10.20031091560 ccm4G8DB
FORD Focus C-Max (DM2) 1.6 Ti08.20041151596 ccm4HXDA
FORD Focus C-Max (DM2) 1.810.20031201798 ccm4CSDA
FORD Focus C-Max (DM2) 1.809.20051221798 ccm4QQDC
FORD Focus C-Max (DM2) 1.804.20041251798 ccm4Q7DA
FORD Focus C-Max (DM2) 1.8 Flexifuel01.20061251798 ccm4Q7DA
FORD Focus C-Max (DM2) 1.8 TDCi01.20051151753 ccm4KKDB
FORD Focus C-Max (DM2) 2.003.20041451999 ccm4AODE
FORD Focus C-Max (DM2) 2.0 TDCi10.20031331997 ccm4G6DF
FORD Focus C-Max (DM2) 2.0 TDCi10.20031361997 ccm4G6DB
FORD Focus II Hatchback (DA_, HCP, DP) 1.407.2004801388 ccm4ASDB
FORD Focus II Hatchback (DA_, HCP, DP) 1.607.20041001596 ccm4SHDA
FORD Focus II Hatchback (DA_, HCP, DP) 1.6 LPG10.20091151596 ccm4SIDA
FORD Focus II Hatchback (DA_, HCP, DP) 1.6 TDCi01.2005901560 ccm4HHDB
FORD Focus II Hatchback (DA_, HCP, DP) 1.6 TDCi07.20041001560 ccm4MTDA
FORD Focus II Hatchback (DA_, HCP, DP) 1.6 TDCi07.20041091560 ccm4G8DF
FORD Focus II Hatchback (DA_, HCP, DP) 1.6 Ti07.20041151596 ccm4HXDA
FORD Focus II Hatchback (DA_, HCP, DP) 1.803.20061251798 ccm4Q7DA
FORD Focus II Hatchback (DA_, HCP, DP) 1.8 Flexifuel01.20061251798 ccm4Q7DA
FORD Focus II Hatchback (DA_, HCP, DP) 1.8 TDCi01.20051151753 ccm4KKDB
FORD Focus II Hatchback (DA_, HCP, DP) 2.006.2005140 ccm
FORD Focus II Hatchback (DA_, HCP, DP) 2.004.20101431999 ccm4SYDA
FORD Focus II Hatchback (DA_, HCP, DP) 2.007.20041451999 ccm4AODE
FORD Focus II Hatchback (DA_, HCP, DP) 2.0 CNG04.20091451999 ccm4SYDA
FORD Focus II Hatchback (DA_, HCP, DP) 2.0 Flex10.20081451999 ccm4SYDA
FORD Focus II Hatchback (DA_, HCP, DP) 2.0 LPG06.20081451999 ccm4SYDA
FORD Focus II Hatchback (DA_, HCP, DP) 2.0 TDCi02.20081101997 ccm4IXDA
FORD Focus II Hatchback (DA_, HCP, DP) 2.0 TDCi07.20041331997 ccm4G6DF
FORD Focus II Hatchback (DA_, HCP, DP) 2.0 TDCi07.20041361997 ccm4G6DB
FORD Focus II Hatchback (DA_, HCP, DP) 2.5 ST10.20052252522 ccm5HYDA
FORD FOCUS II Kabriolets 1.610.20061001596 ccm4SHDA
FORD FOCUS II Kabriolets 2.010.20061451999 ccm4AODB
FORD FOCUS II Kabriolets 2.0 TDCi10.20061361997 ccm4G6DB
FORD Focus II Sedan (DB_, FCH, DH) 1.404.2005801388 ccm4ASDB
FORD Focus II Sedan (DB_, FCH, DH) 1.604.20051001596 ccm4SHDA
FORD Focus II Sedan (DB_, FCH, DH) 1.6 TDCi04.2005901560 ccm4HHDB
FORD Focus II Sedan (DB_, FCH, DH) 1.6 TDCi04.20051001560 ccm4MTDA
FORD Focus II Sedan (DB_, FCH, DH) 1.6 TDCi04.20051091560 ccm4G8DF
FORD Focus II Sedan (DB_, FCH, DH) 1.6 Ti04.20051151596 ccm4HXDA
FORD Focus II Sedan (DB_, FCH, DH) 1.803.20061251798 ccm4Q7DA
FORD Focus II Sedan (DB_, FCH, DH) 1.8 Flexifuel06.20061251798 ccm4Q7DA
FORD Focus II Sedan (DB_, FCH, DH) 1.8 Flexifuel12.2005131 ccm
FORD Focus II Sedan (DB_, FCH, DH) 1.8 TDCi04.20051151753 ccm4KKDB
FORD Focus II Sedan (DB_, FCH, DH) 2.004.20051451999 ccm4AODB
FORD Focus II Sedan (DB_, FCH, DH) 2.0 TDCi02.20081101997 ccm4IXDA
FORD Focus II Sedan (DB_, FCH, DH) 2.0 TDCi04.20051361997 ccm4G6DB
FORD Focus II Universālis (DA_, FFS, DS) 1.407.2004801388 ccm4ASDB
FORD Focus II Universālis (DA_, FFS, DS) 1.607.20041001596 ccm4SHDA
FORD Focus II Universālis (DA_, FFS, DS) 1.6 LPG10.20091151596 ccm4SIDA
FORD Focus II Universālis (DA_, FFS, DS) 1.6 TDCi07.2004901560 ccm4HHDB
FORD Focus II Universālis (DA_, FFS, DS) 1.6 TDCi07.20041001560 ccm4MTDA
FORD Focus II Universālis (DA_, FFS, DS) 1.6 TDCi07.20041091560 ccm4G8DF
FORD Focus II Universālis (DA_, FFS, DS) 1.6 TDCi12.20071101560 ccm4G8DA
FORD Focus II Universālis (DA_, FFS, DS) 1.6 Ti07.20041151596 ccm4HXDA
FORD Focus II Universālis (DA_, FFS, DS) 1.803.20061251798 ccm4Q7DA
FORD Focus II Universālis (DA_, FFS, DS) 1.8 Flexifuel01.20061251798 ccm4Q7DA
FORD Focus II Universālis (DA_, FFS, DS) 1.8 TDCi07.20041151753 ccm4KKDB
FORD Focus II Universālis (DA_, FFS, DS) 2.007.20041451999 ccm4AODE
FORD Focus II Universālis (DA_, FFS, DS) 2.0 LPG06.20081451999 ccm4SYDA
FORD Focus II Universālis (DA_, FFS, DS) 2.0 TDCi02.20081101997 ccm4IXDA
FORD Focus II Universālis (DA_, FFS, DS) 2.0 TDCi07.20041331997 ccm4G6DF
FORD Focus II Universālis (DA_, FFS, DS) 2.0 TDCi07.20041361997 ccm4G6DB
FORD FOCUS III 1.0 EcoBoost02.2012100998 ccm3M2DA
FORD FOCUS III 1.0 EcoBoost02.2012125998 ccm3M1DD
FORD FOCUS III 1.0 EcoBoost (M1DH)10.2017140998 ccm3M1DH
FORD FOCUS III 1.5 EcoBoost09.20141501498 ccm4M8DB
