MEKLĒŠANA PĒC AUTOMAŠĪNAS

Meklēšana

MINI auto rezerves daļu katalogs: visu MINI modeļu rezerves daļas


Mēs piedāvājam jums ērtu un skaidru iestatu mūsu milzīgajā MINI autodaļu izvēlē, kas ir pieskaņots jūsu automašīnai, izmantojot mūsu meklēšanas sistēmu. Vienkārši izvēlieties MINI modeli un jūs patīkami pārsteigs mūsu MINI rezerves daļu izcilā kvalitāte un zemās cenas.


Vispopulārākās MINI automobiļu daļas no detaļu kataloga

Augstas kvalitātes MINI daļas pasūtīt interneta

Mūsu auto rezerves daļu katalogā Jūs atradīsiet visas MINI rezerves daļas

Kopš 2001. gada BMW Group ražo modernus mazauto ar zīmola MINI nosaukumu, kas atbild par Premium pieprasījumu. Šo mašīnu dizains ir mantots no britu MINI mazauto, kurus ražoja laika posmā no 1959. līdz 1990. gadam. Tomēr šie modeļi tehniski tika pilnībā pārbūvēti un piedāvāja ievērojami palielinātu salonu. Oriģinālie MINI bija British Motor Corporation ražojums, kas dažus gadus vēlāk pārveidojās par British Leyland Motor Corporation, līdz beidzot kļuva par (MG) Rover Group.

Mazauto tika prezentēts 1959. gadā, un to sākotnēji izlaida Austin Seven un Morris Minor. Riley un Wolseley kompānijas, kuras ietvēra augstākās klases tirgu, izmantoja tās pašas bāzes modeli, bet ar uzlabotu aprīkojumu un zīmolam raksturīgām modifikācijām; tobrīd mašīnas opiedāvāja kā Riley Elf un Wolseley Hornet. MINI panākumu pamatā bija tā revulcionārais brīvās telpas koncepts. Tas tika ražots arī Itālijā (Innocenti), kā arī Spānijā (Authi). Līdz šodienai tā ir visvairāk ražotā mašīna Lielbritānijā. Pēc tam, kad Rover Group beidza savu darbību, BMW pieteica savas tiesības uz MINI un izstrādāja jaunu pēcteča konceptu. Kopš 2001. gada šis modelis tiek ražots Cowley, Anglijā (tuvu Oksfordai), kā arī Magna Steyr daļā, Grācā, Austrijā.

Anglijas mazauto

Sākotnēji oriģinālajam Mini bija divdurvju bāzes versija ar šķērsvirziena priekšējo dzinēju, kuru izmainīja dažādi kompānijas zīmoli, tādi kā BMC vai BLMC. Riley Elf un Wolseley Hornet automašīnām bija raksturīga nočbeka virsbūve un hromēta priekšējā daļa. Drīz pēc tam ar Mini Cabrio un Countryman modeļiem tika izlaisti jauni virsbūvju varianti- sedans ar divām aizmugurējām durvīm. Turklāt tika ražota arī pikapa versija. BMW izstrādāja jaunu attīstības plānu, kas sākās ar trīsdurvju hečbeku ar dīzeļa vai benzīna dzinēju. Šī piedāvājums bija pieejams arī daudz jaudīgākajā Cooper versijā, tāpat kā oriģinālajam Mini. Modeļi klāstā arī ietilpst modernais Cabrio. Kopš 2006. gada novembra, pēc otrreizējas zīmola darbības atsākšanas, tika izlaista otrā jaudīgā Cooper paaudze. Tam sekoja dīzeļa un degvielas dzinēja bāzes versijas. Jaunais Clubman izceļās ar otrajām pasažieru puses durvīm. Uz veiktspēju orientētās JCW (John Cooper Works) versijas tika ražotas sportisku auto cienītājiem. Modeļu klāsts ir papildināts ar Countryman universāli un jauno piecdurvju hečbeka versiju. Mūsu internet veikals piedāvā visa veida rezerves daļas visiem virsbūvju variantiem.

Iepirkumu grozs

0 Preces, 0,00 €

uz norēķināšanos
Lietotāja vārds
Aizmirsāt paroli? Jauns klients? Reģistrēties tūlīt
INFO LOGS

Bezmaksas piegāde

Katrai piegādei ar preču vērtību virs 300 €
  • Auto rezerves daļas par MINI nosūtīšana ar UPS
  • Rezerves daļas par MINI nosūtīšana ar GLS
  • Auto detaļas par MINI nosūtīšana ar DHL
:

Drošs savienojums

Maksāšanas metodes
  • MINI auto daļas pirkt ar paypal maksāšanas metodi
  • Auto rezerves daļas MINI pirkt ar mc maksāšanas metodi
  • Rezerves daļas MINI pirkt ar visa maksāšanas metodi
  • Auto detaļas MINI pirkt ar amex maksāšanas metodi
Pirmdiena - Piektdiena: 09:00 - 19:00

KLIENTU ATBALSTA DIENESTS

+371 660 900 60

Adrese

Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlin Vācija
Rādīt karti