MEKLĒŠANA PĒC AUTOMAŠĪNAS

Meklēšana

FORD auto rezerves daļu katalogs: visu FORD modeļu rezerves daļas

Vispopulārākās FORD automobiļu daļas no detaļu kataloga

Augstas kvalitātes FORD daļas pasūtīt interneta

Mūsu auto rezerves daļu katalogā Jūs atradīsiet visas FORD rezerves daļas

Ford kompānijas vēsture

FORD ir galvenais FORD Motor Company zīmols, kas atrodas Dearborn, Michigan, USA. Henry FORD, kurš bija iesaistīts autobūves nozarē kopš 1899. gada, kurš izveidoja piekto lielāko automobīļu ražotni 1903. gadā.Tika uzsākta Ford model A ražošana, kas zināma kā ”Fordmobile”. Izšķirošais izrāviens tika veikts ar „Tin Lizzy”, kas tika ražots jaunajā Detroitas rūpnīcā, 1908. gadā. Ar konveijera lentes ražošanu 1913. gadā, samazinājās ražošanas izmaksas un tamdēļ ražošanas cena tika ievērojami samazināta, lai zīmols veicinātu izplatīšanos ASV tirgū.

Vācijas tirgus

Kopš 1925. gada Fords ir pārstāvēts Vācijā. Labi zināmā rūpnīca, kura atvērās 1930. gadā , sacentās ar Vācijas meitas kompānijas grupu. Bez ModelT, FORD izstrādājuši plašu programmu kompakto un vidusklases transportlīdzekļiem. Šodien zīmols akcentējas uz pasažieru transportlīdzekļu ražošanu un tirdzniecību, furgonu un SUV kompaktklases un vidusšķiras transportlīdzekļiem. „Lincoln” zīmolam ir izšķiroša nozīme SUV (Explorer”), kravas pikapa F-sērijā, kā arī luksusa transportlīdzekļu tirdzniecībā .

Psaules tirgū pieprasītas automašīnu tehnoloģijas

FORD ieguva pasaules slavu ar leģendaro ModelT, kas tika ražots no 1908. līdz 1927. gadam. Tika pārdoti vairāk nekā15 miljonu eksemplāru un tas bija viens no visvairāk pardotajiem transportlīdzekļiem pasaulē līdz 1972. gadam. Pēc tam Fords sāk ražot pieejamākus vidusšķiras modeļus ASV tirgum.1940. gadā pārtraucot razošanu, modeļi “Cologne”, “Eifel” un “Taunus, tika plaši izplatīti visā Vācijā. Pēc Otrā pasaules kara leģendārais “Buckel-Taunus” atkal tika ražots Ķelnes rūpnīcā. 1950. gadā “Globe-Taunus” bija veiksmīgākais modelis Eiropā. Nakošajā desmitgadē ļoti modernās priekšējās piedziņas modeļi 12 M un 15 M kopā ar lielāko 17M iznāca zem sērijas “Tub”, un bija plaši izplatīta. 1970. gados jaunais Taunus (""Knudsen-Taunus"") un limuzīn- sērijas konsuls, kā arī augšējais vidusšķiras ģimenes universals Granada naca ar izdevīgiem piedāvājumiem :2+2 vietīgo kupeju Capri un kompakto auto Escort, kas tika ņemts no angļu ražošans programmas, kas arī bija īpaši veiksmīgs darijums. Pēc autofurgonu un limuzīnu sērijas perioda, no Sierra un Scorpion pasaulē valdija Fiesta Focus un Mondeo modeļi, kas pastāv vēl šodien.Populārie ģimenes un kravas auto ir C-max un S- max vani, ka arī mikroautobusi Tourneo Connect and Transit Courier. Augstas veiktspējas sporta auto GT Mustang Coupés and Carbios ir populārākie ASV modeļi. Mūsu interneta veikalos piedāvā plašu rezerves daļu klāstu Ford modeļiem.

Iepirkumu grozs

0 Preces, 0,00 €

uz norēķināšanos
Lietotāja vārds
Aizmirsāt paroli? Jauns klients? Reģistrēties tūlīt
INFO LOGS

Bezmaksas piegāde

Katrai piegādei ar preču vērtību virs 300 €
  • Auto rezerves daļas par FORD nosūtīšana ar UPS
  • Rezerves daļas par FORD nosūtīšana ar GLS
  • Auto detaļas par FORD nosūtīšana ar DHL
:

Drošs savienojums

Maksāšanas metodes
  • FORD auto daļas pirkt ar paypal maksāšanas metodi
  • Auto rezerves daļas FORD pirkt ar mc maksāšanas metodi
  • Rezerves daļas FORD pirkt ar visa maksāšanas metodi
  • Auto detaļas FORD pirkt ar amex maksāšanas metodi
Pirmdiena - Piektdiena: 09:00 - 19:00

KLIENTU ATBALSTA DIENESTS

+371 660 900 60

Adrese

Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlin Vācija
Rādīt karti