FORD FOCUS III 1.5 EcoBoost05.20151791498 ccm4M9DB
FORD FOCUS III 1.5 EcoBoost09.20141821498 ccm4M9DB
FORD FOCUS III 1.5 TDCi09.2014951499 ccm4XXDC
FORD FOCUS III 1.5 TDCi09.20141201499 ccm4XWDD
FORD FOCUS III 1.5 TDCi ECOnetic09.20141051499 ccm4XXDB
FORD FOCUS III 1.6 EcoBoost07.20101501596 ccm4YUDA
FORD FOCUS III 1.6 EcoBoost07.20101821596 ccm4JTDB
FORD FOCUS III 1.6 Flexifuel07.20101201596 ccm4MUDA
FORD FOCUS III 1.6 Flexifuel07.20131501596 ccm4YUDA
FORD FOCUS III 1.6 LPG02.20121201596 ccm4MUDA
FORD FOCUS III 1.6 LPG02.20121201596 ccm4MUDA
FORD FOCUS III 1.6 TDCi07.2010951560 ccm4T3DB
FORD FOCUS III 1.6 TDCi07.20101151560 ccm4T1DB
FORD FOCUS III 1.6 TDCi ECOnetic05.20121051560 ccm4NGDB
FORD FOCUS III 1.6 Ti08.2011851596 ccm4XTDA
FORD FOCUS III 1.6 Ti07.20101051596 ccm4IQDB
FORD FOCUS III 1.6 Ti02.20121201596 ccm4MUDA
FORD FOCUS III 1.6 Ti07.20101251596 ccm4PNDA
FORD FOCUS III 2.010.20131501999 ccm4XQDA
FORD FOCUS III 2.0 ST07.20122501999 ccm4R9DA
FORD FOCUS III 2.0 TDCi07.20101151997 ccm4TYDA
FORD FOCUS III 2.0 TDCi07.20101361997 ccm4UKDB
FORD FOCUS III 2.0 TDCi07.20101401997 ccm4UFDB
FORD FOCUS III 2.0 TDCi11.20141501997 ccm4T7DB
FORD FOCUS III 2.0 TDCi07.20101631997 ccm4TXDB
FORD FOCUS III 2.0 TDCi ST11.20141851997 ccm4T8DA
FORD FOCUS III 2.0 Ti-GDi08.20111701999 ccm4MGDA
FORD FOCUS III 2.3 RS AWD07.20153502261 ccm4YVDA
FORD FOCUS III Furgons/Hečbeks 1.0 EcoBoost02.2012100998 ccm3M2DA
FORD FOCUS III Furgons/Hečbeks 1.0 EcoBoost02.2012125998 ccm3M1DA
FORD FOCUS III Furgons/Hečbeks 1.5 EcoBoost09.20141501498 ccm4M8DB
FORD FOCUS III Furgons/Hečbeks 1.5 EcoBoost09.20141821498 ccm4M9DB
FORD FOCUS III Furgons/Hečbeks 1.5 TDCi09.2014951499 ccm4XXDC
FORD FOCUS III Furgons/Hečbeks 1.5 TDCi09.20141201499 ccm4XWDD
FORD FOCUS III Furgons/Hečbeks 1.5 TDCi ECOnetic09.20141051499 ccm4XXDB
FORD FOCUS III Furgons/Hečbeks 1.6 EcoBoost11.20111501596 ccm4YUDA
FORD FOCUS III Furgons/Hečbeks 1.6 EcoBoost11.20111821596 ccm4JTDB
FORD FOCUS III Furgons/Hečbeks 1.6 TDCi02.20121151560 ccm4T1DB
FORD FOCUS III Furgons/Hečbeks 1.6 Ti01.20111051596 ccm4IQDB
FORD FOCUS III Furgons/Hečbeks 2.0 TDCi01.20111151997 ccm4TYDA
FORD FOCUS III Furgons/Hečbeks 2.0 TDCi11.20141501997 ccm4T7DB
FORD FOCUS III Sedans 1.0 EcoBoost02.2012100998 ccm3M2DA
FORD FOCUS III Sedans 1.0 EcoBoost02.2012125998 ccm3M1DD
FORD FOCUS III Sedans 1.0 EcoBoost10.2017140998 ccm3M1DH
FORD FOCUS III Sedans 1.5 EcoBoost11.20141501498 ccm4M8DB
FORD FOCUS III Sedans 1.5 EcoBoost11.20141821498 ccm4M9DB
FORD FOCUS III Sedans 1.5 TDCi11.2014951499 ccm4XXDC
FORD FOCUS III Sedans 1.5 TDCi11.20141201499 ccm4XWDD
FORD FOCUS III Sedans 1.5 TDCi ECOnetic11.20141051499 ccm4XXDB
FORD FOCUS III Sedans 1.6 EcoBoost07.20101501596 ccm4YUDA
FORD FOCUS III Sedans 1.6 EcoBoost07.20101821596 ccm4JTDB
FORD FOCUS III Sedans 1.6 Flexifuel07.20101201596 ccm4MUDA
FORD FOCUS III Sedans 1.6 TDCi07.2010951560 ccm4T3DB
FORD FOCUS III Sedans 1.6 TDCi05.20121051560 ccm4NGDB
FORD FOCUS III Sedans 1.6 TDCi07.20101151560 ccm4T1DB
FORD FOCUS III Sedans 1.6 Ti08.2011851596 ccm4XTDA
FORD FOCUS III Sedans 1.6 Ti07.20101051596 ccm4IQDB
FORD FOCUS III Sedans 1.6 Ti07.20101251596 ccm4PNDD
FORD FOCUS III Sedans 2.010.20131501999 ccm4XQDA
FORD FOCUS III Sedans 2.0 GDi08.20111701999 ccm4MGDA
FORD FOCUS III Sedans 2.0 TDCi07.20101151997 ccm4TYDA
FORD FOCUS III Sedans 2.0 TDCi07.20101361997 ccm4UKDB
FORD FOCUS III Sedans 2.0 TDCi07.20101401997 ccm4UFDB
FORD FOCUS III Sedans 2.0 TDCi11.20141501997 ccm4T7DB
FORD FOCUS III Sedans 2.0 TDCi07.20101631997 ccm4TXDB
FORD FOCUS III Turnier 1.0 EcoBoost02.2012100998 ccm3M2DA
FORD FOCUS III Turnier 1.0 EcoBoost02.2012125998 ccm3M1DD
FORD FOCUS III Turnier 1.0 EcoBoost (M1DH)10.2017140998 ccm3M1DH
FORD FOCUS III Turnier 1.5 EcoBoost09.20141501498 ccm4M8DB
FORD FOCUS III Turnier 1.5 EcoBoost09.20141821498 ccm4M9DB
FORD FOCUS III Turnier 1.5 TDCi09.2014951499 ccm4XXDC
FORD FOCUS III Turnier 1.5 TDCi09.20141201499 ccm4XWDD
FORD FOCUS III Turnier 1.5 TDCi ECOnetic09.20141051499 ccm4XXDB
FORD FOCUS III Turnier 1.6 EcoBoost07.20101501596 ccm4YUDA
FORD FOCUS III Turnier 1.6 EcoBoost07.20101821596 ccm4JTDB
FORD FOCUS III Turnier 1.6 Flexifuel07.20101201596 ccm4MUDA
FORD FOCUS III Turnier 1.6 Flexifuel07.20131501596 ccm4YUDA
