MEKLĒŠANA PĒC AUTOMAŠĪNAS

Meklēšana

SEAT auto rezerves daļu katalogs: visu SEAT modeļu rezerves daļas


Mēs piedāvājam jums ērtu un skaidru iestatu mūsu milzīgajā SEAT autodaļu izvēlē, kas ir pieskaņots jūsu automašīnai, izmantojot mūsu meklēšanas sistēmu. Vienkārši izvēlieties SEAT modeli un jūs patīkami pārsteigs mūsu SEAT rezerves daļu izcilā kvalitāte un zemās cenas.


Vispopulārākās SEAT automobiļu daļas no detaļu kataloga

Augstas kvalitātes SEAT daļas pasūtīt interneta

Mūsu auto rezerves daļu katalogā Jūs atradīsiet visas SEAT rezerves daļas

SEAT ir saīsinājums no nosaukuma “Spanish automobile brand Sociedad Espanola de Automoviles de Turismo”, kas tika dibināts 1950. gadā. Spānijas tiesību aktos uzņēmums ir dibināts kā Akciju Sabiedrība ar savu atrašanās vietu netālu no Barselonas, Matorellā. SEAT sākotnēji bija asociētas uzņēmējsabiedrības valsts nozares saimniecība ISI (Instituto Nacional de Industria), kaam piederēja 51% no kapitāla daļām, bet dažām Spānijas bankām piederēja 42%, un Itālijas kompānijai Fiat S.p.A piederēja 7%. Uzņēmuma pamatā bija ideja par to, ka Spānijas valdībai ir jāizveido “nacionāla” mašīnu marka, jo tajā laikā pasažieru transportlīdzekļu ražotājiem bija nenozīmīga vai tieši otrādi, liela ārvalstu uzņēmumu ietekme. SEAT savu mašīnu ražošanu uzsāka ar licencētu Itālijas ""Fiat"" modeļu izlaišanu 1953. gadā. Šīs attiecības ar Fiat tika uzturētas līdz 1980-tajiem gadiem. Pārtraucot licences līgumus,tika uzsākta savu automšānu izstrāde, sākot ar Ibiza modeli. Tajā pašā laikā sākās intensīva sadarbība ar VW,līdz ar to, VW AG 1986. gadā ieguva lielāko daļu akciju. Šodien SEAT pilnībā pieder VW AG un aizpilda pozīciju kā iesācēju marka ar ģimenei draudzīgu, labi aprīkoti transportlīdzekļi blakus Skoda.

Automašīnas ar Vidusjūras dvesmu

Pirmajām SEAT automašīnām bija daļēji iepriekš ražotas Fiat detaļas, kuras tikai vajadzēja iebūvēt Matorell rūpnīcā. Kopš 1950-to gadu vidus produkcija tika vairāk un vairāk ražota uz vietas. Starp populārākajiem modeļiem 1957. gadā bija 600 (“Seiscientos”), kas sākotnēji bija pieejams tikai kā divdurvju mazauto ar aizmugures dzinēju, un šodien tā ir leģenda. No tā izriet arī divdurvju taxi versija un Abarth 600 versija ar uzlabotu veiktspēju. Ražošana tika pārtraukta 1973. gadā. Vidējās klases četrdurvju sedans 1500 bija populārs, bet vairumam spāņu tolaik diezgandārgs; tomēr tā bija plaši izplatīta kā taksometri un biznesa auto. Vēlāk pieprasītas bija mazās automašīnas, piemēram, modelis 127 (Fura) un Ritmo (Ronda). Pašmāju ražošana tika uzsākta ar smart mini mašīnām Ibiza un Marbella.

Šobrīd SEAT piedāvā Mii un Ibiza, kas ir izstrādāti no VW Up!. Arī Leon modelim, kas tiek piedāvāts kā sedans un universālis, pamatā ir VW Polo, kamēr nedaudz lielākākajam ceturtās paaudzes Toledo pamatā ir Skoda Rapid. Turklāt SEAT piedāvā Altea minivenu un un plašo Alhambra ģimenes auto. Jūs varat atrast piemērotas rezerves daļas visiem esošajiem un daudziem iepriekšējiem SEAT ražotajiem transportlīdzekļiem mūsu interneta veikalā.

Iepirkumu grozs

0 Preces, 0,00 €

uz norēķināšanos
Lietotāja vārds
Aizmirsāt paroli? Jauns klients? Reģistrēties tūlīt
INFO LOGS

Bezmaksas piegāde

Katrai piegādei ar preču vērtību virs 300 €
  • Auto rezerves daļas par SEAT nosūtīšana ar UPS
  • Rezerves daļas par SEAT nosūtīšana ar GLS
  • Auto detaļas par SEAT nosūtīšana ar DHL
:

Drošs savienojums

Maksāšanas metodes
  • SEAT auto daļas pirkt ar paypal maksāšanas metodi
  • Auto rezerves daļas SEAT pirkt ar mc maksāšanas metodi
  • Rezerves daļas SEAT pirkt ar visa maksāšanas metodi
  • Auto detaļas SEAT pirkt ar amex maksāšanas metodi
Pirmdiena - Piektdiena: 09:00 - 19:00

KLIENTU ATBALSTA DIENESTS

+371 660 900 60

Adrese

Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlin Vācija
Rādīt karti