MEKLĒŠANA PĒC AUTOMAŠĪNAS

Meklēšana

LAND ROVER auto rezerves daļu katalogs: visu LAND ROVER modeļu rezerves daļas


Mēs piedāvājam jums ērtu un skaidru iestatu mūsu milzīgajā LAND ROVER autodaļu izvēlē, kas ir pieskaņots jūsu automašīnai, izmantojot mūsu meklēšanas sistēmu. Vienkārši izvēlieties LAND ROVER modeli un jūs patīkami pārsteigs mūsu LAND ROVER rezerves daļu izcilā kvalitāte un zemās cenas.


Vispopulārākās LAND ROVER automobiļu daļas no detaļu kataloga

Augstas kvalitātes LAND ROVER daļas pasūtīt interneta

Mūsu auto rezerves daļu katalogā Jūs atradīsiet visas LAND ROVER rezerves daļas

Kompānijas sasniegumi ar „Series I” modeli

Pēc Otrā Pasaules kara Lielbritānijas valdība piespieda automašīnu ražotājus izstrādāt jaunus modeļus, lai aizpildītu valsts kasi, izmantojot pasaules eksportu. Šajā laikā Rover ražotājs ražoja tikai cenas ziņā īpaši dārgas automašīnas. Tas izstrādāja apvidus automašīnu, kura bija izstrādāta uz ASV armijas atstātās Willys Jeep bāzes.Tā bija vienkārša un robusta automašīna, kuru bija paredzēts izmantot lauksaimniecības vajadzībām. 1948. gadā Land Rover prezentēja Amsterdamas auto šovā, un tas tika uzreiz pārdots. Pirmās sērijas desmit gadus tika ražotas gandrīz tādas pašas, un tika sauktas „Series I”. Šis apvidus auto izveda Rover kompāniju ārā no krīzes, turpinot tās izdzīvošanu.

SUV’u konkurents

Series II ražoja no 1958. līdz 1971. gadam, series III ražoja no 1971. gada līdz 1983. gadam, līdz brīdim, kad to aizvietoja ar spirāles atsperi aprīkotos Land Rover 90 un 110. 1990. gadā modeļus retrospektīvi pārsauca par „Defender”. Turklāt, 1970. gadā tika izlaists Range Rover, kurš, pēc klientu pieprasījuma, bija būvēts daudz ērtāks. Land Rover bija ļoti populārs Āfrikā, un ar licenci to izgatavoja daudzi ražotāji. Mašīnu bieži vien izmantoja dažādas pasaules armijas. No 1959. līdz 1994. gadam tika saražotas aptuveni 290 000 II un III sērijas vienību. Modeļa sāncenši Toyota Land Cruiser un Nissan Patrol 1980-tajos tika izlaisti Eiropas un Amerikas tirgos, tāpēc Land Rover bija spiests tehniski atjaunot iepriekšējos Defender modeļus. Ražošanas caurumi starp „darbaholoķi” Land Rover un Range Rover tika aizpildīti 1989. gadā ar Discovery un 1998. gadā ar Freelancer modeļiem (SUV). Range Rover tiek ražots kopš 1971. gada un ir attīstījies par luksusa klases SUV.

Land Rover ar BMW dzinēju

No 1990. līdz 1999. gadam Land Rover piederēja BMW Group un vēl aizvien ir palikušas automašīnas ar BMW dzinējiem. No 2000. līdz 2008. gadam zīmols piederēja Ford Group, kas noveda pie dažiem „lētākiem uzlabojumiem”. Piemēram, dažos modeļos stūres kolonnas augstuma regulējums varēja novest pie salauztas plastmasas augšdaļas. Šobrīd Land Rover ir pieci modeļi. Ford Group pārdeva Land Rover Indijas kompānijai Tata. Mūsu interneta veikalā jūs vienmēr varat atrast piemērotu rezerves daļu savam Land Rover. Mēs piedāvājam labi zināmu ražotāju visdažādākās rezerves un nodilušās detaļas, piemēram, bremžu diskus vai klučus. Aicinām apmeklēt mūsu katalogu, un jūs pārliecinās preču daudzveidība un mūsu darbības virziens.

Iepirkumu grozs

0 Preces, 0,00 €

uz norēķināšanos
Lietotāja vārds
Aizmirsāt paroli? Jauns klients? Reģistrēties tūlīt
INFO LOGS

Bezmaksas piegāde

Katrai piegādei ar preču vērtību virs 300 €
  • Auto rezerves daļas par LAND ROVER nosūtīšana ar UPS
  • Rezerves daļas par LAND ROVER nosūtīšana ar GLS
  • Auto detaļas par LAND ROVER nosūtīšana ar DHL
:

Drošs savienojums

Maksāšanas metodes
  • LAND ROVER auto daļas pirkt ar paypal maksāšanas metodi
  • Auto rezerves daļas LAND ROVER pirkt ar mc maksāšanas metodi
  • Rezerves daļas LAND ROVER pirkt ar visa maksāšanas metodi
  • Auto detaļas LAND ROVER pirkt ar amex maksāšanas metodi
Pirmdiena - Piektdiena: 09:00 - 19:00

KLIENTU ATBALSTA DIENESTS

+371 660 900 60

Adrese

Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlin Vācija
Rādīt karti