FORD FOCUS III Turnier 1.6 LPG02.20121201596 ccm4MUDA
FORD FOCUS III Turnier 1.6 LPG02.20121201596 ccm4MUDA
FORD FOCUS III Turnier 1.6 TDCi07.2010951560 ccm4T3DB
FORD FOCUS III Turnier 1.6 TDCi07.20101151560 ccm4T1DB
FORD FOCUS III Turnier 1.6 TDCi ECOnetic05.20121051560 ccm4NGDB
FORD FOCUS III Turnier 1.6 Ti08.2011851596 ccm4XTDA
FORD FOCUS III Turnier 1.6 Ti07.20101051596 ccm4IQDB
FORD FOCUS III Turnier 1.6 Ti02.20121201596 ccm4MUDA
FORD FOCUS III Turnier 1.6 Ti07.20101251596 ccm4PNDA
FORD FOCUS III Turnier 2.010.20131501999 ccm4XQDA
FORD FOCUS III Turnier 2.0 ST07.20122501999 ccm4R9DA
FORD FOCUS III Turnier 2.0 TDCi07.20101151997 ccm4TYDA
FORD FOCUS III Turnier 2.0 TDCi07.20101361997 ccm4UKDB
FORD FOCUS III Turnier 2.0 TDCi07.20101401997 ccm4UFDB
FORD FOCUS III Turnier 2.0 TDCi11.20141501997 ccm4T7DB
FORD FOCUS III Turnier 2.0 TDCi07.20101631997 ccm4TXDB
FORD FOCUS III Turnier 2.0 TDCi ST11.20141851997 ccm4T8DA
FORD FOCUS III Turnier 2.0 Ti-GDi07.20101701999 ccm4MGDA
FORD Focus Mk2 Van / Universālis 1.6 TDCi09.2005901560 ccm4HHDA
FORD Focus Mk2 Van / Universālis 1.6 TDCi07.20041091560 ccm4G8DA
FORD Focus Mk3 Van / Universālis (DYB) 1.0 EcoBoost02.2012100998 ccm3M2DA
FORD Focus Mk3 Van / Universālis (DYB) 1.0 EcoBoost02.2012125998 ccm3M1DA
FORD Focus Mk3 Van / Universālis (DYB) 1.5 EcoBoost09.20141501498 ccm4M8DB
FORD Focus Mk3 Van / Universālis (DYB) 1.5 EcoBoost09.20141821498 ccm4M9DB
FORD Focus Mk3 Van / Universālis (DYB) 1.5 TDCi09.2014951499 ccm4XXDC
FORD Focus Mk3 Van / Universālis (DYB) 1.5 TDCi09.20141201499 ccm4XWDD
FORD Focus Mk3 Van / Universālis (DYB) 1.5 TDCi ECOnetic09.20141051499 ccm4XXDB
FORD Focus Mk3 Van / Universālis (DYB) 2.0 TDCi11.20141501997 ccm4T7DB
FORD KUGA II Van 1.5 EcoBoost09.20141501499 ccm4M8MA
FORD KUGA II Van 1.5 EcoBoost 4x409.20141821499 ccm4M9MA
FORD KUGA II Van 2.0 TDCi09.20141501997 ccm4T7MB
FORD KUGA II Van 2.0 TDCi 4x409.20141501997 ccm4T7MB
FORD KUGA II Van 2.0 TDCi 4x409.20141801997 ccm4T8MB
FORD Kuga Mk2 (DM2) 1.5 EcoBoost01.20161201499 ccm4BNMA
FORD Kuga Mk2 (DM2) 1.5 EcoBoost09.20141501499 ccm4M8MA
FORD Kuga Mk2 (DM2) 1.5 EcoBoost 4x407.20161501499 ccm4M8MA
FORD Kuga Mk2 (DM2) 1.5 EcoBoost 4x409.20141821499 ccm4M9MA
FORD Kuga Mk2 (DM2) 1.5 TDCi07.20161201499 ccm4XWMC
FORD Kuga Mk2 (DM2) 1.6 EcoBoost03.20131501596 ccm4JQMB
FORD Kuga Mk2 (DM2) 1.6 EcoBoost 4x403.20131501596 ccm4JQMB
FORD Kuga Mk2 (DM2) 1.6 EcoBoost 4x410.20121791596 ccm4JTMA
FORD Kuga Mk2 (DM2) 1.6 EcoBoost 4x403.20131821596 ccm4JTMA
FORD Kuga Mk2 (DM2) 2.0 4x403.2013243 ccm
FORD Kuga Mk2 (DM2) 2.0 EcoBoost 4x408.20172421999 ccm4R9MA
FORD Kuga Mk2 (DM2) 2.0 TDCi03.20131151997 ccm4TYMA
FORD Kuga Mk2 (DM2) 2.0 TDCi09.20141201997 ccm4XRMB
FORD Kuga Mk2 (DM2) 2.0 TDCi03.20131361997 ccm4UKMA
FORD Kuga Mk2 (DM2) 2.0 TDCi03.20131401997 ccm4UFMA
FORD Kuga Mk2 (DM2) 2.0 TDCi09.20141501997 ccm4T7MB
FORD Kuga Mk2 (DM2) 2.0 TDCi 4x403.20131361997 ccm4UKMA
FORD Kuga Mk2 (DM2) 2.0 TDCi 4x403.20131401997 ccm4UFMA
FORD Kuga Mk2 (DM2) 2.0 TDCi 4x409.20141501997 ccm4T7MB
FORD Kuga Mk2 (DM2) 2.0 TDCi 4x403.20131631997 ccm4TXDA
FORD Kuga Mk2 (DM2) 2.0 TDCi 4x409.20141801997 ccm4T8MB
FORD Kuga Mk2 (DM2) 2.509.2013170 ccm
FORD TOURNEO CONNECT / GRAND TOURNEO CONNECT Kombi 1.0 EcoBoost11.2013100998 ccm3B3GA
FORD TOURNEO CONNECT / GRAND TOURNEO CONNECT Kombi 1.5 TDCi05.2015751499 ccm4XUGA
FORD TOURNEO CONNECT / GRAND TOURNEO CONNECT Kombi 1.5 TDCi05.20151011499 ccm4XVGA
FORD TOURNEO CONNECT / GRAND TOURNEO CONNECT Kombi 1.5 TDCi05.20151201499 ccm4XWGC
FORD TOURNEO CONNECT / GRAND TOURNEO CONNECT Kombi 1.6 EcoBoost11.20131501596 ccm4JQGA
FORD TOURNEO CONNECT / GRAND TOURNEO CONNECT Kombi 1.6 TDCi09.2013751560 ccm4UBGA
FORD TOURNEO CONNECT / GRAND TOURNEO CONNECT Kombi 1.6 TDCi09.2013951560 ccm4TZGB
FORD TOURNEO CONNECT / GRAND TOURNEO CONNECT Kombi 1.6 TDCi09.20131151560 ccm4T1GA
FORD TRANSIT CONNECT Furgons 1.0 EcoBoost02.2013100998 ccm3B3GA
FORD TRANSIT CONNECT Furgons 1.5 TDCi08.2015751499 ccm4XUGA
FORD TRANSIT CONNECT Furgons 1.5 TDCi05.20151011499 ccm4XVGA
FORD TRANSIT CONNECT Furgons 1.5 TDCi05.20151201499 ccm4XWGC
FORD TRANSIT CONNECT Furgons 1.6 EcoBoost11.20131501596 ccm4JQGA
FORD TRANSIT CONNECT Furgons 1.6 TDCi02.2013751560 ccm4UBGA
FORD TRANSIT CONNECT Furgons 1.6 TDCi02.2013951560 ccm4TZGB
FORD TRANSIT CONNECT Furgons 1.6 TDCi02.20131151560 ccm4T1GA
FORD TRANSIT CONNECT Kombi 1.5 TDCi08.2015751499 ccm4XUGA
FORD TRANSIT CONNECT Kombi 1.5 TDCi05.20151011499 ccm4XVGA
FORD TRANSIT CONNECT Kombi 1.5 TDCi05.20151201499 ccm4XWGC
FORD TRANSIT CONNECT Kombi 1.6 TDCi02.2013751560 ccm4UBGA
FORD TRANSIT CONNECT Kombi 1.6 TDCi02.2013951560 ccm4TZGB
FORD TRANSIT CONNECT Kombi 1.6 TDCi02.20131151560 ccm4T1GA
MAZDA 3 (BK) 1.410.2003841349 ccm4ZJ-VE
MAZDA 3 (BK) 1.610.20031051598 ccm4B6ZE
MAZDA 3 (BK) 1.6 DI Turbo06.20041091560 ccm4Y601
MAZDA 3 (BK) 1.6 MZ-CD06.2006901560 ccm4Y406
MAZDA 3 (BK) 2.010.20031501999 ccm4LFN8
MAZDA 3 (BK) 2.0 MZR-CD12.20061431998 ccm4RF7J
MAZDA 3 (BK) 2.3 DiSi Turbo MPS06.20062502261 ccm4L3YH
MAZDA 3 (BK) 2.3 MPS Turbo12.20062602261 ccm4L3N9
MAZDA 3 (BK) 2.3 MZR03.20041562261 ccm4L3-VE
MAZDA 3 (BL) 1.6 MZR12.20081051598 ccm4Z6
MAZDA 3 (BL) 1.6 MZR01.20101071598 ccm4Z6
MAZDA 3 (BL) 1.6 MZR CD12.20081091560 ccm4Y642
MAZDA 3 (BL) 1.6 MZR CD09.20101161560 ccm4Y655
MAZDA 3 (BL) 2.0 (BLEFP)05.20091501998 ccm4LF-VDS
MAZDA 3 (BL) 2.0 MZR06.20101471999 ccm4LF-5W
MAZDA 3 (BL) 2.0 MZR01.20091501999 ccm4LF17
MAZDA 3 (BL) 2.0 MZR DISI12.20081511999 ccm4LF-5W
MAZDA 3 (BL) 2.2 MZR CD01.20091502184 ccm4R2AA
MAZDA 3 (BL) 2.2 MZR CD01.20091852184 ccm4R2AA
MAZDA 3 (BL) 2.3 MPS Turbo06.20092602261 ccm4L3KG
MAZDA 3 (BL) 2.503.20091662488 ccm4L5-VE
MAZDA 3 Sedans (BK) 1.602.20041051598 ccm4Z6
MAZDA 3 Sedans (BK) 1.6 DI Turbo06.20041091560 ccm4Y601
MAZDA 3 Sedans (BK) 2.004.20041411999 ccm4LF17
MAZDA 3 Sedans (BK) 2.010.20031501999 ccm4LFN8
MAZDA 3 Sedans (BK) 2.0 MZR-CD12.20061431998 ccm4RF7J
MAZDA 3 Sedans (BK) 2.303.20041602261 ccm4L3-VE
MAZDA 3 Sedans (BL) 1.6 MZR02.20091051598 ccm4Z6
MAZDA 3 Sedans (BL) 1.6 MZR CD12.20081091560 ccm4Y642
MAZDA 3 Sedans (BL) 1.6 MZR CD09.20101161560 ccm4Y655
MAZDA 3 Sedans (BL) 2.009.20111541998 ccm4PEY7
MAZDA 3 Sedans (BL) 2.0 MZR03.20091501999 ccm4LF17
MAZDA 3 Sedans (BL) 2.0 MZR DISI02.20091511999 ccm4LF-5W
MAZDA 3 Sedans (BL) 2.2 MZR CD01.20091502184 ccm4R2AA
MAZDA 3 Sedans (BL) 2.2 MZR CD06.20091852184 ccm4R2AA
MAZDA 5 (CR19) 1.802.20051161798 ccm4L823
MAZDA 5 (CR19) 2.002.20051461999 ccm4LFF7
MAZDA 5 (CR19) 2.0 CD02.20051101998 ccm4RF7J
MAZDA 5 (CR19) 2.0 CD02.20051431998 ccm4RF7J
MAZDA 5 (CR19) 2.302.2005166 ccm
MAZDA 5 (CW) 1.6 CD09.20101161560 ccm4Y6Y1
MAZDA 5 (CW) 1.8 MZR09.20101161798 ccm4L850
MAZDA 5 (CW) 2.001.20111441999 ccm4LF-ZB
MAZDA 5 (CW) 2.001.20111471999 ccm4LF-ZB
MAZDA 5 (CW) 2.009.20101501999 ccm4LF-ZB
OPEL GT Roadster (M07) 2.0 (G67)06.20072641998 ccm4LNF
OPEL Signum CC (Z03) 1.8 (F48)05.20031221796 ccm4Z 18 XE
OPEL Signum CC (Z03) 1.8 (F48)09.20051401796 ccm4Z 18 XER
OPEL Signum CC (Z03) 1.9 CDTI (F48)08.20051001910 ccm4Z 19 DTL
OPEL Signum CC (Z03) 1.9 CDTI (F48)04.20041201910 ccm4Z 19 DT
OPEL Signum CC (Z03) 1.9 CDTI (F48)04.20041501910 ccm4Z 19 DTH
OPEL Signum CC (Z03) 2.0 DTI (F48)05.20031001995 ccm4Y 20 DTH
OPEL Signum CC (Z03) 2.0 Turbo (F48)05.20031751998 ccm4Z 20 NET
OPEL Signum CC (Z03) 2.2 direct (F48)05.20031552198 ccm4Z 22 YH
OPEL Signum CC (Z03) 2.2 DTI (F48)05.20031252172 ccm4Y 22 DTR
OPEL Signum CC (Z03) 2.8 V6 Turbo (F48)09.20052302792 ccm6Z 28 NEL
OPEL Signum CC (Z03) 2.8 V6 Turbo (F48)01.20062502792 ccm6Z 28 NET
OPEL Signum CC (Z03) 3.0 V6 CDTI (F48)05.20031772958 ccm6Y 30 DT
OPEL Signum CC (Z03) 3.0 V6 CDTI (F48)09.20051842959 ccm6Z 30 DT
OPEL Signum CC (Z03) 3.2 V6 (F48)05.20032113175 ccm6Z 32 SE
VAUXHALL Signum (Z03) 1.808.20051401796 ccm4Z 18 XER
VAUXHALL Signum (Z03) 1.9 CDTI04.20041201910 ccm4Z 19 DT
VAUXHALL Signum (Z03) 1.9 CDTI 16V04.20041501910 ccm4Z 19 DTH
VAUXHALL Signum (Z03) 2.0 i Turbo03.20031751998 ccm4Z 20 NET
VAUXHALL Signum (Z03) 2.2 DTI05.20031252172 ccm4Y 22 DTR
VAUXHALL Signum (Z03) 2.2 i05.20031552198 ccm4Z 22 YH
VAUXHALL Signum (Z03) 3.0 V6 CDTI07.20051842958 ccm6Z 30 DT
VAUXHALL Signum (Z03) 3.2 V605.20032113175 ccm6Z 32 SE
OPEL Vectra C Caravan (Z02) 1.6 (F35)01.20061051598 ccm4Z 16 XEP
OPEL Vectra C Caravan (Z02) 1.6 16V (F35)06.20041001598 ccm4Z 16 XE
OPEL Vectra C Caravan (Z02) 1.8 (F35)10.20031221796 ccm4Z 18 XE
OPEL Vectra C Caravan (Z02) 1.8 (F35)01.20061401796 ccm4Z 18 XER
OPEL Vectra C Caravan (Z02) 1.9 CDTI (F35)10.20051001910 ccm4Z 19 DTL
OPEL Vectra C Caravan (Z02) 1.9 CDTI (F35)04.20041201910 ccm4Z 19 DT
OPEL Vectra C Caravan (Z02) 1.9 CDTI (F35)04.20041501910 ccm4Z 19 DTH
OPEL Vectra C Caravan (Z02) 2.0 DTI (F35)10.20031001995 ccm4Y 20 DTH
OPEL Vectra C Caravan (Z02) 2.0 Turbo (F35)10.20031751998 ccm4Z 20 NET
OPEL Vectra C Caravan (Z02) 2.2 direct (F35)10.20031552198 ccm4Z 22 YH
OPEL Vectra C Caravan (Z02) 2.2 DTI (F35)10.20031252172 ccm4Y 22 DTR
OPEL Vectra C Caravan (Z02) 2.8 V6 Turbo (F35)08.20052302792 ccm6Z 28 NEL
OPEL Vectra C Caravan (Z02) 2.8 V6 Turbo (F35)01.20072502792 ccm6Z 28 NET
OPEL Vectra C Caravan (Z02) 2.8 V6 Turbo (F35)08.20052552792 ccm6Z 28 NET
OPEL Vectra C Caravan (Z02) 2.8 V6 Turbo (F35)01.20072802792 ccm6Z 28 NET
OPEL Vectra C Caravan (Z02) 3.0 V6 CDTI (F35)10.20031772958 ccm6Y 30 DT
OPEL Vectra C Caravan (Z02) 3.0 V6 CDTI (F35)08.20051842959 ccm6Z 30 DT
OPEL Vectra C Caravan (Z02) 3.2 V6 (F35)10.20032113175 ccm6Z 32 SE
OPEL Vectra C CC (Z02) 1.6 (F68)08.20051001598 ccm4Z 16 XE
OPEL Vectra C CC (Z02) 1.6 (F68)01.20061051598 ccm4Z 16 XEP
OPEL Vectra C CC (Z02) 1.8 (F68)01.20061401796 ccm4Z 18 XER
OPEL Vectra C CC (Z02) 1.8 16V (F68)08.20021101796 ccm4Z 18 XEL
OPEL Vectra C CC (Z02) 1.8 16V (F68)08.20021221796 ccm4Z 18 XE
OPEL Vectra C CC (Z02) 1.9 CDTI (F68)10.20051001910 ccm4Z 19 DTL
OPEL Vectra C CC (Z02) 1.9 CDTI (F68)04.20041201910 ccm4Z 19 DT
OPEL Vectra C CC (Z02) 1.9 CDTI (F68)04.20041501910 ccm4Z 19 DTH
OPEL Vectra C CC (Z02) 2.0 16V Turbo (F68)03.20031751998 ccm4Z 20 NET
OPEL Vectra C CC (Z02) 2.0 DTI 16V (F68)08.20021011995 ccm4Y 20 DTH
OPEL Vectra C CC (Z02) 2.2 16V (F68)08.20021472198 ccm4Z 22 SE
OPEL Vectra C CC (Z02) 2.2 direct (F68)10.20031552198 ccm4Z 22 YH
OPEL Vectra C CC (Z02) 2.2 DTI 16V (F68)08.20021172172 ccm4Y 22 DTR
OPEL Vectra C CC (Z02) 2.2 DTI 16V (F68)08.20021252172 ccm4Y 22 DTR
OPEL Vectra C CC (Z02) 2.8 V6 Turbo (F68)08.20052302792 ccm6Z 28 NEL
OPEL Vectra C CC (Z02) 2.8 V6 Turbo (F68)08.20062502792 ccm6Z 28 NET
OPEL Vectra C CC (Z02) 2.8 V6 Turbo (F68)08.20052552792 ccm6Z 28 NET
OPEL Vectra C CC (Z02) 2.8 V6 Turbo (F68)08.20062802792 ccm6Z 28 NET
OPEL Vectra C CC (Z02) 3.0 CDTI (F68)06.20031772958 ccm6Y 30 DT
OPEL Vectra C CC (Z02) 3.0 CDTi (F68)08.20051842959 ccm6Z 30 DT
OPEL Vectra C CC (Z02) 3.2 V6 (F68)08.20022113175 ccm6Z 32 SE
OPEL Vectra C Sedan (Z02) 1.6 (F69)01.20061051598 ccm4Z 16 XEP
OPEL Vectra C Sedan (Z02) 1.6 16V (F69)06.20041001598 ccm4Z 16 XE
OPEL Vectra C Sedan (Z02) 1.8 (F69)04.20021101796 ccm4Z 18 XEL
OPEL Vectra C Sedan (Z02) 1.8 (F69)01.20061401796 ccm4Z 18 XER
OPEL Vectra C Sedan (Z02) 1.8 16V04.20021221796 ccm4Z 18 XE
OPEL Vectra C Sedan (Z02) 1.9 CDTI (F69)10.20051001910 ccm4Z 19 DTL
OPEL Vectra C Sedan (Z02) 1.9 CDTI (F69)04.20041201910 ccm4Z 19 DT
OPEL Vectra C Sedan (Z02) 1.9 CDTI (F69)04.20041501910 ccm4Z 19 DTH
OPEL Vectra C Sedan (Z02) 2.0 16V Turbo (F69)03.20031751998 ccm4Z 20 NET
OPEL Vectra C Sedan (Z02) 2.0 DTI 16V (F69)04.20021011995 ccm4Y 20 DTH
OPEL Vectra C Sedan (Z02) 2.2 16V (F69)04.20021472198 ccm4Z 22 SE
OPEL Vectra C Sedan (Z02) 2.2 direct (F69)10.20031552198 ccm4Z 22 YH
OPEL Vectra C Sedan (Z02) 2.2 DTI 16V (F69)04.20021172172 ccm4Y 22 DTR
OPEL Vectra C Sedan (Z02) 2.2 DTI 16V (F69)04.20021252172 ccm4Y 22 DTR
OPEL Vectra C Sedan (Z02) 2.8 V6 Turbo (F69)08.20052302792 ccm6Z 28 NEL
OPEL Vectra C Sedan (Z02) 2.8 V6 Turbo (F69)08.20062502792 ccm6Z 28 NET
OPEL Vectra C Sedan (Z02) 2.8 V6 Turbo (F69)08.20052552792 ccm6Z 28 NET
OPEL Vectra C Sedan (Z02) 2.8 V6 Turbo OPC (F69)09.20062802792 ccm6Z 28 NET
OPEL Vectra C Sedan (Z02) 3.0 CDTI (F69)06.20031772958 ccm6Y 30 DT
OPEL Vectra C Sedan (Z02) 3.0 CDTi (F69)08.20051842959 ccm6Z 30 DT
OPEL Vectra C Sedan (Z02) 3.2 V6 (F69)08.20022113175 ccm6Z 32 SE
VAUXHALL Vectra Mk II (C) CC (Z02) 1.801.20061401796 ccm4Z 18 XER
VAUXHALL Vectra Mk II (C) CC (Z02) 1.8 16V08.20021221796 ccm4Z 18 XE
VAUXHALL Vectra Mk II (C) CC (Z02) 1.9 CDTI08.20021201910 ccm4Z 19 DT
VAUXHALL Vectra Mk II (C) CC (Z02) 1.9 CDTI 16V04.20041501910 ccm4Z 19 DTH
VAUXHALL Vectra Mk II (C) CC (Z02) 2.8 V6 Turbo08.20062802792 ccm6Z 28 NET
VAUXHALL Vectra Mk II (C) CC (Z02) 3.2 V608.20022113175 ccm6Z 32 SE
VAUXHALL Vectra Mk II (C) Sedan (Z02) 1.801.20061401796 ccm4Z 18 XER
VAUXHALL Vectra Mk II (C) Sedan (Z02) 1.8 16V04.20021221796 ccm4Z 18 XE
VAUXHALL Vectra Mk II (C) Sedan (Z02) 1.8 16V Dualfuel04.20021221796 ccm4Z 18 XE
VAUXHALL Vectra Mk II (C) Sedan (Z02) 1.9 CDTI04.20021201910 ccm4Z 19 DT
VAUXHALL Vectra Mk II (C) Sedan (Z02) 1.9 CDTI 16V04.20041501910 ccm4Z 19 DTH
VAUXHALL Vectra Mk II (C) Sedan (Z02) 2.0 16V Turbo01.20001751998 ccm4Z 20 NET
VAUXHALL Vectra Mk II (C) Sedan (Z02) 2.2 direct01.20021552198 ccm4Z 22 YH
VAUXHALL Vectra Mk II (C) Sedan (Z02) 2.2 DTI 16V04.20021252172 ccm4Y 22 DTR
VAUXHALL Vectra Mk II (C) Universālis (Z02) 1.801.20061401796 ccm4Z 18 XER
VAUXHALL Vectra Mk II (C) Universālis (Z02) 1.8 16V10.20031221796 ccm4Z 18 XE
VAUXHALL Vectra Mk II (C) Universālis (Z02) 1.9 CDTI04.20041201910 ccm4Z 19 DT
VAUXHALL Vectra Mk II (C) Universālis (Z02) 1.9 CDTI 16V04.20041501910 ccm4Z 19 DTH
VAUXHALL Vectra Mk II (C) Universālis (Z02) 2.0 DTI 16V10.20031011995 ccm4Y 20 DTH
VAUXHALL Vectra Mk II (C) Universālis (Z02) 2.2 DTI 16V10.20031252172 ccm4Y 22 DTR
VAUXHALL Vectra Mk II (C) Universālis (Z02) 2.8 V6 Turbo08.20052302792 ccm6Z 28 NEL
VAUXHALL Vectra Mk II (C) Universālis (Z02) 2.8 V6 Turbo10.20062802792 ccm6Z 28 NET
VAUXHALL Vectra Mk II (C) Universālis (Z02) 3.0 CDTi08.20051842958 ccm6Z 30 DT
SAAB 9-3 (YS3F) 1,8t09.20021501998 ccm4B207E
SAAB 9-3 (YS3F) 1,8t BioPower01.20071501998 ccm4B207E
SAAB 9-3 (YS3F) 1.8 i01.20041221796 ccm4Z 18 XE
SAAB 9-3 (YS3F) 1.9 TiD09.20041201910 ccm4Z 19 DT
SAAB 9-3 (YS3F) 1.9 TiD09.20041501910 ccm4Z 19 DTH
SAAB 9-3 (YS3F) 1.9 TTiD12.20071301910 ccm4A 19 DTR
SAAB 9-3 (YS3F) 1.9 TTiD12.20071601910 ccm4A 19 DTR
SAAB 9-3 (YS3F) 1.9 TTiD12.20071801910 ccm4A 19 DTR
SAAB 9-3 (YS3F) 2.0 t01.20071631998 ccm4B207G
SAAB 9-3 (YS3F) 2.0 t09.20021751998 ccm4B207L
SAAB 9-3 (YS3F) 2.0 t09.20022101998 ccm4B207R
SAAB 9-3 (YS3F) 2.0 t01.20112201998 ccm4A 20 NFT
SAAB 9-3 (YS3F) 2.0 t05.20092411998 ccm4B207R
SAAB 9-3 (YS3F) 2.0 t Bio Power01.20071631998 ccm4B207H
SAAB 9-3 (YS3F) 2.0 t BioPower01.20071751998 ccm4B207L
SAAB 9-3 (YS3F) 2.0 t BioPower06.20071971998 ccm4B207R
SAAB 9-3 (YS3F) 2.0 t BioPower XWD01.20081631998 ccm4B207H
SAAB 9-3 (YS3F) 2.0 t BioPower XWD01.20082101998 ccm4B207R
SAAB 9-3 (YS3F) 2.0 t BioPower XWD01.20082201998 ccm4A 20 NFT
SAAB 9-3 (YS3F) 2.0 t XWD01.20071631998 ccm4B207G
SAAB 9-3 (YS3F) 2.0 t XWD01.20082201998 ccm4A 20 NFT
SAAB 9-3 (YS3F) 2.0 t XWD05.20092411998 ccm4B207R
SAAB 9-3 (YS3F) 2.0 Turbo Performance04.20042521998 ccm4B207R
SAAB 9-3 (YS3F) 2.0 Turbo XWD01.20082101998 ccm4B207R
SAAB 9-3 (YS3F) 2.2 TiD09.20021252171 ccm4D223L
SAAB 9-3 (YS3F) 2.8 Turbo V603.20052302792 ccm6LP9
SAAB 9-3 (YS3F) 2.8 Turbo V603.20052502792 ccm6LP9
SAAB 9-3 (YS3F) 2.8 Turbo V612.20072562792 ccm6B284L
SAAB 9-3 (YS3F) 2.8 Turbo V604.20082762792 ccm6B284L
SAAB 9-3 (YS3F) 2.8 Turbo V605.20082802792 ccm6B284R
SAAB 9-3 (YS3F) 2.8 Turbo V6 XWD05.20082802792 ccm6B284R
SAAB 9-3 Kabriolets (YS3F) 1,8t08.20031501998 ccm4B207E
SAAB 9-3 Kabriolets (YS3F) 1,8t BioPower01.20071501998 ccm4B207E
SAAB 9-3 Kabriolets (YS3F) 1,8t BioPower01.20071751998 ccm4B207L
SAAB 9-3 Kabriolets (YS3F) 1.8 i01.20041221796 ccm4Z 18 XE
SAAB 9-3 Kabriolets (YS3F) 1.9 TiD09.20041201910 ccm4Z 19 DT
SAAB 9-3 Kabriolets (YS3F) 1.9 TiD01.20061501910 ccm4Z 19 DTH
SAAB 9-3 Kabriolets (YS3F) 1.9 TTiD12.20071301910 ccm4A 19 DTR
SAAB 9-3 Kabriolets (YS3F) 1.9 TTiD12.20071601910 ccm4A 19 DTR
SAAB 9-3 Kabriolets (YS3F) 1.9 TTiD12.20071801910 ccm4A 19 DTR
SAAB 9-3 Kabriolets (YS3F) 2.004.20061941998 ccm4B207L
SAAB 9-3 Kabriolets (YS3F) 2.0 t01.20111631998 ccm4B207G
SAAB 9-3 Kabriolets (YS3F) 2.0 t08.20031751998 ccm4B207L
SAAB 9-3 Kabriolets (YS3F) 2.0 t08.20032101998 ccm4B207R
SAAB 9-3 Kabriolets (YS3F) 2.0 t01.20112201998 ccm4A 20 NFT
SAAB 9-3 Kabriolets (YS3F) 2.0 t BioPower01.20111631998 ccm4B207H
SAAB 9-3 Kabriolets (YS3F) 2.0 t BioPower01.20071751998 ccm4B207L
SAAB 9-3 Kabriolets (YS3F) 2.0 t BioPower06.20072001998 ccm4B207M
SAAB 9-3 Kabriolets (YS3F) 2.0 t BioPower01.20112201998 ccm4A 20 NFT
SAAB 9-3 Kabriolets (YS3F) 2.0 Turbo Performance04.20042521998 ccm4B207R
SAAB 9-3 Kabriolets (YS3F) 2.8 Turbo V602.20062302792 ccm6LP9
SAAB 9-3 Kabriolets (YS3F) 2.8 Turbo V602.20062502792 ccm6LP9
SAAB 9-3 Kabriolets (YS3F) 2.8 Turbo V612.20072562792 ccm6B284L
SAAB 9-3 Kabriolets (YS3F) 2.8 Turbo V602.20092802792 ccm6B284R
SAAB 9-3 Universālis (YS3F) 1.8 i03.20051221796 ccm4Z 18 XE
SAAB 9-3 Universālis (YS3F) 1.8t 2.003.20051501998 ccm4B207E
SAAB 9-3 Universālis (YS3F) 1.9 TiD03.20051201910 ccm4Z 19 DT
SAAB 9-3 Universālis (YS3F) 1.9 TiD03.20051501910 ccm4Z 19 DTH
SAAB 9-3 Universālis (YS3F) 1.9 TTiD12.20071301910 ccm4A 19 DTR
SAAB 9-3 Universālis (YS3F) 1.9 TTiD12.20071601910 ccm4A 19 DTR
SAAB 9-3 Universālis (YS3F) 1.9 TTiD12.20071801910 ccm4Z 19 DTR
SAAB 9-3 Universālis (YS3F) 2.0 t03.20051501998 ccm4B207E
SAAB 9-3 Universālis (YS3F) 2.0 t01.20071631998 ccm4B207G
SAAB 9-3 Universālis (YS3F) 2.0 t03.20051751998 ccm4B207L
SAAB 9-3 Universālis (YS3F) 2.0 t02.20092001998 ccm4B207M
SAAB 9-3 Universālis (YS3F) 2.0 t03.20052091998 ccm4B207R
SAAB 9-3 Universālis (YS3F) 2.0 t01.20112201998 ccm4A 20 NFT
SAAB 9-3 Universālis (YS3F) 2.0 t05.20092411998 ccm4B207R
SAAB 9-3 Universālis (YS3F) 2.0 t Bio Power02.20092001998 ccm4B207M
SAAB 9-3 Universālis (YS3F) 2.0 t Bio Power XWD06.20082091998 ccm4B207R
SAAB 9-3 Universālis (YS3F) 2.0 t BioPower01.20071501998 ccm4B207E
SAAB 9-3 Universālis (YS3F) 2.0 t BioPower01.20111631998 ccm4B207H
SAAB 9-3 Universālis (YS3F) 2.0 t BioPower01.20071751998 ccm4B207L
SAAB 9-3 Universālis (YS3F) 2.0 t BioPower06.20071971998 ccm4B207R
SAAB 9-3 Universālis (YS3F) 2.0 t BioPower01.20112201998 ccm4A 20 NFT
SAAB 9-3 Universālis (YS3F) 2.0 t BioPower XWD01.20111631998 ccm4B207H
SAAB 9-3 Universālis (YS3F) 2.0 t BioPower XWD01.20112201998 ccm4A 20 NFT
SAAB 9-3 Universālis (YS3F) 2.0 t XWD01.20071631998 ccm4B207G
SAAB 9-3 Universālis (YS3F) 2.0 t XWD06.20082091998 ccm4B207R
SAAB 9-3 Universālis (YS3F) 2.0 t XWD01.20112201998 ccm4A 20 NFT
SAAB 9-3 Universālis (YS3F) 2.8 Turbo V603.20052302792 ccm6B284L
SAAB 9-3 Universālis (YS3F) 2.8 Turbo V603.20052502792 ccm6LP9
SAAB 9-3 Universālis (YS3F) 2.8 Turbo V612.20072562792 ccm6B284L
SAAB 9-3 Universālis (YS3F) 2.8 Turbo V605.20082762792 ccm6B284R
SAAB 9-3 Universālis (YS3F) 2.8 Turbo V605.20082802792 ccm6B284R
SAAB 9-3 Universālis (YS3F) 2.8 Turbo V6 XWD05.20082802792 ccm6B284R
SAAB 9-3X 1.9 TTiD AWD02.20091801910 ccm4A 19 DTR
SAAB 9-3X 2.0 t BioPower XWD02.20092091998 ccm4B207R
SAAB 9-3X 2.0 t BioPower XWD01.20112201998 ccm4A 20 NFT
SAAB 9-3X 2.0 t XWD02.20092091998 ccm4B207R
VOLVO C30 (533) 1.610.20061001596 ccm4B 4164 S3
VOLVO C30 (533) 1.6 D10.20061091560 ccm4D 4164 T
VOLVO C30 (533) 1.6 D210.20101151560 ccm4D 4162 T
VOLVO C30 (533) 1.810.20061251798 ccm4B 4184 S11
VOLVO C30 (533) 1.8 FlexFuel01.20071251798 ccm4B 4184 S8
VOLVO C30 (533) 2.010.20061451999 ccm4B 4204 S3
VOLVO C30 (533) 2.0 D10.20061361997 ccm4D 4204 T
VOLVO C30 (533) 2.0 FlexFuel01.20101461999 ccm4B 4204 S4
VOLVO C30 (533) 2.4 i10.20061702435 ccm5B 5244 S4
VOLVO C30 (533) D310.20101501984 ccm5D 5204 T5
VOLVO C30 (533) D410.20101771984 ccm5D 5204 T
VOLVO C30 (533) D510.20061632400 ccm5D 5244 T9
VOLVO C30 (533) D510.20061802400 ccm5D 5244 T8
VOLVO C30 (533) T510.20062202521 ccm5B 5254 T3
VOLVO C30 (533) T503.20072302521 ccm5B 5254 T7
VOLVO C70 II Cabrio (542) 2.0 D01.20081361997 ccm4D 4204 T
VOLVO C70 II Cabrio (542) 2.403.20061402435 ccm5B 5244 S5
VOLVO C70 II Cabrio (542) 2.4 D03.20071632400 ccm5D 5244 T9
VOLVO C70 II Cabrio (542) 2.4 i03.20061702435 ccm5B 5244 S4
VOLVO C70 II Cabrio (542) D310.20101501984 ccm5D 5204 T5
VOLVO C70 II Cabrio (542) D410.20101771984 ccm5D 5204 T
VOLVO C70 II Cabrio (542) D503.20061802400 ccm5D 5244 T8
VOLVO C70 II Cabrio (542) T503.20062202521 ccm5B 5254 T3
VOLVO C70 II Cabrio (542) T503.20072302521 ccm5B 5254 T7
VOLVO S40 II (544) 1.601.20051011596 ccm4B 4164 S3
VOLVO S40 II (544) 1.6 D01.20051101560 ccm4D 4164 T
VOLVO S40 II (544) 1.6 D210.20101151560 ccm4D 4162 T
VOLVO S40 II (544) 1.804.20041251798 ccm4B 4184 S11
VOLVO S40 II (544) 1.8 FlexFuel01.20061251798 ccm4B 4184 S8
VOLVO S40 II (544) 2.010.20061461999 ccm4B 4204 S3
VOLVO S40 II (544) 2.0 CDI07.20051331997 ccm4D 4204 T2
VOLVO S40 II (544) 2.0 D01.20041361997 ccm4D 4204 T
VOLVO S40 II (544) 2.0 F10.20091461999 ccm4B 4204 S4
VOLVO S40 II (544) 2.401.20041402435 ccm5B 5244 S5
VOLVO S40 II (544) 2.401.20041702435 ccm5B 5244 S4
VOLVO S40 II (544) 2.4 AWD08.20061702435 ccm5B 5244 S4
VOLVO S40 II (544) 2.4 CDI03.20071632400 ccm5D 5244 T9
VOLVO S40 II (544) 2.4 D503.20061792400 ccm5D 5244 T8
VOLVO S40 II (544) D310.20101501984 ccm5D 5204 T5
VOLVO S40 II (544) D410.20101771984 ccm5D 5204 T
VOLVO S40 II (544) T501.20042202521 ccm5B 5254 T3
VOLVO S40 II (544) T503.20072302521 ccm5B 5254 T7
VOLVO S40 II (544) T5 AWD04.20042202521 ccm5B 5254 T3
VOLVO S40 II (544) T5 AWD03.20072302521 ccm5B 5254 T7
VOLVO V40 Hatchback (525, 526) D203.20121141560 ccm4D 4162 T
VOLVO V40 Hatchback (525, 526) D202.20151201969 ccm4D 4204 T8
VOLVO V40 Hatchback (525, 526) D303.20121501984 ccm5D 5204 T6
VOLVO V40 Hatchback (525, 526) D304.20151501969 ccm4D 4204 T9
VOLVO V40 Hatchback (525, 526) D403.20121771984 ccm5D 5204 T4
VOLVO V40 Hatchback (525, 526) D405.20141901969 ccm4D 4204 T14
VOLVO V40 Hatchback (525, 526) T202.20151221969 ccm4B 4204 T38
VOLVO V40 Hatchback (525, 526) T202.20151221498 ccm4B 4154 T3
VOLVO V40 Hatchback (525, 526) T2 GTDi03.20131201596 ccm4B 4164 T4
VOLVO V40 Hatchback (525, 526) T302.20151521969 ccm4B 4204 T37
VOLVO V40 Hatchback (525, 526) T302.20151521498 ccm4B 4154 T4
VOLVO V40 Hatchback (525, 526) T3 GTDi03.20121501596 ccm4B 4164 T3
VOLVO V40 Hatchback (525, 526) T407.20131801984 ccm5B 5204 T8
VOLVO V40 Hatchback (525, 526) T408.20151901969 ccm4B 4204 T19
VOLVO V40 Hatchback (525, 526) T404.20142001596 ccm4B 4164 T
VOLVO V40 Hatchback (525, 526) T4 AWD07.20131801984 ccm5B 5204 T8
VOLVO V40 Hatchback (525, 526) T4 AWD05.20141901969 ccm4B 4204 T21
VOLVO V40 Hatchback (525, 526) T4 GTDi03.20121801596 ccm4B 4164 T
VOLVO V40 Hatchback (525, 526) T503.20132141984 ccm5B 5204 T9
VOLVO V40 Hatchback (525, 526) T505.20142451969 ccm4B 4204 T11
VOLVO V40 Hatchback (525, 526) T512.20122542497 ccm5B 5254 T12
VOLVO V40 Hatchback (525, 526) T5 AWD03.20132141984 ccm5B 5204 T9
VOLVO V40 Hatchback (525, 526) T5 AWD05.20142451969 ccm4B 4204 T11
VOLVO V40 Hatchback (525, 526) T5 AWD01.20132542497 ccm5B 5254 T12
VOLVO V50 (545) 1.601.20051011596 ccm4B 4164 S3
VOLVO V50 (545) 1.6 D03.20051091560 ccm4D 4164 T
VOLVO V50 (545) 1.6 D01.20051101560 ccm4D 4164 T
VOLVO V50 (545) 1.6 D201.20101141560 ccm4D 4162 T
VOLVO V50 (545) 1.804.20041251798 ccm4B 4184 S11
VOLVO V50 (545) 1.8 FlexFuel01.20051251798 ccm4B 4184 S8
VOLVO V50 (545) 2.010.20061461999 ccm4B 4204 S3
VOLVO V50 (545) 2.0 CDI12.20031331997 ccm4D 4204 T2
VOLVO V50 (545) 2.0 D04.20041361997 ccm4D 4204 T
VOLVO V50 (545) 2.0 FlexFuel01.20101461999 ccm4B 4204 S4
VOLVO V50 (545) 2.404.20041402435 ccm5B 5244 S5
VOLVO V50 (545) 2.404.20041702435 ccm5B 5244 S4
VOLVO V50 (545) 2.4 AWD08.20061702435 ccm5B 5244 S4
VOLVO V50 (545) 2.4 D503.20061792400 ccm5D 5244 T8
VOLVO V50 (545) 2.4 Tdi05.20071632400 ccm5D 5244 T9
VOLVO V50 (545) D310.20101501984 ccm5D 5204 T5
VOLVO V50 (545) D410.20101771984 ccm5D 5204 T
VOLVO V50 (545) T504.20042202521 ccm5B 5254 T3
VOLVO V50 (545) T503.20072302521 ccm5B 5254 T7
VOLVO V50 (545) T5 AWD04.20042202521 ccm5B 5254 T3
VOLVO V50 (545) T5 AWD03.20072302521 ccm5B 5254 T7
Klienti, kas iegādājās šo preci, nopirka arī:
Preces vērtējums

Bremžu uzliku kompl., Disku bremzes



Novērtēt tūlīt

Bremžu uzliku kompl., Disku bremzes.

INFO LOGS

Bezmaksas piegāde

Katrai piegādei ar preču vērtību virs 110 €
  • Bremžu uzliku kompl., Disku bremzes (24137, 23482, 607195 Aprīkojuma variants: Rückenpl. ohne Feder) nosūtīšana ar POSTNORD
  • Bremžu uzliku kompl., Disku bremzes (Nodiluma devējs: izņemot nodiluma brīdinājuma sistēmai sagatavotu 24137, 23482, 607195) nosūtīšana ar GLS
  • 24137, 23482, 607195 Bremžu uzliku kompl., Disku bremzes (Biezums [mm]: 16,6) nosūtīšana ar DHL
:

Drošs savienojums

Maksāšanas metodes
  • 24137, 23482, 607195 Bremžu uzliku kompl., Disku bremzes Aprīkojuma variants: - ALU Bremsscheibe pirkt ar PayPal maksāšanas metodi
  • Bremžu uzliku kompl., Disku bremzes (Šasijas numurs no: 76001223 24137, 23482, 607195) ATE pirkt ar VISA maksāšanas metodi
  • Bremžu uzliku kompl., Disku bremzes (Platums [mm]: 123 24137, 23482, 607195) pirkt ar MasterCard maksāšanas metodi
  • Hypovereins Bank
Pirmdiena - Piektdiena: 09:00 - 19:00

KLIENTU ATBALSTA DIENESTS

+37162444273

Adrese

Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlin Vācija
Rādīt karti